Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Wadi Rum 14.09.2018 Ahoj, nebyl jste někdo v poslední době ve Wadi Rum? Pls. jak je to tam se spaním? Prý zrušili freecamp u vesnice. JO a ještě jak jste řešili dopravu z Ammanu do Rumu a na kolik vás to vyšlo? Ještě nějaké doporučení? Díky moc. Bobr
  Re: Wadi Rum 20.09.2018 Ahoj, Wádí samotné nemohu posoudit, ale zvaž linku Easyjetu z Berlína do Ammanu. Hlavně pro nás Seve
    Re: Wadi Rum 20.09.2018 Z Berlína do Aqaby! :) je to o 3 hodiny blíž do Wadi, než z Ammanu.
Kolo a lezeni 13.09.2018 Cau, momentalne beham v ramci kondicniho treningu 2x - 3x tydne 10km vzdy v den kdy nelezu. V lezeni se snazim byt univerzalni - sportovky dole i v horach, obscas neco delsiho a tradicnejsiho v horach a v zime ledy. Od listopadu budu menit praci a budu to
  Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 Kolo a lezení je v pohodě, myslím že z toho budeš míň rozsekanej než z toho běhu. Ale 50 km je dost,
    Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 Ne, deti nemam, takze mam vic casu. Nechci jezdit kazdy den. Na umelce lezu 2x tydne (o vikendu venk
      Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 Také jsem to tak asi dva roky dělala. Bylo to teda míň km, ale terénem. Z časových důvodů jsem volil
  Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 čus, já myslím, že když jsi takhle výkonostně zaměřenej, tak by bylo chyba se ptát jestli to jde, pr
  Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 Tak každý jsme jiný. Já bych při takovém režimu byl akorát "skinny fat", ostatně jako mnoh
    Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 Delam to kvuli fyzicce, chci mit rani nastupy pod stenu rychle a hlavne se pri nich uplne neznicit.
  Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 pro sportovkáře/boulderistu špatenka. pro hobíka horala dobrý
  Re: Kolo a lezeni 13.09.2018 jde o to, co chceš. Pokud lezeš 7c a chceš se dostat na 8b, na kolo v restu bych se vykašlal. Jestli
  Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 uz v minulym tisicileti metodici bicykl doporucovali, doslova "jako doplnek nejvhodnejsi jizda
    Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 Uloha dlouheho intezivniho kardia se u shazovani precenuje. Vetsina lidi s tim shodi akorat svaly.
      Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 svatá prvda, proto máme amina :))) abysme si chránili svalovou hmotu .. a pak hlavně taky rozum ;)
  Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 Neřeš to a zkus to. Škodlivá je naopak jednostrannost. Běh kolem nenahradíš. Při běhu zatěžuješ co s
    doplnění 14.09.2018 od části"...frekvecnce a pohyb je jiný..." se ten popis pohybu a zatážení samozřejmě týká
  Re: Kolo a lezeni 14.09.2018 Dik vsem. O preklizku mne vubec nejde. Mozna je to divne, ale na umelce lezu o dost nizsi cisla nez
    Re: Kolo a lezeni 15.09.2018 Conquest si klidně dej hned teď (příští týden tam snad i bude hezky), je to 6a a vystřílený. ;)
      Re: Kolo a lezeni 16.09.2018 Fakt jo? Ja myslel ze je to 7a povl...
    Re: Kolo a lezeni 15.09.2018 si nejak matne vzpominam ze Rakoncaj rikal ze kdyz (v obdobi spickovy vykonnosti) trenoval na velky
  Re: Kolo a lezeni 17.09.2018 hoj,
jezdim na kole do prace kazdy den kdy to jde krome zimy ale dokupy to mam tam i zpatky
Scarpa Vapor V 10.09.2018 Cau, leze nekdo v horach se Scarpa Vapor V? Zkousel jsem je, ale porad si nejsem jisty jestli jit dolu o cislo nebo jen 1/2. Roztahnou se po rozlezeni?
  Re: Scarpa Vapor V 11.09.2018 jít dolu oproti čemu, běžné vel lezečky - a jaké , nebo nohy?
určitě o číslo.
    Re: Scarpa Vapor V 11.09.2018 Oproti normalni bote... Asi pudu jen o pulku.
Výstava grafik 10.09.2018 Zdravím!
Byl jsem na zajímavé výstavě grafik s lezeckou a horskou tématikou, která se mně moc líbila, a proto bych si to nerad nechal pro sebe.
Bude se konat do 6.10. v palačinkárně Panksy, Jaselská 17 Brno.
Grafiky se dají zakoupit a
Čtyřhran - Křížák 07.09.2018 Zdar, předevčírem jsme byli na Čtyřhranu a zjistili jsme, že se slaňákem se dá hýbat rukou. Nechci šířit paniku, ale možná by to měl zkontrolovat někdo, kdo se vyzná. Máte kontakt na správce?
Petr
      Re: Čtyřhran - Křížák 07.09.2018 Tak napiš na skalycr@horosvaz.cz, vzkaz doručíme.
        Re: Čtyřhran - Křížák 07.09.2018 Diskuze co hovně
V ádru ještě naštěstí funguje hospodská kultura - kalirna nebo tosovak stač
        Re: Čtyřhran - Křížák 07.09.2018 Ok. Díky.
Petr
          Re: Čtyřhran - Křížák 08.09.2018 a můžeš rovnou připojit, že na Kuželu je popsaná vrcholovka a je zralá na výměnu. já se tam do hospo
      Re: Čtyřhran - Křížák 08.09.2018 To není problem ale fičura from ČHS... :-D neználek ;-)
        Re: Čtyřhran - Křížák 09.09.2018 To není fíčura, ale chyba, nechávám ji opravit. Když se místo jména správce klikne na "hlášení
          Re: Čtyřhran - Křížák 10.09.2018 Několik, možná 10let neaktivní správce (už prej ani neleze), chtělo by to vyměnit hlavně toho správc
            Re: Čtyřhran - Křížák 10.09.2018 Chyba v generování adres je opravena. Správce vyměnit nemůžu, to je věc OVK. Možná nemohou najít nov
            Re: Čtyřhran - Křížák 10.09.2018 Chyba v generování adres je opravena. Správce vyměnit nemůžu, to je věc OVK. Možná nemohou najít nov
              Re: Čtyřhran - Křížák 10.09.2018 Jirko, tak si to vem na starost, málo kdo to tam zná líp než ty..
            Re: Čtyřhran - Křížák 10.09.2018 Odkud bereš tyto informace? Já mám od předsedy OVK zprávu, že se správce tomu slaňáku bude věnovat,
  Re: anglická verze inzerce - kdo vymýšlel ty kategorie? 07.09.2018 je tam
- climbing partner
- Sardinie
- slackline
- Sperlonga
- vi
    Re: anglická verze inzerce - kdo vymýšlel ty kategorie? 08.09.2018 Zadávají si to sami čtenáři, zadavatelé těch inzerátů. Zkusím to nějak lehce zredigovat. Díky.
      Re: anglická verze inzerce - kdo vymýšlel ty kategorie? 10.09.2018 zkrouhnul jsi to na climbing partner a other. Ale co Ti brání tam anglicky napsat stejných pět kateg
Campus 04.09.2018 Jaká je "správná", originální vzdálenost list na campusu?
  Re: Campus 04.09.2018 172,389 mm !!
    Re: Campus 04.09.2018 Trapné!
      Re: Campus 04.09.2018 Timure mas recht, spravne je totiž 172,388 mm !!
      Re: Campus 05.09.2018 Trapné :-D, tak nebuď kokot, mysli a blbě se neptej ... ;-)
  Re: Campus 04.09.2018 Podle šulina, 21-22cm ideál
    Re: Campus 04.09.2018 Kuwa, tak to mám doma teda menší rozteče...:-)
      Re: Campus 05.09.2018 Taky mám 190 mm - abych v bytě se sv 2600 na první liště nedrhnul kolenama o podlahu...
    Re: Campus 05.09.2018 No pokud je to opravdu podle velikosti šulina, tak originální velikost bude vědět leda Wolfgang Güll
  Re: Campus 05.09.2018 20 nebo 22 cm, 22 cm se uvádí nejčastěji. Osobní zkušenost je, že těch 22 cm je pak při 1-3, nebo 1
    Re: Campus 07.09.2018 originál je 20cm. 1-5 je trochu ostřejší, ale rozdíl se projeví až při následném šahu. Např. rozdíl
Sedlo Váha 04.09.2018 Ahoj, víte někdo jestli se dá jít od Ťažkého plesa do sedla Váha? Respektive jestli to jde relativně v pohodě vyjít bez lana.
Dík
  Re: Sedlo Váha 04.09.2018 Ahoj, ano da se jit bez lana, nebo je tam docela hezky pilir na rysy, ktery vede do sedla, myslim za
  Re: Sedlo Váha 04.09.2018 V lete je to relatívne v pohode, obtiažnosť I. Od Zmrznutého plesa po suti, potom nie priamo žľabom
    Re: Sedlo Váha 04.09.2018 Super. Tohle info jsem přesně potřeboval. Díky
      Re: Sedlo Váha 04.09.2018 bejvaly tam i retezy.
    Re: Sedlo Váha 04.09.2018 Normálně se to chodí v létě i v zimě pěšky s těžkým batohem. V létě bacha na padající kamení a v zim
  Re: Sedlo Váha 04.09.2018 Před týdnem to bylo bez problémů schůdné. Chodník není na první pohled moc vidět. Hledejte modré lan
Zevreilahorn topo 04.09.2018 Ahoj, nemáte někdo náhodou průvodce Valsertal (Panico 2004), nebo jiný, ideálně novější, pokud existuje? Zajímá mě JV stěna Zervreilahornu, ideálně co nejaktuálnější stav, a nejsem si jistý, jestli ten poměrně starý průvodce Valsertal od Panica stojí za k
  Re: Zevreilahorn topo 04.09.2018 PS. Pro jistotu, Schweiz Extrem Ost k dispozici mám, ale nestačí.
    Re: Zevreilahorn topo 04.09.2018 Napis co potrebujes vedet a ja ti odpovim...mam to tak rikajic za rohem.
Cuas M.
    Re: Zevreilahorn topo 04.09.2018 Napis co potrebujes vedet a ja ti odpovim...mam to tak rikajic za rohem.
Cuas M.
      Re: Zevreilahorn topo 06.09.2018 Ahoj Michale, moc děkuju za nabídku. Ozval by ses mi kdyžtak raději na mail? Je v podpisu.
Climbing partner - Prague 02.09.2018 I recently moved to Prague and I am looking for a partner to climb regularly with. I started climbing again after an almost 3 years break. I have experience in sport climbing (6b+ outdoors) and multipitching. I am also interested in trad climbing (I have
1
...
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
...
2263
Wadi Rum Ahoj, nebyl jste někdo v poslední době ve Wadi Rum? Pls. jak je to tam se spaním? Prý zrušili freecamp u vesnice. JO a ještě jak jste řešili dopravu z Ammanu do Rumu a na kolik vás to vyšlo? Ještě nějaké doporučení? Díky moc. Bobr Bobr 13:01:55 14.09.2018odpovědět
  Re: Wadi Rum Ahoj, Wádí samotné nemohu posoudit, ale zvaž linku Easyjetu z Berlína do Ammanu. Hlavně pro nás Severočechy je to výhodnější varianta. Vilda 14:41:39 20.09.2018odpovědět
    Re: Wadi Rum Z Berlína do Aqaby! :) je to o 3 hodiny blíž do Wadi, než z Ammanu. Vilda 14:43:01 20.09.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: