Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231487 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
DDM Stříbro - Stříbro
BoulderClub Brno - Brno
Venkovní stěna v areálu gymnázia Volgogradská, Ostrava Zábřeh - Ostrava

Prodejny
HUDYsport - České Budějovice
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lehké ledy u chaty27.01.2019
Poraďte prosím oblast, kde jsou lehké krátké ledy blízko chaty co má noclehárnu ( takže se tam vejdu do cca 25e/osoba, noc). Něco jako kolm saigurn (tam už mají v mém termínu plno).
 Re: Lehké ledy u chaty27.01.2019
Maltatal, Rudolfshütte, údolí Pitztal, Ötztal ... zaserfuj na bergsteigen.at
  Re: Lehké ledy u chaty28.01.2019
V Pitztalu a Oetztalu jsou vetsinou ledy ve vesnicich nebo kousek od cesty. Takze pokud dotycny chce
   Re: Lehké ledy u chaty28.01.2019
Selber haus v Artzlu, pak autem a jsi do 3/4 hodiny pod ledem dle vlastniho vyberu. Pokud si chceš u
    Re: Lehké ledy u chaty30.01.2019
Diky, bude se hodit. R.
     Re: Lehké ledy u chaty31.01.2019
Není zač.. R.
 Re: Lehké ledy u chaty28.01.2019
Brádlerovy boudy

 Polské hroty25.01.2019
Zdarec. Co si myslíte o polských neoriginálních hrotech na cepíny? Funguje to dobře v ledu? Jak je to udělaný? Předpokládám, že kovaný to není...asi je to vyřízlý z tlustýho plechu? Nesežvejkne se ostří jedným úderem do skály?
 Re: Polské hroty25.01.2019
čau muzes napsat odkaz? diky
  Re: Polské hroty25.01.2019
   Re: Polské hroty28.01.2019
Nevychvaloval jsi cca před měsícem polský hroty a neupřednostňoval jsi je dokonce před kovanými orig
    Re: Polské hroty31.01.2019
promin asi mas problem se ctenim, posledni varka co jsme brali sla zpet, pred tim to bylo ok a jejic
  Re: Polské hroty25.01.2019
   Re: Polské hroty25.01.2019
zobane prosim te je mozny sehnat nahradu za original na staré Quarky? uz ke problem sehnat vubec ori
    Re: Polské hroty26.01.2019
zkus kruonogi.com
     Re: Polské hroty26.01.2019
diky za tip, ale jen pro nove quarky 2.asi půjdu brzo do banditů.
    Re: Polské hroty26.01.2019
zkus krukonogi.com
    Re: Polské hroty28.01.2019
polaci je delali, ale jak to bude netusim
    Re: Polské hroty28.01.2019
     Re: Polské hroty29.01.2019
naopak, maju aj verzie pre hammer/adze :)
   Re: Polské hroty28.01.2019
Slysel jsem dost dobre ohlasy na
    Re: Polské hroty28.01.2019
diky už mu to jede -
 Re: Polské hroty30.01.2019
Teraz som prvý krát liezol s mixovými na nomic. dosť som aj skalu trafil. Po dvoch dňoch malé opotre
  Re: Polské hroty30.01.2019
Já naopak mám s polskými náhražkami fakt špatné zkušenosti, ale ne s Petzlem (nemám jejich cepíny).
   Re: Polské hroty30.01.2019
pokial by bol rozdiel iba v rychlosti opotrebovania, tak sa da do uvahy zobrat este to, ze tie polsk

 Azitromicyn, Doxybene - nezbyl někomu?24.01.2019
Před výjezdem do zahraničí potřebuji do rezervy 2 balíčky Azztromicynu (Azitrox, Summamemd) a Doxybene (Doxyhexal).
Nezbyl někomu?
CP
 Re: Azitromicyn, Doxybene - nezbyl někomu?24.01.2019
Zajdi si za svým doktorem, vysvětli proč to potřebuješ, na 99% ti to napíše.

 cas zmenit strukturu lezce ?24.01.2019
https://www.michalspacek. cz/ceske-weby-v-databazi-uniklych- hesel-collection-1-a-dalsich

61. záznam ;)
 Re: cas zmenit strukturu lezce ?24.01.2019
Koukám nejsem první :D

 Hack lezec.cz24.01.2019
Nebude od veci pomenit hesla pouzivatelov lezec.cz !
vid informacia o tom, ze v zozname hacknutych kont je aj lezec.cz: 9678 záznamů, plaintext...
 Re: Hack lezec.cz24.01.2019
A ide vam to niekomu? mne to pri zmene hesla pise:
"Nebylo zadáno správné heslo!"
  Re: Hack lezec.cz24.01.2019
Problém se změnou hesel jsem již vyřešil a už to zase funguje.
 Re: Hack lezec.cz24.01.2019
hesla v plaintextu, to je zuzo :)
 Re: Hack lezec.cz24.01.2019
Únik je zřejmě staršího data. Hesla již jsou v této chvíli zašifrovaná a Hop pracuje na tom, abychom
  Re: Hack pralezec.cz24.01.2019
Mail dostaneme v roce 2186, předpokládám;) Proč mi heslo nejde změnit?
   Re: Hack pralezec.cz24.01.2019
Na skriptu, který všem pošle upozoznění na změnu hesla teď dělám. Počítám, že odpoledne bych ho mohl
    Re: Hack pralezec.cz24.01.2019
A bude to s heslama jako s fotkama? Posleme novy heslo jirkasovi mailem a on nam ho v denicku zmeni?
  Re: Hack lezec.cz24.01.2019
Zdar, nejde o to jestli jsou data šifrovaná na serveru, ale jestli je šifrovaná komunikace s vašim s
   Re: Hack lezec.cz24.01.2019
GDPR pořešené máme. Viz odkaz ochrana osobních údajů v patičce Lezce.
  Re: Hack lezec.cz24.01.2019
Jenom bych chtěl upřesnit terminologii. Hesla by neměla být šifrovaná, nýbrž hashovaná. Šifrování ne
   Re: Hack lezec.cz24.01.2019
Kdyz jsme u toho, kdy bude konecne nova verze lezce, ktera bude mit treba responsive web design?
    Re: Hack lezec.cz24.01.2019
2186, mas to napsane vyse, je to realny odhad. ja osobne mam strach ze jak do toho kluci hrabnou tak
     Re: Hack lezec.cz24.01.2019
Blbost. Kluci na tom makaji jak fretky, uz aspon 15 let. Takze to rozhodne bude uz v roce 2173! Tak
     Re: Hack lezec.cz28.01.2019
To jak se provede stažení do pdf? Lépe xls? Hledám ale nenacházím knoflík. Dá se i s komentáři, spol
      Re: Hack lezec.cz28.01.2019
OK, excel to zvládne prostým nakopčením včetně komentářů a spolulezců.
 Re: Hack lezec.cz28.01.2019
Tady neni ani tlačítko NA ZAPOMENUTÉ HESLO, popř. odeslání prozatimního hesla do mailu?!!
  Re: Hack lezec.cz28.01.2019
nonono - to by si už za chvíli mohl chtít třeba i klikací odkazy, nebo tak něco!!!

 AV-připojištění trv. invalidity24.01.2019
Ahoj, funguje vám na stránkách generali formulář pro připojištění trvalé invalidity? Mám zaplaceno, kartičku jsem obdržel a přesto se nedostanu k platbě.
 Re: AV-připojištění trv. invalidity28.01.2019
nefunguje na Chrome, IE v pohodě
  Re: AV-připojištění trv. invalidity28.01.2019
asi aj na Mozile, ak sa dobre pamätám

 Beta-alanin23.01.2019
Zdravim,
Mate nekdo zkusenosti s beta-alaninem pro bouldering/lezeni? V podstate se jedna o predtreningovy stimulat, ktery je v kulturistice dost uznavany, popularni a ma opravdu meritelne vysledky... Stejne jako ma kafe, energeticky napoj, hroznov
 Re: Beta-alanin23.01.2019
Nevim co resis. Tenhle doplnek ma desitky studii.

Podivej se na examine.com
 Re: Beta-alanin23.01.2019
Prokazatelny efekt ma (viz napr. vyse zmineny examine.com), ale podobne jako u kterekoliv jine legal
 Re: Beta-alanin24.01.2019
To má být jako reklama?
  Re: Beta-alanin24.01.2019
Beta alanin tvoří ve svalu carosin = potlacuje kyseinu mlečnou, nic moc bude tě akorát svrbět rypák,
  Re: Beta-alanin24.01.2019
Reklama? :-D Jako na aminokyseliny? Ze by se takhle fikane rozhodly aminokyseliny si na sebe delat r
   Re: Beta-alanin24.01.2019
Jsou to ale chytri vykukové, ty amynokiselynki...

 8C+22.01.2019
Jimmy Web tam poslal nový 8C+
https://www.youtube.com/ watch?v=TMIIffUMV8g
 Re: 8C+24.01.2019
Je to borec.

 BB “chces u nas pracovat”21.01.2019
BB korporat jak svina ... uz chybi jen dress code. Kam to dnesni lezeni smeruje
 Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
co lezení, ale kam směřuje celej svět???
  Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
o --> (|)
   Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
Shání trenéry :-D omg...
potřebujou spíš ouperky na hlídání té školičky :-)
 Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
mě spíš zaujal te inzerát.
Je to postavené tak, že uchazeč o job uvádí svému budoucímu zaměst
  Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
Me to pride napsany jasne. Ma nekdo zajem nebo ne. Dik za pracovni prilezitost. Zajemci muzou tusit,
  Re: BB “chces u nas pracovat”22.01.2019
No tak ze znění inzerátu a z toho, jak je to napsané, to jasně míří na ty spíše hloupější. Chytrému
   Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Nechtěla jsem se do diskuze zapojovat, ale na tohle se nedá nezareagovat. Předem se omlouvám za delš
    Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Komentář nemířil na BB ale na cílovou skupinu inzerátu. A sama to potvrzuješ. Chceš odpovědět na otá
     Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
No jasna paka. Tak nastesti te tam nikdo nenuti pracovat, tak to muzes prejit a jit se venovat na jo
    Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
To, že se snažíte vyhledávat děti, které lezením žijí a pomáháte jim se rozvíjet, není v současné do
    Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Katko, BB hledá posily na různé pozice dlouhodobě, to asi víme všichni. Proč třeba na webovkách neud
     Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Tedy základní otázka zní - pročpak tam ty posily a ti noví "zaměstnanci" nikdy nevydrží? P
      Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Kdo konkretne tam nevydrzel?
Jinak, rekl bych, ze se nemusis porad dokola opakovat. Obzvlast,
      Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Každá firma má normální fluktuaci lidí. Proč by mělo být BB výjimkou? Pokud vím, tak jeden důležitý
       Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Tak důvodem tohoto odchodu, pokud vím, rozhodně nebyla mateřská dovolená.
        Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Bože, koukám že těch zasvěcených ale je... Důvodem jednoho odchodu rozhodně mateřská je. Toto nemá c
         Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Hrrr hafa haf feu feu
          Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
Jo, kdyz uz to nejde vymyslenim si lzivych nesmyslu, tak maji pomoci nesmyslne citoslovce? Nabizi se
      Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Závodní skupinu zrušili. Budou se věnovat rozvoji masového sportu.
       Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Tady se zase jedou věci :). Bohužel klasika diskusí na Lezci. Anonymní týpci, kteří nás navíc určitě
        Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Máš špatný přístup. Bereš to moc vážně, zatímco jiní se jen baví :-)

Jinak realita je
         Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Ale prdlajs :). Žereš to moc ty. Osobně slýchám jiné věci než píšeš. Anonymy neřeším. Realita je naš
          Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Anonymy neřešíš, přesto sem píšeš a reaguješ na ně? Měl sis vzít poučení minimálně už z ČSL a sehnat
           Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Hele, já myslím, že Oliváč to tady celkem jasně popsal a Feu potvrdila, tak co nadále prudíš? Jeden
            Re: BB “chces u nas pracovat”24.01.2019
Tak pak je to v pořádku, ne? Kdybyste nereagovali na anonymní troly, jako jsem já, už dávno by tato
            Re: BB “chces u nas pracovat”24.01.2019
V inzerátu chybí základní otázka "A co za to?" a také chybí odpověď - alespoň nějaký inter
             Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
A vstával?
              Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
Vimjá, zda by/bych vstával?
          Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Kecale, reaguj na výsledky vaší tréninkové skupiny ve srovnání s oběma Monkeys nebo Pavoučky. Data j
        Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Oliváči, máš pravdu, měl jsem si to nechat pro sebe.
tak sorry.
      Re: BB “chces u nas pracovat”23.01.2019
Závodní skupinu zrušili. Budou se věnovat rozvoji masového sportu.
       Re: BB “chces u nas pracovat”24.01.2019
Hledáme trenéry.
Ne, já instruktora dělat nechci.
A proč vlastně ne? Přijde mi, že by
        Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Tak trenér v BB je obecně nesmysl. Na té úrovni, na jaké se tam leze, opradu stačí instruktor. Nikdo
         Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Je to tak, dám ruku do ohně za to, že kdyby tam někdo přišel s trenérskou licencí a že by tedy tu pr
         Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Tak tady se musím BB zastat, občas se tam trenér, který chce brát děti i na jiné stěny objeví.
          Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Občas se tam takový trenér objeví? Jak je to možné? Nepsal Oliváč, že mají dlouhodobě stálý a funguj
          Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Oni ale nenabízí práci trenéra na "občasné se objevení". Ale práci trenéra na HPP. V tom j
         Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
"A to opravdu ne v BB. Dá se tam zajít, ale samotné BB je nedostačující. A že by s tebou BB tre
          Re: BB “chces u nas pracovat”25.01.2019
Nesnaž se být vtipný, nejde ti to. Jo, BB by mohlo být super, ale není. A to právě díky tomu, jak to
           Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
Skoro jako bys byl z GTM ?
            Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
A kdyby ano, mění to na věci něco?
             Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
Celkem dost :D
              Re: BB “chces u nas pracovat”26.01.2019
Takže když jsem z GTM, tak nemám pravdu, když z GTM nejsem, tak pravdu mám? Nebo obráceně?
           Re: BB “chces u nas pracovat”27.01.2019
Fakt je, ze přesně pro tyhle důvody jsem do bb přestal chodit. Ještě k tomu pridam ranní vstupny za
            Re: BB “chces u nas pracovat”27.01.2019
Ja do BB prestal chodit kvuli detem taky... Clovek jde pres den aby mel klid a ma presny opak, kde j

 prosímo poradu s Nepálem21.01.2019
Ahoj lidi
Prosím Vás o radu s tímco vzít s sebou do Nepálu
Mám synátora,který mne pozval do Nepálu na výlet.
Jemu je  21 let a mne 46.Bohužel vůbec nevím co vzít s sebou.Má naplánován výlet do Lukly a potom do vesnice namchebazar
 Re: prosímo poradu s Nepálem22.01.2019
Ahoj, mozna bych volil z Kathmandu busem do Jiri a pak trek do Lukly, naberes vejsku, poznas domorod

1   ...   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Polské hroty
Zdarec. Co si myslíte o polských neoriginálních hrotech na cepíny? Funguje to dobře v ledu? Jak je to udělaný? Předpokládám, že kovaný to není...asi je to vyřízlý z tlustýho plechu? Nesežvejkne se ostří jedným úderem do skály?
13:25:14 25.01.2019
odpovědět 
 Re: Polské hroty
čau muzes napsat odkaz? diky
petr21:09:32 25.01.2019
odpovědět 
  Re: Polské hroty
https://kuzniaszpeju.pl/en/, ale nejak mu to nechodi
jinak posledni varka byla asi plne posledni co jsme brali, presneji spis nebrali, protoze sla cela zpet. Dilenske zpracovani hrozne.
Co bylo pred tim bylo materialove ok
Radek
zoban22:24:30 25.01.2019
odpovědět 
   Re: Polské hroty
Nevychvaloval jsi cca před měsícem polský hroty a neupřednostňoval jsi je dokonce před kovanými originály od Grivelu (debata o cepínech)?
20:36:35 28.01.2019
odpovědět 
    Re: Polské hroty
promin asi mas problem se ctenim, posledni varka co jsme brali sla zpet, pred tim to bylo ok a jejich hroty stale pouzivam
zoban07:15:04 31.01.2019
odpovědět 
  Re: Polské hroty
https://kuzniaszpeju.pl/en/, ale nejak mu to nechodi
jinak posledni varka byla asi plne posledni co jsme brali, presneji spis nebrali, protoze sla cela zpet. Dilenske zpracovani hrozne.
Co bylo pred tim bylo materialove ok
Radek
zoban22:24:35 25.01.2019
odpovědět 
   Re: Polské hroty
zobane prosim te je mozny sehnat nahradu za original na staré Quarky? uz ke problem sehnat vubec originaly.diky
jiri 22:51:06 25.01.2019
odpovědět 
    Re: Polské hroty
zkus kruonogi.com
10:12:23 26.01.2019
odpovědět 
     Re: Polské hroty
diky za tip, ale jen pro nove quarky 2.asi půjdu brzo do banditů.
jiri11:06:39 26.01.2019
odpovědět 
    Re: Polské hroty
zkus krukonogi.com
10:12:27 26.01.2019
odpovědět 
    Re: Polské hroty
polaci je delali, ale jak to bude netusim
zoban20:26:23 28.01.2019
odpovědět 
    Re: Polské hroty
https://kuzniaszpeju.pl/en/
tady je stale seženeš, ale asi nebudou kompatibilní s lopatkou
kok21:14:00 28.01.2019
odpovědět 
     Re: Polské hroty
naopak, maju aj verzie pre hammer/adze :)
m.10:53:32 29.01.2019
odpovědět 
   Re: Polské hroty
Slysel jsem dost dobre ohlasy na www.sport-steinle.com Ale za sebe nemuzu nic rict. Hroty pouzivam original kovane na Grivel Tech Machine a parada.
Radek15:40:42 28.01.2019
odpovědět 
    Re: Polské hroty
diky už mu to jede - https://kuzniaszpeju.pl/en/
má hroty i na staré Quark I
jiri17:27:40 28.01.2019
odpovědět 
 Re: Polské hroty
Teraz som prvý krát liezol s mixovými na nomic. dosť som aj skalu trafil. Po dvoch dňoch malé opotrebenie. Oproti originálu sú odolnejsie. Hroty sú aj asi o 0,5cm dlhšie tak sa dajú viac brúsiť. Trávovky od nich tiež super.
mirdodur09:38:40 30.01.2019
odpovědět 
  Re: Polské hroty
Já naopak mám s polskými náhražkami fakt špatné zkušenosti, ale ne s Petzlem (nemám jejich cepíny). Vlastním Grivel a originál hroty jsou určitě o dost lepší.
17:48:01 30.01.2019
odpovědět 
   Re: Polské hroty
pokial by bol rozdiel iba v rychlosti opotrebovania, tak sa da do uvahy zobrat este to, ze tie polske su asi znacne lacnejsie, takze by teoreticky mohli vyjst lepsie i pri rychlejsom opotrebovani (zavisi na rozdiele cien a rychlosti znicenia)
m.18:18:36 30.01.2019
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi