Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Cipro 09.12.2018 Cus, mam predepsana antibiotika Cipro 500mg 2x denne po dobu 5 dni. Koncim v Pondeli, tedy zitra. Precetl jsem si o vedlejsich ucincich (dost silene, jsou i lidi co skoncili na voziku) a pry to hodne oslabuje slachy. Mel to nekdo nekdy? Doporucite nejaky
  Re: Cipro 10.12.2018 Na to se spis zeptej lekare, ktery ti ATB predepsal.
Jinak vedlejsi ucinky ma vsechno
    Re: Cipro 10.12.2018 No, nejhorší vedlejší účinky má čtení Diskuse na Lezci.cz. Jedním z nich je psaní do Diskuse na Lezc
    Re: Cipro 10.12.2018 kdysi jsem měl předepsáno něco úplně jiného na úplně jiný problém, a když jsem se podivoval nad dávk
    Re: Cipro 12.12.2018 Teda nevím jak většina zde, případně většina veřejnosti, ale pokud se bavíme o obvoďácích, ale nepla
      Re: Cipro 14.12.2018 to miluju. jestli máte někdo líného, nevzdělaného nebo nekomunikujícího praktického lékaře, tak proč
      Re: Cipro 15.12.2018 Pokud mas lekare, ktery ti nevyhovuje, zmen lekare. Pokud lekare, ktery nechce odpovidat na tve otaz
  Re: Cipro 10.12.2018 Kolega ti to napsal naprosto přesně. Já k tomu dodám tohle - proč se k**** nezeptáš doktora, kterej
    Re: Cipro 10.12.2018 Jen jestli se můžu zeptat v jakém státě ti to předepsal u nás není žádný lék pod názvem Cipro regist
      Re: Cipro 10.12.2018 Diky, konecne normalni odpoved. Asi je to doktor od doktora, ale po drobnem pruzkumu vim, ze se to d
        Re: Cipro 10.12.2018 Že něco takového chytíš na veřejném záchodě má tak malou pravděpodobnost, že to slouží jen jako výml
        Re: Cipro 11.12.2018 Ne, to rozhodně není normální odpověď. Dokonce ti nenapsal ani nic o tom, na co ses ptal (účinek na
          Re: Cipro 11.12.2018 Proc ta agrese a proc jsi mu to nenapsal rovnou? Ty nemas zkusenosti s doktory, kteri se s tebou vub
            Re: Cipro 11.12.2018 Proč jsem mu to nenapsal rovnou? Protože jsem nevěděl, že to s doktorem už konzultoval, nenapsal to.
              Re: Cipro 12.12.2018 Dokud budou mezi doktory kokoti kteří si hrajou na bohy v bílejch pláštích, dotud budou mezi pacoši
                Re: Cipro 15.12.2018 To je pěkná kravina. Vždyť ani nepíše, že ten doktor byl nepříjemnej, nebo si hrál na boha v bílém p
            Feu halt?!? Chill !! 11.12.2018 Feu : ty si číslo, všeci sů debilové jen já su letadlo, co?? :-)
            Re: Cipro 12.12.2018 existuji ATB o jejichz vedlejsich ucincich se donedavna nevedelo, nebo rekneme nevedelo dost, proto
              Re: Cipro 12.12.2018 A co se ti prihodilo a za jak dlouho po tom ATB? Vyresil jsi to nejak?
                Re: Cipro 12.12.2018 mno to neni na net..., esi se zname, tak osobne, nechci jit spatnym prikladem, nevadz ATB se maji do
              Re: Cipro 12.12.2018 Ale vidim, ze porad lezes fakt bomby, tak snad v pohode :)
          Re: Cipro 11.12.2018 Meles nesmysly. Kdyz ses takovej znalec a profik, urcite vis, ze ciprofloxacin z tela odbourava magn
            Re: Cipro 12.12.2018 Takže je to lektvar pro překližkáže, kteří se předělávají na pískaře?
            Re: 600mg ciprofloxacinu na kilo hmoty 13.12.2018 dávkovať p.o., alebo hodiť na hlavu ?
            Re: Cipro 24.11.2019 Lajko, ty si stejně jako dotazovatel a feu / potrebuje psychologa, pokud odchazis tak casto od lekar
  Re: Cipro 13.12.2018 co sa týka užívania ciprofloxacinu na prevenciu cestovateľskej sračky, je to totálna p*č*vina. Ak
    Re: Cipro 14.12.2018 tramadol je úplně super, nejlépe v koktejlu s paracetamolem a benzodiazepinem, ale teda rozhodně ted
      Re: Cipro 15.12.2018 Jednou jsem spolykal za den 3 tramaly, 4 ibuprofeny, několik acylpirinů a pak mi ještě v nemocnici p
  Re: Cipro 22.11.2019 Nebrat nebrat nebrat nebrat!!!! Ciprofloxacin a jiné fluorochinolony jsou ruská ruleta a můžete násl
  Re: Cipro 22.11.2019 Nebrat nebrat nebrat nebrat!!!! Ciprofloxacin a jiné fluorochinolony jsou ruská ruleta a můžete násl
  Re: Cipro 22.11.2019 NEBRAT¡!!!!!!!!!!!!!!!!
  Re: Cipro 22.11.2019 NEBRAT¡!!!!!!!!!!!!!!!!
  Re: Cipro 22.11.2019 NEBRAT¡!!!!!!!!!!!!!!!!
Cvičení jádra 08.12.2018 Máte tip na cvičení jádra pro lemru, kterou bolí loket i koleno, takže musí obojí eliminovat, ale lezení ještě nechce vzdát? A obyčejné sedy lehy už nejen, že nebaví, ale podezřívám je, že nejsou ani moc funkční?
  Re: Cvičení jádra 08.12.2018 Sedy lehy jsou svinstvo. Neexistuje jeden cvik, který by jsi mohl donekonečna opakovat- to zavání pr
    Re: Cvičení jádra 08.12.2018 Nebo mě ještě napadá TRX. Koleno ani loket nevzdávej. Ještě se ti budou v životě hodit. Co takhle fy
      Re: Cvičení jádra 08.12.2018 chodí na ultrazvuk a laser a čekám, až budou mít místo na cvičení. až skončí to elektro, tak přibudo
        Re: Cvičení jádra 09.12.2018 Tejpu ver. Cviceni prober s fyzioterapeutem. Pokud je dobrej, pomuze. Pokud mas pocit ze to nefunguj
        Re: Cvičení jádra 09.12.2018 Pořádnej fyzioterapeut:
1. Naučí tě cvičit tak aby sis byl schopen pomoct sám
2. Respe
          Re: Cvičení jádra 10.12.2018 cau,
pokud si chces zkusit pomoct sam, doporucuji knizku od macleoda make it or brea
    Re: Cvičení jádra 08.12.2018 ACT se ještě podívám, ale potřebuji vynechat vzpěry na natažených rukou. TRX asi nepřichází v úvahu
      Re: Cvičení jádra 08.12.2018 Sedy lehy opravdu ne, nejsou ani moc na core vlastne. Co nejaky voeci z jogy, pilates - ty byvaji ta
        Re: Cvičení jádra 09.12.2018 Pilates i jóga nejsou k zahození ale oboje už je v dnešní době trochu překonaný. Pokud se to ale cvi
  Re: Cvičení jádra 10.12.2018 ahoj,
za mě: je třeba odhadnout na jakým levelu jsi.
Já jsem si stanovil, že n
  Re: Cvičení jádra 11.12.2018 Jestli Ti mám doporučit něco na jádro, budou to jenom dvě věci:
- powerbreathing - zá
  Re: Cvičení jádra 11.12.2018 Ale nedávno jsem viděl trefnou hlášku přibližně následujícího znění:
Pokud děláš hodně cviků
Golfový loket 08.12.2018 Ahoj, máte vyzkoušenou nějakou pásku fungující na golfový loket při lezení? A doporučíte, jak se té bolesti zbavit? Nebolí to moc, ale vytrvale už přes půl roku a "dát tomu pokoj" nezafungovalo.
  Re: Golfový loket 09.12.2018 páska nepomhla,protahovací cviky jo
        Re: Golfový loket 09.12.2018 mě hodně pomohl poWerball a expandéry ... protahovat protahovat / nepřetěžovat
  Re: Golfový loket 09.12.2018 Epikondylárních pásek je vícero typů. Mně asi pomáhá, když ji zapomenu, je to horší. Plus správně pr
    Re: Golfový loket 09.12.2018 Bandáž na loket to tlumila u mě dobře, ale stejně to vyléčil až čas cca rok a půl. Bylo nutný omezit
      Re: Golfový loket 10.12.2018 Logičtěji vypadá, že zánět bursy lokte nastartoval blízký zánět epikondylu, což?
        Re: Golfový loket 11.12.2018 Tentokrát bych ani neřekl. Zánět po cca roce celkem odezněl. Ze setrvačnosti jsem nosil bandáž dál.
  Re: Golfový loket 11.12.2018 Pokud jsi neodstranil pricinu, pravdepodobne nejake nevhodne pohybove stereotypy a nastaveni tela, t
  Re: Golfový loket 11.12.2018 Nejlíp se bolesti zbavíš, když pochopíš, čím si ji způsobuješ a co dělat jinak, aby sis ji nezpůsobo
    Re: Golfový loket 11.12.2018 Střídat ruce :-D
Spanelsko s detmi 07.12.2018 Ahoj, nejake doporuceni na mensi oblasti ve Spanelsku/jizni Francii na lezecky vylet s detmi? brezen/duben. Deti male, lezou jen po zemi, takze hledam neco s prijemnymi placky pod skalou, nebo kousek vedle kde nepadaji kamenny a relativne snadnym pristupe
  Re: Spanelsko s detmi 07.12.2018 V Gandii sektor El Bovedon (jiný nevím) a Sella určitě.
  Re: Spanelsko s detmi 08.12.2018 Mohlo by se líbit.
Vilanova de Prades clanek je zde na lezci.
  Re: Spanelsko s detmi 08.12.2018 vem sebou tchyni, usaď ji s dětma u moře a máš vystaráno
  Re: Spanelsko s detmi 08.12.2018 Chlape jak to děláš? Lezeš 8b, dvě malé děti, manželka, práce a ještě si jezdíš na takový výlety.
    Re: Spanelsko s detmi 08.12.2018 Možná má 3,počet tam neuved. Jak se dělaj děti snad víš ne? :)
    Re: Spanelsko s detmi 08.12.2018 Přidávám se k dotazu, taky by mě to zajímalo.
      Re: Spanelsko s detmi 09.12.2018 cenzura?
    Re: Spanelsko s detmi 09.12.2018 Haha, no manzelku vemu ssebou nastesti taky leze, sem tam potrenuju a s praci se to snazim neprehane
Zapůjčení průvodce Jetřichovicko 06.12.2018 Zdravím, pokud by jste někdo z Prahy byl ochotný či ochotná zapůjčit na několik dní průvodce na Jetřichovicko od Nehasilů tak prosím napište na mail pruvodce-npcs@seznam.cz . Děkuji. AB
montana vlevo 04.12.2018 redakce montany jsou asi nějací hrdí češi :D
  Re: montana vlevo 04.12.2018 :)
    Re: montana vlevo 04.12.2018 Mi se to třeba líbí! Taková národní hrdost projevená na titulní stránce časopisu, to už chce zaveden
      Re: montana vlevo 06.12.2018 spíš národní tvrdost, až tupost.
        Re: montana vlevo 06.12.2018 Proč tupost? To už jsou špatně i barvy na vlajce? :-)
          Re: montana vlevo 06.12.2018 Barvy české trikolory jsou v naprostém pořádku a ta 100 vzhledem k letošnímu výročí a termínu uzávěr
            Re: montana vlevo 06.12.2018 a pak taky str.58!
              Re: montana vlevo 07.12.2018 co je na strane 58?
                Re: montana vlevo 07.12.2018 Natržená? Když se teď netrhá občanka?
strachy 04.12.2018 pročítám si rudyho tefelnera a kapitolu o kolabování psychiky. tak mě napadlo, už se vám někomu stalo, že jste se před nebo během pádu regulérně posral nebo pomočil? počítám, že po pádu už to neprobíhá, kostra by měla střeva držet pokupě.
  Re: strachy 04.12.2018 pravda, kdyz sem obcas zabiral uz davno za hranici sil, ale strach proste tlacil dal a nedovolil spa
    Re: strachy 05.12.2018 ty vole super téma, tvý starosti bych...
myslím, že dospělý člověk se spíš posere vel
      Re: strachy 05.12.2018 Problém je, že s holkama se jen těžko rozebírá typicky mužská "obsesivní fekalofilie" :D
      Re: strachy 05.12.2018 Tak asi ty starosti tak trochu mas, ne? Kdyz se tu o ne delis.
      Re: strachy 05.12.2018 To uz se ti fakt nejaka po..po.po..pokalela ve stene?
      Re: strachy 05.12.2018 docela silny uder blesku par metrov odo mna som zazil, dokonca ma pri tom i kopla elektrina, ale mys
        Re: strachy 05.12.2018 jo, a aby som sa vyjadril k teme - ziaden z vyssie uvedenych biologickych efektov u mna nenastal :)<
    Re: strachy 07.12.2018 Očividně lezu pod svoje možnosti, protože mokráč neznám...
Spíš znám odbíhačku po výk
  Re: strachy 06.12.2018 V Africe jsem to měl opačně. Nejdřív byly velmi intenzivní příznaky, promíšený s krví a pak následov
    Re: strachy 07.12.2018 :-D
:-X
:-D
:-P
:-O
foto dne fylit 04.12.2018 Na foto dne (Butovské vyhlídky) není břidlice ale silně zvrásněný fylit. Fylit je metamorfit, který vzniká další přeměnou břidlic ;)
  Re: foto dne fylit 04.12.2018 Díky nízkému stupni metamorfní přeměny jde asi spíše o fylitickou břidlici.
    Re: foto dne fylit 04.12.2018 Ano, jde pravděpodobně o fylitické břidlice kralupsko-zbraslavské skupiny Barrandienu ;-) Ale ten fy
      Re: foto dne fylit 04.12.2018 No a ještě se dá doplnit, že se jedná o blovické souvrství.
        Re: foto dne fylit 04.12.2018 Palec hore ;-)
  Re: foto dne fylit 04.12.2018 Jo, hezke. Uplne si predstavuji, jak do ni navrtam nekolik nytu a pajcrem odlamu ty hnusny kremeny.
  Syfylit 04.12.2018 Úplně si představuju ty břidlicový tašky na střechu z tohohle
Vypečení botičky II 04.12.2018 na tohel tema. Daji se vubec vypest vlozky do starych lyzaku? Cili boty z doby kdy se o zadnym peceni v CR nevedelo?
Vypečení botičky 03.12.2018 Zdravím, protože každý to asi bude říkat jinak... mám upřesňující dotaz, potřebuji si sám natvarovat botičku doma po úrazu. Kolik minut to dáváte vypéct do trouby a na kolik stupňů?
  Re: Vypečení botičky 03.12.2018 Podlejeme vývarem, na 220°C spodní/horní ohřev nebo 235°C horkovzdučná trouba, 45 minut pečene v zak
    Re: Vypečení botičky 03.12.2018 Dobrej tip na tatarák, škoda,že podle tvýho receptu bude trochu přičmoudlý, páč tomu chybí kurz stře
    Re: Vypečení botičky 03.12.2018 Dobrej tip na tatarák, škoda,že podle tvýho receptu bude trochu přičmoudlý, páč tomu chybí kurz stře
      Re: Vypečení botičky 04.12.2018 A tobě chybí základní znalost kuchařiny! Tatarák se nepeče ...
Za chyby se omlouvám,
  Re: Vypečení botičky 03.12.2018 Hledej článek o domácím pečení boticek od Paliče - Jan Pala.
    Re: Vypečení botičky 04.12.2018 Myslím, že se snažíš ušetřit na nesprávným místě, ve specializovaných obchodech ti to udělají v peci
      Re: Vypečení botičky 04.12.2018 Já si to pekl sám a nic tak strašně složitýho to nebylo..myslím, že podle toho návodu od Paliče..a n
    Re: Vypečení botičky 04.12.2018 Myslím, že se snažíš ušetřit na nesprávným místě, ve specializovaných obchodech ti to udělají v peci
  Re: Vypečení botičky 04.12.2018 jeste se da pri trosce snahy najit na webu recept s vlozenim puncochy s horkou suchou ryzi (...toto
    Re: Vypečení botičky 04.12.2018 Basmati, jasmin nebo kulatozrnná?
      Re: Vypečení botičky 04.12.2018 do scarp jedine arborio....
1
...
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: