LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder v síti - Praha 3
boulderingjicin - Jicin
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny

Prodejny
HUDYsport - Praha 9
Rock Point - Chodov - Praha 4
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Vklíněnce02.12.2019
Při lezení po vlastním je lepší dát do vklíněnce presku? krátkou smyčku? karabinu rovnou do oka na vklíněnci? Zejména z hlediska toho aby se předešlo vyhození vklíněnce ze spáry pohybujícím se lanem? Dík Eva
 Re: Vklíněnce02.12.2019
Presku. Smycky tam montovat fakt nechces...
  Re: Vklíněnce02.12.2019
tady spíš bude myšlená nějaká sešitá smyce z dyneemy řekl bych, takže s 2 karáblema defakto preska a
 Re: Vklíněnce03.12.2019
Vždy minimalně presku, případě většího tahu prodloužit. To platí o všem co je drátové konstukce. Jin
 Re: Vklíněnce03.12.2019
Můžeš smyčku, lépe tenčí plochou, ale proč, když už byly vynalezeny expresky?
  Re: Vklíněnce03.12.2019
Nebo do všech vklíněnců dát plochou smyčku s možností dvou délek smyčky a jenom jednu karabinu. Obča
   Re: Vklíněnce03.12.2019
Tohle zní rozhodně zajímavě, nicméně vzhledem k průměru drátu v vklíněnci nevím jestli smyčka vydrží
 Re: Vklíněnce03.12.2019
dobrý den, pane docente, jak často máme zalévat ovocné stromky? ovocné stromky zalévejte podle potře
  Re: Vklíněnce03.12.2019
Ok, ale samostatná karabinka je (z důvodu, který Eva sama popsala) blbost vždy. Aspoň mně se pokaždé
   Re: Vklíněnce03.12.2019
Proto se taky ptám. Samotná karabina - špatný, ale leckdy mi přijde nanic i preska, pořád je jako ce
    Re: Vklíněnce04.12.2019
ani samotná karabina nemusí být špatně. prostě každou situaci vyhodnoť, kudys přilezla, kudy se pohr
     Re: Vklíněnce02.01.2020
jojo, člověk hodnotí a vyhodnocuje cestou, ale nakoc je stejně lepší konkrétní rada. pokud si nejseš
      Re: Vklíněnce02.01.2020
Aby se vklíněnec co nejméně cukal, dej mu do p(r)usky prusíček jazýček, plochý smyce a prsky jsou mo
       Re: Vklíněnce02.01.2020
takovej ten pevnej válcovitej v průřezu kolečkovej provázek. Repku prostě
    Re: Vklíněnce05.12.2019
Záleží jaká expreska. Volně šité presky z úzké smyčky, které mají zvlášť horní oko velmi volné (třeb
    Re: Vklíněnce03.01.2020
ALPSKÉ EXPRESKY HM?
  Vklíněnce / smyce03.12.2019
Slučky sú testované s valčekom o priemere 10 mm, 22 kN. Karabíny na expreskách majú priemer cca 7-8
  Re: Vklíněnce / smyce03.12.2019
Dobrá úvaha...
   Re: Dobrá úvaha, to teda opravdu není!04.12.2019
Ne opravdu není, pevnost vklíněnce není o pevnosti drátu, který je použitý ale o spoji v místě vklín
    Re: Dobrá úvaha, to teda opravdu není!04.12.2019
Ztko,
posledná moja veta bola "vytrhne sa skôr, ako by tenký drôt prerezal šlingu ?&quo
   Re: Vklíněnce / smyce04.12.2019
v letáku u BD "Instructions" k vklinencom má obrázok , kde je preškrtnutá možnosť so
    Always with a carabiner.04.12.2019
Metolius: Always clip into nuts with a carabiner. Never thread a sling directly through the wire ca
   Re: Vklíněnce / smyce05.12.2019
tak tohle snad dojde každýmu kdo někdy držel v ruce vklíněnec s lankem, smyčku a měl trochu představ
     používejte vždy karabinu, nikdy popruh 05.12.2019
ad 06:33:57 05.12.2019 : máš pravdu, kámo.
Ale z niektorých príspevkov k tejto téme som na
  Re: Vklíněnce / smyce04.12.2019
Kluci vůbec netuším co povolí dřív ale při zatížení 10kn už vás budou trápit úplně jiný věci. Napřík
   Re: Vklíněnce / smyce04.12.2019
nejedná sa o 10 kN rázovú silu na telo lezca, ale na istiaci bod.
    Re: Vklíněnce / smyce04.12.2019
Jo. Dostal jsi mě. máš pravdu. Rázová síla
jistícího bodu je v kolmým dvojnásobná oproti rá
     Re: Vklíněnce / smyce07.12.2019
tvl,
môj šéf je fyzik, vieš koľkorát ma už dostal ?
     Re: Vklíněnce / smyce06.01.2020
Ne nutně. Scitas sily na vsechny presky kterejma lano prochazi + silu na jistice a na padajiciho.
  Re: Vklíněnce / smyce06.01.2020
Netřeba teoretizovat, jak se zachová smyce přímo v lanku. Už to zkoušeli pánové z DMM.
   Re: Vklíněnce / smyce07.01.2020
vďaka za pripomenutie.
( Dakedy dávnejšie som to video videl "za nova", ale tera
 Re: Vklíněnce03.12.2019
Celkem dobrej způsob při POVLu je mít každej vklíněnec nebo friend na samostatný karábli na racku a
 Re: Vklíněnce03.12.2019
Celkem dobrej způsob při POVLu je mít každej vklíněnec nebo friend na samostatný karábli na racku a
  Re: Vklíněnce06.12.2019
A neměly by být karáble ocelový a s pojistkou? Ty woe, tohle tahat s sebou je fakt mazec!
Jse
 Re: Vklíněnce04.12.2019
Vždy dle okolností. Pokud je vklíněněc pod převisem, musíš dát šitou smyčku ať chceš nebo nechceš. T
  Re: Vklíněnce05.12.2019
díky za trpělivost s polopatickým vysvětlováním.

Lezení po skalách s POVLem není žádn
   Re: Vklíněnce05.12.2019
Ale platí i u B737.
  Re: Vklíněnce06.12.2019
jo, ale tu smyčku nevaž přímo na vlkíněnec - o to tady jde - to ocelové lanko ji řízne...
   Re: Vklíněnce07.01.2020
Není problém v tom, že vklíněnce jsou dělané bez bužírky? Frendy jsou přece taky z tenkého drátu a m
    Re: Vklíněnce08.01.2020
Ahoj,
staré vklíněnce a abalaky, myslím z Let Kunovice jsou s bužírkou kolem lanka a já jsem
     Re: Vklíněnce08.01.2020
to jo, já to zas omotávám elektrikářskou izolační páskou - jde jen spíš o to, jestli se to potom pro
      Re: Vklíněnce10.01.2020
no a ted si predstavte ze frendy se primo s tou smyckou prodavaj.

asi to vyrobce zapo
      Re: Vklíněnce10.01.2020
no a ted si predstavte ze frendy se primo s tou smyckou prodavaj.

asi to vyrobce zapo
      Re: Vklíněnce10.01.2020
no a ted si predstavte ze frendy se primo s tou smyckou prodavaj.

asi to vyrobce zapo
      Re: Vklíněnce10.01.2020
no a ted si predstavte ze frendy se primo s tou smyckou prodavaj.

asi to vyrobce zapo

 Další naše bábovka má 11-02.12.2019
Hrozovka poslala Klondike Cat za 11-
 Re: Další naše bábovka má 11-02.12.2019
Tak to je pecka! Gratulace!
 Re: Další naše bábovka má 11-02.12.2019
Tyjo to bych viděl na hlavní stránce lezce radši než Adama Ondru :D :D

 Vánoční lezení na Kypru01.12.2019
Vážení,
doporučil by prosím někdo nějaký oblasti  okolo Vánoc na Kypru? Obtížnost 6a-7b.
Děkuji
 Re: Vánoční lezení na Kypru02.12.2019
Dhiarizos a Droushia/Ineia – Gerakopetra jsou nejlepší. Pro náš pobyt jsem si z dostupných informací
  Re: Vánoční lezení na Kypru11.01.2023
Ahoj, měl bych zájem o průvodce na Kypr. Napiš a domluvíme se J.Kocourek

 Vánoční lezení na Kypru01.12.2019
Vážení,
doporučil by prosím někdo nějaký oblasti  okolo Vánoc na Kypru? Obtížnost 6a-7b.
Děkuji

 Preska s karabinama se zámkem29.11.2019
Mohl by se někdo prosím rozepsat o použití presky s zamykacíma karabinama? Je jasný použití na blbnutí a nacvičování kolem nejtu atd, to jsem se již dočetla, ale v čem je ta náchylnost nýtu na vycvaknutí presa? Skutečně stačí dát 2 presky proti sobě? Borh
 Re: Preska s karabinama se zámkem29.11.2019
Jak říká jeden přítel: Chceš odpověď pravdivou nebo politicky korektní? Pokud cvakneš do nýtu (nýtov
  Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
do kruhu jedinou zámkovku - poloviční váha i čas.

do nýtu dvouzámková preska dává sm
    Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
ešte pridávam, že keď treba nejaké ďalšie karabiny s poistkou ( štand, zlaňovanie), tak také dve
 Re: Preska s karabinama se zámkem29.11.2019
V nýtu je větší pravděpodobnost než v kruhu, skobě, borháku, že se otevře zámek karabiny při nějakém
 Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Najmä pri drátenkách je riziko, že sa zobák zachytí za planžetku a je zle. Nosnosť cca 3 kN.
  Preska s karabinama s pojiskou30.11.2019
(každá karabína má zámek, inak je invalid)
  Preska s karabinama s pojiskou30.11.2019
(každá karabína má zámek, inak je invalid)
 Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Se zámkovou karabinou (pokud ji zašroubuješ) samozřejmě minimalizuješ riziko.
Na druhou str
  Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Představa, že do dlouhých cest v Labáku si beru 30 expresek, mě dost svírá kolem pasu. Jednu až 3 pr
   Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Máš na mysli (gumičkou) fixovanú hornú karabínu ?
 Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Riziko vycvaknutí je bude podle mě minimální a hustota jištění na sportovkách je velká. tudíž na sp
  Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Kruhy když je čas zdvojuju protože presa jsou často kolmo ke skale a v připade padu když lano udelá
   Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Nest s sebou dvojnásobek presek je na dlouhé sportovní cesty na písku hodně váhy navíc. O důvodu pro
    Re: Preska s karabinama se zámkem01.12.2019
také řeším, že mám v sadě dvě karabiny šroubovací, zatím jen na straně pro lano. U plakety by se měl
     Re: Preska s karabinama se zámkem01.12.2019
Čau. Používal jsem twin gate od grivelu v preskách na písek. Nevyhovovalo mi to- cvakalo se mi blbě
      Re: Preska s karabinama se zámkem02.12.2019
OK rád bych zámek vyskoušel, odkud jseš? já Liberec, tel 602102103
      Re: Preska s karabinama se zámkem02.12.2019
Casto zdvojuju expresky v mistech, kde bych fakt nerad aby se to samo nejak vycvaklo. Obvykle 1. neb
    Re: Preska s karabinama se zámkem01.12.2019
také řeším, že mám v sadě dvě karabiny šroubovací, zatím jen na straně pro lano. U plakety by se měl

 lezec.cz nespi!29.11.2019
kdo se chce mrknout na ženskou kvaldu v Tolouse...

https://www.youtu be.com/watch?v=d2gUmMSKxz4

Lezec zase chrní
 Re: lezec.cz nespi!29.11.2019
No jo. Už na to jdu. Díky za zájem!
  Re: lezec.cz nespi!29.11.2019
Za málo, rád pošťouchnu ;-)
  Re: lezec.cz nespi!30.11.2019
ale zase furt to dělat nebudu. O finále tu neni ani prd ani ex post, natož v předstihu. Jste fakt ma
   Re: lezec.cz nespi!30.11.2019
To jsi nějak přehlédl.
    sorry :-)01.12.2019
nevim, na úvodní stránce jsem viděl furt totéž co včera, ale chybka byla nejspíš u mě...
    Re: lezec.cz nespi!01.12.2019
nicméně teď vrcholí finále žen a že by tu na úvodní stránce něco přitahovalo pozornost, to se říct n
    Re: lezec.cz nespi!01.12.2019
     Re: lezec.cz nespi!01.12.2019
Máš to tam.

 Projekt v Fjure26.11.2019
Cau, shanim rozumny projekt v Fjure - moje prvni 9- pripadne 8+/9-. Urcite ne nejaky extremni dach nebo sileny boulder. Radsi v kolmaci nebo v lehce previsle stene (nejaka vyrovnana cesta). Zatim me napadly tihle adepti:

Sautanz
Caro
 Re: Projekt v Fjure26.11.2019
Massarbeit tezka. Vampiri - pokud to na Veldeneru - tak to je velice pekna a schudna. Na Veldeneru j
 Re: Projekt v Fjure26.11.2019
Vsecky cos napsal jsou super, Carolin Rieber je spis 7b, vedle Massarbeitu jeste Zugabe, taky pekna,
  Re: Projekt v Fjure27.11.2019
Tak dik vsem, neco z toho si vyberu :)
   Re: Projekt v Fjure27.11.2019
Přikládám top 50 podle počtu přelezů :).
Už z povahy tohoto výběru je řada z těchto cest spíš
    Re: Projekt v Fjure29.11.2019
Roter Baron je myslím o jednom delším dynamu. Massarbeit určitě hezčí.

 Video, Lom Kobyla, Kareš25.11.2019
Kam pak se poděl článek s odkazem na video z Lomu Kobyla? Proč byl stažen po položení dvou otázek a jedné poznámky:

Jak je možné, že správa CHKO povolí tuto činnost autorovi cest o kterém je známo, že skálu rád a intezivně "čistí"
 Re: Video, Lom Kobyla, Kareš25.11.2019
1) Protože je zde mezi několika stranami dohoda, že se tato lezecká oblast nebude propagovat, aby se
  Re: Video, Lom Kobyla, Kareš25.11.2019
Smaž i tohle, hlavně komentář Lukáše Bludského, který autory jasně usvedčuje z neustálého porušování
   Re: Video, Lom Kobyla, Kareš25.11.2019
tak jo, příště se lépe vybavím (pořádná lupa, magnet...) a budu si pak moct za komentářem o materiál
  Re: Video, Lom Kobyla, Kareš25.11.2019
Byl jsem to na Kobyle očíhnout a vypadá to tam fakt dobře.

Uhh soráč, já tu oblast t
   Re: Video, Lom Kobyla, Kareš25.11.2019
Ale o to nejde, rozdíl je propagace článkama ;)
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš25.11.2019
Ok, chápu.. články máj velkou moc.

Hele tak mě napadlo, neměl bych napsat článek, že
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš26.11.2019
Hele Martane a ještě dotazek, jsou v tyhle tajný oblasti o který se vůbec, ale vůbec nesmí mluvit ne
     Re: Video, Lom Kobyla, Kareš26.11.2019
A tahle "psst oblast", není to ta, jak je z ní na prvních dvou stránkách fotek na lezci je
      Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
Člověče, psssssst! Co děláš! Dyt to prokecnes! Kazdej přeci ví, ze jsou věci, kterejch se prostě nem
       Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
Ahoj Kládo, Ty mne vždy pobavíš.
        Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
No tak jako, prima, ale ty sipicky teda domalujes nebo ne? Taky teda jak to je s tou vodovzdornosti?
  Re: Video, Lom Kobyla, Kareš25.11.2019
A jakejma stranama? To myslíš vážně? A proč vlastně? Protože to je samej lokr obalenej pískem, jak j
  Re: Video, Lom Kobyla, Kareš26.11.2019
"1) Protože je zde mezi několika stranami dohoda, že se tato lezecká oblast nebude propagovat,
   Re: Video, Lom Kobyla, Kareš26.11.2019
Petr
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš26.11.2019
Zdar. Já jsem zde nesmazal nic, ale vy se podepisovat můžete. Na Kobyle je vše nerez. Pokud někdo st
     Re: Video, Lom Kobyla, Kareš26.11.2019
ok, vysvětli mi, jak se má tabulka garantovaného zatížení kotev FAZ II (fischer) s požadavky na trva
      Re: Video, Lom Kobyla, Kareš26.11.2019
Co čekáš za odpověď, když se jim to zkritizovalo na Tetíně a furt to tam cpou.. Jak zblblej Kodl.. M
     Re: Pro Martase27.11.2019
Marťane, nemáš už z tý svý slávy trochu víc nos nahoru? Skromnost ti evidentně chybí.
Jinak j
      Re: Pro Martase27.11.2019
Je mi jedno kdo dělá cesty, podporuji lezení, vyměňuji staré jištění, pipláme okolí skal a kupodivu
  Re: Video, Lom Kobyla, Kareš26.11.2019
Martane,
jsi oficiálním činovníkem svazu, předsedou OVK Střední čechy. Zároveň jsou autorem n
   Re: Video, Lom Kobyla, Kareš26.11.2019
Ačkoliv s tebou jinak souhlasím tak v měnění povrchu skal mi to přijde dost jasný.

P
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
Nesekat ani v lomech. Na výrobu problémů je překližka, lezení po skále je o vyřešení problému daného
     Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
V lomech bych jako zásadní viděl stanovisko vlastníka, ostatně, když si s ním domluvím, že si tam na
   Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
Pokud jde o otázku povolení lezení včetně odstranění volných kamenů, osobně preferuji přístup minima
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
Martane, prosím, přečti si celý příspěvek a reaguje postupně na vše, neřeš podepisování.
Ve s
     Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
Pokud není k lezení povolení potřeba, může se lézt. Pokud je nějaký dokument vyjednaný, visí na ČHS.
      Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
Opět se vyhýbáš jasným odpovědím.
Beru to, jako příznak toho, že tušíš, že možná bylo něco šp
      Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
Normální by bylo, přinat chybu, omluvit se a slíbit, že už se to nestane.
Ale tady se někdo k
       Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
Jaký prasident, takový národ...
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš27.11.2019
výňatek:

§8 Členské povinnosti

Každý člen je povinen :

 197425.11.2019
Ve vyhlašovací dokumentaci k PR Tetínské skály z roku 1974 není uvedený zákaz horolezecké činnosti,
  Re: 197425.11.2019
Tetín je od roku 1974 přírodní rezervace. Za socialismu i kapitalismu platí stejné: V CHKO je povole
   Re: 197425.11.2019
Povidej nam o tom, jak bylo za sociku v stb, ty vseznalku..
    Re: 197426.11.2019
Rád Ti to povím. Kdo jsi, milý anonyme, abych věděl, kdo se mě zeptal?
   Re: 197425.11.2019
Jen ve všech NPR, v PR to musí být uvedeno v bližší dokumentaci. Kdo si ji ohledně Tetína přečte, ne
   Re: 197426.11.2019
Kubo, přečti zákon 114/92 Sb.
V přírodní rezervaci NENÍ zakázáno provozování horolezectví. To
   Re: 197426.11.2019
BTW tvůj výklad zákona je velmi zvláštní. V zákoně 114/92 máš vyjmenováno vše, co se v jednotlivých
    Re: 197426.11.2019
je pravda, že v NP je dovoleno to, co není zakázáno ve vymezení podmínek té které konkrétní NP. to,
     Re: 197426.11.2019
sorry, blbě zkratka, můj příchozí koment se týká PR, tedy přírodní rezervace (ne NPR, národní přírod
  Re: 197426.11.2019
Ve vyjímce o udělení povolení na Tetín je to vcelku jasně popsáno. Slovíčkaříš, pravda, že v PR není
   Re: 197426.11.2019
Tak nějak.
 Re: Video, Lom Kobyla, Kareš25.11.2019
Jdi do brusele..

 WC Friendy21.11.2019
Jaky mate nazor na friendy Wild Country?
Mam moznost mit za cca 56$/kus v sade, funglovky.
Zadny friendy jsem zatim nepouzival jen abalaky, tricamy a vklinence, ale rikal jsem si, ze za tyhle prachy bych do toho i sel.
 Re: WC Friendy21.11.2019
A má smysl brát při výběru friendu cenu jako hlavní orientační parametr?
  Re: WC Friendy21.11.2019
Těžko říct, proto se ptám jaký na ně máte názor, jasný, kdyby to byl BD za půlku ceny, tak je bere k
   Re: WC Friendy21.11.2019
WC v pohodě stejně jak DMM. BD :-D už dávno není co bývali, od doby co to jebou v Číně, to šlo dost
    Re: WC Friendy22.11.2019
Přímo od vývojáře DMM jsem slyšel, že nejlepší jsou Demon (jsou stabilnější). Dragon jsou dvouosé. T
     Re: WC Friendy22.11.2019
Co Kouba Permon? Máte s nimi nějaké zkušenosti?
      Re: WC Friendy22.11.2019
O koubouvi je tady spousta diskuzi, v porovnání s čímkoli jiným nic moc.
       Re: WC Friendy22.11.2019
Kouba friendy ?
cena/výkon vynikajúce.
Možnosť opravy/repasovania je tiež dobrá.
       Re: WC Friendy22.11.2019
s ohledem na to, že BD i DMM stahovali frendy z trhu kvůli bezpečnosti, je hláška "v porovnání
        Re: WC Friendy22.11.2019
To stahovalo i Wild Country, ovšem to není důvod k nedůvěře, možná naopak.
 Re: WC Friendy vs Kouba22.11.2019
Předpokládám, že jsou dvouosí, protože jednoosí bych už dnes nebral, ale každýho věc.
Každopá
 Re: WC Friendy22.11.2019
Ja bych je koupil. Nedavno jsem friendy sháněl. Co se tyka váhy a rozsahu, jsou WC, DMM a BD temer s
 Re: WC Friendy22.11.2019
Pokud tu možnost máš, jdi do nich (navíc za ty peníze). Používal jsem friendy od různých výrobců - R
 Re: WC Friendy23.11.2019
jako já mám jasno:
 Re: WC Friendy27.11.2019
Jen kdyby vas to zajimalo, diky Black Friday se mi poradirlo set WC friendu poridit za 42$/kus. To u
 Re: WC Friendy27.11.2019
Cau, jeste pro doplneni, a zduraznuju ze nehlede na cenu (je to totiz sakra palka), jsou hodne vyzdv
  Re: WC Friendy29.11.2019
Ta univerzálnost se hodí tak maximálně na dojištění mezi fixní jištění. Nemusíš mít sadu. Ale pokud
   Re: WC Friendy29.11.2019
Jasne, ja je nemam, jen davam info co jsem slysel a dostal z druhe ruky. Sam lezeni povl. na vapne m

 Postel do fabie21.11.2019
Kdyby to chtěl někdo zkusit https://bit.ly/2KGWyIO
 Re: Postel do fabie21.11.2019
Hezký Papouši, ty spíš ale venku, co? Tu skládací matraci mám taky, spí se na ní bezva.
  Re: Postel do fabie21.11.2019
Kdyz jedu s mladym sam, tak v aute. Kdyz k tomu mame i maminku, tak v pleneru.

1   ...   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 lezec.cz nespi!
kdo se chce mrknout na ženskou kvaldu v Tolouse...

https://www.youtu be.com/watch?v=d2gUmMSKxz4

Lezec zase chrní
T.tj17:37:36 29.11.2019
odpovědět 
 Re: lezec.cz nespi!
No jo. Už na to jdu. Díky za zájem!
 Standa Holec17:45:33 29.11.2019
odpovědět 
  Re: lezec.cz nespi!
Za málo, rád pošťouchnu ;-)
T.tj18:26:11 29.11.2019
odpovědět 
  Re: lezec.cz nespi!
ale zase furt to dělat nebudu. O finále tu neni ani prd ani ex post, natož v předstihu. Jste fakt marní...
T.tj23:15:53 30.11.2019
odpovědět 
   Re: lezec.cz nespi!
To jsi nějak přehlédl.
 Standa23:49:42 30.11.2019
odpovědět 
    sorry :-)
nevim, na úvodní stránce jsem viděl furt totéž co včera, ale chybka byla nejspíš u mě...
T.tj00:40:44 01.12.2019
odpovědět 
    Re: lezec.cz nespi!
nicméně teď vrcholí finále žen a že by tu na úvodní stránce něco přitahovalo pozornost, to se říct nedá...
T.tj17:17:26 01.12.2019
odpovědět 
    Re: lezec.cz nespi!
https://www.youtube.c om/watch?v=za8yS1JfztM
T.tj17:18:41 01.12.2019
odpovědět 
     Re: lezec.cz nespi!
Máš to tam.
 Standa Holec18:13:29 01.12.2019
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (48)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1452 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi