Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lehké ledy u chaty 27.01.2019 Poraďte prosím oblast, kde jsou lehké krátké ledy blízko chaty co má noclehárnu ( takže se tam vejdu do cca 25e/osoba, noc). Něco jako kolm saigurn (tam už mají v mém termínu plno).
  Re: Lehké ledy u chaty 27.01.2019 Maltatal, Rudolfshütte, údolí Pitztal, Ötztal ... zaserfuj na bergsteigen.at
    Re: Lehké ledy u chaty 28.01.2019 V Pitztalu a Oetztalu jsou vetsinou ledy ve vesnicich nebo kousek od cesty. Takze pokud dotycny chce
      Re: Lehké ledy u chaty 28.01.2019 Selber haus v Artzlu, pak autem a jsi do 3/4 hodiny pod ledem dle vlastniho vyberu. Pokud si chceš u
        Re: Lehké ledy u chaty 30.01.2019 Diky, bude se hodit. R.
          Re: Lehké ledy u chaty 31.01.2019 Není zač.. R.
  Re: Lehké ledy u chaty 28.01.2019 Brádlerovy boudy
Polské hroty 25.01.2019 Zdarec. Co si myslíte o polských neoriginálních hrotech na cepíny? Funguje to dobře v ledu? Jak je to udělaný? Předpokládám, že kovaný to není...asi je to vyřízlý z tlustýho plechu? Nesežvejkne se ostří jedným úderem do skály?
  Re: Polské hroty 25.01.2019 čau muzes napsat odkaz? diky
        Re: Polské hroty 31.01.2019 promin asi mas problem se ctenim, posledni varka co jsme brali sla zpet, pred tim to bylo ok a jejic
        Re: Polské hroty 26.01.2019 zkus kruonogi.com
          Re: Polské hroty 26.01.2019 diky za tip, ale jen pro nove quarky 2.asi půjdu brzo do banditů.
        Re: Polské hroty 26.01.2019 zkus krukonogi.com
        Re: Polské hroty 28.01.2019 polaci je delali, ale jak to bude netusim
  Re: Polské hroty 30.01.2019 Teraz som prvý krát liezol s mixovými na nomic. dosť som aj skalu trafil. Po dvoch dňoch malé opotre
    Re: Polské hroty 30.01.2019 Já naopak mám s polskými náhražkami fakt špatné zkušenosti, ale ne s Petzlem (nemám jejich cepíny).
      Re: Polské hroty 30.01.2019 pokial by bol rozdiel iba v rychlosti opotrebovania, tak sa da do uvahy zobrat este to, ze tie polsk
  Re: Azitromicyn, Doxybene - nezbyl někomu? 24.01.2019 Zajdi si za svým doktorem, vysvětli proč to potřebuješ, na 99% ti to napíše.
  Re: cas zmenit strukturu lezce ? 24.01.2019 Koukám nejsem první :D
    Re: Hack lezec.cz 24.01.2019 Problém se změnou hesel jsem již vyřešil a už to zase funguje.
  Re: Hack lezec.cz 24.01.2019 hesla v plaintextu, to je zuzo :)
  Re: Hack lezec.cz 24.01.2019 Únik je zřejmě staršího data. Hesla již jsou v této chvíli zašifrovaná a Hop pracuje na tom, abychom
    Re: Hack pralezec.cz 24.01.2019 Mail dostaneme v roce 2186, předpokládám;) Proč mi heslo nejde změnit?
      Re: Hack pralezec.cz 24.01.2019 Na skriptu, který všem pošle upozoznění na změnu hesla teď dělám. Počítám, že odpoledne bych ho mohl
        Re: Hack pralezec.cz 24.01.2019 A bude to s heslama jako s fotkama? Posleme novy heslo jirkasovi mailem a on nam ho v denicku zmeni?
    Re: Hack lezec.cz 24.01.2019 Zdar, nejde o to jestli jsou data šifrovaná na serveru, ale jestli je šifrovaná komunikace s vašim s
      Re: Hack lezec.cz 24.01.2019 GDPR pořešené máme. Viz odkaz ochrana osobních údajů v patičce Lezce.
    Re: Hack lezec.cz 24.01.2019 Jenom bych chtěl upřesnit terminologii. Hesla by neměla být šifrovaná, nýbrž hashovaná. Šifrování ne
      Re: Hack lezec.cz 24.01.2019 Kdyz jsme u toho, kdy bude konecne nova verze lezce, ktera bude mit treba responsive web design?
        Re: Hack lezec.cz 24.01.2019 2186, mas to napsane vyse, je to realny odhad. ja osobne mam strach ze jak do toho kluci hrabnou tak
          Re: Hack lezec.cz 24.01.2019 Blbost. Kluci na tom makaji jak fretky, uz aspon 15 let. Takze to rozhodne bude uz v roce 2173! Tak
          Re: Hack lezec.cz 28.01.2019 To jak se provede stažení do pdf? Lépe xls? Hledám ale nenacházím knoflík. Dá se i s komentáři, spol
            Re: Hack lezec.cz 28.01.2019 OK, excel to zvládne prostým nakopčením včetně komentářů a spolulezců.
  Re: Hack lezec.cz 28.01.2019 Tady neni ani tlačítko NA ZAPOMENUTÉ HESLO, popř. odeslání prozatimního hesla do mailu?!!
    Re: Hack lezec.cz 28.01.2019 nonono - to by si už za chvíli mohl chtít třeba i klikací odkazy, nebo tak něco!!!
AV-připojištění trv. invalidity 24.01.2019 Ahoj, funguje vám na stránkách generali formulář pro připojištění trvalé invalidity? Mám zaplaceno, kartičku jsem obdržel a přesto se nedostanu k platbě.
  Re: AV-připojištění trv. invalidity 28.01.2019 nefunguje na Chrome, IE v pohodě
    Re: AV-připojištění trv. invalidity 28.01.2019 asi aj na Mozile, ak sa dobre pamätám
Beta-alanin 23.01.2019 Zdravim,
Mate nekdo zkusenosti s beta-alaninem pro bouldering/lezeni? V podstate se jedna o predtreningovy stimulat, ktery je v kulturistice dost uznavany, popularni a ma opravdu meritelne vysledky... Stejne jako ma kafe, energeticky napoj, hroznov
  Re: Beta-alanin 23.01.2019 Nevim co resis. Tenhle doplnek ma desitky studii.
Podivej se na examine.com
  Re: Beta-alanin 23.01.2019 Prokazatelny efekt ma (viz napr. vyse zmineny examine.com), ale podobne jako u kterekoliv jine legal
  Re: Beta-alanin 24.01.2019 To má být jako reklama?
    Re: Beta-alanin 24.01.2019 Beta alanin tvoří ve svalu carosin = potlacuje kyseinu mlečnou, nic moc bude tě akorát svrbět rypák,
    Re: Beta-alanin 24.01.2019 Reklama? :-D Jako na aminokyseliny? Ze by se takhle fikane rozhodly aminokyseliny si na sebe delat r
      Re: Beta-alanin 24.01.2019 Jsou to ale chytri vykukové, ty amynokiselynki...
  Re: 8C+ 24.01.2019 Je to borec.
  Re: BB “chces u nas pracovat” 22.01.2019 co lezení, ale kam směřuje celej svět???
    Re: BB “chces u nas pracovat” 22.01.2019 o --> (|)
      Re: BB “chces u nas pracovat” 22.01.2019 Shání trenéry :-D omg...
potřebujou spíš ouperky na hlídání té školičky :-)
  Re: BB “chces u nas pracovat” 22.01.2019 mě spíš zaujal te inzerát.
Je to postavené tak, že uchazeč o job uvádí svému budoucímu zaměst
    Re: BB “chces u nas pracovat” 22.01.2019 Me to pride napsany jasne. Ma nekdo zajem nebo ne. Dik za pracovni prilezitost. Zajemci muzou tusit,
    Re: BB “chces u nas pracovat” 22.01.2019 No tak ze znění inzerátu a z toho, jak je to napsané, to jasně míří na ty spíše hloupější. Chytrému
      Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Nechtěla jsem se do diskuze zapojovat, ale na tohle se nedá nezareagovat. Předem se omlouvám za delš
        Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Komentář nemířil na BB ale na cílovou skupinu inzerátu. A sama to potvrzuješ. Chceš odpovědět na otá
          Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 No jasna paka. Tak nastesti te tam nikdo nenuti pracovat, tak to muzes prejit a jit se venovat na jo
        Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 To, že se snažíte vyhledávat děti, které lezením žijí a pomáháte jim se rozvíjet, není v současné do
        Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Katko, BB hledá posily na různé pozice dlouhodobě, to asi víme všichni. Proč třeba na webovkách neud
          Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Tedy základní otázka zní - pročpak tam ty posily a ti noví "zaměstnanci" nikdy nevydrží? P
            Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Kdo konkretne tam nevydrzel?
Jinak, rekl bych, ze se nemusis porad dokola opakovat. Obzvlast,
            Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Každá firma má normální fluktuaci lidí. Proč by mělo být BB výjimkou? Pokud vím, tak jeden důležitý
              Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Tak důvodem tohoto odchodu, pokud vím, rozhodně nebyla mateřská dovolená.
                Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Bože, koukám že těch zasvěcených ale je... Důvodem jednoho odchodu rozhodně mateřská je. Toto nemá c
                  Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Hrrr hafa haf feu feu
                    Re: BB “chces u nas pracovat” 26.01.2019 Jo, kdyz uz to nejde vymyslenim si lzivych nesmyslu, tak maji pomoci nesmyslne citoslovce? Nabizi se
            Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Závodní skupinu zrušili. Budou se věnovat rozvoji masového sportu.
              Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Tady se zase jedou věci :). Bohužel klasika diskusí na Lezci. Anonymní týpci, kteří nás navíc určitě
                Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Máš špatný přístup. Bereš to moc vážně, zatímco jiní se jen baví :-)
Jinak realita je
                  Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Ale prdlajs :). Žereš to moc ty. Osobně slýchám jiné věci než píšeš. Anonymy neřeším. Realita je naš
                    Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Anonymy neřešíš, přesto sem píšeš a reaguješ na ně? Měl sis vzít poučení minimálně už z ČSL a sehnat
                      Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Hele, já myslím, že Oliváč to tady celkem jasně popsal a Feu potvrdila, tak co nadále prudíš? Jeden
                        Re: BB “chces u nas pracovat” 24.01.2019 Tak pak je to v pořádku, ne? Kdybyste nereagovali na anonymní troly, jako jsem já, už dávno by tato
                        Re: BB “chces u nas pracovat” 24.01.2019 V inzerátu chybí základní otázka "A co za to?" a také chybí odpověď - alespoň nějaký inter
                          Re: BB “chces u nas pracovat” 25.01.2019 A vstával?
                            Re: BB “chces u nas pracovat” 26.01.2019 Vimjá, zda by/bych vstával?
                    Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Kecale, reaguj na výsledky vaší tréninkové skupiny ve srovnání s oběma Monkeys nebo Pavoučky. Data j
                Re: BB “chces u nas pracovat” 25.01.2019 Oliváči, máš pravdu, měl jsem si to nechat pro sebe.
tak sorry.
            Re: BB “chces u nas pracovat” 23.01.2019 Závodní skupinu zrušili. Budou se věnovat rozvoji masového sportu.
              Re: BB “chces u nas pracovat” 24.01.2019 Hledáme trenéry.
Ne, já instruktora dělat nechci.
A proč vlastně ne? Přijde mi, že by
                Re: BB “chces u nas pracovat” 25.01.2019 Tak trenér v BB je obecně nesmysl. Na té úrovni, na jaké se tam leze, opradu stačí instruktor. Nikdo
                  Re: BB “chces u nas pracovat” 25.01.2019 Je to tak, dám ruku do ohně za to, že kdyby tam někdo přišel s trenérskou licencí a že by tedy tu pr
                  Re: BB “chces u nas pracovat” 25.01.2019 Tak tady se musím BB zastat, občas se tam trenér, který chce brát děti i na jiné stěny objeví.
                    Re: BB “chces u nas pracovat” 25.01.2019 Občas se tam takový trenér objeví? Jak je to možné? Nepsal Oliváč, že mají dlouhodobě stálý a funguj
                    Re: BB “chces u nas pracovat” 25.01.2019 Oni ale nenabízí práci trenéra na "občasné se objevení". Ale práci trenéra na HPP. V tom j
                  Re: BB “chces u nas pracovat” 25.01.2019 "A to opravdu ne v BB. Dá se tam zajít, ale samotné BB je nedostačující. A že by s tebou BB tre
                    Re: BB “chces u nas pracovat” 25.01.2019 Nesnaž se být vtipný, nejde ti to. Jo, BB by mohlo být super, ale není. A to právě díky tomu, jak to
                      Re: BB “chces u nas pracovat” 26.01.2019 Skoro jako bys byl z GTM ?
                        Re: BB “chces u nas pracovat” 26.01.2019 A kdyby ano, mění to na věci něco?
                          Re: BB “chces u nas pracovat” 26.01.2019 Celkem dost :D
                            Re: BB “chces u nas pracovat” 26.01.2019 Takže když jsem z GTM, tak nemám pravdu, když z GTM nejsem, tak pravdu mám? Nebo obráceně?
                      Re: BB “chces u nas pracovat” 27.01.2019 Fakt je, ze přesně pro tyhle důvody jsem do bb přestal chodit. Ještě k tomu pridam ranní vstupny za
                        Re: BB “chces u nas pracovat” 27.01.2019 Ja do BB prestal chodit kvuli detem taky... Clovek jde pres den aby mel klid a ma presny opak, kde j
prosímo poradu s Nepálem 21.01.2019 Ahoj lidi
Prosím Vás o radu s tímco vzít s sebou do Nepálu
Mám synátora,který mne pozval do Nepálu na výlet.
Jemu je 21 let a mne 46.Bohužel vůbec nevím co vzít s sebou.Má naplánován výlet do Lukly a potom do vesnice namchebazar
  Re: prosímo poradu s Nepálem 22.01.2019 Ahoj, mozna bych volil z Kathmandu busem do Jiri a pak trek do Lukly, naberes vejsku, poznas domorod
1
...
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
...
2263
Lehké ledy u chaty Poraďte prosím oblast, kde jsou lehké krátké ledy blízko chaty co má noclehárnu ( takže se tam vejdu do cca 25e/osoba, noc). Něco jako kolm saigurn (tam už mají v mém termínu plno). 15:23:06 27.01.2019odpovědět
  Re: Lehké ledy u chaty Maltatal, Rudolfshütte, údolí Pitztal, Ötztal ... zaserfuj na bergsteigen.at 16:40:20 27.01.2019odpovědět
    Re: Lehké ledy u chaty V Pitztalu a Oetztalu jsou vetsinou ledy ve vesnicich nebo kousek od cesty. Takze pokud dotycny chce spat v teple na chate, tak to v techto pripadech bude muset byt pension a na 25e/noc by musel mit sakra stesti. Nebo je v Pitztalu nejake levne ubytko o kterem nevim? Rade 11:19:25 28.01.2019odpovědět
      Re: Lehké ledy u chaty Selber haus v Artzlu, pak autem a jsi do 3/4 hodiny pod ledem dle vlastniho vyberu. Pokud si chceš užít samoty, přibal ski či sněžnice a vyšlápni si na Ludwigsburghutte, je tam vytopitelný winterraum. Je to sice delší, ale ty panoramata, ty za to stojí. To by byl Pitztal.
Umhausen, camp Ötztal arena a vytápěná chatka pro puboše coby ubytko, pak opět autem a ledy dostupné u silnice jsou. Teplá sprcha, sauna, masage... 😋 20:42:41 28.01.2019odpovědět
        Re: Lehké ledy u chaty Diky, bude se hodit. R. Radek 09:30:34 30.01.2019odpovědět
          Re: Lehké ledy u chaty Není zač.. R. R. jako taky Radek 07:23:59 31.01.2019odpovědět
  Re: Lehké ledy u chaty Brádlerovy boudy 20:53:06 28.01.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: