V neděli jsem našel ve Chřibech, lezečky. V sobotu tu lilo, byly celé mokré, takže tam asi byly dýl. Když mě někdo napíše lokalitu kde je zapomněl a značku, tak se nějak domluvíme kolem dopravy. pcupr@seznam.cz
Ahoj,
včera jsem v Lomu Kobyla u Koněprus, v sektoru Stáj, našel kus vybavení. Kdo tam něco zapomněl, napište a když to bude sedět moc rád bych vrátil majiteli.
Ahoj, chtela bych se zeptat tech, co maji zkusenosti s lezenim pobliz Antalye - Olympos, Geyikbayiri, jak je to zajistene a jestli se tam vyplati vyrazit, kdyz lezeme max 6a (v Arcu a Tetine, kde je to fakt zajistene dobre)?
Ja tak nahodne prochaze
Ahoj, chtela bych se zeptat tech, co maji zkusenosti s lezenim pobliz Antalye - Olympos, Geyikbayiri, jak je to zajistene a jestli se tam vyplati vyrazit, kdyz lezeme max 6a (v Arcu a Tetine, kde je to fakt zajistene dobre)?
Ja tak nahodne prochaze
Existuje nějaká možnost jak se dostat ke svým údajům v deníčku po ztrátě hesla? Po změně hesla se mi nedaří přihlásit se na Lezci. Na opakované e-maily administrátoři vůbec nereagují. Mám tady na Lezci záznamy o všech svých výstupech od roku 1994. Ztráta
Ahoj, v neděli 15.9. nechali kamarádi po lezení na posledním štandu Korosadowiczovy cesty (ve Žlté stěně u Téryho chaty) mou šroubovací karabinu (ještě ČSSR výroba - mám i foto z posledního štandu). Nenašel ji někdo po nás? Mám s ní spojenou osobní vzpomí
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.