Ahoj! Dá se už někde stáhnout/koupit film z fesťáku La Congenialità - The attitude of Gratitude?
tam sem ho nestihl a je úžasně hodnocenej tak bych se chtěl kouknout
díky
Ahoj! Dá se už někde stáhnout/koupit film z fesťáku La Congenialità - The attitude of Gratitude?
tam sem ho nestihl a je úžasně hodnocenej tak bych se chtěl kouknout
Ahoj. Byl jste někdo letos v kolm saigurn na ledech? Jak na tom jsou? Jak funguje ubytování v chatě? Dá se tam spát v soukromí a přitom ve vlastním spacáku? Kolik to stojí? Dá se tam dojet autem? Dá se tam někde spát v autě na divoko? Máte nějaké jiné pos
Čau všem. Možná blbej dotaz, ale protože jsem nikdy neměl svoje skialpy ale půjčené, tak jsem to neřešil...až nyní. Parafínuje se a servisuje skluzine skialpů stejně jako u jiných lyží, nebo z důvodu nutné přilnavosti pásů, se skluznice ošetřuje jinak, ne
Měla bych dotaz, jak je to aktuálně s lezeckým materiálem v příručním zavazadle na palubě letadla? Nedáte mi prosím někdo tipy. Letím se společností Vueling do Španělska. Díky moc.
Ahoj. Byl jste někdo letos v kolm saigurn na ledech? Jak na tom jsou? Jak funguje ubytování v chatě? Dá se tam spát v soukromí a přitom ve vlastním spacáku? Kolik to stojí? Dá se tam dojet autem? Dá se tam někde spát v autě na divoko? Máte nějaké jiné postřehy ohledně téhle oblasti? Díky za případné odpovědi. PS: na stránky i na fbk jsem se díval ale v obojím nic moc info nemají a navíc jsem si říkal, že by to mohlo zajímat víc lidí
Čau, byl jsem 3 roky zpátky. V chatě se dá spát v lágru ve vlastním spacáku, ale bylo to s povinnou polopenzí. Dole na parkovišti se asi vegetovat dá, ale šlapat to každý den nahoru by se mi asi moc nechtělo. Jinak ledy jsou fakt kousek od chaty, do půl hodiny max.
za měsíc budou tamní ledy určitě v pohodě- dobře natečené, a do lav. stupně 3 se dají lézt prakticky všechny. za lav. 4 si to musíš už trochu promyslet, ale najdeš, a za lav. 5 je to uzavřený...
Hele, je sice pravda, ze to cislo dost napovi, ale takhle obecne bych to nebral. Situaci je vzdycky dobre zhodnotit na miste a ne se slepe vydavat nekam, protoze kdesi na internetech vyhlasili "jen" lavinovou 3 pro region. Jednak to muze byt lokalne horsi nebo treba i lepsi, ale hlavne ona lavinova 3 je statisticky asi nejhorsi stupen z pohledu poctu mrtvych, pac to lidi casto podceni. Videl jsem na vlastni oci nekolik velkych lavin za jeden den, kdy byla jen 3, a z toho jednu s 500m dlouhym odtrhem o vysce skoro 2m, ktera pohrbila chlapa. Nevim jak je to v te konkretni oblasti o ktere se bavite, ale casto ledy natekaji pod zlaby, ktere jsou idealni pro vysypani.
Ubytování rezervuj v předstihu. Mají celou seisonu narváno. Spali jsme tam jednou, s rezervací, na chodbě na matraci pod sušákem. Aktuální stav ledů, alespoň Hauptfall, který ti napoví jak tam asi je, sleduj na webkameře. Víkendy tam tráví spousta kurzů s guidy, vyplatí se přivstat. https://1url.cz/PMqYN
Když se necháš vyvézt snowtaxi z parkoviště k chatě (5€/2016) můžeš si zpátky půjčit saně.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.