Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230835 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Stubený masiv - přejištění01.06.2019
Na Studeňáku ve Středohoří probíhá přejišťování. Centrální sektor byl oholen - dočasně pouze po vlastním nebo TR.

 Čech, který málem zahynul na Mt. Everestu: Každý mě překročil...30.05.2019
Čech, který málem zahynul na Mt. Everestu: Každý mě překročil, dolů vás nikdo nesnese:

Viděli jste? Co si myslíte? Jako mě to hodně pobavilo :-D 
 Re: Čech, který málem zahynul na Mt. Everestu: Každý mě překroči06.06.2019
Jak jsem to zahledl na idnes, tak jsem si rekl ze se na to radeji divat nebudu.
 Re: Čech, který málem zahynul na Mt. Everestu: Každý mě překroči06.06.2019
Chlap mluvil celkem rozumně. Lidí bylo na tý fotce fakt hodně - řádově víc než bych si pomyslel, že

 Jickovice28.05.2019
Chlapi, otázka, jaký velikosti friendů, vklíněnců se užijou nejvíc, jsou nejpoužívanější, ve nedávno zmiňovanejch Jickovicích? :) Průvodce celkem zaujal, chcem to zkusit
 Re: Jickovice29.05.2019
Já bych doporučoval nepouštět se do ničeho čemu nerozumíš.
  Re: Jickovice29.05.2019
Pokud polezeš cesty od příbramskejch lezců, tak friendů toliko netřeba, většina je dobře odjištěna n
   Re: Jickovice30.05.2019
Pila - ikonická cesta kolem vodníka, do přímého výlezu se pětka docela hodí.
    Re: Jickovice31.05.2019
No, jde i to i bez 5. Ale jo... Evo přibal si pro sichr i 5 ;)
  Re: Jickovice30.05.2019
Čurimíre :-D, někde se to člověk musí naučit, tak nebuď kokot a příště odpověz normálně...
   Re: Jickovice31.05.2019
Dík za podporu pane Záviš :D
    Re: Jickovice31.05.2019
Na to nemusíte jezdit ani do ciziny,
abyste vyslyšeli ty moje kokotiny.

V puty
    Re: Jickovice31.05.2019
Na to nemusíte jezdit ani do ciziny,
abyste vyslyšeli ty moje kokotiny.

V puty
   tenkrát (nikdy) poprvé05.06.2019
Čurymýr je zatím panic
baví ho rdít se sebehaníc
panic s panikou z houští
pyje
 Re: Jickovice29.05.2019
1 až 4, někdy i 5 většinou stačí. Prostě sada.
  Re: Jickovice29.05.2019
Souhlas. Plus sada vklinencu.
  Re: Jickovice29.05.2019
Souhlas, plus mám rád hexy od DMM a ty se tady také dobře uplatní.
   Re: Jickovice29.05.2019
Díky všem, Eva
   Re: Jickovice29.05.2019
Díky všem, Eva

 Boulder nebo slackline Bratislava27.05.2019
Ahoj,
doporucte prosim boulderovku v Bratislave.
Jedu tam na par dni na sluzebku a rad bych si po praci trochu zalezl.
Uvitam hlavne informace o preplnenosti v pracovni dny.
Pripadne se rad pridam na slacklinu. Chodi tam nekdo

 Průvodce27.05.2019
nemá někdo prosím průvodce do ospu v pdf? pokud máš tak pošli prosím na trnka.martin@icloud.com
trošku sem to zappomněl řešit a v sobotu odjíždím :D
Předem díky a ať to leze ;)

 Průvodce27.05.2019
nemá někdo prosím průvodce do ospu v pdf? pokud máš tak pošli prosím na trnka.martin@icloud.com
trošku sem to zappomněl řešit a v sobotu odjíždím :D
Předem díky a ať to leze ;)

 Korno - nehoda27.05.2019
https://berounsky.denik.cz/ nehody/hasici-zachranovali- horolezce-ktery-spadl- ze-skaly-20190526.html

Odstran mezery

 Re: Korno - nehoda27.05.2019
Cesta přes 30 m, lano 60. Nedohlídání konce při spouštění. Dávejte si tam bacha, šedesátka lano je v
  Re: Korno - nehoda27.05.2019
Lano měli prý 50m a věděli o tom. Velmi časté chyby: krátké lano, bez uzlu na konci, špatný partnerc
   Re: Korno - nehoda27.05.2019
od malička vám říkám: "Nemágujte. Na to serete, chodíte na překližku, rybaříte, žerete bobule a
    Re: Korno - nehoda27.05.2019
přesně šerpo , kokot na stěně = kokot na zemi
     Re: Korno - nehoda27.05.2019
Každý může udělat chybu. Př. Lynn Hill hodila skoro 20m tlamu díky špatně navázanýmu uzlu.
Jd
      Re: Korno - nehoda28.05.2019
No to je jasný. Hlavně přeju zraněnému brzké uzdravení. Určitě si přivazujte lano k poutku plachty.
       Re: Korno - nehoda31.05.2019
Musim uprimne rict, ze tuhle "poucku" jsem nikdy moc nepochopil. Jako ze platcha neproejed
        Re: Korno - nehoda31.05.2019
Za prvé, že se blíží konec lana, tě upozorní, když se plachta začne zdvíhat ze země.
Zadruhé
         Re: Korno - nehoda31.05.2019
"přivázaná k plachtě třeba osmičkovým uzlem"... a nebo taky normálním sukem (tak jak to dě
          Re: Korno - nehoda31.05.2019
Nejčastějším jistítkem (kýbl, Grigri atd.) neprojede ani ten jednoduchý suk = je to OK. Není nutné v
        Re: Korno - nehoda31.05.2019
Snad 120-150 kg si chtěl napsat ne?
 Re: Korno - nehoda28.05.2019
Souhlasím se Sherpou limit. Bohužel je doba kdy skály nejen v ČR budou jen sportovní kolbiště bez Ja
  Re: Korno - nehoda28.05.2019
co tam máš dál za pohádky?
   Re: Korno - nehoda28.05.2019
Chápu jeho pohled. Dřív si lidi procházeli školením v oddílech, dneska rádoby leze kdejakej nýmand a
    Re: Korno - nehoda28.05.2019
btw: samozřejmě mluvim k tomu, co píše Petr, s původním tématem nehody to nijak nesouvisí...
     Re: Korno - nehoda31.05.2019
A nechceš zpět SSM a Pionýr? Pořád by tu někdo někoho kategoricky sdružoval v oddílech. Jdi s tim do
      Re: Korno - nehoda01.06.2019
A právě o takových jako jsi ty, je příspěvek výše. Tady a teď a všichni se poser**. Teď jsem tady já
       Re: Korno - nehoda01.06.2019
Tak to se velmi mejlíš týpečku.Rozhodně nejsem člověk kterej by měl přístup teď a tady a poserte se.
      Re: Korno - nehoda29.12.2020
Jo ty chytráku, je to jejich práce ale my jako lidi bychom se měli sakra snažit aby jí měli co nejmí

 Jickovice - průvodce27.05.2019
Ahoj, nevíte někdo, kde se dá aktuálně sehnat průvodce na Jickovice? Nebo třeba - nepůjčil by nám ho prosím někdo z okolí tento týden?
 Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
V hospodě nemají? Brzo se tam chystám spolýhal sem na to :D
  Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
V hospodě určitě nemají. Na podzim nám vyštrachali nějaký úplně nejposlednejší, který si odložili pr
   Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Pokud vím, tak Bartáka bohužel z hospody vyhodili, takže hospoda je zavřená...škoda. To co je v tom
    Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Jak vyhodili? Clovek se tam rok nepodiva a takovehle zmeny. Bartak byl nedilnou soucasti oblasti...
    Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Taky jsem právě něco slyšel o tom, že je to snad celé na prodej, ale nechtěl jsem šířit paniku.
    Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Taky jsem právě něco slyšel o tom, že je to snad celé na prodej, ale nechtěl jsem šířit paniku.
   Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Jak píšeš - na stěně v Písku jich bylo před nedávnem vcelku dost, až jsem se divil.
   Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Za odkaz děkuju, lepší než nic kdybych nesehnal průvodčíka

 Pět kostelů26.05.2019
Čau, nebyl někdo v poslední době lézt na Pěti Kostelech u Pulčin? Vím, že teď je tam sezónní zákaz, myslím tedy spíše např. v minulém roce, protože by mě zajímalo, v jakém stavu to tam teď je. Jestli skály už zarůstají mechem nebo jestli se tam začalo víc
 Re: Pět kostelů26.05.2019
Lezou tam spíš místní, ale oblast je přejištěná borháky, skály nemají žádnou tendenci mechem zarůsta
  Re: Pět kostelů26.05.2019
díky moc za užitečnou odpověď!

 No ty vole to je dilo24.05.2019
http://cs.euroclimbing.com/?p=22225
 Bělinova ferrata v Roklici24.05.2019
Čau, už to řeší Šiška a další místňáci s tim, že tohle už je zuviel. Včera jsem byl s mladym tady u
  Re: Bělinova ferrata v Roklici24.05.2019
údolí samozřejmě s čárkou, ne s kroužkem...
 Re: No ty vole to je dilo24.05.2019
Osobně mi tam pro posouzení a názor chybí popis a fotografie širšího okolí. Dovedu si představit sit
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
S tvým přístupem si dokážu představit feratu někde v okrajovkach v Adru, nebo za piskovnou, tam taky
   Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Nechápu tvůj přístup. Není tu náhodou ten první příspěvek a odkaz právě pro ty, kteří "nevědí&q
    Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
kdybys byl jen jedinkrát v Roklici, věděl bys dost. Vlastně, kdybys měl v pískovcovým lezení trošku
     Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Otázka je co teda ví o lezení na písku Bělina. Nejspíš hodně, a stejně ho napadne udělat tohle.
      Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
To zní logicky, ale obávám se, že to s timhle vůbec nesouvisí. Spíš si to dej dohromady s faktem, že
       Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
Doufám ze ostatní s tím něco udělají, ja budu chytře vykecavat na netu. Nehledě na to, ze spousta z
     Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Ale přesně o tom píšu... kdyby kdyby .... kdyby to každý věděl, je to zbytečné psát. Jde o to, že
      Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Možná jde o to že tady pár lidí pracuje s tezí že skály nemáme jen tak automaticky ale že si zaslouž
     Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
Zbytečně chytrý kecy, bydlím nedaleko Roklice, a to co jsem napsal platí. V okolí je spousta měkkých
      Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
kde bydlíš je tu každýmu fuk. Na ultraměkkým písku se prostě feraty nedělají. Až řekneš něco co opra
     Kdyby27.05.2019
Už zase kdyby kdyby... trochu se zamysli. Vysvětlovat to těm, kteří znají, je samozřejmě kravina. A
      tečka28.05.2019
Jj, jenže ten komu jsem odpovídal, patří evidentně k těm, kteří nevědí.

Kdo Roklici o
       Re: tečka28.05.2019
Cha, to teda asi neznáš Tvarožník. Ale je jasný, že Bělinovi definivně jeblo, v Roklici to nemá co d
        Re: tečka28.05.2019
jasně, neříkám že znám všechno, asi může bejt ještě hůř a sám název napovídá dost... :-)
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Presne, treba nekde mimo stezky v nejakym narodnim parku. Tam se nesmi schazet ze stezek, takze by t
 Re: No ty vole to je dilo24.05.2019
Koukám na to, je to fakt humáč. Bělina se zbláznil.
  Re: No ty vole to je dilo25.05.2019
Mu regulérně hráblo. Nebo to děla schválně, dědek provokatér.
 Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
No jo, nechapu ze jeste nevykacel ty stromy kolem (a nenechal je tam lezet). Takhle to bude dost vlh
 Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Psycho, ale už bych to tam nechal, nevytloukal to, tisíc zacementovanejch děr mně bude asi vadit víc
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Kdyby se vytloukalo od začátku - ilegální ferrata u Semil, další na Kočičákách v Jizerkách atd. - a
   Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Přesně, musí se po tom tvrdě jít. Lidi jsou naprostý idioti a jsou schopný všeho.
    Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Rock Empire by moh nechat Kodla postavit ferratu na fabrice. Jako to má Salewa :D Kodl by se zabavil
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
jakýpak vytloukání? Akuflexou se to dá odstranit velmi šetrně během pár hodin a nebylo by vidět nic.
 Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
Tady se řeší Čokař na Kočičácích, ale proti Karlu Bělinovi a tomuhle veledílu je Čokař na Kočičácích
 Re: No ty vole to je dilo28.05.2019
Ještě to měl natřít na oranžovo, takhle to je takový fádní!

1   ...   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 No ty vole to je dilo
http://cs.euroclimbing.com/?p=22225
Funtomas14:56:18 24.05.2019
odpovědět 
 Bělinova ferrata v Roklici
Čau, už to řeší Šiška a další místňáci s tim, že tohle už je zuviel. Včera jsem byl s mladym tady u nás ve ferratovym parku Poustevna (bejvalej lom, jako trenažér pro detičky OK, taky Kodlova práce) a na stole s lavičkama byly přitlučený dvě ručně psaný cedule: "Stavím novou ferratu u Holan v ůdolí Roklice. Karel Bělina" + "Postavil jsem další dva směry na Vrabinci. Via ferrata Lakomá husa B a zpřístupnění Babětínské vyhlídky A. Karel Bělina."
Papouš15:28:58 24.05.2019
odpovědět 
  Re: Bělinova ferrata v Roklici
údolí samozřejmě s čárkou, ne s kroužkem...
Papouš15:31:14 24.05.2019
odpovědět 
 Re: No ty vole to je dilo
Osobně mi tam pro posouzení a názor chybí popis a fotografie širšího okolí. Dovedu si představit situaci, kdy by to byl extra hnus, ale i situaci, kdy by to ničemu nevadilo. Bez znalosti místa si říkám, že pokud je to viditelné a na frekventovaném místě, tak je to prasárna, pokud je někde "ze zadu", tak je to jedno včetně časem vyšoupané skály.
17:00:42 24.05.2019
odpovědět 
  Re: No ty vole to je dilo
S tvým přístupem si dokážu představit feratu někde v okrajovkach v Adru, nebo za piskovnou, tam taky není úplně vidět a najdeš tam i méně kvalitní skálu. Rovněž v labaku by se zajisté našlo více takových míst co odpovídá tvému zadání. Příště radši nic nepiš o věcech co nic nevíš. Nechápu, ze se dneska kazdej vyjadřuje o všem a přitom ví hovno.
08:26:22 26.05.2019
odpovědět 
   Re: No ty vole to je dilo
Nechápu tvůj přístup. Není tu náhodou ten první příspěvek a odkaz právě pro ty, kteří "nevědí"? Pokud někdo ví, je pro něj zbytečná, nebo ne? Takže pokud si nebudu myslet, že autor je debil a dal to sem jen pro ty, kdo to stejně vědí a znají, ale budu předpokládat, že příspěvěk má za účel seznámit tímto ferratový počinem i zbytek komunity, která místo nezná, tak opět mohu jen zopakovat, že z toho článku a fotek nejde usoudit nic.
21:12:31 26.05.2019
odpovědět 
    Re: No ty vole to je dilo
kdybys byl jen jedinkrát v Roklici, věděl bys dost. Vlastně, kdybys měl v pískovcovým lezení trošku přehled a věděl, že jsou i extrémně měkký pískovce...nenapadlo by tě naslepo plácat něco, co se jen o trošku znalejším jeví po právu jako blbý kecy.

Na žádnej písek ferata nepatří, a na takhle měkkej už vůbec ne. Nedivil bych se, kdyby někomu ruply nervy a vysvětlil to autorovi ručně a s přesvědčením, že by ho na čas jeho mánie přešla.
T.tj23:01:01 26.05.2019
odpovědět 
     Re: No ty vole to je dilo
Otázka je co teda ví o lezení na písku Bělina. Nejspíš hodně, a stejně ho napadne udělat tohle.
23:08:09 26.05.2019
odpovědět 
      Re: No ty vole to je dilo
To zní logicky, ale obávám se, že to s timhle vůbec nesouvisí. Spíš si to dej dohromady s faktem, že se jedná o držitele světového rekordu v počtu postavených cest, prý asi 5000 cest. Myslíš že všechny stály za to, že šlo o zajímavý linie? Ne, řada z nich byla udělaná prostě proto, aby měl pocit, že tu cestu tam udělal on. A pokud tím neporušil pravidla a měl soudnost, neni na tom co kritizovat.
Že párkrát dost ustřelil? No samozřejmě, ale při takhle velkým počtu cest je s podivem (neplést se slovem "obdivuhodné"), že se to nestalo násobně víckrát.

Takže otázka spíš je, co s tim udělá místní lezecká komunita. Přeju jim, ať se s tim nese*ou a dají jasně najevo, co není v pořádku, a to způsobem, kterej bude efektivní a opakovatelnej. Třeba si z nich pak vezmou příklad i jinde...
T.tj23:23:48 26.05.2019
odpovědět 
       Re: No ty vole to je dilo
Doufám ze ostatní s tím něco udělají, ja budu chytře vykecavat na netu. Nehledě na to, ze spousta z jeho cest jsou mechy a nikdo to po něm nelezl, ukázal jak se to dělat nemá a těch pruseru má dost, nehledě na to, ze toto poslední dílo ferata ani není.
06:43:10 27.05.2019
odpovědět 
     Re: No ty vole to je dilo
Ale přesně o tom píšu... kdyby kdyby .... kdyby to každý věděl, je to zbytečné psát. Jde o to, že to právě každý neví a z článku to nevyplývá. A jak jsem psal - může to být někde, kde to nevadí, takže i kdyby ty skály byly z molitanu, je to jedno. Takže v tomto s tebou nesouhlasím. Asi jako když na skalách potřebuješ vymočit. Močit na nástupu nebo u vrcholové knížky nebo na frekventované stezce je prasárna, ale pokud se vzdálíš a zajdeš za roh, nikomu to vadit nebude i kdybys tam vymočil do skály díru...
23:35:09 26.05.2019
odpovědět 
      Re: No ty vole to je dilo
Možná jde o to že tady pár lidí pracuje s tezí že skály nemáme jen tak automaticky ale že si zaslouží trošku chránit. A to stejnou mírou před posráním polským turistou, tak před šíleným gerontem co bouchá ferraty na rekord.
23:39:36 26.05.2019
odpovědět 
     Re: No ty vole to je dilo
Zbytečně chytrý kecy, bydlím nedaleko Roklice, a to co jsem napsal platí. V okolí je spousta měkkých písku, tak nedělej vlny a pak si nenaběhnes,
06:16:48 27.05.2019
odpovědět 
      Re: No ty vole to je dilo
kde bydlíš je tu každýmu fuk. Na ultraměkkým písku se prostě feraty nedělají. Až řekneš něco co opravdu platí, všimnem si, zatim nejsi partner pro diskuzi, neb píšeš názory poněkud zcestný, ale klidně pokračuj.
T.tj10:04:59 27.05.2019
odpovědět 
     Kdyby
Už zase kdyby kdyby... trochu se zamysli. Vysvětlovat to těm, kteří znají, je samozřejmě kravina. Ale pokud chceš proti podobným ferratam získat širší veřejnost, musíš to vysvětlit právě těm, kteří nevědí.
10:50:06 27.05.2019
odpovědět 
      tečka
Jj, jenže ten komu jsem odpovídal, patří evidentně k těm, kteří nevědí.

Kdo Roklici opravdu zná z hlediska charakteru věží a hlavně z hlediska materiálu, ten ví. Ví třeba to, že na některých místech jde u nástupu některých cest vydloubnout do materiálu důlek obyčejným prstem, jak na hodně udusaným pískovišti při dělání báboviček. Prostě nejměkčí písek co znám, a to bych řekl že mám dost velkej přehled.
T.tj09:30:53 28.05.2019
odpovědět 
       Re: tečka
Cha, to teda asi neznáš Tvarožník. Ale je jasný, že Bělinovi definivně jeblo, v Roklici to nemá co dělat.
r.19:18:14 28.05.2019
odpovědět 
        Re: tečka
jasně, neříkám že znám všechno, asi může bejt ještě hůř a sám název napovídá dost... :-)
T.tj21:20:38 28.05.2019
odpovědět 
  Re: No ty vole to je dilo
Presne, treba nekde mimo stezky v nejakym narodnim parku. Tam se nesmi schazet ze stezek, takze by to bylo dost zastrcene.
22:22:13 26.05.2019
odpovědět 
 Re: No ty vole to je dilo
Koukám na to, je to fakt humáč. Bělina se zbláznil.
22:35:27 24.05.2019
odpovědět 
  Re: No ty vole to je dilo
Mu regulérně hráblo. Nebo to děla schválně, dědek provokatér.
20:57:45 25.05.2019
odpovědět 
 Re: No ty vole to je dilo
No jo, nechapu ze jeste nevykacel ty stromy kolem (a nenechal je tam lezet). Takhle to bude dost vlhky.
00:30:25 26.05.2019
odpovědět 
 Re: No ty vole to je dilo
Psycho, ale už bych to tam nechal, nevytloukal to, tisíc zacementovanejch děr mně bude asi vadit víc. Vytlouct je to třeba z Kodla takový nápady
....09:15:29 26.05.2019
odpovědět 
  Re: No ty vole to je dilo
Kdyby se vytloukalo od začátku - ilegální ferrata u Semil, další na Kočičákách v Jizerkách atd. - a Hlavně pokutovalo ty "autory", tak by k takovéhle prasárně nedošlo

Do roka tu bude ta projektovaná ferrata přes Indiána v Ádru.
14:14:22 26.05.2019
odpovědět 
   Re: No ty vole to je dilo
Přesně, musí se po tom tvrdě jít. Lidi jsou naprostý idioti a jsou schopný všeho.
22:41:49 26.05.2019
odpovědět 
    Re: No ty vole to je dilo
Rock Empire by moh nechat Kodla postavit ferratu na fabrice. Jako to má Salewa :D Kodl by se zabavil, a Rock Empire měli atrakci :D :D
22:50:07 26.05.2019
odpovědět 
  Re: No ty vole to je dilo
jakýpak vytloukání? Akuflexou se to dá odstranit velmi šetrně během pár hodin a nebylo by vidět nic.
T.tj23:14:16 26.05.2019
odpovědět 
 Re: No ty vole to je dilo
Tady se řeší Čokař na Kočičácích, ale proti Karlu Bělinovi a tomuhle veledílu je Čokař na Kočičácích pouhej učedník a neviňátko.
honza11:38:30 27.05.2019
odpovědět 
 Re: No ty vole to je dilo
Ještě to měl natřít na oranžovo, takhle to je takový fádní!
Esus15:36:22 28.05.2019
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi