Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Vypečení botičky 03.12.2018 Zdravím, protože každý to asi bude říkat jinak... mám upřesňující dotaz, potřebuji si sám natvarovat botičku doma po úrazu. Kolik minut to dáváte vypéct do trouby a na kolik stupňů?
  Re: Vypečení botičky 03.12.2018 Podlejeme vývarem, na 220°C spodní/horní ohřev nebo 235°C horkovzdučná trouba, 45 minut pečene v zak
    Re: Vypečení botičky 03.12.2018 Dobrej tip na tatarák, škoda,že podle tvýho receptu bude trochu přičmoudlý, páč tomu chybí kurz stře
    Re: Vypečení botičky 03.12.2018 Dobrej tip na tatarák, škoda,že podle tvýho receptu bude trochu přičmoudlý, páč tomu chybí kurz stře
      Re: Vypečení botičky 04.12.2018 A tobě chybí základní znalost kuchařiny! Tatarák se nepeče ...
Za chyby se omlouvám,
  Re: Vypečení botičky 03.12.2018 Hledej článek o domácím pečení boticek od Paliče - Jan Pala.
    Re: Vypečení botičky 04.12.2018 Myslím, že se snažíš ušetřit na nesprávným místě, ve specializovaných obchodech ti to udělají v peci
      Re: Vypečení botičky 04.12.2018 Já si to pekl sám a nic tak strašně složitýho to nebylo..myslím, že podle toho návodu od Paliče..a n
    Re: Vypečení botičky 04.12.2018 Myslím, že se snažíš ušetřit na nesprávným místě, ve specializovaných obchodech ti to udělají v peci
  Re: Vypečení botičky 04.12.2018 jeste se da pri trosce snahy najit na webu recept s vlozenim puncochy s horkou suchou ryzi (...toto
    Re: Vypečení botičky 04.12.2018 Basmati, jasmin nebo kulatozrnná?
      Re: Vypečení botičky 04.12.2018 do scarp jedine arborio....
Vypečení botičky 03.12.2018 Zdravím, protože každý to asi bude říkat jinak... mám upřesňující dotaz, potřebuji si sám natvarovat botičku doma po úrazu. Kolik minut to dáváte vypéct do trouby a na kolik stupňů?
skialp na pohory 03.12.2018 Skol,
prosím není něco nového, myslím hlavně vázání, které by se dalo použít na upnutí pohor do skialp lyží?
vím jen o stare Silvrettě, kterou méžná seženu bazarovou v neznámém stavu.že by nikoho nenapadlo, že to chce vázání pro horolezce na
  Re: skialp na pohory 03.12.2018 ale samozřejmě že se to dělá (samozřejmě s pohorkama s rantlem vepředu i vzadu, ale dá se nakonec do
    Re: skialp na pohory 03.12.2018 samodřejmě myslím na pohory, které mají zářez vpředu a vzádu též.
je tedy vázání, které se vy
      Re: skialp na pohory 03.12.2018 mezi novými vázáními netuším. já už jsem ustrnutej. ale tipuji, že asi nic. on totiž takovej, co by
        Re: skialp na pohory 03.12.2018 anebo jinak. kterékoli freeridové vázání, které má na špičce šroub na seřízení výšky. ovšem tam nebu
          Re: skialp na pohory 03.12.2018 Jeste se dela tohle
            Re: skialp na pohory 03.12.2018 Anebo jsem viděl někde myslim na wildsnow návod, jak si do přezkáčů samodomo instalovat úpravu na te
              Re: skialp na pohory 03.12.2018 toho bych se teda pocitově dost bál. já jsem teda boty s techem žádnýmu rentgenologovi ke zkoumání j
      Re: skialp na pohory 03.12.2018 Pasuje určitě Silvretta 500 s mačko-hrazdičkou vpředu a žlutou patkou vzadu. Váha výborná 1550 gr. T
  Re: skialp na pohory 03.12.2018 Ahoj,
já používám léta letoucí Silvretu. 404-ku. Když bylo jasné, že se už opravdu dělat nebu
  Re: skialp na pohory 03.12.2018 Dotaz by se dal i otočit. Dá se pohodlně lézt řekněme do M5/WI5 s moderními lehkými skialpovými bota
    Re: skialp na pohory 04.12.2018 Jo da. Ja jsem tohle kdysi resil nekde jinde a obecne se vsichni shodli, ze lezeni v dobrych lyzacic
  Re: skialp na pohory 03.12.2018 Ahoj ja pouzivam Silvretta Pure Freeride, pohorky vysoke kozene Asola. Drzi to vyborne.
  Re: skialp na pohory 04.12.2018 Jezdím drahná léta na Diamíru 3, moje žena na Naxo 2 a před tím jsem měl Silvrettu 400. Na všechny j
Lezeni s detmi 02.12.2018 Ahoj, chystá se někdo vyrazit s dětmi mezi svátkama někam za lezenim? My 3,5 a 0,8. Myšleno autem.
Světové oblasti 02.12.2018 Tak byl jsem v Ádru, v Labáku, na Rovišti, Srbárně, Moravském krasu, Lidečku, Tisí, Křížáku, Lomy nad Velkou, Tetínské skály a to nejmenuji všechny. Takže těch světových oblastí mám určitě více než deset!
Deuter Guide jako příruční zavazadlo 30.11.2018 Ahoj všem!
Letíme s Swiss Air přes Zurich do Tokya a potom s Air New Zeeland do Auclandu. Má někdo zkušenost s těmito leteckými společnostmi ohledně příručního zavazadla - Deuter Guide 35???
Prošel vám v pohodě jako příruční?
  Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 30.11.2018 Stejny batoh. Pred 14 dny do Spana v pohode s Ryanairem. Bederak jen zaply do zadu. Plny tak na 80-9
  Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 30.11.2018 hoj mam guida 45+ a litam s nim normalne jako s prirucakem, vetsinou jeste notebook brasna pres ram
  Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 30.11.2018 Lital jsem s Guidem 45+ a proslo to
  Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 30.11.2018 35 by měl být úplně v pohodě, pokud ho nebudeš mít napěchovaný do vysoka. Normálně lítám s Lowe Alpi
  Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 30.11.2018 Doporučuju, přečíst podmínky přepravy-zjistit rozměr, vzít metr a měřit. to je jediná cesta... Ty po
    Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 02.12.2018 Taky mě fascinují lidé, kteří místo aby si přečetli instrukce požadují radu na internetu od uživatel
      Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 02.12.2018 Za to ty jsi mu poradil... Chytrolíne! To, co jsi chtěl udělat z něj, jsi spíš udělal ze sebe.
        Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 03.12.2018 Ešuse, vem rozum do hrsti a pokus se alespoň občas pobrat psaný text.
Rada přečíst si
          Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 04.12.2018 Ahoj. Nevím, co jsem nepobral. Tvůj komentář není rada, ale jen konstatování. Resp. ten můj byl také
  Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 01.12.2018 Zatím mi vždy prošel - Ryanair, Smartwings, Vueling
  Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 02.12.2018 V naprostý většině případů projdeš bez problémů. Když narazíš na kokoty, nechaj tě to podle přepravn
    Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 03.12.2018 ja mam osprey 42 a v klidu..spis si hlidej vahu-namatkove kontroluji...a zrovna Air NZ jsem si vsiml
  Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 05.12.2018 Prolétal jsem toho s ním spoustu. Jak u "seriózních" společností, tak u nízkonákladovek vž
  Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 27.12.2018 Samozřejmě že jsem si přečetl podmínky letecké společnosti,nahrubo zkusil zabalit. Šlo mi spíš o reá
    Re: Deuter Guide jako příruční zavazadlo 27.12.2018 Hele praxe je taková, že přepravní podmínky jsou od toho aby se dodržovali, těžko se budeš vymlouvat
      Re: Bouldry v okolí Karlovych varů poradite? 29.11.2018 fcuk, neva napiš Svinčovi :-)
SKIALP V DECEMBRI 26.11.2018 skol priatelia, chcem sa opýtať kde sa dá najlepšie začať skialpova sezóna v alpách, respektíve kde je najistejšia a najbezpečnejšia túra? Konkrétne okolo polovice decembra? Stubai? niečo v Tennengebirge? alebo napríklad Grossvenediger?
  Re: SKIALP V DECEMBRI 26.11.2018 Vem si lyže na cestu do salaše, to bude stačit...
  Re: SKIALP V DECEMBRI 26.11.2018 Jihozapadni Alpy:
Queyras, Mercantour ve Francii, Valle Stura, okoli Monte Rosy v Ita
    Re: SKIALP V DECEMBRI 26.11.2018 ďakujem pekne
  Re: SKIALP V DECEMBRI 27.11.2018 Minulý víkend jsme byli na Stubaii a pohoda. Nedá se sjet vše a dole sněhu málo, ale vršky super pod
  Re: Scarpa Maestrale 2.0 27.11.2018 Jojo, to samé.
Ještě že reklamace.
    Re: Scarpa Maestrale 2.0 27.11.2018 Takže evidentně nějaká konstrukční vada. Dostal jsi nové boty nebo vrátili peníze? Počítám že výměna
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Výměna boty.
A pak šly pryč.
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Výměna boty.
A pak šly pryč.
  Re: Scarpa Maestrale 2.0 27.11.2018 Honba za odlehčením se nevyplácí. Hlavně nejsou určeny na terénní doskoky v zlomech , muldách apod.
    Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Mám ty nejstarší a nelámou se, jezdím v nich docela razantně a nejsem žádný tintítko, ale neskáču v
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 tak má zkušenost s MS 2.0, je taková, že aretace paty podmrzá sněhem a musí se občas vyšťourat. Veli
        Re: Scarpa Maestrale 2.0 29.11.2018 tak ta prostřední přezka je přesně důvod proč sem si je koupil - jediný mi na hubeným kotníku drží p
      Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Starsi model za me ok. mam 95kg myslim, ze jezdim pomerne razantne a skacu v nich. mam je podle me u
        Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Tomasi aspon vis, proc neporizovat nove!
          Re: Scarpa Maestrale 2.0 28.11.2018 Taky už bych do nich nešel.
            Re: Scarpa Maestrale 2.0 29.11.2018 Že jsem radši nebyl ticho.
Ševci u Škarpy teď nebudou mít co žrát.
              Re: Scarpa Maestrale 2.0 29.11.2018 aspon se chyti za nos, matlalove....
1
...
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
...
2263
Vypečení botičky Zdravím, protože každý to asi bude říkat jinak... mám upřesňující dotaz, potřebuji si sám natvarovat botičku doma po úrazu. Kolik minut to dáváte vypéct do trouby a na kolik stupňů? Tom Bystrc 20:38:07 03.12.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: