LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Spára, to je jeden velkej chyt. Dole do ní vrazíš ruce a na vršku je vytáhneš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
21.Novák 2688
22.Bernard 2632
23.X. 2532

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230731 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 22.10.2019
Čau drtiči.

Zajímá mě, zda máte zkušenosti a využíváte nějakou digitální obdobu deníčku co je na lezci, nějakou zahraniční nebo prostě jinej systém zapisování cest, progresu metrů nebo čehokoliv, co sleduje nebo trackuje vaše lezení.
 Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Já používám místní deníček :) a nepříjemnej mne nepřijde.. Naopak ta megadatabáze, včetně již zapsan
 Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Co má být výsledek? Zahraničních webovek s deníčky je dost, hledej. Každá má něco pro a něco proti.<
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Používám deníček tady na lezci, kdyby bylo nějaký rozumný api, třeba by někdo spichnul nějakou appku
   Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
jo a narazil by na práva k databázi - dohledej si minulou diskuzi na tohle téma...
    Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Hele, jestli víš o nějaký diskuzi, která k tomu proběhla, mohl by sis vzpomenou na nějaký KV k tomu,
     Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
     Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
     Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
a podobně. vzhledem k tomu, jak tady funguje vyhledávání tomu víc času dávat nechci
      Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
No super, děkuju ti moc i za tohle, mě to právě moc vyhledat nešlo, což je jedna z těh věcí, který j
       Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
vyhledával jsem slova jako "licence" "mapy" a podobně a pak se proklikával dál..
     Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Tyve ty seš doubrej jouda, k čemu tenhle koment? Prostě se zeptala a napsat hledej, to je lepší neps
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Chci zkusim promyslet variantu vývoje něčeho, co bude použitelný :)
 Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Používam climb.sk oproti lezcovi menšia databáza a menej fotiek pri cestách ale rozhodne prehľadnejš
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Dík!
 Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Dík..no měla jsem na mysli hlavně inspiraci, co je lepší, co lidem víc sedí.
Zadávat někde z
 Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Ahoj, nevedl jsem si online lezeckej deník, dokud jsem neobjevil logbook na
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Supr, mrknu na to, děkuju
   Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Jestli chceš dělat nějakou appku, podívej se taky na vertical-life. Evidence výstupů spojená s průvo
    Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 03.11.2019
Jako, chtel jsem to zkusit, ale nedaji ti ani trial na vyzkouseni ani nic. Kupovat zajice v pytli se
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Supr, mrknu na to, děkuju
 Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
jedinou lezeckou apku kterou používám je tinder. pak ještě koukám na pormhup
  Re: Používáte lezecký apky? Píšete si cesty? 23.10.2019
Tak to by mě zajímalo, na jakej tindr koukáš, buď dělám něco špatně nebo mi tam někdo nainstalovat f

 Kontrukce na moonboard20.10.2019
Chci si postavit doma moonboard.
Jaké trámky a jak silnou desku zvolit, aby to bylo dostatečně stabilní a neprohýnblo se to?
 Re: Kontrukce na moonboard20.10.2019
Myslím, že trámky 60 × 80 mm by měly být dostatečný, udělal bych rám a zpevněný stejným trámkem ješt
  Re: Kontrukce na moonboard20.10.2019
S trámky souhlasim, ale překližka 12 mi přijde fakt málo, dal bych 18. Na stěnách bývá překližka 21,
   Re: Kontrukce na moonboard21.10.2019
co znamena tramky blízko u sebe? příjde mi, že na stěnách zas tak blízko sebe nejsou? cca 80-100cm?
    Re: Kontrukce na moonboard22.10.2019
nejsou. Proto mají stěny 18 nebo 21 a i tak se to sem tam trochu prohýbá. Předpokládám, že u moonboa
   Re: Kontrukce na moonboard21.10.2019
No, možná jo, 16-18 mm lepší, ale překližka je pevná a když bude "frame" z hranolů (podéln
    Re: Kontrukce na moonboard21.10.2019
A on to bude někam nosit? Stavět to bude po částech a pak to bude na místě. A težká konstrukce je ro
   Re: Kontrukce na moonboard08.11.2019
Chlapi, díky za rady, bude to asi nakonec trámy 6x10 a budou 4, tak to uvádí v návodu. 2 po obvodu a
    Re: Kontrukce na moonboard08.11.2019
10mm je vnitřní průměr buldoku, vem ty díry 11mm a dotlučeš to kladivem, každopádně překližku bych d
     Re: Kontrukce na moonboard08.11.2019
Díky. To je ale o tom, jak je dlouhý buldok ne? Nestačil by do 18tky buldok M10x14? Ten by vylézt sn
 Re: Kontrukce na moonboard21.10.2019
když vezmeš 18mm překližku 2500x1250, tak 3 větší trámy (kraje a uprostřed by měly stačit) - trámky
  Re: Kontrukce na moonboard21.10.2019
V téhle velikosti je nesmysl počítat peníze. Nebo řešit milimetry. Rozdíl bude v řádech pár stokorun
   Re: Kontrukce na moonboard21.10.2019
trámy kraje celý obvod a prostředek stačí, mám to tak robené.
    Re: Kontrukce na moonboard21.10.2019
Celkové ukotvení té desky :-)
 Re: Kontrukce na moonboard21.10.2019
Stejně se na to pověsíš 2krát a půjdeš na pivo...
 Re: Kontrukce na moonboard21.10.2019
překližka 18mm s přehledem, fošínky dej mezi krajní pro sichr 2 ať se neprohne překližka, samozřejmě
 Re: Kontrukce na moonboard22.10.2019
Zbytecne, mega-zbytecna ztrata casu, energie, zdroju. Jen Zlagboard z tebe udela pana lezce, jedine
  Re: Kontrukce na moonboard22.10.2019
srovnáváš nesrovnatelný, na moonboardu se leze celej boulder a zesílí celej člověk, na zlagboardu je
   Re: Kontrukce na moonboard09.11.2019
Pan Zlagboard si z Tebe dělá prdel :-).
 Re: Kontrukce na moonboard22.10.2019
jinak pokud se rozhodneš si postavit fakt moonboard, dopooručuju se o tom pobavit třeba s Hebelkou n
  Re: Kontrukce na moonboard22.10.2019
Uvědomuju si, že originál Moonboard je mega těžký. Já nejsem až takový borec, Moon bouldery nevylezu
   Re: Kontrukce na moonboard22.10.2019
pokud lezeš 6B+ bouldry tak už si zalezeš skvěle.
" škodlivých " chytů je ve 3 se
   Re: Kontrukce na moonboard09.11.2019
Jak dlouho syn leze, co a proč leze a odkud jste? Pokud odněkud z vesnice na kraji světa, postav nor
    Re: Kontrukce na moonboard10.11.2019
Jasně, beru, že to třeba nebude bavit, ale zatím ho boulder baví víc než stěna. Stěna taky baví, ale
   Re: Kontrukce na moonboard09.11.2019
vůbec to není blbá idea. Ale až budeš chtít lízt skutečný moonboard bouldery, zeptej se Hebelky na t

 La Sportiva Genius20.10.2019
17:15
I am looking for contact with a climber who was with his wife,son and dog today at Sokoliki Crag in Poland, today- 20th of October.He was climbing route H/2 in sector Sukiennice and took, I hope by accident, my shoes-La Sportiva Genius, size
 Re: La Sportiva Genius20.10.2019
Post also here
 Foto dne.19.10.2019
http://www.lezec.cz/reference.php?print=1&key=10278
Nejedná se o cestu AKL nýbrž o cestu Hanina 7+
 Re: Foto dne.19.10.2019
Díky opraveno.

 Mačky pro Scarpa F118.10.2019
Zdar všem. Poradíte někdo mačky padnoucí na Scarpy F1? Bota má celkem úzkou patu a tak narážím na to, že takový ty zahnutý zarážky na patním dílu maček jsou od sebe dál a bota se o ně nezarazí v ideální pozici, ale pata dost často trčí až cenťák za a nebo
 Re: Mačky pro Scarpa F119.10.2019
Tady si určitě vybereš
  Re: Mačky pro Scarpa F119.10.2019
Žofine díky, vybrat se dá, ale nikde není poznak, jak široký ten "košík" pod patou je a je
   Re: Mačky pro Scarpa F123.10.2019
Používam na ne Petzl Dart a v pohode, len predné uchytenie na špičke treba vyosiť do strany
   Re: Mačky pro Scarpa F123.10.2019
Používam na ne Petzl Dart a v pohode, len predné uchytenie na špičke treba vyosiť do strany

 Výjazd18.10.2019
Čaute nechystáte sa niekto ísť liezť niekam do zahraničia napríklad Osp
medzi 26.10.až 3.11.

 péřový spacák Zlín15.10.2019
Ahoj, nevíte někdo o spolehlivé čistírně péřových spacáků ve Zlíně?

Díky

Martin
 Re: péřový spacák Zlín15.10.2019
Arbela a nebo poslat do Warmpeace,
 Re: péřový spacák Zlín15.10.2019
Prát péřový spacák není žádná věda. Stačí pračka a prací prášek na peří, např. Toko Eco Down Wash.
  Re: péřový spacák Zlín16.10.2019
Vyprat problém není, usušit celkem jo...nejlepší v sušičce
   Re: péřový spacák Zlín18.10.2019
Pokud sušíš doma, nevšiml jsem si nikdy žádného problému. Venku touhle dobou to bude skutečně obtížn
  Re: péřový spacák Zlín16.10.2019
Bacha, pokud je to spacák s velkým objemem a malá pračka, tak až se celý spacák nasákne vodou to nem
 Re: péřový spacák Zlín17.10.2019
Co využít program: Hudy pere a imregnuje. Ve zlíně Hudy sport máte, tak tam zajdi. Funguje jim to ce
  Re: péřový spacák Zlín17.10.2019
Aha, to jsem nevěděl, díky za tip.
  Re: péřový spacák Zlín18.10.2019
Aby nefungovalo. Dát spacák do pračky není žádná věda.

 Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema15.10.2019
Ahoj, chtela bych se tu zeptat, zda nekdo ma zkusenosti s lezenim v Grazalema?
Poletime do Malagy, tak planujeme par dni El Chorro, ale pak se chceme presunout k Ronde a koukala jsem, ze by tam nejake pekne lezeni v Grazalema melo byt, ale nejsem s
 Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema15.10.2019
150 cest na vápně atd.
viz
  Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema15.10.2019
diky, tohle jsem nasla, ale taky jsem nasla nekde clanek, ze tam toho je jeste vic a ze je to vhodne
   Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema15.10.2019
no tak potom jsem naklepal "escalada grazalema" a vyskočily i fotky a topo začátečnického
    Re: Lezeni v jiznim Spanelsku - Grazalema15.10.2019
Diky, to vypada dobre!
Jeste jsem objevila, ze by mohlo byt neco lehkeho v oblasti Benaoján,

 dojišťování na chrámovkách?14.10.2019
ahoj, nevíte někdo co se dnes dělo v chrámovkách? dva sympaťáci tam vrtali, asi výměna jištění nebo dojišťování? bylo mi blbý na ně zezdola hulákat když byl konečně ve skalách klid.

jinak na konci chrámovek má někdo v sedmě nahulákaný asi t

 Parkování Lom Kobyla14.10.2019
Je opravdu nutné si vozit zadek a před lom? Připadá mi to dostatečně srozumitelně sděleno, kde se parkovat má a co se stane, když se to respektovat nebude. 
 Re: Parkování Lom Kobyla14.10.2019
Zadek pred lom si dovezl treba nas soused z baraku, ktery o lezeni vubec nic nevi-byli tam nahodou s
 Re: Parkování Lom Kobyla15.10.2019
Napsaný je to tam špatně, protože podle cedule tam může parkovat každý jen ne lezci, což postrádá sm

1   ...   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Kontrukce na moonboard
Chci si postavit doma moonboard.
Jaké trámky a jak silnou desku zvolit, aby to bylo dostatečně stabilní a neprohýnblo se to?
Dušan K.20:27:54 20.10.2019
odpovědět 
 Re: Kontrukce na moonboard
Myslím, že trámky 60 × 80 mm by měly být dostatečný, udělal bych rám a zpevněný stejným trámkem ještě uprostřed. Desku překližku 12 mm.
23:14:58 20.10.2019
odpovědět 
  Re: Kontrukce na moonboard
S trámky souhlasim, ale překližka 12 mi přijde fakt málo, dal bych 18. Na stěnách bývá překližka 21, 18 stačí díky trámkům blízko u sebe, ale 12 je podhodnocený.
23:23:35 20.10.2019
odpovědět 
   Re: Kontrukce na moonboard
co znamena tramky blízko u sebe? příjde mi, že na stěnách zas tak blízko sebe nejsou? cca 80-100cm?
09:24:57 21.10.2019
odpovědět 
    Re: Kontrukce na moonboard
nejsou. Proto mají stěny 18 nebo 21 a i tak se to sem tam trochu prohýbá. Předpokládám, že u moonboardu dá trámky tak po půlmetru, to by mohlo být fajn, ale stejně bych po obvodu dal silnější, třeba 10x10 a pod 18mm překližku bych fakt nešel.
20:53:25 22.10.2019
odpovědět 
   Re: Kontrukce na moonboard
No, možná jo, 16-18 mm lepší, ale překližka je pevná a když bude "frame" z hranolů (podélný 4 ks 80 cm od sebe, tak to hodně zpevní na 244 cm standardizované šíře) zase aby to nebylo kvůli masivní překližce příliš těžký.
J.10:38:08 21.10.2019
odpovědět 
    Re: Kontrukce na moonboard
A on to bude někam nosit? Stavět to bude po částech a pak to bude na místě. A težká konstrukce je rozhodně pocitově lepší, než sice tuhá, ale lehká.
13:35:57 21.10.2019
odpovědět 
   Re: Kontrukce na moonboard
Chlapi, díky za rady, bude to asi nakonec trámy 6x10 a budou 4, tak to uvádí v návodu. 2 po obvodu a dva uprostřed po 75cm.
Chtěl jsem se ale zeptat, v návodu píší, že se mají vrtat díry 10mm. Stačí to pro buldoky 10mm, neměla by ta díra být větší? Nevím, jestli 10mm je průměr závitu nebo vnější průměr buldoku.
Myk13:12:30 08.11.2019
odpovědět 
    Re: Kontrukce na moonboard
10mm je vnitřní průměr buldoku, vem ty díry 11mm a dotlučeš to kladivem, každopádně překližku bych dal 21mm, aby se ti pak nestalo, že buldoky budou čouhat ven z překližky na straně, kde budeš montovat chyty. Ze začátku nečouhají, ale po pořádném dotažení můžou malinko vylézt(přece jen je to dřevo). A taky se ti ta 21mm nebude tak prohýbat ;-)
Luboš14:10:17 08.11.2019
odpovědět 
     Re: Kontrukce na moonboard
Díky. To je ale o tom, jak je dlouhý buldok ne? Nestačil by do 18tky buldok M10x14? Ten by vylézt snad neměl.
20:34:15 08.11.2019
odpovědět 
 Re: Kontrukce na moonboard
když vezmeš 18mm překližku 2500x1250, tak 3 větší trámy (kraje a uprostřed by měly stačit) - trámky 10cm nebo 12cmx6cm(8cm). nebo potom tenčí překližka (pod 16 bych stejně nešel) a tenčí trámky ale hustější nosná síť z trámků. udělej si finanční rozvahu co vyjde levněji...
honza12:49:25 21.10.2019
odpovědět 
  Re: Kontrukce na moonboard
V téhle velikosti je nesmysl počítat peníze. Nebo řešit milimetry. Rozdíl bude v řádech pár stokorun. Takže to předimenzuj, sešroubování více silnějších trámků netrvá téměř o nic déle, než méně slabších, překližku dej 21 a máš klid. Pokud by se to náhodou hýbalo, nic ti nebrání v tom, abys pak třeba jeden trámek mezi přidal. Takže deska jako taková, aby se neprohýbala, je vyřešená. Dej si ale pak pozor na celkové ukotvovení, aby se ti to třeba při zátěži v rozích celé nekrutilo.
13:34:33 21.10.2019
odpovědět 
   Re: Kontrukce na moonboard
trámy kraje celý obvod a prostředek stačí, mám to tak robené.
13:58:19 21.10.2019
odpovědět 
    Re: Kontrukce na moonboard
Celkové ukotvení té desky :-)
17:17:31 21.10.2019
odpovědět 
 Re: Kontrukce na moonboard
Stejně se na to pověsíš 2krát a půjdeš na pivo...
18:08:09 21.10.2019
odpovědět 
 Re: Kontrukce na moonboard
překližka 18mm s přehledem, fošínky dej mezi krajní pro sichr 2 ať se neprohne překližka, samozřejmě bacha na rozteče buldoků, ať ti nevyjdou do fošínky. ať se dílo zdaří.
.23:04:08 21.10.2019
odpovědět 
 Re: Kontrukce na moonboard
Zbytecne, mega-zbytecna ztrata casu, energie, zdroju. Jen Zlagboard z tebe udela pana lezce, jedine Zlagboard. Ma taky skvelou aplikaci, lepsi nez ty ostatni.
Pan Zlagboard14:39:08 22.10.2019
odpovědět 
  Re: Kontrukce na moonboard
srovnáváš nesrovnatelný, na moonboardu se leze celej boulder a zesílí celej člověk, na zlagboardu jen posílíš prsty.
19:32:03 22.10.2019
odpovědět 
   Re: Kontrukce na moonboard
Pan Zlagboard si z Tebe dělá prdel :-).
21:19:09 09.11.2019
odpovědět 
 Re: Kontrukce na moonboard
jinak pokud se rozhodneš si postavit fakt moonboard, dopooručuju se o tom pobavit třeba s Hebelkou nebo jiným lezeckým ortopedem. Některý chyty jsou fyziologicky hodně škodlivý, potkat podobný chyty sem tam v cestě je ok, ale podnikat na nich silovej tréning neni zrovna výhra.
19:34:15 22.10.2019
odpovědět 
  Re: Kontrukce na moonboard
Uvědomuju si, že originál Moonboard je mega těžký. Já nejsem až takový borec, Moon bouldery nevylezu, spíš by to mohl časem využít syn, kterýho bouldr hodně baví a pokud bude trénovat, tak posílí rychleji a za 5-6 let poleze v 18ti originál Moonboard.
Nicméně mám prostor kam mi vychází deska přesně rozměrů moon boardu (výška stropu 3,15, což přesně vychází na moonboard 40stupňů), takže idea je taková, že bych rozměry konstrukce převzal od Moonboardu, a zatím na to dal madla, plus bych dal po straně desku se stupama na odšlápnutí na nohy, aby začátky nebyly hned ve 40 převisu. No a časem bych mezi to zamixoval jednu sadu origo chytů a pomáhal si v origo boulderech mezi šahama do lepších chytů a případně nohama o stěnu. Ale nechám si to rozmluvit, jestli je to blbá idea.
Dušan K.22:11:53 22.10.2019
odpovědět 
   Re: Kontrukce na moonboard
pokud lezeš 6B+ bouldry tak už si zalezeš skvěle.
" škodlivých " chytů je ve 3 setech tak 10 a používaj se v bouldrech od 7C.
22:56:31 22.10.2019
odpovědět 
   Re: Kontrukce na moonboard
Jak dlouho syn leze, co a proč leze a odkud jste? Pokud odněkud z vesnice na kraji světa, postav normální velkou bouldrovku. Pokud jste odněkud, kde je v dosahu rozumný boulder, je vlastní bouldrovka nesmysl. Stejně tak Moonboard.
10:38:52 09.11.2019
odpovědět 
    Re: Kontrukce na moonboard
Jasně, beru, že to třeba nebude bavit, ale zatím ho boulder baví víc než stěna. Stěna taky baví, ale je vidět, že boulder má větší nadšení. Kdybychom mělo ve městě bouldrovku, tak to nestavím, ale nejbližší bouldrovka je na stěně , kam se dostanem max 2x týdně. A není to rozhodnutí po půl roce, leze 6 let a tahá 6B, zkouší 6C, ale tam většinou končí na tom, že jsou dlouhý kroky a nedošáhne.
11:50:39 10.11.2019
odpovědět 
   Re: Kontrukce na moonboard
vůbec to není blbá idea. Ale až budeš chtít lízt skutečný moonboard bouldery, zeptej se Hebelky na to, který chyty a za co by vyměnil. Mě říkal, že lidí co se porakvili dlouhodobějším tréningem na moonboardu už měl pod rukama fakt dost.

Nakonec se ho můžeš zeptat i na ty co tam plánuješ dát teď, určitě Ti to vysvětlí rád.
21:16:38 09.11.2019
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi