Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 22.10.2019 Čau drtiči.
Zajímá mě, zda máte zkušenosti a využíváte nějakou digitální obdobu deníčku co je na lezci, nějakou zahraniční nebo prostě jinej systém zapisování cest, progresu metrů nebo čehokoliv, co sleduje nebo trackuje vaše lezení.
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 Já používám místní deníček :) a nepříjemnej mne nepřijde.. Naopak ta megadatabáze, včetně již zapsan
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 Co má být výsledek? Zahraničních webovek s deníčky je dost, hledej. Každá má něco pro a něco proti.<
    Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 Používám deníček tady na lezci, kdyby bylo nějaký rozumný api, třeba by někdo spichnul nějakou appku
      Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 jo a narazil by na práva k databázi - dohledej si minulou diskuzi na tohle téma...
        Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 Hele, jestli víš o nějaký diskuzi, která k tomu proběhla, mohl by sis vzpomenou na nějaký KV k tomu,
            Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 No super, děkuju ti moc i za tohle, mě to právě moc vyhledat nešlo, což je jedna z těh věcí, který j
              Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 vyhledával jsem slova jako "licence" "mapy" a podobně a pak se proklikával dál..
    Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 Chci zkusim promyslet variantu vývoje něčeho, co bude použitelný :)
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 Používam climb.sk oproti lezcovi menšia databáza a menej fotiek pri cestách ale rozhodne prehľadnejš
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 Dík..no měla jsem na mysli hlavně inspiraci, co je lepší, co lidem víc sedí.
Zadávat někde z
      Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 Jestli chceš dělat nějakou appku, podívej se taky na vertical-life. Evidence výstupů spojená s průvo
        Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 03.11.2019 Jako, chtel jsem to zkusit, ale nedaji ti ani trial na vyzkouseni ani nic. Kupovat zajice v pytli se
    Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 Supr, mrknu na to, děkuju
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 jedinou lezeckou apku kterou používám je tinder. pak ještě koukám na pormhup
    Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019 Tak to by mě zajímalo, na jakej tindr koukáš, buď dělám něco špatně nebo mi tam někdo nainstalovat f
Kontrukce na moonboard 20.10.2019 Chci si postavit doma moonboard.
Jaké trámky a jak silnou desku zvolit, aby to bylo dostatečně stabilní a neprohýnblo se to?
  Re: Kontrukce na moonboard 20.10.2019 Myslím, že trámky 60 × 80 mm by měly být dostatečný, udělal bych rám a zpevněný stejným trámkem ješt
    Re: Kontrukce na moonboard 20.10.2019 S trámky souhlasim, ale překližka 12 mi přijde fakt málo, dal bych 18. Na stěnách bývá překližka 21,
      Re: Kontrukce na moonboard 21.10.2019 co znamena tramky blízko u sebe? příjde mi, že na stěnách zas tak blízko sebe nejsou? cca 80-100cm?
        Re: Kontrukce na moonboard 22.10.2019 nejsou. Proto mají stěny 18 nebo 21 a i tak se to sem tam trochu prohýbá. Předpokládám, že u moonboa
      Re: Kontrukce na moonboard 21.10.2019 No, možná jo, 16-18 mm lepší, ale překližka je pevná a když bude "frame" z hranolů (podéln
        Re: Kontrukce na moonboard 21.10.2019 A on to bude někam nosit? Stavět to bude po částech a pak to bude na místě. A težká konstrukce je ro
      Re: Kontrukce na moonboard 08.11.2019 Chlapi, díky za rady, bude to asi nakonec trámy 6x10 a budou 4, tak to uvádí v návodu. 2 po obvodu a
        Re: Kontrukce na moonboard 08.11.2019 10mm je vnitřní průměr buldoku, vem ty díry 11mm a dotlučeš to kladivem, každopádně překližku bych d
          Re: Kontrukce na moonboard 08.11.2019 Díky. To je ale o tom, jak je dlouhý buldok ne? Nestačil by do 18tky buldok M10x14? Ten by vylézt sn
  Re: Kontrukce na moonboard 21.10.2019 když vezmeš 18mm překližku 2500x1250, tak 3 větší trámy (kraje a uprostřed by měly stačit) - trámky
    Re: Kontrukce na moonboard 21.10.2019 V téhle velikosti je nesmysl počítat peníze. Nebo řešit milimetry. Rozdíl bude v řádech pár stokorun
      Re: Kontrukce na moonboard 21.10.2019 trámy kraje celý obvod a prostředek stačí, mám to tak robené.
        Re: Kontrukce na moonboard 21.10.2019 Celkové ukotvení té desky :-)
  Re: Kontrukce na moonboard 21.10.2019 Stejně se na to pověsíš 2krát a půjdeš na pivo...
  Re: Kontrukce na moonboard 21.10.2019 překližka 18mm s přehledem, fošínky dej mezi krajní pro sichr 2 ať se neprohne překližka, samozřejmě
  Re: Kontrukce na moonboard 22.10.2019 Zbytecne, mega-zbytecna ztrata casu, energie, zdroju. Jen Zlagboard z tebe udela pana lezce, jedine
    Re: Kontrukce na moonboard 22.10.2019 srovnáváš nesrovnatelný, na moonboardu se leze celej boulder a zesílí celej člověk, na zlagboardu je
      Re: Kontrukce na moonboard 09.11.2019 Pan Zlagboard si z Tebe dělá prdel :-).
  Re: Kontrukce na moonboard 22.10.2019 jinak pokud se rozhodneš si postavit fakt moonboard, dopooručuju se o tom pobavit třeba s Hebelkou n
    Re: Kontrukce na moonboard 22.10.2019 Uvědomuju si, že originál Moonboard je mega těžký. Já nejsem až takový borec, Moon bouldery nevylezu
      Re: Kontrukce na moonboard 22.10.2019 pokud lezeš 6B+ bouldry tak už si zalezeš skvěle.
" škodlivých " chytů je ve 3 se
      Re: Kontrukce na moonboard 09.11.2019 Jak dlouho syn leze, co a proč leze a odkud jste? Pokud odněkud z vesnice na kraji světa, postav nor
        Re: Kontrukce na moonboard 10.11.2019 Jasně, beru, že to třeba nebude bavit, ale zatím ho boulder baví víc než stěna. Stěna taky baví, ale
      Re: Kontrukce na moonboard 09.11.2019 vůbec to není blbá idea. Ale až budeš chtít lízt skutečný moonboard bouldery, zeptej se Hebelky na t
La Sportiva Genius 20.10.2019 17:15
I am looking for contact with a climber who was with his wife,son and dog today at Sokoliki Crag in Poland, today- 20th of October.He was climbing route H/2 in sector Sukiennice and took, I hope by accident, my shoes-La Sportiva Genius, size
  Re: Foto dne. 19.10.2019 Díky opraveno.
Mačky pro Scarpa F1 18.10.2019 Zdar všem. Poradíte někdo mačky padnoucí na Scarpy F1? Bota má celkem úzkou patu a tak narážím na to, že takový ty zahnutý zarážky na patním dílu maček jsou od sebe dál a bota se o ně nezarazí v ideální pozici, ale pata dost často trčí až cenťák za a nebo
  Re: Mačky pro Scarpa F1 19.10.2019 Tady si určitě vybereš
    Re: Mačky pro Scarpa F1 19.10.2019 Žofine díky, vybrat se dá, ale nikde není poznak, jak široký ten "košík" pod patou je a je
      Re: Mačky pro Scarpa F1 23.10.2019 Používam na ne Petzl Dart a v pohode, len predné uchytenie na špičke treba vyosiť do strany
      Re: Mačky pro Scarpa F1 23.10.2019 Používam na ne Petzl Dart a v pohode, len predné uchytenie na špičke treba vyosiť do strany
Výjazd 18.10.2019 Čaute nechystáte sa niekto ísť liezť niekam do zahraničia napríklad Osp
medzi 26.10.až 3.11.
péřový spacák Zlín 15.10.2019 Ahoj, nevíte někdo o spolehlivé čistírně péřových spacáků ve Zlíně?
Díky
Martin
    Re: péřový spacák Zlín 16.10.2019 Vyprat problém není, usušit celkem jo...nejlepší v sušičce
      Re: péřový spacák Zlín 18.10.2019 Pokud sušíš doma, nevšiml jsem si nikdy žádného problému. Venku touhle dobou to bude skutečně obtížn
    Re: péřový spacák Zlín 16.10.2019 Bacha, pokud je to spacák s velkým objemem a malá pračka, tak až se celý spacák nasákne vodou to nem
  Re: péřový spacák Zlín 17.10.2019 Co využít program: Hudy pere a imregnuje. Ve zlíně Hudy sport máte, tak tam zajdi. Funguje jim to ce
    Re: péřový spacák Zlín 17.10.2019 Aha, to jsem nevěděl, díky za tip.
    Re: péřový spacák Zlín 18.10.2019 Aby nefungovalo. Dát spacák do pračky není žádná věda.
Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema 15.10.2019 Ahoj, chtela bych se tu zeptat, zda nekdo ma zkusenosti s lezenim v Grazalema?
Poletime do Malagy, tak planujeme par dni El Chorro, ale pak se chceme presunout k Ronde a koukala jsem, ze by tam nejake pekne lezeni v Grazalema melo byt, ale nejsem s
  Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema 15.10.2019 150 cest na vápně atd.
viz
    Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema 15.10.2019 diky, tohle jsem nasla, ale taky jsem nasla nekde clanek, ze tam toho je jeste vic a ze je to vhodne
      Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema 15.10.2019 no tak potom jsem naklepal "escalada grazalema" a vyskočily i fotky a topo začátečnického
        Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema 15.10.2019 Diky, to vypada dobre!
Jeste jsem objevila, ze by mohlo byt neco lehkeho v oblasti Benaoján,
dojišťování na chrámovkách? 14.10.2019 ahoj, nevíte někdo co se dnes dělo v chrámovkách? dva sympaťáci tam vrtali, asi výměna jištění nebo dojišťování? bylo mi blbý na ně zezdola hulákat když byl konečně ve skalách klid.
jinak na konci chrámovek má někdo v sedmě nahulákaný asi t
Parkování Lom Kobyla 14.10.2019 Je opravdu nutné si vozit zadek a před lom? Připadá mi to dostatečně srozumitelně sděleno, kde se parkovat má a co se stane, když se to respektovat nebude.
  Re: Parkování Lom Kobyla 14.10.2019 Zadek pred lom si dovezl treba nas soused z baraku, ktery o lezeni vubec nic nevi-byli tam nahodou s
  Re: Parkování Lom Kobyla 15.10.2019 Napsaný je to tam špatně, protože podle cedule tam může parkovat každý jen ne lezci, což postrádá sm
1
...
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
...
2263
Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema Ahoj, chtela bych se tu zeptat, zda nekdo ma zkusenosti s lezenim v Grazalema?
Poletime do Malagy, tak planujeme par dni El Chorro, ale pak se chceme presunout k Ronde a koukala jsem, ze by tam nejake pekne lezeni v Grazalema melo byt, ale nejsem schopna k tomu neco vic najit, jake cesty tam jsou, jak zajistene atd.
Lezeme max 6a a to musi byt spis lehka, takze jen pro predstavu.. A rozhodne netahame nic na dojistovani, takze potrebujeme sportovky.
Pripadne nepohrdnu nejakymi tipy na lezeni v oblasti pobliz Malagy.. diky moc! nelvira 09:51:47 15.10.2019odpovědět
    Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema diky, tohle jsem nasla, ale taky jsem nasla nekde clanek, ze tam toho je jeste vic a ze je to vhodne i pro zacatecniky.. coz mi z tohoto seznamu moc neprijde, protoze tam neni skoro nic kolem 5 :/ no ale tak asi to nejak zkusime a uvidime, prinejhorsim se tam jen projdeme nelvira 10:19:05 15.10.2019odpovědět
      Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema no tak potom jsem naklepal "escalada grazalema" a vyskočily i fotky a topo začátečnického sektoru: https://www.clubescaladamarbella.es/ articulo-actividad-cem-escalada- deportiva-grazalema-11052014/ (2 mezery) 12:32:58 15.10.2019odpovědět
        Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema Diky, to vypada dobre!
Jeste jsem objevila, ze by mohlo byt neco lehkeho v oblasti Benaoján, tak uvidime :) Treba pak budu moct i podat nejaky reportik nelvira 17:07:44 15.10.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: