LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
33. 10255
Bouldry:
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
33.Stadtherrová 9550
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230733 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezec zase spí19.03.2019
Ahoj, nějaké výsledky či reportík ze závodů v boulderingu v Žilině by prosím nebyl?
 Re: Lezec zase spí19.03.2019
Ano, podpis je výstižnej.
Tohle je komunitní web (přinejmenším se to tak deklaruje). Takže kd
 Re: Lezec zase spí19.03.2019
Jo, už na to jdu. Díky za upozornění a za zájem!
  Re: Lezec zase spí20.03.2019
Super. Diky moc!!
 Re: Lezec zase spí20.03.2019
No jako clen komunity lezce si opravdu zaspal no, uz si tu ten clanek mohl davno postnout.

 Parťák na Hangar 22.3.201917.03.2019
Ahoj!

Hledám někoho spolehlivého na stěnu v Brně (Hangar) sobotu 22.3.2019 tak od 12:00 - pojedu z Bratislavy do Prahy a ráda bych tam udělala zastávku, prohlídla si novou stěnu a zalezla si s někým.

mira ella na facebooku (n
 Re: Parťák na Hangar 22.3.201917.03.2019
OPRAVA SOBOTA 23.3.2019 :-)
 Re: Parťák na Hangar 22.3.201917.03.2019
Jen pro jistotu...vis, ze to je boudlerovka, ze jo? Jen me zarazilo, ze hledas nekoho spolehliveho :
  Re: Parťák na Hangar 22.3.201918.03.2019
Jo, predpoved na 5 dnu dopredu je stopro.
   Re: Parťák na Hangar 22.3.201918.03.2019
víkend bude cajk na skály
    Re: Parťák na Hangar 22.3.201919.03.2019
Ty jo, tak to nevím že na hangaru není ani kousek stěny :-D sakryš, diky. Nestudovala jsem to. Někdo
     Re: Parťák na Hangar 22.3.201919.03.2019
Kousíček stěny na lano tam taky je, tak pro děcka.
      Re: Parťák na Hangar 22.3.201919.03.2019
Tvl to je aspoň materiál, dneska už leze fuckt každý
       Re: Parťák na Hangar 22.3.201919.03.2019
Jojo, svatá pravda. Nic proti Miroušovi, třeba to bude dobrá baba, ale v dnešní době už leze každej
        Re: Parťák na Hangar 22.3.201919.03.2019
Chlapci, určitě byl i ve vašem životě moment, kdy jste začínali a o lezení věděli ho.no. Možná vám b
         Re: Parťák na Hangar 22.3.201920.03.2019
Děkuju Vesnickému buranovi. Nevím no, nemám zatím odvahu na skalách lézt na prvního. Nejsem si jistá
          Re: Parťák na Hangar 22.3.201921.03.2019
Jen mimochodem, leze se na ,,prvním'' (konci lana) a ne na ,,prvního'', mi vždycky naskakujou pupínk
           Re: Parťák na Hangar 22.3.201921.03.2019
Je fajn, že jsi se nepáral s obsahem a rovnou poladil detailíky. Celkově ti asi bude trošku chybět n
           Re: Parťák na Hangar 22.3.201921.03.2019
Venco, můžeš se navázat i na druhej konec lana a lézt na něm na prvního. Nebo se navázat někde upros
            Re: Parťák na Hangar 22.3.201922.03.2019
všechno má svůj konec, jen jitrnice dva. obávám se, že lano na tom bude úplně stejně.

 Dětský závod Bambini Contest 201914.03.2019
Proč není uvedená cena startovného? Ani tady ani na jejich webu? To je tak vysoká, že se bojí to uvést a musí nejdřív nalákat lidi, aby se přihlásili, a pak jim teprve říct cenu, aby jim v tu chvíli už bylo blbý z toho vycouvat? Nebo proč to nikde není?
 Re: Dětský závod Bambini Contest 201914.03.2019
Ahoj,
díky za připomenutí. Nebyl v tom vůbec záměr, zapomněla jsem. Startovné je 250 Kč, jako
  Re: Dětský závod Bambini Contest 201914.03.2019
Edit: respektive startovné je stejné, jako loni.
  Re: Dětský závod Bambini Contest 201914.03.2019
I do článku? A kde to tam je prosím tě?
   Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
Do článku u nás na webu. Tady na Lezci nemůže člověk články editovat sám hned, vyžaduje to součinnos
    Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
Doplněno.
     Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
TVL 250,- jako oddilova akce :-D pobavilo ;-)
      Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
Tak tam ty vole nechoď a ušetříš.
       Re: Dětský závod Bambini Contest 201916.03.2019
On nepsal, že tam chce jít, ale zdá se mu to drahý. On napsal, že ho to pobavilo.
 Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
Když se rozhoduji pro závod svého dítěte, není to podle ceny a rozhodně nepočítám s tím, že by cena
 Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
Když se rozhoduji pro závod svého dítěte, není to podle ceny a rozhodně nepočítám s tím, že by cena
 Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
Když se rozhoduji pro závod svého dítěte, není to podle ceny a rozhodně nepočítám s tím, že by cena
  Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
A co tady řešíš ty? Koho to zajímá jak se rozhoduješ?
  Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
Prý "a ještě k tomu anonymně!" :))
A sám se podepíše Máca.
To jako předpokl
   Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
Je vidět, že se v prostředí dětských závodů nepohybuješ (a přesto otravuješ v diskuzi na toto téma).
    Re: Dětský závod Bambini Contest 201915.03.2019
Nekrmit :)

 zahřátí posl články prstů13.03.2019
ahoj, čím rozcvičujete posl články prstů rukou?
kroužek mi přijde ok až na 2a3 článek,tím, že se o ně zapře. posl si moc neprocvičím a když se zkraje lezení zapomenu a zajedu do nějakých lištomrdek, na problém je zaděláno.
 Re: zahřátí posl články prstů13.03.2019
rozlezu se v lehkých cestách a pak už si nepřipouštím, že by k něčemu nekalýmu mělo dojít...
 Re: zahřátí posl články prstů13.03.2019
Co tím myslíš, jak procvičovat poslední článek? Podívej se zběžně na nejakej anatomickej obrazek. Na
  Re: zahřátí posl články prstů13.03.2019
dobře, tak jinak - když zrovna není vhodná lajna a musím se "rozehřát na šestkových lištách&quo
   Re: zahřátí posl články prstů14.03.2019
Dejchni si na ně.
    Re: zahřátí posl články prstů14.03.2019
bo si je strč do nějakého tepleho otvoru poblíž.
   Re: zahřátí posl články prstů14.03.2019
Tvoje problémy na moji hlavu
   Re: zahřátí posl články prstů14.03.2019
už od dob apola se mačkaj tenisáky, ale ne každému to vyhovuje
 Re: zahřátí posl články prstů14.03.2019
Nech si nohy na zemi a pomalu ty šestkový lišty zatěžuj. Třeba 10s jedna ruka 10s druhá ruka, stříde
 Re: zahřátí posl články prstů14.03.2019
Do skal na rozcvičení/rozehřátí bereme tohle.

 bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
Potřebovala bych poradit, co s bolavým zápěstí. V listopadu jsem měla zánět šlach v zápěstí, následovaly obstřiky, mnohatýdenní klidový režim. Teď jsem pomalu začala znovu lézt. Zatěžovala jsem to fakt jen pozvolna a postupně přidávala a když jsem si kone
 Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
zkus lezekýho doktora Hebelku. Obstřiky jsou cesta do pekla. Zkus střídat horkou/studenou vodu. 30s
 Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
sauna pomaha. taky masaz spravnym kremem.
  Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
Každý večer zápěstí nahřívám a pak masíruji krémem z marjánky...zatím bez úspěchu. Máš tip na nějaký
   Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
Dolgit, sice to není bio, jako krém z byliny všech bylin, ale na mě fungoval :-)
   Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
kostivalová mast dr popov.
traumaplant si předpokládám zkoušela
   Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
hyalgel, ci obycejne masazni gely zahrivaci nejlepe s kostivalem, michat se da taky s dolgitem, ale
   Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
Zahřívat zánět myslím není dobrý. Spíš ledovat. Poraď se s doktorem.
    Re: bolavé šlachy v zápěstí18.03.2019
přesně, zahřívání zvyšuje zánětlivý markery, lepší je chladit, rozumně.
 Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
Ja jsem mel natahle slachy v zapesti z jednoho spatneho pohybu pri lezeni ale tak ruzne trochu me po
  Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
Je tohle i na zapesti? Kazdopadne misto ryze si muzes koupit i takovy gumovy wercajk s 5ti dirama na
   Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
No nemusis v kyblu jenom rozevirat prsty, ale i krouzit a pohybovat nahoru a dolu. Horst ma k tomu d
    Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
Díky, už si googlím. Konečně jsem se dočkala konkrétních rad. Díky moc. Můj ortoped mi taky radil po
     Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
No vezmes drevenou kouli (maji v treba v amuerte) a na to si zavesis zavazi a drzis. Nebo to delal i
 Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
nevím zda by pomohlo, ale rehabilitační pomůcka na předloktí je i Flexbar. Googli výrobek, jůtubuj j
 Re: bolavé šlachy v zápěstí13.03.2019
Řešit bolavý zápěstí na netu je blbost. Prevenci, posilovani, rozcvičování možná. Hodně možná i s př
 Re: bolavé šlachy v zápěstí14.03.2019
Hele, ještě se tady neobjevila ta nejméně oblíbená rada – dát si delší rest. Jestli jsi měla opravdu
  Re: bolavé šlachy v zápěstí18.03.2019
Taky lezu už pár let, a kromě toho, že mi "nic neuteče", jsem zjistil, že stejně nevylezu
   Re: bolavé šlachy v zápěstí18.03.2019
try harder my friend!
 Re: bolavé šlachy v zápěstí19.03.2019
Ahoj. Zatím to tu nikdo nezmínil. Pokud tě to vyloženě nebude bolet, protahuj!
Já jsem takhle
  Re: bolavé šlachy v zápěstí19.03.2019
a taky masíruj! nejdřív namasírovat, potom protáhnout
  Re: bolavé šlachy v zápěstí19.03.2019
Mas prosím nejakej tip kde najít jak protahovat tenisovej loket? Dík moc
Mas

 Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
Lynn Hill !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
Se Spekem vole! :D
 Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
S Ulmicem.
 Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
s lynn hill bych šel rád nejen na pivo, ale i na houby. jenom jestli pije pivo?

z leg
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?14.03.2019
Taky bych šel s Lynn Hill, ale škoda, že ta možnost nebyla před dvaceti lety, kdy mi přišla extra pů
 Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
JiB
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
:-D, :-D :-P :-D :-D
 Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
Tom Randall a Pete Whittaker - Wide Boyz
 Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
se Supem
 Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
S Fredem Beckeym, kdyby ještě žil
S Davem Macleodem
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
s Aaaadou
 Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?13.03.2019
jak už tu zaznělo, tom randall, pete whitaker - velcí sympaťáci, se špekem, ale strašně by mě zajíma
  Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?14.03.2019
Jo, Simona Ulmanová dělala fakt pěkný a zajímavý rozhovory.
 Re: Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?14.03.2019
Mě by úplně stačilo, aby už byla podmínka a mohl jsem si večer po lezení dřepnout na koupák, nebo Po

 No kpote only13.03.2019
Ryohei Kameyama has done the first repeat of Charles Albert No Kpote Only in Fontainbleau and what makes it totally amazing is that he just needed four sessions!

 Drytrool08.03.2019
Uznavam, ze zaoralf je zrejme spickovy a univerzalni hobby lezec a foto dne je fakt paradni, ale zapisovat 20m cesty z Jeseniku, byt tezke, jako horske cesty se podle me nbehodi... Vytvorte tu konecne ten zebricek na ledovo-mixove jednodylky!
 Re: Drytrool11.03.2019
ma tak nekdo starosti..
  Re: Drytrool12.03.2019
Vez, ze jsou lidi, pro ktere je zimni lezeni hodnotnejsi nez sportovky a take by radi zebricek...

 kontakt na spravce Dusickove steny v Janu07.03.2019
Ahoj, nemate kontakt na spravce Dusickove steny ve Sv. Janu? Vcera jsem tam odsud vzal pikslu s knizkou, protoze byla plna vody. Doma jsem to vysusil, ale nevim, kdy se tam zas dostanu, abych to vratil.
 Re: kontakt na spravce Dusickove steny v Janu07.03.2019
Ahoj, poprosím klikni na odkaz dole na stránce v databázi
 Re: kontakt na spravce Dusickove steny v Janu13.03.2019
Hoď to Rozmajzlíkovi (Hudac na Perstyne) a nebo me do Dejvic.

 Hledam instuktora06.03.2019
Ahoj,hledam instruktora lezeni ve skalách v Českem Ráji ci jinde pro syna, 18 let, leze cca 3 roky. Darek-pár dni lezení.Volej 739709920diky Mata
 Re: Hledam instuktora07.03.2019
Zkus místní horolezecké spolky, seznam najdeš na ČHS ;-).
  Re: Hledam instuktora07.03.2019
vona hleda nabijece pro sebe jasna vec ne? Synator je jasna zaminka.

1   ...   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Parťák na Hangar 22.3.2019
Ahoj!

Hledám někoho spolehlivého na stěnu v Brně (Hangar) sobotu 22.3.2019 tak od 12:00 - pojedu z Bratislavy do Prahy a ráda bych tam udělala zastávku, prohlídla si novou stěnu a zalezla si s někým.

mira ella na facebooku (na messengeru jsem je případně jednodušší domluva, díky)

Pěkný den

míra
Mirouš12:20:17 17.03.2019
odpovědět 
 Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
OPRAVA SOBOTA 23.3.2019 :-)
Mirouš12:24:29 17.03.2019
odpovědět 
 Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Jen pro jistotu...vis, ze to je boudlerovka, ze jo? Jen me zarazilo, ze hledas nekoho spolehliveho :)
V sobotu bude hezky, takze kvalitni kusy budou venku :)
T19:04:29 17.03.2019
odpovědět 
  Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Jo, predpoved na 5 dnu dopredu je stopro.
11:59:51 18.03.2019
odpovědět 
   Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
víkend bude cajk na skály
12:53:54 18.03.2019
odpovědět 
    Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Ty jo, tak to nevím že na hangaru není ani kousek stěny :-D sakryš, diky. Nestudovala jsem to. Někdo mi to říkal, tak jsme si asi nerozumneli. Každopádně klidně na jinou stěnu v Brně. Nějakou pěknou, nevím co tam máte ale mam možnost se kouknout :-) S počasím těžko říct co bude, ale stejne nejsem zrovna top lezec na skále lezu jen rybu v klidu :-D
mirouš07:02:03 19.03.2019
odpovědět 
     Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Kousíček stěny na lano tam taky je, tak pro děcka.
08:26:13 19.03.2019
odpovědět 
      Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Tvl to je aspoň materiál, dneska už leze fuckt každý
Klasik08:35:27 19.03.2019
odpovědět 
       Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Jojo, svatá pravda. Nic proti Miroušovi, třeba to bude dobrá baba, ale v dnešní době už leze každej debil...
12:30:33 19.03.2019
odpovědět 
        Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Chlapci, určitě byl i ve vašem životě moment, kdy jste začínali a o lezení věděli ho.no. Možná vám byli 4 roky, možná 16. Někomu je zase třeba 30.
Co byste si řekli o člověku, kdyby o vás v době, kdy jste zrovna dostali řidičák a poprvé vyjeli ven, řekl: "dneska řídí už snad každej debil".
Nazývat jakýhokoli lezce začátečníka debilem svědčí jen o vaší mentální úrovni.
vesnický buran13:20:41 19.03.2019
odpovědět 
         Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Děkuju Vesnickému buranovi. Nevím no, nemám zatím odvahu na skalách lézt na prvního. Nejsem si jistá, že se tohle změní, ať se moje lezení zlepší jak chce, už lezu tři roky pravidelně, na skalách jsem byla lézt dohromady zatím tak 10x. Všichni co lezou bezpečně (a s jistou hlavou, nejen honba za adrenalinem) na skalách na prvního mají můj obdiv, a všichni co si u toho jsou schopni zachovat nějakou pokoru osobnosti (i vůči ostatním) mají mnohem větší obdiv. "Debilové" jsou všude, čím víc lidí tím vyšší pravděpodobnost. Je lepší neškatulkovat, může se stát, že někdo kdo se ti bude zdát jako debil dle jednoho kritéria může mít od debila dost daleko. A odvahu máme taky každý jinde, někdo teda nikde.
mirouš11:54:17 20.03.2019
odpovědět 
          Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Jen mimochodem, leze se na ,,prvním'' (konci lana) a ne na ,,prvního'', mi vždycky naskakujou pupínky když to čtu nebo slyšim :)
VencaŠ10:15:44 21.03.2019
odpovědět 
           Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Je fajn, že jsi se nepáral s obsahem a rovnou poladil detailíky. Celkově ti asi bude trošku chybět nedhled. Z toho budou ty pupínky. Nevymačkávej je jednotlivě. Jako první krok vyraž na kožní a pak zkus změnu životního stylu. Když to budeš brát v přeneseném smyslu slova, možná se ti i na duši uleví.
11:31:56 21.03.2019
odpovědět 
           Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
Venco, můžeš se navázat i na druhej konec lana a lézt na něm na prvního. Nebo se navázat někde uprostřed a lézt na něco mezi prvním a druhým. To by taky určitě šlo. Navíc si jistič může vybrat, jestli tě bude jistit na prvním nebo na druhým (konci lana). Takže bys vlastně mohl lézt i na druhým tj. na prvního a jistič tě jistit na prvním ačkoli by pak lezl na druhýho za tebou.
22:56:39 21.03.2019
odpovědět 
            Re: Parťák na Hangar 22.3.2019
všechno má svůj konec, jen jitrnice dva. obávám se, že lano na tom bude úplně stejně.
Lukas B.11:14:01 22.03.2019
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi