Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
Bouldry:
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
19.Nespoutaný 10006
Hory:
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216
33. 2172

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230734 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Spolulezci/lezkyne30.08.2019
Ahoj,

hledam partaky jak na lezeni na umelych stenach, bouldrech tak i skalach. Ja, 27, zacatecnice, bez spolulezcu se tezko leze :)

Nejlepe Ostrava a okoli.
Kontakt e-mail.

 Frankenjura - lehke, odjistene30.08.2019
Ahoj, potrebovala bych poradit, kam se vydat do Frankenjury.
Nedari se mi sehnat pruvodce a vubec se v te oblasti nevyznam, takze bych byla vdecna za tip na nejakou oblast (oblasti), kde jsou spis lehci cesty (v Arcu davame tak do 5c) a dobre odji
 Re: Frankenjura - lehke, odjistene31.08.2019
Frankenjura.com
 Re: Frankenjura - lehke, odjistene31.08.2019
Frankenjura je naprosto jiná než Arco, bez průvodce se tu neobejdeš. Jsou tu stovky, možná tisíce ob
  Re: Frankenjura - lehke, odjistene31.08.2019
Jištění má v Juře občas charakter něčeho mezi sportovkami a pískem. Není to všude, ale 4-5 nýtů na 2
   Re: Frankenjura - lehke, odjistene01.09.2019
V moderních cestách(po roce 2000) jsou nýty po 3 metrech standard, když hrozí nebezpečí, tak i blíž.
  Re: Frankenjura - lehke, odjistene31.08.2019
Jištění má v Juře občas charakter něčeho mezi sportovkami a pískem. Není to všude, ale 4-5 nýtů na 2
 Re: Frankenjura - lehke, odjistene01.09.2019
na ulozto mas nekolik frankenjurskych naskenovanych pruvodcu, dalsi (prastary, ale prehledny a na pr
 Re: Frankenjura - lehke, odjistene03.09.2019
Něco je docela pěkně zpracované tady na Lezci v sekci Průvodce. Jinak stačí frankenjura.com. V nepla
  Re: Frankenjura - lehke, odjistene03.09.2019
Na Frj.com je i vyhledávání podle obtížnosti, druhu cesty, kvality jištění, ročního období i druhu p

 nová cesta na Dušičkové (?)30.08.2019
Ahoj, neví někdo, co má být zač ten poměrně slušně vyborhákovaný směr mezi Starým zákonem a Černým baletem na Dušičkové stěně ve Svatém Janu? Dík za info.
 Re: nová cesta na Dušičkové (?)30.08.2019
Čus, není nic jednoduššího, než se podívat do zdejší databáze, kde mezi Starým zákonem a Černým bale
  Re: nová cesta na Dušičkové (?)30.08.2019
Dík za názor. Nicméně na Prvomájovou jsme koukali - podle starého průvodce vede (resp. "vedla&q

 Mallorca poplatky28.08.2019
Muzete mi prosim vyradit, kde zjistim aktualni cenovou situaci na Mallorce? Clanek z roku 2013 mluvi o drsnych poplatcich za parkovani a pruchody ke skalam... je to stale aktualni situace? Dik
 Re: Mallorca poplatky02.09.2019
Od roku 2015 sem byl na Mallorce lezt 5x, naposled v roce 2018. Nebyli jsme vsude ale projeli jsme t
 Re: Mallorca poplatky16.09.2019
Posledni situaci a "poplatky" co vybirali v Bunyola a pod. nevim, ale celkovy permit do Si

 Adr, Krizak28.08.2019
Ahojte, nevíte někdo jak to teď vypadá o víkendech v Ádru a na Křižáku? Slyšel jsem, nějaké katastrofické scénáře.
 Re: Adr, Krizak28.08.2019
Jo turistů je tam fakt hodně a všude serou...myslim v Adru. Což teda katastrofa je! Krizak pohoda! J
  Re: Adr, Krizak28.08.2019
Díky moc, myslím , že to zkusíme na Křižák. Dlouho jsem tam nebyl.
  Re: Adr, Krizak28.08.2019
Díky moc, myslím , že to zkusíme na Křižák. Dlouho jsem tam nebyl.
   Re: Adr, Krizak30.08.2019
Jestli lezeš rád sportovky, mrkni třeba na todle:
 Re: Adr, Krizak29.08.2019
vypadá to tam stejně jako v týdnu. v noci tma, ve dne světlo
  Re: Adr, Krizak29.08.2019
no, minulej víkend, čili o fesťáku, se tam trochu padalo -
   Re: Adr, Krizak29.08.2019
jak to souvisí s ostatníma víkendama? jako že by tam už týden probíhala záchranná akce?
    Re: Adr, Krizak29.08.2019
Každej vejkend je jinej, někdy se víc padá, někdy se moc nepadá.
   Re: Adr, Krizak29.08.2019
Na Křížáku to byl člověk pobodany vosami. Potkali jsme záchranáře, když ho snášel dolů.

 Mapy28.08.2019
Fungujou vám mapy tady na Lezci? Mě to nějak nejde v žádnym prohlížeči.
 Re: Mapy28.08.2019
Google změnil licenční politiku, chce za mapy platit, je to podle počtu shlédnutí a je to docela slo
  Re: Mapy03.09.2019
A pouzivat Open Street Map by neslo?
   Re: Mapy03.09.2019
Slo, a pokud je opravdu rozbehnuti open street map nad jejich sily, tak to znamena, ze nemaji nikoho
    Re: Mapy04.09.2019
Mapy OSM nepooskytují tak vyspělé API jako mapy Google, takže se musí spousta funkcí doprogramovat a
     Re: Mapy04.09.2019
spíš se připojit k nějakému projektu nad openstreet map postavenému. U nás komunita kolem OSM funguj
      Re: Mapy04.09.2019
A v jaky vrstve tam ta Tisa je?
       Re: Mapy04.09.2019
v "aktivni vrstve"
        Re: Mapy04.09.2019
        Re: Mapy05.09.2019
No ty blaho, to by me nenapadlo :D dik!
     Re: Mapy04.09.2019
Jaka konkretne funkce z map tu na lezci by byla potreba doprogramovat prosimte?
A v cem vube
    Re: Mapy04.09.2019
myslím, že naklikat něco funkčně podobnýho lezci třeba v drupalu by byla otázka tak na 14 dní i kdyb
  Re: Mapy04.09.2019
Nebo by šlo postavit mapy na lezci nad mapy.cz. Jejich grafické zpracování mapových podkladů mě osob
   Re: Mapy04.09.2019
To už je lepší zadat souřadnice skály rovnou do databáze ČHS, protože vrzstvu Lezecký terén berou ma
   Re: Mapy04.09.2019
jenže mapy.cz je privátní firma, která může udělat to samý co google. stejně tak se může někdo pohád
    Re: Mapy04.09.2019
Souřadnice skal je jen malá část databáze a napasovávat celý její obsah do nějaké mapové vrstvy si n
     Re: Mapy04.09.2019
Kdybychom ti již dvakrát neviděli v přímém přenosu, mohli bychom těmto pohádkám věřit.
     Re: Mapy04.09.2019
díky moc za odpověď - máme na to asi jiný názor. A šlo by prosím ještě odpovědět na druhou část mého
      Re: Mapy04.09.2019
To je takova typicka CHS odpoved, ktera sice nelze, ale taky nic nerika.

Takze vsechn
       Re: Mapy04.09.2019
krásné shrnutí - díky moc - o důvod víc proč bych to radši viděl pod nějakou OS licencí...
       Re: Mapy04.09.2019
Stejně tak lidi nasypali popisy cest sem na Lezce a Lezec si s tím taky může dělat co chce. Je součá
        Re: Mapy04.09.2019
...o důvod víc proč bych to radši viděl pod nějakou OS licencí...

tím by byly jakékol
        Re: Mapy04.09.2019
Jasne Petre, je to kampan.

Jak vidis, u Lezce, SO nebo milionu jinejch db se dneska u
         Re: Mapy05.09.2019
Motáš dohromady dvě různé věci. Využití dat předaných provozovateli webu a možnost využívání informa
          Re: Mapy05.09.2019
Ja myslim, ze jsem to napsal dost jasne. Celou dobu se bavime o db. Podminky, za jakyuh do db data v
     Re: Mapy04.09.2019
Jinak se omlouvam za nadsazku od "odneseni" databaze - myslel jsem samozrejme jeji znepris
      Re: Mapy04.09.2019
Celý web ČHS je zálohován Národní knihovnou, což vyžaduje nějakou takovou licenci jeko "uvést z
       Re: Mapy04.09.2019
Jenom bych připomněl, že něco podobného v daleko uživatelsky příjemnější verzi dělají Skalní oblasti
        Re: Mapy04.09.2019
To, že jsou v ČR tři naprosto nepropojené db cest nechápu a přijde mi to úplně zbytečný. Mě osobně p
         Re: Mapy04.09.2019
dík za zničení dalších iluzí - doteď jsem žil v tom, že jsou spolu nějak provázané...
         Re: Mapy04.09.2019
Pro mé využití mi zase přijdou nejlepší Skalní oblasti, protože jsou provázané s dalšími informacemi
          Re: Mapy05.09.2019
proč ten :-( smajlík?
          Re: Mapy05.09.2019
Tak ty db propojte! Stačí trochu vůle ze všech tří stran. Pro všechny by to bylo jen přínosem.
           Re: Mapy05.09.2019
A svět pak bude zas trochu krásnější...
Jsou staré škrábance, na které se špatně zapomíná. Al
           Re: Mapy05.09.2019
Propojovat databáze není nic jednotuchého. Čekal bych, že bude platit podobné pravidlo jako u spojov
            Re: Mapy05.09.2019
DB by mohly zůstat oddělené, jen by se k nim např. jednou za týden nějaký robot připojil a sjednotil
             Re: Mapy05.09.2019
na počátku byl dotaz na mapy - ČHS má jako jediná funkční mapu republiky, kde jsou dokonce přímé lin
              Re: Mapy05.09.2019
Ještě mi přijde celkem zásadní, že lezec má jako jediný poměrně solidní db cest mimo ČR.
               Re: Mapy05.09.2019
jasně, ale to vyřazuje jak horosvaz, tak skalnioblasti
                Re: Mapy05.09.2019
není to všude, ale třeba: Telšské údolí (od Krušnohoráků), Tašov (z Euroclimbingu), Mrtnická skála (
                 Re: Mapy05.09.2019
Je to tak. Pokud víme o nějakém dobře zpracovaném průvodci, dáváme na něj link, jak je tu psáno.
              Re: Mapy05.09.2019
A kde jsou na ČHS ty url? Nikde jsem je neobjevil...
               Re: Mapy05.09.2019
není to všude, ale třeba: Telšské údolí (od Krušnohoráků), Tašov (z Euroclimbingu), Mrtnická skála (
                Re: Mapy05.09.2019
Dík, já to hledal na detailu cesty a ono je to u celý oblasti. To je celkem fajn.
                 Re: Mapy05.09.2019
Pokud tam link je, je to na stránce sektoru. U skály a cesty to nemá smysl.
                  Re: Mapy05.09.2019
Smysl to podle mě má, postup:
1) vyhledám v db podle názvu cestu pod kterou stojím.
2)
                   Re: Mapy05.09.2019
Chápu tvůj pohled, ale to by pak byla stránka cesty přecpaná údaji, které by byly pro všechny cesty
             Re: Mapy05.09.2019
jak si vybere robot, která odlišnost je chyba a která má zůstat jako to správné?
              Re: Mapy05.09.2019
To už jsou technický detaily, který by se řešily při realizaci. Ke který teda stejně nedojde. :-) To
               Re: Mapy05.09.2019
no já nejsem technický typ, proto jsem to chtěl vysvětlit

přesto mám teď dojem, že be
                Re: Mapy05.09.2019
Když by se dohodly pravidla, jak to má ten robot dělat, tak by se to narogramovat dalo.
                 Re: Mapy05.09.2019
V jedné DB bude autor Lukavský, v druhé Lukavská a půjde o překlep v posledním písmenu, jak ten robo
                  Re: Mapy06.09.2019
u rozdílně zadaných cest by se rozsvítil červený vykřičník s varováním "nesoulad" a odkaze
                   Re: Mapy06.09.2019
Nesvítily by ale pak i rozdíly, které přitom chybné nejsou?
Třeba v jedné DB bude: na vrchol
                    Re: Mapy06.09.2019
Nesvítily by ale pak i rozdíly, které přitom chybné nejsou?

no svítily - a zase by to
                     Re: Mapy06.09.2019
jenže by to byla práce navíc, která by kvalitu jakékoli databáze nezlepšila
         Re: Mapy05.09.2019
Ono jich je víc. Ještě třeba Pískaři a ta databáze co provozuje ASU.
       Re: Mapy06.09.2019
Takze dle pana Jandika licence neni potreba, protoze si nedovede predstavit situaci, kdy by toho nek
        Re: Mapy06.09.2019
Nikdy jsem nepsal, že licence není potřeba. Ale zabývat se licencemi není moje práce.
     Re: Mapy06.09.2019
To, ze si ty neco nedovedes predstavit asi vubec nic neznamena.. A ze by mohly vzninkout nejaky roze

 Řež24.08.2019
Kdo jezdíte do Řeže, berete tam s sebou jednoduchý lano nebo dvojčata?
Ještě jsem tam nebyl, ale na hory doly je doporučení na 2x50m.
Je to tam s jednoduchým fakt nebezpečný?
 Re: Řež24.08.2019
KT doporucuje polovicni lana vsude, protoze ani jiny nema. Nicmene v Rezi se leze normalne na 1. Jes
  Re: Řež24.08.2019
Hele já mám přeci půlky i dvojčata, jsi na nich lezl taky :-)

Ale vážně: na většině
 Re: Řež24.08.2019
Tam se ti bude líbit :-) Já osobně tam lezu rád a na jednoduchém laně, ale občas musím hodně prodluž
 Re: Řež24.08.2019
poprvé jsem tam byl s dvojčaty, ale je to zbytečné. s jednoduchou šedesátkou dokonce budeš moci (tam
  Re: Řež29.08.2019
Taky je dobrý si vzít zahradnické nůžky. Každý ustřižený akát se počítá. Je to třeba dělat pořád.
  Re: Řež01.09.2019
Nejdelší cesty na Řeži jsou cca veprostřed III. masivu kolem cesty Lasroka, u níž je na lezci uveden
   Re: Řež01.09.2019
Nemám, právě proto se ptám, jestli jsou nezbytné.
    Re: Řež01.09.2019
Pokud je nemáš, pak bych je rozhodně kvůli Řeži nepořizoval a v klidu tam lezl na jednoduchém.
    Re: Řež01.09.2019
Jinak omlouvám se za nevyžádanou radu, ale lez na Řeži cesty, který maj v db na lezci hodně přelezů,
     Re: Řež01.09.2019
no třeba huáno a guáno mají hodně přelezů, přesto je v řeži mnoho hezčích a hlavně pevnějších opomíj
      Re: Řež01.09.2019
Netvrdím, že krása cesty je přímo úměrná počtu přelezů, spíš že se tím vyvaruješ vyslovenejch prasár
       Re: Řež01.09.2019
třeba vivat frend a určitě tuňák bez vajec
        Re: Řež02.09.2019
ještě vltavská, předvolební a vyhřežlá
         Re: Řež02.09.2019
ale jinak, jak koukám, ty populárky pro doporučení sedí.
Spíš z druhé strany bych na první n
          Re: Řež02.09.2019
To jo, s obojím nedoporučením souhlas.
         Re: Řež02.09.2019
Jak tak koukám na ta doporučení, tak mám co se Řeže týče ještě mezery ve vzdělání a budu tam muset j
          Re: Řež02.09.2019
tuňáka bez vajec vylezu snad i já, to určitě dáš. teda snad poslední metr, tam se pokaždé trápím, ji
       Re: Řež01.09.2019
Jo, mam v planu zacit na "popularnejsich" cestach. Myslim si, ze tohle plati celkem obecne

 Oprava spárových lezek21.08.2019
Zdar, jakou máte kdo zkušenost s opravou lezeček, prolezených ze spár? Kupil jsem nové LS a jsou mega dobré, akorát se za měsíc prolezly na "malíkové hraně" - taková ta část, co je nejvíce namáhána v žábách a pěstech. Moje teorie je, že kůže jde
 Re: Oprava spárových lezek21.08.2019
mně se klubaly vždycky kotníky a vždycky jsem to lepil jen tlustou kůží - savá kůže a nesavá guma se
  Re: Oprava spárových lezek21.08.2019
jinak špek si lepí boty sám, tak jestli na něj máš kontakt, zeptej se mistra
 Re: Oprava spárových lezek21.08.2019
Problém je zejména v lepidle. Lepidla, která používají ševci z povolání, se sice určitě dají normáln
  Re: Oprava spárových lezek21.08.2019
Měl jsem několikery kotníkové Saltiky a vždy jsme si je nechával opravovat v Restday a bylo to perfe
  Re: Oprava spárových lezek23.08.2019
Nepodělil by ses o ten tip na kvalitního ševce z Prahy? Docela by se mi hodil. :)
 Re: Oprava spárových lezek21.08.2019
Ahoj. V restdey mě prodřenou kůži nad distálním kloubem malíku opravili. Ve spárách už jsem to znovu

 Vrcholová knížka - krabička20.08.2019
Ahoj,

neporadil by někdo, kde koupit krabičku pro vrcholovou knížku?

Díky!
 Re: Vrcholová knížka - krabička20.08.2019
Kontaktuj správce příslušné oblasti, měl by ti ji umět obstarat.
 Re: Vrcholová knížka - krabička20.08.2019
Nechat udělat u klempíře/ zámečníka...
 Re: Vrcholová knížka - krabička21.08.2019
Mam za to ze u Thomase v Redpointu
 Re: Vrcholová knížka - krabička21.08.2019
Pokud to je na skály v ČR je nejlepší kontaktovat místní vrcholovou komisi. Prostřednictvím jednotli

 Povolení Pálava17.08.2019
Ahoj, jak je to momentálně s lezením na Pálavě, může se už? Ví někdo?
 Re: Povolení Pálava18.08.2019
"Ahoj všem,

výjimka na Pálavu byla schválena, ale ještě není úředně zanesena v t
  Re: Povolení Pálava18.08.2019
Díky. A kde se dozvím, kdy už ano? Bude někde info?
   Re: Povolení Pálava19.08.2019
Upřesnění: Správa CHKO vydala v polovině července vyhlášku obsahující návrh opatření obecné povahy,
    Re: Povolení Pálava16.09.2019
Ahoj, víte je nějaký posun?
     Re: Povolení Pálava16.09.2019
Cedule zakazuje lezení v NPR Děvin-Kotel-Soutěska a pokud to někdo nechápe, tak je prostě jitrnice.

1   ...   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Řež
Kdo jezdíte do Řeže, berete tam s sebou jednoduchý lano nebo dvojčata?
Ještě jsem tam nebyl, ale na hory doly je doporučení na 2x50m.
Je to tam s jednoduchým fakt nebezpečný?
Tomas12:57:43 24.08.2019
odpovědět 
 Re: Řež
KT doporucuje polovicni lana vsude, protoze ani jiny nema. Nicmene v Rezi se leze normalne na 1. Jestli je to bezpecny, to si musis rozhodnout sam na miste.
Geo13:49:47 24.08.2019
odpovědět 
  Re: Řež
Hele já mám přeci půlky i dvojčata, jsi na nich lezl taky :-)

Ale vážně: na většině cesty v Řeži není problém lézt na jednoduchém laně. Dvojité lano Ti zaručí větší bezpečí (jsou tam ostré hrany, občas padá kamení, většina cest se leze po vlastním, některé stále zůstávají hákovačkami po rezavých skobách). A ze 4. masivu je slanění dlouhé přes 30 metrů.

Na 5. masivu jsou sportovky, tam jednoznačně jednoduché lano.

Na okraji 3. masivu (a případně na zadrátovaném 1. a 2. masivu) je rozchrast. Tam se boj o život a jednoznačně ber dvojité lano.
Kuba Turek14:03:23 24.08.2019
odpovědět 
 Re: Řež
Tam se ti bude líbit :-) Já osobně tam lezu rád a na jednoduchém laně, ale občas musím hodně prodlužovat jištění a je fakt, že místy je to tam lámavé. Takže s polovičními lany si to tam umím docela dobře představit, kdybych je měl :-D Jenže do hor jezdím s vybavenějším kámošem, tak to zatím nebylo potřeba... Za mě jednoduché lano v pohodě, hlavně na poprvé, protože do těch rozbitějších částí se ti stejně nejspíš nebude chtít kvůli akátům:-) A doporučuji boty na sedák, pokud nechceš scházet dolů v lezečkách, ne všude se tam dá slanit k nástupu.
Víťa15:38:45 24.08.2019
odpovědět 
 Re: Řež
poprvé jsem tam byl s dvojčaty, ale je to zbytečné. s jednoduchou šedesátkou dokonce budeš moci (tam kde to jde) slaňovat. Někdy se dočteš o až 50m na výšku, ale to je poněkud nadsazené.
Přesto, že jde i slaňovat, jako nováček slaňáky nemusíš hned najít, ty boty jsou dobrá rada.
15:57:08 24.08.2019
odpovědět 
  Re: Řež
Taky je dobrý si vzít zahradnické nůžky. Každý ustřižený akát se počítá. Je to třeba dělat pořád.
Matěj11:33:27 29.08.2019
odpovědět 
  Re: Řež
Nejdelší cesty na Řeži jsou cca veprostřed III. masivu kolem cesty Lasroka, u níž je na lezci uvedeno 60 m a myslím, že to nemusí být zcela mimo. Ale cest, který na 60 m jednoduchým laně naráz neslaníš, je na III. a IV. masivu fakt dost. Právě na ně se hoděj dvojčata - slaníš na jeden zátah (ale dá se i sejít). Jinak charakter skály na III. a IV. masivu na Řeži odpovídá terénům, do kterejch se doporučujou dvojčata / půlky. Pokud je máš, tak bych je vzal, přinejmenším napoprvé.
 honza16:23:03 01.09.2019
odpovědět 
   Re: Řež
Nemám, právě proto se ptám, jestli jsou nezbytné.
Tomáš 17:09:36 01.09.2019
odpovědět 
    Re: Řež
Pokud je nemáš, pak bych je rozhodně kvůli Řeži nepořizoval a v klidu tam lezl na jednoduchém.
honza17:19:24 01.09.2019
odpovědět 
    Re: Řež
Jinak omlouvám se za nevyžádanou radu, ale lez na Řeži cesty, který maj v db na lezci hodně přelezů, páč je tam spousta hnusáren (který maj těch přelezů často a oprávněně málo).
 honza17:34:01 01.09.2019
odpovědět 
     Re: Řež
no třeba huáno a guáno mají hodně přelezů, přesto je v řeži mnoho hezčích a hlavně pevnějších opomíjených cest
18:19:21 01.09.2019
odpovědět 
      Re: Řež
Netvrdím, že krása cesty je přímo úměrná počtu přelezů, spíš že se tím vyvaruješ vyslovenejch prasáren. Rád si ale nechám poradit nějakou tajnou a opomíjenou řežskou perlu.
honza19:45:31 01.09.2019
odpovědět 
       Re: Řež
třeba vivat frend a určitě tuňák bez vajec
22:40:40 01.09.2019
odpovědět 
        Re: Řež
ještě vltavská, předvolební a vyhřežlá
16:34:53 02.09.2019
odpovědět 
         Re: Řež
ale jinak, jak koukám, ty populárky pro doporučení sedí.
Spíš z druhé strany bych na první návštěvu nedoporučil Lasroku a 100pro NE Řežský nářez
16:46:04 02.09.2019
odpovědět 
          Re: Řež
To jo, s obojím nedoporučením souhlas.
honza18:20:06 02.09.2019
odpovědět 
         Re: Řež
Jak tak koukám na ta doporučení, tak mám co se Řeže týče ještě mezery ve vzdělání a budu tam muset ještě někdy zajet. Ten Tuňák bez vajec - sedmu asi nevylezu, ale byla by to třeba 6+A0 - A1?
honza18:26:57 02.09.2019
odpovědět 
          Re: Řež
tuňáka bez vajec vylezu snad i já, to určitě dáš. teda snad poslední metr, tam se pokaždé trápím, jinak je to jištěním téměř sportovka po slušných skobách.
Lukas B.20:49:46 02.09.2019
odpovědět 
       Re: Řež
Jo, mam v planu zacit na "popularnejsich" cestach. Myslim si, ze tohle plati celkem obecne v "mene" popularnich, tradicnich oblastech.
Tomas23:02:44 01.09.2019
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi