Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ledy 07.02.2019 Zdravím, neví někdo jak vypadají ledy okolo Kranjske Gory a okolí? Dík Honza
  Re: Ledy 08.02.2019 Jene. Jsou bílé a občas po nich teče voda. Dyť to znáš
Zatoulaný Click-up 07.02.2019 Zdravím,
třetí víkend v lednu si kdosi na Offku nechtěně cvaknul Click-up na svůj úvazek, zjistil to až doma a zavolal na recepci, že přijde odevzdat, byť se zatím nestalo.
Pokud jsi ty ta dobrá duše, neváhej mi napsat, rád se pro svoje ji
  Re: Zatoulaný Click-up 08.02.2019 Jen otázečka: když to bude mimo Prahu tak ho nechceš a můžu si ho nechat?
  Re: Zatoulaný Click-up 08.02.2019 Další otázka: to jako dojistíš a odhazuješ jistítko na zem? Dovedeš si představit, jak by to na stěn
    Re: Zatoulaný Click-up 13.02.2019 Obvykle po mě na zemi nic nezůstane, ale tentokrát byl kdosi rychlejší.
  Re: Zatoulaný Click-up 08.02.2019 No jo, jsem začal bouchat překližce a je tam spousty odloženýho eráru... Už mám i sadu presek! :-)
Zatoulaný Click-up 07.02.2019 Zdravím,
třetí víkend v lednu si kdosi na Offku nechtěně cvaknul Click-up na svůj úvazek, zjistil to až doma a zavolal na recepci, že přijde odevzdat, byť se zatím nestalo.
Pokud jsi ty ta dobrá duše, neváhej mi napsat, rád se pro svoje ji
Hudy 06.02.2019 Zdar, na Lidické mají inzerát na HPP. Pracoval jste někdo v Hudy? Zkušenosti jaké to tam je? Dikec
  Re: Hudy 06.02.2019 Je to pobocka od pobocky. Zalezi na kolektivu.
  Re: Hudy 07.02.2019 To bych ti nedoporučoval. Pokud hledas kolektiv lezci tak té upozornuju ze už tam skoro nikdo neleze
  Re: Hudy 08.02.2019 Nahore jsou docela hezky prodavacky.
    Re: Hudy 13.02.2019 když nedaj, tak co z toho...
      Re: Hudy 13.02.2019 Moje zkušenost: hele za 12k ti daj!...pěknou bundu ;-)
Kralovany 06.02.2019 Ahoj,
Nebyli jste nekdo v techto dnech v Kralovanech? Jake jsou tam podminky? Jak je natečeno? Díky
  Re: Kralovany 07.02.2019 Dnes jsem byl kousek od Kralovan a vidím to černě.Je moc teplo a všechno teče a padá. A o víkendu bu
Kralovany 06.02.2019 Ahoj,
Nebyli jste nekdo v techto dnech v Kralovanech? Jake jsou tam podminky? Jak je natečeno? Díky
La Sportiva Skwama 06.02.2019 Zdravím, chtěl bych se zeptat na zkušenosti s LS Skwama. Loni jsem si pořídil Solutiony jako sváteční lezečky do skal, a teď bych chtěl apgrejdovat i svoji překližkovou obuv. Solutiony mi opravdu perfektně sedly, s pocitem že lepčí lezečky jsem neměl, ale
  Re: La Sportiva Skwama 06.02.2019 Hodně rozdílná kopyta. Solution celkově úzká bota s výraznou špičkou (do dírek), výzaznější P3 pahrb
    Re: La Sportiva Skwama 06.02.2019 Neřekl bych, že se Skwamy více roztáhnou, ale celkově jsou širší, takže budí dojem větší boty. Osobn
      Re: La Sportiva Skwama 06.02.2019 Souhlasím, s Variantem. skvěle to charakterizoval. Myslím, že se Sqwamama chybu neuděláš. Jen si chv
      Re: La Sportiva Skwama 06.02.2019 Amen :-)
Má zkušenost je překvapivě stejná :-)
Malta vs. Mallorca s malým dítětem 05.02.2019 zdarec,
rozhoduju se mezi lezenim na Malte, nebo Mallorce. Mel by nekdo radu, ktera z danych dvou destinaci je vhodnejsi, kdyz uvazite tyhle pozadavky?
1. Pod skalou nejaky prostor pro 2 leteho prdolu (DULEZITE).
2. Termin: br
  Re: Malta vs. Mallorca s malým dítětem 05.02.2019 S malými dětmi spíš Malta a Gozo, Malorka mi přišla vesměs nepřístupná (blbé nástupy občas popolezan
    Re: Malta vs. Mallorca s malým dítětem 06.02.2019 Papousi dik. Tvoje clanky uz jsem skouknul driv.
  Re: Malta vs. Mallorca s malým dítětem 07.02.2019 S deckem by teoreticky na Mallorce slo urcite par oblasti. Port de Soller, Puig de Garafa, Betlem a
Ledy na Brnčálce 03.02.2019 Ahoj, byl někdo v poslední době lozit ledy na Brnčálce? Jak to tam vypadá? Hlavně teda teď po tomto víkendu, jestli je to v pohodě, co se týče lavin a natečení ledů. Díky H.
  Re: Ledy na Brnčálce 03.02.2019 Ledy pod Svišťovou byly vikend 26.-27.1. slabší. Nastupy v pohodě, sněhu bylo málo. Obávám se, že ak
  Re: Ledy na Brnčálce 04.02.2019 Byli jsme o víkendu ve Velké studené, ledy všeobecně málo natečené (v létě bylo sucho). V neděli to
    Re: Ledy na Brnčálce 04.02.2019 v sobotu nad nulou lavínky sypali. Takže čo malo spadnúť, spadlo.
teraz sa už ochladilo: Bie
        Re: v létě bylo sucho 05.02.2019 já si to vysvětluju tak, že je prostě suchá zima. Ty puklino
          Re: v létě bylo sucho 05.02.2019 Spíš Suchej únor :-D
          Re: v létě bylo sucho 05.02.2019 vcera bylo krasne, dneska je kosa
Čestmír Lukeš 02.02.2019 Ahoj, nemáte někdo informaci, kdy a kde letos bude v ČR mít přednášku Čestmír Lukeš?
děkuji, Petra
  Re: Čestmír Lukeš 02.02.2019 Kdo to je?
    Re: Čestmír Lukeš 03.02.2019 Původem Čech od roku 1971 švýcarský horolezec a cestovatel. Byl na lezci od něj krásný seriál o Eigr
1
...
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
...
2263
Kralovany Ahoj,
Nebyli jste nekdo v techto dnech v Kralovanech? Jake jsou tam podminky? Jak je natečeno? Díky Cmana 08:49:12 06.02.2019odpovědět
  Re: Kralovany Dnes jsem byl kousek od Kralovan a vidím to černě.Je moc teplo a všechno teče a padá. A o víkendu bude hůře. Libor Ho. 18:24:01 07.02.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: