Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kotníkové boty 30.12.2018 Ahoj,
sháním kotníkové boty, velikost 42. Ideálně celokožené, aby vydrželi tůry ve sněhu. Musí jít nasadit i univerzální mačky. Problém je, že mám úzkou nohu, takže většina bot mi je velká na šířku. Cenově hledám do 4000. Má někdo nějaký t
  Re: Kotníkové boty 31.12.2018 Obyvatelé středomoří mají obecně užší chodidla, tak se koukni mezi italskejma značkama
    Re: Kotníkové boty 02.01.2019 Jo, ale miri s prodeji na celosvetovou populaci. Tady dnes, stejne jako u lyzaku nebo lezecek neplat
  Re: Kotníkové boty 02.01.2019 zkus Hanwagy, ja je zkousel a prisli mi dost uzky
    Re: Kotníkové boty 02.01.2019 Celokožené Hanwagy do 4000? To bude muset hodně přišetřit. Stejně tak Scarpa nebo Asolo.
Bude
  Re: Kotníkové boty 02.01.2019 do Zamberlanů se nevejdu, jsou mi úzké i nízké přes nárt. Přesně tvoje volba
    Re: Kotníkové boty 03.01.2019 A to je přesně ten nesmysl generalizace značky. Já mám široké přednoží a vysoký nárt a nízký trekovk
  Re: Kotníkové boty 07.01.2019 Tady maji ted v akci Asolo Tribe. Mam je a jsou to perfektni boty:
  Re: Kotníkové boty 08.01.2019 no to je těžký tohleto. není noha jako noha a není kopyto jako kopyto, liší se to model od modelu a
    Re: Kotníkové boty 13.01.2019 Díky za odpověďi!
Mám vybrané tyto boty: Salewa MS Mtn Trainer Mid Gtx 2017
Lucie 30.12.2018 Lucko, hezky novy rok 🙂
  Re: Lucie 30.12.2018 Děkuju Kunďibáde!!
    Re: Lucie 31.12.2018 Nojo, tak nebud tak nepristupna a zacni se usmivat 🙂
    Re: Lucie 31.12.2018 Nojo, tak nebud tak nepristupna a zacni se usmivat 🙂
Našel se cepín 28.12.2018 !!! NAŠEL SE CEPÍN !!! (Velký Rozsutec)
Ahoj, neztratil někdo z vás dnes (28.12.2018) cestou na Velký Rozsutec cepín?
Pokud ano, ozvěte se mi do zpráv na facebook Hana Masopustova
  Re: Našel se cepín 29.12.2018 No, kdyby se nikdo nepřihlásil, tak bych si vzal. Očividně o něj nestojíš... ;-)
    Re: Našel se cepín 30.12.2018 Ty vole dvojník :-D... pošli ho na Mařenku ;-)
filmy psísek 28.12.2018 ahoj, máte někdo přehled o lezeckých filmech zaměřených na ppísek? ostrov čarodějů, sandstone znám, tak ještě třeba něco.
dík
  Re: filmy psísek 28.12.2018 Rings and Slings,o lezení v Sasku.
  Re: filmy psísek 28.12.2018 Ti z Labského údolí, Vysoké napětí, Jump, Padání k vrcholu, Paprika po italsku, Prásknutí bičem, Boj
  Re: filmy psísek 28.12.2018 Na emontaně je toho vpysk
bolest a lupaní v prstu 27.12.2018 Ahoj Kamarádi! zhurba před třemi týdny jsem po bouldrovce cejtil bolest v levém prsteníčku která neustoupila ani po několika dnech, dal jsem tedy tyden pauzu od lezení a prst přestal bolet.Další trenink jsem musel přerušit když mě prst začal bolet ne při
  Re: bolest a lupaní v prstu 27.12.2018 To co popisuješ, by mohlo být poškození kloubního lůžka. Zkus si něco vyhledat pod distorze kloubníh
  Re: bolest a lupaní v prstu 27.12.2018 Zdar. Měl jsem to. V obou malíčcích a jeden prsteníček. U mě zánět. Jel jsem dál, ale vyhýbal jsem s
  Re: Sardínie v květnu 25.12.2018 Ahoj, jezdím tam s dětma i v červenci pravidelně, je to úplně v pohodě. Cesty jsou tu taky severní,
    Re: Sardínie v květnu 26.12.2018 ta koupacka, to este asi moc teply more nebude...
    Re: Sardínie v květnu 26.12.2018 Super. Díky. jdeme shánět letenky.
      Re: Sardínie v květnu 26.12.2018 Kámo, lepší je auto, ne letět. Letecky se to vyplatí, když máš čas třeba jen 5dni;-)
        Re: Sardínie v květnu 27.12.2018 Souhlas pokud máš dost času (min 2 týdny) tak auto je to ideal. Všechno si vemeš sebou, trajekt vych
          Re: Sardínie v květnu 27.12.2018 A ja tam chci jet také, ale v době kdy u nas to ještě na pohodu nejde. Je lepsi podle Vas unor nebo
            Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Záleží co tam chceš lézt, viz průvodce, v únoru je trochu lepší podmínka pro prásky, hlavně u moře..
              Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Sorry mělo to být pod M.
              Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Sorry mělo to být pod M.
            Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Záleží co tam chceš lézt, viz průvodce, v únoru je trochu lepší podmínka pro prásky, hlavně u moře..
            Re: Sardínie v květnu 29.12.2018 Byli jsme v pulce unora a 2/3 doby prselo...
        Re: Sardínie v květnu 27.12.2018 Kámo, lepší kolo než auto. Auto se vyplatí jen když si uplakaná bábovka, jinak je lepší kolo.
          Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Proti gustu...
          Re: Sardínie v květnu 28.12.2018 Kolběžka woe, koloběžka! Jasná volba!
Nová ceste za 9C? 24.12.2018 Iker Pou včera vylezl svůj 10-tiletý projekt. Tuším někde u Barcelony a nebyl schopný řict obtížnost, ale domnívá se ž to bude mi imálně za 9B+,spíš víc. Chce počkat na Adama jakou nahodí klasu on, nebo Alex Megos.
  Re: Nová ceste za 9C? 24.12.2018 Tak je to jeste trochu jinak :-D ja to vcera slysel od meho spanelskeho svagra:-D
  Re: Nová ceste za 9C? 24.12.2018 Klasicka dezinformace. Je to uz celkem oficialni zprava a sam jen rika, ze je to tezsi, nez vse co k
    Re: Nová ceste za 9C? 24.12.2018 Tiež je otázne, kto to z vyššie menovaných pôjde skúsiť - Adam asi ešte nevymazal z pamäti, ako to d
      Re: Nová ceste za 9C? 24.12.2018 Tak už se dost zlepšil ne ?
      Re: Nová ceste za 9C? 25.12.2018 co by mel z Demetia Senil vymazavat?
        Re: Nová ceste za 9C? 25.12.2018 on myslel asi to zranění náčelník ? Není to náhodou makuša ?? asi jo :D
já si myslím že to
        Re: Nová ceste za 9C? 26.12.2018 Ak si dobre pamätám, pokĺzol na mokrom chyte a natiahol si šľachy na jednej ruke.
      Re: Nová ceste za 9C? 26.12.2018 :-) Jo to mě taky hned napadlo..
  Re: anketa - lezecky trip 18.12.2018 take pesky + pesky nebo nakole + pesky nebo vlakem + nakole nebo vlakem + pesky
    Re: anketa - lezecky trip 21.12.2018 no to se trosku vymika z te ankety, ale jo - mhd obecne
BOR 17.12.2018 https://hradec .idnes.cz/lezeni-bouldering-stolova-hora-bor-nachodsko- povoleni-p1l-/hradec-zpravy.aspx?c=A181217_ 445862_hradec-zpravy_the
  Re: BOR 17.12.2018 A co s tím?
    Re: BOR 17.12.2018 CHKO Broumovsko pracuje na novém znění, které se snad příští rok podaří vydat. Alespoň to tak zazněl
      Re: BOR 17.12.2018 CHKO tady má jen druhotnou roli. Překážku vytvořil vodoprávní úřad, kterému se nelíbí, že lezci v kl
        Re: BOR 17.12.2018 Průvodce nový je, tak by někdo, kdo přesně ví jak, mohl ty zóny zanést do mapky v průvodci a dát to
          Re: BOR 17.12.2018 Vydání průvodce pro tak citlivou oblast je kontraproduktivní, do té doby tolerovatelné množství lidí
            Re: BOR 18.12.2018 Hodně jsi pil? Průvodce byl už dlouho před tím. Teď je navíc tak 10% směrů (možná i méně) a je to ce
              Re: BOR 18.12.2018 Jestli někdo pil, tak ty, soudě podle agresivity.
I Štěpán Stráník říká, že nejdřív
            Re: BOR 18.12.2018 Presne, vstup tolerovat jen tem vymrdavacum ktery to tajej pred ostatnimi a pres zakaz tam lezou sam
              Re: BOR 19.12.2018 Labak, Sněžník, Bor atd... dostatečně příklady proč nesdilet s lidmi jako ty citlivé info. Když jsem
                Re: BOR 19.12.2018 Sorry, mělo být "lidem jako já". A ti Pražáci, fašizující pražská kavárna, to je svoloč, v
                  Re: BOR 19.12.2018 Co to meleš. Jaká fasizujici kavárna. Co to s tím má společného? Úplně mimo mísu. Bez radši demonstr
                    Re: BOR 20.12.2018 Tady je kvůli sraní zákaz, a ty mu radíš sraní na skály...
          Re: BOR 17.12.2018 Vydání průvodce pro tak citlivou oblast je kontraproduktivní, do té doby tolerovatelné množství lidí
          Re: BOR 18.12.2018 Aha, tak to v průvodci naznačené je. Už jsem si lisknul
        Re: BOR 18.12.2018 To povolení vydává CHKO, tedy pokud se vypořádá s námitkami vodoprávního úřadu tak ho snad vydá
          Re: BOR 18.12.2018 Z jakyho duvodu by CHKO se melo vyrovnavat s namitkami "vody" v relaci s pozadavkem bouldr
            Re: BOR 19.12.2018 Tak jako se musí vypořádat s námitkami jakéhokoliv účastníka řízení. Pokud se nevypořádá, nemůže pov
          Re: BOR 18.12.2018 No CHKO se urcite nebude vyporadavat s namitkami kvuli vode, aby tam pak mohlo udelit povoleni pro l
  Re: BOR 18.12.2018 A co zavét shitbagy jako v Yosemitech a kabel odnést pryč v pytlíku? Nebo kdo má náturu, tak to může
    Re: BOR 19.12.2018 Tento zákaz by se měl dostat i do podvědomí Polských lezců. Pochybuji, že se jim tato informace dost
      Re: BOR 19.12.2018 Jo polaci to maji dost v tiči!
        Re: BOR 19.12.2018 poláky mám v některých ohledech docela rád, ale v některých jiných je považuji za beznadějnej případ
Hospoda 16.12.2018 Cau, nevi nahodou nekdo, ve kterym dilu serialu Hospoda pronasi hospodsky Dusek monolog o tom jak zaspal a zajel na konecnou nekolikrat za noc? Muze se zdat ze to s lezenim vubec nesouvisi, ale opak je pravdou! :D Dik!
  Re: Hospoda 16.12.2018 Den poté
1
...
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: