Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Drytool 23.11.2018 Kde se v ČR na přírodní skále (legálně) provozuje drytool? Nejvíc by mě zajímalo okolí Liberce. :) Díky předem za rady!
  Re: Drytool 24.11.2018 My chodili do Adru, zasekneš a drží!! Jen to jištění, nic moc...
    Re: Drytool 26.11.2018 Ano, to jsem si přesně myslel, díky, že jsi mi to potvrdil. Soudím, že ideální to je po dešti, to se
      Re: Drytool 26.11.2018 Nebo na Hrubici, tam neni třeba čekat ani na déšť :)
        Re: Drytool 28.11.2018 Jistí se tam friendama, žejo?
          Re: Drytool 29.11.2018 To ti nevim, já tam dávám skoby...
    Re: Drytool 02.12.2018 jištění? v ádru dáš šroub po metru..
  Re: Drytool 28.11.2018 Krkavka u Semil a "pila" na Mejtě u Harachova oba slušně zajištěné DRY sektory
    Re: Drytool 28.11.2018 Díky!
    Re: Drytool 28.11.2018 Ještě je možný drytooling v lomu U Kozy v Oldřichovském sedle, ale moc toho tam není.
    Re: Drytool 28.11.2018 o té pile na mejtě, nebylo by nějaké bližší info?
      Re: Drytool 29.11.2018 Na Mýtě je těsně u CHKO Jizerské hory a KRNAPu, takže tak v okolí zbývá jen malý výsek, kde by mohla
        Re: Drytool 29.11.2018 díky, sumíroval jsem si to podobně, hádal jsem výskyt skály v tom kopci jak se přebrodí mumlava a dr
          Re: Drytool 29.11.2018 Já to mám sice z chalupu dál, ale to co zajímá tebe by mě zajímalo taky :)
          Re: Drytool 30.11.2018 prosekaná skála je samozřejmě v 2. zóně krnapu, a taky je to z mejta flák cesty, a tak to tam samozř
            Re: Drytool 30.11.2018 jó pardon, trošku to trvalo, než mi to dohořelo. stačilo maličko poposednout.
Lezení Nový Zéland 22.11.2018 Ahoj všem!
CHystáme se po novém roce na Nový Zéland a chceme tam i lézt,nikde sem nenašel jak je to tam s nutností mít nějaké povolení, členství, nebo je to tam každému jedno a není žádná regulace?
Díky za rady!
  Re: Lezení Nový Zéland 27.11.2018 napsal jsem ti do mailu. ;)
    Re: Lezení Nový Zéland 27.11.2018 Moc díky!
TRÉNINK 21.11.2018 Ahoj, mohl by mi někdo prosím poradit jaké jsou nejlepší cviky na posilování? co cvičíte vy, co je dobré na záda a co na ruce, prsa nebo třeba břicho... Preferuju cvičení s vlastní váhou...
předem díky ;)
  Re: TRÉNINK 21.11.2018 Mazej na stavbu nebo do lesa :-D
    Re: TRÉNINK 21.11.2018 Do dolů, na stavbu a do lesa přemístit jen v případě zahájení stavby kanálu Labe-Odra-Dunaj, ostatně
      Re: TRÉNINK 21.11.2018 Agrozmrd!
      Re: TRÉNINK 21.11.2018 A pak jen nasednout do loďky pod pilířem nedostavěné dálnice v Brně-Bystrci, doklouzat do kanálu a v
        Re: TRÉNINK 22.11.2018 To by nemusela být špatná redukční dieta, že? To než tam dopádluješ, budeš zase moct fotit romantick
  Re: TRÉNINK 21.11.2018 Ahoj, mne se posledni dobou osvedcilo 6X6X3. Tedy treba prsty: cvicim kazdy druhy den - 6 sekund vis
    Re: TRÉNINK 21.11.2018 díky moc! tak já lezu na písku 7ky (Saská stupnice) a na stěně 8ky (UIAA) určitě zkusim co si poradi
    Re: TRÉNINK 21.11.2018 a víš, co vůbec trénuješ?
      Re: TRÉNINK 22.11.2018 Ten trenink visu je spis na silovou vytrvalost nez na maximalku. Take jedu podobny program 1x tydne.
        Re: TRÉNINK 22.11.2018 Ze zvedavosti...co lezes za cisla s takovym treninkem (na PP a vic nez 1x-2x :)
          Re: TRÉNINK 23.11.2018 Co myslis tim vic nez 1x a 2x ? Jako ze tech cest na PP ma byt vic nez 2? Jinak nelezu nic extra tre
            Re: TRÉNINK 23.11.2018 Jj, presne tak jsem to myslel. Obcas se nekdo chlubi, ze leze 8a, ale pritom umlatil nejake jedno, k
              Re: TRÉNINK 24.11.2018 Podobně jako AO, ten nějak umlátil jedno 9c, které mu sedlo, pak nějaká náhodná 9béčka, ale jinak le
  Re: TRÉNINK 22.11.2018 Ja napriklad vubec neposiluju, jenom lezu a boulderuju. Snazim se chodit cca 4x tydne, nejvic me pos
    Re: TRÉNINK 24.11.2018 Me uz to tak nefungovalo. Spis jsem byl (kdyz jsem tedy chodil 4krat tydne na bouldrovku a do toho p
      Re: TRÉNINK 26.11.2018 Hele, když už si někoho bereš do úst a cituješ ho, tak bys měl vědět, co ten člověk opravdu tvrdí. P
        Re: TRÉNINK 26.11.2018 Třeba Vlk se prolezl do 8a+ a to v pokročilém věku
  Re: TRÉNINK 22.11.2018 tak šup, šup, honem, kterej leštěnej prd za těžký prachy bude po této palebné přípravě propagován?
    Re: TRÉNINK 22.11.2018 Prosim lukasi b. bez hnojit jiny web dekujeme
      Re: TRÉNINK 22.11.2018 síflej hraka
  Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Vypadá to dobře, v podstatě se asi jedná o přelom i v kontextu světového alpinismu, ale i tak myslím
    Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 NTV Hotový Eiger!!
      Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Zabrousil jsem na web od Papouše. V tomto článku
        Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Střednī vrch nad Pryskem. Vrtal místní gang. Bych v tom až takový drama neviděl. Tenhle šut
          Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Ano, ten sutr mel zustat bez zeleza.
            Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Nicmene na Stredaku je par docela peknejch. A toho zeleza je tam vcelku primerene.
            Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Nicmene na Stredaku je par docela peknejch. A toho zeleza je tam vcelku primerene.
        Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Naprosty souhlas. K cemu cpat zelezo do neceho, co ma mnohem vetsi nelezeckou hodnotu nez tu lezecko
          Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 OK, tak to prelez po vlastnim jako prvac a zachranis skalu pred zelezem :-) A neboj se se podskrabno
            Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 22.11.2018 Tvl, to pak hned bude obviněn že zabral cestu pro sebe jako pomník a nejde to lízt ;)
            Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 23.11.2018 Proc bych proboha mel lezt nekam o cem tvrdim, ze by do toho lezci vubec nemeli zasahovat? To jsou z
              Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 23.11.2018 Protože (ta věžička) existuje! ;)
  Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 23.11.2018 Nerej do pražáků, každý se někde narodil
      Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 24.11.2018 ... řekla náplava :-(
        Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 24.11.2018 ...řekla odplava :-)
nalezený friend 18.11.2018 Našel jsem 17.11. friend na nástupu "Nové Čokolády" - Pálava. Kdyžtak mi napište na ondrej.svihalek.photo@gmail.com. Tady reakce kontrolovat nebudu, díky.
Psychofarmaka 18.11.2018 To, že se občas prodávají antimalarika v inzerci, ještě jakž takž chápu, ale když někdo prodává benzodiazepiny, ssri antidepresiva, a Z hypnotika tak to už je trochu extrém. Borcovi co to prodává bych rád vzkázal, že si zahrává se zákonem a adminům zase,
  Re: Psychofarmaka 18.11.2018 Jo a když už někdo budete chtít nějakej benzodiazepin, lupněte si radši tofisopam. Alprazolam je z d
  Re: Psychofarmaka 18.11.2018 Smazáno, díky.
  Re: Psychofarmaka 18.11.2018 Nebyl to někdo z Brna? :-D
    Re: Psychofarmaka 19.11.2018 Záviš !?!
      Re: Psychofarmaka 19.11.2018 Já nic, já muzikant!!
    Re: Psychofarmaka 19.11.2018 z psychofarmy?
      Re: Psychofarmaka 20.11.2018 z hlohovce, woe.
Alex o Adamovi 16.11.2018 Zdar, jen jsem zrovna doposlouchal zajímavý rozhovor s Alexem Honnoldem (v show Joe Rogana), kde cca od 37min (do 42?) mluví o Adamovi. Dostanou se k němu přes klasifikaci obtížnosti. No, i mimo to to je zajímavý rozhovor (jako většina Roganových).
    Re: Alex o Adamovi - odkaz :) 17.11.2018 ji covece. fakt fajn rozhovor.
  Re: Alex o Adamovi 18.11.2018 Je to daleko vic o AH samotnem ... jestli se něco musí AH nechat, tak je to dokonala schopnost proda
Péřová vesta 15.11.2018 Zdar,
nezahlídli jste teď někde v obchodě nějakou šikovnou vestu? Chci něco lehkého, z čistého peří za nějakou rozumnou cenu kolem 1000 Kč.
  Re: Péřová vesta 15.11.2018 Jedině ...https://www.decathlon.cz/ panska-vesta-full-down-id _8397300.html
Za tu cen
  Re: Péřová vesta 15.11.2018 Mám černou péřovou vestu Sir Joseph, kterou nenosím. Jestli máš zájem, pošli mi na sebe kontakt.
  Re: Péřová vesta 15.11.2018 opravený mail...
  Re: Kružberk - frend 15.11.2018 Za dva kozly 12°, bereš?
    Re: Kružberk - frend 15.11.2018 Přihodím jednu Plzničku navíc!
    Re: Kružberk - frend 15.11.2018 Vrátím majiteli za popis (a poštovné). I když nějakou tou plzničkou nepohrdnu.
      Re: Kružberk - frend 16.11.2018 myslíš ten frend co byl pod zrcadlem? Toho jsou vlastníci nějací poláci, co tam byli lozit cca 5 týd
        Re: Kružberk - frend 16.11.2018 Děkuji. Je to ono. Zelený DMM.
Vyjmutí trvalo půl minutky.
Nový majitel má velkou ra
          Re: Kružberk - frend 21.11.2018 A do háájzlu.. pošli ho na Martinku za tři Plzně? :-)
1
...
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
...
2263
Drytool Kde se v ČR na přírodní skále (legálně) provozuje drytool? Nejvíc by mě zajímalo okolí Liberce. :) Díky předem za rady! Tomáš 13:55:09 23.11.2018odpovědět
  Re: Drytool My chodili do Adru, zasekneš a drží!! Jen to jištění, nic moc... 22:14:56 24.11.2018odpovědět
    Re: Drytool Ano, to jsem si přesně myslel, díky, že jsi mi to potvrdil. Soudím, že ideální to je po dešti, to se budou cepíny nejlíp zasekávat... Tomáš 09:21:33 26.11.2018odpovědět
      Re: Drytool Nebo na Hrubici, tam neni třeba čekat ani na déšť :) Jarýn 17:54:36 26.11.2018odpovědět
        Re: Drytool Jistí se tam friendama, žejo? Tomáš 10:01:30 28.11.2018odpovědět
          Re: Drytool To ti nevim, já tam dávám skoby... Jarýn 19:45:11 29.11.2018odpovědět
    Re: Drytool jištění? v ádru dáš šroub po metru.. 14:36:00 02.12.2018odpovědět
  Re: Drytool Krkavka u Semil a "pila" na Mejtě u Harachova oba slušně zajištěné DRY sektory r 07:02:03 28.11.2018odpovědět
    Re: Drytool Díky! Tomáš 10:01:43 28.11.2018odpovědět
    Re: Drytool Ještě je možný drytooling v lomu U Kozy v Oldřichovském sedle, ale moc toho tam není. Petr Jandík 12:21:13 28.11.2018odpovědět
    Re: Drytool o té pile na mejtě, nebylo by nějaké bližší info? Lukas B. 12:50:59 28.11.2018odpovědět
      Re: Drytool Na Mýtě je těsně u CHKO Jizerské hory a KRNAPu, takže tak v okolí zbývá jen malý výsek, kde by mohla být skála, která do ničeho z toho nepatří. Soudím tedy, že bude někde tam... :) Tomáš 13:01:37 29.11.2018odpovědět
        Re: Drytool díky, sumíroval jsem si to podobně, hádal jsem výskyt skály v tom kopci jak se přebrodí mumlava a drápeš se do stráně, když se prve zaparkuje na tom placu u pily. myslel jsem spíš, jestli softmover, co to tam má z chalupy dvacet minut na bicyklu, tam má co pohledávat. Lukas B. 13:45:22 29.11.2018odpovědět
          Re: Drytool Já to mám sice z chalupu dál, ale to co zajímá tebe by mě zajímalo taky :) Tomáš 14:51:02 29.11.2018odpovědět
          Re: Drytool když zaparkuješ tady a pořádně se okolo sebe rozhlédneš, možná něco najdeš... https://mapy.cz/s/3f7Gd 15:16:14 29.11.2018odpovědět
      Re: Drytool čili někde asi zde:
https://mapy.cz/s/3f6mQ Tomáš 13:20:46 29.11.2018odpovědět
        Re: Drytool Nemůže to bý poněkud jižněji, když se to tam jmenuje U Prosekané skály? 15:17:34 29.11.2018odpovědět
          Re: Drytool prosekaná skála je samozřejmě v 2. zóně krnapu, a taky je to z mejta flák cesty, a tak to tam samozřejmě být nemůže, a to v žádném případě, který se dá popsat na těch internetech. tedy soudím z toho, že původní dotaz nebyl, kde se dá lézt, ale kde se dá lézt legálně. Lukas B. 11:18:58 30.11.2018odpovědět
            Re: Drytool jó pardon, trošku to trvalo, než mi to dohořelo. stačilo maličko poposednout. Lukas B. 11:20:16 30.11.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: