LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jasně že mám dobrej štand holka! Jistím tě za pěknej strom (pssst) -eček :)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Korno - nehoda27.05.2019
https://berounsky.denik.cz/ nehody/hasici-zachranovali- horolezce-ktery-spadl- ze-skaly-20190526.html

Odstran mezery

 Re: Korno - nehoda27.05.2019
Cesta přes 30 m, lano 60. Nedohlídání konce při spouštění. Dávejte si tam bacha, šedesátka lano je v
  Re: Korno - nehoda27.05.2019
Lano měli prý 50m a věděli o tom. Velmi časté chyby: krátké lano, bez uzlu na konci, špatný partnerc
   Re: Korno - nehoda27.05.2019
od malička vám říkám: "Nemágujte. Na to serete, chodíte na překližku, rybaříte, žerete bobule a
    Re: Korno - nehoda27.05.2019
přesně šerpo , kokot na stěně = kokot na zemi
     Re: Korno - nehoda27.05.2019
Každý může udělat chybu. Př. Lynn Hill hodila skoro 20m tlamu díky špatně navázanýmu uzlu.
Jd
      Re: Korno - nehoda28.05.2019
No to je jasný. Hlavně přeju zraněnému brzké uzdravení. Určitě si přivazujte lano k poutku plachty.
       Re: Korno - nehoda31.05.2019
Musim uprimne rict, ze tuhle "poucku" jsem nikdy moc nepochopil. Jako ze platcha neproejed
        Re: Korno - nehoda31.05.2019
Za prvé, že se blíží konec lana, tě upozorní, když se plachta začne zdvíhat ze země.
Zadruhé
         Re: Korno - nehoda31.05.2019
"přivázaná k plachtě třeba osmičkovým uzlem"... a nebo taky normálním sukem (tak jak to dě
          Re: Korno - nehoda31.05.2019
Nejčastějším jistítkem (kýbl, Grigri atd.) neprojede ani ten jednoduchý suk = je to OK. Není nutné v
        Re: Korno - nehoda31.05.2019
Snad 120-150 kg si chtěl napsat ne?
 Re: Korno - nehoda28.05.2019
Souhlasím se Sherpou limit. Bohužel je doba kdy skály nejen v ČR budou jen sportovní kolbiště bez Ja
  Re: Korno - nehoda28.05.2019
co tam máš dál za pohádky?
   Re: Korno - nehoda28.05.2019
Chápu jeho pohled. Dřív si lidi procházeli školením v oddílech, dneska rádoby leze kdejakej nýmand a
    Re: Korno - nehoda28.05.2019
btw: samozřejmě mluvim k tomu, co píše Petr, s původním tématem nehody to nijak nesouvisí...
     Re: Korno - nehoda31.05.2019
A nechceš zpět SSM a Pionýr? Pořád by tu někdo někoho kategoricky sdružoval v oddílech. Jdi s tim do
      Re: Korno - nehoda01.06.2019
A právě o takových jako jsi ty, je příspěvek výše. Tady a teď a všichni se poser**. Teď jsem tady já
       Re: Korno - nehoda01.06.2019
Tak to se velmi mejlíš týpečku.Rozhodně nejsem člověk kterej by měl přístup teď a tady a poserte se.
      Re: Korno - nehoda29.12.2020
Jo ty chytráku, je to jejich práce ale my jako lidi bychom se měli sakra snažit aby jí měli co nejmí

 Jickovice - průvodce27.05.2019
Ahoj, nevíte někdo, kde se dá aktuálně sehnat průvodce na Jickovice? Nebo třeba - nepůjčil by nám ho prosím někdo z okolí tento týden?
 Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
V hospodě nemají? Brzo se tam chystám spolýhal sem na to :D
  Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
V hospodě určitě nemají. Na podzim nám vyštrachali nějaký úplně nejposlednejší, který si odložili pr
   Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Pokud vím, tak Bartáka bohužel z hospody vyhodili, takže hospoda je zavřená...škoda. To co je v tom
    Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Jak vyhodili? Clovek se tam rok nepodiva a takovehle zmeny. Bartak byl nedilnou soucasti oblasti...
    Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Taky jsem právě něco slyšel o tom, že je to snad celé na prodej, ale nechtěl jsem šířit paniku.
    Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Taky jsem právě něco slyšel o tom, že je to snad celé na prodej, ale nechtěl jsem šířit paniku.
   Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Jak píšeš - na stěně v Písku jich bylo před nedávnem vcelku dost, až jsem se divil.
   Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Za odkaz děkuju, lepší než nic kdybych nesehnal průvodčíka

 Pět kostelů26.05.2019
Čau, nebyl někdo v poslední době lézt na Pěti Kostelech u Pulčin? Vím, že teď je tam sezónní zákaz, myslím tedy spíše např. v minulém roce, protože by mě zajímalo, v jakém stavu to tam teď je. Jestli skály už zarůstají mechem nebo jestli se tam začalo víc
 Re: Pět kostelů26.05.2019
Lezou tam spíš místní, ale oblast je přejištěná borháky, skály nemají žádnou tendenci mechem zarůsta
  Re: Pět kostelů26.05.2019
díky moc za užitečnou odpověď!

 No ty vole to je dilo24.05.2019
http://cs.euroclimbing.com/?p=22225
 Bělinova ferrata v Roklici24.05.2019
Čau, už to řeší Šiška a další místňáci s tim, že tohle už je zuviel. Včera jsem byl s mladym tady u
  Re: Bělinova ferrata v Roklici24.05.2019
údolí samozřejmě s čárkou, ne s kroužkem...
 Re: No ty vole to je dilo24.05.2019
Osobně mi tam pro posouzení a názor chybí popis a fotografie širšího okolí. Dovedu si představit sit
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
S tvým přístupem si dokážu představit feratu někde v okrajovkach v Adru, nebo za piskovnou, tam taky
   Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Nechápu tvůj přístup. Není tu náhodou ten první příspěvek a odkaz právě pro ty, kteří "nevědí&q
    Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
kdybys byl jen jedinkrát v Roklici, věděl bys dost. Vlastně, kdybys měl v pískovcovým lezení trošku
     Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Otázka je co teda ví o lezení na písku Bělina. Nejspíš hodně, a stejně ho napadne udělat tohle.
      Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
To zní logicky, ale obávám se, že to s timhle vůbec nesouvisí. Spíš si to dej dohromady s faktem, že
       Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
Doufám ze ostatní s tím něco udělají, ja budu chytře vykecavat na netu. Nehledě na to, ze spousta z
     Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Ale přesně o tom píšu... kdyby kdyby .... kdyby to každý věděl, je to zbytečné psát. Jde o to, že
      Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Možná jde o to že tady pár lidí pracuje s tezí že skály nemáme jen tak automaticky ale že si zaslouž
     Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
Zbytečně chytrý kecy, bydlím nedaleko Roklice, a to co jsem napsal platí. V okolí je spousta měkkých
      Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
kde bydlíš je tu každýmu fuk. Na ultraměkkým písku se prostě feraty nedělají. Až řekneš něco co opra
     Kdyby27.05.2019
Už zase kdyby kdyby... trochu se zamysli. Vysvětlovat to těm, kteří znají, je samozřejmě kravina. A
      tečka28.05.2019
Jj, jenže ten komu jsem odpovídal, patří evidentně k těm, kteří nevědí.

Kdo Roklici o
       Re: tečka28.05.2019
Cha, to teda asi neznáš Tvarožník. Ale je jasný, že Bělinovi definivně jeblo, v Roklici to nemá co d
        Re: tečka28.05.2019
jasně, neříkám že znám všechno, asi může bejt ještě hůř a sám název napovídá dost... :-)
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Presne, treba nekde mimo stezky v nejakym narodnim parku. Tam se nesmi schazet ze stezek, takze by t
 Re: No ty vole to je dilo24.05.2019
Koukám na to, je to fakt humáč. Bělina se zbláznil.
  Re: No ty vole to je dilo25.05.2019
Mu regulérně hráblo. Nebo to děla schválně, dědek provokatér.
 Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
No jo, nechapu ze jeste nevykacel ty stromy kolem (a nenechal je tam lezet). Takhle to bude dost vlh
 Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Psycho, ale už bych to tam nechal, nevytloukal to, tisíc zacementovanejch děr mně bude asi vadit víc
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Kdyby se vytloukalo od začátku - ilegální ferrata u Semil, další na Kočičákách v Jizerkách atd. - a
   Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Přesně, musí se po tom tvrdě jít. Lidi jsou naprostý idioti a jsou schopný všeho.
    Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Rock Empire by moh nechat Kodla postavit ferratu na fabrice. Jako to má Salewa :D Kodl by se zabavil
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
jakýpak vytloukání? Akuflexou se to dá odstranit velmi šetrně během pár hodin a nebylo by vidět nic.
 Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
Tady se řeší Čokař na Kočičácích, ale proti Karlu Bělinovi a tomuhle veledílu je Čokař na Kočičácích
 Re: No ty vole to je dilo28.05.2019
Ještě to měl natřít na oranžovo, takhle to je takový fádní!

 Krkavka24.05.2019
Nevíte prosím někdo, jak to teď po deštích vypadá na Krkavce? Neproteklo to? Dík

 jak osekat svaly22.05.2019
Nazdar, mám naprosto gigantická stehna s lýtky, dříve jsem závodně dřepoval, než jsem si uvědomil, že je to sport na prd a že jsem jen furt zavřený v tělocvičně. Nemáte někdo náhodou typ, jak bych mohl tu svalovinu zredukovat? Nohy už prakticky neposiluju
 Re: jak osekat svaly22.05.2019
bicykl, lehke prevody, jezdit svihem a ne tlakem.
 Re: jak osekat svaly22.05.2019
A co nechat byt? nezavazi to.
  Re: jak osekat svaly22.05.2019
Tahne to k zemi v previsu :) Ale pod 8a/b bych to asi neresil...
 Re: jak osekat svaly22.05.2019
Mačetou.
 Re: jak osekat svaly23.05.2019
Dlouhodobé systematické atrofování :-) Neběhat, nechodit, nejezdit na kole, nechodit do schodů :-D A
 Re: jak osekat svaly23.05.2019
Naposilovat i zbytek a byt gigantickej celej.
 Re: jak osekat svaly23.05.2019
 Re: jak osekat svaly23.05.2019
Pravidelně běhat dlouhé tratě 10+ kiláků. Jinak vůbec neposilovat. I tak to bude trvat dlouho a tyčk
  Re: jak osekat svaly24.05.2019
No, mohly by být... Kromě již zmíněného "koncentrák-style" života je "řešením" j

 jak osekat svaly22.05.2019
Nazdar, mám naprosto gigantická stehna s lýtky, dříve jsem závodně dřepoval, než jsem si uvědomil, že je to sport na prd a že jsem jen furt zavřený v tělocvičně. Nemáte někdo náhodou typ, jak bych mohl tu svalovinu zredukovat? Nohy už prakticky neposiluju
 Re: jak osekat skaly24.05.2019
Nekdo resi jak osekat svaly nekdo jak osekat skaly

 Foto dne!21.05.2019
Hrana Riga, 6-, to je divné, my to kdysi lezli za 4+! Co se změnilo?
 Re: Foto dne!21.05.2019
Na umělce na Hudáči v Brně je podobná cesta za 6-
Tak se to překlasifikovalo ;)
  Re: Foto dne!21.05.2019
Přidali tam borhák, čímž se to zřejmě ztížilo :-D
 Re: Foto dne!22.05.2019
6- bez leve hrany!
  Re: Foto dne!22.05.2019
Jmenuje se to Hrana, proto bez hrany, že :-). Navíc kdysi se cvakala i skoba za hranou, protože prvn
   Re: Foto dne!22.05.2019
Jo, jo, hrana, ale leze se to bez hrany. To je logika! Navíc je v databázi skal čhs uvedena obtížnos
    Re: Foto dne!22.05.2019
mozna i za 6+! bez te hrany :) :)
    Re: Foto dne!22.05.2019
Chalani, dal to tam kámoš, který to fotil, bez mého vědomí (kdyby bylo po mým, tak nebyl důvod s fot
    Re: Foto dne!22.05.2019
Holky a kluci a jiné pohlavi. Urcite jste machri, ze jste to kdysi vylezli za 4+ a ted je to za 6-.<
     Re: Foto dne!22.05.2019
O to nejde kdo je machr. Jde o to, že je to bordel, když jedna cesta (nejde o fotku) je uvedená za 4
      Re: Foto dne!22.05.2019
Někdy se dokonce jedná o písařskou chybu způsobenou nechtěným prohozením římské číslice I a V. Typic
       Re: Foto dne!23.05.2019
Taky třeba Černý převis na Holém v vrchu v Praze. Stejný případ.
        Re: Foto dne!23.05.2019
nebo na obrvégrech ta cesta z údolní strany na sokola, jak strašila v hnědé olympii se čtyřkovou kla
 Re: Foto dne!22.05.2019
Zprznili to v posledních dvou průvodcích Wolf, Skýpala 2010 a 2018, kdy se
"snažili&quo
  Re: Foto dne!22.05.2019
Máš pravdu.
Co se týče hrany riga, jsem to lezl nedávno a dal bych to taky za 5.
   Re: Foto dne!22.05.2019
Takže je to reálně 4+ UIAA :-)
    Re: Foto dne!22.05.2019
Reálně za 5
     Re: Foto dne!22.05.2019
Když vezmeš v úvahu změkčení klasifikace oproti minulým generacím, tak máš jistě pravdu.
      Re: Foto dne!22.05.2019
Je mi 55, lezu od mládí převážně po skalách (překližku v zimě na udržování) od písku až po Moravský
       Re: Foto dne!23.05.2019
Turku, přijeď si to vylézt, ať víš aspoň o čem zase meleš...
Za 5 je to s ohledem na místní
        Re: Foto dne!23.05.2019
Lezl jsme. Proč se ptáš, Jirko?
        Re: Foto dne!23.05.2019
Lezl jsem. Proč se ptáš, Jirko?
      Re: Foto dne!22.05.2019
Lezl jsem to minulý týden a 5 úplně v pohodě. 6- pro srovnání s moderními oblastmi bych bral taky. A
  Re: Foto dne!22.05.2019
Víš zcela upřímně, klasifikaci cest na Rábci určovali místní a to Pepa Straka s Otíkem Srovnalem již
   Re: Foto dne!23.05.2019
Hele a to je zajímavé, ve Chřibech shazuješ klasu jak to jen jde a na Ráblu nezájem?
:-D tro
    Re: Foto dne!23.05.2019
Nevím o tom, že bych něco za posledních aspoň osm let něco shodil, to jsme řešili jedině v letech, k
  Re: Foto dne!22.05.2019
Tak hlavně je potřeba se vyjádřit v databázi u daných cest, při přelezu úpravou klasy nebo aspoň v k

 Mačky a boty21.05.2019
Ahojte,

Koupil jsem si boty Koflach Arctis Expe a nevím, jaké rámové mačky by se na ně hodily. Zkoušel jsem Grivel Rambo 4 ale ty se nedají upnout. Rám mačky tvoří rovinu ale podrážka bot (tuhost D) je tvarovaná do kolébky. Když položím pat
 Re: Mačky a boty21.05.2019
Ahoj, videl jsem na tom upnuty treba darty od petzlu takze je to dost divny ze by to tam neslo,kdyz
 Re: Mačky a boty21.05.2019
dneska bych už do rámovek nešel, zkus Singing Rock LUCIFER II TECH
 Re: Mačky a boty21.05.2019
Lezla jsem v nich ledy pred dvaceti lety s ramovkami Grivel 2F, ty na nich sedely dobre.
 Re: Mačky a boty21.05.2019
klidně bych na to dal kloubové mačky. když je dobře nastavíš, budou držet fest.
 Re: Mačky a boty21.05.2019
Zkus dotaz na výrobce.
Nebo nejdříve mrkni na stránky koflach.com, najdi svoji botu a tam na
 Re: Mačky a boty21.05.2019
Spoustu let jsem lezl v Koflach Vertecal (lehčí verze) a v mačkácha M10 od Charletu (Petzl je stále
  Re: Mačky a boty23.05.2019
DÍKY VŠEM ZA PŘÍSPĚVKY.

Průzkumem u Grivelu jsem zjistil, že Grivel dělá několik druh

 vázání na bigfooty20.05.2019
Zdar, je to téma poněkud příbuzné tomu v diskusním vláknu "auto", neboť se také týká mobility při provozování horských sportů. Přesto cítím malé nuance, a proto radši zakládám samostatné vlákno. 

Potřeboval bych vyřešit mobi
 Re: vázání na bigfooty20.05.2019
To vypada, ze nekdo zkanibalizoval starou Silvrettu 404. Stary macky by taky mohly byt dobry zdroj d
 Re: vázání na bigfooty20.05.2019
Deska má smysl, není zatím vymyšleno nic lepšího. Jednak Ti zpevní podrážku (přece jen pohorky se oh
 Re: vázání na bigfooty20.05.2019
starý lyže upižlaný pilkou na železou jsou sice punk, ale venkoncem nahovno (ne snad že bych na nich
  Re: vázání na bigfooty20.05.2019
jo napadá mě - fritschi "lámačka" FT 88 (vygůgluj si). existovalo ve dvou variantách, vždy
   Re: vázání na bigfooty20.05.2019
anebo na bazoši dej hledat bigfoot, a honem to za těch 790 kup!
    Re: vázání na bigfooty20.05.2019
anebo na sbazaru, snowblade, asi 4 nabídky. za pár stováků.
     Re: vázání na bigfooty21.05.2019
Pánové děkuju za komentáře; musím se přiznat, že je to pro mě tak trochu imydžovka, takže jsem se pi
      Re: vázání na bigfooty22.05.2019
Ahoj,
před lety jsme to řešili tak, že se uřízly staré skočky (jsou širší) a na to se hodil k

1   ...   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Jickovice - průvodce
Ahoj, nevíte někdo, kde se dá aktuálně sehnat průvodce na Jickovice? Nebo třeba - nepůjčil by nám ho prosím někdo z okolí tento týden?
Polda_jppp10:57:11 27.05.2019
odpovědět 
 Re: Jickovice - průvodce
V hospodě nemají? Brzo se tam chystám spolýhal sem na to :D
11:29:26 27.05.2019
odpovědět 
  Re: Jickovice - průvodce
V hospodě určitě nemají. Na podzim nám vyštrachali nějaký úplně nejposlednejší, který si odložili pro sebe. Na stěně v Písku jsem je viděl ke koupi ještě nedávno. Stejné informace (i zpracování) jsou pak tady https://theses.cz/id/0loyli/downloadPraceContent_adipIdno_9402
13:33:15 27.05.2019
odpovědět 
   Re: Jickovice - průvodce
Pokud vím, tak Bartáka bohužel z hospody vyhodili, takže hospoda je zavřená...škoda. To co je v tom odkaze, by mělo stačit.
Sysel13:54:54 27.05.2019
odpovědět 
    Re: Jickovice - průvodce
Jak vyhodili? Clovek se tam rok nepodiva a takovehle zmeny. Bartak byl nedilnou soucasti oblasti...
T.18:39:01 27.05.2019
odpovědět 
    Re: Jickovice - průvodce
Taky jsem právě něco slyšel o tom, že je to snad celé na prodej, ale nechtěl jsem šířit paniku.
21:41:23 27.05.2019
odpovědět 
    Re: Jickovice - průvodce
Taky jsem právě něco slyšel o tom, že je to snad celé na prodej, ale nechtěl jsem šířit paniku.
21:41:27 27.05.2019
odpovědět 
   Re: Jickovice - průvodce
Jak píšeš - na stěně v Písku jich bylo před nedávnem vcelku dost, až jsem se divil.
tah-sha-tunga14:31:32 27.05.2019
odpovědět 
   Re: Jickovice - průvodce
Za odkaz děkuju, lepší než nic kdybych nesehnal průvodčíka
19:11:02 27.05.2019
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1172 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi