Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo nebyl nebo není aktuálně na Wildspitze či v jeho blízkosti. Máme v plánu vyrazit na chatu Bleslauer v pátek a následně v sobotu na vrchol. Podle předpovědi má v pátek nasněžit celkem dost sněhu (cca 30 cm) a máme o
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo nebyl nebo není aktuálně na Wildspitze či v jeho blízkosti. Máme v plánu vyrazit na chatu Bleslauer v pátek a následně v sobotu na vrchol. Podle předpovědi má v pátek nasněžit celkem dost sněhu (cca 30 cm) a máme o
Ahoj, sháním informace o dolině Val Bondasca (Bergell), jak to tam vypadá po sesuvech a zda je možné projít nahoru pod Piz Badile. Nebyl jste tam v poslední době někdo? Děkuji Honza
Ahoj, sháním informace o dolině Val Bondasca (Bergell), jak to tam vypadá po sesuvech a zda je možné projít nahoru pod Piz Badile. Nebyl jste tam v poslední době někdo? Děkuji Honza
Kuba s Elou moc pěkně (o ostatních se konkrétně nepíše). Škoda jen, že tisková zpráva je bez diskuse, když už si ty úspěchy HB s TB tak hezky přivlastnili. Na to nejde jinak, než se nezeptat, kdo koho trénuje či proč nezávodil aj "mladej" TB? St
jde o hadry a ne o ladnost.. když se klepeš při miliótém pokusu tvé vysněné cesty, která je těžce přes tvé maximum, tak to sice vypadá divně a je to na pováženou, ale o ,,salóním lezci,, asi není řeč. spíš přemotivovanost.. když se oblečeš jak mamlas do lezekých hader za sto tisíc a pak si z překližky odskočíš jednou za rok do jury - abys mohl vytáhnou péřovku, rukavice, goretexku, čepici s bambulí za 1500,-.. ale v klidu, je třeba aspoň kupovat kraviny, když to neleze nebo na to není čas.. abys za dva roky zjistil, že se dělá péřovka o 20g lehčí a o 10 000,- dražší.. neber to!
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.