Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Poslední klasický prvovýstup na Prachově? 16.10.2018 Včera vylezl na Prachově Špek asi jednu z posledních jasných línií v centru prachovského Skaláku. Cesta, kterou nazval Žíně výstavní (VIIIc-IX), vede na nedávno schválený masiv Visuté zahrady (mezi Krakonošem a Malou věží, vpravo od Trautenberka). Jedná s
  Re: Poslední klasický prvovýstup na Prachově? 16.10.2018 Paráda!
Tím posledním se myslí prváč z volné pozice?
Jinak si totiž myslím, že u nás
    Re: Poslední klasický prvovýstup na Prachově? 17.10.2018 Tak Spek vylezl prvac? Kdo by to řekl???
        Re: Poslední klasický prvovýstup na Prachově? 17.10.2018 hele a to jako bez horního jištění?
    Re: Poslední klasický prvovýstup na Prachově? 19.10.2018 Tím jsem měl na mysli jednu z posledních výrazných směrů, a to ještě přímo v centru. Ptát se u Špeka
      Re: Poslední klasický prvovýstup na Prachově? 19.10.2018 Tak to byla asi poslední možnost v krásném počasí.jinak čumím že špek zavítal do prachova vrtat.co j
Sardinie 16.10.2018 Ryanair a Sardinie. Ahoj Pred pul rokem jsme koupili zpatecni letenky u Ryanair pro 4 osoby ( 2 dospeli a 2 deti ), jedna za 2500kc. Nasli jsme ubytovani, jedno u letiste (kvuli pozdnimu priletu) a taky jsme pres Ryanair objednali auto. Odlet v rijnu, v 2
  Re: Sardinie 16.10.2018 Ryanair jsou největší šmejdi. Když člověk odletí letenka je za pár korun, tak tu jejich vychcanost c
    Re: Sardinie 17.10.2018 Co se rozčilujete? Čech = za málo co nejvíc...
      Re: Sardinie 17.10.2018 No, výše popsaný je typický fraud. To nemá s nízkou cenou nic co do činění. A už vůbec ne s tím jako
        Re: Sardinie 18.10.2018 To ze se osere kvalita anebo kdyz neco nefunguje tak smula nema s cenou nic spolecneho.
        Re: Sardinie 18.10.2018 To ze se osere kvalita anebo kdyz neco nefunguje tak smula nema s cenou nic spolecneho.
  Re: Sardinie 29.10.2018 Konec - asi po tydnu telefonovani, vyplnovani formularu a chatovani nam Ryanair vratil po castech le
žďárák 11.10.2018 Ahoj,můžete mi prosím doporučit žďárák na bivak. Lépe lehčí, ale aby něco vydržel. Ne na jedno použití. Dík. Petr
  Re: žďárák 11.10.2018 Gore-tex ždárák od Tilaku (ještě Kammsport), perfektně funguje 18 let, stovky nocí a bivaků.
    Re: žďárák 15.10.2018 Asi taky záleží na účelu. Je rozdíl pokud v něm chceš spát běžně na čundru a nebo ho chceš vláčet s
  Re: žďárák 11.10.2018 PowerTex Salewa, moc nestál ale za moc taky nestál. Malinkej, lehoučkej. Dovnitř pustil všechno, ven
  Re: žďárák 12.10.2018 High Point má takovou slinu, ale asi moc nevydrží. Pak má Dry Cover, ten je super.
    Re: žďárák 12.10.2018 No hlavně pokud vim tak Tilak už žďáráky nenabízí....
      Re: žďárák 12.10.2018 Armadni gore žďárák, za pár kaček v army shopu ;-)
      Re: žďárák 12.10.2018 Armadni gore žďárák, za pár kaček v army shopu ;-)
        Re: žďárák 15.10.2018 Od které armády?
V jakém army-shopu ho mají?
Co je "pár kaček"?
Kolik
          Re: žďárák 15.10.2018 USarmy ECWCS trilaminát GORE-TEX, vzor woodland, dle mě má na mysli
            Re: žďárák 15.10.2018 US nebo Bundeswehr, třivrstvý ca za litr. Hmotnost žádný zázrak, ale funguje a vydrží.. Lidi kolem h
              Re: žďárák 16.10.2018 Ten má přes kilo. Jasný, vojákovi to doveze auto nebo přesun dostane rozkazem, ale pokud kilo, tak b
                Re: žďárák 16.10.2018 "Aby něco vydržel" lehčí nesplní, ani ten stan. Musí si vybrat jestli lehký nebo odolný...
  Re: žďárák 15.10.2018 visí mi doma ve skříni 3-vrstvý GTX od Outdoor Research, tak sem písni kontakt a třeba se dohodneme
Osp 11.10.2018 Cau, nevite, kolik ted stoji kemp v Ospu? Osoba/noc eventuelne nejakej priplatek za auto. Na jejich strankach jsem to nenasel
Dik
  Re: foto dne - zbojnicka skala 10.10.2018 Jedna se o jesenicke skaly kousek od Vrbna pod Pradedem. Oblast Bily potok. Je zde vice skal pomerne
bivak v sasku 10.10.2018 Nevíte někdo zda je již povoleno bivakování v Sasku? Dík Eva
  Re: bivak v sasku 10.10.2018 pršelo pořádně?
no vidíš.
(je to furt vyschlé na troud, ale vzhledem k chladným nocím
  Re: bivak v sasku 10.10.2018 psal jsem do infocentra NP Sächsische Schweiz a paní mi odpověděla, že zákaz již neplatí. Už prý nen
    Re: bivak v sasku 10.10.2018 podpis
      Re: bivak v sasku 10.10.2018 díky za pořádné info!
multina 09.10.2018 Ahoj,
dnes mi na Komeci v Brne stratili Multisport kartu,
asi vydali niekomu inemu, skvele.
na meno: Daniel Demacek, tel. 776 886 891
Mam si zacat brat zalohu od Komecu proti strate zalohy?
Mt Blanc - permit 09.10.2018 Cesta pres Gouter na Mt Blanc bude pry podlehat permitu, to asi kazdej uz vi. Ted jsem ale ctl, ze to pry bude mezi 10 a 20 Eur a pokuta za nezaplaceny permit je "jen" 135 Eur. Tak nevim jestli to odradi ty hledace zazitku bez jakychkoliv horsky
  Re: Mt Blanc - permit 10.10.2018 Jakekoliv omezovani svobody logiku nema. Absolutne nechapu, proc te serou nejaci samozvani hledaci z
  Re: Mt Blanc - permit 13.10.2018 Co je ti do toho, kdo kam jde a za co platí?
    Re: Mt Blanc - permit 15.10.2018 Co je ti do toho ze je mu neco do toho.
Olympiáda mládeže Argentina 09.10.2018 Zdar. Nevíte náhadou jestli v Argentině máme nějaké reprezentanty? Jestli ne, tak proč? Škoda, že ani tady na Lezci to není zmíněno.
  Re: Olympiáda mládeže Argentina 10.10.2018 Zjevně dle startovky nemáme. Chystám se k tomu dát zprávičku po skončení. Díky a hore zdar!
BD Fuel 09.10.2018 Ahojte, máte niekto skúsenosti s cepinom BD Fuel? Jedná sa mi najmä o ľady? Vďaka
  Re: BD Fuel 09.10.2018 Nelezl jsem s nim, ale drzel jsem ho v ruce. Nevim o co ti jde. Idealni bude, kdyz si ho srovnas s N
    Re: BD Fuel 09.10.2018 Já mohu vřele doporučit Grivel Tech Machine, boží cepín pro těžké lezení. Je dobře vyváženej a má h
      Re: BD Fuel 09.10.2018 P.S. to BD má laserem řezaný hrot, je o třídu nebo možná dvě horší než Grivel.
      Re: BD Fuel 09.10.2018 Jo, na ledy ma Grivel Tech pry hodne dobry hrot. Kovany a v profilu tenci nez konkurence. To se da a
        Re: BD Fuel 09.10.2018 Kde koupíš kovaný hrot na BD Fuel?
Radíš koupit si rovnou cepín s nic moc hrotem a následně
          Re: BD Fuel 09.10.2018 Jinak nec proti Fuelu, kdyby stál zhruba to co Bandit, doporučím ho také.
            Re: BD Fuel 09.10.2018 Ohľadom toho Fuelu sa mi jedná hlavne o prejav v ľahšom ľade, za cca. 3 kvôli jeho geometrii. Je mi
              Re: BD Fuel 09.10.2018 Jo taky by mě zajímalo jak to je v lehčích ledech/stěnách s agresivním tvarem např Nomicu, Grivel Te
                Re: BD Fuel 10.10.2018 V lehčím ledu je ten jeho tvar ne moc vhodný. Jde to, ale ne moc dobře. Asi stejně jako kdy si vezme
                Re: BD Fuel 10.10.2018 To je zase dobra blbost... Normalne se s temi technickymi cepiny da lezt led i za WI2, proste je jen
          Re: BD Fuel 10.10.2018 Jednak hrot nemusi byt kovany na to aby byl dobry. Koupit cepit a dat tam lepsi hrot blbost neni. Je
            Re: BD Fuel 10.10.2018 Stejně tak úchop a vyvážení Fuelu nemusí sedět každému, to je fakt nešťastný argument. Design Grivel
              Re: BD Fuel 11.10.2018 Ja nepredkladam zadne argumenty. Plati co jsem rekl pred tim. Je potreba si je vyzkouset vsechny/co
        Re: BD Fuel 10.10.2018 A na jakou ruku teda jsou?
          Re: BD Fuel 10.10.2018 To by mě taky zajímalo bo mám obě ruce levé
            Re: BD Fuel 11.10.2018 Uz jsem to tam psal nekde vys. Lidi s velkou rukou budou mit mozna v tlustych rukavicich problem.
  Re: BD Fuel 09.10.2018 Lezu na FUELech už druhý rok, vynikající v mixu a na drytool, do ledu ho střídám s NOMICem, který má
    Re: BD Fuel 10.10.2018 Laserem vyřezané hroty z Polska vyráběné v kolísající kvalitě. Solidní argument proč si koupit cepín
      Re: BD Fuel 10.10.2018 Original BD Laser pick je dobry do mixu, ale rychle se opotřebovava, Titan pick je dobry v ledu. Po
        Re: BD Fuel 11.10.2018 Jenže borec chce lézt lehčí ledy.
          Re: BD Fuel 11.10.2018 Pak jsem to psal jasne hned v prvnim postu :-), NOMIC je do ledu lepsi a s origanal novym PETZL ledo
1
...
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: