Ahoj. Existuje nějaká pěkná cesta na ago di sciora ke které je bezpečný přístup i po sesuvu cengalla? Je mi celkem jedno jestli to bude sportovní 6c nebo 4c po vlastním... budu vděčen za jakékoliv info.
Pak by mě ještě zajímalo jestli se dá nějak
Ahoj,
máme dvě děti kolem šesti let a rádi bychom s nimi začali lézt více venku. Zatím jsme byli na Tisé, kde si odškrtly první dvě trojky. Nevěděli by jste o skalách poblíž Prahy, kde by se dalo s prckama lézt?
Díky, Zdeněk.
Zdar vespolek. Premyslime o tom, ze bychom pres Vanoce a Silvestra vyrazili lezt na Balkan, konkretne do Bosny a Hercegoviny, kde se udajne nachazi famozni vapno
Ahoj, chtěli bychom lézt na Ihlu v Ostrvě cestu Matematika tmy a světa. Snažím se (ale nedaří se mi) najít topo cest na Ihlu v Ostrve a přístup k nástupu. Nemáte někdo topo, popis či foto přístupu a cest? Dík
V neděli jsem našel ve Chřibech, lezečky. V sobotu tu lilo, byly celé mokré, takže tam asi byly dýl. Když mě někdo napíše lokalitu kde je zapomněl a značku, tak se nějak domluvíme kolem dopravy. pcupr@seznam.cz
V neděli jsem našel ve Chřibech, lezečky. V sobotu tu lilo, byly celé mokré, takže tam asi byly dýl. Když mě někdo napíše lokalitu kde je zapomněl a značku, tak se nějak domluvíme kolem dopravy. pcupr@seznam.cz
Ahoj Pavle, kdyby se nikdo neozval, dáš mi je na guláš? Udělám z nich výborný guláš plesnivec! Díky. Kdyžtakmi je hoď na Mařenku. :-) Mňam to bude bašta!
Taky se přidám, před 14 dny jsem zapomněl na stěně v Ústí zelené lezečky Five ten Anasazi vel.44, kdyby to náhodou četl jejich zachránce, který je vzal a uschoval u sebe, tak je prosím nechte u služby na stěně. Díky. P.S. odměnou statečnému zachránci bude, že nechytne nehtovou plíseň, se kterou bojuju už dva roky
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.