Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230766 cest
Nové přelezy:
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+

Stěny
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)
Boulder Klub Pentagon - Tábor
Sokol Nymburk - Nymburk

Prodejny
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
HUDYsport - Praha 6
bart´s port - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 AV-připojištění trv. invalidity24.01.2019
Ahoj, funguje vám na stránkách generali formulář pro připojištění trvalé invalidity? Mám zaplaceno, kartičku jsem obdržel a přesto se nedostanu k platbě.
 Re: AV-připojištění trv. invalidity28.01.2019
nefunguje na Chrome, IE v pohodě
  Re: AV-připojištění trv. invalidity28.01.2019
asi aj na Mozile, ak sa dobre pamätám

 Beta-alanin23.01.2019
Zdravim,
Mate nekdo zkusenosti s beta-alaninem pro bouldering/lezeni? V podstate se jedna o predtreningovy stimulat, ktery je v kulturistice dost uznavany, popularni a ma opravdu meritelne vysledky... Stejne jako ma kafe, energeticky napoj, hroznov
 Re: Beta-alanin23.01.2019
Nevim co resis. Tenhle doplnek ma desitky studii.

Podivej se na examine.com
 Re: Beta-alanin23.01.2019
Prokazatelny efekt ma (viz napr. vyse zmineny examine.com), ale podobne jako u kterekoliv jine legal
 Re: Beta-alanin24.01.2019
To má být jako reklama?
  Re: Beta-alanin24.01.2019
Beta alanin tvoří ve svalu carosin = potlacuje kyseinu mlečnou, nic moc bude tě akorát svrbět rypák,
  Re: Beta-alanin24.01.2019
Reklama? :-D Jako na aminokyseliny? Ze by se takhle fikane rozhodly aminokyseliny si na sebe delat r
   Re: Beta-alanin24.01.2019
Jsou to ale chytri vykukové, ty amynokiselynki...

 8C+22.01.2019
Jimmy Web tam poslal nový 8C+
https://www.youtube.com/ watch?v=TMIIffUMV8g
 Re: 8C+24.01.2019
Je to borec.

 BB “chces u nas pracovat”21.01.2019
BB korporat jak svina ... uz chybi jen dress code. Kam to dnesni lezeni smeruje
 Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
co lezení, ale kam směřuje celej svět???
  Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
o --> (|)
   Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
Shání trenéry :-D omg...
potřebujou spíš ouperky na hlídání té školičky :-)
 Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
mě spíš zaujal te inzerát.
Je to postavené tak, že uchazeč o job uvádí svému budoucímu zaměst
  Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
Me to pride napsany jasne. Ma nekdo zajem nebo ne. Dik za pracovni prilezitost. Zajemci muzou tusit,
  Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
No tak ze znění inzerátu a z toho, jak je to napsané, to jasně míří na ty spíše hloupější. Chytrému
   Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Nechtěla jsem se do diskuze zapojovat, ale na tohle se nedá nezareagovat. Předem se omlouvám za delš
    Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Komentář nemířil na BB ale na cílovou skupinu inzerátu. A sama to potvrzuješ. Chceš odpovědět na otá
     Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
No jasna paka. Tak nastesti te tam nikdo nenuti pracovat, tak to muzes prejit a jit se venovat na jo
    Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
To, že se snažíte vyhledávat děti, které lezením žijí a pomáháte jim se rozvíjet, není v současné do
    Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Katko, BB hledá posily na různé pozice dlouhodobě, to asi víme všichni. Proč třeba na webovkách neud
     Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Tedy základní otázka zní - pročpak tam ty posily a ti noví "zaměstnanci" nikdy nevydrží? P
      Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Kdo konkretne tam nevydrzel?
Jinak, rekl bych, ze se nemusis porad dokola opakovat. Obzvlast,
      Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Každá firma má normální fluktuaci lidí. Proč by mělo být BB výjimkou? Pokud vím, tak jeden důležitý
       Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Tak důvodem tohoto odchodu, pokud vím, rozhodně nebyla mateřská dovolená.
        Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Bože, koukám že těch zasvěcených ale je... Důvodem jednoho odchodu rozhodně mateřská je. Toto nemá c
         Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Hrrr hafa haf feu feu
          Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
Jo, kdyz uz to nejde vymyslenim si lzivych nesmyslu, tak maji pomoci nesmyslne citoslovce? Nabizi se
      Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Závodní skupinu zrušili. Budou se věnovat rozvoji masového sportu.
       Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Tady se zase jedou věci :). Bohužel klasika diskusí na Lezci. Anonymní týpci, kteří nás navíc určitě
        Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Máš špatný přístup. Bereš to moc vážně, zatímco jiní se jen baví :-)

Jinak realita je
         Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Ale prdlajs :). Žereš to moc ty. Osobně slýchám jiné věci než píšeš. Anonymy neřeším. Realita je naš
          Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Anonymy neřešíš, přesto sem píšeš a reaguješ na ně? Měl sis vzít poučení minimálně už z ČSL a sehnat
           Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Hele, já myslím, že Oliváč to tady celkem jasně popsal a Feu potvrdila, tak co nadále prudíš? Jeden
            Re: BB “chces u nas pracovat”24.01.2019
Tak pak je to v pořádku, ne? Kdybyste nereagovali na anonymní troly, jako jsem já, už dávno by tato
            Re: BB “chces u nas pracovat”24.01.2019
V inzerátu chybí základní otázka "A co za to?" a také chybí odpověď - alespoň nějaký inter
             Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
A vstával?
              Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
Vimjá, zda by/bych vstával?
          Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Kecale, reaguj na výsledky vaší tréninkové skupiny ve srovnání s oběma Monkeys nebo Pavoučky. Data j
        Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Oliváči, máš pravdu, měl jsem si to nechat pro sebe.
tak sorry.
      Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Závodní skupinu zrušili. Budou se věnovat rozvoji masového sportu.
       Re: BB “chces u nas pracovat”24.01.2019
Hledáme trenéry.
Ne, já instruktora dělat nechci.
A proč vlastně ne? Přijde mi, že by
        Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Tak trenér v BB je obecně nesmysl. Na té úrovni, na jaké se tam leze, opradu stačí instruktor. Nikdo
         Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Je to tak, dám ruku do ohně za to, že kdyby tam někdo přišel s trenérskou licencí a že by tedy tu pr
         Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Tak tady se musím BB zastat, občas se tam trenér, který chce brát děti i na jiné stěny objeví.
          Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Občas se tam takový trenér objeví? Jak je to možné? Nepsal Oliváč, že mají dlouhodobě stálý a funguj
          Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Oni ale nenabízí práci trenéra na "občasné se objevení". Ale práci trenéra na HPP. V tom j
         Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
"A to opravdu ne v BB. Dá se tam zajít, ale samotné BB je nedostačující. A že by s tebou BB tre
          Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Nesnaž se být vtipný, nejde ti to. Jo, BB by mohlo být super, ale není. A to právě díky tomu, jak to
           Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
Skoro jako bys byl z GTM ?
            Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
A kdyby ano, mění to na věci něco?
             Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
Celkem dost :D
              Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
Takže když jsem z GTM, tak nemám pravdu, když z GTM nejsem, tak pravdu mám? Nebo obráceně?
           Re: BB “chces u nas pracovat”27.01.2019
Fakt je, ze přesně pro tyhle důvody jsem do bb přestal chodit. Ještě k tomu pridam ranní vstupny za
            Re: BB “chces u nas pracovat”27.01.2019
Ja do BB prestal chodit kvuli detem taky... Clovek jde pres den aby mel klid a ma presny opak, kde j

 prosímo poradu s Nepálem21.01.2019
Ahoj lidi
Prosím Vás o radu s tímco vzít s sebou do Nepálu
Mám synátora,který mne pozval do Nepálu na výlet.
Jemu je  21 let a mne 46.Bohužel vůbec nevím co vzít s sebou.Má naplánován výlet do Lukly a potom do vesnice namchebazar
 Re: prosímo poradu s Nepálem22.01.2019
Ahoj, mozna bych volil z Kathmandu busem do Jiri a pak trek do Lukly, naberes vejsku, poznas domorod

 prosímo poradu s Nepálem21.01.2019
Ahoj lidi
Prosím Vás o radu s tímco vzít s sebou do Nepálu
Mám synátora,který mne pozval do Nepálu na výlet.
Jemu je  21 let a mne 46.Bohužel vůbec nevím co vzít s sebou.Má naplánován výlet do Lukly a potom do vesnice namchebazar

 Preska v ruce19.01.2019
Zdravim vespolek,
muj spolulezec pri padu na preklizce instinktivne chytl presku, ja ho z pozice jistice zdrbla, postrasila zaslechnutymi pripady presy vrazene v ruce, ale odstrasujici fotodokumentace mi pro nazornou demonstraci chybi. Sama si pril
 Re: Preska v ruce19.01.2019
preska vrazena v ruce je blbost
  Re: Preska v ruce23.01.2019
Není. Sám jsem si o presku při pádu roztrhl dlaň.
 Re: Preska v ruce19.01.2019
Stačí trochu googlit, 30 vteřin času (odstraň mezery). Krásné obrázky.

 Re: Preska v ruce20.01.2019
U toho chňapání je spíš riziko, že si tu presku vycvakne z bh. Sprdla jsi ho správně, má chytat lano
  Re: Preska v ruce22.01.2019
na překližce leda z nýtu
 Re: Preska v ruce20.01.2019
Taky při chycení presky rukou nebrzdí pád lano, ale rameno, takže je dost jednoduchý si v něm něco u
  Evoluce musí fungovat!20.01.2019
Jen ho nechte.. že by adept na Darwinovu cenu ? :-)
Pokud má špatné geny tak ty se musí protř
   Re: Evoluce musí fungovat!20.01.2019
chytá se když tak lano co máš před sebou , chápu že debilk chytne presku , pak debil jak ja musí psá

 Friendy, vklíněnce19.01.2019
Jaký používáte značky friendů a vklíněnců?
 Re: Friendy, vklíněnce19.01.2019
Záleží na tvých finančních možnostech. Všechny renomované firmy mají skvělé výrobky, ale ani české f
  Re: Friendy, vklíněnce19.01.2019
Osobně DMM dragon na volné lezení. Vklíny taky od DMM Wallnut a offsety + hexy Torque Nuts ( ty sou
 Re: Friendy, vklíněnce19.01.2019
Dragony od dmm a vklinence mix Kouby, ale plánuju přezbrojit na wallnuts od Dmm. Na mixy lidí hodně
 Re: Friendy, vklíněnce22.01.2019
všechny možné včetně těch neznámých, co jsem našel v horách. Radši dám 2x tolik s tím, že jeden dva
 Re: Friendy, vklíněnce22.01.2019
BD, dobrou zkusenost mam i s DMM, Wildcountry. Jako zacinajici lezec jsem mel Kouby, ale tech jsem s
 Re: Friendy, vklíněnce22.01.2019
Vůbec není třeba se bát českých friendů nebo vklíněnců. Jsou výrazně levnější, fungují dobře v létě

 Hesla18.01.2019
Mrkněte na printscreen webu, které jsou napadeny a zveřejněny hesla uživatelů.! https:// ;
 Re: Hesla19.01.2019
A co bys čekal? No Https + sql injection easy way to hell!
  Re: Hesla22.01.2019
Hesla na internetu, to je časovaná bomba.

 Foto dne san Vito18.01.2019
No vypada to spise na boulder 5b podle fotky ((-:
 Re: Foto dne san Vito18.01.2019
Lezl jsem to a docela těžký na 7b a i trochu moralový.

1   ...   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 BB “chces u nas pracovat”
BB korporat jak svina ... uz chybi jen dress code. Kam to dnesni lezeni smeruje
Tom21:45:02 21.01.2019
odpovědět 
 Re: BB “chces u nas pracovat”
co lezení, ale kam směřuje celej svět???
08:00:16 22.01.2019
odpovědět 
  Re: BB “chces u nas pracovat”
o --> (|)
Pepa Passed09:21:17 22.01.2019
odpovědět 
   Re: BB “chces u nas pracovat”
Shání trenéry :-D omg...
potřebujou spíš ouperky na hlídání té školičky :-)
11:45:45 22.01.2019
odpovědět 
 Re: BB “chces u nas pracovat”
mě spíš zaujal te inzerát.
Je to postavené tak, že uchazeč o job uvádí svému budoucímu zaměstnavateli důvody, proč tu práci nechce dělat a on ho přesvědčuje, proč by to měl vzít.
Z praxe jsem to ještě nezažil, bývá to spíš naopak.
Tak by mě fakt zajímalo, když má firma propracovanej systém motivací a odměň, proč se staví do takové pozice..
Bohužel to nezjistím, prtože lezu tužku, tak mě do BB nevemou:D
Jann13:54:16 22.01.2019
odpovědět 
  Re: BB “chces u nas pracovat”
Me to pride napsany jasne. Ma nekdo zajem nebo ne. Dik za pracovni prilezitost. Zajemci muzou tusit, co je ceka.
A.14:08:35 22.01.2019
odpovědět 
  Re: BB “chces u nas pracovat”
No tak ze znění inzerátu a z toho, jak je to napsané, to jasně míří na ty spíše hloupější. Chytrému by to vysvětlovat nemuseli, zejména ne někomu se znalostí prostředí, kterého preferují. Takže je to sice smutné, ale je to cesta do pekla - prostě parta snaživých neschopáků. Nedovedu si představit, že by na toto nalákali někoho opravdu dobrého a kvalitního. Docela by mne zajímalo, proč odešli ti, co tam byli dříve, proč Oliváč hledá už tak dlouho a co vlastně nabízí. Za 40-50 měsíčně by někoho asi našel, ale za pár korun zabité odpoledne a podvečery, to je fakt na ty brigády, ne na dlohodobý hpp. Ostatně schopní trenéři mají svých 500-700 za hodinu, chodí na stěny dle potřeby klientů a ještě mají stále dost plno. Ale na hpp za tu prachy, co nabízí, může sehnat akorát tak ty Au pair a slečny ze školní družiny :-(
18:56:03 22.01.2019
odpovědět 
   Re: BB “chces u nas pracovat”
Nechtěla jsem se do diskuze zapojovat, ale na tohle se nedá nezareagovat. Předem se omlouvám za delší text.
Za sebe osobně musím říct, že opravdu nechápu, co tě vede k tomu, napsat něco takového? Co je smyslem tvého (anonymního) komentáře? Hanit a znevažovat práci jiných snůškou tvých výmyslů? Proč?? Je mi z toho smutno, fakt.
Za BB bych ráda tebou napsané nesmysly uvedla na pravou míru.
Inzerát je psaný stylem, jakým je psaný, aby jednal zaujal, a jednak jsme se snažili rovnou trochu odpovědět na věci, o kterých si myslíme, že se případným zájemcům můžou honit hlavou. Ohledně BB trenérů - v tuhle chvíli už máme vybudovaný fakt stabilní tým lidí, kteří jsou dobří, vědí, co dělají a mají chuť se dál vzdělávat. A tenhle tým chceme ještě rozšířit. Jasně, lidi odcházejí a přicházejí, ale to se týká spíš brigádníků, což jsou většinou studenti a instruktorování je pro ně jen přivýdělkem. Právě proto se snažíme, aby náš tým byl brigádníky tvořený jen z menší části. A lidí je potřeba hodně, protože je hodně i dětí, ale není to přece tak, že každé z dětí, které leze, má ambice stát se reprezentantem. Jde o zdravý pohyb, o sport jako takový. Chceme, aby děti dostaly správné základy, aby je lezení bavilo a zůstaly u něj třeba i v dospělosti. Je na tom snad něco špatného? Ale přesto i u těhle dětí pracujeme na tom, aby nešlo jen o "hlídání". A pak je tady samozřejmě druhá věc - to, že se snažíme vyhledávat mezi nimi talenty, děti, které lezením fakt žijí, a s nimi pracovat víc, trénovat. Věř, že tohle všechno, celá koncepce práce s dětmi, jak tréninky vést, kam směřovat, ale i budování týmu lidí, je dlouhodobá práce spousty lidí. A za mě rozhodně není fér, abys ji znevažoval komentářem, který je psaný na první pohled útočně a hlavně je plný nesmyslů. Konstruktivní kritice se nebráníme, však taky nemáme patent na rozum, ale s konstruktivní kritikou nemá tvůj komentář nic společného.
Katka, Boulder Bar10:44:42 23.01.2019
odpovědět 
    Re: BB “chces u nas pracovat”
Komentář nemířil na BB ale na cílovou skupinu inzerátu. A sama to potvrzuješ. Chceš odpovědět na otázky, které by se případným zájemcům mohly honit hlavou. A to je přesně to, o čem jsem psal. Co to asi tak může být za zaměstnance, kteří potřebují takovéto nápovědy? A pokud někdo se zájmem o práci toto fakt potřebuje, aby se vás zvládl alespoň zeptat, fakt jako se od něj očekává, že to bude samostatný člověk schopný vést a trénovat ostatní??? To je vtip, ne? Už jen ten začátek, kde případným zájemcům podsouváte, že mají dobré rady pro ostatní a dobrou výkonnost, je na hlavu, protože většina podobných kecalů je obvykle mimo, výkonnostně i odborně. A to úplně pomíjím fakt, že dobrým instruktorem a trenérem, a to zejména u dětí a mládeže, může být člověk, co téměř neleze. A zároveň to platí obráceně, lezec s vysokou výkonností nemusí být vhodným trenérem vůbec, viz třeba Nelly K.
Takže nic proti tobě, BB nebo vašim aktivitám. Jediné, nad čím jsem se pozastavil, byl rozpor mezi stylem inzerátu, který míří na určitou sociální a intelektuální skupinu, a hledanou osobou, která musí splňovat parametry úplně jiné :-) Tedy snad jen pokud toto není pouze honosný název pro ty "pečovatele", kteří se u dětských kroužků tak často vyskytují. Asi jako když se ženská stydí za uklízečku, ale "kosmetička podlahových krytin" jí nevadí :-) MImochodem - nebyl tu podobný už dříve? Nevím, jak je to dlouho, ale řekl bych, že už jste podobné hledali. A nenašli, co? Asi tak mimo nejsem, když toto považuji za nesmysl, který nebude fungovat, protože... ale vždyť víte sami, na čem to obvykle ztroskotá :-)

12:22:41 23.01.2019
odpovědět 
     Re: BB “chces u nas pracovat”
No jasna paka. Tak nastesti te tam nikdo nenuti pracovat, tak to muzes prejit a jit se venovat na jobs.cz vsem tem ostatnim inzeratum, ktery v sobe maji uplne smysluplny a vecny informace :)
14:25:38 23.01.2019
odpovědět 
    Re: BB “chces u nas pracovat”
To, že se snažíte vyhledávat děti, které lezením žijí a pomáháte jim se rozvíjet, není v současné době zrovna dobrý argument.
12:34:41 23.01.2019
odpovědět 
    Re: BB “chces u nas pracovat”
Katko, BB hledá posily na různé pozice dlouhodobě, to asi víme všichni. Proč třeba na webovkách neuděláte spešl chlívek nabídka práce kde byste více vysvětlili, co můžete zájemci o job nabídnout příp představili stávající členy týmu, aby člověk zvenku který leze, ale BB třeba více nezná, tak se mohl víc ztotožnit s týmem? Pro mě by třeba bylo zajímavý vědět kdomě náplně práce i s kým se budu potkávat na place, kdo když budu v průšvihu, by za mě mohl zaskočit abych se na něj mohl spolehnout, nebo já za něj, jestli třeba máte společné týmové akce, nebo fungujete spíš individuálně, co konkrétně znamená motivační systém pozic a jak se příp posunuli lidé, kteří už u vás pracujou. Mně třeba při nástupu do jobu motivovalo když jsem potkal stejně+ starého člověka, viděl jsem kde na čem začínal a kam se posunul.
Jako chápu, že se snažíte bojovat, zkoušet to různými cestami, ale tochu mi to připomíná Turka, který se snaží nalákat turistku z NDR na zaručeně stříbrný náramek, aby doma zjistila, že je to nikl. jen příklad:)
Jann13:50:05 23.01.2019
odpovědět 
     Re: BB “chces u nas pracovat”
Tedy základní otázka zní - pročpak tam ty posily a ti noví "zaměstnanci" nikdy nevydrží? Pokud někdo hledá dlouhodobě, jako to předvádí BB, stále na stejné pozice a stále nabízí jedno a to samé a to včetně kariérního rozvoje, super podmínek a dalších vymožeností, je otázka, proč tam nikdo nevydrží a v BB hledají stále dokola, zcela na místě. Jak napsal někdo níže, BB vydává naleštěný nikl na stříbro, a diví se negativním recenzím.

Chcete zaměstnance? Nabídněte 40 000 měsíčně za normalní počet hodin v měsíci a hrazení doplňkového vzdělávání (kurzy a vzdělání z tréninku a fyzioterapie) plus možnost seberealizace třeba v závodní tréninkové skupině a máte vystaráno. Třeba by to pak i k něčemu vypadalo. Ale tím, co jste napsali, kvalitu nezvýšíte, fluktuaci nesnížíte, jen si děláte ostudu, protože to, co tu píšete a nabízíte, je v rozporu s realitou.
16:15:59 23.01.2019
odpovědět 
      Re: BB “chces u nas pracovat”
Kdo konkretne tam nevydrzel?
Jinak, rekl bych, ze se nemusis porad dokola opakovat. Obzvlast, kdyz dotaz neni miren ani na tebe. Staci, ze tve argumenty zaznely jednou, jejich opakovani jim na hodnote neprida.
17:06:21 23.01.2019
odpovědět 
      Re: BB “chces u nas pracovat”
Každá firma má normální fluktuaci lidí. Proč by mělo být BB výjimkou? Pokud vím, tak jeden důležitý odchod právě teď vede na mateřskou dovolenou.
Kuba Turek17:36:11 23.01.2019
odpovědět 
       Re: BB “chces u nas pracovat”
Tak důvodem tohoto odchodu, pokud vím, rozhodně nebyla mateřská dovolená.
18:09:54 23.01.2019
odpovědět 
        Re: BB “chces u nas pracovat”
Bože, koukám že těch zasvěcených ale je... Důvodem jednoho odchodu rozhodně mateřská je. Toto nemá cenu moc komentovat, z čehokoli se na lezci vždy strhne ideologická roztržka. Prostě BB hledá lidi - a upřesňuje jaké. Proč je z toho zase potřeba dělat aféru? Koho zajímá víc, má možnost se ozvat a zeptat se přímo u zdroje. Potřebu těchto komentů, dohadů, podsouvání nepodložených domněnek - tu moc nechápu.
Časy se mění - dřív BB potřebovalo jen instruktory, ale teď jsou potřeby jiné. BB se zvětšuje, otevírá se více skupin, které vyžadují jiný přístup - proto jsou potřeba noví lidé. Není nijak podložené z toho usuzovat, že je to proto, že davy nespokojených odcházejí. Zajímalo by mě, na základě čeho zde diskutující usuzují, že inzeráty nejsou účinné - z poslední vlny se nabralo několik trenérů a netváří se nespokojeně, těžko z toho udělat závěr, že nikdo nový nevydrží (a tedy ano, jedna z těch nových odešla - na tu mateřskou :-) ).
Feu (BB)19:32:11 23.01.2019
odpovědět 
         Re: BB “chces u nas pracovat”
Hrrr hafa haf feu feu
23:07:28 23.01.2019
odpovědět 
          Re: BB “chces u nas pracovat”
Jo, kdyz uz to nejde vymyslenim si lzivych nesmyslu, tak maji pomoci nesmyslne citoslovce? Nabizi se otazka, proc to? Proc si vymyslis?
10:08:03 26.01.2019
odpovědět 
      Re: BB “chces u nas pracovat”
Závodní skupinu zrušili. Budou se věnovat rozvoji masového sportu.
18:00:40 23.01.2019
odpovědět 
       Re: BB “chces u nas pracovat”
Tady se zase jedou věci :). Bohužel klasika diskusí na Lezci. Anonymní týpci, kteří nás navíc určitě osobně znají, rozjíždí diskusi mezi sebou a vytváří jednu "pravdivou" teorii za druhou.
Kluci, seberte odvahu a alespoň se podepisujte :). Díky za rady jak správně kočírovat monstrum o 600 lidech.
Trochu fakta:
Minulý inzerát zapůsobil skvěle a našli jsme přesně ty lidi, které jsme hledali. Náš tým je v tuto chvíli 9 HPP trenérů (školených a s praxí) plus 9 instruktorů / trenérů na dohodu. Z tohoto týmu za poslední dobu vypadl jeden HPP trenér kvůli mateřské a jeden trenér, který byl na dohodu. Jeho odchodem byli skutečně finance, ale to je přece v pořádku. Chtěl víc a my mu to nemohli dát. Rozloučili jsme se a kámoši jsme dál. Nesmysl o zrušení závodní skupiny si prosím nech :). Pět dětí z tréninkovky odešlo a my budujeme nový tým. Máme na čem stavět, protože v pokročilých máme 70 šikovných lezavců.
Nyní hledáme další krev do týmu, která se chce trénováním skutečně živit a chceme pouze zkušeného lezce a světe div se :) proto jsme inzerát dali na Lezce a ne na jobs. Nechápu potřebu řešit zda je inzerát napsaný tak či tak, ale asi prostě tu potřebu se vyjádřit máte. Škoda jen, že štěkáte skrčeni za zdí s nohama na ramenou...Užijte si to a zkuste se zamyslet nad účelností a prospěchem vašich bludů.

P.S. V BB se za poslední roky povedlo iks v jednom. Skvělý prostor pro trénink, veřejnost a dětské lezení. Vše má své časy, haly a každý si přijde na své. Moc rádi v našem big týmu uvítáme dalšího parťáka. Neboj se holkám ozvat :)
Oliváč20:11:59 23.01.2019
odpovědět 
        Re: BB “chces u nas pracovat”
Máš špatný přístup. Bereš to moc vážně, zatímco jiní se jen baví :-)

Jinak realita je jasná, co lidé v BB umí je velmi zřetelně vidět při jeho návštěvě :-)

No a k závodní skupině - prošel jsem si výsledky na horosvazu a moc dětí tam BB napsáno nemá. Žádné? Závodí ty vaše děti také někde jinde, než na vašich Bambini závodech? Za tu dobu, co se tomu věnujete, už byste měli být někde na úrovni Green tree monkeys, Rocky monkeys nebo alespoň libereckých Pavoučků. Ale když se člověk podívá na výsledky různých závodů, těžko nevěřit anonymovi výše, že závodní skupina byla rozpuštěna. I když vlastně pravdu můžeš mít i ty - když žádná nikdy nebyla, nemohla být rozpuštěna, že?

Hele, Oliváči, není ti trochu divné, že když někde něco děláš nebo píšeš ty (lidé od tebe), že jste vždy viněni z toho, že je to nějaká levá, že se jedná jen o naleštěné a nablýskané lejno a nikdo ti nevěří ani slovo? Od lidí se tu snáší dost podobných názorů totožných s tím, co ti "podsouvali" ohledně tvojí snahy o ČSL :-) U jiných se to moc neobjevuje, u vás často. Divnou reputaci sis to vybudoval...
20:24:46 23.01.2019
odpovědět 
         Re: BB “chces u nas pracovat”
Ale prdlajs :). Žereš to moc ty. Osobně slýchám jiné věci než píšeš. Anonymy neřeším. Realita je naštěstí jinde. Chceš-li diskutovat víc, tak osobně. Zde už ne.
Oliváč20:34:46 23.01.2019
odpovědět 
          Re: BB “chces u nas pracovat”
Anonymy neřešíš, přesto sem píšeš a reaguješ na ně? Měl sis vzít poučení minimálně už z ČSL a sehnat si nějaký kurz komunikace a PR :-) To máš jako s Turkem. Občas člověk píše jen proto, aby někoho popíchl :-)
21:15:10 23.01.2019
odpovědět 
           Re: BB “chces u nas pracovat”
Hele, já myslím, že Oliváč to tady celkem jasně popsal a Feu potvrdila, tak co nadále prudíš? Jeden trenér odchází za lepšími penězi a jedna trenérka na mateřskou. Teď za ně v BB hledají náhradu. Ber nebo nech ležet.
Kuba Turek23:13:00 23.01.2019
odpovědět 
            Re: BB “chces u nas pracovat”
Tak pak je to v pořádku, ne? Kdybyste nereagovali na anonymní troly, jako jsem já, už dávno by tato diskuze byla v propadlišti dějin a nikoho nezajímala. Stejně jako já... Držte se svého předsevzetí a nereagujte na anonymy a bude klid :-)
00:39:30 24.01.2019
odpovědět 
            Re: BB “chces u nas pracovat”
V inzerátu chybí základní otázka "A co za to?" a také chybí odpověď - alespoň nějaký interval. Diskuze vedená zde by byla bohatší o fráze typu: Za to bych ani nevstával z postele,..... :)
petr22:16:30 24.01.2019
odpovědět 
             Re: BB “chces u nas pracovat”
A vstával?
09:23:09 25.01.2019
odpovědět 
              Re: BB “chces u nas pracovat”
Vimjá, zda by/bych vstával?
petr22:38:13 26.01.2019
odpovědět 
          Re: BB “chces u nas pracovat”
Kecale, reaguj na výsledky vaší tréninkové skupiny ve srovnání s oběma Monkeys nebo Pavoučky. Data jsou jasná a ukazují naleštěné lejno made in ČSL..
Jura22:40:23 23.01.2019
odpovědět 
        Re: BB “chces u nas pracovat”
Oliváči, máš pravdu, měl jsem si to nechat pro sebe.
tak sorry.
Jann10:02:16 25.01.2019
odpovědět 
      Re: BB “chces u nas pracovat”
Závodní skupinu zrušili. Budou se věnovat rozvoji masového sportu.
18:07:43 23.01.2019
odpovědět 
       Re: BB “chces u nas pracovat”
Hledáme trenéry.
Ne, já instruktora dělat nechci.
A proč vlastně ne? Přijde mi, že by ti to sedlo,...

Tak hledají trenéry nebo instruktory? Nebo v tom BB nevidí rozdíl? Na instruktora je úplně jiný papír a zcela jiná kvalifikace než na trenéra, není to tak?
Kato23:02:29 24.01.2019
odpovědět 
        Re: BB “chces u nas pracovat”
Tak trenér v BB je obecně nesmysl. Na té úrovni, na jaké se tam leze, opradu stačí instruktor. Nikdo, kdo to bere vážně a závodí, nebude hledat trenéra na nějaké stěně. Instruktor je v tomto dostačující. Teoretickoy výjimkou by mohly být děti, ale zde je trenér také k ničemu, děti musí především lézt, reálný trénink pro ně přichází až později. A to opravdu ne v BB. Dá se tam zajít, ale samotné BB je nedostačující. A že by s tebou BB trenér chodil na Off, 13, BW... To asi ne, že? Takže BB hledá opravdu maximálně tak lepší instruktory, ale trenéry určitě ne, nebylo by koho trénovat.
09:29:52 25.01.2019
odpovědět 
         Re: BB “chces u nas pracovat”
Je to tak, dám ruku do ohně za to, že kdyby tam někdo přišel s trenérskou licencí a že by tedy tu práci na HPP bral, s odpovídajícím platem, tak zjistí, že ve skutečnosti BB pro něj práci nemá.
Kato10:02:01 25.01.2019
odpovědět 
         Re: BB “chces u nas pracovat”
Tak tady se musím BB zastat, občas se tam trenér, který chce brát děti i na jiné stěny objeví.
12:15:14 25.01.2019
odpovědět 
          Re: BB “chces u nas pracovat”
Občas se tam takový trenér objeví? Jak je to možné? Nepsal Oliváč, že mají dlouhodobě stálý a fungující tým, který teď jen potřebují doplnit? Podle tvých slov to vypadá, že se to tam dost střídá a že ti dobří s dobrými nápady dlouho nevydrží :-) Nebo ne? Pokud s etam takový trenér objeví, tak jak skončí? Buď je mu to zatrhnuto a takové nápady ho přejdou, nebo odejde. Na různých stěnách a bouldrech vídám hodně dětí a oddílů, ale že bych třeba na offu nebo 13 viděl BB závodní oddíl, to si nevzpomínám :-)
12:26:17 25.01.2019
odpovědět 
          Re: BB “chces u nas pracovat”
Oni ale nenabízí práci trenéra na "občasné se objevení". Ale práci trenéra na HPP. V tom je ten háček. Jak jsem psal, dám ruku do ohně za to, že v tuhle chvíli tam práci pro skutečného trenéra na HPP nemají. Hledají instruktory, ale tváří se jako by šlo o skutečné trenéry na úrovni. To je to co je na nich nedůvěryhodný. Hrají si na něco víc než ve skutečnosti jsou. Kde pak najít motivaci, aby člověk podpořil s tím spojené ČSL :/

viz: "Hledáme trenéry. ... Můžeš u nás dělat na HPP,... Co nabízíme: - finanční ohodnocení odpovídající dosažené pozici a úrovni odborného vzdělání"

Kato12:36:29 25.01.2019
odpovědět 
         Re: BB “chces u nas pracovat”
"A to opravdu ne v BB. Dá se tam zajít, ale samotné BB je nedostačující. A že by s tebou BB trenér chodil na Off, 13, BW..."
ty asi budeš mít s tréninkem velký zkušenosti když meleš takovýhle bludy. strč hlavu do sněhu, propleskej se a když se ti nerozsvítí, tak už ti asi není pomoci. wake up Mr.Troll
antihmota13:22:28 25.01.2019
odpovědět 
          Re: BB “chces u nas pracovat”
Nesnaž se být vtipný, nejde ti to. Jo, BB by mohlo být super, ale není. A to právě díky tomu, jak to tam "jede". Ano, třeba ta jejich sklápěcí bouldrovka nemá chybu a ostatní stěny by ji mohly jen závidět. Ale tady se nebavíme o vybavení, ale o tréninku. Zkus si tam odpoledne/podvečer zajít a dát si na té bouldrovce intervalový trénink. Moc super, když tam budeš potřebovat počet kroků a odpočinek podle stopek a pod tebou a vedle tebe se bude rozcvičovat hejno vřeštících harantů a pořád ti tam bude někdo nalejzat. No a to střídání stěn - v BB nejsou pravidelně stavěné nové bouldry potřebných parametrů, často tam ani na ně není místo. Ani pod stěnou, ani na stěně. Jo, BB byla dobrá bouldrovka, ale poplatná své době. V dnešní době si sice asi své příznivce najde, ale ať bude Oliváč dělat cokoliv, tak stěna zvednout nepůjde a místo okolo boulderů také nenafoukne. Takže bohužel, za neustálého hluku a přecpanosti dětmi tam třeba dynamické kroky, dnešní gymnastiku nebo bouldery s náskokem těžko natrénuješ, v jejich Porodnici síly si také moc neužiješ, když je furt narvaná těmi, co si z toho dělají odpočívárnu.

Tolik k BB. No a k těm dalším stěnám - ano, teoreticky můžeš i na MS natrénovat kroužením na 3x4 v BB, ale je to jen teorie. A i z hlediska typu boulderů a stavěčů nemůžeš chodit jen na jednu stěnu. Tedy pokud tam nemáš stavěče, co ti bude stavět každou chvíli bouldery podle tvé potřeby. A to v BB nemáš. Ale to nemáš nikde, takhle často se nemění (při tréninku 3-4x týdně znáš za chvíli vše nazpaměť), takže je nutné trénovat na více stěnách bouldery od více stavěčů. Ostatně proto i oddíly jako GTM chodí pokaždé na jinou stěnu a objíždí, co se dá.
15:51:39 25.01.2019
odpovědět 
           Re: BB “chces u nas pracovat”
Skoro jako bys byl z GTM ?
09:25:38 26.01.2019
odpovědět 
            Re: BB “chces u nas pracovat”
A kdyby ano, mění to na věci něco?
14:04:42 26.01.2019
odpovědět 
             Re: BB “chces u nas pracovat”
Celkem dost :D
19:43:49 26.01.2019
odpovědět 
              Re: BB “chces u nas pracovat”
Takže když jsem z GTM, tak nemám pravdu, když z GTM nejsem, tak pravdu mám? Nebo obráceně?
20:37:26 26.01.2019
odpovědět 
           Re: BB “chces u nas pracovat”
Fakt je, ze přesně pro tyhle důvody jsem do bb přestal chodit. Ještě k tomu pridam ranní vstupny za standardní cenu (což jinde není). Krtko bouldery, který honej chybejici vejsku a prostor. Dopadiste, na kterým jsem si zvrknul kotník, predelavani boulderu za provozu bez ohlaseni, který vypadá tak, ze tři hoši s akuvrtackama hulakaj na cely kolo jak tendle boulder udělali huuuustej a chybějící sebevědomí dohanej co největším hlukem při dotahovani buldoku. Boulderovku si taky nepředstavují jako školní družinu. Ano, když nebylo nic jinyho, tak to bylo dobrý, ta doba je ale pryč. Chcete trenéra/y, nabidnete dobrej plat (min.30 000 cistyho), budete mít zájemců spoustu a usterite čas strávený psanim dlouhých traktátu o týmu, rozvoji, skolenich atd.
J.Klada08:38:10 27.01.2019
odpovědět 
            Re: BB “chces u nas pracovat”
Ja do BB prestal chodit kvuli detem taky... Clovek jde pres den aby mel klid a ma presny opak, kde jeste musi davat pozor na cizi deti, ktere se motaji pod nim. Jak je to ted nevim, daval jsem BB sanci opakovane a vzdy me ten nekontrolovany harantov dostatecne odpudil, tak uz tomu sanci davat nechci. Dalsi vec, ktera tomu pridala, byly nejake bouldery v tom "novym" prostoru, ktere byly lehke a posledni krok nahore byl podivny hnusny neprijemny po oklouzanych nohach (autor Strep). Navic tam byl problem poznat, kudy to vede.

Kazdopadne Olivacovi a spol v jejich snaze fandim. Jen si vybrali cestu, ktera jde uplne proti tomu co od boulderovky cekam. Ale predpokladam, ze ztrata jednotlivcu jako ja, je pro ne bezvyznamna.
19:25:03 27.01.2019
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi