Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Bouldry: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Hory: 6.Švihálek 6092 7.Groš 6078 8.Zaoral 5927
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
      Re: Bouldry v okolí Karlovych varů poradite? 29.11.2018 fcuk, neva napiš Svinčovi :-)
SKIALP V DECEMBRI 26.11.2018 skol priatelia, chcem sa opýtať kde sa dá najlepšie začať skialpova sezóna v alpách, respektíve kde je najistejšia a najbezpečnejšia túra? Konkrétne okolo polovice decembra? Stubai? niečo v Tennengebirge? alebo napríklad Grossvenediger?
  Re: SKIALP V DECEMBRI 26.11.2018 Vem si lyže na cestu do salaše, to bude stačit...
  Re: SKIALP V DECEMBRI 26.11.2018 Jihozapadni Alpy:
Queyras, Mercantour ve Francii, Valle Stura, okoli Monte Rosy v Ita
    Re: SKIALP V DECEMBRI 26.11.2018 ďakujem pekne
  Re: SKIALP V DECEMBRI 27.11.2018 Minulý víkend jsme byli na Stubaii a pohoda. Nedá se sjet vše a dole sněhu málo, ale vršky super pod
  Re: Scarpa Maestrale 2.0 27.11.2018 Jojo, to samé.
Ještě že reklamace.
    Re: Scarpa Maestrale 2.0 27.11.2018 Takže evidentně nějaká konstrukční vada. Dostal jsi nové boty nebo vrátili peníze? Počítám že výměna
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Výměna boty.
A pak šly pryč.
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Výměna boty.
A pak šly pryč.
  Re: Scarpa Maestrale 2.0 27.11.2018 Honba za odlehčením se nevyplácí. Hlavně nejsou určeny na terénní doskoky v zlomech , muldách apod.
    Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Mám ty nejstarší a nelámou se, jezdím v nich docela razantně a nejsem žádný tintítko, ale neskáču v
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 tak má zkušenost s MS 2.0, je taková, že aretace paty podmrzá sněhem a musí se občas vyšťourat. Veli
        Re: Scarpa Maestrale 2.0 29.11.2018 tak ta prostřední přezka je přesně důvod proč sem si je koupil - jediný mi na hubeným kotníku drží p
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Starsi model za me ok. mam 95kg myslim, ze jezdim pomerne razantne a skacu v nich. mam je podle me u
        Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Tomasi aspon vis, proc neporizovat nove!
          Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Taky už bych do nich nešel.
            Re: Scarpa Maestrale 2.0 29.11.2018 Že jsem radši nebyl ticho.
Ševci u Škarpy teď nebudou mít co žrát.
              Re: Scarpa Maestrale 2.0 29.11.2018 aspon se chyti za nos, matlalove....
Drytool 23.11.2018 Kde se v ČR na přírodní skále (legálně) provozuje drytool? Nejvíc by mě zajímalo okolí Liberce. :) Díky předem za rady!
  Re: Drytool 24.11.2018 My chodili do Adru, zasekneš a drží!! Jen to jištění, nic moc...
    Re: Drytool 26.11.2018 Ano, to jsem si přesně myslel, díky, že jsi mi to potvrdil. Soudím, že ideální to je po dešti, to se
      Re: Drytool 26.11.2018 Nebo na Hrubici, tam neni třeba čekat ani na déšť :)
        Re: Drytool 28.11.2018 Jistí se tam friendama, žejo?
          Re: Drytool 29.11.2018 To ti nevim, já tam dávám skoby...
    Re: Drytool 02.12.2018 jištění? v ádru dáš šroub po metru..
  Re: Drytool 28.11.2018 Krkavka u Semil a "pila" na Mejtě u Harachova oba slušně zajištěné DRY sektory
    Re: Drytool 28.11.2018 Díky!
    Re: Drytool 28.11.2018 Ještě je možný drytooling v lomu U Kozy v Oldřichovském sedle, ale moc toho tam není.
    Re: Drytool 28.11.2018 o té pile na mejtě, nebylo by nějaké bližší info?
      Re: Drytool 29.11.2018 Na Mýtě je těsně u CHKO Jizerské hory a KRNAPu, takže tak v okolí zbývá jen malý výsek, kde by mohla
        Re: Drytool 29.11.2018 díky, sumíroval jsem si to podobně, hádal jsem výskyt skály v tom kopci jak se přebrodí mumlava a dr
          Re: Drytool 29.11.2018 Já to mám sice z chalupu dál, ale to co zajímá tebe by mě zajímalo taky :)
          Re: Drytool 30.11.2018 prosekaná skála je samozřejmě v 2. zóně krnapu, a taky je to z mejta flák cesty, a tak to tam samozř
            Re: Drytool 30.11.2018 jó pardon, trošku to trvalo, než mi to dohořelo. stačilo maličko poposednout.
Lezení Nový Zéland 22.11.2018 Ahoj všem!
CHystáme se po novém roce na Nový Zéland a chceme tam i lézt,nikde sem nenašel jak je to tam s nutností mít nějaké povolení, členství, nebo je to tam každému jedno a není žádná regulace?
Díky za rady!
  Re: Lezení Nový Zéland 27.11.2018 napsal jsem ti do mailu. ;)
    Re: Lezení Nový Zéland 27.11.2018 Moc díky!
TRÉNINK 21.11.2018 Ahoj, mohl by mi někdo prosím poradit jaké jsou nejlepší cviky na posilování? co cvičíte vy, co je dobré na záda a co na ruce, prsa nebo třeba břicho... Preferuju cvičení s vlastní váhou...
předem díky ;)
  Re: TRÉNINK 21.11.2018 Mazej na stavbu nebo do lesa :-D
    Re: TRÉNINK 21.11.2018 Do dolů, na stavbu a do lesa přemístit jen v případě zahájení stavby kanálu Labe-Odra-Dunaj, ostatně
      Re: TRÉNINK 21.11.2018 Agrozmrd!
      Re: TRÉNINK 21.11.2018 A pak jen nasednout do loďky pod pilířem nedostavěné dálnice v Brně-Bystrci, doklouzat do kanálu a v
        Re: TRÉNINK 22.11.2018 To by nemusela být špatná redukční dieta, že? To než tam dopádluješ, budeš zase moct fotit romantick
  Re: TRÉNINK 21.11.2018 Ahoj, mne se posledni dobou osvedcilo 6X6X3. Tedy treba prsty: cvicim kazdy druhy den - 6 sekund vis
    Re: TRÉNINK 21.11.2018 díky moc! tak já lezu na písku 7ky (Saská stupnice) a na stěně 8ky (UIAA) určitě zkusim co si poradi
    Re: TRÉNINK 21.11.2018 a víš, co vůbec trénuješ?
      Re: TRÉNINK 22.11.2018 Ten trenink visu je spis na silovou vytrvalost nez na maximalku. Take jedu podobny program 1x tydne.
        Re: TRÉNINK 22.11.2018 Ze zvedavosti...co lezes za cisla s takovym treninkem (na PP a vic nez 1x-2x :)
          Re: TRÉNINK 23.11.2018 Co myslis tim vic nez 1x a 2x ? Jako ze tech cest na PP ma byt vic nez 2? Jinak nelezu nic extra tre
            Re: TRÉNINK 23.11.2018 Jj, presne tak jsem to myslel. Obcas se nekdo chlubi, ze leze 8a, ale pritom umlatil nejake jedno, k
              Re: TRÉNINK 24.11.2018 Podobně jako AO, ten nějak umlátil jedno 9c, které mu sedlo, pak nějaká náhodná 9béčka, ale jinak le
  Re: TRÉNINK 22.11.2018 Ja napriklad vubec neposiluju, jenom lezu a boulderuju. Snazim se chodit cca 4x tydne, nejvic me pos
    Re: TRÉNINK 24.11.2018 Me uz to tak nefungovalo. Spis jsem byl (kdyz jsem tedy chodil 4krat tydne na bouldrovku a do toho p
      Re: TRÉNINK 26.11.2018 Hele, když už si někoho bereš do úst a cituješ ho, tak bys měl vědět, co ten člověk opravdu tvrdí. P
        Re: TRÉNINK 26.11.2018 Třeba Vlk se prolezl do 8a+ a to v pokročilém věku
  Re: TRÉNINK 22.11.2018 tak šup, šup, honem, kterej leštěnej prd za těžký prachy bude po této palebné přípravě propagován?
    Re: TRÉNINK 22.11.2018 Prosim lukasi b. bez hnojit jiny web dekujeme
      Re: TRÉNINK 22.11.2018 síflej hraka
  Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Vypadá to dobře, v podstatě se asi jedná o přelom i v kontextu světového alpinismu, ale i tak myslím
    Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 NTV Hotový Eiger!!
      Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Zabrousil jsem na web od Papouše. V tomto článku
        Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Střednī vrch nad Pryskem. Vrtal místní gang. Bych v tom až takový drama neviděl. Tenhle šut
          Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Ano, ten sutr mel zustat bez zeleza.
            Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Nicmene na Stredaku je par docela peknejch. A toho zeleza je tam vcelku primerene.
            Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Nicmene na Stredaku je par docela peknejch. A toho zeleza je tam vcelku primerene.
        Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 Naprosty souhlas. K cemu cpat zelezo do neceho, co ma mnohem vetsi nelezeckou hodnotu nez tu lezecko
          Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 21.11.2018 OK, tak to prelez po vlastnim jako prvac a zachranis skalu pred zelezem :-) A neboj se se podskrabno
            Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 22.11.2018 Tvl, to pak hned bude obviněn že zabral cestu pro sebe jako pomník a nejde to lízt ;)
            Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 23.11.2018 Proc bych proboha mel lezt nekam o cem tvrdim, ze by do toho lezci vubec nemeli zasahovat? To jsou z
              Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 23.11.2018 Protože (ta věžička) existuje! ;)
  Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 23.11.2018 Nerej do pražáků, každý se někde narodil
      Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 24.11.2018 ... řekla náplava :-(
        Re: Nová mixová oblast ve Středohoří 24.11.2018 ...řekla odplava :-)
nalezený friend 18.11.2018 Našel jsem 17.11. friend na nástupu "Nové Čokolády" - Pálava. Kdyžtak mi napište na ondrej.svihalek.photo@gmail.com. Tady reakce kontrolovat nebudu, díky.
Psychofarmaka 18.11.2018 To, že se občas prodávají antimalarika v inzerci, ještě jakž takž chápu, ale když někdo prodává benzodiazepiny, ssri antidepresiva, a Z hypnotika tak to už je trochu extrém. Borcovi co to prodává bych rád vzkázal, že si zahrává se zákonem a adminům zase,
  Re: Psychofarmaka 18.11.2018 Jo a když už někdo budete chtít nějakej benzodiazepin, lupněte si radši tofisopam. Alprazolam je z d
  Re: Psychofarmaka 18.11.2018 Smazáno, díky.
  Re: Psychofarmaka 18.11.2018 Nebyl to někdo z Brna? :-D
    Re: Psychofarmaka 19.11.2018 Záviš !?!
      Re: Psychofarmaka 19.11.2018 Já nic, já muzikant!!
    Re: Psychofarmaka 19.11.2018 z psychofarmy?
      Re: Psychofarmaka 20.11.2018 z hlohovce, woe.
1
...
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
...
2263
  Re: Scarpa Maestrale 2.0 Jojo, to samé.
Ještě že reklamace. Zeli 11:53:42 27.11.2018odpovědět
    Re: Scarpa Maestrale 2.0 Takže evidentně nějaká konstrukční vada. Dostal jsi nové boty nebo vrátili peníze? Počítám že výměna za nové, stejné boty nic neřeší protože to asi časem rupne znova. 14:18:23 27.11.2018odpovědět
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 Výměna boty.
A pak šly pryč.
09:00:09 28.11.2018odpovědět
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 Výměna boty.
A pak šly pryč.
09:00:14 28.11.2018odpovědět
  Re: Scarpa Maestrale 2.0 Honba za odlehčením se nevyplácí. Hlavně nejsou určeny na terénní doskoky v zlomech , muldách apod. To praská jako lyže ultralight Dynafity made in Ukraina. Co starší robusnější modely? Tomáš 21:13:16 27.11.2018odpovědět
    Re: Scarpa Maestrale 2.0 Mám ty nejstarší a nelámou se, jezdím v nich docela razantně a nejsem žádný tintítko, ale neskáču v nich. Povolujou se mi na nich ale skoro všechny šrouby + když se přepínání zasere sněhem, tak jde blbě přepnout na sjezd. honza 12:06:52 28.11.2018odpovědět
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 tak má zkušenost s MS 2.0, je taková, že aretace paty podmrzá sněhem a musí se občas vyšťourat. Velice špatně se vytahuje na sušení a vrací vnitřní botička. ta je navíc sama o sobě pěkně nepohodlná, zvášť na chození bez lyží a nakopávání stupů v mačkách. Utažená prostřední přezka tlačí na kotník. Už se těším, až je taky roztrhnu... L. 12:51:01 28.11.2018odpovědět
        Re: Scarpa Maestrale 2.0 tak ta prostřední přezka je přesně důvod proč sem si je koupil - jediný mi na hubeným kotníku drží patu na místě, bez toho abych musel boty zapnout do odkrvení a ukrutný bolesti. ale s tim praskáním jste mi neudělali radost.... m. 10:23:13 29.11.2018odpovědět
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 Starsi model za me ok. mam 95kg myslim, ze jezdim pomerne razantne a skacu v nich. mam je podle me uz tak 5 let urcite. aretace obcas blbne / nedrzi pri prepnuti na sjezd. ALe spis je to oxidaci materialu. Od te doby co jsem mechanismus odkryl a dvakrat trikrat za sezonu promazu, tak to funguje... Tom Vidlak 14:52:31 28.11.2018odpovědět
        Re: Scarpa Maestrale 2.0 Tomasi aspon vis, proc neporizovat nove! L. 16:19:18 28.11.2018odpovědět
          Re: Scarpa Maestrale 2.0 Taky už bych do nich nešel. honza 17:04:23 28.11.2018odpovědět
            Re: Scarpa Maestrale 2.0 Že jsem radši nebyl ticho.
Ševci u Škarpy teď nebudou mít co žrát. zelí 10:25:25 29.11.2018odpovědět
              Re: Scarpa Maestrale 2.0 aspon se chyti za nos, matlalove.... L. 15:16:33 29.11.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: