Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English filmy psísek 28.12.2018 ahoj, máte někdo přehled o lezeckých filmech zaměřených na ppísek? ostrov čarodějů, sandstone znám, tak ještě třeba něco.
dík
  Re: filmy psísek 28.12.2018 Rings and Slings,o lezení v Sasku.
  Re: filmy psísek 28.12.2018 Ti z Labského údolí, Vysoké napětí, Jump, Padání k vrcholu, Paprika po italsku, Prásknutí bičem, Boj
  Re: filmy psísek 28.12.2018 Na emontaně je toho vpysk
bolest a lupaní v prstu 27.12.2018 Ahoj Kamarádi! zhurba před třemi týdny jsem po bouldrovce cejtil bolest v levém prsteníčku která neustoupila ani po několika dnech, dal jsem tedy tyden pauzu od lezení a prst přestal bolet.Další trenink jsem musel přerušit když mě prst začal bolet ne při
  Re: bolest a lupaní v prstu 27.12.2018 To co popisuješ, by mohlo být poškození kloubního lůžka. Zkus si něco vyhledat pod distorze kloubníh
  Re: bolest a lupaní v prstu 27.12.2018 Zdar. Měl jsem to. V obou malíčcích a jeden prsteníček. U mě zánět. Jel jsem dál, ale vyhýbal jsem s
  Re: Sardínie v květnu 25.12.2018 Ahoj, jezdím tam s dětma i v červenci pravidelně, je to úplně v pohodě. Cesty jsou tu taky severní,
    Re: Sardínie v květnu 26.12.2018 ta koupacka, to este asi moc teply more nebude...
    Re: Sardínie v květnu 26.12.2018 Super. Díky. jdeme shánět letenky.
      Re: Sardínie v květnu 26.12.2018 Kámo, lepší je auto, ne letět. Letecky se to vyplatí, když máš čas třeba jen 5dni;-)
        Re: Sardínie v květnu 27.12.2018 Souhlas pokud máš dost času (min 2 týdny) tak auto je to ideal. Všechno si vemeš sebou, trajekt vych
          Re: Sardínie v květnu 27.12.2018 A ja tam chci jet také, ale v době kdy u nas to ještě na pohodu nejde. Je lepsi podle Vas unor nebo
            Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Záleží co tam chceš lézt, viz průvodce, v únoru je trochu lepší podmínka pro prásky, hlavně u moře..
              Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Sorry mělo to být pod M.
              Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Sorry mělo to být pod M.
            Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Záleží co tam chceš lézt, viz průvodce, v únoru je trochu lepší podmínka pro prásky, hlavně u moře..
            Re: Sardínie v květnu 29.12.2018 Byli jsme v pulce unora a 2/3 doby prselo...
        Re: Sardínie v květnu 27.12.2018 Kámo, lepší kolo než auto. Auto se vyplatí jen když si uplakaná bábovka, jinak je lepší kolo.
          Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Proti gustu...
          Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Kolběžka woe, koloběžka! Jasná volba!
Nová ceste za 9C? 24.12.2018 Iker Pou včera vylezl svůj 10-tiletý projekt. Tuším někde u Barcelony a nebyl schopný řict obtížnost, ale domnívá se ž to bude mi imálně za 9B+,spíš víc. Chce počkat na Adama jakou nahodí klasu on, nebo Alex Megos.
  Re: Nová ceste za 9C? 24.12.2018 Tak je to jeste trochu jinak :-D ja to vcera slysel od meho spanelskeho svagra:-D
  Re: Nová ceste za 9C? 24.12.2018 Klasicka dezinformace. Je to uz celkem oficialni zprava a sam jen rika, ze je to tezsi, nez vse co k
    Re: Nová ceste za 9C? 24.12.2018 Tiež je otázne, kto to z vyššie menovaných pôjde skúsiť - Adam asi ešte nevymazal z pamäti, ako to d
      Re: Nová ceste za 9C? 24.12.2018 Tak už se dost zlepšil ne ?
      Re: Nová ceste za 9C? 25.12.2018 co by mel z Demetia Senil vymazavat?
        Re: Nová ceste za 9C? 25.12.2018 on myslel asi to zranění náčelník ? Není to náhodou makuša ?? asi jo :D
já si myslím že to
        Re: Nová ceste za 9C? 26.12.2018 Ak si dobre pamätám, pokĺzol na mokrom chyte a natiahol si šľachy na jednej ruke.
      Re: Nová ceste za 9C? 26.12.2018 :-) Jo to mě taky hned napadlo..
  Re: anketa - lezecky trip 18.12.2018 take pesky + pesky nebo nakole + pesky nebo vlakem + nakole nebo vlakem + pesky
    Re: anketa - lezecky trip 21.12.2018 no to se trosku vymika z te ankety, ale jo - mhd obecne
BOR 17.12.2018 https://hradec .idnes.cz/lezeni-bouldering-stolova-hora-bor-nachodsko- povoleni-p1l-/hradec-zpravy.aspx?c=A181217_ 445862_hradec-zpravy_the
  Re: BOR 17.12.2018 A co s tím?
    Re: BOR 17.12.2018 CHKO Broumovsko pracuje na novém znění, které se snad příští rok podaří vydat. Alespoň to tak zazněl
      Re: BOR 17.12.2018 CHKO tady má jen druhotnou roli. Překážku vytvořil vodoprávní úřad, kterému se nelíbí, že lezci v kl
        Re: BOR 17.12.2018 Průvodce nový je, tak by někdo, kdo přesně ví jak, mohl ty zóny zanést do mapky v průvodci a dát to
          Re: BOR 17.12.2018 Vydání průvodce pro tak citlivou oblast je kontraproduktivní, do té doby tolerovatelné množství lidí
            Re: BOR 18.12.2018 Hodně jsi pil? Průvodce byl už dlouho před tím. Teď je navíc tak 10% směrů (možná i méně) a je to ce
              Re: BOR 18.12.2018 Jestli někdo pil, tak ty, soudě podle agresivity.
I Štěpán Stráník říká, že nejdřív
            Re: BOR 18.12.2018 Presne, vstup tolerovat jen tem vymrdavacum ktery to tajej pred ostatnimi a pres zakaz tam lezou sam
              Re: BOR 19.12.2018 Labak, Sněžník, Bor atd... dostatečně příklady proč nesdilet s lidmi jako ty citlivé info. Když jsem
                Re: BOR 19.12.2018 Sorry, mělo být "lidem jako já". A ti Pražáci, fašizující pražská kavárna, to je svoloč, v
                  Re: BOR 19.12.2018 Co to meleš. Jaká fasizujici kavárna. Co to s tím má společného? Úplně mimo mísu. Bez radši demonstr
                    Re: BOR 20.12.2018 Tady je kvůli sraní zákaz, a ty mu radíš sraní na skály...
          Re: BOR 17.12.2018 Vydání průvodce pro tak citlivou oblast je kontraproduktivní, do té doby tolerovatelné množství lidí
          Re: BOR 18.12.2018 Aha, tak to v průvodci naznačené je. Už jsem si lisknul
        Re: BOR 18.12.2018 To povolení vydává CHKO, tedy pokud se vypořádá s námitkami vodoprávního úřadu tak ho snad vydá
          Re: BOR 18.12.2018 Z jakyho duvodu by CHKO se melo vyrovnavat s namitkami "vody" v relaci s pozadavkem bouldr
            Re: BOR 19.12.2018 Tak jako se musí vypořádat s námitkami jakéhokoliv účastníka řízení. Pokud se nevypořádá, nemůže pov
          Re: BOR 18.12.2018 No CHKO se urcite nebude vyporadavat s namitkami kvuli vode, aby tam pak mohlo udelit povoleni pro l
  Re: BOR 18.12.2018 A co zavét shitbagy jako v Yosemitech a kabel odnést pryč v pytlíku? Nebo kdo má náturu, tak to může
    Re: BOR 19.12.2018 Tento zákaz by se měl dostat i do podvědomí Polských lezců. Pochybuji, že se jim tato informace dost
      Re: BOR 19.12.2018 Jo polaci to maji dost v tiči!
        Re: BOR 19.12.2018 poláky mám v některých ohledech docela rád, ale v některých jiných je považuji za beznadějnej případ
Hospoda 16.12.2018 Cau, nevi nahodou nekdo, ve kterym dilu serialu Hospoda pronasi hospodsky Dusek monolog o tom jak zaspal a zajel na konecnou nekolikrat za noc? Muze se zdat ze to s lezenim vubec nesouvisi, ale opak je pravdou! :D Dik!
  Re: Hospoda 16.12.2018 Den poté
Pozor na 'metodické' video - Inspirace 14.12.2018 Na internetu se objevilo video instruktáží slanění. Pán sice mluví často jasně a přesně, přesto je však všechno špatně. Jeho vysoká sledovanost mě vyděsila, pokud si z něho alespoň jeden začínající lezec vezme nešťastný příklad , bude malér.
  Re: Pozor na metodické video - Inspirace 14.12.2018 Ja bych to tak dramaticky nevidel.
    Re: Pozor na metodické video - Inspi 14.12.2018 Navázání stará Waltrovka napříč a borec jistí osmou na karábli bez pojistky, absolutně nepřipravenej
      Re: Pozor na metodické video 14.12.2018 On nechytal pad jen povoluje a pokud je lano napnute tak osma z karabiny bez zamku nevyjede(tim to n
  Re: Pozor na metodické video - Inspirace 14.12.2018 snáď by bolo vhodné upozorniť autora alebo školu, nech to vymažú.
Po 3,5 min. som mal na
  Re: Pozor na metodické video - Inspirace 14.12.2018 Tak "všechno špatně" je přehnané tvrzení. Z toho co jsem koukal, tak hlavní úlety byly: Po
    Re: Pozor na metodické video - Inspi 14.12.2018 To je fakt tragéd.. Karáble na osmě bez pojistky atd. Mmch. jak nalejzala do slanění tak už zatížený
      Re: To je fakt tragéd.. 14.12.2018 Já : dokukal som to do konca, to teda je tragéd. Súhlasím, dávam Ti 10 bodov zo 6. Ak učím, tak by t
        Re: To je fakt tragéd.. 20.12.2018 Ještě by se dalo přidat, že když zašroubuju zámek na karabině, tak ho pak musím o kousek povolit (pů
          Re: To je fakt tragéd.. 20.12.2018 Jsi mladší generace a neznáš waltrovky, pokud to neudelas s waltrovkou tak pak potřebuješ kleště neb
            Re: To je fakt tragéd.. 20.12.2018 pokiaľ sa pri odsadnutí alebo pri istení "zasekne" šrubovacia poistka zámku, stačí si d
            Re: To je fakt tragéd.. 21.12.2018 S Waltrovkama jsem začínal a ještě je mám, ty chytrej :-))). Začal jsem lézt v pokročilém věku, takž
              Re: To je fakt tragéd.. 21.12.2018 Asi jsem nechapal co pises vzdyt on to ve videu rikal, ze se nema dotahovat.
                Re: To je fakt tragéd.. 21.12.2018 Aha, já video jen proklikal, moje chyba. Viděl jsem holku, že zašroubovala, a pak nepovolila. Tak be
      Re: Pozor na metodické video - Inspi 17.12.2018 "Já" ad:" samojištění ... jen za opasek (vypadá za navazovací oko ale není). áno, ce
  Re: Pozor na 'metodické' video - Inspirace 21.12.2018 Nechte ho. Není na tom nic zase až tak špatnýho. Pár detailů se dá vytknout.
Lano fiknout při
    Re: Pozor na 'metodické' video - Inspirace 21.12.2018 Nechte ho. Není na tom nic zase až tak špatnýho. Pár detailů se dá vytknout.
Lano fiknout při
      Re: Pozor na 'metodické' video - Inspirace 21.12.2018 Běž mu napsat oficiální dopis! Nebo mu můžeš nabídnout tvoje kurzy a zkušenosti.
        Re: Pozor na 'metodické' video - Inspirace 21.12.2018 Pod tim jeho videem je dost komentářů aby ho trklo, předpokládám že se k němu dostaly. Dál je to jeh
nejlepší současné jistítko 12.12.2018 Jaké je teď nejlepší jistítko pro šikovnou babu ?
Je potřeba aby po tom šlo slaňovat, není potřeba funkce pro prvolezce, nebyla by špatná automatika při jištění prvolezce.
Mammut Smart Alpine, Edelrid mega jul nebo něco jiného ?
  Re: nejlepší současné jistítko 12.12.2018 Doplním že bude typicky jistit o těžší spolulezce a poleze hodně na stěně.
    Re: nejlepší současné jistítko 12.12.2018 Nejlepší jistítko v součastnosti i na slaňování je AlpineUp. Pokud jsi chtěl napsat, že bude jistit
      Re: nejlepší současné jistítko 12.12.2018 Jinak doplním, Edelrit Jul(mega,mini...) pro mě hodně složité povolování, pokud má malou sílu v prst
        Re: nejlepší současné jistítko 12.12.2018 Stjná zkušenosti Mammut Smart popojíždí na lanech okolo 9,2-9,4 úplně běžně. Edelrid Mega jul se mě
          Re: nejlepší současné jistítko 13.12.2018 Tuhle lajnu psali Opráski sčeskí historje nebo gdoyako?
          Re: nejlepší současné jistítko 13.12.2018 Jul je v pohode. Je potreba ale cvik. Ale vyzaduje jistou ne-laxnost, coz jiste neni u jisteni na sk
  Re: nejlepší současné jistítko 12.12.2018 Musíš si upřesnit, co bude hlavní funkci a prostředím, kde budeš jistítko používat. V poslední době
    Re: nejlepší současné jistítko 12.12.2018 Za mě hodně povedený kyblík je Climbing Technology Be Up a pak není špatný DMM Pivot. Petzl Reverso
    Re: nejlepší současné jistítko 19.12.2018 Ty woe, 5kg hoven najednou! To bych chtěl vidět! :-))
  Re: nejlepší současné jistítko 13.12.2018 Nejlepsi jistitko neexistuje. Pujc si na stene ruzna jistitka a vyzkousej. Kdyz mne zacala jistit dc
  Re: nejlepší současné jistítko 13.12.2018 Někdo tu psal že nejde slanit na jistítkách tipu GriGri, Smart, Eddy atd (co jistí jeden pramen). Jd
    Re: nejlepší současné jistítko 13.12.2018 Vsechny tydle techniky jsou takova <>, ze je lepsi slanit na HMS a pullodakach.
    Re: nejlepší současné jistítko 13.12.2018 :-D ale no tak... lano tam necháš nebo to budete s partákem dělat synchronne?.. tech průseru bylo uz
  Re: nejlepší současné jistítko 17.12.2018 Pohled z dámské strany bariéry - nepřijde mi špatné mít dvě jistidla. Obyč lehký kýbl na slanění a n
    Re: nejlepší současné jistítko 21.12.2018 Beru si kýbl a grigri. Používám, dle toho co se leze (nacvičuje nebo nenacvičuje).
Cipro 09.12.2018 Cus, mam predepsana antibiotika Cipro 500mg 2x denne po dobu 5 dni. Koncim v Pondeli, tedy zitra. Precetl jsem si o vedlejsich ucincich (dost silene, jsou i lidi co skoncili na voziku) a pry to hodne oslabuje slachy. Mel to nekdo nekdy? Doporucite nejaky
  Re: Cipro 10.12.2018 Na to se spis zeptej lekare, ktery ti ATB predepsal.
Jinak vedlejsi ucinky ma vsechno
    Re: Cipro 10.12.2018 No, nejhorší vedlejší účinky má čtení Diskuse na Lezci.cz. Jedním z nich je psaní do Diskuse na Lezc
    Re: Cipro 10.12.2018 kdysi jsem měl předepsáno něco úplně jiného na úplně jiný problém, a když jsem se podivoval nad dávk
    Re: Cipro 12.12.2018 Teda nevím jak většina zde, případně většina veřejnosti, ale pokud se bavíme o obvoďácích, ale nepla
      Re: Cipro 14.12.2018 to miluju. jestli máte někdo líného, nevzdělaného nebo nekomunikujícího praktického lékaře, tak proč
      Re: Cipro 15.12.2018 Pokud mas lekare, ktery ti nevyhovuje, zmen lekare. Pokud lekare, ktery nechce odpovidat na tve otaz
  Re: Cipro 10.12.2018 Kolega ti to napsal naprosto přesně. Já k tomu dodám tohle - proč se k**** nezeptáš doktora, kterej
    Re: Cipro 10.12.2018 Jen jestli se můžu zeptat v jakém státě ti to předepsal u nás není žádný lék pod názvem Cipro regist
      Re: Cipro 10.12.2018 Diky, konecne normalni odpoved. Asi je to doktor od doktora, ale po drobnem pruzkumu vim, ze se to d
        Re: Cipro 10.12.2018 Že něco takového chytíš na veřejném záchodě má tak malou pravděpodobnost, že to slouží jen jako výml
        Re: Cipro 11.12.2018 Ne, to rozhodně není normální odpověď. Dokonce ti nenapsal ani nic o tom, na co ses ptal (účinek na
          Re: Cipro 11.12.2018 Proc ta agrese a proc jsi mu to nenapsal rovnou? Ty nemas zkusenosti s doktory, kteri se s tebou vub
            Re: Cipro 11.12.2018 Proč jsem mu to nenapsal rovnou? Protože jsem nevěděl, že to s doktorem už konzultoval, nenapsal to.
              Re: Cipro 12.12.2018 Dokud budou mezi doktory kokoti kteří si hrajou na bohy v bílejch pláštích, dotud budou mezi pacoši
                Re: Cipro 15.12.2018 To je pěkná kravina. Vždyť ani nepíše, že ten doktor byl nepříjemnej, nebo si hrál na boha v bílém p
            Feu halt?!? Chill !! 11.12.2018 Feu : ty si číslo, všeci sů debilové jen já su letadlo, co?? :-)
            Re: Cipro 12.12.2018 existuji ATB o jejichz vedlejsich ucincich se donedavna nevedelo, nebo rekneme nevedelo dost, proto
              Re: Cipro 12.12.2018 A co se ti prihodilo a za jak dlouho po tom ATB? Vyresil jsi to nejak?
                Re: Cipro 12.12.2018 mno to neni na net..., esi se zname, tak osobne, nechci jit spatnym prikladem, nevadz ATB se maji do
              Re: Cipro 12.12.2018 Ale vidim, ze porad lezes fakt bomby, tak snad v pohode :)
          Re: Cipro 11.12.2018 Meles nesmysly. Kdyz ses takovej znalec a profik, urcite vis, ze ciprofloxacin z tela odbourava magn
            Re: Cipro 12.12.2018 Takže je to lektvar pro překližkáže, kteří se předělávají na pískaře?
            Re: 600mg ciprofloxacinu na kilo hmoty 13.12.2018 dávkovať p.o., alebo hodiť na hlavu ?
            Re: Cipro 24.11.2019 Lajko, ty si stejně jako dotazovatel a feu / potrebuje psychologa, pokud odchazis tak casto od lekar
  Re: Cipro 13.12.2018 co sa týka užívania ciprofloxacinu na prevenciu cestovateľskej sračky, je to totálna p*č*vina. Ak
    Re: Cipro 14.12.2018 tramadol je úplně super, nejlépe v koktejlu s paracetamolem a benzodiazepinem, ale teda rozhodně ted
      Re: Cipro 15.12.2018 Jednou jsem spolykal za den 3 tramaly, 4 ibuprofeny, několik acylpirinů a pak mi ještě v nemocnici p
  Re: Cipro 22.11.2019 Nebrat nebrat nebrat nebrat!!!! Ciprofloxacin a jiné fluorochinolony jsou ruská ruleta a můžete násl
  Re: Cipro 22.11.2019 Nebrat nebrat nebrat nebrat!!!! Ciprofloxacin a jiné fluorochinolony jsou ruská ruleta a můžete násl
  Re: Cipro 22.11.2019 NEBRAT¡!!!!!!!!!!!!!!!!
  Re: Cipro 22.11.2019 NEBRAT¡!!!!!!!!!!!!!!!!
  Re: Cipro 22.11.2019 NEBRAT¡!!!!!!!!!!!!!!!!
1
...
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: