Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Anketa 11.11.2019 Anketa je neúplná, správná odpověď je "stará se
hlavně ten, kdo je zkušenější". Jinými slovy, musí se starat oba, ale... Je to mezinárodně akceptováno. Vycházím z Pitta :-).
  Re: Anketa 11.11.2019 Ta anketa je celkově špatně, protože na otázku, zda se staráš o odpovědnost před zákonem, nemůžeš od
    Re: Anketa 11.11.2019 Lámal, ale to co vyplodil, bylo maximum co dokázal.
    Re: Anketa 11.11.2019 To pojištění jsem bral jako legraci.
Provokativní otázka? 10.11.2019 Dnes v neděli 10.11.2019 jsme lezla lezecká dvojka na Hlubočebských plotnách na levé plotně od 11hod do 17 hodin.
Provokativní otázka?
za celou dobu jsme byla jenom jedna lezecká dvojka v celé oblasti na okraji Prahy - lézt se
  Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 3,0,4,7,1,1,0,2,3,1,0
22, 48, 30, 20
    Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 On-anonymník vyvrhl skutečně dementní odpověď.
      Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 v jure lezlo 12 nemcu, 4 cesi a 3 polaci
      Re: Provokativní otázka = Demnentní 12.11.2019 Stejně tak je dementní je otázka...
  Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 Ohledně té Frankenjury ... Máš na mysli bouldering venku nebo na umělce nebo lezení s lanem venku ne
  Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 Ohledně té Frankenjury ... Máš na mysli bouldering venku nebo na umělce nebo lezení s lanem venku ne
  Provokativní odpověď 10.11.2019 A kdo by lezl venku, když stěny jsou mnohem dostupnější a přijatelnější? Zaparkuješ skoro před vchod
  Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 co je ti do toho ..
    Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 Co je ti do toho co je mu do toho...
      Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 vidim te. A deti by mely toudle dobou spat
  Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 Hlavně nelezte venku! Cim min tim lepe.
  Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 A kolik lidi lezlo na rovisti a v polske Jure a v mor. krase? Co to je za blbou otazku? Tak bud je t
    Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 Mohu ti odpovědět na dva body. V jindy oblíbeném Alkazaru bylo nula lezců a v celém Srbsku jedna dvo
    Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 na rovisti se bylo vyvetrat 17 kousku.
  a v čem jako... 11.11.2019 ...má bejt tahle otázka provokativní? Mě přijde spíš naivní tim očekáváním, že se dobereš něčeho jin
    Re: a v čem jako... 11.11.2019 On zřejmě chtěl poukázat na to, že tady má každý plnou hubu skal a lezení venku, každý tu odsuzuje a
      Re: a v čem jako... 12.11.2019 Zas nakej umelkar co mu poprve na skalach trochu primrzla prdel a ted si bude honit nad tim jaky je
  Re: Provokativní otázka? 20.11.2019 Takhle se nejmenují ani skály, ani jejich části ani oblasti a některé se navíc překrývají :)
    Re: Provokativní otázka? 21.11.2019 tak kdo půjde 23.11.2019 ven? hm
      Re: Provokativní otázka? 21.11.2019 A kam? Kde ma byt hezky?
        Re: Provokativní otázka? 21.11.2019 no někam, kde bude hezky....je třeba být připraven a když nebude, tak si udělat výlet nebo průzkum ;
Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Nazdárek. Nemáte někdo prosím tip na lezeckou oblast v Rakousku kompatibilní s dětmi do 5 let.
Kritéria: jednodélkové sportovky, krátký přístup, bezpečný plácek pod skalou, možnost výběru slunce/stín. No prostě taková Frankenjura v Rakousku. Přede
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Doporučuji se podívat na stránky bergsteigen, tam je obsáhlá datábaze oblastí v rakousku. Buď použij
    Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Dík za tip, bergsteigen jsem neznal. Hodnotný zdroj informací...
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Ahoj,
Durnstein - Wachau, relativne kratky pristup, kemp hned za rekou, krasne vyhled
    Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Souhlasím s Durnsteinem. Přidávám ještě do pléna Sant lorenz ( taky Wachau), kde ale je trochu sráz.
      Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Ahoj Václave, jsem se Tě mohl zeptat třeba na obědě :-) Dík za info, možná Tě ještě vyzpovídám... Jo
        Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Jasný. Dík ;-)
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Pětiletá děcka už přece lezou horské čtyřky s dlouhými nástupy!
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Chudáci děti se sobeckými rodiči, kteří upřednostní svoje radovánky, zatímco se děti pod skálou nudí
    Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Netroluj. Sportovní lezení je nejvíc family friendly sport, co vůbec existuje. Rozhodně víc než třeb
      Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Jojo, nebo podzimní Jura, stín a pod skálou v ohrádce a v prachu pomalu lezoucí fňukající batole. H
        Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Souhlas. Dá se to přehnat, ale dá se to dělat i tak aby si to prcek užil. Ideální podmínka je deset
          Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 09.11.2019 Lezení s malým děckem ,či děťátky, je vždycky hlavně velkej voser pro rodiče. Stejně jako je voser s
Lezenicko v Leonidiu 05.11.2019 Ahoj, chtela bych se zeptat na nazory na Leonidio - z pohledu zelenace.
Da se tam dobre zalezt v obtiznostich do 6a (6a spis min nez vic)?
Nejake konkretni sektory k doporuceni?
Samozrejme jsem koukala na nejake webovky a seznamy ces
  Re: Lezenicko v Leonidiu 05.11.2019 Vždycky to dává smysl. Určitě si zalezeš/te.
  Re: Lezenicko v Leonidiu 05.11.2019 Do 6a toho tam sice není tolik a hlavně to není často zas tak pěkné. Ale na týden si asi nejdeš.
  Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 a jen se zeptám, kdy se tam chystáte?
  Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 No tak to bych tam fakt vubec nejezdil. Jednak mne prisla klasa v Leonidiu dost tvrda a krom toho ce
    Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Btw, ty jsi z AKA ze jo? Na poslednim slaneni ti muzu povedet vic.
      Re: Lezenicko v Leonidiu 08.11.2019 @Radek, @nelvira: tvl diskutujem tady jak chuji v kyberprostoru místo abychom to probrali u piváka.
    Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 diky za tip, podivam se na to.. ja mela prave na Leonidio hrozne dobre reference a ze je to tam fajn
      Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Jo tak Choro je stara oblast, driv se lezlo jinak :D Urcite si neco vyberes i v Leonidiu, jak uz nek
        Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Diky moc! A kdy jste tam byli? Ono se to tam asi jeste porad rozrusta, tak treba je tam vic lehkejch
          Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Ne, ojete to nebylo vubec. Byl jsem tam v unoru letos. Nekdy to bylo lehce lamave, ale to je bezne u
            Re: Lezenicko v Leonidiu 08.11.2019 Lecco a Leonidio se obtížně srovnává. Lecco je převážně kolmé lezení v šedém vápenci (malé chyty, ob
              Re: Lezenicko v Leonidiu 08.11.2019 Asi nema cenu moc hodnotit jak je klasa tvrda. Mne fakt prijde to lezeni v kolmem sedem vapne lehci
              Re: Lezenicko v Leonidiu 08.11.2019 Nebo jeste jinak. Kdyz jsem dost bojoval abych se dostal do stupne 7 UIAA, tak jsem byl schopen zkro
        Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 chorro ma jisteni uplne normalni, nejak si vubec nepamatuju jakykoli "odlezovy" problem...
  Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Auto nutnost, menší sektory a daleko od sebe. Jištění jak kde, ale sportovní klasika, žádné šílenost
    Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Ja mam takovy pocit ze ty povesti o mekke klase v Leonidiu siri lidi, co se rozlezaji v 7fr a maxima
      Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Jasne, to pak dava smysl, ze drticum prijde klasa v pohode :)
Pamatujete si nekdo, jestli jso
        Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 To uz fakt nevim.
        Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Erár spouštěčky tam tuším moc nebyly. Řetězy s kroužkem. Převázat se.
      Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Asi souhlasím... Takto: šedý jižan s kolmicemi do 7a je těžší na čtení, chce to umět šlapat a podrže
        Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 když ste u toho leonidia, byl tam někdo v prosinci? má to smysl co se počasí týče?
          Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Ja tam byl v unoru - na konci unora. Nasnezilo asi 20cm snehu (okolo 500mnm a vys), tak ze se nedalo
            Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Lezení možné po celou zimu, i když prosinec a leden mají přece jenom trochu více srážek. Ale skála h
      Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Nejhorsi pro nas byly 6c, 6c+. pak uz do 8a+ dobry. Dal uz zase blby.. :)
  Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Uvedla bych to trochu na pravou míru. V Leonidiu je cest do 6a dost. Byla jsem tam loni, měli jsme v
    Re: Lezenicko v Leonidiu 08.11.2019 a skútry tam nepůjčujou?
  Re: Potrebuji kapitana? 05.11.2019 Reklama?
  Re: Potrebuji kapitana? 05.11.2019 1. proč se nezeptáš tam?
2. z čeho si nabyl dojmu, že ti bude smysluplně odpovězeno zrovna na
    Re: Potrebuji kapitana? 05.11.2019 rek bych ze reklama. navrch blbe delana.
Kuba Novotný 04.11.2019 Čus, máte někdo osobní zkušenost s tréninkem pod vedením Kuby? Jak vám to pomohlo/nepomohlo se někam posunout?
  Re: Kuba Novotný 04.11.2019 Pod vedenim kuby a jemu podobnych se muzete posunout tak do pekla..
    Re: Kuba Novotný 04.11.2019 přesně tak, pekelně dobře polezeš!
    Re: Kuba Novotný 05.11.2019 jojo, taky bych uměl napsat, že si debil a lezeš jako lemra. Co takhle odpovědět proč si to o něm my
  Re: Kuba Novotný 06.11.2019 Ja byla na dennim workshopu a nektere jeho tipy mi fakt hodne pomohly - byt pri lezeni stabilnejsi,
deníček 04.11.2019 Ahoj, jakým způsobem jsou doplňovány cesty do průvodce tady na Lezci? Vylezl jsem cestu která je uvedená na horosvaz.cz ale tady na lezci není, a já bych si jí rád zapsal do deníčku :D
  Re: deníček 04.11.2019 Databázi vytváří sami uživatelé. Přilož ruku k dílu a vlož ji... Je to jednoduché. Přijdeš na to, ta
  Re: deníček 04.11.2019 Nebo tak já to popíšu: Nejjednodušší je dostat se do menu vkládání tak, že napíšeš do vyhledávače ce
    Re: deníček 04.11.2019 Výtečně, děkuji!
  Re: deníček 04.11.2019 Nebo ještě lépe se na cestu, deníček, atd, vykašli a lez čistě jen pro radost 😊
    Re: deníček 04.11.2019 není nic špatnýho mít přehled v tom co přelezl
radost z lezení to nevylučuje
      Re: deníček 04.11.2019 jasně a pro ještě větší radost z lezení navrhuju, aby si každej zavedl speciálně pro noční výstupy t
    Re: deníček 06.11.2019 Lezení pro radost a vedení deníčku se nevylučuje, stejně jako se nevylučuje mít profil na FBK a přes
opravna lezeček 01.11.2019 Ahoj,máte někdo tip na dobrou opravnu lezeček? Léta jsme posílali do Salticu, ale v poslední době nejsem spokojen s kvalitou provedených oprav, tak hledám něco jiného.
  Re: opravna lezeček 01.11.2019 jedině RESTDAY Zlín
  Re: opravna lezeček 01.11.2019 jedině RESTDAY Zlín
    Re: opravna lezeček 01.11.2019 RESTDAY sice paráda, ale počkáš si minimálně půl měsíce, v sezóně měsíc.. chtělo by to přibrat zaměs
      Re: opravna lezeček 01.11.2019 NoEdge - Restday
Klasik La Sportiva atd.- momentálně asi Saltic
Triop - idilka Triop
  Re: opravna lezeček 01.11.2019 jedině RESTDAY Zlín
  Re: opravna lezeček 01.11.2019 Podle mých zkušeností, Saltic opravuje ochotně, pečlivě a velmi dobře, ovšem může to fungovat jen pr
    Re: opravna lezeček 01.11.2019 Plati,robi to stale dobre a lacno.
      Re: opravna lezeček 04.11.2019 A kontakt na nej by byl? Funguje i pres postu? Diky.
        Re: opravna lezeček 04.11.2019 0905935405 funguje
  Re: opravna lezeček 05.11.2019 Restday se mi zdal o trosku lepsi
    Re: opravna lezeček 08.11.2019 Za mě Restday, mají štempl od La Sportivy, takže by měli mít od nich kopyta. Každopádně, ať už jsem
Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Muži více, ženy méně.. jistič také. Přijde mi to nemorální, ale je to vůbec legální?
Jaký na to máte názor? Z principu tam nechodím.
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Prasarna a zralé na oznámení
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Sprostá dikriminace mužů! Když rovina tak OK, ale ze všech stran...
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Poslal bych tam ČOI, copak by na to asio řekli?
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Mezi neznalými občany je oháněním ČOI velmi populární, ale ČOI ve skutečnosti řeší zda jsou přeložen
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 :-D :-D vlasto to je vůl...
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Tak to by byl pekne blbej tah. Za takoveho stavu je idealni business move zrusit damske satny a nahr
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Bylo to tam takle vždycky. Není to diskriminace, řekl to ochránce práv. Taky si myslím, že je to kun
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Ono to tam takto nebylo vždycky (myslím tím od otevření Smíchova), ale zavedli to možná před sedmi-o
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Stačí říct, že jsi žena a je po problému... Nikdo si nemůže dovolit tě diskriminovat kvůli vzhledu.
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Dobry postreh. Nejen podle vzhledu, ale ani podle primarnich a sekundarnich fyzickych znaku. Dulezit
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Holmanovi to tam říká pane a když se rozhodne napálit to mimozemšťanům na pětinásobek, pak je to jeh
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Na FB OFFu k jejich cenové politice proběhla na začátku října rozsáhlá diskuze, spousta podobných ot
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Nemám důvod zvyšovat návštěvnost FB OFFu tím, že si to tam budu chodit číst. Nicméně, jak píšu výš,
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Nemusí být ze Offu, pouze je inteligentní a než něco někde plácne, tak si o tom něco zjistí. Podívej
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Nejde ani tak o to, že se zdražilo, spíše o dvě ceny.
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Ještě mě tak napadlo - jestli je jeden z důvodů zdražení to, že chce pan majitel redukovat návštěvno
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Vím, že nejde o zdražení, na bylo to diskutované u příspěvku o zdražení. A zda se to minulo? Také by
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Taky souhlasim. rad lezu s zenskyma a kdyz chci zapusobit/samo ze s prislibem budouciho benefitu/ ta
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 :)) Zajímavá spekulace o mé motivaci k znechucení. Ale musím tě zklamat, ten, kdo mne kdysi na změnu
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 01.11.2019 Jojo chápem... tenisky.. pašák!! :D :D
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Nejsem z OFFu. A ano anonymům odpovídám anonymně. Chtěl jsi diskuzi a tak jsi dostal odkaz na aktuál
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Nevím, jaks přišel na to, že chci diskusi, anebo že chci potvrdit od stejné názorové skupiny své pob
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 dvojí (trojí čtveré) ceny nejsou proto, že někdo někomu nadržuje, ale proto, že různé skupiny obyvat
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Ano, ano!
Z fleku bych zalozil iniciativu ktera by lobbovala za lezeni NAHORE BEZ (rekneme ka
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Tohle je zajímavý podnikatelský záměr.
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 01.11.2019 ok, nahoře bez zadara, ale až po ohodnocení na FB. stane se občas, že by pak musel dát zadarmo vstup
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 :)) Jen pro zajímavost – pro ty taneční už to dneska (přinejmenším v řadě případů) neplatí. Ono se t
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 já kdysi chodil do tanečních, ééé, napřesdvaroky tomu bude třicet let. chm. děkuji za osvětlení souč
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Kdybych byl majitel, řeknu si o vstupné pro kohokoliv, tak jak uznám JÁ za vhodné. A NIKDO mi do toh
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Počkej až ti někdo prodá krásný kožený boty a ty doma zjistíš, že jsou z krásně nalakovanýho papíru.
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 01.11.2019 jasně napsané vstupné nejsou žádné papírové boty. to není žádné klamání, žádný podvod - jen cenová p
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 01.11.2019 Proč bych měl běhat na ČOIku? Poběžím k soudu.
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Fuck off SPD! Motherfucker japan Okamůra! ...Baby, hey!
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. Kde je kua ta rovina? 31.10.2019 Mno toc co ty popisuješ je blbost "dospělí, děti, junioři, důchodci" rozdíl je páč to doro
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. Kde je kua ta rovina? 01.11.2019 sociální a příjmové rozdíly ať si dorovnává stát, prostřednictvím ministerstva práce a sociálních vě
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. Kde je kua ta rovina? 01.11.2019 Výklad je obecně správnej, akorát v tomhle kontextu mimo mísu, protože pro OFF by platil, když by že
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. Kde je kua ta rovina? 01.11.2019 Nemyslím si, že máš pravdu. Lacinější vstupný pro baby přitáhne chlapy a páry, což umožní zvýšit vst
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. zpovykaní Pražáci brečí :-D 31.10.2019 Zpovykaní Pražáci brečí :-D... máte co ste chtěli kundibádi!
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. zpovykaní Pražáci brečí :-D 01.11.2019 Možná by i méně důvtipné napadlo, že Praha je plná studentů a naplavených pracujících, kteří nejsou
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. zpovykaní Pražáci brečí :-D 01.11.2019 chudí studenti :-)
a teď tu o červené Karkulce, prosím
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. zpovykaní Pražáci brečí :-D 01.11.2019 Kundibád.. to je dobrý, to si musím zapsat.
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 01.11.2019 mně je to jedno.
mnohem důležitější pro mě je, že mě nebaví trávit čas mezi lidma, který jsou
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 Jestli skutecne dialog probehl tak jak popsan - borys asi vedel co od buchty muze cekat, takze si vy
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 hele ať je s ní kvůli čemu chce ale pokud ani jeden z nich ve chvíli, kdy si obujou lezečky nezačne
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Nemůžeš nikoho (kromě svých zaměstnanců a dětí) nutit aby používal mozek. A důkazem toho je tato dis
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 Vtipné :-) Jak se vybírá cesta, ze které se nespadne? Jednou jsem takhle k velkému překvapení jisti
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 Stará řikala ze je divný aby platila miň než chlap i ostatní ženský. Lezeni byl vždy svobodný sport
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 A co je v souladu s filozofií? Proč se tedy ti skvělí lezci nesložili a stěnu jako Off si nepostavil
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 A za kolik ma vstupny cigan? Černoch?nikdo nechce vstupné zdarma jen stejna pravidla ne komunismus t
              Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 Ale jo ženský nahoře bez zadarmo.
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 05.11.2019 Nikdo přece neříká, že by to mělo být zdarma. Jde jen o rozdílné ceny - za kolik mají asi vstupné be
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 04.11.2019 Starou chtělo předem poznat, pak bys tu nemusel fňukat, že je lezba. S filozofií lezeb nejsem plně o
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 05.11.2019 proc by SOUKROMY subjekt nemel mit pravo na cenovou politiku, jakou chce?
cenova diskriminac
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Nelviro - pokud ti to přijde normální, pak nejsi normální. V Saudské Arábii třeba ženy nesmí řídit a
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Arabáši nejsou pitomí. Já vždycky když vidim bloncku v X5ce jak nečumí napravo, nalevo ani dopředu,
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Nelviro - pokud ti to přijde normální, pak nejsi normální. V Saudské Arábii třeba ženy nesmí řídit a
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Neni uplne normalni porovnavat statni sikanu a cenovou politiku/pravidla soukromeho subjektu.
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 To není argument.
Když je soukromý subjekt nucen literou zákona vyplácet stejnou mzdu
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Jsem pro variantu rovnost ve všem. Tedy všichni polezou stejně těžký cesty, co se má kdo vyvyšovat.
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Existuji pomerne rozsahle statistiky ukazujici, ze zeny a muzi na stejnych pozicich se stejnym workl
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Aha, no ony treba existuji statistiky ktere ukazuji ze pro podnik je nevyhodne zamestnavat mlade zen
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Hmmm "tragický prach" to je opravdu hrůza. Kolik času jsi strávil v Saúdské Arábii, že tad
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Tak tahle odpověď je ještě tragičtější než prach na dně skříněk. Co má společného délka mojeho pobyt
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Tak jo. Jsem rád, že jsi sám přišel na to, že mezi dvojím vstupným na OFFu a řidičskými průkazy v Sa
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Chytrej kluk.
    Tak ať nepodniká... 07.11.2019 Jen bych podotkl, že to, že jsi soukromý subjekt, ještě neznamená, že můžeš vše dělat podle sebe. Si
      Re: Tak ať nepodniká... 07.11.2019 A v čem konkrétně poskytování slevy na vstupném pro určitou skupinu není v soulady s legislativou pr
        Re: Tak ať nepodniká... 07.11.2019 To nebyla reakce na nižší vstupné pro ženy, ale celkově na ten příspěvěk, že si v soukromém podnikán
          Re: Tak ať nepodniká... 07.11.2019 Zrušení statusu muž/žena se trochu bojím. V posteli jednoznačně diskriminuji muže a rád bych v tom p
        Re: Tak ať nepodniká... 07.11.2019 A ještě doplním - slevy pro určité skupiny opravdu v souladu s legislativou nejsou. Záleží na tom, z
          Re: Tak ať nepodniká... 07.11.2019 Zvlastni zpravodaj radia Jerevan se prave vratil z exkluzivniho rozhovoru s provozovatelem lezecke s
Ztracený foťákk v Juře 30.10.2019 Ahoj :) marný pokus, ale nechal jsem pod skalami v Německu v oblasti Schönhofen (Jura) foťák plný fotek Sony cyber shot dsc w810.. Asi zůstal pod stěnou...Kdybyste tam někdo jel, nebo ho našel,... Neznáte někdo nějakou lezeckou skupinu -třeba německou neb
  Re: Ztracený foťákk v Juře 30.10.2019 zkus mozna Frankejura.com.
Jednou jsem nechala pod skalou lezecky a mel je pak nejaky nemec
    Re: Ztracený foťákk v Juře 30.10.2019 Jarin je jistota
      Re: Ztracený foťákk v Juře 31.10.2019 Jaryn ty JarIne! A mám ho ;-)
    Re: Ztracený foťákk v Juře 31.10.2019 Ahoj, zkouším, zatím mi lidi poslali dva odkazy na lezecké skupiny (FB), ale ne přímo v Juře, ale v
  Re: Ztracený foťákk v Juře 31.10.2019 Zkusila bych to tady:
1
...
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
...
2263
Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Nazdárek. Nemáte někdo prosím tip na lezeckou oblast v Rakousku kompatibilní s dětmi do 5 let.
Kritéria: jednodélkové sportovky, krátký přístup, bezpečný plácek pod skalou, možnost výběru slunce/stín. No prostě taková Frankenjura v Rakousku. Předem děkuji za všechny relevantní příspěvky. patapufa 08:25:57 08.11.2019odpovědět
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Doporučuji se podívat na stránky bergsteigen, tam je obsáhlá datábaze oblastí v rakousku. Buď použiješ příslušný filtr nebo mapu a vybereš si. Informace které potřebuješ o oblasti vědět (děcka, stín...) najdeš v popisu včetně fotek a topa. 08:33:47 08.11.2019odpovědět
    Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Dík za tip, bergsteigen jsem neznal. Hodnotný zdroj informací... patapufa 21:25:43 08.11.2019odpovědět
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Ahoj,
Durnstein - Wachau, relativne kratky pristup, kemp hned za rekou, krasne vyhledy a na vikendove lezeni postaci. Opakovane vyjezdy uz by mohli trochu nudit, ale oblast Wachau je dost velka, nicmene dalsi oblasti uz nevim jak jsou vhodne s detmi.
Šafi;) Šafi 10:20:13 08.11.2019odpovědět
    Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Souhlasím s Durnsteinem. Přidávám ještě do pléna Sant lorenz ( taky Wachau), kde ale je trochu sráz. Vyloženě pád ale nehrozí. Dále část Hohensteinu (stále Wachau)- tam je asi 3km přístup ale je v pohodě a taky se tam dá postavit stan. Asi třetina kanzianibergu u Villachu se taky dá- hodně dobrej sektor pro 7áčkaře a výš je thron sudwand. Je tam parádní louka pro batolata. Nahoře je třeba děti trochu hlídat ale zase ke tam pár pěkných lehkých dlouhých cest. Ještě bych přihodil Predhorie- sice ti není Rakousko, ale je to super místo pro děti i pro dospělé- vápno, dobře jištěné, široké spektrum obtížností, dobré podmínky pro táboření, hezká příroda... Kok 19:14:07 08.11.2019odpovědět
      Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Ahoj Václave, jsem se Tě mohl zeptat třeba na obědě :-) Dík za info, možná Tě ještě vyzpovídám... Jo a gratuluju k Prášilovi. Kuba. patapufa 21:27:57 08.11.2019odpovědět
        Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Jasný. Dík ;-) Kok 22:51:46 08.11.2019odpovědět
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Pětiletá děcka už přece lezou horské čtyřky s dlouhými nástupy! Kuba Turek 11:33:48 08.11.2019odpovědět
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Chudáci děti se sobeckými rodiči, kteří upřednostní svoje radovánky, zatímco se děti pod skálou nudí a čekají, kdy je který kámen trefí do hlavy. Nechceš raději vyrazit někam s dětmi kvůli dětem? Na co jste si je pořizovali? 18:00:42 08.11.2019odpovědět
    Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Netroluj. Sportovní lezení je nejvíc family friendly sport, co vůbec existuje. Rozhodně víc než třeba sjezdování nebo kolo. Letos jsme byli na sportovkách ve středomoří s 1,5 letou dcerou. Spali jsme na divoko. Mezi pokusama jsme vařili kafíčko, pojídali všecko možný, chodili hladit do jeskyně starýho fousatýho kozla, koukali jsme na západy, koupali se v moři. Při lezení kecala s dredatejma Španělama a hipsterskejma Anglánama, hladila a krmila jejich psy, nebo nám fandila. Měla z toho úplně mrtě zážitek... Ohromě si to užila. Kok 19:22:26 08.11.2019odpovědět
      Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Jojo, nebo podzimní Jura, stín a pod skálou v ohrádce a v prachu pomalu lezoucí fňukající batole. Hned vedle pes. Vedle dvojka- pojď, dávej, seš silnej/á. Viděno mockrát. Pár let později- " on si to tak krásně užíval/a od mala..."Je to o přístupu rodičů 20:43:00 08.11.2019odpovědět
        Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Souhlas. Dá se to přehnat, ale dá se to dělat i tak aby si to prcek užil. Ideální podmínka je deset stupňů, holt se leze ve dvaceti. Chtěl bych do El Chora nebo do Ceusse, holt půjdu na první plácek v Nagu. Chtěl bych pokusovat do sedmi do večera, protože zrovna fouká parádní větřík, ale místo toho musíme řešit spaní a vaření mlíka... Omezení je s prckem spoustu, ale když je člověk respektuje, stejně si furt může parádně zalozit a ještě k tomu obohatí lezení takovými krásnými zážitky jako je třeba údiv dcerky nad tím starým fousatým kozlem, co bydlí nahoře v jeskyni. Kok 21:00:49 08.11.2019odpovědět
          Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko Lezení s malým děckem ,či děťátky, je vždycky hlavně velkej voser pro rodiče. Stejně jako je voser sdílet den s uřvanejma pakama... aleeee aleeee,kom kom Dietrich...dávej Mařkaaaa jsi silnááá...ale uplně blbááá a vošklivaaa. Lezení fenomén doby...dík za zajímavý info o Österraichu. 09:07:15 09.11.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: