Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Klára Kolouchová Kanchenjunga 15.05.2019 gratulace, snad se v brzke dobe dockame i nejake podrobnejsi zpravy
  Re: Klára Kolouchová Kanchenjunga 15.05.2019 Dnes 15. května 2019 v cca 6 hod ráno nepálského času Klára spolu s ostatními členy mezinárodní expe
    Re: Klára Kolouchová Kanchenjunga 16.05.2019 S kyslíkem nebo bez?
      Re: Klára Kolouchová Kanchenjunga 17.05.2019 S COčkem
        Re: Klára Kolouchová Kanchenjunga 19.05.2019 Hezky, takže zombie styl, respekt!
lezení po visutém žebříku 15.05.2019 Dobrý den, nevím jestli jsem zde správně, třeba mě tu někdo poradí. Syn má dělat talentovky na školu a jedna z věcí, co po něm budou chtít je lezení po lanovém (visutém) žebříku. Neporadil by mě někdo, kde v Brně se tato "atrakce" provozuje, kde
  Re: lezení po visutém žebříku 15.05.2019 Zkus obvolat umele steny v Brne. Myslim ze jich az tak moc neni. Osobne Brno znam jen z mapy, tak ji
    Re: lezení po visutém žebříku 15.05.2019 V kurimi na stene maji 8metrovej provazovej zebrik. Povesis kam cches jak cches a trenujes. Na flash
  Re: lezení po visutém žebříku 15.05.2019 Vcera ho na Komecu sundali ale bezne tam visi a decka na nem blbnou, zavolej si.
  Re: lezení po visutém žebříku 16.05.2019 místní lidová knihovna, případně místní junáckej či tomáckej oddíl, mirko vosátka, tábornická encykl
    Re: lezení po visutém žebříku 17.05.2019 hele ho starika, jak jednou pridal k zebriku nohy, jak ma nastudovano :)
  Re: Cinknutá anketa :-D 13.05.2019 Navic do ankety nezaradili Kubu Turka, aby nevyhral.
    Re: Cinknutá anketa :-D 13.05.2019 Nechodi se "s Turkem", chodi se "k Turkovi" :D
      Re: Cinknutá anketa :-D 13.05.2019 nein nein, chodi se s turkem k turkovi na turka. nebo na pivo.
Zapomenute lano 12.05.2019 Vcera 11.5. jsem pod skalou u Malesova u Kutne Hory zapomnel lano. Na lezci nalezci za vraceni nabizim flasku tvrdyho.
Hemoroidy 10.05.2019 Cau, naprosto bez ostychu. Mel uz nekdo problemy s Hemoroidy? Ja jsem se ted vratil od doktorky, ktera se mi tam divala nejakym vercajkem a pry mam pocatecni stadium a dostal jsem na to cipky. Takze komenty typu "jdi k doktorovi" snad odpadavaji
  Re: Hemoroidy 10.05.2019 Asi je rozdíl vnější vs. vnitřní. Občas se mi udělá vnější, prostě na to mám vlohy nebo co. Co tak p
  Re: Hemoroidy 10.05.2019 Krom prirozenejch dispozic za to prevazne muze skladba stravy a chod zazivaciho traktu. Doktor ti pa
  Re: Hemoroidy 10.05.2019 když budeš googlit po lékařskejch webech, zjistíš, že tyhle nádhery se můžou, kromě genetických pred
    Re: Hemoroidy 10.05.2019 jo, zhruba tak. Nejen s hemoroidama. Sledovat jak telo reaguje na ruzny zachazeni, zateze, stravu at
      Re: Hemoroidy 11.05.2019 Ach jo. Ja si myslim ze ziju docela zdrave a u doktora jsem timto pocinem po necelych dvou letech a
        Re: Hemoroidy 11.05.2019 Klid, mysleno obecne, ne specificky na tebe. Jelikoz te neznam, nemohl jsem tusit jak spravne a zdra
          Re: Hemoroidy 13.05.2019 Jasne, jako obcas si treba dam pivo a gulasek, ale moc to s tim nezdravym zpusobem zivota neprehanim
        Re: Hemoroidy 12.05.2019 Zdravotní pojištění 10.000,- Co je to za hovadinu? To počítáš zdrávku, socku a nemocenské poj. dohro
          Re: Hemoroidy 13.05.2019 Ne, platim si soukrome zdravotni pojisteni.
            Re: Hemoroidy 14.05.2019 Co to prosím obsahuje? Myslel jsem, že nemocnice stejně nesmí legálně nabízet skoro nic navíc, oprot
              Re: Hemoroidy 14.05.2019 Jo, ja nezminil ze to neni v Cechach. Ziju v zahranici.
                Re: Hemoroidy 14.05.2019 Jo už chápu.
                Re: Hemoroidy 14.05.2019 Tak to ma pak ta vyse castky udavana v KC fakt velkou vypovidaci hodnotu, obzvlast k diskuzi o hemor
                  Re: Hemoroidy 14.05.2019 Jj, priste to budu formulovat jinak aby se ti to teda vic zamlouvalo.
  Re: Hemoroidy 12.05.2019 Než nějaký čípky a podobný chemický sajrajty je lepší přírodní léčba. Z vlastní zkušenosti doporučuj
    Re: Hemoroidy 13.05.2019 Normálně se na to prodává v lékárnách dubová kůra. Uděláš z toho nálev a sedneš do něj. Dělaly to ta
      Re: Hemoroidy 13.05.2019 Kdepak dubova kura, zazvorovej kolicek!
  Re: Hemoroidy 12.05.2019 Měl jsem podobné problémy před pár lety, a mohlo za to složení stravy.. Jak již bylo dále řečeno, ch
  Re: Hemoroidy 13.05.2019 Vážně: zkušenost s vnějšími.
Nesedět dlouho na záchodě a netlačit masivně; mýt si za
  Re: Hemoroidy 14.05.2019 Ahoj,
mi se jednou taky udělal hemeroid (vnější) z lezení. Prostě jsem na bouldru hodně zabra
    Re: Hemoroidy 14.05.2019 No konecne spravna odpoved (kterou chci slyset)!
    Re: Hemoroidy 15.05.2019 Nezanedbatelný příspěvek bude mít asi i dlouhé sezení v úvazu. Krevní oběh se zaškrtí a celou věc to
mapy na lezci 09.05.2019 Ahoj lidi,
rád bych se zeptal, jestli nevíte jestli ještě budou fungovat mapy na lezci. Bylo to super a byl jsem na místech, o kterých jsem neměl tušení.
Díky za odpověď
JJ
      Re: mapy na lezci 13.05.2019 Licence normálka...standard ČHS - "Loupežník v1.05a"
        Re: mapy na lezci 13.05.2019 Co je to za žvást?
    Re: mapy na lezci 17.05.2019 Super, děkuji :)
  Re: mapy na lezci 10.05.2019 Jasně, že ano. Intezivně se na tom pracuje. Budou součástí nové verze lezce. Čekej na 2030 - 2040, k
    Re: mapy na lezci 03.09.2019 Už tak brzo? :))
Cragbag 06.05.2019 Ahoj. Poraďte prosím nějaký dobrý cragbag. Chci aby byl dostatečně velký ( osmdesátka lano, 20 presek, 2 páry lezeček, fidlátka pro prcka...), odolný, a aby měl takový ten velký zip na zádech. Přemýšlím o tom od CT. Co vy na to?
  Re: Cragbag 06.05.2019 Osobně jsem se vrátil ke klasickému batohu. Nějakou starou 80l hydru. Pokud tam měla být svačina pro
  Re: Cragbag 06.05.2019 Boží je Grivel Rock 45, hodně odolný, dobrá záda, ddostatek prostoru, výborně se nakládá je přehledn
    Re: Cragbag 07.05.2019 Fidlátka pro prcka a 45L?? To jsi hodně optimista :D Nosim popelnici Millet Expe 65+20 a je to akorá
      Re: Cragbag 07.05.2019 Protože koukal na Falesia 45, tak jsem předpokládal velikost 45. A ten Grivel mi přijde o hodně lepš
    Re: Cragbag 10.05.2019 Zřejmě máš na mysli Grivel Alpine 45+. Mám ho a i přesto, že je tam použitý materiál protkaný uhlíko
  Re: Cragbag 06.05.2019 Jsem hodně spokojenej s DMM flight 45. Jako bonus se přesně vejde do rozměrů palubního zavazadla. Ro
  Re: Cragbag 07.05.2019 velka taška z autoplachty. já mam north face 80 l. zip na zádech dobře se nosí a velikost si můžeš
  Re: Cragbag 07.05.2019 Ten CT mam ctvrtym rokem, mistama osoupany ale furt drzi, zipy bez problemu, jsem s nim spokojeny.
    Re: Cragbag 07.05.2019 Singing Rock Tarp Duffle 90 l.
Mám víc jak sedm let drží v pohodě, asi nejintenzivněji použív
  Re: Cragbag 07.05.2019 Výborně se mi osvědčil z Decathlonu batoh/taška extend 80 až 120l - tuhej materiál, kompresní popruh
    Re: Cragbag 07.05.2019 To vypadá dobře, cena ještě líp - výhodu oproti taškám typu tharp duffle vidím v tom že hlavní zip j
      Re: Cragbag 07.05.2019 jjj, jak jsem napsal, jsem s tím hodně spokojený, výhoda mimo jiné je i ta, že je to relativně lehké
      Re: Cragbag 07.05.2019 Mám SR do práce, ten střední - myslím asi 90L. Už se rvou ramenní popruhy. Lepší by bylo, kdyby je o
  Re: Cragbag 09.05.2019 Boreal Rambla 50
OH nominace 05.05.2019 Ahoj Lezče,
povězte mi někdo prosím jaká jsou nominační kritéria na olympiádu? Co musí udělat Adámek pro to aby se tam dostal?
nakolenik 04.05.2019 hoj, mátě někdo tip na nákoleník někde na netu? nebo je lepší, jak sem se tu někde dočetl, vyrobit si ho doma? kdyžtak prosím hoďte odkaz. dík!
  Re: Věž pro děcka 03.05.2019 nasrat jestli je chceš zabít normálně je utop ve vaně
  Re: Věž pro děcka 03.05.2019 teplice - st.c. na herynka, ale asi bych to spíš viděl na Bišík s mnohem kratším nástupem. Tady třeb
    Re: Věž pro děcka 03.05.2019 prvni cesta na pisku se nesmi podcenit .... paklize decka neobreci Starou cestu na Poledni, tak uz m
    Re: Věž pro děcka 03.05.2019 Díky, Bišík vypadá dobře. S tou vanou to ještě zvážím.
  Re: Věž pro děcka 03.05.2019 To samé řeším v Českém ráji. Znáte tam nějaké dobré cesty pro 6 leté ?
    Re: Věž pro děcka 03.05.2019 v ráji toho nemám přelezeno tolik, ale myslím, že třeba stará cesta na zlatou vyhlídku na hrubici by
    Re: Věž pro děcka 03.05.2019 V podstatě cokoliv na pásu stěnek a věžek mezi Hodkovicemi a Bezděčínem.
  Re: Věž pro děcka 04.05.2019 A co křižák? Pěkná cesta na pěknou věž je severozápadní stěna na ovčáka. Ovšem dostat se ke knížce j
1
...
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
...
2263
Věž pro děcka Ahoj, můžete mi doporučit věž a cestu v Ádru nebo Teplicích kam bych mohl vzít děcka. Moje představa klas. II - IV a aby to byla nějaká pěkná věž, ideálně aby nahoře byla i knížka. Jištění neřeším, ale slaňák by nahoře být měl. Děcka jsou začátečníci na písku budou poprvé. Díky za typy Fin 11:54:42 03.05.2019odpovědět
  Re: Věž pro děcka nasrat jestli je chceš zabít normálně je utop ve vaně 13:37:33 03.05.2019odpovědět
  Re: Věž pro děcka teplice - st.c. na herynka, ale asi bych to spíš viděl na Bišík s mnohem kratším nástupem. Tady třeba st.c. na růži, západní stěna na humambo a další. na bišíku se nemůžeš splést - hvězdičky i obtížnosti v průvodci sedí. v adršpachu to je s radou těžké, chytů ubyde a i lehké cesty jsou dost o podrážkách bez držení. ale starou cestou na komunistu nic nezkazíš 13:44:43 03.05.2019odpovědět
    Re: Věž pro děcka prvni cesta na pisku se nesmi podcenit .... paklize decka neobreci Starou cestu na Poledni, tak uz mas do konce zivota jasno o destinaci na dovolenky.. kuba 14:33:18 03.05.2019odpovědět
    Re: Věž pro děcka Díky, Bišík vypadá dobře. S tou vanou to ještě zvážím. Fin 18:25:21 03.05.2019odpovědět
  Re: Věž pro děcka To samé řeším v Českém ráji. Znáte tam nějaké dobré cesty pro 6 leté ? 16:48:25 03.05.2019odpovědět
    Re: Věž pro děcka v ráji toho nemám přelezeno tolik, ale myslím, že třeba stará cesta na zlatou vyhlídku na hrubici by mohla být fajn 17:18:51 03.05.2019odpovědět
    Re: Věž pro děcka V podstatě cokoliv na pásu stěnek a věžek mezi Hodkovicemi a Bezděčínem. Kuba Turek 23:37:42 03.05.2019odpovědět
  Re: Věž pro děcka A co křižák? Pěkná cesta na pěknou věž je severozápadní stěna na ovčáka. Ovšem dostat se ke knížce je trochu horší. Druhák ale může překrok ke knížce obejít pěknou chytovatou stěnkou zprava. Pak ještě na tvrz vedou z udolky pěkné cesty. Jsou sice za VI ale jsou hodně chytovaté takže pro děti lehké ( vylezl to pětiletý synovec s minimálními zkušenostmi) Kok 19:41:59 04.05.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: