Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Anketa 11.11.2019 Anketa je neúplná, správná odpověď je "stará se
hlavně ten, kdo je zkušenější". Jinými slovy, musí se starat oba, ale... Je to mezinárodně akceptováno. Vycházím z Pitta :-).
  Re: Anketa 11.11.2019 Ta anketa je celkově špatně, protože na otázku, zda se staráš o odpovědnost před zákonem, nemůžeš od
    Re: Anketa 11.11.2019 Lámal, ale to co vyplodil, bylo maximum co dokázal.
    Re: Anketa 11.11.2019 To pojištění jsem bral jako legraci.
Provokativní otázka? 10.11.2019 Dnes v neděli 10.11.2019 jsme lezla lezecká dvojka na Hlubočebských plotnách na levé plotně od 11hod do 17 hodin.
Provokativní otázka?
za celou dobu jsme byla jenom jedna lezecká dvojka v celé oblasti na okraji Prahy - lézt se
  Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 3,0,4,7,1,1,0,2,3,1,0
22, 48, 30, 20
    Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 On-anonymník vyvrhl skutečně dementní odpověď.
      Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 v jure lezlo 12 nemcu, 4 cesi a 3 polaci
      Re: Provokativní otázka = Demnentní 12.11.2019 Stejně tak je dementní je otázka...
  Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 Ohledně té Frankenjury ... Máš na mysli bouldering venku nebo na umělce nebo lezení s lanem venku ne
  Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 Ohledně té Frankenjury ... Máš na mysli bouldering venku nebo na umělce nebo lezení s lanem venku ne
  Provokativní odpověď 10.11.2019 A kdo by lezl venku, když stěny jsou mnohem dostupnější a přijatelnější? Zaparkuješ skoro před vchod
  Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 co je ti do toho ..
    Re: Provokativní otázka? 10.11.2019 Co je ti do toho co je mu do toho...
      Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 vidim te. A deti by mely toudle dobou spat
  Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 Hlavně nelezte venku! Cim min tim lepe.
  Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 A kolik lidi lezlo na rovisti a v polske Jure a v mor. krase? Co to je za blbou otazku? Tak bud je t
    Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 Mohu ti odpovědět na dva body. V jindy oblíbeném Alkazaru bylo nula lezců a v celém Srbsku jedna dvo
    Re: Provokativní otázka? 11.11.2019 na rovisti se bylo vyvetrat 17 kousku.
  a v čem jako... 11.11.2019 ...má bejt tahle otázka provokativní? Mě přijde spíš naivní tim očekáváním, že se dobereš něčeho jin
    Re: a v čem jako... 11.11.2019 On zřejmě chtěl poukázat na to, že tady má každý plnou hubu skal a lezení venku, každý tu odsuzuje a
      Re: a v čem jako... 12.11.2019 Zas nakej umelkar co mu poprve na skalach trochu primrzla prdel a ted si bude honit nad tim jaky je
  Re: Provokativní otázka? 20.11.2019 Takhle se nejmenují ani skály, ani jejich části ani oblasti a některé se navíc překrývají :)
    Re: Provokativní otázka? 21.11.2019 tak kdo půjde 23.11.2019 ven? hm
      Re: Provokativní otázka? 21.11.2019 A kam? Kde ma byt hezky?
        Re: Provokativní otázka? 21.11.2019 no někam, kde bude hezky....je třeba být připraven a když nebude, tak si udělat výlet nebo průzkum ;
Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Nazdárek. Nemáte někdo prosím tip na lezeckou oblast v Rakousku kompatibilní s dětmi do 5 let.
Kritéria: jednodélkové sportovky, krátký přístup, bezpečný plácek pod skalou, možnost výběru slunce/stín. No prostě taková Frankenjura v Rakousku. Přede
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Doporučuji se podívat na stránky bergsteigen, tam je obsáhlá datábaze oblastí v rakousku. Buď použij
    Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Dík za tip, bergsteigen jsem neznal. Hodnotný zdroj informací...
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Ahoj,
Durnstein - Wachau, relativne kratky pristup, kemp hned za rekou, krasne vyhled
    Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Souhlasím s Durnsteinem. Přidávám ještě do pléna Sant lorenz ( taky Wachau), kde ale je trochu sráz.
      Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Ahoj Václave, jsem se Tě mohl zeptat třeba na obědě :-) Dík za info, možná Tě ještě vyzpovídám... Jo
        Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Jasný. Dík ;-)
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Pětiletá děcka už přece lezou horské čtyřky s dlouhými nástupy!
  Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Chudáci děti se sobeckými rodiči, kteří upřednostní svoje radovánky, zatímco se děti pod skálou nudí
    Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Netroluj. Sportovní lezení je nejvíc family friendly sport, co vůbec existuje. Rozhodně víc než třeb
      Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Jojo, nebo podzimní Jura, stín a pod skálou v ohrádce a v prachu pomalu lezoucí fňukající batole. H
        Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 08.11.2019 Souhlas. Dá se to přehnat, ale dá se to dělat i tak aby si to prcek užil. Ideální podmínka je deset
          Re: Tipy na lezení s dětmi - Rakousko 09.11.2019 Lezení s malým děckem ,či děťátky, je vždycky hlavně velkej voser pro rodiče. Stejně jako je voser s
Lezenicko v Leonidiu 05.11.2019 Ahoj, chtela bych se zeptat na nazory na Leonidio - z pohledu zelenace.
Da se tam dobre zalezt v obtiznostich do 6a (6a spis min nez vic)?
Nejake konkretni sektory k doporuceni?
Samozrejme jsem koukala na nejake webovky a seznamy ces
  Re: Lezenicko v Leonidiu 05.11.2019 Vždycky to dává smysl. Určitě si zalezeš/te.
  Re: Lezenicko v Leonidiu 05.11.2019 Do 6a toho tam sice není tolik a hlavně to není často zas tak pěkné. Ale na týden si asi nejdeš.
  Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 a jen se zeptám, kdy se tam chystáte?
  Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 No tak to bych tam fakt vubec nejezdil. Jednak mne prisla klasa v Leonidiu dost tvrda a krom toho ce
    Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Btw, ty jsi z AKA ze jo? Na poslednim slaneni ti muzu povedet vic.
      Re: Lezenicko v Leonidiu 08.11.2019 @Radek, @nelvira: tvl diskutujem tady jak chuji v kyberprostoru místo abychom to probrali u piváka.
    Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 diky za tip, podivam se na to.. ja mela prave na Leonidio hrozne dobre reference a ze je to tam fajn
      Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Jo tak Choro je stara oblast, driv se lezlo jinak :D Urcite si neco vyberes i v Leonidiu, jak uz nek
        Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Diky moc! A kdy jste tam byli? Ono se to tam asi jeste porad rozrusta, tak treba je tam vic lehkejch
          Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Ne, ojete to nebylo vubec. Byl jsem tam v unoru letos. Nekdy to bylo lehce lamave, ale to je bezne u
            Re: Lezenicko v Leonidiu 08.11.2019 Lecco a Leonidio se obtížně srovnává. Lecco je převážně kolmé lezení v šedém vápenci (malé chyty, ob
              Re: Lezenicko v Leonidiu 08.11.2019 Asi nema cenu moc hodnotit jak je klasa tvrda. Mne fakt prijde to lezeni v kolmem sedem vapne lehci
              Re: Lezenicko v Leonidiu 08.11.2019 Nebo jeste jinak. Kdyz jsem dost bojoval abych se dostal do stupne 7 UIAA, tak jsem byl schopen zkro
        Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 chorro ma jisteni uplne normalni, nejak si vubec nepamatuju jakykoli "odlezovy" problem...
  Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Auto nutnost, menší sektory a daleko od sebe. Jištění jak kde, ale sportovní klasika, žádné šílenost
    Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Ja mam takovy pocit ze ty povesti o mekke klase v Leonidiu siri lidi, co se rozlezaji v 7fr a maxima
      Re: Lezenicko v Leonidiu 06.11.2019 Jasne, to pak dava smysl, ze drticum prijde klasa v pohode :)
Pamatujete si nekdo, jestli jso
        Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 To uz fakt nevim.
        Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Erár spouštěčky tam tuším moc nebyly. Řetězy s kroužkem. Převázat se.
      Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Asi souhlasím... Takto: šedý jižan s kolmicemi do 7a je těžší na čtení, chce to umět šlapat a podrže
        Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 když ste u toho leonidia, byl tam někdo v prosinci? má to smysl co se počasí týče?
          Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Ja tam byl v unoru - na konci unora. Nasnezilo asi 20cm snehu (okolo 500mnm a vys), tak ze se nedalo
            Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Lezení možné po celou zimu, i když prosinec a leden mají přece jenom trochu více srážek. Ale skála h
      Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Nejhorsi pro nas byly 6c, 6c+. pak uz do 8a+ dobry. Dal uz zase blby.. :)
  Re: Lezenicko v Leonidiu 07.11.2019 Uvedla bych to trochu na pravou míru. V Leonidiu je cest do 6a dost. Byla jsem tam loni, měli jsme v
    Re: Lezenicko v Leonidiu 08.11.2019 a skútry tam nepůjčujou?
  Re: Potrebuji kapitana? 05.11.2019 Reklama?
  Re: Potrebuji kapitana? 05.11.2019 1. proč se nezeptáš tam?
2. z čeho si nabyl dojmu, že ti bude smysluplně odpovězeno zrovna na
    Re: Potrebuji kapitana? 05.11.2019 rek bych ze reklama. navrch blbe delana.
Kuba Novotný 04.11.2019 Čus, máte někdo osobní zkušenost s tréninkem pod vedením Kuby? Jak vám to pomohlo/nepomohlo se někam posunout?
  Re: Kuba Novotný 04.11.2019 Pod vedenim kuby a jemu podobnych se muzete posunout tak do pekla..
    Re: Kuba Novotný 04.11.2019 přesně tak, pekelně dobře polezeš!
    Re: Kuba Novotný 05.11.2019 jojo, taky bych uměl napsat, že si debil a lezeš jako lemra. Co takhle odpovědět proč si to o něm my
  Re: Kuba Novotný 06.11.2019 Ja byla na dennim workshopu a nektere jeho tipy mi fakt hodne pomohly - byt pri lezeni stabilnejsi,
deníček 04.11.2019 Ahoj, jakým způsobem jsou doplňovány cesty do průvodce tady na Lezci? Vylezl jsem cestu která je uvedená na horosvaz.cz ale tady na lezci není, a já bych si jí rád zapsal do deníčku :D
  Re: deníček 04.11.2019 Databázi vytváří sami uživatelé. Přilož ruku k dílu a vlož ji... Je to jednoduché. Přijdeš na to, ta
  Re: deníček 04.11.2019 Nebo tak já to popíšu: Nejjednodušší je dostat se do menu vkládání tak, že napíšeš do vyhledávače ce
    Re: deníček 04.11.2019 Výtečně, děkuji!
  Re: deníček 04.11.2019 Nebo ještě lépe se na cestu, deníček, atd, vykašli a lez čistě jen pro radost 😊
    Re: deníček 04.11.2019 není nic špatnýho mít přehled v tom co přelezl
radost z lezení to nevylučuje
      Re: deníček 04.11.2019 jasně a pro ještě větší radost z lezení navrhuju, aby si každej zavedl speciálně pro noční výstupy t
    Re: deníček 06.11.2019 Lezení pro radost a vedení deníčku se nevylučuje, stejně jako se nevylučuje mít profil na FBK a přes
opravna lezeček 01.11.2019 Ahoj,máte někdo tip na dobrou opravnu lezeček? Léta jsme posílali do Salticu, ale v poslední době nejsem spokojen s kvalitou provedených oprav, tak hledám něco jiného.
  Re: opravna lezeček 01.11.2019 jedině RESTDAY Zlín
  Re: opravna lezeček 01.11.2019 jedině RESTDAY Zlín
    Re: opravna lezeček 01.11.2019 RESTDAY sice paráda, ale počkáš si minimálně půl měsíce, v sezóně měsíc.. chtělo by to přibrat zaměs
      Re: opravna lezeček 01.11.2019 NoEdge - Restday
Klasik La Sportiva atd.- momentálně asi Saltic
Triop - idilka Triop
  Re: opravna lezeček 01.11.2019 jedině RESTDAY Zlín
  Re: opravna lezeček 01.11.2019 Podle mých zkušeností, Saltic opravuje ochotně, pečlivě a velmi dobře, ovšem může to fungovat jen pr
    Re: opravna lezeček 01.11.2019 Plati,robi to stale dobre a lacno.
      Re: opravna lezeček 04.11.2019 A kontakt na nej by byl? Funguje i pres postu? Diky.
        Re: opravna lezeček 04.11.2019 0905935405 funguje
  Re: opravna lezeček 05.11.2019 Restday se mi zdal o trosku lepsi
    Re: opravna lezeček 08.11.2019 Za mě Restday, mají štempl od La Sportivy, takže by měli mít od nich kopyta. Každopádně, ať už jsem
Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Muži více, ženy méně.. jistič také. Přijde mi to nemorální, ale je to vůbec legální?
Jaký na to máte názor? Z principu tam nechodím.
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Prasarna a zralé na oznámení
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Sprostá dikriminace mužů! Když rovina tak OK, ale ze všech stran...
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Poslal bych tam ČOI, copak by na to asio řekli?
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Mezi neznalými občany je oháněním ČOI velmi populární, ale ČOI ve skutečnosti řeší zda jsou přeložen
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 :-D :-D vlasto to je vůl...
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Tak to by byl pekne blbej tah. Za takoveho stavu je idealni business move zrusit damske satny a nahr
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Bylo to tam takle vždycky. Není to diskriminace, řekl to ochránce práv. Taky si myslím, že je to kun
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Ono to tam takto nebylo vždycky (myslím tím od otevření Smíchova), ale zavedli to možná před sedmi-o
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Stačí říct, že jsi žena a je po problému... Nikdo si nemůže dovolit tě diskriminovat kvůli vzhledu.
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Dobry postreh. Nejen podle vzhledu, ale ani podle primarnich a sekundarnich fyzickych znaku. Dulezit
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Holmanovi to tam říká pane a když se rozhodne napálit to mimozemšťanům na pětinásobek, pak je to jeh
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Na FB OFFu k jejich cenové politice proběhla na začátku října rozsáhlá diskuze, spousta podobných ot
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Nemám důvod zvyšovat návštěvnost FB OFFu tím, že si to tam budu chodit číst. Nicméně, jak píšu výš,
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Nemusí být ze Offu, pouze je inteligentní a než něco někde plácne, tak si o tom něco zjistí. Podívej
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Nejde ani tak o to, že se zdražilo, spíše o dvě ceny.
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Ještě mě tak napadlo - jestli je jeden z důvodů zdražení to, že chce pan majitel redukovat návštěvno
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Vím, že nejde o zdražení, na bylo to diskutované u příspěvku o zdražení. A zda se to minulo? Také by
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Taky souhlasim. rad lezu s zenskyma a kdyz chci zapusobit/samo ze s prislibem budouciho benefitu/ ta
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 :)) Zajímavá spekulace o mé motivaci k znechucení. Ale musím tě zklamat, ten, kdo mne kdysi na změnu
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 01.11.2019 Jojo chápem... tenisky.. pašák!! :D :D
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Nejsem z OFFu. A ano anonymům odpovídám anonymně. Chtěl jsi diskuzi a tak jsi dostal odkaz na aktuál
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Nevím, jaks přišel na to, že chci diskusi, anebo že chci potvrdit od stejné názorové skupiny své pob
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 dvojí (trojí čtveré) ceny nejsou proto, že někdo někomu nadržuje, ale proto, že různé skupiny obyvat
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Ano, ano!
Z fleku bych zalozil iniciativu ktera by lobbovala za lezeni NAHORE BEZ (rekneme ka
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Tohle je zajímavý podnikatelský záměr.
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 01.11.2019 ok, nahoře bez zadara, ale až po ohodnocení na FB. stane se občas, že by pak musel dát zadarmo vstup
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 :)) Jen pro zajímavost – pro ty taneční už to dneska (přinejmenším v řadě případů) neplatí. Ono se t
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 já kdysi chodil do tanečních, ééé, napřesdvaroky tomu bude třicet let. chm. děkuji za osvětlení souč
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Kdybych byl majitel, řeknu si o vstupné pro kohokoliv, tak jak uznám JÁ za vhodné. A NIKDO mi do toh
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Počkej až ti někdo prodá krásný kožený boty a ty doma zjistíš, že jsou z krásně nalakovanýho papíru.
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 01.11.2019 jasně napsané vstupné nejsou žádné papírové boty. to není žádné klamání, žádný podvod - jen cenová p
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 01.11.2019 Proč bych měl běhat na ČOIku? Poběžím k soudu.
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 31.10.2019 Fuck off SPD! Motherfucker japan Okamůra! ...Baby, hey!
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. Kde je kua ta rovina? 31.10.2019 Mno toc co ty popisuješ je blbost "dospělí, děti, junioři, důchodci" rozdíl je páč to doro
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. Kde je kua ta rovina? 01.11.2019 sociální a příjmové rozdíly ať si dorovnává stát, prostřednictvím ministerstva práce a sociálních vě
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. Kde je kua ta rovina? 01.11.2019 Výklad je obecně správnej, akorát v tomhle kontextu mimo mísu, protože pro OFF by platil, když by že
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. Kde je kua ta rovina? 01.11.2019 Nemyslím si, že máš pravdu. Lacinější vstupný pro baby přitáhne chlapy a páry, což umožní zvýšit vst
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. zpovykaní Pražáci brečí :-D 31.10.2019 Zpovykaní Pražáci brečí :-D... máte co ste chtěli kundibádi!
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. zpovykaní Pražáci brečí :-D 01.11.2019 Možná by i méně důvtipné napadlo, že Praha je plná studentů a naplavených pracujících, kteří nejsou
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. zpovykaní Pražáci brečí :-D 01.11.2019 chudí studenti :-)
a teď tu o červené Karkulce, prosím
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. zpovykaní Pražáci brečí :-D 01.11.2019 Kundibád.. to je dobrý, to si musím zapsat.
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 01.11.2019 mně je to jedno.
mnohem důležitější pro mě je, že mě nebaví trávit čas mezi lidma, který jsou
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 Jestli skutecne dialog probehl tak jak popsan - borys asi vedel co od buchty muze cekat, takze si vy
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 hele ať je s ní kvůli čemu chce ale pokud ani jeden z nich ve chvíli, kdy si obujou lezečky nezačne
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Nemůžeš nikoho (kromě svých zaměstnanců a dětí) nutit aby používal mozek. A důkazem toho je tato dis
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 Vtipné :-) Jak se vybírá cesta, ze které se nespadne? Jednou jsem takhle k velkému překvapení jisti
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 Stará řikala ze je divný aby platila miň než chlap i ostatní ženský. Lezeni byl vždy svobodný sport
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 A co je v souladu s filozofií? Proč se tedy ti skvělí lezci nesložili a stěnu jako Off si nepostavil
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 A za kolik ma vstupny cigan? Černoch?nikdo nechce vstupné zdarma jen stejna pravidla ne komunismus t
              Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 02.11.2019 Ale jo ženský nahoře bez zadarmo.
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 05.11.2019 Nikdo přece neříká, že by to mělo být zdarma. Jde jen o rozdílné ceny - za kolik mají asi vstupné be
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 04.11.2019 Starou chtělo předem poznat, pak bys tu nemusel fňukat, že je lezba. S filozofií lezeb nejsem plně o
  Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 05.11.2019 proc by SOUKROMY subjekt nemel mit pravo na cenovou politiku, jakou chce?
cenova diskriminac
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Nelviro - pokud ti to přijde normální, pak nejsi normální. V Saudské Arábii třeba ženy nesmí řídit a
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Arabáši nejsou pitomí. Já vždycky když vidim bloncku v X5ce jak nečumí napravo, nalevo ani dopředu,
    Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Nelviro - pokud ti to přijde normální, pak nejsi normální. V Saudské Arábii třeba ženy nesmí řídit a
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Neni uplne normalni porovnavat statni sikanu a cenovou politiku/pravidla soukromeho subjektu.
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 To není argument.
Když je soukromý subjekt nucen literou zákona vyplácet stejnou mzdu
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Jsem pro variantu rovnost ve všem. Tedy všichni polezou stejně těžký cesty, co se má kdo vyvyšovat.
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Existuji pomerne rozsahle statistiky ukazujici, ze zeny a muzi na stejnych pozicich se stejnym workl
            Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Aha, no ony treba existuji statistiky ktere ukazuji ze pro podnik je nevyhodne zamestnavat mlade zen
      Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 06.11.2019 Hmmm "tragický prach" to je opravdu hrůza. Kolik času jsi strávil v Saúdské Arábii, že tad
        Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Tak tahle odpověď je ještě tragičtější než prach na dně skříněk. Co má společného délka mojeho pobyt
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Tak jo. Jsem rád, že jsi sám přišel na to, že mezi dvojím vstupným na OFFu a řidičskými průkazy v Sa
          Re: Dvojí vstupné na Offu.. muži/ženy? 07.11.2019 Chytrej kluk.
    Tak ať nepodniká... 07.11.2019 Jen bych podotkl, že to, že jsi soukromý subjekt, ještě neznamená, že můžeš vše dělat podle sebe. Si
      Re: Tak ať nepodniká... 07.11.2019 A v čem konkrétně poskytování slevy na vstupném pro určitou skupinu není v soulady s legislativou pr
        Re: Tak ať nepodniká... 07.11.2019 To nebyla reakce na nižší vstupné pro ženy, ale celkově na ten příspěvěk, že si v soukromém podnikán
          Re: Tak ať nepodniká... 07.11.2019 Zrušení statusu muž/žena se trochu bojím. V posteli jednoznačně diskriminuji muže a rád bych v tom p
        Re: Tak ať nepodniká... 07.11.2019 A ještě doplním - slevy pro určité skupiny opravdu v souladu s legislativou nejsou. Záleží na tom, z
          Re: Tak ať nepodniká... 07.11.2019 Zvlastni zpravodaj radia Jerevan se prave vratil z exkluzivniho rozhovoru s provozovatelem lezecke s
Ztracený foťákk v Juře 30.10.2019 Ahoj :) marný pokus, ale nechal jsem pod skalami v Německu v oblasti Schönhofen (Jura) foťák plný fotek Sony cyber shot dsc w810.. Asi zůstal pod stěnou...Kdybyste tam někdo jel, nebo ho našel,... Neznáte někdo nějakou lezeckou skupinu -třeba německou neb
  Re: Ztracený foťákk v Juře 30.10.2019 zkus mozna Frankejura.com.
Jednou jsem nechala pod skalou lezecky a mel je pak nejaky nemec
    Re: Ztracený foťákk v Juře 30.10.2019 Jarin je jistota
      Re: Ztracený foťákk v Juře 31.10.2019 Jaryn ty JarIne! A mám ho ;-)
    Re: Ztracený foťákk v Juře 31.10.2019 Ahoj, zkouším, zatím mi lidi poslali dva odkazy na lezecké skupiny (FB), ale ne přímo v Juře, ale v
  Re: Ztracený foťákk v Juře 31.10.2019 Zkusila bych to tady:
1
...
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
...
2263
Anketa Anketa je neúplná, správná odpověď je "stará se
hlavně ten, kdo je zkušenější". Jinými slovy, musí se starat oba, ale... Je to mezinárodně akceptováno. Vycházím z Pitta :-). o.. 07:53:37 11.11.2019odpovědět
  Re: Anketa Ta anketa je celkově špatně, protože na otázku, zda se staráš o odpovědnost před zákonem, nemůžeš odpovědět, že "ne, protože jsem pojištěn". Na odpovědnost před zákonem žádné pojištění neexistuje.
Ostatně již formulace, kdy je v otázce dotaz ZAMÝŠLÍTE se, ale v odpovědích je STARÁM / NESTARÁM ukazuje, že je něco špatně a že autor ankety si s formulací otázky a odpovědí hlavu moc nelámal. 08:50:13 11.11.2019odpovědět
    Re: Anketa Lámal, ale to co vyplodil, bylo maximum co dokázal. jirkas 10:13:46 11.11.2019odpovědět
    Re: Anketa To pojištění jsem bral jako legraci. o.. 13:28:47 11.11.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: