Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231466 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm
Družba boulder - Ostrava Poruba
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou

Prodejny
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Hřensko
Husky Outdoor Shop - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Výběr ferratového setu06.08.2018
Zdravím,
vybírám ferratový set, už si ho nechci půjčovat z půjčovny.
Přemýšlím nad:
Ocún Via Ferrata Webee Pail set
nebo
Singing Rock Packet Ferrata EXP

Je nutný na lezení v horách s batohem prsák? Zatím j
 Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Tak pri lezeni v horach a nejen s batohem bych prsak rozhodne doporucoval. K feratovymu setu ti nic
 Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
SR ferrata packet EXP má výrazně lepší přilbu, pro vícedélky asi i lepší sedák. Na běžné lezení bude
  Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
feratové sedačky sa mi zdajú nejaké nízke, majú väčšiu tendenciu skĺznuť dole cez boky. Neviem, či s
   Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Právě chci odděleně sedák - kdybych, kromě ferrat, třeba začal i něco jednoduchého lézt :)
Te
    Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
v oboch setoch mas plnohodnotne sedacky na lezenie, jedna ja 3 prackova, druha je 4 prackova.
   Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Právě chci odděleně sedák - kdybych, kromě ferrat, třeba začal i něco jednoduchého lézt :)
Te
   Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Právě chci odděleně sedák - kdybych, kromě ferrat, třeba začal i něco jednoduchého lézt :)
Te
    Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
To vím...ale má tedy smysl připlácet za Singing Rock? Využiji prsák (měl jsem vždy půjčený set bez p
     Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
SR má lepšiu sedačku (4S) a rukavice naviac. Obe prilby treba vyskusat, ako Ti sedia.
Ked si
      Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
S rukavicemi jsem to nikde neviděl..
Tak to vezmu ten Singing Rock - dáte mi odkaz co koupit
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
?? Normální plochou smyci z metráže a na konci spojit vůdcovským uzlem. Mezi sedákem a prsákem samoz
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
    Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
asi jsem exot, ale když mám jakýkoli batoh, tak lezu s kombinací sedák+prsák. pravdou ovšem je, že p
     Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Lukáš B. - A kterou sadu bys zvolil ty? Koukám, že u toho Singing Rocku píšou, že je sedák na vícedé
      Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
ten ocůňáckej prskák mi připadá z těch, co jsou na trhu, blbej takňák nejmíň, je lehkej, polstrovane
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Lukas B.
nie je dovod otacat hrudak
      Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Tomáš : ne/prodyšnost je .....
podstatné je 3/4 pracky = lepsia nastavitelnost ( ja mam Bea
     Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
mimochodem, když se to nakouslo, netušíte někdo, kdo by mi ušil klasický nenastavitelný přezekprostý
      Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Sešijou ti to v brašnářství nebo opravně bot. Mám to vyzkoušeno.
     Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
nejsi exot, robíš to gardovo.
takove prsáky se vyrábějí, ale ten tvúj by jsi už měl vyměnit z
      Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
vytluč odkaz prosím! dlouhá léta marně sháním originál výrobek.
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Takže byste radši na letní ferraty brali sedák Spinel , než WeBee?
        Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
sedák je úplně jedno jakej, jen aby ti seděl. na ferátu je jedno kolik poutek, nějakejch 100 gramů r
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Takže byste radši na letní ferraty brali sedák Spinel , než WeBee?
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Takže byste radši na letní ferraty brali sedák Spinel , než WeBee?
       přezekprostý lehký prsák06.08.2018
opravujem sorry, sorry, sorry:
predávajú sa ešte občas vo výpredajoch. Kdesi som to videl mi
        Re: přezekprostý lehký prsák06.08.2018
škoda. málem mi srdéčko začalo v hrudi plesat, že vbrzku již obleču nový krásný certifikovaný a bezp
         Re: přezekprostý lehký prsák06.08.2018
daj to za ulohu vnucatam, vygooglia Ti daco, hlavne nech to nie je made in PRC
          Re: přezekprostý lehký prsák06.08.2018
Von nám Lukáš zatajil nějaké starší děti?
         Re: přezekprostý lehký prsák07.08.2018
Tohle vypadá jako stará dobrá klasika
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Takže byste radši na letní ferraty brali sedák Spinel , než WeBee?
        Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
je to táto sedačka ?
         Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Ano, to je on
          Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
je to 3S , plati aj pre jednoprackove sportove sedacky :
bederny pas je napevno prisity, takz
           Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Takže i na obyčejnou ferrátu upřednostnit 4 přazkový SR Spinel? Nevýhoda je asi jen,že je méně sklad
            Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
ne úplně dogmaticky. sedák ti musí sedět, když ti sedí konfekce, tím lépe, ušetříš gramy i chechtáky
            Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
hej, barl by som normalnu sedacku. je sice drahsia a baj očko o 100 g tazsia, ale...
Ked kup
             Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Né, já furt vybírám mezi sedáky - Spinel ze setu SR nebo WeBee ze setu Ocúnu. Jen o tom Spinleu se p
              Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Spinel je skoro to iste, co Versa.
SR ma u mna dobry bod, ze ponuka normalnu sedacku aj na
               Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Tak díky za rady, vezmu ten komplet set od SR se sedákem Spinel, snad to bude lepší než WeBee od Ocú
               Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Tak díky za rady, vezmu ten komplet set od SR se sedákem Spinel, snad to bude lepší než WeBee od Ocú
                Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
tak ešte treba zo 2 karabiny s poistkou, nejaký krátky odsedávák a cca 80 cm šlingu.
Na sp
                 Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Ještě chci vzít kus lana na dojištění, příp. zajištění na ledovci, a třeba i zkoušku lezení na umělé
                  Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
čistě jednoúčelově na ferátu jsou uváděná lana příliš dlouhá a tlustá. doporučil bych nějakou "
                   Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Jsem jsem právě univerzál - chtěl bych zkusit lézt, nebo slanit :)
Je nějaký rozdíl mezi těmi
                    Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
z tebou zmiňovaných zvolit rozhodně to tenčí!
a nejlepší univerzál (od bealu) je joker, když
                     Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
hele, jen tak pro info, klik jsem jen tak ze srandy na blbé zboží.cz, a joker 40m za třináct stovek
                     Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Právě chci koupit toto levné zbytkové lano, když semi bude zdát těžké, koupím lehčí a kratší na ferr
                  Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Top Gun je pre zaciatocnikov
                   Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
aj Joker je pre Lukáša B.
                    Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
To jsem si právě o tom četl - začátečník = silné lano. Je to tím, že silné se lépe drží, a více &quo
                     Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
tlusté "začátečnické" lano se lépe drží v ruce, ale to za cenu, že se do jistítek musí cpá
                      Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Lukáš B.
100% pravda, ešte doplním :
- kým si začiatočník vyhrabe vhodný kýbl na hru
                       Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Koukám, jak se to postupně rozrůstá to potřebné vybavení :)
Vezmu tedy lano Booster 9,7mm, ji
                        Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
ak si kuknes este raz na specifikaciu lan u Bealu, mozno prejdes na nieco hrubsie
                         Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Jak to myslíš? Že přece jen mám vzít to silnější?
                          Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
áno
                           Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Vezmu tedy Top Gun 10,5mm, aspoň více vydrží.
Proč není doporučované na horskou turistiku neb
                            Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
jo, kvůli váze. kvůli váze samotného lana, a kvůli váze vody, co se do toho lana umí nacucat.
                             Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
A jak dlouhé lano na dojištování na ferratách (a např.přechod zapadaného lana sněhem) a ledovci stač
                              Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
soudruzi z BRD udělali pro ferátisty 15/25 m
                             Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Tomáš :
pre vysvetlenie :
na ľadovci síce sú aj dlhé pády, ale nie do štandu, ale o i
                             Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
A jak dlouhé lano na dojištování na ferratách (a např.přechod zapadaného lana sněhem) a ledovci stač
                             Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
A jak dlouhé lano na dojištování na ferratách (a např.přechod zapadaného lana sněhem) a ledovci stač
                            Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
na ladovec (chodecke tury)a lyze sa pouziva 50-60 m dvojca v jednom prameni, dobre impregnovane, v
                             Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
50-60m je fajn pro dvojici na ledovci, kde je nebezpečí, že budete sami, a kde hrozí, že případné ta
                              Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
kamoška sa mi preborila (pešo) na "zjazdovke" cca 200 m nad r. Gnifetti, kde jazdia ratra
                               Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
To od tebe neni hezke. Neprimo jsi nam vlastne rekl, ze kamoska je tezsi nez ratrak! Snad to tu nect
                               Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
propad nepravděpodobný, ale stejně možný. já jsem exot, já chodím na laně i mezi Hunnerkogelem a Dac
                                Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
vseho jenom docasu... i ty ledovce pujdou tatam
                                Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
no,...a proto chci něco pořídit, v létě jsme tam byli jen s ferratákama, bez lan, maček a cepínu...z
                              Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Cim vic to ma byt univerzalni, tim horsi to bude na vsechno. Ver mi, brat 10mm lano na ledovcocou tu
                               Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
To je asi fakt, a na ty umělé stěny a lezení po okolích skálách venku stačí ten top gun 10,5mm, zbyt
                               Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
To je asi fakt, a na ty umělé stěny a lezení po okolích skálách venku stačí ten top gun 10,5mm, zbyt
                                Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Jo, pokud chces neco na umelku, tak 40m vetsinou staci (ale na BigWallu v Praze potrebujes treba 50m
                                 Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
No je to tak, že zatím chodím/lezu jen ferraty...ale jednou jsem zkoušel lézt na umělce.
Prot
                              Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
kamoška sa mi preborila (pešo) na "zjazdovke" cca 200 m nad r. Gnifetti, kde jazdia ratra
                  Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Na dojisteni na ferate si kup 20m pulky, nejaky odrezek na inzerat. Nenakupuj zbytecne material, kte
        Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Uvazoval jsem, ze si sedak WeeBe koupim na lezeni ale kamaradka mne odradila. Pry ma blbe prezky, kt
         Re: Výběr ferratového setu09.08.2018
Přezky jsou v pohodě, nepovolují se vůbec.Buď blbej kus nebo blbej uživatel.
     Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Jak si oblíkáš bundu když se ochladí?
      Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
V praxi ještě nevím :D, alepředstavuji si to takto: sundám batoh, vyndám bundu, obléknu bundu, nandá

 Odpolední stín 05.08.2018
ahoj, poradíte prosím kam v odpoledních hodinách v okolí Prahy na sportovky (lépe zajištěné cesty) v obtížnosti 5, 6, 7- tak, aby tam byl stín a snesitelně?  Děkuji pěkně
 Re: Odpolední stín 06.08.2018
Ted hodne frci Tetin. Je potreba ho co nejrychleji oklouzat ;)
 Re: Odpolední stín 06.08.2018
Zubák v Radotínském údolí. Je to jen pár cest, ale na 2 odpoledne stačí.
 Re: Odpolední stín 07.08.2018
Stín je i na Dušičkový ve Sv. Jánu, což sice není bašta sportovního lezení, ale některý cesty jsou p

 Foto dne - Tetin?05.08.2018
To je z Tetina? Na kvetinku neslapnes?
 Re: Foto dne - Tetin?06.08.2018
To vypada, ze v bote neni noha

 Lezečky stěna u kruhu05.08.2018
Nalezeny lezečky pod Stěnou u kruhu. Pošlete popis a domluvme se na předání.

 Oddávající05.08.2018
Ahoj všici,znáte někdo oddávajicího lezce?Napadlo mě vzít si svou drahou na nějaké věži,tak kdybyste někoho znali,dejte vědět.Rád si s ním promluvím.Díky a ať to leze ...
 Re: Oddávající05.08.2018
Oddat Te musi vzdy mistni oddavajici. Takze hledej starostujiciho lezce do jehoz puso nosti dana lok
  Re: Oddávající05.08.2018
Martin Mach, starosta ve Mšeně na Kokořínsku. Vhodná věž je třeba Faraon. U obřadu by měl/a být i ma
   Re: Oddávající06.08.2018
A taky na vez musite vytahnout statni znak :)
    Re: Oddávající06.08.2018
Ja se zenil na louce a zadny znak tam nebyl... chces rict, ze jsem se ozenil protipravne a vsechno m
     Re: Oddávající10.08.2018
Ano, takovy svazek je neplatny
     Re: Oddávající10.08.2018
Ano, takovy svazek je neplatny
 Re: Oddávající06.08.2018
Dobre si to chlapce rozmysli nez udelas tu osudovou chybu :)
  Re: Oddávající06.08.2018
Rozmysli si, chlapče, rozmysli,
na své štěstí dobře pomysli.
Ty v domečku máš svatý kl
 Re: Oddávající06.08.2018
ahoj,
my měli svatbu na vyhlídce ve skalách, a měli jsme to od Církve československé hustiské
 Re: Oddávající06.08.2018
Oddavající můźe být i kapitán lodi. Já jakožto kapitán lodi Čuryfuk a lezec vás klidně oddám, ale je
  Re: Oddávající06.08.2018
pouze v mezinárodních vodách nebo v případě akutního nebezpečí smrti jednoho či více snoubenců, stej
   Re: Oddávající06.08.2018
Tak de facto na skalni vezi hrozi potencialni smrt obema snoubencum... a kdysi to taky bylo more :).
 Re: Oddávající10.08.2018
Kamarád chtěl svatbu taky na věži, ale když zjistil, že prarodiče a dokonce ani rodiče na příhrazsko

 Lezečky Tisá04.08.2018
Dnes jsme našli lezečky na věži v Malých Tisských stěnách. .

 Wildspitze03.08.2018
Čau, můžete mi prosím někdo poradit? Chci jet cca za 14 dnů na VHT na Wildschpitze a nevím, zda se v tomto termínu mohu ubytovat na Breslauer Hütte ve Winterhaus. Prosím, toto info je pro mne docala důležité. Děkuji.
 Re: Wildspitze04.08.2018
Nemůžeš.
Winterraum se používá v zimě - zde od konce září do poloviny června.
  Re: Wildspitze04.08.2018
Tak to si musim zaplatit ubytko normalně na chatě.
  Re: Wildspitze04.08.2018
Tak to si musim zaplatit ubytko normalně na chatě.
   Re: Wildspitze05.08.2018
Vzdyt to zas tak moc neni ne? Jsi clen AV? Pak to maz za 40 Eur i s jidlem. Pokud nejezdis zrovna ka
 Re: Wildspitze05.08.2018
Ahoj. Kousek nad chatou po cestě na Wildspitze je jezírko u kterýho se před čtyřmi lety normálně sta

 Chata02.08.2018
Cau, doporuci nekdo chatu v Rakousku nebo Nemecku s hezkym lezenim okolo (200 - 600 m, 6 az 8-, do 6+ klidne trad.)? Schmidt Zabierow Hutte uz znam :)
 Re: Chata02.08.2018
adamekhütte? steinseehütte? hofpürglhütte? blaueishütte? werfenerhütte? mittelfeldalm? voisthallerhü
  Re: Chata03.08.2018
Diky Lukasi, vidim ze mas docela prehled, ja ani jednu z tech chat neznal. Zkusim to teda jeste upre
   Re: Chata03.08.2018
nad 2000 je z těch jmenovaných jen Adámek. ostatní jsou níž. ono to tak platí, čím vejš, tím víc alp
    Re: Chata03.08.2018
To by me take zajimalo. Jsem rad ze jsi zminil Bergell a Gianeti. Presne neco takoveho take hledam.
     Re: Chata03.08.2018
to ten stripsenjochhaus přesně splňuje. ve fleischbanku klasičárnami wiesner-rossi a dülferem počína
      Re: Chata03.08.2018
Super, tak to tam zkusim.
       Re: Chata03.08.2018
Oberreintalhütte. Dobrá do horkejch letních dní, leze se v severních sektorech
       Re: Chata03.08.2018
Ale nejlepší máš stejně Dolomity, např. Rif. Pradidali. Anebo na Tofanu je lezení tři řitě a autem j
    Re: Chata03.08.2018
Pětihodinovou.
 Re: Chata02.08.2018
Na stránkách rakouského alpenvereinu je vyhledávač chat, kde se dá filtrovat že chceš chatu s lezení
 Re: Chata02.08.2018
Na stránkách rakouského alpenvereinu je vyhledávač chat, kde se dá filtrovat že chceš chatu s lezení
  Re: Chata03.08.2018
Diky, o tom vim. Chtel jsem jen nejaky konkretni typ. Neco od lukase si vyberu.

 Watzmann - přechod hřebene02.08.2018
Ahoj,chci se zeptat na náročnost přechodu hřebene watzmannu z Hocheck přes Mitspitze na Sudspitze. Je to něco jako Malý Triglav - Triglav nebo je to těžší? Všude píší ferata A-B ale zároveň doplnují informace oděsivých hloubkách pod nohama. Zároveň na jed
 Re: Watzmann - přechod hřebene02.08.2018
šel jsem to před dvěma lety (tedy v protisměru, ze südspitze k watzmannhausu, úsek wimbachgries - sü
  Re: Watzmann - přechod hřebene02.08.2018
Tazatel asi nebude hororolezec ;) V každém případě při zprávě "sundaný drát" bych si vzal
 Re: Watzmann - přechod hřebene02.08.2018
Něco z lan je pryč na sestupu. Tam se traverzuje a sestupuje množství hninitých a suťových žlabů a h

 Prestupovani01.08.2018
Na cvicne skale dolezu na konec cesty kde je stand s velkou majlonou co nejde rozsroubovat.Prestoupim a necham se spustit a nebo slanim dolu ? Co je lepsi?
 Re: Prestupovani01.08.2018
Pro štand je lepší když slaníš, pro tebe je lepší když přestoupíš.
  Re: Prestupovani02.08.2018
ak sa už nechávať spúšťať zo štandu, tak z mailonky, nie z bh.
Prebrúsená mailonka sa mení ľ
 Re: Prestupovani02.08.2018
Když už se musíš odvázat z lana, tak práce s přetažením lana pro slanění již není o tolik náročnější
  Re: Prestupovani02.08.2018
Potom se prave cvaknes karabinou jen do vudcaku a nechas se spustit je to o doooost rychlejsi a pak
   Re: Prestupovani02.08.2018
je to samozřejmě bezohledně konzumní přístup. ale kam se hrabe na feráty. když jste dost bohatí, aby
   Re: Prestupovani02.08.2018
Totál safe není v lezení skoro nic. Konkrétně na spouštění "na rybu" vidím největší nebezp
    Re: Prestupovani02.08.2018
Ještě bych dodal, že co si nezkontroluješ sám, to je velmi nebezpečné.
  Re: Prestupovani02.08.2018
Honza, dobrá pripomienka so šetrením lana.

  Re: Prestupovani03.08.2018
Este trochu zavisi jak je cesta previsla a ako budes vyberat presky. Z dachu to bude oser kazdopadne
   Re: Prestupovani06.08.2018
A on nekdo opravdu slanuje s prusikem? A na sportovkach? To jsem snad jeste nikdy v realu nevidel.

1   ...   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezečky stěna u kruhu
Nalezeny lezečky pod Stěnou u kruhu. Pošlete popis a domluvme se na předání.
Aleš19:48:13 05.08.2018
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1170 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1467 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi