Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230750 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezecka skola Brno12.07.2018
Ahoj,

Neviete mi prosim poradit nejaku lezecku skolu v Brne pripadne v okoli? Priatelka absolvovala vhsbrno.cz ale na mna to bolo moc dlhe a casovo narocne. Par krat som na stene uz liezol, hladam moznost kde by som si solidne osvojil zakla
 Re: Lezecka skola Brno12.07.2018
osvěžit si základy nejlíp s kamošem na skalách
  Re: Lezecka skola Brno12.07.2018
To je asi ta nejhorsi moznost... Vetsina tech zlozvyku, ktere jsou houfne rozsirene, jsou prave od k
   Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
Spis sou nebezpeny ty teoretici co kulovy umej.
    Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
No, to jsou vetsinou prave ti kamaradi.
     Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
Instruktoři rychlokvašky bez vlastního názoru, nebo absolventi všemožnejch sportovních fakult co věd
      Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
A v jake prosimte konkretne horoskle takovi instruktori jsou? Vetsina horoskol je oddilovych, kde pr
       Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
A tet tu o karkulce prosim
        Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Jako ze instruktora horolezectvi povazujes za pohadku? :-O
         Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Jako ze instruktora horolezectvi nepovazuji za nejlepsi zpusob jak ziskat nejkvalitnejsi informace o
          Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Právě jsem v Chorvatsku v několika cestách narazil na tenounkou mailonku s napsanou hmotností max 15
           Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Muzes me prosim vysvetlit proc bych nemohl pouzit na jednorazovy ustup z cesty kde jsou napr samodom
            Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Protože když se na laně zhoupneš, třeba při přejetí převisku a zastavíš, dynamické zatížení je o dos
             Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Jo a kolik je zdokumentovanych pripadu kdy se pokazila pri ustupu nova mailona s nosnosti 150 kg u 6
              Re: Lezecka skola Brno15.07.2018
když to před tebou udělá x jiných lidí, můžeš být ten poslední, kdo ji využije. 150kg je tak na pově
               Re: Lezecka skola Brno16.07.2018
To je v tomto pripade argument upne mimo misu. Jde o ustup. V nytech sem taky vetsinu takovych mailo
            Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
pretože z.B. keď tých mailoniek tam takí ...ti napchajú 5 a vsetky sa roztiahnu, tak si tam uz dakt
             Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
A co pak delate s erarnima smycema ktery znemoznej zalozeni jiny? To je podle me daleko vetsi proble
              Re: Lezecka skola Brno15.07.2018
Honza a ja sme pisali o zlanakoch, ty pises o postupovom isteni. Dělej si , co chceš.
            Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
To je přesně ono, máš nějaký názor, ale ten názor je špatný. Žádný certifikovaný horovůdce ti nedopo
           Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Honza, ciste teoreticky:
ked ta mailonka mala udrzat 150 kg a niekto ju natiahol, tak vidim
          Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Dobrá horoškola není o teorii, kterou načteš v knížkách a na netu. V horoškole bys si tu teorii měl
           Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Za chvili se clovek bez absolvovani skoleni ani bezpecne nevys...
            Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Skoleni? Odilova horoskola neni skoleni.
            Re: Lezecka skola Brno15.07.2018
Ale samozřejmě se můžeš vysrat, kde chceš a jak chceš. V tom Ti nikdo nebrání. Tady v diskusi pouze
             Re: Lezecka skola Brno15.07.2018
To "kapisto" pouzivas docela rad, vid? Hlavne kdyz nekdo pise neco, co se ti moc nelibi. V
              Re: Lezecka skola Brno15.07.2018
Kapišto používám, to jsi si dobře všiml. Diskusi to zřejmě nijak neposouvá, ale ptám se tím diskutér
        Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
Kdo je to ten "tet"? Nejakej pribuznej ty Karkulky, kterou zminujes?
   Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
Znám spoustu případů ze stěny, kdy se lezec vážně zranil vinou/chybou jističe. Ze skal je takových p
  Re: Lezecka skola Brno14.07.2018
píše : "kde by som si solidne osvojil zaklady."
to je něco jiného, než "osvěz
 Re: Lezecka skola Brno12.07.2018
Solidní horoškola se nedá udělat jako rychlokurz za dvě odpoledne. To jde proti sobě.
  Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
hele, když máš nějaký základní znalosti, tak si ostatní najdeš sám jak se dělá, je toho plnej intern
   Re: Lezecka skola Brno15.07.2018
bohuzial vo videach sa najde 3,14čovín na zabitie. ked je nieco pekne natocene/napisane neznamena
   Re: Lezecka skola Brno15.07.2018
super nápad, horolezec samostudiem pres google... :D ... tak toho bych fakt potkat nechtěl a být s n
 Re: Lezecka skola Brno12.07.2018
Tak priatelka by už něco mohla umět, ne? :-o :-o :-o
  Re: Lezecka skola Brno12.07.2018
Jo byla mnohokrat poradne proskolena. Ale jeste chybi to vzdelavani o tom lezeni.
   Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
Zoban je nejlepší v tomto regionu. Obrať se na něj a určitě vytvoří kurz tobě namíru.
   Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
Zoban je nejlepší v tomto regionu. Obrať se na něj a určitě vytvoří kurz tobě namíru.
    Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
Zkus M-guide. Je to profík. Za mne nejlepší.
     Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
Jestli takhle daleko, tak si vyber někoho z horských vůdců. Jsou to všechno profíci vyškolení a proz
 Re: Lezecka skola Brno13.07.2018
A chces se naucit lezt na stene nebo skaly? To prvni ti zprostredkuje vicemene kazda stena, to druhe
 Re: Lezecka skola Brno15.07.2018
Co je horoškola a co je Brno? A kde je nejbližší nádraží?
 Re: Lezecka skola Brno15.07.2018
ak by si mal nejaky cas na rodnej hrude, tak napr. Základný kurz lezenia na skalkách v horoskole by
 Re: Lezecka skola Brno15.07.2018
ak by si mal nejaky cas na rodnej hrude, tak napr. Základný kurz lezenia na skalkách v horoskole by
 Re: Lezecka skola Brno16.07.2018
Tak co Martine, pomohli zdejší odpovědi k výběru horoškoly v Brně?

 Tisá-Velké stěny,,nová cesta,,???11.07.2018
Ahoj nevíte někdo název a klasifikace popřípadě autora nové cesty v Tisé,je to na masiv v koutu mezi Tendrem a Bílou stěnou přes pět střībrnejch kruhů,projde se Tunelovou věží a naproti zleva je Lokomotiva,vedle Tendr,potom zmíněný masiv s cestou

 Spolulezec Paklenica 2.-9.8., i dlouhé steny10.07.2018
Zdravím,
Hledam spolulezce do Paklenice mezi 2. a 9.8. Na par dni lezení. Tahám tak okolo 6a (7-UIAA) a lezu i dlouhé stěny.
Budu tam s rodinou a tak budu vyrážet jen vždy od rána tak na dopoledne - stejně je pak už moc vedro.
Paříle

 Brýle Metolius Upshot09.07.2018
Máte prosím někdo zkušenosti s brýlemi Metolius Upshot? Porovnání s jinými?
 Re: Brýle Metolius Upshot09.07.2018
Ano. Tady jsem to sepisoval:
  Re: Brýle Metolius Upshot09.07.2018
Díky. Jo ten jsem viděl, jen bych asi rád širší zkušenost, případně nejlépe někde vyzkoušet (není bo
   Re: Brýle Metolius Upshot09.07.2018
Brýle z Decathlonu jsem nezkoušel, ale ty originálky CU at the Wall mám a, jak jsem psal, tyto Metol
   Re: Brýle Metolius Upshot10.07.2018
Optika je u Metoliusů bez potíží. Vidíš přes ně dobře, pro mě fungují lépe než CU, tam se mi někdy j
    Re: Brýle Metolius Upshot10.07.2018
Bryle z Decathlonu čerstvě vlastním a žádnou optickou vadu nepozoruji. S optickými vlastnostmi brýlí
     Re: Brýle Metolius Upshot10.07.2018
V tom případě mám možná oči šejdrem, ale CU mi tohle nedělají a něco odjištěno s nimi už mám. Přímo
      Re: Brýle Metolius Upshot12.07.2018
Mozna mas oci sejdrem ty? Nebo ti proste nesednou? Neni to jednodusi vysvetleni?
     Re: Brýle Metolius Upshot11.07.2018
Klasickej decatlonista, když je to levný, tak to vydržím.
      Re: Brýle Metolius Upshot12.07.2018
A ty zas klasickej trol ;)
   Re: Brýle Metolius Upshot10.07.2018
Tak Decatlon je převlečenej čínskej obchoďák, tam dobrou optiku nebo obecně kvalitně zpracované výro
    Re: Brýle Metolius Upshot10.07.2018
a kde myslíš, že vyráběj ty metoliusky :)
     Re: Brýle Metolius Upshot11.07.2018
Sice nevím kde je vyrábí, ale u Metoliusu dbaj spíš na kvalitu než na cenu. V decatlonu je zase na p
    Re: Brýle Metolius Upshot12.07.2018
Tak to se mozna dost pletes. Narozdil od mnoha zabehlych znacek ma Decathlon dost vyrobku vyrabenych

 Zraneni prstu09.07.2018
Cau, vcera jsem si zrejme v Jure nejak zranil prstenicek na prave ruce. Nedavno jsem mel typicky problem s poutkem na ruce leve - pri lezeni v tom lehce prdlo, pak to bolelo pri zalamovani, tak jsem odpocal, pak tejpoval abych nejak zamezil tomu uzavrenem
 Re: Zraneni prstu09.07.2018
může to být nějak namožený. chce to moc za to nervat, rozhodně ne přes bolest. pokud to nějak nebolí
 Re: Zraneni prstu09.07.2018
Měl jsem to samé na prostředníku na pravé ruce. Na otevřený úchop bolest, zalomit šlo, stalo se mi t
 Re: Zraneni prstu09.07.2018
Mela jsem, bolest pri otevrenem uchopu, podle vsevedoucich kamaradu se tak pozna natatazena slacha (
 Re: Zraneni prstu09.07.2018
Diky!
  Re: Zraneni prstu09.07.2018
Jak rika Feu.

 jméno cesty, Labák08.07.2018
Ahoj vespolek, nevíte někdo, co za cestu je vpravo od Hrubáše na Zlomyslnou stěnu? Labák, Pravý břeh. Díky za info. F.
 Re: jméno cesty, Labák09.07.2018
Čau, mělo by to být snad VIIIa od Stillera, napojí se do Hrubáše.
  Re: jméno cesty, Labák11.07.2018
Děkuji panu znalci :o)
 Re: jméno cesty, Labák10.07.2018
A nevíte někdo, co za cestu je vlevo od Wau Wau na Kazatele, Pravý břeh? V průvodci není. Dík
  Re: jméno cesty, Labák10.07.2018
Takový kout? Myslím že je to VI (bez záruky), dělal to R. Hes se synem, jméno neznám. Nevede to až n

 lezačka čtyři palice08.07.2018
Ahoj, včera večer jsem nalezl na Čtyřech palicích osamocenou lezačku. Vzhledem k tomu, že jsem musel odjet a předávání by bylo obtížné, dal jsem jí do skříňky pod nosítka.

 Diskuze se nepovoluje?06.07.2018
Moc sem už nechodim, protože úroveň fakt výrazně klesla pod hranici žumpy, ale k tomuhle musím. Jesliže je lezec diskuzní fórum, tak je základním kamenem slušnosti povolit ke svému příspěvku i diskuzi. Co se týká rychlostního lezení, to nemá s lezením nap
 Re: Diskuze se nepovoluje?06.07.2018
U diskuze se zrejme dodrzuje linie, kterou tu nastavilo vedeni CHS.
 Velebme Babaču06.07.2018
On to zakázat musel, jinak by se mu všichni vysmáli za tu naivitu a prakticky nesvéprávnost, se kero
  Re: Velebme Babaču06.07.2018
Tak proto vedeni CHS vzdy zakazuje ty diskuze v tom co tu pisi. Dik za objasneni.
 Chyty na rychlost 09.07.2018
Já osobně vidím na třetí fotce nějakou podložku pod chyty. Nebo se mi to zdá? Může objasnit někdo kd
  Re: Chyty na rychlost 09.07.2018
No tak Babača má zřejmě na mysli, že standardka na rychlost má nejen určené chyty jako takové, ale m
   Re: Chyty na rychlost 09.07.2018
Navíc by měly být i stejně "tlusté". V roce 2008 vyhořel Libor Hroza na ME na to, že na zá
    Re: Chyty na rychlost 09.07.2018
No a ještě k tomu mám pocit (a opravte mne, pokud se pletu), že ty chyty se občas mění a bylo by pot
   Re: Chyty na rychlost 09.07.2018
Cesta na rychlost v Mammutu ale nikdy nebyla zaplacana dalsimi cestami. Delku samozrejme nesplnovala
    Re: Chyty na rychlost 09.07.2018
Vždy tam nějaké cesty byly, vždyť ta cesta byla jediné místo, kde se tam dalo lézt (kvůli délce). Ne
  Re: Chyty na rychlost 09.07.2018
Ta podlozka je prave ilustrace toho, ze jsme na tom o dost dale nez cizina. Dle studii se ukazalo, z
   Re: Chyty na rychlost 09.07.2018
Letošní nejlepší joke ...

 Pro Jiřího Babaču 06.07.2018
Hele ty uplakánku , aspoň by si mohl povilit komentáře u svého článku když tam plačeš jak malý kluk , poslal bych vás i s Burianem do řiti, rychlo lezce běžce nikdo prostě nechce akorát je kvůli nim i dodrbaná olympiáda takže nechápu ifsc že to vůbec podp
 Re: Pro Jiřího Babaču 06.07.2018
S JB nesouhlasím, ale ty jsi to zazdil. Přečti si to po sobě a pak si nafackuj a omluv se rodičům.
 Re: Pro Jiřího Babaču 06.07.2018
Asi chtel byt u komentaru konzistentni s tim, co tu nastavilo CHS. A vidis, ze tvuj fakticky, vecny
 Chudák dítě06.07.2018
Souhlas. I když ne přímo na rychlolezení, ale podobných lidí, jako je Babača, by se mělo ČHS zbavit.
  Re: Chudák dítě06.07.2018
Kdyz pominu to, ze namisto argumentu je hlavne snaha diskretizovat osobu, tak jakou funkci prosimte
   Re: Chudák dítě06.07.2018
Nedávno převzal funkci Hlavní prudič
    Re: Chudák dítě06.07.2018
Pokud o diskreditaci by v tomto případě byla naprostá zbytečnost, asi jako přilévat vodu do moře.
     Re: Chudák dítě07.07.2018
A presto je to jediny vas argument k "veci"..
      Re: Chudák dítě08.07.2018
Argument k věci? K jaké "věci"? Nevidím tu nic, co by potřebovalo nějaké argumenty. Prostě
       Re: Chudák dítě08.07.2018
Aha, takze ani nevite k cemu diskutujete a chteli ste si jen zanadavat... Pekne, ale asi to nebude f
        Re: Chudák dítě08.07.2018
Diskuzi Babača zakázal, takže jaképak diskutování? Prostě uplakánek, co furt ukřivděně brečí, jak js

 Pro Jiřího Babaču 06.07.2018
Hele ty uplakánku , aspoň by si mohl povilit komentáře u svého článku když tam plačeš jak malý kluk , poslal bych vás i s Burianem do řiti, rychlo lezce běžce nikdo prostě nechce akorát je kvůli nim i dodrbaná olympiáda takže nechápu ifsc že to vůbec podp

1   ...   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Brýle Metolius Upshot
Máte prosím někdo zkušenosti s brýlemi Metolius Upshot? Porovnání s jinými?
Víťa16:54:22 09.07.2018
odpovědět 
 Re: Brýle Metolius Upshot
Ano. Tady jsem to sepisoval: http://www.lezec.cz/clanky.php?key=14653
 Standa18:29:48 09.07.2018
odpovědět 
  Re: Brýle Metolius Upshot
Díky. Jo ten jsem viděl, jen bych asi rád širší zkušenost, případně nejlépe někde vyzkoušet (není bohužel moc kde a u nikoho jsem je ještě neviděl) Zkoušel jsem brýle z Decathlonu (Simond) a dost mě vyděsilo jak mizernou mají optiku (viz můj poslední koment pod článkem), tak bych je rád vyzkoušel, než je někde objednám. Ještě dotaz k obrázkům pod článkem - na fotce s pouzdrem nejsou stejné brýle jako na poslední fotce bez pouzdra. Které jsou teda ty, které se u nás prodávají?
Víťa18:41:47 09.07.2018
odpovědět 
   Re: Brýle Metolius Upshot
Brýle z Decathlonu jsem nezkoušel, ale ty originálky CU at the Wall mám a, jak jsem psal, tyto Metolius byly po optické stránce i jinak perfektní.
Pokud jde o fotky brýlí na konci článku, jsou to dvě produktové fotky od výrobce. A máš dobrý postřeh, jsou mezi nimi rozdíly. Já měl na ozkoušení (a ty se v dubnu u nás i prodávaly) ty brýle, které jsou na fotce bez pouzdra.
 Standa19:01:48 09.07.2018
odpovědět 
   Re: Brýle Metolius Upshot
Optika je u Metoliusů bez potíží. Vidíš přes ně dobře, pro mě fungují lépe než CU, tam se mi někdy jakoby zdvojuje obraz.
S Decatlonem nesrovnávej, tam se specializují na nízkou cenu a kvalitu neřeší. Jejich zákazníci ji nevyžadují.
06:47:37 10.07.2018
odpovědět 
    Re: Brýle Metolius Upshot
Bryle z Decathlonu čerstvě vlastním a žádnou optickou vadu nepozoruji. S optickými vlastnostmi brýlí jsem plně spokojen. Občas se stává, že je slabounce vidět odlesk z boku, ale není to nic zásadního. Nepříjemné je jištění na přímém slunci, kdy brýle "svítí" do očí (nemyslím situaci, že bych koukal přímo do slunce). Další nevýhoda je krátká šňůrka, takže nejde pověsit brýle na krk a blbě se používají s helmou.
Ve srovnání s BelayGlasses, jsou mnohem příjemnější. S CU o něco těžší. U decathlonovych brýlí jsem nikdy necítil pocit mořské nemoci...
Celkově hodnotím brýle pozitivně.
Honza13:52:41 10.07.2018
odpovědět 
     Re: Brýle Metolius Upshot
V tom případě mám možná oči šejdrem, ale CU mi tohle nedělají a něco odjištěno s nimi už mám. Přímo na prodejně Dekáče jsem vyzkoušel několik kusů a na místě porovnával s několika kusy Y&Y Plasfun, které tam mají taky a špatně jsem viděl pouze s brýlemi od Simondu. Za mě prostě nebrat...
Víťa18:05:53 10.07.2018
odpovědět 
      Re: Brýle Metolius Upshot
Mozna mas oci sejdrem ty? Nebo ti proste nesednou? Neni to jednodusi vysvetleni?
18:31:16 12.07.2018
odpovědět 
     Re: Brýle Metolius Upshot
Klasickej decatlonista, když je to levný, tak to vydržím.
23:11:44 11.07.2018
odpovědět 
      Re: Brýle Metolius Upshot
A ty zas klasickej trol ;)
17:00:04 12.07.2018
odpovědět 
   Re: Brýle Metolius Upshot
Tak Decatlon je převlečenej čínskej obchoďák, tam dobrou optiku nebo obecně kvalitně zpracované výrobky, dobré materiály... nehledej. Tam se specializujou na nízkou cenu, takže velký kontejnery z Číny a masovka pro lidi co chtějí hlavně levné zboží.
14:17:56 10.07.2018
odpovědět 
    Re: Brýle Metolius Upshot
a kde myslíš, že vyráběj ty metoliusky :)
18:58:08 10.07.2018
odpovědět 
     Re: Brýle Metolius Upshot
Sice nevím kde je vyrábí, ale u Metoliusu dbaj spíš na kvalitu než na cenu. V decatlonu je zase na prvním místě cena a kvalita na to doplácí.
23:14:55 11.07.2018
odpovědět 
    Re: Brýle Metolius Upshot
Tak to se mozna dost pletes. Narozdil od mnoha zabehlych znacek ma Decathlon dost vyrobku vyrabenych mimo Cinu. Meotelius jsou pokud vim vyrabene v Cine. Simond bryle nevim, az nekdy budu v Decathlonu, tak se podivam.

Lezci obecne dost radi kritizuji Decathlon. Vetsinou maji jasno davno predtim nez vyrobek vidi. Nebo udelaji obecny zaver jen na zaklade toho, ze jim subjektivne, treba mirami, vyrobek nesedne. Pripadne srovnaji super levnou radu z Decathlonu s vlajkovou lodi "tradicnich" znacek. Korunku tomu nasazuji experti, kteri vyrobek z Decathlonu kritizuji a temer identicky vyrobek z te same fabriky, ale jen s jinym logem chvali do nebes. Nechapu to, ale proti gustu..

Lezecke bryle jsou extremne predrazeny tovar.. Jejich cenu nahore drzi lide, kteri jsou ochotni za ty dva skleneny/plastovy hranoly vysolit nekrestanske penize. Budte radi, ze aspon nekdo tu cenu trochu narovnava ke skutecne hodnote. Samotny hranol od nejakeho cinskeho vyrobce clovek muze sehnat par dolaru. Prace a obroucky za ty desitky dolaru navic asi nestoji..
18:27:34 12.07.2018
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi