Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Normalka na Tacul10.08.2018
Doufam, ze si nikdo nebude zapisovat normalku na Tacul do denicku, pokud to letos lezl s zebrickem :D ! https://bit.ly/2w2M1Qf

 LS Katana09.08.2018
Asi před 7 lety nebo více jsem si koupil Katany a velmi rychle se mi rozlepila špička. Reklamoval jsem to, v Hudy se dívali kysele a vzali mi to možná jen ze známosti, ale vrátili zpět slepené. Mezitím jsem pár let lezl v něčem jiném a pár let nelezl a te
 Re: LS Katana09.08.2018
Ja jsem za posledni dva roky prolezl asi troje (dvoje z toho uz pak podlepene) a zadny problem jsem
 Re: LS Katana09.08.2018
Šněrovací v pohodě
 Re: LS Katana09.08.2018
Ja takhle jednou reklamoval Futury v Hudy (taky koukali trochu prekvapene). Po asi druhem lezeni se
  Re: LS Katana09.08.2018
Az na to, ze lasportiva vyrabi rucne v Italii a ne v Cine ;)
   Re: LS Katana09.08.2018
... nebo Cimě ? :O :P
   Re: LS Katana10.08.2018
Záleží na modelu ale dobrá polovina je vyráběna v Číně, bohužel.
 Re: LS Katana10.08.2018
Delaj to vsechny sportivy. Tak polovina z tech, co jsem mela. Snad jen dvoje solutiony byly ok. Miur
  Re: LS Katana10.08.2018
Vrabci si štěbetali, že LS kupované v Itálii drží.
   Re: LS Katana10.08.2018
Delaj to LS, delaj to i Ocuny - mne na Diamondech, pritelkyni na Pearlech. Kdyz to bylo Rock Pillars
    Re: LS Katana10.08.2018
Záleží, jak by Vapory seděly na achilovce. Případná náhrada jsou asi ještě Instinct VS či VSR. Řemes
     Re: LS Katana10.08.2018
Pokud to půjde, zůstanu u LS. Sedí mi Kobry, Katany a Miury a jsem líný experimentovat s něčím jiným
      Re: LS Katana10.08.2018
Jo, najit obchod, kde si vyzkousis hodne modelu a srovnas to je docela orisek. Zatim z toho co jsem
       Re: LS Katana13.08.2018
Díky za užitečný tip. Stažení přes achilovku mi u lezeček vadí též, jako nejpříjemnější boty mám mom
     Re: LS Katana10.08.2018
To mne prave na tech Scarpach vyhovuje ta jejich pata. Treba ty nove zlute Diamondy od Ocunu me ukru
      Re: LS Katana10.08.2018
Tak hlavně úlet, že sis je koupil, když tě tak tlačily...
       Re: LS Katana10.08.2018
Bohuzel se to projevi az casem, treba v ceste, kde chvilku laborujes a krokujes... :D Ono take zalez
 Re: LS Katana10.08.2018
No tak díky... Půlka komentů uklidňujících, druhá naopak. Asi platí, že půlka bot se dělá v Číně a p
  Re: LS Katana10.08.2018
Prilep to Chemoprenem. Mně se dycky na futurách odloupne lepička na straně, prilipnu to a drží to fe

 Čima - Brná08.08.2018
Tušíte někdo jak je to s přejištěním oblasti Čima v Brný u Ústí nad Labem? Četl jsem tu zprávy, že se pracuje na přejištění.
 Re: Čima - Brná08.08.2018
Von to tu Papouš sleduje a tak ti asi odpíše sám.
 Re: Čima - Brná09.08.2018
Zdarec, jak přejišťování probíhá, najdeš na konci diskuze pod tímto článkem goo.gl/DXR4HA. Aktuální
  Re: Čima - Brná09.08.2018
Super, díky ti za ty aktivity a díky za info. Osobně na to nespěchám, ale mám v plánu to pak zajít v

 MB z Aiguille07.08.2018
Ahoj, nevíte jak momentálně vypadá cesta z Aiguille na MB? Byl jsem tam před dvěma lety a byly tam nějaké smrťaky kvůli serákum, tak by mě zajímalo, jestli už to co mělo spadnout je všechno pryč (vím blbá otázka, jsou to hory) nebo jestli je to pořád stej
 Re: MB z Aiguille07.08.2018
Pokud myslis seraky v severce Taculu, tak tam se leze. Dokonce je tam ted zebrik pres odtrhovku. Ale

 Ferrata Königsjodler - aktuální varování06.08.2018
Čau, dávám jen info všem do placu - na fb profilu chataře na Hochkönigu jsem zahlédl info o AKTUÁLNÍM OMEZENÍ na vyhlášené ferrate Königsjodler v místech zvaných Flying Fox (lano mezi skalními věžemi) - lano je prý nějak uvolněno/poškozeno, snad po blesku

 Chata v Rakousku06.08.2018
Napadá někoho nějaká malebná Huta v Rakousku, kde by se dal strávit nejistý víkend? Nějaká skalka za chatou, kdyby bylo hnusně a v rozumné vzdálenosti něco delšího, kdyby se štěstíčko usmálo. Takové to softmoverské lezení v dobře odjištěných pětkách ;-)
 Re: Chata v Rakousku06.08.2018
Nedavno se to tu resilo. Schmidt Zabierow Hutte je takova chata rodinneho razu, ma stenu s hezkymi c
 Re: Chata v Rakousku06.08.2018
třeba hofpürglhütte. rozsáhlá klettergarten výšky 10m až 100m minutu až 10 minut od chaty, v okolí b

 Výběr ferratového setu06.08.2018
Zdravím,
vybírám ferratový set, už si ho nechci půjčovat z půjčovny.
Přemýšlím nad:
Ocún Via Ferrata Webee Pail set
nebo
Singing Rock Packet Ferrata EXP

Je nutný na lezení v horách s batohem prsák? Zatím j
 Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Tak pri lezeni v horach a nejen s batohem bych prsak rozhodne doporucoval. K feratovymu setu ti nic
 Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
SR ferrata packet EXP má výrazně lepší přilbu, pro vícedélky asi i lepší sedák. Na běžné lezení bude
  Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
feratové sedačky sa mi zdajú nejaké nízke, majú väčšiu tendenciu skĺznuť dole cez boky. Neviem, či s
   Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Právě chci odděleně sedák - kdybych, kromě ferrat, třeba začal i něco jednoduchého lézt :)
Te
    Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
v oboch setoch mas plnohodnotne sedacky na lezenie, jedna ja 3 prackova, druha je 4 prackova.
   Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Právě chci odděleně sedák - kdybych, kromě ferrat, třeba začal i něco jednoduchého lézt :)
Te
   Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Právě chci odděleně sedák - kdybych, kromě ferrat, třeba začal i něco jednoduchého lézt :)
Te
    Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
To vím...ale má tedy smysl připlácet za Singing Rock? Využiji prsák (měl jsem vždy půjčený set bez p
     Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
SR má lepšiu sedačku (4S) a rukavice naviac. Obe prilby treba vyskusat, ako Ti sedia.
Ked si
      Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
S rukavicemi jsem to nikde neviděl..
Tak to vezmu ten Singing Rock - dáte mi odkaz co koupit
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
?? Normální plochou smyci z metráže a na konci spojit vůdcovským uzlem. Mezi sedákem a prsákem samoz
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
    Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
asi jsem exot, ale když mám jakýkoli batoh, tak lezu s kombinací sedák+prsák. pravdou ovšem je, že p
     Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Lukáš B. - A kterou sadu bys zvolil ty? Koukám, že u toho Singing Rocku píšou, že je sedák na vícedé
      Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
ten ocůňáckej prskák mi připadá z těch, co jsou na trhu, blbej takňák nejmíň, je lehkej, polstrovane
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Lukas B.
nie je dovod otacat hrudak
      Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Tomáš : ne/prodyšnost je .....
podstatné je 3/4 pracky = lepsia nastavitelnost ( ja mam Bea
     Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
mimochodem, když se to nakouslo, netušíte někdo, kdo by mi ušil klasický nenastavitelný přezekprostý
      Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Sešijou ti to v brašnářství nebo opravně bot. Mám to vyzkoušeno.
     Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
nejsi exot, robíš to gardovo.
takove prsáky se vyrábějí, ale ten tvúj by jsi už měl vyměnit z
      Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
vytluč odkaz prosím! dlouhá léta marně sháním originál výrobek.
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Takže byste radši na letní ferraty brali sedák Spinel , než WeBee?
        Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
sedák je úplně jedno jakej, jen aby ti seděl. na ferátu je jedno kolik poutek, nějakejch 100 gramů r
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Takže byste radši na letní ferraty brali sedák Spinel , než WeBee?
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Takže byste radši na letní ferraty brali sedák Spinel , než WeBee?
       přezekprostý lehký prsák06.08.2018
opravujem sorry, sorry, sorry:
predávajú sa ešte občas vo výpredajoch. Kdesi som to videl mi
        Re: přezekprostý lehký prsák06.08.2018
škoda. málem mi srdéčko začalo v hrudi plesat, že vbrzku již obleču nový krásný certifikovaný a bezp
         Re: přezekprostý lehký prsák06.08.2018
daj to za ulohu vnucatam, vygooglia Ti daco, hlavne nech to nie je made in PRC
          Re: přezekprostý lehký prsák06.08.2018
Von nám Lukáš zatajil nějaké starší děti?
         Re: přezekprostý lehký prsák07.08.2018
Tohle vypadá jako stará dobrá klasika
       Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Takže byste radši na letní ferraty brali sedák Spinel , než WeBee?
        Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
je to táto sedačka ?
         Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Ano, to je on
          Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
je to 3S , plati aj pre jednoprackove sportove sedacky :
bederny pas je napevno prisity, takz
           Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Takže i na obyčejnou ferrátu upřednostnit 4 přazkový SR Spinel? Nevýhoda je asi jen,že je méně sklad
            Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
ne úplně dogmaticky. sedák ti musí sedět, když ti sedí konfekce, tím lépe, ušetříš gramy i chechtáky
            Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
hej, barl by som normalnu sedacku. je sice drahsia a baj očko o 100 g tazsia, ale...
Ked kup
             Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Né, já furt vybírám mezi sedáky - Spinel ze setu SR nebo WeBee ze setu Ocúnu. Jen o tom Spinleu se p
              Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Spinel je skoro to iste, co Versa.
SR ma u mna dobry bod, ze ponuka normalnu sedacku aj na
               Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Tak díky za rady, vezmu ten komplet set od SR se sedákem Spinel, snad to bude lepší než WeBee od Ocú
               Re: Výběr ferratového setu06.08.2018
Tak díky za rady, vezmu ten komplet set od SR se sedákem Spinel, snad to bude lepší než WeBee od Ocú
                Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
tak ešte treba zo 2 karabiny s poistkou, nejaký krátky odsedávák a cca 80 cm šlingu.
Na sp
                 Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Ještě chci vzít kus lana na dojištění, příp. zajištění na ledovci, a třeba i zkoušku lezení na umělé
                  Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
čistě jednoúčelově na ferátu jsou uváděná lana příliš dlouhá a tlustá. doporučil bych nějakou "
                   Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Jsem jsem právě univerzál - chtěl bych zkusit lézt, nebo slanit :)
Je nějaký rozdíl mezi těmi
                    Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
z tebou zmiňovaných zvolit rozhodně to tenčí!
a nejlepší univerzál (od bealu) je joker, když
                     Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
hele, jen tak pro info, klik jsem jen tak ze srandy na blbé zboží.cz, a joker 40m za třináct stovek
                     Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Právě chci koupit toto levné zbytkové lano, když semi bude zdát těžké, koupím lehčí a kratší na ferr
                  Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Top Gun je pre zaciatocnikov
                   Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
aj Joker je pre Lukáša B.
                    Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
To jsem si právě o tom četl - začátečník = silné lano. Je to tím, že silné se lépe drží, a více &quo
                     Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
tlusté "začátečnické" lano se lépe drží v ruce, ale to za cenu, že se do jistítek musí cpá
                      Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Lukáš B.
100% pravda, ešte doplním :
- kým si začiatočník vyhrabe vhodný kýbl na hru
                       Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Koukám, jak se to postupně rozrůstá to potřebné vybavení :)
Vezmu tedy lano Booster 9,7mm, ji
                        Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
ak si kuknes este raz na specifikaciu lan u Bealu, mozno prejdes na nieco hrubsie
                         Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Jak to myslíš? Že přece jen mám vzít to silnější?
                          Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
áno
                           Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Vezmu tedy Top Gun 10,5mm, aspoň více vydrží.
Proč není doporučované na horskou turistiku neb
                            Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
jo, kvůli váze. kvůli váze samotného lana, a kvůli váze vody, co se do toho lana umí nacucat.
                             Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
A jak dlouhé lano na dojištování na ferratách (a např.přechod zapadaného lana sněhem) a ledovci stač
                              Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
soudruzi z BRD udělali pro ferátisty 15/25 m
                             Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Tomáš :
pre vysvetlenie :
na ľadovci síce sú aj dlhé pády, ale nie do štandu, ale o i
                             Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
A jak dlouhé lano na dojištování na ferratách (a např.přechod zapadaného lana sněhem) a ledovci stač
                             Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
A jak dlouhé lano na dojištování na ferratách (a např.přechod zapadaného lana sněhem) a ledovci stač
                            Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
na ladovec (chodecke tury)a lyze sa pouziva 50-60 m dvojca v jednom prameni, dobre impregnovane, v
                             Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
50-60m je fajn pro dvojici na ledovci, kde je nebezpečí, že budete sami, a kde hrozí, že případné ta
                              Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
kamoška sa mi preborila (pešo) na "zjazdovke" cca 200 m nad r. Gnifetti, kde jazdia ratra
                               Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
To od tebe neni hezke. Neprimo jsi nam vlastne rekl, ze kamoska je tezsi nez ratrak! Snad to tu nect
                               Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
propad nepravděpodobný, ale stejně možný. já jsem exot, já chodím na laně i mezi Hunnerkogelem a Dac
                                Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
vseho jenom docasu... i ty ledovce pujdou tatam
                                Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
no,...a proto chci něco pořídit, v létě jsme tam byli jen s ferratákama, bez lan, maček a cepínu...z
                              Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Cim vic to ma byt univerzalni, tim horsi to bude na vsechno. Ver mi, brat 10mm lano na ledovcocou tu
                               Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
To je asi fakt, a na ty umělé stěny a lezení po okolích skálách venku stačí ten top gun 10,5mm, zbyt
                               Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
To je asi fakt, a na ty umělé stěny a lezení po okolích skálách venku stačí ten top gun 10,5mm, zbyt
                                Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Jo, pokud chces neco na umelku, tak 40m vetsinou staci (ale na BigWallu v Praze potrebujes treba 50m
                                 Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
No je to tak, že zatím chodím/lezu jen ferraty...ale jednou jsem zkoušel lézt na umělce.
Prot
                              Re: propad velmi nepravděpodobn08.08.2018
kamoška sa mi preborila (pešo) na "zjazdovke" cca 200 m nad r. Gnifetti, kde jazdia ratra
                  Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Na dojisteni na ferate si kup 20m pulky, nejaky odrezek na inzerat. Nenakupuj zbytecne material, kte
        Re: Výběr ferratového setu08.08.2018
Uvazoval jsem, ze si sedak WeeBe koupim na lezeni ale kamaradka mne odradila. Pry ma blbe prezky, kt
         Re: Výběr ferratového setu09.08.2018
Přezky jsou v pohodě, nepovolují se vůbec.Buď blbej kus nebo blbej uživatel.
     Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
Jak si oblíkáš bundu když se ochladí?
      Re: Výběr ferratového setu07.08.2018
V praxi ještě nevím :D, alepředstavuji si to takto: sundám batoh, vyndám bundu, obléknu bundu, nandá

 Odpolední stín 05.08.2018
ahoj, poradíte prosím kam v odpoledních hodinách v okolí Prahy na sportovky (lépe zajištěné cesty) v obtížnosti 5, 6, 7- tak, aby tam byl stín a snesitelně?  Děkuji pěkně
 Re: Odpolední stín 06.08.2018
Ted hodne frci Tetin. Je potreba ho co nejrychleji oklouzat ;)
 Re: Odpolední stín 06.08.2018
Zubák v Radotínském údolí. Je to jen pár cest, ale na 2 odpoledne stačí.
 Re: Odpolední stín 07.08.2018
Stín je i na Dušičkový ve Sv. Jánu, což sice není bašta sportovního lezení, ale některý cesty jsou p

 Foto dne - Tetin?05.08.2018
To je z Tetina? Na kvetinku neslapnes?
 Re: Foto dne - Tetin?06.08.2018
To vypada, ze v bote neni noha

 Lezečky stěna u kruhu05.08.2018
Nalezeny lezečky pod Stěnou u kruhu. Pošlete popis a domluvme se na předání.

1   ...   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Chata v Rakousku
Napadá někoho nějaká malebná Huta v Rakousku, kde by se dal strávit nejistý víkend? Nějaká skalka za chatou, kdyby bylo hnusně a v rozumné vzdálenosti něco delšího, kdyby se štěstíčko usmálo. Takové to softmoverské lezení v dobře odjištěných pětkách ;-)
 Honza14:28:11 06.08.2018
odpovědět 
 Re: Chata v Rakousku
Nedavno se to tu resilo. Schmidt Zabierow Hutte je takova chata rodinneho razu, ma stenu s hezkymi cestami okolo 200m co by kamenem dohodil z terasy. Trochu dal jsou pak delsi a zaroven i lehke cesty. Nastup na chatu neni z tech nejkratsich, ale dlouhy rozhodne take ne.
Radek15:21:20 06.08.2018
odpovědět 
 Re: Chata v Rakousku
třeba hofpürglhütte. rozsáhlá klettergarten výšky 10m až 100m minutu až 10 minut od chaty, v okolí bischofsmütze, daumling, grosswandeck....
Lukas B.15:24:05 06.08.2018
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi