Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Kružberk - frend 15.11.2018 Za dva kozly 12°, bereš?
    Re: Kružberk - frend 15.11.2018 Přihodím jednu Plzničku navíc!
    Re: Kružberk - frend 15.11.2018 Vrátím majiteli za popis (a poštovné). I když nějakou tou plzničkou nepohrdnu.
      Re: Kružberk - frend 16.11.2018 myslíš ten frend co byl pod zrcadlem? Toho jsou vlastníci nějací poláci, co tam byli lozit cca 5 týd
        Re: Kružberk - frend 16.11.2018 Děkuji. Je to ono. Zelený DMM.
Vyjmutí trvalo půl minutky.
Nový majitel má velkou ra
          Re: Kružberk - frend 21.11.2018 A do háájzlu.. pošli ho na Martinku za tři Plzně? :-)
Petzl Reverso 15.11.2018 Zdravím. Před nedávnem jsme našli na Čtyřech pálících Reverso a smyčku. Psal jsem to prvně na fb, ale nikdo se neozval a tak to zkouším tady. K vyzvednutí je v Brně :)
  Re: Tetin 13.11.2018 jsem si malem poprskal monitor :D
foto dne 13.11.2018 co to tam je za šulina pupkatého? :D
  Re: foto dne 13.11.2018 To je Vilém přece.
    Re: foto dne 13.11.2018 Ty vole Jaryn, cha! Už sbírá nýty i v Itálii ;-). Drsoň!!
      Re: foto dne 14.11.2018 od kdy má Vilém takový bachor? : D
        Re: foto dne 14.11.2018 Určitě ho má oklouzaný : D
          Re: foto dne 14.11.2018 To je snad plastika ty vole...
            Re: foto dne 14.11.2018 Není on z Lokálky? Tam jsou samo vepři : )
    Re: foto dne 14.11.2018 Obávaný Wilhem žije a je v akci v Bassilandii. Lezecký svět zdá se je aspoň z části v pořádku. Hurá!
      Re: foto dne 14.11.2018 Nojo, oblíbený Labák si s tím banckem už nelajzne.
        Re: foto dne 14.11.2018 Už se na to vyserte, ještě mít metrpade, jak mu asi tak je?
          Re: foto dne 14.11.2018 Ta fotka, to je normální kompro. Z obávaného Willhema vysmívaný Vilda. Nemáte srdce?
            Re: foto dne 14.11.2018 Jo, jestli ho nenecháte být, pošlu do fota dne moje břicho!!!
              Re: foto dne 14.11.2018 Máš???
                Re: foto dne 15.11.2018 Co břicho ale nýty v těch cestách. Vůbec tam nejezděte, je to nebezpečné!!
                  Re: foto dne 15.11.2018 Tak to je jasné, že když do oblasti zavítá někdo Takový, měla by se všechna jištění překontrolovat,
                    Re: foto dne 15.11.2018 No jo, latku v nasich zcela novych rozrachtanych oblastech musime dat do roviny s mnohem starsimi lo
                Re: foto dne 15.11.2018 Od té doby, co nám jedna děvčata říkala, že pekáč buchet je pasé jako kalhoty do zvonu a že in je po
                  Re: foto dne 15.11.2018 Nechci nechci... :-D
  Re: foto dne 14.11.2018 Vy šulini, na té fotce vás přece nemá zajímat Vilémův pupek, ale ta malebná krajino-lezecká kompozic
    Re: foto dne 14.11.2018 Nojo, když ale přes Vilémův archivní pupek už žádná jiná malebnost není vidět :)
By mě zajíma
      Re: foto dne 14.11.2018 Hosi, dlouho jsem se tak nepobavil. A nemuzu se dockat az Vildu potkam :-):-):-) Svaly jsem s nim po
        Re: foto dne 14.11.2018 Tak břicho je dobrý na nosení těžkých věcí. Jen si něco navalit na břuch a rukama držet balanc. Vidě
          Re: foto dne 14.11.2018 Mediální mrdka Wilém....mi to udělalo taků radost dneska....
            Re: foto dne 14.11.2018 Veru, nostalgia... :)
              Re: foto dne 15.11.2018 Tímto způsobem vedená diskuze je dalším důkazem, že v této komunitě je oproti běžné populaci zvýšený
                Re: foto dne 15.11.2018 No a už jsem klidný. Aspoň nějaké konstanty zůstávají platné.
                  Re: foto dne 15.11.2018 je to fajn, tydlety jistoty :)
                Re: foto dne 15.11.2018 ... prý archivní pupek ... směju se jak protrženej - grandiózní vlákno - nadsázka, humor, nadhled a
                Re: foto dne 15.11.2018 ... prý archivní pupek ... směju se jak protrženej - grandiózní vlákno - nadsázka, humor, nadhled a
                  Re: foto dne 15.11.2018 Pravda, dlouho na lezci nic tak vtipného nebylo, a to se i někdo s dlouhodobými 5% tuku snažil jinde
                Re: foto dne 15.11.2018 ... prý archivní pupek ... směju se jak protrženej - grandiózní vlákno - nadsázka, humor, nadhled a
Zillertal - tezba 13.11.2018 Cus, nekde jsem slysel, ze se ma zacit tezit primo v boulderove oblazti v Zillertalu. Nevim co je na tom pravdy a nikde nic nemuzu najit. Vi o tom nekdo?
      Re: Zillertal - tezba 13.11.2018 Tak to napis ty vole. Ja su na mobilu a psat zadne clanky nebudu. Navic delam gramaticke chyby, z dy
      Re: Zillertal - tezba 13.11.2018 A co tam chtěj těžit víš? :)
        Re: Zillertal - tezba 13.11.2018 Myslim, ze tam nedavno objevili uranova loziska s velmi vysokou koncentraci U(235), pry az 5%. Kurz
          Re: Zillertal - tezba 13.11.2018 No dle mych informaci ma chemicka upravna stat na te louce s Moonwalkem. Mistni komunita lezcu proti
    Re: Zillertal - tezba 13.11.2018 "Mozna by se k tomu hodil kratky clanek tady na lezci."
Tak to by ho asi ne
    Re: Tady nejsi v MAFŘE!! 16.11.2018 Proste to napis nebo na tebe kleknu.
      Re: Tady nejsi v MAFŘE!! - Já jsem tvůj Pan Bůh!! 16.11.2018 Já jediný, váš PÁN BŮH jsem. Ovlivňovat média budu i zde na lezci nechám přikázat, aby moje články p
        jsem v pohodě 16.11.2018 Ale jinak jsi nad věcí.
        Re: Tady nejsi v MAFŘE!! - Já jsem tvůj Pan Bůh!! 17.11.2018 A taky je to kampaň a neskutečná prasárna.
Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Ahoj,
Docela poslední době dělám různé experimenty se stravou co mě sedí, po čem se lépe regeneruje a nepřibírá. A docela by mě zajímalo jak to máte ostatní.
Vím, že spousta lidí i ze špičky to neřeší vůbec, ale to mě jako en
  Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Já to mám tak, že nad stravou přemejšlím v normálním životě.abych se neživil předmraženýma sračkama,
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Repre sice nejsem, ale prostě když chceš lézt cesty nad 8a a i něco těžšího v horách, tak váha je pr
      Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Já posouvám svoje hranice tím, že lezu sólo.
posouvat svoje hranice stravou mě nikdy nenapadl
        Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Tak v lezeni, ostatne jako ve vsech sportech, je strava zaklad. Ale 30% uspechu v ni bude. Je to nej
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Vždy je na to čas. Každý má prostě jen jinde priority.
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Dokonce mám čas si sestavovat i detailní tréninkové plány a trénovat i 10h-18h týdně v závislosti na
  Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Já žeru sračky a mám z toho špatný svědomí, ale na lezeckej výkon to moc vliv nemá, leda snad že po
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Koukám, že ty jsi taky odborník. Snažil jsem se rozjet seriózní debatu, ale vždy se najde někdo chor
      Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 :-))) Já si spíš myslím, že nejíš maso!
        Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Na to si prisel jak? :)
          Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 to byla narazka na jeden znamej vyrok ze znamyho cs.filmu:"nezeres maso, nechapes for"
      Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Jsem debil, soráč za rozbití vlákna.
        Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 já teda nevnímám tolik vliv stravy, jako důsledné a preventivní dodržení pitného režimu, ten mi přip
          Re: Vliv strany na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Úplně nejvýznamnější vliv na výkon sportovní má STRANA. A to každá, malá i velká.
          Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Tak moc chlastaj jenom aquaholici a můžou si tím přivodit v lepším případě smrt, v horším musej pořá
  Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Zajimavej rozhovor na toto tema:
  Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 11.11.2018 Dršťková, lahváč, výpečky, kořalka.
Co víc chtít.
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Hele , já to řešil taky vždycky, taky sem nebyl profík, ale lezení je prostě velkou součástí mého ži
      Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 telesny tuk do max 5%? to asi nevies, ako vyzera chlap s tak nizkym % tuku :-)
        Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 A jak ty vis, jak on vypada? Proc by nemoh mit 5 procent?
          Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Víš bylo mě hloupé napsat že jsem dlouhodobě krutě vyrysovany, kdo se vyzná asi si to umí představit
            Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Třeba ses dostal na svoje maximum, chvílu se budeš držet a pak už to bude jenom horší... :-D
            Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 To mělo být pro "H"
            Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Když má tělo dlouhodobě pod 5% tuku, začne hledat E zdroje jinde a jako první narazí na mozek.
          Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 Protoze telesny tuk pod 5% se dlouhodobe (u nekterych i kratkodobe) se moc neslucuje se zivotem... <
  Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 Trénink, pak trénink a pak trénink a regenerace. Pak je hlava a kdesi na konci strava.
Přesně
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 Podle me se hodi vicemene jen protein prasek, kdyz nemas zadne jidlo treba pul hodky po treningu. Po
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 No tvl... Bez poresene stravy nebude regenerace a prinos treninku bude minimalni.
      Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 karešak aleuž spapkal kila kreatinu , a kdoví čeho ještě nebuď hloupej
za mě se dá forma udě
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 Joo souhlas psychika je základ jinak nic proti Karešákovi ale ten je taky extrém a trénuje diametrál
Foto dne 05.11.2018 Petit Dru bude asi spíš ve Francii než ve Švýcarsku
wuijang 03.11.2018 Zdar. Nevíte, proč není na youtube finále z Wujiangu? Nemohu najít. Díky Pavel
  Re: Co znamená RC přelez 02.11.2018 Zdar, záleží jestli myslíš RK nebo RC ;-) :
RK; rot kreis, red circle - styl volného
    Re: Co znamená RC přelez 06.11.2018 no akorát že je to obráceně, viz třeba Wikina. pravda je, že RC může znamenat dvě věci - buď je to R
      Re: Co znamená RC přelez 08.11.2018 RC přece znamená reinforced concrete :)
        Re: Co znamená RC přelez 08.11.2018 Čili jakože přelez ve stylu předpojatého betonu?
  Re: Co znamená RC přelez 08.11.2018 Je to Radio Controlled. Tedy, že lezeš na dálkové ovládání. Dnes ještě celkem nová, ale rozvíjející
  Re: Wtf MČR Lanškroun? 02.11.2018 Největší vtip jsou ty důvody proč to zatím nebylo :))) Se vážně bavím.
    Re: Wtf MČR Lanškroun? 03.11.2018 Jaké důvody? Je to někde popsané?
1
...
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
...
2263
Petzl Reverso Zdravím. Před nedávnem jsme našli na Čtyřech pálících Reverso a smyčku. Psal jsem to prvně na fb, ale nikdo se neozval a tak to zkouším tady. K vyzvednutí je v Brně :) Mikesch 13:58:51 15.11.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: