LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230892 cest
Nové přelezy:
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+

Stěny
gymnázium Orlová - Orlová-Lutyně
HoSPORT - Staré Hodějovice
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3

Prodejny
Ksport - Třinec
HUDYsport - Havířov
HUDYsport - Strakonice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Nalezec Korno09.09.2019
Včera (8.9.) jsem našel lano pověšený v Kornu, někdo z něj zřejmě nouzově slanil. Je příliš krátké na přímé slanění a přes borky to majitel nevzal - možná úprk před deštěm?
Tak či onak, je u mě.

Volej 732 757 535
 Re: Nalezec Korno09.09.2019
Jestli to bylo červený lano v cestě Velikonoční nesnášení, tak bude Marťan dost nasraný, bo to je pr
  Re: Nalezec Korno09.09.2019
Diky za echo. Mas na nej kontakt?
  Re: Nalezec Korno09.09.2019
Diky za echo. Mas na nej kontakt?
   Re: Nalezec Korno09.09.2019
Písnu mu, že ho máš u sebe. Akorát tu cestu jsme měli dodělávat zítra, tak tam stejnak budem muset p
    Re: Nalezec Korno09.09.2019
Aspon bude moct Martan misto jumarovani v klidu popremyslet o tom, jestli ma i nadale brat lidem z
     Re: Nalezec Korno09.09.2019
Muže se to stát, je to celkem běžné, že když někdo něco najde, zeptá se ostatních jestli to někomu n
      Re: Nalezec Korno10.09.2019
Neni lepsi nechat uvahy stranou a proste se drzet jednoduche zasady, ze si nebudu hrat to, co neni m
    Re: Nalezec Korno09.09.2019
Ja bych mu ho nevracel ani na konci skolniho roku, zlobici jednomu.
     Re: Nalezec Korno11.09.2019
Jistě, on by totiž měl přestat jumarovat, a začít lézt.
Zase schazuje lokry? A do jaký veliko
    Re: Nalezec Korno10.09.2019
Díky ti za kontaktování Marťase, lano jsem mu dneska vrátil. Tobě se omlouvám za komplikaci při dodě
    Re: Nalezec Korno10.09.2019
Díky ti za kontaktování Marťase, lano jsem mu dneska vrátil. Tobě se omlouvám za komplikaci při dodě
  Re: Nalezec Korno09.09.2019
Tak takhle dobře jsem se již dlouho nepobavil ... Experti všude, kam se podivas ... Hlavně opatrně,
   Re: Nalezec Korno11.09.2019
Svět je stále více poťapanější. Dobrák střídá milého a nikdo nechce nikomu ublížit... a tak vrací a
    Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201911.09.2019
byly dopoledne v středočeské oblasti "K" spatřeny na kameni položené - světle hnědá kšilt
     Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201912.09.2019
N:jsi idiot a premejslis nad blbostma. Hled si svyho
      Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201912.09.2019
A ty jsi který Matěji, co holky tě nechtějí? Ty dble
komu tady nadáváš, podívej se napřed do
       Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201914.09.2019
Takovy hroty tady. Jste jak děcka na pískovišti

 Solvayovy lomy - foto dne07.09.2019
Je zajímavé vidět, jak dospělí mají všichni helmy a rozumné jištění, ale to děcko tam leze bez helmy a ještě na TR v jednom jediném bodě :-)  To zřejmě bude ta výchova k odpovědnosti a většímu bezpečí :-)
 Re: Solvayovy lomy - foto dne07.09.2019
Mě přijde divná ta stěna sama o sobě. Všecky ty napohled bloky, to tam opravdu drží? Pak by byli osl
  Re: Solvayovy lomy - foto dne07.09.2019
A ten levej jistič tam čeká na co s tím postojem? :-DDDDDDDDDDDDD
   Re: Solvayovy lomy - foto dne07.09.2019
asi až mu dojde proud...
 Re: Solvayovy lomy - foto dne07.09.2019
To neni jeden bod, to je slaňovací řetěz přidělanej do šutru dvěma nejtama.
  Re: Solvayovy lomy - foto dne08.09.2019
To nevadí. Z hlediska bezpečnosti bys měl použít ještě alespoň presku před slaňákem, případně, pokud
   Re: Solvayovy lomy - foto dne08.09.2019
To nestaci. Z hlediska bezpecnosti bys mel pouzit slanaky alespon ze ctyr okolnich cest (i pro slano
    Re: Solvayovy lomy - foto dne08.09.2019
A pokud cesta tolik jisticích bodů (nepřesně expresek) nemá, je třeba buď 1) do každého jisticího bo
     Re: Solvayovy lomy - foto dne09.09.2019
A není bezpečnější doletět ke slaňáku rovnou vrtulníkem záchrané služby? Že jako kdyby se něco posra
      Re: Solvayovy lomy - foto dne09.09.2019
Záleží, jestli za vrtulníkem pro jistotu letí ještě druhej, nebo aspoň jede sanita.
       Re: Solvayovy lomy - foto dne09.09.2019
Co když i ta sanita nabourá?
 Stalo se modou sezony07.09.2019
do nepravosti razne tepat... ;-))

Metodik pod kazdou skalu!
  Re: Stalo se modou sezony08.09.2019
To nebyla výtka, ale pobavení nad tím, jak dospělí helmy mají, ale děcko nechají jen tak :-)
   Re: Stalo se modou sezony08.09.2019
Co ale v dane lokalite pri lezeni na TR ma docela logiku... Coz ale zacatecnikovi s pocitem hard cor
    Re: Stalo se modou sezony08.09.2019
 Mistrovství Evropy Zakopane07.09.2019
leze se semifinále na Mistrovství Evropy v boulderingu v Zakopené díře v Polsku. Martin Stráník tam bojuje - nenašel jste někdo někde video? live strean na youtube mi nějak nejede.

 Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Jinými slovy - odešla celá stará skvadra, která byla nějak propojená se starým způsobem vedením a Binterem. A zůstává jedině Máca, který jediný byl normální, schopný a snad jako jediný dělal něco pořádného. Skvělé. Dárek k vánocům už v létě? Binter, Dicht
 Co jiného zbývalo?06.09.2019
Ono také co jiného jim zbývalo? Jsou si vědomi své kvality a historie, bylo jim naprosto jasné, že k
  Re: Co jiného zbývalo?06.09.2019
Včera bylo pozdě. Zůstane po nich jen zápach.
   Re: Co jiného zbývalo?06.09.2019
Odešel velký vůdce a diktátor. A jeho ovce jsou zmatené.
  Re: Co jiného zbývalo?06.09.2019
Tak třikrát hurá. Když to nešlo evolucí, tak to pujde revolucí. Jen nelze čekat, že se to zlepší ze
  Re: A co dál06.09.2019
Najmem jako KSL nějaký externí "spřátelený" profíky? Třeba ČSL? :-)
  Bintere pápá lálá06.09.2019
Je to fakt sen, který se stal skutečností. Nic horšího než Binter být nemohlo a je skvělé že on a je
   Re: Bintere pápá lálá06.09.2019
Tak je ten Urbásek ve VV nebo vystoupil? Teď tady píše, že je člen VV.
    Ostuda Chs06.09.2019
Jako horolezec se stydím. A přál bych si aby Chs byl spolek horolezců. A závodníci ať si udělají spo
     Re: Ostuda Chs06.09.2019
Ano tleskám. O to přesně usilovalo ČSL. Vyvolání této diskuse a vyhodnocení reálnosti tohoto kroku.
      Re: Ostuda Chs06.09.2019
Proč v budoucnu? Třeba hned na další valné hromadě.
       Re: Ostuda Chs06.09.2019
Ideální :)!
        Re: Ostuda Chs06.09.2019
V závodním lezení je a bude mnohem více peněz, než ve skalním. A na VH hlasují i skalní lezci, který
         Re: Ostuda Chs06.09.2019
A to si sebral kde? Kolik přesně je v závodním lezení když jsi tak chytrej?
          Re: Ostuda Chs06.09.2019
Loni byl rozpočet skal asi 2 mil. A rozpočet závodního lezení asi 5 mil.
           Re: Ostuda Chs07.09.2019
Rozpočet závodního lezení jsou peníze které svaz utratí za závodní lezení. Z toho lidi který nezávod
            Re: Ostuda Chs07.09.2019
Tak svaz dostává určitě peníze na práci s mládeží, nebo ne? A to je v naprostém případě závodící mlá
             Re: Ostuda Chs07.09.2019
Omyl. Outdoorový svaz by se konečně nadechnul a makal na sobě. Takto moc nemusí. Jinak na mládež je
              Re: Ostuda Chs07.09.2019
Ale po rozdělení by ČHS v IFSC nebyl. A s tím nadechnutím - třeba se pletu, ale nenapadá mne nic, kd
            Re: Ostuda Chs07.09.2019
Jsi nedával pozor co bylo jedním z témátů kluků z ČSL. Upozorňovali právě na to, že ČHS žádá na MŠMT
             Re: Asociace pro dotace07.09.2019
UIAA nebo IFSC v tom nehraje zásadní roli, žádat by šlo přes obojí. Jediný rozdíl je v tom, že IFSC
 Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
rodič aktivních závodníků v komisi - tomu se asi nevyhneš, je to běžná praxe ve sportu. Ledaže bys s
  Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
jen doplním: už tu za těch pár dnů proběhlo tolik zpráv, vyjádření ve smyslu ten je blbec já nejsem
  Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
No ale tohle má přeci řešení. Jednoduché. Řízení by mělo být složeno z několika zástupců různých obl
   Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Jasné. Rodiče tam byli, jsou a budou, ČHS není fotbalový svaz. A právě na to, aby bylo aspoň trochu
    Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Tohle trochu řešila ta dříve diskutovaná trenérská rada. A také to, že členové by měli být voleni, n
     Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Tak propojení na pořadatele závodu přeci chtěli kluci z CSL
      Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Jasně, ale tam každý ví, o co jde. A je to jejich hlavní předmět činnosti. Ale kdybych byl v ČHS odp
       Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Tak to je dobře ze s tímhle uvažovánim ve vedení nejses. Ale i kdybys byl, tak bys byl zklamán, pořá
        Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Není řeč o ČSL. Řeč je o tom, proč by se někdo mohl chtít s ČSL nedomluvit a prosadit někoho jiného.
         Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
No ty jsi mi mudrlant jen co je pravda
         Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Neda mi to, jeste jednou zareaguji. "...popsaný způsob vyvádění peněz je poměrný běžný a to všu
          Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Jo, s tím souhlasím. I když tedy ne vždy je tento stav špatný, někdy může být i přínosem. Ale to je
          Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Hmm, když se kácí les, lítají třísky. Bavme se o množství třísek vůči vytěženému dřevu. 10 ku 90? 30
           Re: Vyjádření k situaci v ČHS08.09.2019
Prave jsem se vratil z hospody, ale i tak musim oponovat, ze rozdelovani penez z eraru ma s pravicov
            Re: Vyjádření k situaci v ČHS08.09.2019
No jo, ale co dělat v případě, kdy je to pro organizaci výhodné ekonomicky, ale nesprávné morálně?
         Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Se v tom nak vyznas...vlastni zkusenosti?
          Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Bohužel ano, vlastní zkušenost, jen z té druhé strany. V některých segmentech je to tak běžné, že s
 Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Take jsem premyslel jakou silu ma vyjadreji particky kolem Bintera k tomu, ze nekdo odvolal jejich g
  Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Sílu má asi takovou, ze se snaží udělat co nejvíce škody, mi to připadá. Svaz teď ještě musí na podz
   Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Ať to bylo cokoli je dobře, že je pryč. A ti jeho nohsledove taky. Aspoň je čas na očistu. Ještě vyh
    Bloudek a jeho prusery07.09.2019
Až výpravou na povrch Bloudící příšery, tak půjde taky. A nebude to dlouho trvat.
   Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Jen za kritizování se ve spolku nevyhazuje, v ČHS je kritizování na denním pořádku. V tom bude ještě

 Foto dne03.09.2019
Čau.  Co je to za kameny
 Re: Foto dne04.09.2019
Po rozkliku se pise Kozelka.
  Re: Foto dne04.09.2019
Vzhledem k datu dotazu si myslím, že byl směřován na předešlou fotku - a tam to bylo uvedené taky, j

 výjimka Pálava03.09.2019
Ahoj,
podle databáze skal k 31.12.2018 vypršela výjimka na Pálavu. Nevíte jestli se projednává nová? Nebo se na Pálavě povolení lezení neplánuje?
Díky,
M.
 Re: výjimka Pálava04.09.2019
Je vydaná a čeká se, až nabude právní moci. Jakmile k tomu dojde, bude to v databázi otevřené.
  Re: výjimka Pálava04.09.2019
Díky za info. Víš taky kdy to nabude právní moci? Nemůžu to nikde najít, plánoval jsem zajet na Pála
   Re: výjimka Pálava04.09.2019
Nevim přesně, záleží to na tom, jestli se někdo z dotčených ve lhůtě na odvolání odvolá nebo ne.

 Labak03.09.2019
Ahoj, nevíte proč v sobotu letěl vrtulník k lévému břehu Labáku? Byli jsme na pravým a dvakrát tam letěl, v zápětí byla slyšet hned sanitka ze silnice.

Jarda
 Re: Labak03.09.2019
V sobotu zachranářská akce nebyla, kvůli lezci, ale úraz se stal houbařovi na Konáku.

 Bloudek...02.09.2019
To je schizofrenie jak sviňa. Napsat nejdřív, že Bloudek měl problémy a hned vzápětí, že se vlastně nic neděje a že je vlastně superkvalitní trenér a vůbec nic nastalou situací nebude ovlivněno. A komentáře pod článkem samozřejmě znemožnit (jako ostatně t
 Re: Bloudek...03.09.2019
Neni to tak davno co jsem nekde cetl, ze Binter je velice oblibeny trener. Ze by nam Bloudek lhal uz
  Re: Bloudek...03.09.2019
To je šupec :-D
   Re: Bloudek...03.09.2019
No konecne. A co dalsi personalni zmeny? CHS potrebuje nove koste co dobre mete :)
  Re: Binter03.09.2019
Oblíbený? Nepleteš si to se soutěží Zlatý Ámos? Nešlo o oblíbenost ale o hlasování profesionálních t
 Re: Bloudek...03.09.2019
Me by zajimalo, co se skryva pod bodem 2 a 3 v tom prohlaseni. Na co si reprezentanti stezuji a koho
 Re: Bloudek...03.09.2019
Dlouho jsem se tak nepobavil. První dva odstavce naprosto srozumitelné, další dva odstavce totální b
  Re: Bloudek...03.09.2019
To si nemyslím z prostého důvodu - nic z toho, co jsi napsal, nemá na ČHS vliv. Říznout před OH do č
   Re: Bloudek...03.09.2019
Treba taky ubyde na smichove nekolik nelezitelnych 10+/11-, co tam zabiraj misto normalnejsim cestam
   Re: Bloudek...03.09.2019
Já bych to viděl spíše tak, že si Olympijský výbor dupnul a ČHS muselo jednat.
    Re: Bloudek...03.09.2019
Samozřejmě že je zatím něco jiného. Dokonce i trestní oznámení. Bloudek hraje o vsechno. A obětoval
     Re: Bloudek...03.09.2019
Staci si precist zapis.
Hlasovani bylo
3 pro: Bloudek, Resch, Vesely
1 proti:
      Re: Bloudek...03.09.2019
Následně odstoupil. :-)))) ono to všechno stejně vyplave na povrch.
      Re: Bloudek...03.09.2019
To, že odstoupil, nic neznamená a o ničem nevypovídá. Je poměrně časté, že lidé, kteří mají být vyho
       Re: Bloudek...03.09.2019
Urbášek věděl, že každou chvíli půjde z kola ven, protože ČOV na něj chystalo a nyní už i podalo tre
        Re: Bloudek...04.09.2019
Trestni oznameni za co? Nejake konkretni info, odkaz?
       Re: Bloudek...03.09.2019
Tak je to tady. Binter dle webu Chs složil všechny trenérské funkce. Tak jsem zvědav co bude dál.
  Re: Bloudek...03.09.2019
Kapitánovi teče do bot, takže už i krysy hází přes palubu...

 Vklíněnce, Ještěd02.09.2019
Ahoj všem,

v sobotu 31.8.19 jsme na Ještědu (Liberec) pod Matterhornem u silnice našli jistící prostředky. Jsou u mě. Tel. 775 016 101

Ondráš

 Nalezené lezky Himmelreich01.09.2019
Ahoj,
včera, tj. 31.8., jsem našel večer v Himmelreichu u Ostrova lezečky La Sportiva. Za popis vrátím.

1   ...   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Nalezec Korno
Včera (8.9.) jsem našel lano pověšený v Kornu, někdo z něj zřejmě nouzově slanil. Je příliš krátké na přímé slanění a přes borky to majitel nevzal - možná úprk před deštěm?
Tak či onak, je u mě.

Volej 732 757 535
 Čurbíno11:02:59 09.09.2019
odpovědět 
 Re: Nalezec Korno
Jestli to bylo červený lano v cestě Velikonoční nesnášení, tak bude Marťan dost nasraný, bo to je pracovní a on tam má rozdělaný výlez vlevo nad cestu a nebude mít zítra na čem jumarovat.
 Kuba8617:37:47 09.09.2019
odpovědět 
  Re: Nalezec Korno
Diky za echo. Mas na nej kontakt?
Čurbíno18:14:02 09.09.2019
odpovědět 
  Re: Nalezec Korno
Diky za echo. Mas na nej kontakt?
Čurbíno18:14:14 09.09.2019
odpovědět 
   Re: Nalezec Korno
Písnu mu, že ho máš u sebe. Akorát tu cestu jsme měli dodělávat zítra, tak tam stejnak budem muset pověsit něco jiného. Příště by to chtělo trochu přemýšlet, než stáhneš fix ze skály. Obzvlášť v nových oblastech, kde se pořád dodělávají cesty a shazují lokry.
 Kuba8618:50:10 09.09.2019
odpovědět 
    Re: Nalezec Korno
Aspon bude moct Martan misto jumarovani v klidu popremyslet o tom, jestli ma i nadale brat lidem z cest presky a nechavat si je, nebo na fejsbuk psat hlasky jako "bordel do skal nepatri", muhehehe.
Hook21:20:56 09.09.2019
odpovědět 
     Re: Nalezec Korno
Muže se to stát, je to celkem běžné, že když někdo něco najde, zeptá se ostatních jestli to někomu nechybí. Expresky v lehkých cestách evidentně zapomenuté, lezečky pod skálou evidentně zapomenuté, lano evidentně v mailloně přivázané, expresky navěšené v těžkém projektu,.. trochu rozdíl.
martan23:00:36 09.09.2019
odpovědět 
      Re: Nalezec Korno
Neni lepsi nechat uvahy stranou a proste se drzet jednoduche zasady, ze si nebudu hrat to, co neni moje? Pro evidentne zapomenute presky (...) se majitel nejsnaz vrati tam, kde je zapomnel. Ale spolehat ze si ve spravne diskuzi na spravnym webu precte, kdo mu je vzal, mi prijde dost pochybny. Je v tom radoby dobractvi, ale nakonec ti ty presky vetsinou zbydou, zejo.
hook13:34:59 10.09.2019
odpovědět 
    Re: Nalezec Korno
Ja bych mu ho nevracel ani na konci skolniho roku, zlobici jednomu.
21:33:49 09.09.2019
odpovědět 
     Re: Nalezec Korno
Jistě, on by totiž měl přestat jumarovat, a začít lézt.
Zase schazuje lokry? A do jaký velikosti? a ví, že je to proti pravidlům?
k.10:53:15 11.09.2019
odpovědět 
    Re: Nalezec Korno
Díky ti za kontaktování Marťase, lano jsem mu dneska vrátil. Tobě se omlouvám za komplikaci při dodělání cesty.
Matouš
 Čurbíno10:32:50 10.09.2019
odpovědět 
    Re: Nalezec Korno
Díky ti za kontaktování Marťase, lano jsem mu dneska vrátil. Tobě se omlouvám za komplikaci při dodělání cesty.
Matouš
 Čurbíno10:32:50 10.09.2019
odpovědět 
  Re: Nalezec Korno
Tak takhle dobře jsem se již dlouho nepobavil ... Experti všude, kam se podivas ... Hlavně opatrně, at není nejakej úraz ...
J.Klada22:37:43 09.09.2019
odpovědět 
   Re: Nalezec Korno
Svět je stále více poťapanější. Dobrák střídá milého a nikdo nechce nikomu ublížit... a tak vrací a pomáhá tam, kde to není třeba.
Stačilo by více používat normálně selský rozum. Trochu punku do života všem!
Zd22:22:09 11.09.2019
odpovědět 
    Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.2019
byly dopoledne v středočeské oblasti "K" spatřeny na kameni položené - světle hnědá kšiltovka s potiskem přikrývající pěknou černou led čelovku.
Ponechány svému osudu zmizely během dne neznámo kam a s kým.
Patřily některému z lezců? nebo byly zahozeny nějakým paďourem ...?
Ptám se, abych pro příště věděl, zda mám "nalezence"
zachraňovat sám a dát echo na Lezce.cz. Poté tiše doufat, že mi nakonec "sirotci" připadnou vydržením, než abych litoval věčné ztráty způsobené nenechavým paďourem.
Nálezce22:55:16 11.09.2019
odpovědět 
     Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.2019
N:jsi idiot a premejslis nad blbostma. Hled si svyho
Matej11:13:19 12.09.2019
odpovědět 
      Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.2019
A ty jsi který Matěji, co holky tě nechtějí? Ty dble
komu tady nadáváš, podívej se napřed do zrcadla než otevřeš hubu, aby jsi věděl o kom mluvíš.
Nálezce20:49:11 12.09.2019
odpovědět 
       Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.2019
Takovy hroty tady. Jste jak děcka na pískovišti
Chytrej dospělák18:50:36 14.09.2019
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi