Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Průvodce Štamberk+kamenné moře 01.09.2018 Ahoj, nevíte prosím někdo, zda existuje průvodce na oblast Štanberk a kamenné moře ke koupi, či v PDF k sehnání a kde? Díky za info..
    Re: Průvodce Štamberk+kamenné moře 02.09.2018 Ano, tuším u obce Lhotka, u Telče
      Re: Průvodce Štamberk+kamenné moře 02.09.2018 Bylo to na netu. Na stránkách HO Javořice. Možná už neexistují. Když tak kontaktuj správce oblasti.
Zákaz variant v oblastech Českého Švýcarska 31.08.2018 Pavel Henke jako správce skal vyhlásil na webu Skalní oblasti úplný zákaz dělání nových variant k již existujícím cestám v sektorech Soutěsky, Chřibské hory, Skály u Kamenického Šenova, Skály u České Kamenice, Srbská Kamenice, Všemily a Vřesová dolina. Zá
  Re: Zákaz variant v oblastech Českého Švýcarska 31.08.2018 Máňa řikala, že co je na skalních oblastech není směroplatný!
    Re: Zákaz variant v oblastech Českého Švýcarska 31.08.2018 Je to v databázi ČHS, tak to je směroplatný
      PROTOŽE 31.08.2018 MÁŇA NENÍ PRÁVNÍK ALE UKLÍZÍ NA OPBH, NEMŮŽE ZNÁT VÝZNAM SLOVA SMĚROPLATNÝ
        Re: PROTOŽE 03.09.2018 Je to směrodaný; protože se jedná o směr! A Máma nemá co řikat, neny to lezkině! :-)
          Re: PROTOŽE 05.09.2018 smutný že si pleteš Máňa a Máma debile
          Re: PROTOŽE 06.09.2018 směrodatný to může bejt jak chce, ale když to není směroplatný, tak je Ti to hovno platný
          Re: PROTOŽE 06.09.2018 nech se vyšetřit, tvoje potíže s vnímáním psanýho textu jsou alarmující. smeroplatný, směrodaný a sm
Bunda north face 30.08.2018 Ahoj nenašel někdo na fesťáku náhodou červeno-oranžovou bundu North Face ? Díky
  Re: Bunda north face 31.08.2018 Jo, našel
    Re: Bunda north face 06.09.2018 Jaryne dík, už jsem ji vypral a byl v ní v práci a říkali kluci i sekretářka, že mi fakt sekne... Um
romanchyla 30.08.2018 Oba břehy na Labák za 1200kč? :-D
  Re: romanchyla 30.08.2018 když každej stojí 450 :D
    Re: romanchyla 31.08.2018 Pro tebe za 12 000,- !!
      Re: romanchyla 31.08.2018 Něco ve skalách seženu, za basičku březňáka jsou pruvodčíky tvý
        Re: romanchyla 31.08.2018 ty vole fajkovy jarIn pičo, jebb
          Re: romanchyla 31.08.2018 To je bratránek, teprv ho zaučuju
            Re: romanchyla 01.09.2018 Jsou trochu poprášený a mágo také něco stojí...
Hoher dach 29.08.2018 čaute, máte někdo aktuální reference z dachu? v jakém stavu je po tomto létu ledovec na výstupu od adámka?
díky
  Re: Hoher dach 29.08.2018 Top podminky. Ledovec bez snehu, dalnice :-)
výstup na Wilddspitze 29.08.2018 Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo nebyl nebo není aktuálně na Wildspitze či v jeho blízkosti. Máme v plánu vyrazit na chatu Bleslauer v pátek a následně v sobotu na vrchol. Podle předpovědi má v pátek nasněžit celkem dost sněhu (cca 30 cm) a máme o
  Re: výstup na Wilddspitze 29.08.2018 bude extrémně hnusně, v pátek nasněží, v sobotu bude ještě dost lítat bílý svinstvo. obecně slezlo c
výstup na Wilddspitze 29.08.2018 Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo nebyl nebo není aktuálně na Wildspitze či v jeho blízkosti. Máme v plánu vyrazit na chatu Bleslauer v pátek a následně v sobotu na vrchol. Podle předpovědi má v pátek nasněžit celkem dost sněhu (cca 30 cm) a máme o
Salónní lezec 28.08.2018 Co to znamená, když vás někdo označí za salónního lezce? :-)
  Re: Salónní lezec 28.08.2018 jsem hvezda salonu, ja jezdim na slonu... uz v lidove slovesnosti definice.
  Re: Salónní lezec 28.08.2018 Třeba že ti záleží více na tom, jak vypadáš, než co/jak lezeš. Nevím, hádám..
    Re: Salónní lezec 28.08.2018 no pozor, už rudi tefelner píše ve svém tréninku lezce, že lezec by se měl při nácviku techniky snaž
      Re: Salónní lezec 28.08.2018 jde o hadry a ne o ladnost.. když se klepeš při miliótém pokusu tvé vysněné cesty, která je těžce př
        Re: Salónní lezec 28.08.2018 V hadrech to nebude, ještě jsem se nevymanil z 90. let a hadry na lezení jsou ty, co už nejsou dost
    Re: Salónní lezec 28.08.2018 Hm, tohle mi přijde dost málo pravděpodobné...
    Re: Salónní lezec 01.11.2018 Jojo, provedu až bude příležitost. Je to uznávaný sociolog, tak to nějakou váhu má.
Val Bondasca 28.08.2018 Ahoj, sháním informace o dolině Val Bondasca (Bergell), jak to tam vypadá po sesuvech a zda je možné projít nahoru pod Piz Badile. Nebyl jste tam v poslední době někdo? Děkuji Honza
  Re: Val Bondasca 28.08.2018 Chaty jsou zavrene. Oficialne jsou zavrene turisticke chodniky, coz vytvorilo klicku, kdy vicemene n
    Re: Val Bondasca 28.08.2018 Tak jizni stranu. Je taky moc hezka a i velmi dlouhe prasky tam jsou. Na severu stejne bude za chvil
  Re: Val Bondasca 28.08.2018 Tam je lezení na piču, hrozný Bandasky...
    Re: Val Bondasca 29.08.2018 Bandasky jo, ale v lytkach.
      Re: Val Bondasca 29.08.2018 Chodi s z jihu pres Turbinascu pod Badile, Cengalo se nedoporucuje neb je SV cast nestabilni
        Re: Val Bondasca 30.08.2018 Ted nemam u sebe mapu tak nevim kde presne to je. Z jihu myslis jako z It strany tim udolim kde je r
          Re: Val Bondasca 30.08.2018 Ne, pres Porzelizzo a Trubinasca vede normalni cesta z Gianetti na Sasc Furä. Odtamtud se dostanes k
            Re: Val Bondasca 30.08.2018 Jo Inschallah, krasna cesta. Rozhodne muze dat zabrat, obtiznostne i lezeckymi kroky je trochu jinde
1
...
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
...
2263
Bunda north face Ahoj nenašel někdo na fesťáku náhodou červeno-oranžovou bundu North Face ? Díky Výva ml. 22:08:25 30.08.2018odpovědět
  Re: Bunda north face Jo, našel JARYN 07:07:40 31.08.2018odpovědět
    Re: Bunda north face Jaryne dík, už jsem ji vypral a byl v ní v práci a říkali kluci i sekretářka, že mi fakt sekne... Umíš i auta? Chtěl bych něco většího, kam vše naházím do kufru... Nehoří to. Dík. 22:13:04 06.09.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: