Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? 13.03.2019 s lynn hill bych šel rád nejen na pivo, ale i na houby. jenom jestli pije pivo?
z leg
    Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? 14.03.2019 Taky bych šel s Lynn Hill, ale škoda, že ta možnost nebyla před dvaceti lety, kdy mi přišla extra pů
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? 13.03.2019 S Fredem Beckeym, kdyby ještě žil
S Davem Macleodem
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? 13.03.2019 jak už tu zaznělo, tom randall, pete whitaker - velcí sympaťáci, se špekem, ale strašně by mě zajíma
    Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? 14.03.2019 Jo, Simona Ulmanová dělala fakt pěkný a zajímavý rozhovory.
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? 14.03.2019 Mě by úplně stačilo, aby už byla podmínka a mohl jsem si večer po lezení dřepnout na koupák, nebo Po
No kpote only 13.03.2019 Ryohei Kameyama has done the first repeat of Charles Albert No Kpote Only in Fontainbleau and what makes it totally amazing is that he just needed four sessions!
Drytrool 08.03.2019 Uznavam, ze zaoralf je zrejme spickovy a univerzalni hobby lezec a foto dne je fakt paradni, ale zapisovat 20m cesty z Jeseniku, byt tezke, jako horske cesty se podle me nbehodi... Vytvorte tu konecne ten zebricek na ledovo-mixove jednodylky!
  Re: Drytrool 11.03.2019 ma tak nekdo starosti..
    Re: Drytrool 12.03.2019 Vez, ze jsou lidi, pro ktere je zimni lezeni hodnotnejsi nez sportovky a take by radi zebricek...
kontakt na spravce Dusickove steny v Janu 07.03.2019 Ahoj, nemate kontakt na spravce Dusickove steny ve Sv. Janu? Vcera jsem tam odsud vzal pikslu s knizkou, protoze byla plna vody. Doma jsem to vysusil, ale nevim, kdy se tam zas dostanu, abych to vratil.
Hledam instuktora 06.03.2019 Ahoj,hledam instruktora lezeni ve skalách v Českem Ráji ci jinde pro syna, 18 let, leze cca 3 roky. Darek-pár dni lezení.Volej 739709920diky Mata
  Re: Hledam instuktora 07.03.2019 Zkus místní horolezecké spolky, seznam najdeš na ČHS ;-).
    Re: Hledam instuktora 07.03.2019 vona hleda nabijece pro sebe jasna vec ne? Synator je jasna zaminka.
Hledam instuktora 06.03.2019 Ahoj,hledam instruktora lezeni ve skalách v Českem Ráji ci jinde pro syna, 18 let, leze cca 3 roky. Darek-pár dni lezení.Volej 739709920diky Mata
Hledam instuktora 06.03.2019 Ahoj,hledam instruktora lezeni ve skalách v Českem Ráji ci jinde pro syna, 18 let, leze cca 3 roky. Darek-pár dni lezení.Volej 739709920diky Mata
Hledam instuktora 06.03.2019 Ahoj,hledam instruktora lezeni ve skalách v Českem Ráji ci jinde pro syna, 18 let, leze cca 3 roky. Darek-pár dni lezení.Volej 739709920diky Mata
jistítko na vícedélky 06.03.2019 Ahojte, potřeboval bych v té záplavě nových jistítek poradit od zkušených lezců jednoduché, bezpečné jistítko na lezení na dvojčatech. Už jsem vystřídal asi 3, a všechny stály za.... Měl jsem od osmy, přes reverso, mamuta a skončil jsem teď u Edelrit Mega
  Re: jistítko na vícedélky 06.03.2019 Na dvě lana?
Kyblíkové jistítka se ti zdají komplikované?
    Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 kyblíkové ne, ale nejsou většinou samoblokující. Proto jsem vyměnil staré Reverso, vadilo mi, že při
      Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 Mozna je nakonec nejsnazsi varianta proste prijmout slanovani s prusikem.
        Re: jistítko na vícedélky 11.03.2019 ja zlanujem s prusikom automaticky vsade a nepride mi to ako moc otrava... clovek si to zautomatizuj
          Re: jistítko na vícedélky 12.03.2019 Vzdyt jo, jako na sportovkach, kde je slaneni fakt primocare prusik neberu, ale v horach vdycky.
    Re: pot šeří krev 06.03.2019 Ono nic lepšího než Reverso a jemu podobné není. A jediný problém u nich je spouštění druholezce,což
    Re: pot šeří krev 06.03.2019 Ono nic lepšího než Reverso a jemu podobné není. A jediný problém u nich je spouštění druholezce,což
      Re: pot šeří krev 06.03.2019 reverso (a jeho modifikace jiných značek). při slanění na tenkých provázcích případně zdvojit/ztroji
        Re: pot šeří krev 06.03.2019 dobré. ale tohle asi nemá smysl nikomu radit. zkušení ví, nezkušení .. no ať zkusí.. pravda..
          Re: pot šeří krev 07.03.2019 díky za radu, lezu nějakých 20 let, občas s delšími zdravotními přestávkami, teď méně kvůli dítěti..
            Re: pot šeří krev 12.03.2019 Zkus ještě při dobírání druholezce na kyblík při jeho spouštění hejbat tou blokovací karabinou.. jak
  Re: jistítko na vícedélky 06.03.2019 Alpine up...
    Re: jistítko na vícedélky 08.03.2019 Mate niekto skusenost s novym Alpine UP? Starsi model uprednostnoval tensie lana, inak sa kusal na z
    Re: jistítko na vícedélky 08.03.2019 Mate niekto skusenost s novym Alpine UP? Starsi model uprednostnoval tensie lana, inak sa kusal na z
    Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 Díky tohle vypadá skvěle! Taková odpověď mi stačila.
    Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 Díky tohle vypadá skvěle! Taková odpověď mi stačila.
      Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 Pivot je pouze klasická modifikace kýblu. Pokud chceš blokování při slanění, opět musíš šáhnout po p
        Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 Nebo Alpine Up jek sem psal výše...;-)
    Re: jistítko na vícedélky 11.03.2019 Niekde som zapocul ze bol nedavno v amerike pripad ze sa Pivot pocas doberania druholezca samovolne
      Re: jistítko na vícedélky 11.03.2019 ...ale nehladal som to, chcelo by to overit.
  Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 Jestli už si to dělal 100x a z půlky to uděláš blbě, tak bych si našel jinou, bezpečnější zábavu než
    Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 přesně takové chytráky jsem tady čekal už když jsem psal ten dotaz. Možný by jsi se měl věnovat něče
      Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 odkud soudíš, že neumím lézt? To, že jsem se zeptal na vhodné jistítko? Abych nemusel kupovat postup
      Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 odkud soudíš, že neumím lézt? To, že jsem se zeptal na vhodné jistítko? Abych nemusel kupovat postup
        Re: jistítko na vícedélky-HMSKA ;-) 07.03.2019 Tak pokud ti nevyhovují moderní jistítka, tak jisti jako starý mazák půloďákem v HMSce... V tom žádn
          Re: jistítko na vícedélky-HMSKA ;-) 13.03.2019 Trochu hodne krouti. A vic to mrvi oplet. Ale souhlas, ze tam by sve problemy mit nemusel.
    Re: jistítko na vícedélky 09.03.2019 Hele fakt jsem se pousmál, možná minigolf...
  Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 Používám megajull a jsem s ním spokojenej. Slaňování s dvojčaty 7,8mm docela jde. Všechny ostatní op
    Re: jistítko na vícedélky 07.03.2019 Už ti do toho někdo pořádně spadnul? Pokud máš radu jak to jednoduše uvolnit, tak ji beru. S karabin
      Re: jistítko na vícedélky 08.03.2019 Tam v principu nejde o velikost pádu ale o hmotnost druholezce. Tam není nic, co by se při pádu utáh
      Re: jistítko na vícedélky 08.03.2019 Hele asi ti úplně nerozumím. Pád druholezce vlastně ani není pád, ale spíš odsednutí. Jelikož lezu h
  Re: jistítko na vícedélky 08.03.2019 Osma, woe! Neřeš karaviny a nenechej se strhnout trhem...
    Re: jistítko na vícedélky 10.03.2019 Podepisuju. Samý moderní drahý udělátka, 10-ti stránkovej manuál a nakonec se řeší cosi jako "p
      Re: jistítko na vícedélky 11.03.2019 hehehe, to je dobrý.
samozřejmě dvojkyblík s blokací na dobírání taky pilně používám, ale hl
        Re: jistítko na vícedélky 11.03.2019 Ruske jumarovani take aplikujeme :D Respektive moje pritelkyne... Ale proc by bylo lepsi v traversu
          Re: jistítko na vícedélky 11.03.2019 nejen v traverzu. prostě obecně v divném. když chci jistit dynamicky a ne natvrdo v blokovacím modu
            Re: jistítko na vícedélky 11.03.2019 anebo na divných štandech s nedostatkem místa, kdy se z druholezce stává prvolezec za dopředu jasnýc
              Re: jistítko na vícedélky 12.03.2019 Aha, no tak to me nenapadlo, pritelkyne mi nekolikrat v traverzu na druhem spadla, ale bylo to OK vz
  Re: jistítko na vícedélky 08.03.2019 zkus tukana od Simondu. Jedničku asi už neseženeš, ale dvojku bys mohl. Na povolení či spouštění dru
vysokohorské chaty 04.03.2019 Ahoj, kdysi jsem někde narazila na seznam vysokohorských chat (Alpy) - otevřeno od/do, počet lůžek, komu patří, cena, telefon, nutnost rezervace... Nemohu to znova najít. Prosím, pomozte mi nějakými užitečnými odkazy.
Díky. ma
  Re: vysokohorské chaty 04.03.2019   Re: vysokohorské chaty 05.03.2019 Spíš tohle 1
...
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
...
2263
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? s lynn hill bych šel rád nejen na pivo, ale i na houby. jenom jestli pije pivo?
z legend, co asi pivo pijou mi napadá oliver perry-smith nebo starej kauschka. z těch co jsou naživu třeba joe simpson nebo john krakauer. Lukas B. 13:57:26 13.03.2019odpovědět
    Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? Taky bych šel s Lynn Hill, ale škoda, že ta možnost nebyla před dvaceti lety, kdy mi přišla extra půvabná. 07:59:41 14.03.2019odpovědět
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? S Fredem Beckeym, kdyby ještě žil
S Davem Macleodem pavelk 21:10:37 13.03.2019odpovědět
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? jak už tu zaznělo, tom randall, pete whitaker - velcí sympaťáci, se špekem, ale strašně by mě zajímalo jak se ve svý době lezlo v zemi nepolíbený třeba Kokšovi nebo Iljovi Špitálskému.
Simoně Ulmonový bych rád u piva poděkoval za její skvělý rozhovory a pohled na lezení a život. jenda 22:05:33 13.03.2019odpovědět
    Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? Jo, Simona Ulmanová dělala fakt pěkný a zajímavý rozhovory. 08:01:20 14.03.2019odpovědět
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo? Mě by úplně stačilo, aby už byla podmínka a mohl jsem si večer po lezení dřepnout na koupák, nebo Pod Císaře. Nějaká legenda už by se tam našla :) Petr J. 06:35:48 14.03.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: