Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
33. 10255
Bouldry:
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
33.Stadtherrová 9550
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230733 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 filmy psísek28.12.2018
ahoj, máte někdo přehled o lezeckých filmech zaměřených na ppísek? ostrov čarodějů, sandstone znám, tak ještě třeba něco.
dík
 Re: filmy psísek28.12.2018
Rings and Slings,o lezení v Sasku.
 Re: filmy psísek28.12.2018
Ti z Labského údolí, Vysoké napětí, Jump, Padání k vrcholu, Paprika po italsku, Prásknutí bičem, Boj
 Re: filmy psísek28.12.2018
Na emontaně je toho vpysk

 bolest a lupaní v prstu27.12.2018
Ahoj Kamarádi! zhurba před třemi týdny jsem po bouldrovce cejtil bolest v levém prsteníčku která neustoupila ani po několika dnech, dal jsem tedy tyden pauzu od lezení a prst přestal bolet.Další trenink jsem musel přerušit když mě prst začal bolet ne při
 Re: bolest a lupaní v prstu27.12.2018
To co popisuješ, by mohlo být poškození kloubního lůžka. Zkus si něco vyhledat pod distorze kloubníh
 Re: bolest a lupaní v prstu27.12.2018
Zdar. Měl jsem to. V obou malíčcích a jeden prsteníček. U mě zánět. Jel jsem dál, ale vyhýbal jsem s
  Re: bolest a lupaní v prstu01.01.2019
Hebelka -
 Sardínie v květnu25.12.2018
Hoj. plánujeme rodinné podniky na další rok a uvažujeme o sportovkách u moře na Sardinii v půlce května. Je to úplná blbost, nebo se tam dá ještě rozumně dopoledne a večer lézt? Jasný že odpoledne budou pařáky ale chceme se taky trochu koupat v moři. Dík
 Re: Sardínie v květnu25.12.2018
Ahoj, jezdím tam s dětma i v červenci pravidelně, je to úplně v pohodě. Cesty jsou tu taky severní,
  Re: Sardínie v květnu26.12.2018
ta koupacka, to este asi moc teply more nebude...
  Re: Sardínie v květnu26.12.2018
Super. Díky. jdeme shánět letenky.
   Re: Sardínie v květnu26.12.2018
Kámo, lepší je auto, ne letět. Letecky se to vyplatí, když máš čas třeba jen 5dni;-)
    Re: Sardínie v květnu27.12.2018
Souhlas pokud máš dost času (min 2 týdny) tak auto je to ideal. Všechno si vemeš sebou, trajekt vych
     Re: Sardínie v květnu27.12.2018
A ja tam chci jet také, ale v době kdy u nas to ještě na pohodu nejde. Je lepsi podle Vas unor nebo
      Re: Sardínie v květnu28.12.2018
Záleží co tam chceš lézt, viz průvodce, v únoru je trochu lepší podmínka pro prásky, hlavně u moře..
       Re: Sardínie v květnu28.12.2018
Sorry mělo to být pod M.
       Re: Sardínie v květnu28.12.2018
Sorry mělo to být pod M.
      Re: Sardínie v květnu28.12.2018
Záleží co tam chceš lézt, viz průvodce, v únoru je trochu lepší podmínka pro prásky, hlavně u moře..
      Re: Sardínie v květnu29.12.2018
Byli jsme v pulce unora a 2/3 doby prselo...
    Re: Sardínie v květnu27.12.2018
Kámo, lepší kolo než auto. Auto se vyplatí jen když si uplakaná bábovka, jinak je lepší kolo.
     Re: Sardínie v květnu28.12.2018
Proti gustu...
     Re: Sardínie v květnu28.12.2018
Kolběžka woe, koloběžka! Jasná volba!

 Nová ceste za 9C?24.12.2018
Iker Pou včera vylezl svůj 10-tiletý projekt.  Tuším někde u Barcelony a nebyl schopný řict obtížnost,  ale domnívá se ž to bude mi imálně za 9B+,spíš víc.  Chce počkat na Adama jakou nahodí klasu on, nebo Alex Megos.
 Re: Nová ceste za 9C?24.12.2018
Tak je to jeste trochu jinak :-D ja to vcera slysel od meho spanelskeho svagra:-D

 Re: Nová ceste za 9C?24.12.2018
Klasicka dezinformace. Je to uz celkem oficialni zprava a sam jen rika, ze je to tezsi, nez vse co k
  Re: Nová ceste za 9C?24.12.2018
Tiež je otázne, kto to z vyššie menovaných pôjde skúsiť - Adam asi ešte nevymazal z pamäti, ako to d
   Re: Nová ceste za 9C?24.12.2018
Tak už se dost zlepšil ne ?
   Re: Nová ceste za 9C?25.12.2018
co by mel z Demetia Senil vymazavat?
    Re: Nová ceste za 9C?25.12.2018
on myslel asi to zranění náčelník ? Není to náhodou makuša ?? asi jo :D
já si myslím že to
    Re: Nová ceste za 9C?26.12.2018
Ak si dobre pamätám, pokĺzol na mokrom chyte a natiahol si šľachy na jednej ruke.
   Re: Nová ceste za 9C?26.12.2018
:-) Jo to mě taky hned napadlo..

 anketa - lezecky trip18.12.2018
chyb tam letadlo+whatever. proste bez auta.
 Re: anketa - lezecky trip18.12.2018
take pesky + pesky nebo nakole + pesky nebo vlakem + nakole nebo vlakem + pesky
  Re: anketa - lezecky trip21.12.2018
no to se trosku vymika z te ankety, ale jo - mhd obecne

 BOR17.12.2018
https://hradec .idnes.cz/lezeni-bouldering-stolova-hora-bor-nachodsko- povoleni-p1l-/hradec-zpravy.aspx?c=A181217_ 445862_hradec-zpravy_the
 Re: BOR17.12.2018
A co s tím?
  Re: BOR17.12.2018
CHKO Broumovsko pracuje na novém znění, které se snad příští rok podaří vydat. Alespoň to tak zazněl
   Re: BOR17.12.2018
CHKO tady má jen druhotnou roli. Překážku vytvořil vodoprávní úřad, kterému se nelíbí, že lezci v kl
    Re: BOR17.12.2018
Průvodce nový je, tak by někdo, kdo přesně ví jak, mohl ty zóny zanést do mapky v průvodci a dát to
     Re: BOR17.12.2018
Vydání průvodce pro tak citlivou oblast je kontraproduktivní, do té doby tolerovatelné množství lidí
      Re: BOR18.12.2018
Hodně jsi pil? Průvodce byl už dlouho před tím. Teď je navíc tak 10% směrů (možná i méně) a je to ce
       Re: BOR18.12.2018
Jestli někdo pil, tak ty, soudě podle agresivity.

I Štěpán Stráník říká, že nejdřív
      Re: BOR18.12.2018
Presne, vstup tolerovat jen tem vymrdavacum ktery to tajej pred ostatnimi a pres zakaz tam lezou sam
       Re: BOR19.12.2018
Labak, Sněžník, Bor atd... dostatečně příklady proč nesdilet s lidmi jako ty citlivé info. Když jsem
        Re: BOR19.12.2018
Sorry, mělo být "lidem jako já". A ti Pražáci, fašizující pražská kavárna, to je svoloč, v
         Re: BOR19.12.2018
Co to meleš. Jaká fasizujici kavárna. Co to s tím má společného? Úplně mimo mísu. Bez radši demonstr
          Re: BOR20.12.2018
Tady je kvůli sraní zákaz, a ty mu radíš sraní na skály...
     Re: BOR17.12.2018
Vydání průvodce pro tak citlivou oblast je kontraproduktivní, do té doby tolerovatelné množství lidí
     Re: BOR18.12.2018
Aha, tak to v průvodci naznačené je. Už jsem si lisknul
    Re: BOR18.12.2018
To povolení vydává CHKO, tedy pokud se vypořádá s námitkami vodoprávního úřadu tak ho snad vydá
     Re: BOR18.12.2018
Z jakyho duvodu by CHKO se melo vyrovnavat s namitkami "vody" v relaci s pozadavkem bouldr
      Re: BOR19.12.2018
Tak jako se musí vypořádat s námitkami jakéhokoliv účastníka řízení. Pokud se nevypořádá, nemůže pov
     Re: BOR18.12.2018
No CHKO se urcite nebude vyporadavat s namitkami kvuli vode, aby tam pak mohlo udelit povoleni pro l
 Re: BOR18.12.2018
A co zavét shitbagy jako v Yosemitech a kabel odnést pryč v pytlíku? Nebo kdo má náturu, tak to může
  Re: BOR19.12.2018
Tento zákaz by se měl dostat i do podvědomí Polských lezců. Pochybuji, že se jim tato informace dost
   Re: BOR19.12.2018
Jo polaci to maji dost v tiči!
    Re: BOR19.12.2018
poláky mám v některých ohledech docela rád, ale v některých jiných je považuji za beznadějnej případ

 Hospoda16.12.2018
Cau, nevi nahodou nekdo, ve kterym dilu serialu Hospoda pronasi hospodsky Dusek monolog o tom jak zaspal a zajel na konecnou nekolikrat za noc? Muze se zdat ze to s lezenim vubec nesouvisi, ale opak je pravdou! :D Dik!
 Re: Hospoda16.12.2018
Den poté

 Pozor na 'metodické' video - Inspirace14.12.2018
Na internetu se objevilo video instruktáží slanění. Pán sice mluví často jasně a přesně, přesto je však všechno špatně. Jeho vysoká sledovanost mě vyděsila, pokud si z něho alespoň jeden začínající lezec vezme nešťastný příklad , bude malér.
 Re: Pozor na metodické video - Inspirace14.12.2018
Ja bych to tak dramaticky nevidel.
  Re: Pozor na metodické video - Inspi14.12.2018
Navázání stará Waltrovka napříč a borec jistí osmou na karábli bez pojistky, absolutně nepřipravenej
   Re: Pozor na metodické video14.12.2018
On nechytal pad jen povoluje a pokud je lano napnute tak osma z karabiny bez zamku nevyjede(tim to n
 Re: Pozor na metodické video - Inspirace14.12.2018
snáď by bolo vhodné upozorniť autora alebo školu, nech to vymažú.
Po 3,5 min. som mal na
 Re: Pozor na metodické video - Inspirace14.12.2018
Tak "všechno špatně" je přehnané tvrzení. Z toho co jsem koukal, tak hlavní úlety byly: Po
  Re: Pozor na metodické video - Inspi14.12.2018
To je fakt tragéd.. Karáble na osmě bez pojistky atd. Mmch. jak nalejzala do slanění tak už zatížený
   Re: To je fakt tragéd.. 14.12.2018
Já : dokukal som to do konca, to teda je tragéd. Súhlasím, dávam Ti 10 bodov zo 6. Ak učím, tak by t
    Re: To je fakt tragéd.. 20.12.2018
Ještě by se dalo přidat, že když zašroubuju zámek na karabině, tak ho pak musím o kousek povolit (pů
     Re: To je fakt tragéd.. 20.12.2018
Jsi mladší generace a neznáš waltrovky, pokud to neudelas s waltrovkou tak pak potřebuješ kleště neb
      Re: To je fakt tragéd.. 20.12.2018
pokiaľ sa pri odsadnutí alebo pri istení "zasekne" šrubovacia poistka zámku, stačí si d
      Re: To je fakt tragéd.. 21.12.2018
S Waltrovkama jsem začínal a ještě je mám, ty chytrej :-))). Začal jsem lézt v pokročilém věku, takž
       Re: To je fakt tragéd.. 21.12.2018
Asi jsem nechapal co pises vzdyt on to ve videu rikal, ze se nema dotahovat.
        Re: To je fakt tragéd.. 21.12.2018
Aha, já video jen proklikal, moje chyba. Viděl jsem holku, že zašroubovala, a pak nepovolila. Tak be
   Re: Pozor na metodické video - Inspi17.12.2018
"Já" ad:" samojištění ... jen za opasek (vypadá za navazovací oko ale není). áno, ce
 Re: Pozor na 'metodické' video - Inspirace21.12.2018
Nechte ho. Není na tom nic zase až tak špatnýho. Pár detailů se dá vytknout.
Lano fiknout při
  Re: Pozor na 'metodické' video - Inspirace21.12.2018
Nechte ho. Není na tom nic zase až tak špatnýho. Pár detailů se dá vytknout.
Lano fiknout při
   Re: Pozor na 'metodické' video - Inspirace21.12.2018
Běž mu napsat oficiální dopis! Nebo mu můžeš nabídnout tvoje kurzy a zkušenosti.
    Re: Pozor na 'metodické' video - Inspirace21.12.2018
Pod tim jeho videem je dost komentářů aby ho trklo, předpokládám že se k němu dostaly. Dál je to jeh

 nejlepší současné jistítko12.12.2018
Jaké je teď nejlepší jistítko pro šikovnou babu ?
Je potřeba aby po tom šlo slaňovat, není potřeba funkce pro prvolezce, nebyla by špatná automatika při jištění prvolezce.
Mammut Smart Alpine, Edelrid mega jul nebo něco jiného ?
 Re: nejlepší současné jistítko12.12.2018
Doplním že bude typicky jistit o těžší spolulezce a poleze hodně na stěně.
  Re: nejlepší současné jistítko12.12.2018
Nejlepší jistítko v součastnosti i na slaňování je AlpineUp. Pokud jsi chtěl napsat, že bude jistit
   Re: nejlepší současné jistítko12.12.2018
Jinak doplním, Edelrit Jul(mega,mini...) pro mě hodně složité povolování, pokud má malou sílu v prst
    Re: nejlepší současné jistítko12.12.2018
Stjná zkušenosti Mammut Smart popojíždí na lanech okolo 9,2-9,4 úplně běžně. Edelrid Mega jul se mě
     Re: nejlepší současné jistítko13.12.2018
Tuhle lajnu psali Opráski sčeskí historje nebo gdoyako?
     Re: nejlepší současné jistítko13.12.2018
Jul je v pohode. Je potreba ale cvik. Ale vyzaduje jistou ne-laxnost, coz jiste neni u jisteni na sk
 Re: nejlepší současné jistítko12.12.2018
Musíš si upřesnit, co bude hlavní funkci a prostředím, kde budeš jistítko používat. V poslední době
  Re: nejlepší současné jistítko12.12.2018
Za mě hodně povedený kyblík je Climbing Technology Be Up a pak není špatný DMM Pivot. Petzl Reverso
  Re: nejlepší současné jistítko19.12.2018
Ty woe, 5kg hoven najednou! To bych chtěl vidět! :-))
 Re: nejlepší současné jistítko13.12.2018
Nejlepsi jistitko neexistuje. Pujc si na stene ruzna jistitka a vyzkousej. Kdyz mne zacala jistit dc
  Re: nejlepší současné jistítko13.12.2018
... a nech počkajú, kým ich bude mať v merku šerif
 Re: nejlepší současné jistítko13.12.2018
Pokud máš lano cca 9.2-10.00 tl. tak Alpine Up. Silnější lana nad 10.5 se můžou zadrhávat.
 Re: nejlepší současné jistítko13.12.2018
Někdo tu psal že nejde slanit na jistítkách tipu GriGri, Smart, Eddy atd (co jistí jeden pramen). Jd
  Re: nejlepší současné jistítko13.12.2018
Vsechny tydle techniky jsou takova <>, ze je lepsi slanit na HMS a pullodakach.
  Re: nejlepší současné jistítko13.12.2018
:-D ale no tak... lano tam necháš nebo to budete s partákem dělat synchronne?.. tech průseru bylo uz
 Re: nejlepší současné jistítko17.12.2018
Pohled z dámské strany bariéry - nepřijde mi špatné mít dvě jistidla. Obyč lehký kýbl na slanění a n
  Re: nejlepší současné jistítko21.12.2018
Beru si kýbl a grigri. Používám, dle toho co se leze (nacvičuje nebo nenacvičuje).

 Cipro09.12.2018
Cus, mam predepsana antibiotika Cipro 500mg 2x denne po dobu 5 dni. Koncim v Pondeli, tedy zitra. Precetl jsem si o vedlejsich ucincich (dost silene, jsou i lidi co skoncili na voziku) a pry to hodne oslabuje slachy. Mel to nekdo nekdy? Doporucite nejaky
 Re: Cipro10.12.2018
Na to se spis zeptej lekare, ktery ti ATB predepsal.

Jinak vedlejsi ucinky ma vsechno
  Re: Cipro10.12.2018
No, nejhorší vedlejší účinky má čtení Diskuse na Lezci.cz. Jedním z nich je psaní do Diskuse na Lezc
  Re: Cipro10.12.2018
kdysi jsem měl předepsáno něco úplně jiného na úplně jiný problém, a když jsem se podivoval nad dávk
  Re: Cipro12.12.2018
Teda nevím jak většina zde, případně většina veřejnosti, ale pokud se bavíme o obvoďácích, ale nepla
   Re: Cipro14.12.2018
to miluju. jestli máte někdo líného, nevzdělaného nebo nekomunikujícího praktického lékaře, tak proč
   Re: Cipro15.12.2018
Pokud mas lekare, ktery ti nevyhovuje, zmen lekare. Pokud lekare, ktery nechce odpovidat na tve otaz
 Re: Cipro10.12.2018
Kolega ti to napsal naprosto přesně. Já k tomu dodám tohle - proč se k**** nezeptáš doktora, kterej
  Re: Cipro10.12.2018
Jen jestli se můžu zeptat v jakém státě ti to předepsal u nás není žádný lék pod názvem Cipro regist
   Re: Cipro10.12.2018
Diky, konecne normalni odpoved. Asi je to doktor od doktora, ale po drobnem pruzkumu vim, ze se to d
    Re: Cipro10.12.2018
Že něco takového chytíš na veřejném záchodě má tak malou pravděpodobnost, že to slouží jen jako výml
    Re: Cipro11.12.2018
Ne, to rozhodně není normální odpověď. Dokonce ti nenapsal ani nic o tom, na co ses ptal (účinek na
     Re: Cipro11.12.2018
Proc ta agrese a proc jsi mu to nenapsal rovnou? Ty nemas zkusenosti s doktory, kteri se s tebou vub
      Re: Cipro11.12.2018
Proč jsem mu to nenapsal rovnou? Protože jsem nevěděl, že to s doktorem už konzultoval, nenapsal to.
       Re: Cipro12.12.2018
Dokud budou mezi doktory kokoti kteří si hrajou na bohy v bílejch pláštích, dotud budou mezi pacoši
        Re: Cipro15.12.2018
To je pěkná kravina. Vždyť ani nepíše, že ten doktor byl nepříjemnej, nebo si hrál na boha v bílém p
      Feu halt?!? Chill !!11.12.2018
Feu : ty si číslo, všeci sů debilové jen já su letadlo, co?? :-)
      Re: Cipro12.12.2018
existuji ATB o jejichz vedlejsich ucincich se donedavna nevedelo, nebo rekneme nevedelo dost, proto
       Re: Cipro12.12.2018
A co se ti prihodilo a za jak dlouho po tom ATB? Vyresil jsi to nejak?
        Re: Cipro12.12.2018
mno to neni na net..., esi se zname, tak osobne, nechci jit spatnym prikladem, nevadz ATB se maji do
       Re: Cipro12.12.2018
Ale vidim, ze porad lezes fakt bomby, tak snad v pohode :)
     Re: Cipro11.12.2018
Meles nesmysly. Kdyz ses takovej znalec a profik, urcite vis, ze ciprofloxacin z tela odbourava magn
      Re: Cipro12.12.2018
Takže je to lektvar pro překližkáže, kteří se předělávají na pískaře?
      Re: 600mg ciprofloxacinu na kilo hmoty13.12.2018
dávkovať p.o., alebo hodiť na hlavu ?
      Re: Cipro24.11.2019
Lajko, ty si stejně jako dotazovatel a feu / potrebuje psychologa, pokud odchazis tak casto od lekar
 Re: Cipro13.12.2018
co sa týka užívania ciprofloxacinu na prevenciu cestovateľskej sračky, je to totálna p*č*vina. Ak
  Re: Cipro14.12.2018
tramadol je úplně super, nejlépe v koktejlu s paracetamolem a benzodiazepinem, ale teda rozhodně ted
   Re: Cipro15.12.2018
Jednou jsem spolykal za den 3 tramaly, 4 ibuprofeny, několik acylpirinů a pak mi ještě v nemocnici p
 Re: Cipro22.11.2019
Nebrat nebrat nebrat nebrat!!!! Ciprofloxacin a jiné fluorochinolony jsou ruská ruleta a můžete násl
 Re: Cipro22.11.2019
Nebrat nebrat nebrat nebrat!!!! Ciprofloxacin a jiné fluorochinolony jsou ruská ruleta a můžete násl
 Re: Cipro22.11.2019
NEBRAT&#161;!!!!!!!!!!!!!!!!
 Re: Cipro22.11.2019
NEBRAT&#161;!!!!!!!!!!!!!!!!
 Re: Cipro22.11.2019
NEBRAT&#161;!!!!!!!!!!!!!!!!

1   ...   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi