LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
9.H2 11019
10.Klapal 10984
11.Stráník 10977
Bouldry:
9.Stráník 10400
10.Pařík 10350
11.Novák 10350
Hory:
4.Černý 6468
5.Bloudek 6420
6.Hlahulek 6350

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231281 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezeni u Salzy12.09.2019
Zdravim. Shanim tip na lezeni v okoli Salzy, nejlepe Wildalpenu. Nevite o necem? Diky.

 půjčení auta12.09.2019
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s půjčením auta v Barceloně na letišti s tím, že s ní vyrazíte do někde lézt? Margalef, Siurana atd... Mám na mysli, jestli je lepší bookovat auto předem, nebo stačí na místě, jestli je potřeba mít kreditku (někdy debetní kar
 Re: půjčení auta12.09.2019
Přidám zkušenost z pár let staré rešerše a jednoho půjčení: - Každá společnost píše, jestli akceptuj
  Re: půjčení auta12.09.2019
Osobní zkušenost, vyprdnout se na podvodníky jako jsou rentalcars atd. - účtují pojištění které je v
   Re: půjčení auta12.09.2019
Ještě doplním, kreditka je potřeba na cca 95% půjčoven. Záloha 1000-2000 €. Dostatečný limit...
    Re: půjčení auta12.09.2019
Nemas uplne pravdu. Pokud si sjednas to jejich pojisteni tak vetsinou strhavaji z kreditky mnohem me
   Re: půjčení auta12.09.2019
Máš nějakou konkrétní špatnou zkušenost s Rentalcars? Díky.
    Re: půjčení auta14.09.2019
Ano mám, např zprostředkování auta u GoldenCars nebo jak se to jemnovalo(Malorka). Učtováno pojištěn
     Re: půjčení auta16.09.2019
Jsem tě asi nepochopil. Pokud sis rezervoval přes Rentalcars u půjčovny GoldenCars (předpokládám s n
 Re: půjčení auta12.09.2019
Ja mam dobrou zkusenost s autoeurope.eu (preprodejce pujcoven). Vzdycky to bylo levnejsi nez u samot
 Re: půjčení auta12.09.2019
Půjčovali jsme v BCN dvakrát. V obou případech rezervováno předem, jednou přes zprostředkovatele jed
  Re: půjčení auta12.09.2019
To neni urban legend, me se to fakt stalo, pres zprostredkovatele objednana nejnizsi trida (Ford Ka
   Re: půjčení auta12.09.2019
Auto jme měli zamluvené předem (nejnižší nabídka vč. pojištění), zablokovali si zálohu na platební k
   Re: půjčení auta12.09.2019
vždycky rezervace to nejlevnější (nějaká corsa nebo ford ka třídveřová), vždycky hmmm, hmm, žádná ta
   Re: půjčení auta12.09.2019
pojem "kreditka" se v tomto případě používá správně. Většina autopůjčoven ji vyžaduje pro
    Re: půjčení auta12.09.2019
Souhlas
    Re: půjčení auta15.09.2019
To je pravda. Kdo nevyjde od vejplaty k vejplate a potrebuje tedy kreditku, moc duveryhodnej neni.
     Re: půjčení auta15.09.2019
Není to o důvěrihodnosti plátce :-D, hoši, ale no tak. Debetní karta a kreditní karta jsou úplně jin
     Re: půjčení auta15.09.2019
Není to o důvěryhodnosti plátce :-D, hoši, ale no tak. Debetní karta a kreditní karta jsou úplně jin
      Re: půjčení auta15.09.2019
Jen doplním, že i kdybys měl zlatou debetku, tak ti je ve většině půjčoven nevemou a můžeš se rozčil
       Re: půjčení auta16.09.2019
No nevím, za poslední 3mesice jsem si půjčovat auto minimálně 4x ( intervaly jeden týden, 5tydnu, 3,
        Re: půjčení auta16.09.2019
Jo a jedna se o obyc. VISA nebo mastercard.
      Re: půjčení auta16.09.2019
Pro půjčovnu je výhodnější partner vydavatel kreditní karty - klient je prověřen, vymáhání zajištěno
   Re: půjčení auta15.09.2019
Přidám špatnou zkušenost s Rentalcars.com i s debetním kartami. Přes tuto agenturu jsme si zaplatili
    Re: půjčení auta16.09.2019
Jako sorry, ale to neni spatna zkusenost s rentalcars ale tvoje blbost. Kdyz vsude pisou ze musis mi
    Re: půjčení auta16.09.2019
To opravdu není problém Rentalcars. Úplně stejně by jsi dopadl, kdybys to objednal přímo u té půjčov
 Re: půjčení auta12.09.2019
Před mnoha lety jsem si půjčoval auto v Barceloně pro ucely 3 týdnů v siurane a okolí. Predesilam, z
  Re: půjčení auta14.09.2019
Barcelona - před cca 5 lety, kroupy - karoserie na odpis, plné pojištění - bez problému.
 Re: půjčení auta16.09.2019
díky všem za zkušnosti a infos. vezmem full pojištění s kreditkou a nazdar. lovu zdar

 Dotaz11.09.2019
Jaký stupeň obtížnosti na suché skále zvládáte ještě lézt v pohorkách?

Díky

LW
 Re: Dotaz11.09.2019
Dříve se tak říkalo, že tak v rozmezí 3-5 UIAA. I když v položený pětce může být povinný stup, který
  Re: Dotaz11.09.2019
Ono závisí i na tom, čemu říkáš pohorky. A na typu skály... Když to vztáhnu k rakouskému vápnu, tak
   Re: Dotaz11.09.2019
A jak je to zajištěný. Znám "osmičkové lezce", kteří klasickou 5 nevylezou ani v lezačkách
    Re: Dotaz11.09.2019
Znám klasiky, který sportovní převislou pětku nevylezou ani s mágem.
     Re: Dotaz11.09.2019
Za mladých let jsme lozili spoře zajištěné 5-6 na moravském písku v sandálech. Rakouské vápno ve fer
     Re: Dotaz11.09.2019
A já znám bývalého pětkaře, pro kterého lezení není sport a magnézium mu klasicky předepsal doktor,
 Re: Dotaz11.09.2019
5, mimo vápno
 Re: Dotaz11.09.2019
Díky všem za názory, potřeboval jsem se ujistit, že pětka v Tatrách v pohorkách není úplně mimo real
 Re: Dotaz11.09.2019
Horští vůdci mají v přijímacích zkouškách předepsáno lézt v pohorkách pětky na jistotu a s převahou.
  Re: Dotaz12.09.2019
není pětka jako pětka a není šutr jako šutr. nějaká rudlovačka v mírně převislém chytovatém ála přek
 Re: Dotaz18.09.2019
Dva zebriky, skyhook, camhook, par skob a jednicek a da se vylest i 10+

 Rozteč fingerboardů09.09.2019
Plánuju si koupit nějakej novej fingerboard, každopádně mám tady starej a vrtat nový díry zas tak uplně nemůžu. Nevíte jestli se i jiní výrobci drží stanovených roztečí třeba aspon u horních otvorů? Nechci tady uplně běhat s metrem, a ne všichni prodejci
 Re: Rozteč fingerboardů09.09.2019
ja mam fingerboard pridelany ke kusu preklizky, tedy buldok + sroub skrz preklizku mi drzi fingerbo
  Re: Rozteč fingerboardů09.09.2019
To zní jako plán :) Díkec
 Re: Rozteč fingerboardů09.09.2019
To asi dost záleží na výrobci, ale řekl bych, že žádná standartní norma na rozteč děr u fingerboardů
 Re: Rozteč fingerboardů09.09.2019
Není.
 Re: Rozteč fingerboardů10.09.2019
pokud se nepletu, tak rozteč fingerboardů řeší norma ČSN 57 6011
  Re: Rozteč fingerboardů10.09.2019
myslím, že to zpracovává i evropská komise...
   Re: Rozteč fingerboardů11.09.2019
Nebo prostě napiš prodejci, ať Ti rozteče prodávaných desek změří? Či napiš přímo výrobci, ať Ti de

 Nalezec Korno09.09.2019
Včera (8.9.) jsem našel lano pověšený v Kornu, někdo z něj zřejmě nouzově slanil. Je příliš krátké na přímé slanění a přes borky to majitel nevzal - možná úprk před deštěm?
Tak či onak, je u mě.

Volej 732 757 535
 Re: Nalezec Korno09.09.2019
Jestli to bylo červený lano v cestě Velikonoční nesnášení, tak bude Marťan dost nasraný, bo to je pr
  Re: Nalezec Korno09.09.2019
Diky za echo. Mas na nej kontakt?
  Re: Nalezec Korno09.09.2019
Diky za echo. Mas na nej kontakt?
   Re: Nalezec Korno09.09.2019
Písnu mu, že ho máš u sebe. Akorát tu cestu jsme měli dodělávat zítra, tak tam stejnak budem muset p
    Re: Nalezec Korno09.09.2019
Aspon bude moct Martan misto jumarovani v klidu popremyslet o tom, jestli ma i nadale brat lidem z
     Re: Nalezec Korno09.09.2019
Muže se to stát, je to celkem běžné, že když někdo něco najde, zeptá se ostatních jestli to někomu n
      Re: Nalezec Korno10.09.2019
Neni lepsi nechat uvahy stranou a proste se drzet jednoduche zasady, ze si nebudu hrat to, co neni m
    Re: Nalezec Korno09.09.2019
Ja bych mu ho nevracel ani na konci skolniho roku, zlobici jednomu.
     Re: Nalezec Korno11.09.2019
Jistě, on by totiž měl přestat jumarovat, a začít lézt.
Zase schazuje lokry? A do jaký veliko
    Re: Nalezec Korno10.09.2019
Díky ti za kontaktování Marťase, lano jsem mu dneska vrátil. Tobě se omlouvám za komplikaci při dodě
    Re: Nalezec Korno10.09.2019
Díky ti za kontaktování Marťase, lano jsem mu dneska vrátil. Tobě se omlouvám za komplikaci při dodě
  Re: Nalezec Korno09.09.2019
Tak takhle dobře jsem se již dlouho nepobavil ... Experti všude, kam se podivas ... Hlavně opatrně,
   Re: Nalezec Korno11.09.2019
Svět je stále více poťapanější. Dobrák střídá milého a nikdo nechce nikomu ublížit... a tak vrací a
    Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201911.09.2019
byly dopoledne v středočeské oblasti "K" spatřeny na kameni položené - světle hnědá kšilt
     Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201912.09.2019
N:jsi idiot a premejslis nad blbostma. Hled si svyho
      Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201912.09.2019
A ty jsi který Matěji, co holky tě nechtějí? Ty dble
komu tady nadáváš, podívej se napřed do
       Re: Nalezeny a ztraceny dnes ve středu 11.9.201914.09.2019
Takovy hroty tady. Jste jak děcka na pískovišti

 Solvayovy lomy - foto dne07.09.2019
Je zajímavé vidět, jak dospělí mají všichni helmy a rozumné jištění, ale to děcko tam leze bez helmy a ještě na TR v jednom jediném bodě :-)  To zřejmě bude ta výchova k odpovědnosti a většímu bezpečí :-)
 Re: Solvayovy lomy - foto dne07.09.2019
Mě přijde divná ta stěna sama o sobě. Všecky ty napohled bloky, to tam opravdu drží? Pak by byli osl
  Re: Solvayovy lomy - foto dne07.09.2019
A ten levej jistič tam čeká na co s tím postojem? :-DDDDDDDDDDDDD
   Re: Solvayovy lomy - foto dne07.09.2019
asi až mu dojde proud...
 Re: Solvayovy lomy - foto dne07.09.2019
To neni jeden bod, to je slaňovací řetěz přidělanej do šutru dvěma nejtama.
  Re: Solvayovy lomy - foto dne08.09.2019
To nevadí. Z hlediska bezpečnosti bys měl použít ještě alespoň presku před slaňákem, případně, pokud
   Re: Solvayovy lomy - foto dne08.09.2019
To nestaci. Z hlediska bezpecnosti bys mel pouzit slanaky alespon ze ctyr okolnich cest (i pro slano
    Re: Solvayovy lomy - foto dne08.09.2019
A pokud cesta tolik jisticích bodů (nepřesně expresek) nemá, je třeba buď 1) do každého jisticího bo
     Re: Solvayovy lomy - foto dne09.09.2019
A není bezpečnější doletět ke slaňáku rovnou vrtulníkem záchrané služby? Že jako kdyby se něco posra
      Re: Solvayovy lomy - foto dne09.09.2019
Záleží, jestli za vrtulníkem pro jistotu letí ještě druhej, nebo aspoň jede sanita.
       Re: Solvayovy lomy - foto dne09.09.2019
Co když i ta sanita nabourá?
 Stalo se modou sezony07.09.2019
do nepravosti razne tepat... ;-))

Metodik pod kazdou skalu!
  Re: Stalo se modou sezony08.09.2019
To nebyla výtka, ale pobavení nad tím, jak dospělí helmy mají, ale děcko nechají jen tak :-)
   Re: Stalo se modou sezony08.09.2019
Co ale v dane lokalite pri lezeni na TR ma docela logiku... Coz ale zacatecnikovi s pocitem hard cor
    Re: Stalo se modou sezony08.09.2019
 Mistrovství Evropy Zakopane07.09.2019
leze se semifinále na Mistrovství Evropy v boulderingu v Zakopené díře v Polsku. Martin Stráník tam bojuje - nenašel jste někdo někde video? live strean na youtube mi nějak nejede.

 Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Jinými slovy - odešla celá stará skvadra, která byla nějak propojená se starým způsobem vedením a Binterem. A zůstává jedině Máca, který jediný byl normální, schopný a snad jako jediný dělal něco pořádného. Skvělé. Dárek k vánocům už v létě? Binter, Dicht
 Co jiného zbývalo?06.09.2019
Ono také co jiného jim zbývalo? Jsou si vědomi své kvality a historie, bylo jim naprosto jasné, že k
  Re: Co jiného zbývalo?06.09.2019
Včera bylo pozdě. Zůstane po nich jen zápach.
   Re: Co jiného zbývalo?06.09.2019
Odešel velký vůdce a diktátor. A jeho ovce jsou zmatené.
  Re: Co jiného zbývalo?06.09.2019
Tak třikrát hurá. Když to nešlo evolucí, tak to pujde revolucí. Jen nelze čekat, že se to zlepší ze
  Re: A co dál06.09.2019
Najmem jako KSL nějaký externí "spřátelený" profíky? Třeba ČSL? :-)
  Bintere pápá lálá06.09.2019
Je to fakt sen, který se stal skutečností. Nic horšího než Binter být nemohlo a je skvělé že on a je
   Re: Bintere pápá lálá06.09.2019
Tak je ten Urbásek ve VV nebo vystoupil? Teď tady píše, že je člen VV.
    Ostuda Chs06.09.2019
Jako horolezec se stydím. A přál bych si aby Chs byl spolek horolezců. A závodníci ať si udělají spo
     Re: Ostuda Chs06.09.2019
Ano tleskám. O to přesně usilovalo ČSL. Vyvolání této diskuse a vyhodnocení reálnosti tohoto kroku.
      Re: Ostuda Chs06.09.2019
Proč v budoucnu? Třeba hned na další valné hromadě.
       Re: Ostuda Chs06.09.2019
Ideální :)!
        Re: Ostuda Chs06.09.2019
V závodním lezení je a bude mnohem více peněz, než ve skalním. A na VH hlasují i skalní lezci, který
         Re: Ostuda Chs06.09.2019
A to si sebral kde? Kolik přesně je v závodním lezení když jsi tak chytrej?
          Re: Ostuda Chs06.09.2019
Loni byl rozpočet skal asi 2 mil. A rozpočet závodního lezení asi 5 mil.
           Re: Ostuda Chs07.09.2019
Rozpočet závodního lezení jsou peníze které svaz utratí za závodní lezení. Z toho lidi který nezávod
            Re: Ostuda Chs07.09.2019
Tak svaz dostává určitě peníze na práci s mládeží, nebo ne? A to je v naprostém případě závodící mlá
             Re: Ostuda Chs07.09.2019
Omyl. Outdoorový svaz by se konečně nadechnul a makal na sobě. Takto moc nemusí. Jinak na mládež je
              Re: Ostuda Chs07.09.2019
Ale po rozdělení by ČHS v IFSC nebyl. A s tím nadechnutím - třeba se pletu, ale nenapadá mne nic, kd
            Re: Ostuda Chs07.09.2019
Jsi nedával pozor co bylo jedním z témátů kluků z ČSL. Upozorňovali právě na to, že ČHS žádá na MŠMT
             Re: Asociace pro dotace07.09.2019
UIAA nebo IFSC v tom nehraje zásadní roli, žádat by šlo přes obojí. Jediný rozdíl je v tom, že IFSC
 Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
rodič aktivních závodníků v komisi - tomu se asi nevyhneš, je to běžná praxe ve sportu. Ledaže bys s
  Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
jen doplním: už tu za těch pár dnů proběhlo tolik zpráv, vyjádření ve smyslu ten je blbec já nejsem
  Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
No ale tohle má přeci řešení. Jednoduché. Řízení by mělo být složeno z několika zástupců různých obl
   Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Jasné. Rodiče tam byli, jsou a budou, ČHS není fotbalový svaz. A právě na to, aby bylo aspoň trochu
    Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Tohle trochu řešila ta dříve diskutovaná trenérská rada. A také to, že členové by měli být voleni, n
     Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Tak propojení na pořadatele závodu přeci chtěli kluci z CSL
      Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Jasně, ale tam každý ví, o co jde. A je to jejich hlavní předmět činnosti. Ale kdybych byl v ČHS odp
       Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Tak to je dobře ze s tímhle uvažovánim ve vedení nejses. Ale i kdybys byl, tak bys byl zklamán, pořá
        Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
Není řeč o ČSL. Řeč je o tom, proč by se někdo mohl chtít s ČSL nedomluvit a prosadit někoho jiného.
         Re: Vyjádření k situaci v ČHS06.09.2019
No ty jsi mi mudrlant jen co je pravda
         Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Neda mi to, jeste jednou zareaguji. "...popsaný způsob vyvádění peněz je poměrný běžný a to všu
          Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Jo, s tím souhlasím. I když tedy ne vždy je tento stav špatný, někdy může být i přínosem. Ale to je
          Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Hmm, když se kácí les, lítají třísky. Bavme se o množství třísek vůči vytěženému dřevu. 10 ku 90? 30
           Re: Vyjádření k situaci v ČHS08.09.2019
Prave jsem se vratil z hospody, ale i tak musim oponovat, ze rozdelovani penez z eraru ma s pravicov
            Re: Vyjádření k situaci v ČHS08.09.2019
No jo, ale co dělat v případě, kdy je to pro organizaci výhodné ekonomicky, ale nesprávné morálně?
         Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Se v tom nak vyznas...vlastni zkusenosti?
          Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Bohužel ano, vlastní zkušenost, jen z té druhé strany. V některých segmentech je to tak běžné, že s
 Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Take jsem premyslel jakou silu ma vyjadreji particky kolem Bintera k tomu, ze nekdo odvolal jejich g
  Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Sílu má asi takovou, ze se snaží udělat co nejvíce škody, mi to připadá. Svaz teď ještě musí na podz
   Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Ať to bylo cokoli je dobře, že je pryč. A ti jeho nohsledove taky. Aspoň je čas na očistu. Ještě vyh
    Bloudek a jeho prusery07.09.2019
Až výpravou na povrch Bloudící příšery, tak půjde taky. A nebude to dlouho trvat.
   Re: Vyjádření k situaci v ČHS07.09.2019
Jen za kritizování se ve spolku nevyhazuje, v ČHS je kritizování na denním pořádku. V tom bude ještě

 Foto dne03.09.2019
Čau.  Co je to za kameny
 Re: Foto dne04.09.2019
Po rozkliku se pise Kozelka.
  Re: Foto dne04.09.2019
Vzhledem k datu dotazu si myslím, že byl směřován na předešlou fotku - a tam to bylo uvedené taky, j

 výjimka Pálava03.09.2019
Ahoj,
podle databáze skal k 31.12.2018 vypršela výjimka na Pálavu. Nevíte jestli se projednává nová? Nebo se na Pálavě povolení lezení neplánuje?
Díky,
M.
 Re: výjimka Pálava04.09.2019
Je vydaná a čeká se, až nabude právní moci. Jakmile k tomu dojde, bude to v databázi otevřené.
  Re: výjimka Pálava04.09.2019
Díky za info. Víš taky kdy to nabude právní moci? Nemůžu to nikde najít, plánoval jsem zajet na Pála
   Re: výjimka Pálava04.09.2019
Nevim přesně, záleží to na tom, jestli se někdo z dotčených ve lhůtě na odvolání odvolá nebo ne.

1   ...   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezeni u Salzy
Zdravim. Shanim tip na lezeni v okoli Salzy, nejlepe Wildalpenu. Nevite o necem? Diky.
Ivan13:04:00 12.09.2019
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1161 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1277 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1428 
 Neřeším to – lezu vše 
 1130 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi