Ahoj,
včera jsem v Lomu Kobyla u Koněprus, v sektoru Stáj, našel kus vybavení. Kdo tam něco zapomněl, napište a když to bude sedět moc rád bych vrátil majiteli.
Ahoj, chtela bych se zeptat tech, co maji zkusenosti s lezenim pobliz Antalye - Olympos, Geyikbayiri, jak je to zajistene a jestli se tam vyplati vyrazit, kdyz lezeme max 6a (v Arcu a Tetine, kde je to fakt zajistene dobre)?
Ja tak nahodne prochaze
Ahoj, chtela bych se zeptat tech, co maji zkusenosti s lezenim pobliz Antalye - Olympos, Geyikbayiri, jak je to zajistene a jestli se tam vyplati vyrazit, kdyz lezeme max 6a (v Arcu a Tetine, kde je to fakt zajistene dobre)?
Ja tak nahodne prochaze
Existuje nějaká možnost jak se dostat ke svým údajům v deníčku po ztrátě hesla? Po změně hesla se mi nedaří přihlásit se na Lezci. Na opakované e-maily administrátoři vůbec nereagují. Mám tady na Lezci záznamy o všech svých výstupech od roku 1994. Ztráta
Ahoj, v neděli 15.9. nechali kamarádi po lezení na posledním štandu Korosadowiczovy cesty (ve Žlté stěně u Téryho chaty) mou šroubovací karabinu (ještě ČSSR výroba - mám i foto z posledního štandu). Nenašel ji někdo po nás? Mám s ní spojenou osobní vzpomí
Cau, vim ze uz to tu bylo, ale bohuzel jsem to nenasel. Chci si pripevnit beastmaker nad dvere v koupelne. Zed je zdena pricka (mela by tam byt plna cihla). Normalne kdyz pripevnuju nabytek proti prevraceni nebo tak neco, tak to moc neresim, ale tady bude
Cau, vim ze uz to tu bylo, ale bohuzel jsem to nenasel. Chci si pripevnit beastmaker nad dvere v koupelne. Zed je zdena pricka (mela by tam byt plna cihla). Normalne kdyz pripevnuju nabytek proti prevraceni nebo tak neco, tak to moc neresim, ale tady bude
Ahoj, chtela bych se zeptat tech, co maji zkusenosti s lezenim pobliz Antalye - Olympos, Geyikbayiri, jak je to zajistene a jestli se tam vyplati vyrazit, kdyz lezeme max 6a (v Arcu a Tetine, kde je to fakt zajistene dobre)?
Ja tak nahodne prochazela cesty zalogovane tady a pocty nytu/bh na metry a prijde mi to pul na pul, nektere cesty jich maji hodne, ale spousta cest vypada, ze spis ne.
Tak budu moc vdecna za postrehy kolem techto oblasti.. ono asi by si tam clovek nasel aktivitu i mimo lezeni, ale to bychom mohli asi i nekde bliz, nez v Turecku :) diky moc!
Diky moc za postrehy!
No Kalymnos jsme planovali puvodne, ale vzhledem k tomu, ze mame dovolenou koncem rijna, tak uz tam bohuzel nelitaji prime lety (na Kos), proto jsme zacali premyslet nad necim jinym, kde bude teplo a kde se da dobre dostat (coz vypadalo na ty Antalyu)
Ad Kalymnos - kdyby vam to stalo za to, zkuste proverit let s mezipristanim v Atenach. My takhle leteli v rijnu zpatky a celkem to slo, zadne velke drama. V rijnu je Kalymnos na lezeni s morem asi tak nejlepsi, ke konci rijna uz se celkem ochladilo (byli jsme tam 3 tydny) - coz je samozrejme lepsi na lezeni, ale uz to neni na cely den leharko na plazi a chytani bronzu, ale vykoupete se, to jooo.
co se týče jištění - superbezpečné, pokud tam chcete jet jen za lezením - pohoda. včetně těch požadovaných obtížností, jen jsou ty pětky a lehčí šestky zejm. v blízkém okolí kempu často obsazené
pokud chcete i koupačku - na prd, je to strašně daleko a pronájem auta je nutnost. název lezení u antalye je strašně zavádějící. jídlo a pivo v kempu je drahé (a v Olymposu dokonce i hnusné)
jestli můžu radit - zkuste se zamyslet nad Sicílií, novými oblastmi v řecku, francouzskou Provence, Španělskem ...
My jsme v únoru byli ve Španělsku v El Chorru a paráda. Koncem října by tam už mělo být asi taky přijatelně (je to celé na jih). Klasa vcelku výrazně lehčí než kde lezu kolem Brna (Kras, Kozel, Pernštejn, Peilstein). Cest 6a a míň i lehké 6b na celý týden jak nic.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.