Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Routes: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Boulders: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Mountains: 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Alex o Adamovi 16.11.2018 Zdar, jen jsem zrovna doposlouchal zajímavý rozhovor s Alexem Honnoldem (v show Joe Rogana), kde cca od 37min (do 42?) mluví o Adamovi. Dostanou se k němu přes klasifikaci obtížnosti. No, i mimo to to je zajímavý rozhovor (jako většina Roganových).
    Re: Alex o Adamovi - odkaz :) 17.11.2018 ji covece. fakt fajn rozhovor.
  Re: Alex o Adamovi 18.11.2018 Je to daleko vic o AH samotnem ... jestli se něco musí AH nechat, tak je to dokonala schopnost proda
Péřová vesta 15.11.2018 Zdar,
nezahlídli jste teď někde v obchodě nějakou šikovnou vestu? Chci něco lehkého, z čistého peří za nějakou rozumnou cenu kolem 1000 Kč.
  Re: Péřová vesta 15.11.2018 Jedině ...https://www.decathlon.cz/ panska-vesta-full-down-id _8397300.html
Za tu cen
  Re: Péřová vesta 15.11.2018 Mám černou péřovou vestu Sir Joseph, kterou nenosím. Jestli máš zájem, pošli mi na sebe kontakt.
  Re: Péřová vesta 15.11.2018 opravený mail...
  Re: Kružberk - frend 15.11.2018 Za dva kozly 12°, bereš?
    Re: Kružberk - frend 15.11.2018 Přihodím jednu Plzničku navíc!
    Re: Kružberk - frend 15.11.2018 Vrátím majiteli za popis (a poštovné). I když nějakou tou plzničkou nepohrdnu.
      Re: Kružberk - frend 16.11.2018 myslíš ten frend co byl pod zrcadlem? Toho jsou vlastníci nějací poláci, co tam byli lozit cca 5 týd
        Re: Kružberk - frend 16.11.2018 Děkuji. Je to ono. Zelený DMM.
Vyjmutí trvalo půl minutky.
Nový majitel má velkou ra
          Re: Kružberk - frend 21.11.2018 A do háájzlu.. pošli ho na Martinku za tři Plzně? :-)
Petzl Reverso 15.11.2018 Zdravím. Před nedávnem jsme našli na Čtyřech pálících Reverso a smyčku. Psal jsem to prvně na fb, ale nikdo se neozval a tak to zkouším tady. K vyzvednutí je v Brně :)
  Re: Tetin 13.11.2018 jsem si malem poprskal monitor :D
foto dne 13.11.2018 co to tam je za šulina pupkatého? :D
  Re: foto dne 13.11.2018 To je Vilém přece.
    Re: foto dne 13.11.2018 Ty vole Jaryn, cha! Už sbírá nýty i v Itálii ;-). Drsoň!!
      Re: foto dne 14.11.2018 od kdy má Vilém takový bachor? : D
        Re: foto dne 14.11.2018 Určitě ho má oklouzaný : D
          Re: foto dne 14.11.2018 To je snad plastika ty vole...
            Re: foto dne 14.11.2018 Není on z Lokálky? Tam jsou samo vepři : )
    Re: foto dne 14.11.2018 Obávaný Wilhem žije a je v akci v Bassilandii. Lezecký svět zdá se je aspoň z části v pořádku. Hurá!
      Re: foto dne 14.11.2018 Nojo, oblíbený Labák si s tím banckem už nelajzne.
        Re: foto dne 14.11.2018 Už se na to vyserte, ještě mít metrpade, jak mu asi tak je?
          Re: foto dne 14.11.2018 Ta fotka, to je normální kompro. Z obávaného Willhema vysmívaný Vilda. Nemáte srdce?
            Re: foto dne 14.11.2018 Jo, jestli ho nenecháte být, pošlu do fota dne moje břicho!!!
              Re: foto dne 14.11.2018 Máš???
                Re: foto dne 15.11.2018 Co břicho ale nýty v těch cestách. Vůbec tam nejezděte, je to nebezpečné!!
                  Re: foto dne 15.11.2018 Tak to je jasné, že když do oblasti zavítá někdo Takový, měla by se všechna jištění překontrolovat,
                    Re: foto dne 15.11.2018 No jo, latku v nasich zcela novych rozrachtanych oblastech musime dat do roviny s mnohem starsimi lo
                Re: foto dne 15.11.2018 Od té doby, co nám jedna děvčata říkala, že pekáč buchet je pasé jako kalhoty do zvonu a že in je po
                  Re: foto dne 15.11.2018 Nechci nechci... :-D
  Re: foto dne 14.11.2018 Vy šulini, na té fotce vás přece nemá zajímat Vilémův pupek, ale ta malebná krajino-lezecká kompozic
    Re: foto dne 14.11.2018 Nojo, když ale přes Vilémův archivní pupek už žádná jiná malebnost není vidět :)
By mě zajíma
      Re: foto dne 14.11.2018 Hosi, dlouho jsem se tak nepobavil. A nemuzu se dockat az Vildu potkam :-):-):-) Svaly jsem s nim po
        Re: foto dne 14.11.2018 Tak břicho je dobrý na nosení těžkých věcí. Jen si něco navalit na břuch a rukama držet balanc. Vidě
          Re: foto dne 14.11.2018 Mediální mrdka Wilém....mi to udělalo taků radost dneska....
            Re: foto dne 14.11.2018 Veru, nostalgia... :)
              Re: foto dne 15.11.2018 Tímto způsobem vedená diskuze je dalším důkazem, že v této komunitě je oproti běžné populaci zvýšený
                Re: foto dne 15.11.2018 No a už jsem klidný. Aspoň nějaké konstanty zůstávají platné.
                  Re: foto dne 15.11.2018 je to fajn, tydlety jistoty :)
                Re: foto dne 15.11.2018 ... prý archivní pupek ... směju se jak protrženej - grandiózní vlákno - nadsázka, humor, nadhled a
                Re: foto dne 15.11.2018 ... prý archivní pupek ... směju se jak protrženej - grandiózní vlákno - nadsázka, humor, nadhled a
                  Re: foto dne 15.11.2018 Pravda, dlouho na lezci nic tak vtipného nebylo, a to se i někdo s dlouhodobými 5% tuku snažil jinde
                Re: foto dne 15.11.2018 ... prý archivní pupek ... směju se jak protrženej - grandiózní vlákno - nadsázka, humor, nadhled a
Zillertal - tezba 13.11.2018 Cus, nekde jsem slysel, ze se ma zacit tezit primo v boulderove oblazti v Zillertalu. Nevim co je na tom pravdy a nikde nic nemuzu najit. Vi o tom nekdo?
      Re: Zillertal - tezba 13.11.2018 Tak to napis ty vole. Ja su na mobilu a psat zadne clanky nebudu. Navic delam gramaticke chyby, z dy
      Re: Zillertal - tezba 13.11.2018 A co tam chtěj těžit víš? :)
        Re: Zillertal - tezba 13.11.2018 Myslim, ze tam nedavno objevili uranova loziska s velmi vysokou koncentraci U(235), pry az 5%. Kurz
          Re: Zillertal - tezba 13.11.2018 No dle mych informaci ma chemicka upravna stat na te louce s Moonwalkem. Mistni komunita lezcu proti
    Re: Zillertal - tezba 13.11.2018 "Mozna by se k tomu hodil kratky clanek tady na lezci."
Tak to by ho asi ne
    Re: Tady nejsi v MAFŘE!! 16.11.2018 Proste to napis nebo na tebe kleknu.
      Re: Tady nejsi v MAFŘE!! - Já jsem tvůj Pan Bůh!! 16.11.2018 Já jediný, váš PÁN BŮH jsem. Ovlivňovat média budu i zde na lezci nechám přikázat, aby moje články p
        jsem v pohodě 16.11.2018 Ale jinak jsi nad věcí.
        Re: Tady nejsi v MAFŘE!! - Já jsem tvůj Pan Bůh!! 17.11.2018 A taky je to kampaň a neskutečná prasárna.
Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Ahoj,
Docela poslední době dělám různé experimenty se stravou co mě sedí, po čem se lépe regeneruje a nepřibírá. A docela by mě zajímalo jak to máte ostatní.
Vím, že spousta lidí i ze špičky to neřeší vůbec, ale to mě jako en
  Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Já to mám tak, že nad stravou přemejšlím v normálním životě.abych se neživil předmraženýma sračkama,
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Repre sice nejsem, ale prostě když chceš lézt cesty nad 8a a i něco těžšího v horách, tak váha je pr
      Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Já posouvám svoje hranice tím, že lezu sólo.
posouvat svoje hranice stravou mě nikdy nenapadl
        Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Tak v lezeni, ostatne jako ve vsech sportech, je strava zaklad. Ale 30% uspechu v ni bude. Je to nej
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Vždy je na to čas. Každý má prostě jen jinde priority.
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Dokonce mám čas si sestavovat i detailní tréninkové plány a trénovat i 10h-18h týdně v závislosti na
  Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Já žeru sračky a mám z toho špatný svědomí, ale na lezeckej výkon to moc vliv nemá, leda snad že po
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Koukám, že ty jsi taky odborník. Snažil jsem se rozjet seriózní debatu, ale vždy se najde někdo chor
      Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 :-))) Já si spíš myslím, že nejíš maso!
        Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Na to si prisel jak? :)
          Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 to byla narazka na jeden znamej vyrok ze znamyho cs.filmu:"nezeres maso, nechapes for"
      Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Jsem debil, soráč za rozbití vlákna.
        Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 já teda nevnímám tolik vliv stravy, jako důsledné a preventivní dodržení pitného režimu, ten mi přip
          Re: Vliv strany na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Úplně nejvýznamnější vliv na výkon sportovní má STRANA. A to každá, malá i velká.
          Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Tak moc chlastaj jenom aquaholici a můžou si tím přivodit v lepším případě smrt, v horším musej pořá
  Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 08.11.2018 Zajimavej rozhovor na toto tema:
  Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 11.11.2018 Dršťková, lahváč, výpečky, kořalka.
Co víc chtít.
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Hele , já to řešil taky vždycky, taky sem nebyl profík, ale lezení je prostě velkou součástí mého ži
      Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 telesny tuk do max 5%? to asi nevies, ako vyzera chlap s tak nizkym % tuku :-)
        Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 A jak ty vis, jak on vypada? Proc by nemoh mit 5 procent?
          Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Víš bylo mě hloupé napsat že jsem dlouhodobě krutě vyrysovany, kdo se vyzná asi si to umí představit
            Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Třeba ses dostal na svoje maximum, chvílu se budeš držet a pak už to bude jenom horší... :-D
            Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 To mělo být pro "H"
            Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 12.11.2018 Když má tělo dlouhodobě pod 5% tuku, začne hledat E zdroje jinde a jako první narazí na mozek.
          Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 Protoze telesny tuk pod 5% se dlouhodobe (u nekterych i kratkodobe) se moc neslucuje se zivotem... <
  Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 Trénink, pak trénink a pak trénink a regenerace. Pak je hlava a kdesi na konci strava.
Přesně
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 Podle me se hodi vicemene jen protein prasek, kdyz nemas zadne jidlo treba pul hodky po treningu. Po
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 No tvl... Bez poresene stravy nebude regenerace a prinos treninku bude minimalni.
      Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 karešak aleuž spapkal kila kreatinu , a kdoví čeho ještě nebuď hloupej
za mě se dá forma udě
    Re: Vliv stravy na výkon ve sportovním lezení 13.11.2018 Joo souhlas psychika je základ jinak nic proti Karešákovi ale ten je taky extrém a trénuje diametrál
Foto dne 05.11.2018 Petit Dru bude asi spíš ve Francii než ve Švýcarsku
wuijang 03.11.2018 Zdar. Nevíte, proč není na youtube finále z Wujiangu? Nemohu najít. Díky Pavel