Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Sardinie 16.09.2018 Ahoj, potřeboval bych poradit. Jaké oblasti na Sardínii jsou vhodné pro malé děti (2 a 4 roky), pro čekaní pod skálou. Myšleno, tak aby nikam moc nespadli. Lokalizace na Sardínii je jedno.
Děkuji za rady.
  Re: Sardinie 16.09.2018 Aby nikam moc nespadly? Chudáci děcka. Nejsou na sobeckost svých rodičů, kteří si jen honí svoje pse
    Re: Sardinie 17.09.2018 Co ti vadí na tom, že před dětmi pár leze, a s nimi taky? Jako s ženou se dětem věnujeme od rána do
      Re: Sardinie 17.09.2018 Ano pořízením dětí jsi zavržen a vyloučen z lezeckých aktivit a lezeckého kolektivu!
Nikdo n
        Re: Sardinie 17.09.2018 No ty jsi dobrý magor ... ale neboj ono se ti to v životě vrátí :-)Minimálně na tvých dětech
          Jestli je koko* 17.09.2018 Tak jestli je kokot člověk co nebere své malé děti na stěnu kdy je tuna maga v ovzduší, tak ok!
        Re: Sardinie 17.09.2018 Že nezvládáš na skále své rozmazlené děti, je tvůj problém, ale neházej do kupy všechny ostatní. A d
          Re: Sardinie 17.09.2018 Já tedy nejsem zastáncem jakéholiv řvaní v přírodě, jak dětí, tak dospělých. To, že někdo řve od své
      Re: Sardinie 17.09.2018 Proč by se glume nemohl srát do rodičů s dětma ve skalách stejně jako ty se sereš proti němu? Nebo s
        Re: Sardinie 17.09.2018 Protože on generalizuje. Někdo dá slušnej dotaz a on ho hned označí za debila na základě myšlenkovéh
          Re: Sardinie 17.09.2018 No tvl konstrukce jak z druhé třídy.
Všimni si, že většina dětí co dělá bordel (na stěně, po
            Re: Sardinie 17.09.2018 Výborně, použil jsem příklad absurdní konstrukce a ty jsi ho pochopil. Takže můžeme přejít o level v
              Re: Sardinie 17.09.2018 To jsem zvědav kdo ty Tvé litanie bude číst.
          Re: Sardinie 17.09.2018 Řekl bych, že nemůžeš přikazovat lidem co mají či nemají dělat. Generalizovat (resp. dělat to co ty
            Re: Sardinie 17.09.2018 No a podle stejné logiky mi ty zase nemůžeš zakazovat mu to přikazovat... Asi cítíš, že takhle se da
              Re: Sardinie 17.09.2018 Jiste. Spatne pochopeno. To na zacatku je recnicke, neprikazuji ti.
Ty mas pravo dura
                Re: Sardinie 17.09.2018 Ano, když někdo sprostě reaguje na obyčejnou slušnou otázku tak mi to subjektivně nepadne do noty. T
    Re: Sardinie 17.09.2018 Chtělo by to více tolerance, kámo.
    Re: Sardinie 17.09.2018 Kdyz ti decka vadi, tak jed lezt do hor tam jich moc nepotkas a nebudes tu muset srat ostatni...
      Re: Sardinie 17.09.2018 A mohou podobny pristup razit i dospeli? Jakoze by delali neco, co tem detem bude fakt vadit a jen b
        Re: Sardinie 17.09.2018 Ne
          Re: Sardinie 17.09.2018 Na kterou z polozenych otazek odpovidas? Ze to funguje jednostranne ve prospech rodicu?
    Re: Sardinie 17.09.2018 Děti patří do přírody a ke sportu, jakýmukoliv. Kdybys byl frajer který leze fakt těžký stěny tak ta
      Re: Sardinie 17.09.2018 Ty lidi už nevědějí, otevřou diskuzi, ze se dozvím něco zajímavého o Sardinii, když jsem tam nikdy n
  Re: Sardinie 17.09.2018 Oblasti v okolí Cala Gonome, záleží co lezeš... Butchi Arta, Cala Fuili, Cala Luna (lodí), La Poltro
    Re: Sardinie 17.09.2018 Ahoj děkuji za radu, tyto oblasti jsme navstivili a byly paradni. Kdyby jsi mel dalsi budu rad. Leze
      Re: Sardinie 17.09.2018 ...pridám ešte Isili (nie sektor Urania :), okolie Domusnovas a krásny bouldering na žulových balvan
      Re: Sardinie 17.09.2018 Ahoj, urcite Baunei. A pak Ulassai. To je top, jezdím už jen tam i s detma a ideál. Pedra Longa je l
        Re: Sardinie 17.09.2018 Caly pokud budes deti poponaset, nektere sektory v Baunei a v Jerzu
U nekterych oblasti u Sas
        Re: Sardinie 17.09.2018 Děkuji. Ahoj Honzo, ač jsi mi Baunei doporučoval, nějak jsme ho přejeli, možná se tam vrátíme. Jsme
          Re: Sardinie 30.09.2018 Kudrnáči, měl bys na sebe nějaký kontakt ? Rád bych to s rodinou (a podobně malými dětmi, ideálně ve
            Re: Sardinie 30.09.2018 Ahoj mám info@ok-sport.cz
Zapomenute lezecky 15.09.2018 Ahoj, nevzali jste si prosim nekdo z Hudy steny v Brne moje zapomenute lezecky La sportiva Skwama 41,5? Nechal jsem je tam pred cca 14 dny... Děkuju, Klingoš (731 418 676)
  Re: Zapomenute lezecky 15.09.2018 Zkus ztráty a nálezy (ty bedny u vchodu na stěnu).
Pokud tam byli dél tak sou už pryč, asi v
  Re: Zapomenute lezecky 15.09.2018 Stopro Jara, viděl sem ho od tama utíkat s krabicí a smát se :-D
    Re: Zapomenute lezecky 16.09.2018 Jo Krno, tam to ma Jaryn vsechno pod palcem
    Re: Zapomenute lezecky 16.09.2018 jj, taky jsem ho viděl - bral to tryskem k nejbližšímu metru
  Re: Zapomenute lezecky 16.09.2018 Klingone zeptej se Spocka. Teda pardón pana Spocka!!
Zapomenute lezecky 15.09.2018 Ahoj, nevzali jste si prosim nekdo z Hudy steny v Brne moje zapomenute lezecky La sportiva Skwama 41,5? Nechal jsem je tam pred cca 14 dny... Děkuju, Klingoš (731 418 676)
Kolo nebo lezení 14.09.2018 neřeš kraviny a vylez si raděj v ádru Kolo nebo lezení na Krokodýla. To je pěkná linka.
  Re: Kolo nebo lezení 14.09.2018 V Adru nelezu, kdysi jsem tam byl a nebavi me to. Mam rad lezeni, kde je sportovni vykon vyvazeny me
Wadi Rum 14.09.2018 Ahoj, nebyl jste někdo v poslední době ve Wadi Rum? Pls. jak je to tam se spaním? Prý zrušili freecamp u vesnice. JO a ještě jak jste řešili dopravu z Ammanu do Rumu a na kolik vás to vyšlo? Ještě nějaké doporučení? Díky moc. Bobr
  Re: Wadi Rum 20.09.2018 Ahoj, Wádí samotné nemohu posoudit, ale zvaž linku Easyjetu z Berlína do Ammanu. Hlavně pro nás Seve
    Re: Wadi Rum 20.09.2018 Z Berlína do Aqaby! :) je to o 3 hodiny blíž do Wadi, než z Ammanu.
Kolo a lezeni 13.09.2018 Cau, momentalne beham v ramci kondicniho treningu 2x - 3x tydne 10km vzdy v den kdy nelezu. V lezeni se snazim byt univerzalni - sportovky dole i v horach, obscas neco delsiho a tradicnejsiho v horach a v zime ledy. Od listopadu budu menit praci a budu to
  Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 Kolo a lezení je v pohodě, myslím že z toho budeš míň rozsekanej než z toho běhu. Ale 50 km je dost,
    Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 Ne, deti nemam, takze mam vic casu. Nechci jezdit kazdy den. Na umelce lezu 2x tydne (o vikendu venk
      Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 Také jsem to tak asi dva roky dělala. Bylo to teda míň km, ale terénem. Z časových důvodů jsem volil
  Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 čus, já myslím, že když jsi takhle výkonostně zaměřenej, tak by bylo chyba se ptát jestli to jde, pr
  Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 Tak každý jsme jiný. Já bych při takovém režimu byl akorát "skinny fat", ostatně jako mnoh
    Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 Delam to kvuli fyzicce, chci mit rani nastupy pod stenu rychle a hlavne se pri nich uplne neznicit.
  Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 pro sportovkáře/boulderistu špatenka. pro hobíka horala dobrý
  Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 jde o to, co chceš. Pokud lezeš 7c a chceš se dostat na 8b, na kolo v restu bych se vykašlal. Jestli
  Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 uz v minulym tisicileti metodici bicykl doporucovali, doslova "jako doplnek nejvhodnejsi jizda
    Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 Uloha dlouheho intezivniho kardia se u shazovani precenuje. Vetsina lidi s tim shodi akorat svaly.
      Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 svatá prvda, proto máme amina :))) abysme si chránili svalovou hmotu .. a pak hlavně taky rozum ;)
  Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 Neřeš to a zkus to. Škodlivá je naopak jednostrannost. Běh kolem nenahradíš. Při běhu zatěžuješ co s
    doplnění 14.09.2018 od části"...frekvecnce a pohyb je jiný..." se ten popis pohybu a zatážení samozřejmě týká
  Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 Dik vsem. O preklizku mne vubec nejde. Mozna je to divne, ale na umelce lezu o dost nizsi cisla nez
    Re: Kolo a lezeni 15.09.2018 Conquest si klidně dej hned teď (příští týden tam snad i bude hezky), je to 6a a vystřílený. ;)
      Re: Kolo a lezeni 16.09.2018 Fakt jo? Ja myslel ze je to 7a povl...
    Re: Kolo a lezeni 15.09.2018 si nejak matne vzpominam ze Rakoncaj rikal ze kdyz (v obdobi spickovy vykonnosti) trenoval na velky
  Re: Kolo a lezeni 17.09.2018 hoj,
jezdim na kole do prace kazdy den kdy to jde krome zimy ale dokupy to mam tam i zpatky
Scarpa Vapor V 10.09.2018 Cau, leze nekdo v horach se Scarpa Vapor V? Zkousel jsem je, ale porad si nejsem jisty jestli jit dolu o cislo nebo jen 1/2. Roztahnou se po rozlezeni?
  Re: Scarpa Vapor V 11.09.2018 jít dolu oproti čemu, běžné vel lezečky - a jaké , nebo nohy?
určitě o číslo.
    Re: Scarpa Vapor V 11.09.2018 Oproti normalni bote... Asi pudu jen o pulku.
Výstava grafik 10.09.2018 Zdravím!
Byl jsem na zajímavé výstavě grafik s lezeckou a horskou tématikou, která se mně moc líbila, a proto bych si to nerad nechal pro sebe.
Bude se konat do 6.10. v palačinkárně Panksy, Jaselská 17 Brno.
Grafiky se dají zakoupit a
Čtyřhran - Křížák 07.09.2018 Zdar, předevčírem jsme byli na Čtyřhranu a zjistili jsme, že se slaňákem se dá hýbat rukou. Nechci šířit paniku, ale možná by to měl zkontrolovat někdo, kdo se vyzná. Máte kontakt na správce?
Petr
      Re: Čtyřhran - Křížák 07.09.2018 Tak napiš na skalycr@horosvaz.cz, vzkaz doručíme.
        Re: Čtyřhran - Křížák 07.09.2018 Diskuze co hovně
V ádru ještě naštěstí funguje hospodská kultura - kalirna nebo tosovak stač
        Re: Čtyřhran - Křížák 07.09.2018 Ok. Díky.
Petr
          Re: Čtyřhran - Křížák 08.09.2018 a můžeš rovnou připojit, že na Kuželu je popsaná vrcholovka a je zralá na výměnu. já se tam do hospo
      Re: Čtyřhran - Křížák 08.09.2018 To není problem ale fičura from ČHS... :-D neználek ;-)
        Re: Čtyřhran - Křížák 09.09.2018 To není fíčura, ale chyba, nechávám ji opravit. Když se místo jména správce klikne na "hlášení
          Re: Čtyřhran - Křížák 10.09.2018 Několik, možná 10let neaktivní správce (už prej ani neleze), chtělo by to vyměnit hlavně toho správc
            Re: Čtyřhran - Křížák 10.09.2018 Chyba v generování adres je opravena. Správce vyměnit nemůžu, to je věc OVK. Možná nemohou najít nov
            Re: Čtyřhran - Křížák 10.09.2018 Chyba v generování adres je opravena. Správce vyměnit nemůžu, to je věc OVK. Možná nemohou najít nov
              Re: Čtyřhran - Křížák 10.09.2018 Jirko, tak si to vem na starost, málo kdo to tam zná líp než ty..
            Re: Čtyřhran - Křížák 10.09.2018 Odkud bereš tyto informace? Já mám od předsedy OVK zprávu, že se správce tomu slaňáku bude věnovat,
  Re: anglická verze inzerce - kdo vymýšlel ty kategorie? 07.09.2018 je tam
- climbing partner
- Sardinie
- slackline
- Sperlonga
- vi
    Re: anglická verze inzerce - kdo vymýšlel ty kategorie? 08.09.2018 Zadávají si to sami čtenáři, zadavatelé těch inzerátů. Zkusím to nějak lehce zredigovat. Díky.
      Re: anglická verze inzerce - kdo vymýšlel ty kategorie? 10.09.2018 zkrouhnul jsi to na climbing partner a other. Ale co Ti brání tam anglicky napsat stejných pět kateg
1
...
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
...
2263
Výstava grafik Zdravím!
Byl jsem na zajímavé výstavě grafik s lezeckou a horskou tématikou, která se mně moc líbila, a proto bych si to nerad nechal pro sebe.
Bude se konat do 6.10. v palačinkárně Panksy, Jaselská 17 Brno.
Grafiky se dají zakoupit a na instagramu jsem našel od autorky i jiné grafiky s lezeckou a horolezeckou tématikou.
Pokud vás to zajímá mrkněte na ni @petra.ruzickova.peru MeVo 17:00:06 10.09.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: