Ahoj, včera večer jsem nalezl na Čtyřech palicích osamocenou lezačku. Vzhledem k tomu, že jsem musel odjet a předávání by bylo obtížné, dal jsem jí do skříňky pod nosítka.
Moc sem už nechodim, protože úroveň fakt výrazně klesla pod hranici žumpy, ale k tomuhle musím. Jesliže je lezec diskuzní fórum, tak je základním kamenem slušnosti povolit ke svému příspěvku i diskuzi. Co se týká rychlostního lezení, to nemá s lezením nap
Hele ty uplakánku , aspoň by si mohl povilit komentáře u svého článku když tam plačeš jak malý kluk , poslal bych vás i s Burianem do řiti, rychlo lezce běžce nikdo prostě nechce akorát je kvůli nim i dodrbaná olympiáda takže nechápu ifsc že to vůbec podp
Hele ty uplakánku , aspoň by si mohl povilit komentáře u svého článku když tam plačeš jak malý kluk , poslal bych vás i s Burianem do řiti, rychlo lezce běžce nikdo prostě nechce akorát je kvůli nim i dodrbaná olympiáda takže nechápu ifsc že to vůbec podp
Ahoj, sháním pro přítele(21) nový sedák ale v tom množství a barev se už ztrácím. Nechci za něj dát více než 1500,- ale aby byl kvalitní a vydržel něco. Já osobně mám Ocún, a jsem s ním spokojená jen bych ráda věděla i názor jiných lezců s jakými jste spo
Zdar, jake je nejlevnejsi pojisteni smrti(pri lezeni) pro lezce, ktery ma hypoteku a rodinu? Tzn. pozadavek pojistne castky rekneme ~1-2Mkc. OEAV nabizi jen invaliditu od 50%, smrt ne. Klasicke zivotko v kombinaci s rizikovejma sportama je hrozne neprehle
Ahoj, nemáte někdo tip na dobrou mapu Fanských hor v Tádžikistánu? + kde ji rychle sehnat? V eshopuna lezci je nějaký průvodce s mapama, ale to je zbytečné tahat-chci jen mapu. V mapové speciálce v Brně nic neměli..
Dovedl by nám někdo poradit oblast boulderů v blízkosti kempu v Jesenici. Ideálně okolo 5 a 6 obtížnost a z bezpečným ( rovným ) dopadem. Jsme holky a nemáme bouldermatku...
Hele ty uplakánku , aspoň by si mohl povilit komentáře u svého článku když tam plačeš jak malý kluk , poslal bych vás i s Burianem do řiti, rychlo lezce běžce nikdo prostě nechce akorát je kvůli nim i dodrbaná olympiáda takže nechápu ifsc že to vůbec podporuje je to dementní a vy taky
Souhlas. I když ne přímo na rychlolezení, ale podobných lidí, jako je Babača, by se mělo ČHS zbavit. Chudák Čenda, určitě se bude v týmu, až se pojede na nějaké mezinárodní závody, cítit moc dobře, až se tam o něj budou starat lidi, co tu jeho otec pomlouvá a uráží. To bude atmosféra, to se už všichni těší. Já nevím, i kdyby lidi od Buriana a Babači byli sebevětší talenti, z hlediska lidského je to nekompatibilní a na nic většího nebo týmového bych s nimi nepočítal.
Argument k věci? K jaké "věci"? Nevidím tu nic, co by potřebovalo nějaké argumenty. Prostě ať se už sebere a jde do hajzlu. To bude paráda, až tu z něj bude na další léta druhý Hroza. Raději obětovat lezce, než muset komunikovat s tímhle. Už z principu bych mu nedal ani korunu nebo jakoukoliv podporu.
Diskuzi Babača zakázal, takže jaképak diskutování? Prostě uplakánek, co furt ukřivděně brečí, jak jsou něj všichni oškliví. Je mi to u zadku, i když třeba má pravdu, tak to nic nemění. Prostě ať on i s celým svým "týmem" jsou do háje. Buď ať se přizpůsobí a připojí k současným lidem, nebo ho, tedy alespoň v to pevně doufám, ČHS nějak zařízne.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.