Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezky na písek 24.02.2019 Ahoj. Potřeboval bych doporučeni lezeček na písek. Přemýšlel jsem nad saltic garnet, nebo LS Cobra. Děkuji za tipy.
  Re: Lezky na písek 25.02.2019 Cokoliv co ti sedne na nohu s ohledem na pohodlí. Jestli se bojíš odřených kotníků tak kotníkové...
    Re: Lezky na písek 25.02.2019 Cobra
  Re: Lezky na písek 25.02.2019 na písek spíš měkčí botu...je z čeho vybírat. nic extra drahýho nepotřebuješ. nějaké tripy, saltiky
    Re: Lezky na písek 25.02.2019 mě na písek vyhovují ocun pearl lu nebo dražší five ten anasazi.. ale spíš záleží na olezenosti špi
  Re: Lezky na písek 25.02.2019 Na těžké moderní cesty nosím ls Testarossa. Na klasiky cokoliv měkkého pohodlného třeba triop start.
  Re: Lezky na písek 25.02.2019 Záleží jakou lezeš obtížnost (VIIa nebo Xa budou vyžadovat různé vlastnosti), kam jezdíš (obláky na
    Re: Lezky na písek 25.02.2019 Souhlasím s předchozím komentářem. Každému sedí něco jiného. Lezu na písku 35 let a stále se učím a
    Re: Lezky na písek 26.02.2019 Ocún Oxi, měkká lepička má výborné tření (nevýhodou je vyšší optřebení než např. Ocún Ozone). Modern
      Re: Lezky na písek 28.02.2019 Ve vší úctě k ocúnu. Lezečky Oxi mám ve šněrovací verzi a upřímně řečeno: nejsou špatné ale technick
        Re: Lezky na písek 02.03.2019 A s tím nesouhlasím. Ocún Ozone je pro mě nejlepší lezačky co jsem kdy měl. Ustojíš v nich to čemu u
          Re: Lezky na písek 02.03.2019 Ozone jsem ještě nezkoušel a taky je nesoudím. Psal jsem pouze o modelu Oxi. Génius mě také moc neza
            Re: Lezky na písek 02.03.2019 Své zkušenosti jsem nevázal na písek. Ocún Ozone jsou pro mě vynikající, ale na Prachov nebo Hrubici
              Re: Lezky na písek 02.03.2019 už jsem to psal výše. lezu hlavně s Rózama. když jsou nové, tak na vápně, až je trošku rozlezu tak n
                Re: Lezky na písek 03.03.2019 Mam pocit ze od jisteho okamziku Ocun sel s kvalitou dost dolu. Na obou lezkach se mi zacala odlepov
  Re: Lezky na písek 26.02.2019 no vzhledem k tomu co davas na vyber tak jsi asi spis zacatecnik. saltic garnet mi prijde jako kopyt
    Re: Lezky na písek 26.02.2019 Jedině Noedge, ale vážně!
  Re: Lezky na písek 26.02.2019 Vemte si ty kobry michalku ale nezapomente.. Staci jedna chybicka
  Re: Lezky na písek 27.02.2019 Na písku se leze bez bot, bez mága a na konopným laně.
    Re: Lezky na písek 27.02.2019 Na lehký cesty budou Garnety v pohodě - měkký a citlivý. Určitě je spoustu jinejch bot, který tenhle
      Re: Lezky na písek 01.03.2019 ls miura. ls python
  Re: Lezky na písek 04.03.2019 má cenu odepisovat zadavateli, který si za deset dní nenajde čas na to odepsat těm, co mu odpověděli
    Re: Lezky na písek 04.03.2019 Diky za tipy. Beru miury
  Re: Bridwell - posledne interview s legendou 23.02.2019 Dík za link. Hodně zajímavý. Byl to sekáč.
  Re: Bridwell - posledne interview s legendou 24.02.2019 Borec do poslední chvíle - Balls to the wall :-)
Hodinky na Rovišti 20.02.2019 Ahoj,
pokud jste někdo našel po víkendu 15.-17.2.
dětsky vypadající dámské hodinky na Rovišti (možná i v některém z lomů u Velké), budu ráda, když se ozvete. Je to levný šunt, ale měla jsem je ráda.
Dík!
  Re: Hodinky na Rovišti 21.02.2019 Jojo, našel. ;-)
    Re: Hodinky na Rovišti 21.02.2019 No fakt dobry, snad 3 hodiny jsem valel smichy! :-DDDDD Kluci uz to sem nepiste nebo to fakt nedam.
      Re: Hodinky na Rovišti 22.02.2019 mě spíš zaráží, že někdo po někom sbírá odpadky a pak to ty lidi chtějí ještě zpátky.
        Re: Hodinky na Rovišti 22.02.2019 Jaký odpadky... Vždyť to byly Swarovski s takovým růžovým drahokamem. Jdou mi k expreskám!
          Re: Hodinky na Rovišti 23.02.2019 ..
          Re: Hodinky na Rovišti 23.02.2019 No ty vole Jaryne, ty fakt valis, prosiiiim vic!!!!
            Re: Hodinky na Rovišti 24.02.2019 To bys musel někde něco utrousit... ;-))
Podmínky okolo Teryny 18.02.2019 Ahoj, víte někdo jaké jsou podmínky na lezení okolo Teryny (cesty mix okolo 3-4 UIAA)? Jsou nateklé ledy? Dá se chodit k nástupům bez lyží?
Díky za info
skialpy pro dítě 17.02.2019 Zdar, rád bych zde probral s p.t. diskusním fórem otázku skialpů pro děti.
Mám syna (130 cm, 27 kg) a ten se nechal slyšet, že běžky jsou otrava a kloužou a bobě se ba nich jezdí z kopce a že by chtěl skialpy.
Zde mám několi
  Re: skialpy pro dítě 17.02.2019 Sjezdovkové přezkáče ano. Pro prcky se stejně jiné nedělají. Doporučuji co nejlevnější z bazaru, pro
    Re: skialpy pro dítě 21.02.2019 Skialpovy boty ve velikosti EU36 se rozhodne delaj, ma je pritelkyne.
      Re: skialpy pro dítě 22.02.2019 Tak to už nemluvíme od dětech, které poprvé stoupnou na skialpy, ale teenagerech. Já si představoval
        Re: skialpy pro dítě 22.02.2019 Honza psal "syn má nohu cca 35 - 36" ;-)
        Re: skialpy pro dítě 22.02.2019 Synovi je 9 a nohu má 35. Na sjezdovky má teď třeba přezkáč 38 a nepadá mu.
          Re: skialpy pro dítě 22.02.2019 Přičemž mluvíme o tom, že by si poprvé stoupnul na skialpy.
  Re: skialpy pro dítě 17.02.2019 mám to obráceně. takže jsem děti opakovaně trýznil skialpy, nějak to dali, borůvkovej knedlík zbašti
    Re: skialpy pro dítě 17.02.2019 Běžky jsou jenom pro děti, které pochopí krásu masochismu. Což nastává obvykle ve věku až po dvacítc
      Re: skialpy pro dítě 17.02.2019 Musim se priznat ze ty skialpovy vlozky a sjezdovy prezkace mi zavanej spis sadismem. Ve velikosti 3
        Re: skialpy pro dítě 18.02.2019 ale jo, von to sadismus samozřejmě je. ty vložky do vázání zvednou nohu o pár čísel vejš nad lyži a
          Re: skialpy pro dítě 18.02.2019 Nejlepsi je, a razi to dost lidi - muzes to treba uspesne okoukat v Rakousku - na freeridovej svah v
            Re: skialpy pro dítě 18.02.2019 to bys koukal, kde jsem tuhle sobotu potkával v Krkonoších hojné exoty na skialpech. třeba na kládov
              Re: skialpy pro dítě 18.02.2019 No jo, zoufale krajinne podminky casto zadaji zoufale ciny. Ale obecna pravidla, treba pro vylet do
    Re: skialpy pro dítě 17.02.2019 Tak vem deti na nejaky sjezdy (jsou i u nas), at diky tome nemaji o tom sportu naprosto zkreslenou p
  Re: skialpy pro dítě 17.02.2019 Dokud jsou deti maly, tak by se mely ucit klasiku (a plavat). Ve starsim veku ten pohyb nejde tak do
    Re: skialpy pro dítě 17.02.2019 klasika (mluvíme-li o běžkách) je dávno mrtvá, aspoň tedy z hlediska sportovního (romantické ťapání
      Re: skialpy pro dítě 17.02.2019 Počkej, až s dcerunkou vyrazíš do ÚKDŽ na prodlouženou! Mazurka, menuet a vogeltanz jdou furt základ
      Re: skialpy pro dítě 18.02.2019 Kolik borců to celé odsoupaží?
        Re: skialpy pro dítě 19.02.2019 112363
  Re: skialpy pro dítě 17.02.2019 Na vyzkouseni staci normalni detske lyzaky, vlozka do vazani a stare pasy.
Pokud ho to chyti,
    Postřeh z Alp 18.02.2019 Táta na skyalpech, za ním synátor (6-7 let) na běžkách s pásama, podpora gumicukem. Táta na báglu dě
      Re: Postřeh z Alp 18.02.2019 Tak zažil jsem s dětmi v terénu mnohé, ale brát s sebou pro ně dvoje lyže, to mě nikdy nenapadlo - t
    Re: skialpy pro dítě 18.02.2019 "krusta nebo fouknuta deska" kdo by s deckem (i bez decka) do takoveho terenu chodil na fr
      Re: skialpy pro dítě 18.02.2019 kdo by tam chodil? každej kdo musí plánovat. většinou máš víkendy a dovolenou a proti tomu prázdniny
        Re: skialpy pro dítě 19.02.2019 No jo, to je ta uboha mentalita dnesni doby. Porad nejaky navstevy u babicek, rodine seslosti a na t
        Re: skialpy pro dítě 19.02.2019 Za vyklidněnou psí povahu se rozhodně nepovažuju (anebo špatně chápu, co to je), ale vzhledem k tomu
Skúsenosti s lanami Ocun a SR 14.02.2019 Ahojte, aké máte skúsenosti s lanami Ocun a Singing rock? Od Ocunu ma zaujíma Spirit 9,5 a Cult 9.8 mm a od SR Hero 9.6. Vďaka
  Re: Skúsenosti s lanami Ocun a SR 14.02.2019 Oboje v pohodě, záleží na tom jak moc lezeš a hlavně jak moc padáš. Jestli padáš hodně na stěně nebo
  Re: Skúsenosti s lanami Ocun a SR 14.02.2019 Oboje v pohodě, záleží na tom jak moc lezeš a hlavně jak moc padáš. Jestli padáš hodně na stěně nebo
  Re: Skúsenosti s lanami Ocun a SR 14.02.2019 Ahoj, loňskou sezonu jsem hodně lezl na Ocun Spirit a musim říct, že jsem byl dost příjemně překvape
    Re: Skúsenosti s lanami Ocun a SR 16.02.2019 Ocun se nevyrábí u SR ani Tendonu. Osobně mam Cult 9,8 a naprostá spokojenost, někde se ten vývoj a
  Re: Skúsenosti s lanami Ocun a SR 17.02.2019 SR hero, po roce lezeni v pohode (pisek, skalky)
Česká čárka 13.02.2019 Vádí nevadí Vám očárování Wadi Rumu?
České výškové grafiti jedou do celého Mundu
protáhnout novou čáralinku na každém BigVolu.
  Re: Česká čárka 13.02.2019 Spise mi vadi, ze jsi trotl.
    Re: Česká čárka 13.02.2019 Spíš by mě zajímalo jak tam drží ty nýty? To je písek ne? Ten na expandky není moc dobrý ne?
      Re: Expanzni nyt v piskovci 13.02.2019 Tohle by me take zajimalo. Uz jsem nad tim jednou premyslel. Nedavno jsem videl fotky od kamarada z
        Re: Expanzni nyt v piskovci 13.02.2019 hoši, já nevim ale zkuste si trošku rozšířit obzory a nastudovat nějaké základy..dobře - písek - sam
          Re: Expanzni nyt v piskovci 13.02.2019 Obzory rozsiruju porad, protoze je porad neco co se clovek muze naucit, to jo... Ale tvrzeni, ktere
            Re: Expanzni nyt v piskovci 13.02.2019 tak vidím, že víš o co jde.. tak sem jen
asi nepochopil ten dotaz.. o tom, že borháky jsou
              Re: Expanzni nyt v piskovci 14.02.2019 Ja mam prave pocit, ze to "vyhnivani" je do znacne miry eroze skaly v miste kde je nyt nav
            Re: Expanzni nyt v piskovci 13.02.2019 Jordánsko je chudá rozvojová země. Natrefil jsem tam jen asi na dva lepený slaňáky a jinak je to tam
    Re: Česká čárka 13.02.2019 Dali jich tam 160 nebo kolik, to se zalepit prodraží.
  Re: Česká čárka 14.02.2019 nebo to můžou přelízt po nýtech a pak to proslanovat a vyměnit za lepený borky. nýty jim zůstanou ne
    Re: Česká čárka 14.02.2019 při tempu půldruhé délky za den bych viděl jako realistické dávat dočasné rozpěrné kotvy a ty vždyck
      Re: Česká čárka 14.02.2019 Petzl už dělá expanzní vyjímatelný nýt, vrtá se stejná díra, do jaké pak osadíš třeba bh od Singing
        Re: Česká čárka 14.02.2019 jako rozpěrné kotvy jsem spíš měl na mysli něco jako omo kotvy, čili věc poměrně blbuvzdornou na prů
          Re: Česká čárka 14.02.2019 No jo, ale vrtat šestnáctku díru v počtu 80 ks v 10 délkách nad sebou je zas úlet - vzhledem k akumu
            Re: Česká čárka 14.02.2019 nebo je samozřejmě variantou dávat prvovýstupové nejty silně podvyživené, třeba krátké osmičky, a mí
              Re: Česká čárka 14.02.2019 To už ale znamená víc vybavení. Když nýtuješ, nebereš lepidlo, pistoli. To jsou (s plnou kartuší) dv
                Re: Česká čárka 14.02.2019 Hele ještě je možnost dát tam expanzku nýt v kombinaci s lepidlem nebo kapslí. Moc se do nedělá ale
                  Re: Česká čárka 14.02.2019 To jako že normální nejt natlučeš a dotáhneš do lepidla? To mě nikdy nenapadlo.
                    Re: Česká čárka 15.02.2019 to mi přijde jako technicky strašná blbost. tedy dávat nejt do díry správného průměru, a cpát tam je
                      Re: Česká čárka 15.02.2019 Jo, vrtalo mi to hlavou, odhadoval bych, že do díry správného průměru nýt do předem namáčknuté chemi
    Re: Česká čárka 14.02.2019 Ve velké stěně je lepidlo skutečně logistický problém. V Alpách jsem používal do žuly vrtané nerezov
      Re: Česká čárka 14.02.2019 No jasně nerez nýt + žula, stačí pár cm, ale písek to je o co tu běží ;-)
      Re: Česká čárka 15.02.2019 alpskej genussovej standard s (nerezovými) nejty v délce a jedním nejtem a jedním lepeným (do skleně
        Re: Slovenská čárka 17.02.2019 Tak po pětidenním lezeni mimo civilizaci si myslím, že tato diskuze má jasný sexuální podtext a nepo
          Re: Slovenská čárka 17.02.2019 Slováci jsou asexuálové tak bych je to toho netahal, oni milujou jen chlast!
Česká čárka 13.02.2019 Vádí nevadí Vám očárování Wadi Rumu?
České výškové grafiti jedou do celého Mundu
protáhnout novou čáralinku na každém BigVolu.
mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 mrtvy tah a lezeni - kulturisti to maji jako jeden ze zakladnich, hmotu nabirajicich cviku. Czo vetsina lezcu nechce. Ale ja si nejka nemuzu pomoct, a rek bych ze ucinek na zpevneni spodnich zad je proste uzasnej. Nejake zkusenosti/nazory?
  Re: mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 pro lezeni to je mrtvy
    Re: mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 nemyslim zeje to tak definitivni
      Re: mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 Pro lezce, pokud potřebuješ zpevnit spodek zad, jsou určitě jednodušší a bezpečnější cviky. Jo, je t
        Re: mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 Jde li vylozene o to ze mas strach co si mysli okoli, neni problem to delat doma.
          Re: mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 Ale mam pocit ze pro hobby lezeni dostacuji cviky bez cinek - vlastnim telem, kruhy, hrazda... Cinky
        Re: mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 Mrtvy tah je absolutne bezpecny, ked vies, ako ho cvicit. To ty evidentne nevies.
          Re: mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 Ty jsi čím dál chytřejší, Náčelníku. Šéfa si určitě pamatuješ a ten by ti pár příkladů od svých znám
            Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Placas uplny hovna.
Mrtvy tah je naprosto bezpecny pokud ho vykonavas spravnou techni
        Re: mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 Co je na mrtvem tahu nebezpecne? (nebavim se o nebezpeci, ktere si privozujes sam, ze neco delas upl
          Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Tak hlavně asi ty váhy, co zvedáš. Předpokládám, že to nebudeš cvičit s holou tyčkou. Stejně tak 100
            Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Ne. Vahy zvedas adekvatni svemu vykonu a narocnosti pohybu. Na tyhle vahy pri tomto pohybu jsme desi
              Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Expert určitě ne, ale železo jako doplněk mě baví (nemyslím tím stroje).
            Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Castecne mas pravdu, ale
O vaze jako takovy to neni, 1000x 10kg mrtvola se spatnou te
              Re: mrtvy tah a lezeni 18.02.2019 Když si občas zaběháš nebo zalezeš, a dáš tomu na svoje možnosti max, nic moc se ti nestane. Pokud s
                Re: mrtvy tah a lezeni 18.02.2019 Stejne jako pri jakykoliv jiny cinnosti kterou delas blbe. Dost lidi konci na rehabkach kvuli lezeni
        Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Mozna je jen neznam. Ale neco znam.. jak ciste s vlastni vahou, tak s pomuckami ala trx. Ale prijde
  Re: mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 Mrtvy tah je jeden z nejvice komplexnich cviku. Zapojuje se pri nem hromada svalu. A urcite bych ho
  Re: mrtvy tah a lezeni 12.02.2019 Benčuj, dřepuj, tahej
    Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 aneb korteho trenink aneb trenink ciste na nakopnuti tela aby zaclo rust.
      Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Hele plati vcelku vsemi uznavane pravidlo:
Chces vypadat jako powerlifter, zer jako
      Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 telo roste pokud mu das dostatek fyzickyho stresu ve forme silovyho treninku (od kalisteniky az po o
        Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 zajimavy, diky. Jen si mi zrovna skrknul mrtvej tah z treninku.
          Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Hele jestli ti sedi, mas techniku +- vcajku a zvladas ho odregenerovat, tak proc ne. Pokud mas pocit
            Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Mluvis mi celkem z duse. I kdyz tma ma nalozno o kus min nez rikas, tak to prave nahazuju dycky jak
            Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Dělám trenéra ve fitku už 15 let. Lezu od mala a že bych potřeboval k něčemu mrtvolu či velké váhy z
              Re: mrtvy tah a lezeni 14.02.2019 Hola mocny Karesaku! Diky za info!
hodne s tebou souhlasim. I kdyz u me jsou ty nizky
              Re: mrtvy tah a lezeni 14.02.2019 Prijed k nam do Fyziogym Cooper a my te naucime i to, jak udelat technicky korektne vic jak 30 zhybu
                Re: mrtvy tah a lezeni 14.02.2019 hehe. Shybu kdyz se naseru dam 60. Ale jsem vetsinou klidny clovek (nebo parodie na clvoeka), a 10x1
                Re: mrtvy tah a lezeni 18.02.2019 Ty precizně provedené shyby, je to potřeba k lezení?
              Re: mrtvy tah a lezeni 14.02.2019 Only sith thinks in absolutes.
Aneb to ze ty to ctes deterministicky neznamena ze to
                Re: mrtvy tah a lezeni 14.02.2019 Nemyslim ze karesak mluvi v absolutnim. (Ale ja ho mam zidealizovanyho :) ). Myslim ze si z jeho pri
                Re: mrtvy tah a lezeni 15.02.2019 Tak nejak...
      Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 maximalky a ne korte.Nezer jak prasa a nenaberes
      Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 maximalky a ne korte.Nezer jak prasa a nenaberes
      Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 maximalky a ne korte.Nezer jak prasa a nenaberes
        Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 ok:)
  Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 já myslím, že pro člověka pracujícího v kanceláři, to může být dobrý si jednou tejdně udělat pár mrt
    Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Se swingama bych opatrnej. A hlavne at zadneho lezce (kohokoliv) nenapadne provozovat cross-fitove s
      Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Proč?
        Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 protoze moc neposiluji a hodne likviduji ramena a lokty. Myslim ze devastace loktu a ramen z normaln
        Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 tvl proc asi
Protoze na to za:
a) naprosta vetsina lidi nema silu. Ja
    Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 nesmysl
tgu ani kb swingem nezatizis erektory a stabilizatory patere ani zdaleka tak
      Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 TGU techniku te nauci ve Fyziogym Cooper. Prijed a nebudes litovat.
        Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Koukam na vas web .. vam bych veril kdybych potreboval, akorat na tom jeste nejsem financne tak abyc
        Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Ha, sice oklikou, ale už jsme doma :-D
          Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 no ume doma to fakt neni....
  Re: mrtvy tah a lezeni 13.02.2019 Kolik máte vylezeno, experti? Max 7c+.
    Re: mrtvy tah a lezeni 14.02.2019 uz jen vdavne minulosti... Ale z blbosti meho dotazu je zrejme ze to nikdy nebylo vic
    Re: mrtvy tah a lezeni 14.02.2019 To je prosim relevantni k dotazu OP jak ty vemeno?
      Re: mrtvy tah a lezeni 14.02.2019 Me to nahodou prislo relevantni (idkyz blbe poozney)
Jinak bude o mrtvym tahu mluvit nekdo kd
  Re: mrtvy tah a lezeni 15.02.2019 myslim že ti rozumim, sám mám hodně pozitivní zkušenost s přenosem kyčelního ohybu do jiných aktivit
Friendy - srovnání velikostí 12.02.2019 jednou jsem tu zahlédl odkaz na srovnání velikostí friendů různých značek. Nevíte někdo, kde bych to našel? Díky
      Re: Friendy - srovnání velikostí 13.02.2019 Kouba a Rock Empire jedno jest, BD bych nebral... daleko lepší jsou DMM ;-), vychytanější, levnější,
          Re: Friendy - srovnání velikostí 14.02.2019 Starší modely, ale furt parádní, na volné lezení. Nové mají ještě vychytávku v podobě rozdělení styč
            Re: Friendy - srovnání velikostí 14.02.2019 Začátečnická výbava je ideálně 1-2-3-4 dle potřeby zdvojit. 0, 00 se taky hodí no malých spár + sada
1
...
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
...
2263
  Re: Friendy - srovnání velikostí Tady neco je. https://bit.ly/2UUfiHg Staci do googlu napsat 'cams size comparison' a mozna najdes presne to co hledas. Pokud nevis co koupit ber Black Diamond, prijde mi to jako paradni pomer cena/vykon. Mam C3 (00 a 0) a jednu sadu C4 (0.3 - 3), kde velikosti 0.3 - 0.75 mam 2x. Takhle jak to mam mi to prijde jako idealni sada na zulu do Alp a k tomu par vklinaku do poctu. Radek 12:29:23 12.02.2019odpovědět
    Re: Friendy - srovnání velikostí Diky, měl jsem za to, že to bylo české, včetně KOUBŮ , Rockempirů. Ale možná se pletu. Martin 13:11:45 12.02.2019odpovědět
      Re: Friendy - srovnání velikostí Kouba a Rock Empire jedno jest, BD bych nebral... daleko lepší jsou DMM ;-), vychytanější, levnější, a mají lepší pevnost než ty čínské šunty od BD... Krtek 10:49:00 13.02.2019odpovědět
        Re: Friendy - srovnání velikostí https://www.rockpoint.cz/outlet-vklinence-skoby
tyhle jsou v pohodě? a jak to nakombinovat? Díky H.H. 11:01:43 14.02.2019odpovědět
          Re: Friendy - srovnání velikostí Starší modely, ale furt parádní, na volné lezení. Nové mají ještě vychytávku v podobě rozdělení styčných ploch, méně se vytřepávají a líp drží i v horších spárách viz: https://www.youtube.com/watch?v=Q8rcr92s_yI Záviš 19:54:06 14.02.2019odpovědět
            Re: Friendy - srovnání velikostí Začátečnická výbava je ideálně 1-2-3-4 dle potřeby zdvojit. 0, 00 se taky hodí no malých spár + sada wallnutů 1-8 a nebo těch excentrických stačí a parádní sou i hexy 1+2+3. Větší velikosti camů sem moc nepoužil a nebo bral cíleně na široké dardy.
Roky sem lozil i na koubovi, ale tohle je prostě jiná liga. :-) Záviš 20:00:10 14.02.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: