Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English jak osekat svaly 22.05.2019 Nazdar, mám naprosto gigantická stehna s lýtky, dříve jsem závodně dřepoval, než jsem si uvědomil, že je to sport na prd a že jsem jen furt zavřený v tělocvičně. Nemáte někdo náhodou typ, jak bych mohl tu svalovinu zredukovat? Nohy už prakticky neposiluju
  Re: jak osekat svaly 22.05.2019 bicykl, lehke prevody, jezdit svihem a ne tlakem.
  Re: jak osekat svaly 22.05.2019 A co nechat byt? nezavazi to.
    Re: jak osekat svaly 22.05.2019 Tahne to k zemi v previsu :) Ale pod 8a/b bych to asi neresil...
  Re: jak osekat svaly 22.05.2019 Mačetou.
  Re: jak osekat svaly 23.05.2019 Dlouhodobé systematické atrofování :-) Neběhat, nechodit, nejezdit na kole, nechodit do schodů :-D A
  Re: jak osekat svaly 23.05.2019 Naposilovat i zbytek a byt gigantickej celej.
    Re: jak osekat svaly 24.05.2019 No, mohly by být... Kromě již zmíněného "koncentrák-style" života je "řešením" j
jak osekat svaly 22.05.2019 Nazdar, mám naprosto gigantická stehna s lýtky, dříve jsem závodně dřepoval, než jsem si uvědomil, že je to sport na prd a že jsem jen furt zavřený v tělocvičně. Nemáte někdo náhodou typ, jak bych mohl tu svalovinu zredukovat? Nohy už prakticky neposiluju
  Re: jak osekat skaly 24.05.2019 Nekdo resi jak osekat svaly nekdo jak osekat skaly
Foto dne! 21.05.2019 Hrana Riga, 6-, to je divné, my to kdysi lezli za 4+! Co se změnilo?
  Re: Foto dne! 21.05.2019 Na umělce na Hudáči v Brně je podobná cesta za 6-
Tak se to překlasifikovalo ;)
    Re: Foto dne! 21.05.2019 Přidali tam borhák, čímž se to zřejmě ztížilo :-D
  Re: Foto dne! 22.05.2019 6- bez leve hrany!
    Re: Foto dne! 22.05.2019 Jmenuje se to Hrana, proto bez hrany, že :-). Navíc kdysi se cvakala i skoba za hranou, protože prvn
      Re: Foto dne! 22.05.2019 Jo, jo, hrana, ale leze se to bez hrany. To je logika! Navíc je v databázi skal čhs uvedena obtížnos
        Re: Foto dne! 22.05.2019 mozna i za 6+! bez te hrany :) :)
        Re: Foto dne! 22.05.2019 Chalani, dal to tam kámoš, který to fotil, bez mého vědomí (kdyby bylo po mým, tak nebyl důvod s fot
        Re: Foto dne! 22.05.2019 Holky a kluci a jiné pohlavi. Urcite jste machri, ze jste to kdysi vylezli za 4+ a ted je to za 6-.<
          Re: Foto dne! 22.05.2019 O to nejde kdo je machr. Jde o to, že je to bordel, když jedna cesta (nejde o fotku) je uvedená za 4
            Re: Foto dne! 22.05.2019 Někdy se dokonce jedná o písařskou chybu způsobenou nechtěným prohozením římské číslice I a V. Typic
              Re: Foto dne! 23.05.2019 Taky třeba Černý převis na Holém v vrchu v Praze. Stejný případ.
                Re: Foto dne! 23.05.2019 nebo na obrvégrech ta cesta z údolní strany na sokola, jak strašila v hnědé olympii se čtyřkovou kla
  Re: Foto dne! 22.05.2019 Zprznili to v posledních dvou průvodcích Wolf, Skýpala 2010 a 2018, kdy se
"snažili&quo
    Re: Foto dne! 22.05.2019 Máš pravdu.
Co se týče hrany riga, jsem to lezl nedávno a dal bych to taky za 5.
      Re: Foto dne! 22.05.2019 Takže je to reálně 4+ UIAA :-)
        Re: Foto dne! 22.05.2019 Reálně za 5
          Re: Foto dne! 22.05.2019 Když vezmeš v úvahu změkčení klasifikace oproti minulým generacím, tak máš jistě pravdu.
            Re: Foto dne! 22.05.2019 Je mi 55, lezu od mládí převážně po skalách (překližku v zimě na udržování) od písku až po Moravský
              Re: Foto dne! 23.05.2019 Turku, přijeď si to vylézt, ať víš aspoň o čem zase meleš...
Za 5 je to s ohledem na místní
                Re: Foto dne! 23.05.2019 Lezl jsme. Proč se ptáš, Jirko?
                Re: Foto dne! 23.05.2019 Lezl jsem. Proč se ptáš, Jirko?
            Re: Foto dne! 22.05.2019 Lezl jsem to minulý týden a 5 úplně v pohodě. 6- pro srovnání s moderními oblastmi bych bral taky. A
    Re: Foto dne! 22.05.2019 Víš zcela upřímně, klasifikaci cest na Rábci určovali místní a to Pepa Straka s Otíkem Srovnalem již
      Re: Foto dne! 23.05.2019 Hele a to je zajímavé, ve Chřibech shazuješ klasu jak to jen jde a na Ráblu nezájem?
:-D tro
        Re: Foto dne! 23.05.2019 Nevím o tom, že bych něco za posledních aspoň osm let něco shodil, to jsme řešili jedině v letech, k
    Re: Foto dne! 22.05.2019 Tak hlavně je potřeba se vyjádřit v databázi u daných cest, při přelezu úpravou klasy nebo aspoň v k
Mačky a boty 21.05.2019 Ahojte,
Koupil jsem si boty Koflach Arctis Expe a nevím, jaké rámové mačky by se na ně hodily. Zkoušel jsem Grivel Rambo 4 ale ty se nedají upnout. Rám mačky tvoří rovinu ale podrážka bot (tuhost D) je tvarovaná do kolébky. Když položím pat
  Re: Mačky a boty 21.05.2019 Ahoj, videl jsem na tom upnuty treba darty od petzlu takze je to dost divny ze by to tam neslo,kdyz
  Re: Mačky a boty 21.05.2019 klidně bych na to dal kloubové mačky. když je dobře nastavíš, budou držet fest.
  Re: Mačky a boty 21.05.2019 Zkus dotaz na výrobce.
Nebo nejdříve mrkni na stránky koflach.com, najdi svoji botu a tam na
  Re: Mačky a boty 21.05.2019 Spoustu let jsem lezl v Koflach Vertecal (lehčí verze) a v mačkácha M10 od Charletu (Petzl je stále
    Re: Mačky a boty 23.05.2019 DÍKY VŠEM ZA PŘÍSPĚVKY.
Průzkumem u Grivelu jsem zjistil, že Grivel dělá několik druh
vázání na bigfooty 20.05.2019 Zdar, je to téma poněkud příbuzné tomu v diskusním vláknu "auto", neboť se také týká mobility při provozování horských sportů. Přesto cítím malé nuance, a proto radši zakládám samostatné vlákno.
Potřeboval bych vyřešit mobi
  Re: vázání na bigfooty 20.05.2019 To vypada, ze nekdo zkanibalizoval starou Silvrettu 404. Stary macky by taky mohly byt dobry zdroj d
  Re: vázání na bigfooty 20.05.2019 Deska má smysl, není zatím vymyšleno nic lepšího. Jednak Ti zpevní podrážku (přece jen pohorky se oh
  Re: vázání na bigfooty 20.05.2019 starý lyže upižlaný pilkou na železou jsou sice punk, ale venkoncem nahovno (ne snad že bych na nich
    Re: vázání na bigfooty 20.05.2019 jo napadá mě - fritschi "lámačka" FT 88 (vygůgluj si). existovalo ve dvou variantách, vždy
      Re: vázání na bigfooty 20.05.2019 anebo na bazoši dej hledat bigfoot, a honem to za těch 790 kup!
        Re: vázání na bigfooty 20.05.2019 anebo na sbazaru, snowblade, asi 4 nabídky. za pár stováků.
          Re: vázání na bigfooty 21.05.2019 Pánové děkuju za komentáře; musím se přiznat, že je to pro mě tak trochu imydžovka, takže jsem se pi
            Re: vázání na bigfooty 22.05.2019 Ahoj,
před lety jsme to řešili tak, že se uřízly staré skočky (jsou širší) a na to se hodil k
Ztraceni věci na Pantaku 20.05.2019 Čau byli jsme v sobotu na Pantaku a mezitím co jsme lezli až nahoru na Mnicha nám dole v první lize někdo vzal boty, mikinu a grigrinu s karabinou. Je zvláštní že žabky jsem naopak měl ale premistěné nahoru na patest, tak mě jen napadlo jestli si někdo ne
  Re: Ztraceni věci na Pantaku 20.05.2019 Na fejsbůčku píše borec, že našel nějaký dívčí věci a hodil je k Dejvovi do penzionu Pod Panteonem
    Re: Ztraceni věci na Pantaku 21.05.2019 nehodil to náhodou k Fejsboučkům? :)
trénink na skalky 20.05.2019 Řešil někdo tenhle problém? Na umělce(různých) jsem schopný lézt celkem na pohodu OS do 6c+ a i pár 7a OSkem mám, ale venku na Rakouských skalkách se v podstatě nejsem schopný hýbat v 7 UIAA? 6+ vylezu bez větších problémů, ale 7 je jak z jiného světa. Ch
  Re: trénink na skalky 20.05.2019 Odpověděl sis sám s tím lezením venku
  Re: trénink na skalky 20.05.2019 Vykašli se na překližku. Kup si nějakou dobrou balknu, nastuduj metodiku tréningu (v dané obtížnosti
    Re: trénink na skalky 20.05.2019 Chce lezt venku hlavně kolmý a položený...
      Re: trénink na skalky 20.05.2019 ...a na to potřebuje velkou sílu v prstech (kromě techniky samozřejmě). Naopak na vytrvalostní převy
        Re: trénink na skalky 20.05.2019 no a to mi teda pak řekni, jak jsou stavěné překližky? já měl zato, že 7a by mělo tak nějak zaručova
          Re: trénink na skalky 20.05.2019 Technika? Když mladá leze jako ty, ale je slabší tak to nic jiného nebude.
          Re: trénink na skalky 20.05.2019 to je jednoduché - síly nemáš málo, ale moc, a neumíš lézt, a dostatek síly ti sice umožní přerudlov
          Re: trénink na skalky 20.05.2019 To vole, tvoje problémy bych chtěl mít...
            Re: trénink na skalky 20.05.2019 Zdar Jendo, viděl bych to na špatnou techniku obecně a techniku nohou taktéž. Hlavně v položeném a k
              Re: trénink na skalky 20.05.2019 Souhlasím že největší klíč je technika. Ale dotaz zněl jak se zlepšit v lezení na skalách uvnitř. Pí
                Re: trénink na skalky 21.05.2019 7a OS - 9 RP. Co to srovnáváš?
                  Re: trénink na skalky 22.05.2019 Jen jsem chtěl říci že někdo kdo běžně onsajtuje osmičky je většinou schopný po několika pokusech, p
                    Re: trénink na skalky 23.05.2019 Tak to jo! Jsem si to vysvětlil trochu jinak. Promiň.
  Re: trénink na skalky 20.05.2019 Vykašli se na překližku. Kup si nějakou dobrou balknu, nastuduj metodiku tréningu (v dané obtížnosti
  Re: trénink na skalky 20.05.2019 Ono to opravdu ukazuje na techniku, akorat ze technika je prilis vagni slovo v tomto pripade. Proste
  Re: trénink na skalky 20.05.2019 Sedmy na Peilsteině jsou opravdu jak z jiného světa. Typický kolmáč tam je psycho, kdy držíš ostrou
  Re: trénink na skalky 20.05.2019 Na stěnách je klasifikace dost přívětivá, myslím že to nejde dát rovnítko mezi obtížností na stěně a
  Re: trénink na skalky 20.05.2019 Opravdu jine cesty nez lezt hodne venku neni, pokud chces lezt hezky a radostne venku. Kdysi jsem me
    Re: trénink na skalky 21.05.2019 Presně, moje řeč! Ta mladá generace nedokáže nic ustát! Samý pakližky a indoor hipster a venku panká
  Re: trénink na skalky 21.05.2019 No, naložili jste mi dobře teda.. Tak já se zkusím dokopat k častějším návštěvám Krasu a nohy budu p
    Re: trénink na skalky 22.05.2019 K předchozím vcelku trefným komentářům mě ještě napadla jedna věc - u někoho při lezení venku může h
      Re: trénink na skalky 22.05.2019 Morál nenapadl tebe, ale už se o něm psalo výše. Tah lana je věc, kvůli které leze pravidelně o dvě
        Re: trénink na skalky 22.05.2019 Přesně tak. Hlavně těch mudrlantů je tady víc, Jendem počínaje a tím nad tebou konče :-D
        Re: trénink na skalky 23.05.2019 Zkus pustit výhradního překližkáře na skálu a uvidíš, jak mu půjdou čísla. Podobně s některými čistě
  Re: trénink na skalky 22.05.2019 No já mám třeba opačný problém :) uvnitř sem nikdy nic težšího než 8+ v UIAA nevylezl a venku mám i
    Re: trénink na skalky 22.05.2019 V tomhle pripade bych to asi nenazyval "problem" :) Teda pokud nechces zavodit, ale to s t
  Re: trénink na skalky 23.05.2019 Jak víš, tak já se pohybuju v podobných obtížnostech, a odpověď je podle mě jednoduchá. Zatímco vytr
    Re: trénink na skalky 23.05.2019 viděl jsem ve španělsku 8céčkové atlety jak neuměli nastoupit do technického 7a na rozlez. byli to m
    Re: trénink na skalky 23.05.2019 viděl jsem ve španělsku 8céčkové atlety jak neuměli nastoupit do technického 7a na rozlez. byli to m
      Re: trénink na skalky 23.05.2019 S rozdílnou klasifikací na překližce převis vs. kolmáč souhlasím a jsem rád že mi to tu někdo potvrd
        Re: trénink na skalky 23.05.2019 Ještě bych doporučil Tufiho 2. díl - kapitoly technika a taktika. Je to spíš taková motivační psycho
  Re: trénink na skalky 23.05.2019 Ahoj Jendo,
podobný problém mám taky. Je to tim, že na hladký rajbáky se na překližce v podst
  Re: trénink na skalky 23.05.2019 Jendo, nebuď smutnej. Jsi úplně v normě. 6c na stěně je akorát tak na to, aby sis na OS vylezl 6+ UI
auto 18.05.2019 Zatim velmi predbezne zjistovani informaci. Potrebuju auto, ktere je schopne relativne levne jezdit nekolikrat tydne po dalnici do Prahy (70 km) a zaroven je to tak trochu obytne auto. Mam nejakou predstavu, ale netusim, jestli je uplne mimo misu.
  Re: auto 18.05.2019 Auto neporadim, nenapsal jsi rozpocet :).
Inspirace treba Nomadem.cz na FB nebo jakakoliv jin
  Re: auto 19.05.2019 Hele feu, usnadnim ti rozhodovani. Auto dodavka h2l3 600.000, prestavba 600.000. A na dojizdeni denn
    Re: auto 19.05.2019 Nebo do Prahy nedojizdet. Uz tak je auty precpana... Pracujte tam, kde zijete.
    Re: auto 19.05.2019 A za 1200 000 se dá občas si užít komfortu apartmánu. Komfort je úplně jinde a za 10 let, kdy dodávk
      Re: auto 19.05.2019 Myslim, ze je zrejme, ze se na apartman neptam. Mam k tomu duvody, ktere tu rozebirat nechci.
        Re: auto 20.05.2019 Autostan nandavat na auto je megavoser, mám to vyzkoušené. Natožpak každý týden. Petr Š. si proto vy
    Re: auto 19.05.2019 Geo, co to placas? Prestavba za 600k? eh? prestavbu udelas za mnohem mnohem min a ja nechci prestavb
      Re: auto 19.05.2019 Ne, to je cena noveho auta, a cena prestavby pokud "jsi si zvykla na komfort". Jiste, tre
        Re: auto 20.05.2019 Proc mam zapomenout zrovna na sedacky? Ty otocny konzole jsou snad normalne dostupny. Jsem si teda l
          Re: auto 20.05.2019 Spis to melo byt: zapomen na sedacky, dokud nebudes mit auto. Nebot otocna sedacka v aute, co je fur
      Re: auto 20.05.2019 To se nám to hezky vybarvuje, začalo to otočnejma sedačkama a zabudováním kuchyňky a po chvilce jsme
  Re: auto 20.05.2019 Iveco Daily s takovou tou kamioňáckou boudičkou na střeše kabiny - do takové boudičky se dva lidé -
  Re: auto 20.05.2019 téma je stokrát vymlácená sláma. pohybuješ se v trojúhelníku mezi prachama, komfortem a spolehlivost
    Re: auto 20.05.2019 si jsem to nenapsala dostatecne jasne, ale komfort zde prioritou neni, prioritou je spotreba a samoz
      Re: auto 20.05.2019 ale jo, taková ta kráva přiměřená co mám služební(citroen jumpy) žere tak 6,3 litru když se kochám a
        Re: auto 20.05.2019 Co takhle Chevrolet Chevy Van s motorem V6 nebo V8 a přestavět na LPG ? Třeba najdete i nějakou hoto
          Re: auto 21.05.2019 Jinak zadání je typicky nerealistické. Za 100k nejde koupit ani solidní osobák pro 5. Automobilismus
            Re: auto 21.05.2019 Ja jsem psala, ze rozpocet nemam, protoze zatim zjistuju. Nicmene doufam tak nejak, ze bychom se moh
              Re: auto 22.05.2019 Myslim za auto 200, bez tech vychytavek
      Re: auto 21.05.2019 Je ta spotřeba zrovna to hlavní kritérium?
Osobák bude mít spotřebu cca 6l
Dodávka dle
        Re: auto 21.05.2019 No vikendovy rozpocet s detmi je prave jen ta nafta a nejaka zmrzlina navic, takze ano, spotreba je
  Re: auto 20.05.2019 Ford Custom 6 míst long verze, spotřeba kolem 7 litru,postel za sedadly je 175cm délka x 170cm šířka
  Re: auto 20.05.2019 tohle nemá moc řešení, chtít obytňák pro 5 za 100 táců a chtít tim ještě jezdit denně 70km do práce.
  Re: auto 22.05.2019 přidám se s dotazem - co rozumnýho bych zhruba mohl pořídit za dodávku k přestavbě s rozpočtem do 4
    Re: auto 22.05.2019 Možností je nepřeberně. Přijde mi, že oblíbená velikost typu multivan takhle početný skupině lidí st
      Re: auto 22.05.2019 + samozřejmě, a to je podstatnější než kuchyňka, V6 a přestavba na LPG. Tyhle benzínový auta jsou ně
        Re: auto 22.05.2019 Co vlastne predpoklada prestavbu na lpg, na kolik to vyjde a jde to u vsech benzinu?
          Re: auto 22.05.2019 Pokusím se to co nejvíc osekat.
Bavím se o variantě Transporter T5, krátká verze.
Na k
            Re: auto 22.05.2019 My jezdíme s T4 long, v sestavě 2 - 0 - 3 se tam vejde kychyň i stůl. V sestavě 2 -1 - 3 se tam vejd
            Re: auto 23.05.2019 Kuchyň je dobrá věc, stačí udělat základnu z jeklů 2x5 cm a vyříznout tam drážku. A na tom pak jde v
          Re: auto 22.05.2019 Ad LPG: přestavba vyjde na 20 - 30 litrů. Teoreticky jde přestavět skoro každej benzínovej motor, al
Posilovna s kampusem 16.05.2019 Netušíte, jestli v Brně existuje posilovna, kde je i kampus nebo něco v tom smyslu? Nedávno jsem se přistěhoval a nemůžu žádnou takovou najít
  Re: Posilovna s kampusem 17.05.2019 flash. je slavnej tim, ze ma nejvic kampusu na metr ctverecni. a ma i fajn mucirnicku.
Bouldering Norsko 15.05.2019 Ahoj, v létě se chystáme projet s přítelkyní skoro celý Norsko, nemate nejaky doporuceni na pekne boulderove oblasti kdekoli vas napadne? Uvitam vsechny postrehy, diky moc! :)
  Re: Bouldering Norsko 16.05.2019 Pod Haegefjelem byly omádžovaný šutry
  Re: Bouldering Norsko 17.05.2019 Lofoty! A je na ně i hezky bouldrovy průvodce!
    Re: Bouldering Norsko 17.05.2019 na flakaci vylet, ktery neni uplne ciste bouldrovy, lofoty rules.
1
...
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
...
2263
vázání na bigfooty Zdar, je to téma poněkud příbuzné tomu v diskusním vláknu "auto", neboť se také týká mobility při provozování horských sportů. Přesto cítím malé nuance, a proto radši zakládám samostatné vlákno.
Potřeboval bych vyřešit mobilitu při sestupech po sněhu a vůbec při pohybu po letním firnu z kopce. Což o lyže, uříznou se nějaké práskačky, ale vázání.
Sháním vázání na bigfooty, ale našel jsem jen takovou hroznou plastovou desku a přitom půjde o každý gram, páč to člověk potáhne na zádech, takže bych to potřeboval nějak odlehčit.
Asi takhle: tinyurl.com/y5lqglyf
Ale nevím, kde to koupit. Žádám tedy p.t. diskutující o radu, resp. o nabídku, pokud by se někomu něco podobného válelo ve skříni. honza 12:30:36 20.05.2019odpovědět
  Re: vázání na bigfooty To vypada, ze nekdo zkanibalizoval starou Silvrettu 404. Stary macky by taky mohly byt dobry zdroj dilu. Geo 12:55:17 20.05.2019odpovědět
  Re: vázání na bigfooty Deska má smysl, není zatím vymyšleno nic lepšího. Jednak Ti zpevní podrážku (přece jen pohorky se ohýbají a mohou kvůli tomu z vázání vypadnout), jednak opravdu drží na lyži a jednak tě zvedne nad lyži a lépe se ti díky tomu zatáčí (je to stejné jako když mají závodníci desky na sjezdovkách).
Vzhledem k tomu, že na tom občas jezdím s batohem a v pohorkách, a můj synek vlastně nelyžuje na ničem jiném, varuju Tě před přehnaným očekáváním. Potřebuješ slušný sníh, silné nohy a vypnutý mozek, pokud si chceš aspoň trošku zalyžovat.
Jarní video viz třeba tady z Meribelu: https://youtu.be/16LuvFwlSr4 nebo letošní z Aussois: https://www.youtube.com/watch?v=kZtN71_f7F4 Anebo normální lyžování v prašanu: https://youtu.be/aNS9N9qfrBE
Kuba Turek 12:58:49 20.05.2019odpovědět
  Re: vázání na bigfooty starý lyže upižlaný pilkou na železou jsou sice punk, ale venkoncem nahovno (ne snad že bych na nich nesjel některé strmé tatranské stráně, třeba posledná štrbina byla fajn). bigfůty jeté použitelné seženeš v bazáru za ekvivalent noclehu s polopenzí (no, pravda, spíše jiho než tyrolská cenová hladina), a ty jsou lehčí a navíc krojené, takže samá pozitiva a sociální jistoty.
to samý vázání. ale kdybych šel vostře po gramech, tak bych vykanibalizoval ultralehký okopaný mačky s automatem. Lukas B. 13:13:45 20.05.2019odpovědět
    Re: vázání na bigfooty jo napadá mě - fritschi "lámačka" FT 88 (vygůgluj si). existovalo ve dvou variantách, vždy drát vpředu, a vzadu buď páčka na drátu, nebo plastová nášlapná patka (s plastovou patkou mimochodem mám doma v garáži, asi patnáct let nepoužito, proti drátěné variantě o pár gramů těžší, aktuálně na probroušených obřačkách). Lukas B. 13:23:44 20.05.2019odpovědět
      Re: vázání na bigfooty anebo na bazoši dej hledat bigfoot, a honem to za těch 790 kup! Lukas B. 13:27:34 20.05.2019odpovědět
        Re: vázání na bigfooty anebo na sbazaru, snowblade, asi 4 nabídky. za pár stováků. Lukas B. 13:30:49 20.05.2019odpovědět
          Re: vázání na bigfooty Pánové děkuju za komentáře; musím se přiznat, že je to pro mě tak trochu imydžovka, takže jsem se pižlání pilkou na železo, kanibalizování staré silvtŕetty a prošroubování skluznice skrznaskrz nevyhnul, nicméně mám boty různých délek a redukce mezi jednotlivými délkami se děje pomocí hadru nacpaného mezi patku a upínák, což by mi žádné koupené bigfooty neumožnily a pank by tím pádem byl mrtvý. Nemluvě o tom, že se na tom bude určitě dobře jezdit, což otestuju o víkendu v Krkonoších.
Vlastně se divím, jak někdo vůbec může jezdit na normálních dlouhých lyžích. honza 19:05:58 21.05.2019odpovědět
            Re: vázání na bigfooty Ahoj,
před lety jsme to řešili tak, že se uřízly staré skočky (jsou širší) a na to se hodil kandahár (většinou se dal odmontovat ze starých lyží, co byly někde vystavené), pak to šlo na každé pohory a v Tatrách jsme tak vymetaly vždycky poslední zbytky sněhu. Klasické Koflachy jsem připínal na Blady od Sportenu, ale to není žádný Punk a už ochranářům nemůžu ukazovat, že snáším starý šrot z hor. Filip 12:58:47 22.05.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: