Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Parkování Lom Kobyla 14.10.2019 Je opravdu nutné si vozit zadek a před lom? Připadá mi to dostatečně srozumitelně sděleno, kde se parkovat má a co se stane, když se to respektovat nebude.
  Re: Parkování Lom Kobyla 14.10.2019 Zadek pred lom si dovezl treba nas soused z baraku, ktery o lezeni vubec nic nevi-byli tam nahodou s
  Re: Parkování Lom Kobyla 15.10.2019 Napsaný je to tam špatně, protože podle cedule tam může parkovat každý jen ne lezci, což postrádá sm
Bergell- dotaz na znalce 12.10.2019 Ahoj. Existuje nějaká pěkná cesta na ago di sciora ke které je bezpečný přístup i po sesuvu cengalla? Je mi celkem jedno jestli to bude sportovní 6c nebo 4c po vlastním... budu vděčen za jakékoliv info.
Pak by mě ještě zajímalo jestli se dá nějak
  Re: Bergell- dotaz na znalce 14.10.2019 Kterou chatu pod Badilem myslíš? Scioru nebo Fura? Dostat se dá k oběma, ke každé je to kratší z jin
    Re: Bergell- dotaz na znalce 14.10.2019 Chodník mezi nimi je úředně zavřený. Asi se to dá projít, ale rozhodně bych nezkoušel, jestli na mě
    Re: Bergell- dotaz na znalce 14.10.2019 Myslel jsem Sacs Fura
  Re: Bergell- dotaz na znalce 15.10.2019 Myslis ze se tam letos jeste bude dat lizt, je to dost vysoko a orientovane na sever?
    Re: Bergell- dotaz na znalce 15.10.2019 Neplánuju tam už letos jít... Plánuju na příští rok ;-). Ale prej je teďka docela oblíbenej Cassin v
    Re: Bergell- dotaz na znalce 15.10.2019 Aktuální info by mě také zajímalo. Spadla tam ta obrovská kamenobahnitá lavina a dojela snad až do v
      Re: Bergell- dotaz na znalce 15.10.2019 Na Sacs Fura je od letošního léta otevřená alternativní cesta z Bondo. Viz také jejich FB. Nyní (říj
        Re: Bergell- dotaz na znalce 15.10.2019 Jinak při masivním sesuvu skal v roce 2017 a následné lavině zahynulo (= naprosto zmizelo) na stezce
        Re: Bergell- dotaz na znalce 15.10.2019 Dík za info. O té Ago di Sciora něco nevíš?
          Re: Bergell- dotaz na znalce 16.10.2019 Ago di Sciora je nad chalupou Sciora, ktera je nadale kvuli nebezpeci dalsiho sesuvu z Cengala zavre
            Re: Bergell- dotaz na znalce 16.10.2019 Jenom pro představu, co by Tě tam asi tam čekalo: Tohle řícení skal natočili naši dva kamarádi od 2
            Re: Bergell- dotaz na znalce 16.10.2019 Vím o tom a proto mě zajímají cesty z opačné strany- čili od Albigny. Jižní Bergell znám a je super
              Re: Bergell- dotaz na znalce 17.10.2019 navazuji na diskusi výše, může někdo ještě doplnit informace o to, jak se nyní po závalu chodí na zm
                Re: Bergell- dotaz na znalce 17.10.2019 Z chalupy Capanna Sasc Furä. Vice vyse a na jejich strance.
odrazy 12.10.2019 Ta expreska jak visí nad pánem z gauče, co se to pod ní leští?
dětský lezení 09.10.2019 Ahoj,
máme dvě děti kolem šesti let a rádi bychom s nimi začali lézt více venku. Zatím jsme byli na Tisé, kde si odškrtly první dvě trojky. Nevěděli by jste o skalách poblíž Prahy, kde by se dalo s prckama lézt?
Díky, Zdeněk.
  Re: dětský lezení 09.10.2019 Prokopak - Borova skala?
  Re: dětský lezení 09.10.2019 branická skála (pro děti to nejlepší, ale vezměte si helmy). černolické skály. srbsko (alkazar). hol
  Re: dětský lezení 09.10.2019 dvojky, trojky jsou uplne vsude - alkazar, pikovická jehla, černolice/slepucha, lojzovka u středoklu
    Re: dětský lezení 10.10.2019 Souhlas, jen na Pikovickou jehlu vede jedna dvojka od trati a údolky mi nepřijdou vhodný. Černolice
      doporučené cesty Černolice pro malé děti 10.10.2019 Černolice jsou pro školáky dobré. Jenom je lepší počítat s tím, že kvůli délce cest, směrům a ostrým
      Re: dětský lezení 10.10.2019 S takhle malejma dětma se v Černolicích běžně leze v náhorce SV věže. To je ta z pohledu zezhora úpl
  Re: dětský lezení 10.10.2019 Prý je nějaká super skála v Prokopáku,zajištěné, děti můžou tahat. Nemyslím Hlubočepy. Znáte to?
    Re: dětský lezení 10.10.2019 borová skála, ale pokud vím, je oficiálně zakázaná
      Re: dětský lezení 16.10.2019 Borovka zakázaná není, jen přístup k ní od potoka. Je nutné s sebou mít doklad o členství v ČHS
    Re: Lezeni Bosna a Hercegovina 09.10.2019 Jo a asi je potřeba nějak pracovat s nadmořskou vejškou, páč řekněme nad 1000 mnm tam imho bude regu
          Re: Lezeni Bosna a Hercegovina 22.10.2019 A jako všude na Balkáně, naprosto famózní buregdžinice a pekary, který otvíraj už v pět ráno - je ta
presky Panťák 08.10.2019 Ahoj Tomáši, rád bych ti vrátil 2 presky, které jsem sundal ze slaňáku v poslední cestě na Panťáku 7.10. odpol Pavel tel.774 143 963
Přibyslav 08.10.2019 Můžete mi prosím poradit nějaké pěkné skály v okolí Přibyslavi? Díky!
  Re: Přibyslav 08.10.2019 rozštípka, celá vysočina, most u sázavy, údolí doubravky, želiv, bouldery u orlíku, na koukalkách, u
Ihla v Ostrve - topo 08.10.2019 Ahoj, chtěli bychom lézt na Ihlu v Ostrvě cestu Matematika tmy a světa. Snažím se (ale nedaří se mi) najít topo cest na Ihlu v Ostrve a přístup k nástupu. Nemáte někdo topo, popis či foto přístupu a cest? Dík
Černá skála 07.10.2019 Ciao,
jak je to prosím s lezením na černé skále na vysočině? Může se tam? Jak tam s mágem?
Díky
M
zapomenuté lezečky 07.10.2019 V neděli jsem našel ve Chřibech, lezečky. V sobotu tu lilo, byly celé mokré, takže tam asi byly dýl. Když mě někdo napíše lokalitu kde je zapomněl a značku, tak se nějak domluvíme kolem dopravy. pcupr@seznam.cz
  Re: zapomenuté lezečky 08.10.2019 Ahoj Pavle, kdyby se nikdo neozval, dáš mi je na guláš? Udělám z nich výborný guláš plesnivec! Díky.
    Re: zapomenuté lezečky 08.10.2019 Taky se přidám, před 14 dny jsem zapomněl na stěně v Ústí zelené lezečky Five ten Anasazi vel.44, kd
1
...
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
...
2263
odrazy Ta expreska jak visí nad pánem z gauče, co se to pod ní leští? strakoun 13:25:08 12.10.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: