LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
33. 10255
Bouldry:
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
33.Stadtherrová 9550
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230733 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
(Sky Club Brumlovka - Praha - uzavřena) - Praha 4
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Green sport - Brno
HUDYsport - Praha 1
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Plovouci karabina a smycka18.09.2019
Cau, ted me dosla takova vec, asi neni uplne super byt pripnuty statickou smyckou do standu, ktery je udelany s plovouci karabinou, co?
Predpokladam, ze v pripade vytrzeni jednoho bodu a propadu treba o pul metru do ty statiky to bude celkem supa,
 Re: Plovouci karabina a smycka18.09.2019
ČHS už na svých instruktorských školeních úplně odmítá plovoucí karabinu.
  Re: Plovouci karabina a smycka18.09.2019
jedna věc je, jak to staticky funguje. druhá věc je, za jaký konec to uchopit z hlediska metodiky, t
   Re: Plovouci karabina a smycka18.09.2019
Ja bych to rad uchopil tak zdrave, abych se pri tom nezrakvil.
    Re: Plovouci karabina a smycka18.09.2019
ok, ještě jednou a jasně: plovoucí štand nepoužívat. nemusí tě zabít, zpravidla tě nezabije, ale bez
     Re: Plovouci karabina a smycka19.09.2019
Ja pavouka pouzivam ke spojeni dvou bombastickych bodu (jako jsou treba lepeny hak + nyt). Pravda ov
      Re: Plovouci karabina a smycka19.09.2019
zrovna nýt bych za bombastický bod nepovažoval
       Re: Plovouci karabina a smycka20.09.2019
keď tak pozerám na tunajšie články (+ diskusie) o lepení, tak by som sa ani na jeden lepený bh neve
        Re: Plovouci karabina a smycka23.09.2019
Plovoucí karabinu (silový trojúhelník) na Dyneemě cvaknuté ve dvou nýtech běžně používám při jištění
         Re: Plovouci karabina a smycka23.09.2019
hlavním důvodem proč nepoužívat, je možný zmatek při procvakávání při předávání štandu. což lze samo
          Re: Plovouci karabina a smycka23.09.2019
Dnes se učí preference jednoho bodu a tzv. zhoupnutí. Pokud se bavíme o štandu na nýtech, bh či skob
           Re: Plovouci karabina a smycka23.09.2019
Záviš, skoby asi patria k povl, či nie ?
           Re: Plovouci karabina a smycka23.09.2019
Záviš, skoby asi patria k povl, či nie ?
            Re: Plovouci karabina a smycka23.09.2019
póvl nepóvl, tady je to egal a glajch. prostě fixní voko, co tam straší a čumí ze skály a vybízí ke
           Re: Plovouci karabina a smycka24.09.2019
@ Záviš, bod 2 (jeden nýt je níž): a co se učí pro případ, že takhle jistím druholezce, on doleze ke
            Re: Plovouci karabina a smycka24.09.2019
Funguje fyzika, tzn kladkový systém. Prda nepříjde, pohlcení sil v laně případně do fixního jištění
             Re: Plovouci karabina a smycka24.09.2019
"slabý článek byla smyčka ta je odstraněna" - která smyčka? Prosím o doplnění.
              Re: Plovouci karabina a smycka24.09.2019
Viz minulé příspěvky:

"2)jeden bod je výš (novější osazování) - centrální karabi
               Re: Plovouci karabina a smycka24.09.2019
novej nýt asi ne, ale ta životnost proti lepenýmu borháku je dost mizerná. Jak tam může voda, tak je
               Re: Plovouci karabina a smycka25.09.2019
Ptal jsem se Zaviše (napsal "slabý článek byla smyčka ta je odstraněna"), která smyčka je
                Re: Plovouci karabina a smycka25.09.2019
Nevím co je silový trojúhelník (ale dovozuju že je to komplot státních zástupců, soudců a policie) a
                Re: Plovouci karabina a smycka25.09.2019
Viz
                 Re: Plovouci karabina a smycka25.09.2019
nauč se kreslit pořádně sněhuláky
                 Re: Plovouci karabina a smycka26.09.2019
Díky za trpělivost při vysvětlování. Aniž bych chtěl někoho k něčemu navádět nebo o čemkoli přesvědč
             Re:skoby jak kde24.09.2019
 Re: Plovouci karabina a smycka24.09.2019
karabina neplave
  Re: Plovouci karabina a smycka24.09.2019
jak která. mám doma jednu, co asi plave. na jištění ji ovšem nepoužívám, a do vody ji nedávám, jakko
 Re: Plovouci karabina a smycka26.09.2019
Zabudnite na ňu.
SERENE
  Re: Plovouci karabina a smycka26.09.2019
Ale ten obrazek co si dal, je prave plovouci karabina aka magic X.
   SERENE26.09.2019
není plouvoucí
    Re: SERENE26.09.2019
Hmm, jako dobrý, ale zkus si to rozvazat když ti do toho nekdo lupne hubu...
     Re: SERENE26.09.2019
Lepší je to stou liščí smyčkou ;-), funkční, jednoduchém přehledné včetně dobrého rozvázání.
    Re: SERENE27.09.2019
Magic X je plovouci karabina a podivej se, jak je ten obrazek udelany - ja nevim, jestli koukame kaz
     Re: SERENE27.09.2019
Z obrázku samotného není moc jasné, jestli jde o jednu smyčku použitou ala plovoucí karabina, anebo
     Re: SERENE27.09.2019
      Re: SERENE27.09.2019
No dobře. V tomhle tvém druhém odkazu jsou jiné obrázky. Ale v tom tvém prvním odkazovaném obrázku j
       Re: SERENE27.09.2019
P. :
sorrrry, nejakým spôsobom sa prvý link zmršil a nabehlo tam Magic X, teda foto
        Re: SERENE28.09.2019
To se stane, ale mátlo to.
Teď už je to jasný.
         Re: SERENE01.10.2019
:-)
hej, Magic X a American Death Triangle sú moje "obľúbené".

 Pravý břeh neděle pád bloku16.09.2019
Včera,15/9  odpol cca v 16 hod na pravém břehu jsme lezli na Jižní Baštu, někde  směr proti proudu se s německými lezci vyvalil nějaký blok, snad bez zranění ale dle hluku, jak to padalo to muselo být velké. Ví někdo podrobnosti?

 Moderní lezení16.09.2019
http://jdem.cz/fe7rm7 (z 8a.nu)

Vývoj. Dostat se lezením z bodu A do bodu B je čím dál tím obtížnější, pokud jde o špičkové výkony.
 Re: Moderní lezení16.09.2019
Přesunuto do diskuse k článku Rockstars 2019.

 Ruzna dvojcata16.09.2019
Já a kámoš máme každý lano, obě certifikovaná jako jednoduché, půlky i dvojčata. Lezene samostatně, tudíž různě použité/opadane, různé průměry (primárně na stěně).
Je bezpečné na takových lanech, když budou použité jako dvojčata do toho spadnout?
 Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
Bezpecnost to nijak zasadne nesnizuje, duvod pro snizeni bezpecnosti by se vymejslel dost krkolomne
  Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
Myslel jsem treba kvuli razove sily, kdyz kazde to lano bude "trosku" jine.
   Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
jedno z pravidelně se vracejících diskusních témat. ohnivé názory se pohybují na celé škále od "
    Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
čili: nelámal bych si s tím hlavu a spoléhal bych na to, čemu se v technické praxi říká "naivní
     Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
Ok, parada :) dikes
 Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
cvakal bych to v tvém případě jako půlky a měl bych úplně klidnou hlavu
  Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
v tomto prípade , teda " Lezene samostatně, tudíž různě použité/opadane, různé průměry " j
   Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
Tomas, ešte otázka :
používali ste tie laná aj na TR ?
    Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
Ano, běžně i na TR
     Re: Ruzna dvojcata17.09.2019
Tomas, ak sa lano používa na TR tým "bežným" spôsobom ( vo vratnom bode je 1 karabína, ev
   Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
No vzhledem k tomu, ze na jednom konci tech dvou lan bude padajici lezec a na druhem konci obou lan
    Re: Ruzna dvojcata16.09.2019
U te posledni selske uvahy si sam nejsem jisty, tak nabizim dalsi myslenkovy pokus:
Polovicni
     Re: Ruzna dvojcata17.09.2019
jx zero , obe úvahy o 19:39:12 16.09.2019 nie sú správne.
Ak o 22:59:53 16.09.2019 si mal na
      Re: Ruzna dvojcata17.09.2019
Tak zrovna ta prvni uvaha o tom, ze kdyz mam dve lana na obou koncich spojena a vedou stejnymi body,
       aj tak budem požiarnikom !17.09.2019
jx....
       Re: Ruzna dvojcata17.09.2019
A to ještě musí být delší čas a ještě k tomu zatížené.
      Re: Ruzna dvojcata17.09.2019
V cem jsou ty uvahy chybne?
 Re: Ruzna dvojcata18.09.2019
Osobně bych se toho nebál, ale jak někdo psal výše, radši bych je používal jako půlky.

 Filzmoos lezeni v rijnu15.09.2019
Ahoj, ma tu nekdo zkusenosti s lezenim ve Filzmoos?
Koukala jsem, ze by to mela byt dobre odjistena sportovni oblast, ale vyska je nekde kolem 1700 m.n.m., tak si nejsem jista, kdy tam byva vhodna podminka na lezeni (predpokladam, ze cervenec - zar
 Re: Filzmoos lezeni v rijnu16.09.2019
gůgluj nikoli filzmoos, ale klettergarten Hofpürglhütte. není-li mimořádný zvrat počasí, napadne sní

 Lezeni u Salzy12.09.2019
Zdravim. Shanim tip na lezeni v okoli Salzy, nejlepe Wildalpenu. Nevite o necem? Diky.

 půjčení auta12.09.2019
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s půjčením auta v Barceloně na letišti s tím, že s ní vyrazíte do někde lézt? Margalef, Siurana atd... Mám na mysli, jestli je lepší bookovat auto předem, nebo stačí na místě, jestli je potřeba mít kreditku (někdy debetní kar
 Re: půjčení auta12.09.2019
Přidám zkušenost z pár let staré rešerše a jednoho půjčení: - Každá společnost píše, jestli akceptuj
  Re: půjčení auta12.09.2019
Osobní zkušenost, vyprdnout se na podvodníky jako jsou rentalcars atd. - účtují pojištění které je v
   Re: půjčení auta12.09.2019
Ještě doplním, kreditka je potřeba na cca 95% půjčoven. Záloha 1000-2000 €. Dostatečný limit...
    Re: půjčení auta12.09.2019
Nemas uplne pravdu. Pokud si sjednas to jejich pojisteni tak vetsinou strhavaji z kreditky mnohem me
   Re: půjčení auta12.09.2019
Máš nějakou konkrétní špatnou zkušenost s Rentalcars? Díky.
    Re: půjčení auta14.09.2019
Ano mám, např zprostředkování auta u GoldenCars nebo jak se to jemnovalo(Malorka). Učtováno pojištěn
     Re: půjčení auta16.09.2019
Jsem tě asi nepochopil. Pokud sis rezervoval přes Rentalcars u půjčovny GoldenCars (předpokládám s n
 Re: půjčení auta12.09.2019
Ja mam dobrou zkusenost s autoeurope.eu (preprodejce pujcoven). Vzdycky to bylo levnejsi nez u samot
 Re: půjčení auta12.09.2019
Půjčovali jsme v BCN dvakrát. V obou případech rezervováno předem, jednou přes zprostředkovatele jed
  Re: půjčení auta12.09.2019
To neni urban legend, me se to fakt stalo, pres zprostredkovatele objednana nejnizsi trida (Ford Ka
   Re: půjčení auta12.09.2019
Auto jme měli zamluvené předem (nejnižší nabídka vč. pojištění), zablokovali si zálohu na platební k
   Re: půjčení auta12.09.2019
vždycky rezervace to nejlevnější (nějaká corsa nebo ford ka třídveřová), vždycky hmmm, hmm, žádná ta
   Re: půjčení auta12.09.2019
pojem "kreditka" se v tomto případě používá správně. Většina autopůjčoven ji vyžaduje pro
    Re: půjčení auta12.09.2019
Souhlas
    Re: půjčení auta15.09.2019
To je pravda. Kdo nevyjde od vejplaty k vejplate a potrebuje tedy kreditku, moc duveryhodnej neni.
     Re: půjčení auta15.09.2019
Není to o důvěrihodnosti plátce :-D, hoši, ale no tak. Debetní karta a kreditní karta jsou úplně jin
     Re: půjčení auta15.09.2019
Není to o důvěryhodnosti plátce :-D, hoši, ale no tak. Debetní karta a kreditní karta jsou úplně jin
      Re: půjčení auta15.09.2019
Jen doplním, že i kdybys měl zlatou debetku, tak ti je ve většině půjčoven nevemou a můžeš se rozčil
       Re: půjčení auta16.09.2019
No nevím, za poslední 3mesice jsem si půjčovat auto minimálně 4x ( intervaly jeden týden, 5tydnu, 3,
        Re: půjčení auta16.09.2019
Jo a jedna se o obyc. VISA nebo mastercard.
      Re: půjčení auta16.09.2019
Pro půjčovnu je výhodnější partner vydavatel kreditní karty - klient je prověřen, vymáhání zajištěno
   Re: půjčení auta15.09.2019
Přidám špatnou zkušenost s Rentalcars.com i s debetním kartami. Přes tuto agenturu jsme si zaplatili
    Re: půjčení auta16.09.2019
Jako sorry, ale to neni spatna zkusenost s rentalcars ale tvoje blbost. Kdyz vsude pisou ze musis mi
    Re: půjčení auta16.09.2019
To opravdu není problém Rentalcars. Úplně stejně by jsi dopadl, kdybys to objednal přímo u té půjčov
 Re: půjčení auta12.09.2019
Před mnoha lety jsem si půjčoval auto v Barceloně pro ucely 3 týdnů v siurane a okolí. Predesilam, z
  Re: půjčení auta14.09.2019
Barcelona - před cca 5 lety, kroupy - karoserie na odpis, plné pojištění - bez problému.
 Re: půjčení auta16.09.2019
díky všem za zkušnosti a infos. vezmem full pojištění s kreditkou a nazdar. lovu zdar

 Dotaz11.09.2019
Jaký stupeň obtížnosti na suché skále zvládáte ještě lézt v pohorkách?

Díky

LW
 Re: Dotaz11.09.2019
Dříve se tak říkalo, že tak v rozmezí 3-5 UIAA. I když v položený pětce může být povinný stup, který
  Re: Dotaz11.09.2019
Ono závisí i na tom, čemu říkáš pohorky. A na typu skály... Když to vztáhnu k rakouskému vápnu, tak
   Re: Dotaz11.09.2019
A jak je to zajištěný. Znám "osmičkové lezce", kteří klasickou 5 nevylezou ani v lezačkách
    Re: Dotaz11.09.2019
Znám klasiky, který sportovní převislou pětku nevylezou ani s mágem.
     Re: Dotaz11.09.2019
Za mladých let jsme lozili spoře zajištěné 5-6 na moravském písku v sandálech. Rakouské vápno ve fer
     Re: Dotaz11.09.2019
A já znám bývalého pětkaře, pro kterého lezení není sport a magnézium mu klasicky předepsal doktor,
 Re: Dotaz11.09.2019
5, mimo vápno
 Re: Dotaz11.09.2019
Díky všem za názory, potřeboval jsem se ujistit, že pětka v Tatrách v pohorkách není úplně mimo real
 Re: Dotaz11.09.2019
Horští vůdci mají v přijímacích zkouškách předepsáno lézt v pohorkách pětky na jistotu a s převahou.
  Re: Dotaz12.09.2019
není pětka jako pětka a není šutr jako šutr. nějaká rudlovačka v mírně převislém chytovatém ála přek
 Re: Dotaz18.09.2019
Dva zebriky, skyhook, camhook, par skob a jednicek a da se vylest i 10+

 Rozteč fingerboardů09.09.2019
Plánuju si koupit nějakej novej fingerboard, každopádně mám tady starej a vrtat nový díry zas tak uplně nemůžu. Nevíte jestli se i jiní výrobci drží stanovených roztečí třeba aspon u horních otvorů? Nechci tady uplně běhat s metrem, a ne všichni prodejci
 Re: Rozteč fingerboardů09.09.2019
ja mam fingerboard pridelany ke kusu preklizky, tedy buldok + sroub skrz preklizku mi drzi fingerbo
  Re: Rozteč fingerboardů09.09.2019
To zní jako plán :) Díkec
 Re: Rozteč fingerboardů09.09.2019
To asi dost záleží na výrobci, ale řekl bych, že žádná standartní norma na rozteč děr u fingerboardů
 Re: Rozteč fingerboardů09.09.2019
Není.
 Re: Rozteč fingerboardů10.09.2019
pokud se nepletu, tak rozteč fingerboardů řeší norma ČSN 57 6011
  Re: Rozteč fingerboardů10.09.2019
myslím, že to zpracovává i evropská komise...
   Re: Rozteč fingerboardů11.09.2019
Nebo prostě napiš prodejci, ať Ti rozteče prodávaných desek změří? Či napiš přímo výrobci, ať Ti de

 Nalezec Korno09.09.2019
Včera (8.9.) jsem našel lano pověšený v Kornu, někdo z něj zřejmě nouzově slanil. Je příliš krátké na přímé slanění a přes borky to majitel nevzal - možná úprk před deštěm?
Tak či onak, je u mě.

Volej 732 757 535
 Re: Nalezec Korno09.09.2019
Jestli to bylo červený lano v cestě Velikonoční nesnášení, tak bude Marťan dost nasraný, bo to je pr
  Re: Nalezec Korno09.09.2019
Diky za echo. Mas na nej kontakt?
  Re: Nalezec Korno09.09.2019
Diky za echo. Mas na nej kontakt?
   Re: Nalezec Korno09.09.2019
Písnu mu, že ho máš u sebe. Akorát tu cestu jsme měli dodělávat zítra, tak tam stejnak budem muset p
    Re: Nalezec Korno09.09.2019
Aspon bude moct Martan misto jumarovani v klidu popremyslet o tom, jestli ma i nadale brat lidem z
     Re: Nalezec Korno09.09.2019
Muže se to stát, je to celkem běžné, že když někdo něco najde, zeptá se ostatních jestli to někomu n
      Re: Nalezec Korno10.09.2019
Neni lepsi nechat uvahy stranou a proste se drzet jednoduche zasady, ze si nebudu hrat to, co neni m
    Re: Nalezec Korno09.09.2019
Ja bych mu ho nevracel ani na konci skolniho roku, zlobici jednomu.
     Re: Nalezec Korno11.09.2019
Jistě, on by totiž měl přestat jumarovat, a začít lézt.
Zase schazuje lokry? A do jaký veliko
    Re: Nalezec Korno10.09.2019
Díky ti za kontaktování Marťase, lano jsem mu dneska vrátil. Tobě se omlouvám za komplikaci při dodě
    Re: Nalezec Korno10.09.2019
Díky ti za kontaktování Marťase, lano jsem mu dneska vrátil. Tobě se omlouvám za komplikaci při dodě
  Re: Nalezec Korno09.09.2019
Tak takhle dobře jsem se již dlouho nepobavil ... Experti všude, kam se podivas ... Hlavně opatrně,
   Re: Nalezec Korno11.09.2019
Svět je stále více poťapanější. Dobrák střídá milého a nikdo nechce nikomu ublížit... a tak vrací a
    Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201911.09.2019
byly dopoledne v středočeské oblasti "K" spatřeny na kameni položené - světle hnědá kšilt
     Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201912.09.2019
N:jsi idiot a premejslis nad blbostma. Hled si svyho
      Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201912.09.2019
A ty jsi který Matěji, co holky tě nechtějí? Ty dble
komu tady nadáváš, podívej se napřed do
       Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201914.09.2019
Takovy hroty tady. Jste jak děcka na pískovišti

1   ...   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi