Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Val Bondasca 28.08.2018 Ahoj, sháním informace o dolině Val Bondasca (Bergell), jak to tam vypadá po sesuvech a zda je možné projít nahoru pod Piz Badile. Nebyl jste tam v poslední době někdo? Děkuji Honza
  Re: Val Bondasca 28.08.2018 Chaty jsou zavrene. Oficialne jsou zavrene turisticke chodniky, coz vytvorilo klicku, kdy vicemene n
    Re: Val Bondasca 28.08.2018 Tak jizni stranu. Je taky moc hezka a i velmi dlouhe prasky tam jsou. Na severu stejne bude za chvil
  Re: Val Bondasca 28.08.2018 Tam je lezení na piču, hrozný Bandasky...
    Re: Val Bondasca 29.08.2018 Bandasky jo, ale v lytkach.
      Re: Val Bondasca 29.08.2018 Chodi s z jihu pres Turbinascu pod Badile, Cengalo se nedoporucuje neb je SV cast nestabilni
        Re: Val Bondasca 30.08.2018 Ted nemam u sebe mapu tak nevim kde presne to je. Z jihu myslis jako z It strany tim udolim kde je r
          Re: Val Bondasca 30.08.2018 Ne, pres Porzelizzo a Trubinasca vede normalni cesta z Gianetti na Sasc Furä. Odtamtud se dostanes k
            Re: Val Bondasca 30.08.2018 Jo Inschallah, krasna cesta. Rozhodne muze dat zabrat, obtiznostne i lezeckymi kroky je trochu jinde
Val Bondasca 28.08.2018 Ahoj, sháním informace o dolině Val Bondasca (Bergell), jak to tam vypadá po sesuvech a zda je možné projít nahoru pod Piz Badile. Nebyl jste tam v poslední době někdo? Děkuji Honza
Lezení kolem Epernay 27.08.2018 Ahoj, neměl byste někdo rady, případně odkaz na průvodce v oblasti francouzského Epernay?
Díkezzz
Lezení kolem Epernay 27.08.2018 Ahoj, neměl byste někdo rady, případně odkaz na průvodce v oblasti francouzského Epernay?
Díkezzz
  Re: Lezení kolem Epernay 27.08.2018 Průvodce France Roc 1 Bourgogne 2014 Jingo Woobly Photo Guides
SSSR 27.08.2018 Kuba s Elou moc pěkně (o ostatních se konkrétně nepíše). Škoda jen, že tisková zpráva je bez diskuse, když už si ty úspěchy HB s TB tak hezky přivlastnili. Na to nejde jinak, než se nezeptat, kdo koho trénuje či proč nezávodil aj "mladej" TB? St
  Re: SSSR 27.08.2018 Může mi někdo vysvětlit, o čem to Binter píše, když se ziskem jedné jediné medaile je Czech republic
    Re: SSSR 27.08.2018 Opravuji se, předposledním. Za námi je ještě Čína s jedním bronzem.
  Re: SSSR 27.08.2018 Vidím, jak velký problém máte uznat tyto nepopiratelné úspěchy Bintera staršího. Bolí to, co? Uznat
Lezení kolem Epernay 27.08.2018 Ahoj, neměl byste někdo rady, případně odkaz na průvodce v oblasti francouzského Epernay?
Díkezzz
Vyskove prace 27.08.2018 Zdravím, chci se zeptat, jestli neznáte nějakou firmu, která provádí výškové práce převážně jen v okolí Brna a nejezdí po celé ČR .
Děkuji
  Re: Vyskove prace 27.08.2018 Na co? :-), hledáš práci, sháníš někoho aby ti něco udělali?
    Re: Vyskove prace 27.08.2018 ne, jenom se tak ptá, protože je od přírody zvědavej. kdyby něco sháněl, tak tak samozřejmě činí v i
      Re: Vyskove prace 27.08.2018 Pridavam se ke klukum vyse a taky jen pohonim ego bez odpovedi.
    Re: Vyskove prace 28.08.2018 Ano, shanim praci tak zjistuji, kde se da:) Nejlepe jen okoli Brno, zadny cestovani po cele Cr
  Re: Vyskove prace 27.08.2018 Znám
Oheň v lesích Frankenjury 27.08.2018 Ahoj. Rád bych upozornil návštěvníky lezecké Frankenjury, aby respektovali nerozdělávání ohně v této oblasti. V sobotu večer plála na Křově altánu fatra jako ve středověku při inkvizici. Pro místní obyvatele je toto nerespektování jako pro býka červené tr
  Re: Oheň v lesích Frankenjury 27.08.2018 Když už spíte na divoko (což je v pořádku) tak se vy debilové chovejte diskrétně a neupozorňujte na
    Re: Oheň v lesích Frankenjury 28.08.2018 Asi ňáký indivudualisti
    Re: Oheň v lesích Frankenjury 28.08.2018 Tohle udelali urcite nejaci turusti, cyklisti, motorkari! A pokud ne, tak bychom se stejne meli bavi
  Re: Oheň v lesích Frankenjury 28.08.2018 Co let už jezdím do Jury, tak jsem za celou dobu nikdy neviděl, že by si lezci (Češi ani jiné národn
    Re: Oheň v lesích Frankenjury 28.08.2018 A to ja zase videl delat ohen i lezce. A to dokonce vicekrat.
      Re: Oheň v lesích Frankenjury 28.08.2018 Jura a oheň? Nic nevím, nepamatuji se. Ale buřty byly dobrý...
Jistítka pro začátečníka na 9.4mm lano 26.08.2018 Koupil jsem 9.4 mm lano (Beal Stinger) a řešim, že mě občas bude jistit lehčí začátečník.
Beal všude píše, že je u Stingera při jištění potřeba dávat větší pozor, tak jsem si říkal, jestli máte zkušenost s jistítkem (ATC typu), který takhle
  Re: Jistítka pro začátečníka na 9.4mm lano 26.08.2018 pre začiatočníka odporúča Beal ( aj iní) hrubšie laná, ale Reverso 4 postači. Stinger : "Hig
  Re: Jistítka pro začátečníka na 9.4mm lano 26.08.2018 ATC uplně v pohodě, Click Up taky super, použím jej na 9.2mm a žádný problém ani jedno z řešení.
Míra poškození opletu 24.08.2018 Ahoj,
v lezení jsem dá se říct začátečník, tak bych se chtěl zeptat Vás zkušenějších. Je takovéto poškození opletu ještě OK? Mě to nechává relativně v klidu, ale lezecký parťák je z toho nervní, a já jsem nervní z toho, že je nervní :)
Ople
  Re: Míra poškození opletu 24.08.2018 P.S.: musel jsem do odkazu dát dvě mezery, protože mi fórum hlásilo, že to příliš dlouhé slovo :)
  Re: Míra poškození opletu 24.08.2018 Naprostou většinu síly v laně nese jádro. Oplet je tam hlavně kvůli tomu, aby chránil jádro. Takže t
    Re: Míra poškození opletu 24.08.2018 Jo a ještě doporučuji zajít s horoškolou na nácvik chytání pádů, abys byl klidný, neboť tam uvidíš,
  Re: Míra poškození opletu 24.08.2018 V lezení to bude vždy kompromis strach/cena
    Re: Míra poškození opletu 24.08.2018 Lano je spotřební věc. Měňte ho častěji.
  Re: Míra poškození opletu 24.08.2018 Měl jsi to ještě vyfotit z jiného úhlu, jestli fakt není vidět jádro. Z tohoto úhlu naprosto v pohod
  Re: Míra poškození opletu 25.08.2018 Podívej se na to i z jiné stránky. Mít lezeckého parťáka, který s tebou tráví čas ve skalách je pros
    Re: Míra poškození opletu 25.08.2018 Bingo !
toto je jeden dôvod, prečo meniť lano.
  Re: Míra poškození opletu 25.08.2018 IMO je to jeste dobre. Lano se v ohybu nelame takze jadro je pravdepodobne netknute. Ja bych na tom
  Re: Míra poškození opletu 27.08.2018 Souhlas s Pavlem. Samozřejmě jde vcelku bezpečřně lézt i na mnohem větších prašivinách. Ale pokud bu
1
...
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: