LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
Bouldry:
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
19.Nespoutaný 10006
Hory:
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216
33. 2172

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230734 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Ymca - Krásné Březno
gymnázium Orlová - Orlová-Lutyně
Boulder club Kotelna Brno - Brno

Prodejny
HUDYsport - Brno
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
HUDYsport - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Čech, který málem zahynul na Mt. Everestu: Každý mě překročil...30.05.2019
Čech, který málem zahynul na Mt. Everestu: Každý mě překročil, dolů vás nikdo nesnese:

Viděli jste? Co si myslíte? Jako mě to hodně pobavilo :-D 
 Re: Čech, který málem zahynul na Mt. Everestu: Každý mě překroči06.06.2019
Jak jsem to zahledl na idnes, tak jsem si rekl ze se na to radeji divat nebudu.
 Re: Čech, který málem zahynul na Mt. Everestu: Každý mě překroči06.06.2019
Chlap mluvil celkem rozumně. Lidí bylo na tý fotce fakt hodně - řádově víc než bych si pomyslel, že

 Jickovice28.05.2019
Chlapi, otázka, jaký velikosti friendů, vklíněnců se užijou nejvíc, jsou nejpoužívanější, ve nedávno zmiňovanejch Jickovicích? :) Průvodce celkem zaujal, chcem to zkusit
 Re: Jickovice29.05.2019
Já bych doporučoval nepouštět se do ničeho čemu nerozumíš.
  Re: Jickovice29.05.2019
Pokud polezeš cesty od příbramskejch lezců, tak friendů toliko netřeba, většina je dobře odjištěna n
   Re: Jickovice30.05.2019
Pila - ikonická cesta kolem vodníka, do přímého výlezu se pětka docela hodí.
    Re: Jickovice31.05.2019
No, jde i to i bez 5. Ale jo... Evo přibal si pro sichr i 5 ;)
  Re: Jickovice30.05.2019
Čurimíre :-D, někde se to člověk musí naučit, tak nebuď kokot a příště odpověz normálně...
   Re: Jickovice31.05.2019
Dík za podporu pane Záviš :D
    Re: Jickovice31.05.2019
Na to nemusíte jezdit ani do ciziny,
abyste vyslyšeli ty moje kokotiny.

V puty
    Re: Jickovice31.05.2019
Na to nemusíte jezdit ani do ciziny,
abyste vyslyšeli ty moje kokotiny.

V puty
   tenkrát (nikdy) poprvé05.06.2019
Čurymýr je zatím panic
baví ho rdít se sebehaníc
panic s panikou z houští
pyje
 Re: Jickovice29.05.2019
1 až 4, někdy i 5 většinou stačí. Prostě sada.
  Re: Jickovice29.05.2019
Souhlas. Plus sada vklinencu.
  Re: Jickovice29.05.2019
Souhlas, plus mám rád hexy od DMM a ty se tady také dobře uplatní.
   Re: Jickovice29.05.2019
Díky všem, Eva
   Re: Jickovice29.05.2019
Díky všem, Eva

 Boulder nebo slackline Bratislava27.05.2019
Ahoj,
doporucte prosim boulderovku v Bratislave.
Jedu tam na par dni na sluzebku a rad bych si po praci trochu zalezl.
Uvitam hlavne informace o preplnenosti v pracovni dny.
Pripadne se rad pridam na slacklinu. Chodi tam nekdo

 Průvodce27.05.2019
nemá někdo prosím průvodce do ospu v pdf? pokud máš tak pošli prosím na trnka.martin@icloud.com
trošku sem to zappomněl řešit a v sobotu odjíždím :D
Předem díky a ať to leze ;)

 Průvodce27.05.2019
nemá někdo prosím průvodce do ospu v pdf? pokud máš tak pošli prosím na trnka.martin@icloud.com
trošku sem to zappomněl řešit a v sobotu odjíždím :D
Předem díky a ať to leze ;)

 Korno - nehoda27.05.2019
https://berounsky.denik.cz/ nehody/hasici-zachranovali- horolezce-ktery-spadl- ze-skaly-20190526.html

Odstran mezery

 Re: Korno - nehoda27.05.2019
Cesta přes 30 m, lano 60. Nedohlídání konce při spouštění. Dávejte si tam bacha, šedesátka lano je v
  Re: Korno - nehoda27.05.2019
Lano měli prý 50m a věděli o tom. Velmi časté chyby: krátké lano, bez uzlu na konci, špatný partnerc
   Re: Korno - nehoda27.05.2019
od malička vám říkám: "Nemágujte. Na to serete, chodíte na překližku, rybaříte, žerete bobule a
    Re: Korno - nehoda27.05.2019
přesně šerpo , kokot na stěně = kokot na zemi
     Re: Korno - nehoda27.05.2019
Každý může udělat chybu. Př. Lynn Hill hodila skoro 20m tlamu díky špatně navázanýmu uzlu.
Jd
      Re: Korno - nehoda28.05.2019
No to je jasný. Hlavně přeju zraněnému brzké uzdravení. Určitě si přivazujte lano k poutku plachty.
       Re: Korno - nehoda31.05.2019
Musim uprimne rict, ze tuhle "poucku" jsem nikdy moc nepochopil. Jako ze platcha neproejed
        Re: Korno - nehoda31.05.2019
Za prvé, že se blíží konec lana, tě upozorní, když se plachta začne zdvíhat ze země.
Zadruhé
         Re: Korno - nehoda31.05.2019
"přivázaná k plachtě třeba osmičkovým uzlem"... a nebo taky normálním sukem (tak jak to dě
          Re: Korno - nehoda31.05.2019
Nejčastějším jistítkem (kýbl, Grigri atd.) neprojede ani ten jednoduchý suk = je to OK. Není nutné v
        Re: Korno - nehoda31.05.2019
Snad 120-150 kg si chtěl napsat ne?
 Re: Korno - nehoda28.05.2019
Souhlasím se Sherpou limit. Bohužel je doba kdy skály nejen v ČR budou jen sportovní kolbiště bez Ja
  Re: Korno - nehoda28.05.2019
co tam máš dál za pohádky?
   Re: Korno - nehoda28.05.2019
Chápu jeho pohled. Dřív si lidi procházeli školením v oddílech, dneska rádoby leze kdejakej nýmand a
    Re: Korno - nehoda28.05.2019
btw: samozřejmě mluvim k tomu, co píše Petr, s původním tématem nehody to nijak nesouvisí...
     Re: Korno - nehoda31.05.2019
A nechceš zpět SSM a Pionýr? Pořád by tu někdo někoho kategoricky sdružoval v oddílech. Jdi s tim do
      Re: Korno - nehoda01.06.2019
A právě o takových jako jsi ty, je příspěvek výše. Tady a teď a všichni se poser**. Teď jsem tady já
       Re: Korno - nehoda01.06.2019
Tak to se velmi mejlíš týpečku.Rozhodně nejsem člověk kterej by měl přístup teď a tady a poserte se.
      Re: Korno - nehoda29.12.2020
Jo ty chytráku, je to jejich práce ale my jako lidi bychom se měli sakra snažit aby jí měli co nejmí

 Jickovice - průvodce27.05.2019
Ahoj, nevíte někdo, kde se dá aktuálně sehnat průvodce na Jickovice? Nebo třeba - nepůjčil by nám ho prosím někdo z okolí tento týden?
 Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
V hospodě nemají? Brzo se tam chystám spolýhal sem na to :D
  Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
V hospodě určitě nemají. Na podzim nám vyštrachali nějaký úplně nejposlednejší, který si odložili pr
   Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Pokud vím, tak Bartáka bohužel z hospody vyhodili, takže hospoda je zavřená...škoda. To co je v tom
    Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Jak vyhodili? Clovek se tam rok nepodiva a takovehle zmeny. Bartak byl nedilnou soucasti oblasti...
    Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Taky jsem právě něco slyšel o tom, že je to snad celé na prodej, ale nechtěl jsem šířit paniku.
    Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Taky jsem právě něco slyšel o tom, že je to snad celé na prodej, ale nechtěl jsem šířit paniku.
   Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Jak píšeš - na stěně v Písku jich bylo před nedávnem vcelku dost, až jsem se divil.
   Re: Jickovice - průvodce27.05.2019
Za odkaz děkuju, lepší než nic kdybych nesehnal průvodčíka

 Pět kostelů26.05.2019
Čau, nebyl někdo v poslední době lézt na Pěti Kostelech u Pulčin? Vím, že teď je tam sezónní zákaz, myslím tedy spíše např. v minulém roce, protože by mě zajímalo, v jakém stavu to tam teď je. Jestli skály už zarůstají mechem nebo jestli se tam začalo víc
 Re: Pět kostelů26.05.2019
Lezou tam spíš místní, ale oblast je přejištěná borháky, skály nemají žádnou tendenci mechem zarůsta
  Re: Pět kostelů26.05.2019
díky moc za užitečnou odpověď!

 No ty vole to je dilo24.05.2019
http://cs.euroclimbing.com/?p=22225
 Bělinova ferrata v Roklici24.05.2019
Čau, už to řeší Šiška a další místňáci s tim, že tohle už je zuviel. Včera jsem byl s mladym tady u
  Re: Bělinova ferrata v Roklici24.05.2019
údolí samozřejmě s čárkou, ne s kroužkem...
 Re: No ty vole to je dilo24.05.2019
Osobně mi tam pro posouzení a názor chybí popis a fotografie širšího okolí. Dovedu si představit sit
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
S tvým přístupem si dokážu představit feratu někde v okrajovkach v Adru, nebo za piskovnou, tam taky
   Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Nechápu tvůj přístup. Není tu náhodou ten první příspěvek a odkaz právě pro ty, kteří "nevědí&q
    Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
kdybys byl jen jedinkrát v Roklici, věděl bys dost. Vlastně, kdybys měl v pískovcovým lezení trošku
     Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Otázka je co teda ví o lezení na písku Bělina. Nejspíš hodně, a stejně ho napadne udělat tohle.
      Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
To zní logicky, ale obávám se, že to s timhle vůbec nesouvisí. Spíš si to dej dohromady s faktem, že
       Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
Doufám ze ostatní s tím něco udělají, ja budu chytře vykecavat na netu. Nehledě na to, ze spousta z
     Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Ale přesně o tom píšu... kdyby kdyby .... kdyby to každý věděl, je to zbytečné psát. Jde o to, že
      Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Možná jde o to že tady pár lidí pracuje s tezí že skály nemáme jen tak automaticky ale že si zaslouž
     Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
Zbytečně chytrý kecy, bydlím nedaleko Roklice, a to co jsem napsal platí. V okolí je spousta měkkých
      Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
kde bydlíš je tu každýmu fuk. Na ultraměkkým písku se prostě feraty nedělají. Až řekneš něco co opra
     Kdyby27.05.2019
Už zase kdyby kdyby... trochu se zamysli. Vysvětlovat to těm, kteří znají, je samozřejmě kravina. A
      tečka28.05.2019
Jj, jenže ten komu jsem odpovídal, patří evidentně k těm, kteří nevědí.

Kdo Roklici o
       Re: tečka28.05.2019
Cha, to teda asi neznáš Tvarožník. Ale je jasný, že Bělinovi definivně jeblo, v Roklici to nemá co d
        Re: tečka28.05.2019
jasně, neříkám že znám všechno, asi může bejt ještě hůř a sám název napovídá dost... :-)
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Presne, treba nekde mimo stezky v nejakym narodnim parku. Tam se nesmi schazet ze stezek, takze by t
 Re: No ty vole to je dilo24.05.2019
Koukám na to, je to fakt humáč. Bělina se zbláznil.
  Re: No ty vole to je dilo25.05.2019
Mu regulérně hráblo. Nebo to děla schválně, dědek provokatér.
 Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
No jo, nechapu ze jeste nevykacel ty stromy kolem (a nenechal je tam lezet). Takhle to bude dost vlh
 Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Psycho, ale už bych to tam nechal, nevytloukal to, tisíc zacementovanejch děr mně bude asi vadit víc
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Kdyby se vytloukalo od začátku - ilegální ferrata u Semil, další na Kočičákách v Jizerkách atd. - a
   Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Přesně, musí se po tom tvrdě jít. Lidi jsou naprostý idioti a jsou schopný všeho.
    Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
Rock Empire by moh nechat Kodla postavit ferratu na fabrice. Jako to má Salewa :D Kodl by se zabavil
  Re: No ty vole to je dilo26.05.2019
jakýpak vytloukání? Akuflexou se to dá odstranit velmi šetrně během pár hodin a nebylo by vidět nic.
 Re: No ty vole to je dilo27.05.2019
Tady se řeší Čokař na Kočičácích, ale proti Karlu Bělinovi a tomuhle veledílu je Čokař na Kočičácích
 Re: No ty vole to je dilo28.05.2019
Ještě to měl natřít na oranžovo, takhle to je takový fádní!

 Krkavka24.05.2019
Nevíte prosím někdo, jak to teď po deštích vypadá na Krkavce? Neproteklo to? Dík

1   ...   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Korno - nehoda
https://berounsky.denik.cz/ nehody/hasici-zachranovali- horolezce-ktery-spadl- ze-skaly-20190526.html

Odstran mezery

Ví se proč?
12:09:58 27.05.2019
odpovědět 
 Re: Korno - nehoda
Cesta přes 30 m, lano 60. Nedohlídání konce při spouštění. Dávejte si tam bacha, šedesátka lano je v Kornu tak na hraně. Rozhodně vázat uzly.
f.12:17:58 27.05.2019
odpovědět 
  Re: Korno - nehoda
Lano měli prý 50m a věděli o tom. Velmi časté chyby: krátké lano, bez uzlu na konci, špatný partnercheck, nepozornost.
14:47:54 27.05.2019
odpovědět 
   Re: Korno - nehoda
od malička vám říkám: "Nemágujte. Na to serete, chodíte na překližku, rybaříte, žerete bobule a ještě večer chlastáte."
sherpa limit15:44:48 27.05.2019
odpovědět 
    Re: Korno - nehoda
přesně šerpo , kokot na stěně = kokot na zemi
!!15:49:25 27.05.2019
odpovědět 
     Re: Korno - nehoda
Každý může udělat chybu. Př. Lynn Hill hodila skoro 20m tlamu díky špatně navázanýmu uzlu.
Jde o to to nikdy nedopustit a pořád si dávat bacha. Ale určitě neznamená, že ten kdo udělá někdy chybu je automaticky kokot.
22:54:12 27.05.2019
odpovědět 
      Re: Korno - nehoda
No to je jasný. Hlavně přeju zraněnému brzké uzdravení. Určitě si přivazujte lano k poutku plachty. Máme to nastavené se spolulezcem tak, že i když víme, že máme dostatečně dlouhý lano, tak před lezením, stejně jako si kontrolujeme uzel a založení lana do jistítka, nezávisle na sobě kontrolujeme i přivázaný konec k plachtě.
Steve00:26:40 28.05.2019
odpovědět 
       Re: Korno - nehoda
Musim uprimne rict, ze tuhle "poucku" jsem nikdy moc nepochopil. Jako ze platcha neproejede osmou, kdyz je na druhem konci 70-80kg?
jikos01:27:07 31.05.2019
odpovědět 
        Re: Korno - nehoda
Za prvé, že se blíží konec lana, tě upozorní, když se plachta začne zdvíhat ze země.
Zadruhé je tam přivázaná k oku třeba osmičkovým uzlem velikosti dětské pěsti. Který jistítkem sám o sobě už neprojede. Nehledě na to, že se ti zarazí o spouštěcí ruku.
A zatřetí ani 8, kterou se dnes jistí už jen opravdu vyjímečně bys plachtu z corduri s našitýma okama o popruhy o velikosti metr 20 krát metr 20 fakt asi neprotáhl.
Takže ano tvrdím, že je to stoprocentní, i když budeš mít na drátě mnohem tězšího lezce než uvádíš.
Jirka07:01:11 31.05.2019
odpovědět 
         Re: Korno - nehoda
"přivázaná k plachtě třeba osmičkovým uzlem"... a nebo taky normálním sukem (tak jak to dělá většina, jen pozn. musel bys vázat protisměrnou osmičku a nebo propojit karáblí :-D) který ti profrčí jak nic. Běžně se to nedělá, to se můžeš normálně navázat a to je efektnější, rchlejší, bezpečnější... mimo jiné toto se učí v horoškole, právě i z důvodu, aby se nevymýšleli pičoviny!!! Jako varianta plachta...

Jediná rozumná varianta, pokud se nenavazuje dvojka na lano společně, je soudek na konci lana, tak jak se to učí v horoškolách ;-), vše ostatní je obezlička zralá na průser...

A s tou osmičkou nebo vůdčákem :-D jednou to takto kluci zkoušeli a dopadlo to překvapivě udusaně, že lano museli odřezat a po kouskách vykuchat z jistítka. Život by to zachránilo o to se nepřu, ale proč to dělat???
Záviš08:27:36 31.05.2019
odpovědět 
          Re: Korno - nehoda
Nejčastějším jistítkem (kýbl, Grigri atd.) neprojede ani ten jednoduchý suk = je to OK. Není nutné vázat tam panenku... A to zvednutí plachty tě upozorní dřív než uzel dojede k ruce. V každém případě ani na uzel se nesmí spoléhat, je jen jako pojistka když všechno ostatní selže. Hlídat konec při spouštění je potřeba pořád.
11:00:38 31.05.2019
odpovědět 
        Re: Korno - nehoda
Snad 120-150 kg si chtěl napsat ne?
J.Klada17:29:19 31.05.2019
odpovědět 
 Re: Korno - nehoda
Souhlasím se Sherpou limit. Bohužel je doba kdy skály nejen v ČR budou jen sportovní kolbiště bez Jasných pravidel a nezájem k okolí. Zájem jen sport, ale žádný vztah k přírodě.Trvá to už velmi dlouho.
Dodatek : řekl bych tak 80 % současné generace !!!
Petr19:24:16 28.05.2019
odpovědět 
  Re: Korno - nehoda
co tam máš dál za pohádky?
děda lebeda20:49:32 28.05.2019
odpovědět 
   Re: Korno - nehoda
Chápu jeho pohled. Dřív si lidi procházeli školením v oddílech, dneska rádoby leze kdejakej nýmand a tak se člověk čim dál častěji setkává s lidma, kteří nevědí, čím škodí. A zdaleka ne všichni si to nechají vysvětlit. Bejt to v Sasku, stoéčková pokuta by jim to vysvětlila rychle, ale u nás to bohužel zatim takhle nefachčenko.
T.tj21:38:51 28.05.2019
odpovědět 
    Re: Korno - nehoda
btw: samozřejmě mluvim k tomu, co píše Petr, s původním tématem nehody to nijak nesouvisí...
T.tj21:44:53 28.05.2019
odpovědět 
     Re: Korno - nehoda
A nechceš zpět SSM a Pionýr? Pořád by tu někdo někoho kategoricky sdružoval v oddílech. Jdi s tim do hajzlu! To samý se stoéčkovou pokutou. Každýho soukromá věc jestli se zabije nebo ne. A ani záchranářema tady nemávej.Odvážet rozmrdaný o zem je jejich práce.Stejně jako pohřebáků.Platíš si to z daní,zdravotního pojištění a havrany ze svý kasičky.
Neodíl16:01:56 31.05.2019
odpovědět 
      Re: Korno - nehoda
A právě o takových jako jsi ty, je příspěvek výše. Tady a teď a všichni se poser**. Teď jsem tady já.
16:30:15 01.06.2019
odpovědět 
       Re: Korno - nehoda
Tak to se velmi mejlíš týpečku.Rozhodně nejsem člověk kterej by měl přístup teď a tady a poserte se....jenom nemám rád svazáky kteří rádi regulují a pomocí pokut řídí životy druhejch tam, kde to není potřeba.Třeba zrovna být v oddílu abys mohl lézt.Byl jsem v něm,takže mám osobní zkušenost.
16:48:27 01.06.2019
odpovědět 
      Re: Korno - nehoda
Jo ty chytráku, je to jejich práce ale my jako lidi bychom se měli sakra snažit aby jí měli co nejmíň. Navíc ne vždycky je u tebe první záchranář.
Vašek12:00:01 29.12.2020
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi