Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231487 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
co říkáte na nový fenomén překližek - internetový lezce? borec přijde do šatny, převlíkne se, sedne na lavičku, položí lezečky, spustí mobil a surfuje. po čvrthodině sjíždění se zvedne a jde na boulder, usadí se doprostřed žíněnky, položí lezečky, vytáhne
 Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
Tyvole kam to chodis na bouldrovku :-D
 Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
franta je v miste bouldrovka.. post , ktery staci ke stesti :) btw. pred davnymi casy existovali lez
  Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
To je Čermák ne? :D
   Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
:)
 Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
a není to jedno? Žít a nechat žít. Já mám třeba multisportku a tak používám stěnu nebo bouldrovku, k
  Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
ahoj, není mi to jedno. kdyby mi to bylo jedno, tak si z toho nedělám prdel:)

home of
   Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
případ jsi ty, když máš potřebu řešit co dělají ostatní, možná by jsi měl víc lézt a míň špehovat li
    Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
to máš pravdu, chytil jsem někde bacila ten den, tak jsem toho taky moc nenalezl, ale případy jako j
     Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
No bouldru kam chodím je skvělá kavárna a točí výtečny pivko. Holky na recepci pečou skvělý koláčky.
      Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
Stěna na rande super. Chlap předvede dokonalé pohyby, které jsou příslibem dokonalých pohybů příštíc
     Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
Provozovat stěnu je byznys. Člověk s permicí co příde, odleze, odejde, neni tak výnosnej, jako člově
      Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
V elasťákách zjistím délku... rozkoše a jdu bez omáčky na jisto.
 Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
A co je ti do toho? Je snad někde psáno že na překližce musíš tupě bušit 2 hodiny a pak jít zase dom
  Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
hele bacha, ja ty 2 hodiny nebusim tupe ale mimoradne inteligentne a fotogenicky.
 Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
Hele spíš se věnuju Instagramu, Facebook je dost out a lezec ani nezačal bejt in. Navíc víš jak, ten
 Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
To je fakt docela vtipný vlákno :-) V jaké to žijeme době? Je takový člověk na stěně produkt, oběť a
 Re: fenomeni překližky- fb lezec10.12.2019
To nemá s lezci nic společného. To je debilita lidí, která se objevuje všude
 Re: fenomeni překližky- fb lezec11.12.2019
Někteří lidé se na stěnu chodí socializovat. Chápej - jdou mezi živé lidi. Pro mě nepochopitelné.
 Re: fenomeni překližky- fb lezec11.12.2019
Ty už se asi hodně nudíš, že řešíš takovýhle blbosti...

 Finale Ligure06.12.2019
čau, nemáte někdo tipy na spaní ve Finále? Něco levnýho, klidně venku za křákem zadarmo, jestli se dá? Nebo jsou taliáni na to háklivý? Může být i kemp občas, ale punk is not dead! Díky (termín přes svátky)
 Re: Finale Ligure06.12.2019
Zkousel jsi airbnb? Nevim jak ve Finale, ale kdyz jsme byli predloni v okoli Valencie, tak par fakt
  Re: Finale Ligure06.12.2019
máš recht

 Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu??05.12.2019
Zdar, nevíte něco o nově plánovaném "lezeckém Parku" v Lomu na Chlumu (Srbsko) ? Někdy začátkem května jsem tam viděl nejmenované členy Kareš climbing teamu mlsně se rozhlížet po lomové stěně až se jim pajcry a sbíječky blahem v autě tetelily.
 Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu??05.12.2019
Pokud jsme dobře informován, tak jeskyňáři si na ochranářích vymohli, že se tam nové cesty dělat neb
  Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlu05.12.2019
tak teď ještě aby to někdo řekl kareschovi
   Re: Nový "lezecký park" v lomu06.12.2019
Abych rozptýlil obavy anonymních pisatelů, tak vás ujišťuji, že to Honza moc dobře ví.
 Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu??06.12.2019
Platí tam zákaz stejně jako platil na Kobyle a na Tetíně. Takže to vlastně vůbec nic neznamená. Snad
 Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu??06.12.2019
Ještě že nad tím bdi oko neznámého samaritána, fakt dík. Dává mi to naději že ten lom volne zaroste
  Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlu06.12.2019
Černá skládka těžko, když v lomu jsou dvě z nejvýznamnějších českokraských jeskyň - Srbská a Netopýr
  Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlu07.12.2019
neznamej je vojin, samaritan je definitoricky pouze milosrdnej.
 Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu??06.12.2019
Při vyjednávání nových podmínek pro lezení v NPR Karlštejn jsme se na terénní pochůzce s OP domluvil
  Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlu06.12.2019
ahoj Petře, mám na Tebe otázku: proč se ty vztahy s ochranáři zhoršily? něco neznámého jim přefrnklo
   Re: Nový "lezecký park" v lomu06.12.2019
Nejspíš se Vojen naštval, že všeho moc škodí :-)
  Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlu06.12.2019
Nevím jak OP ale NE, padlo od jeskyňářů. Nejdřív jim to nevadilo ale pak se něco zvrtrlo. Kareš, nek
   Re: Nový "lezecký park" v lomu06.12.2019
jeskyňáři jsou podobná sebranka, akorát to, co dělají v podzemí, není tolik na očích
 Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu??06.12.2019
trapáčku
  Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlu07.12.2019
Nejdřív "teplákovej démon" Sulke a teď Shybař. Napálí tam 239 niplů bez toho aby se pustil

 inzerce05.12.2019
pan Marek by mohl jit se svou komercni inzerci nekam jinam.

 Vklíněnce02.12.2019
Při lezení po vlastním je lepší dát do vklíněnce presku? krátkou smyčku? karabinu rovnou do oka na vklíněnci? Zejména z hlediska toho aby se předešlo vyhození vklíněnce ze spáry pohybujícím se lanem? Dík Eva
 Re: Vklíněnce02.12.2019
Presku. Smycky tam montovat fakt nechces...
  Re: Vklíněnce02.12.2019
tady spíš bude myšlená nějaká sešitá smyce z dyneemy řekl bych, takže s 2 karáblema defakto preska a
 Re: Vklíněnce03.12.2019
Vždy minimalně presku, případě většího tahu prodloužit. To platí o všem co je drátové konstukce. Jin
 Re: Vklíněnce03.12.2019
Můžeš smyčku, lépe tenčí plochou, ale proč, když už byly vynalezeny expresky?
  Re: Vklíněnce03.12.2019
Nebo do všech vklíněnců dát plochou smyčku s možností dvou délek smyčky a jenom jednu karabinu. Obča
   Re: Vklíněnce03.12.2019
Tohle zní rozhodně zajímavě, nicméně vzhledem k průměru drátu v vklíněnci nevím jestli smyčka vydrží
 Re: Vklíněnce03.12.2019
dobrý den, pane docente, jak často máme zalévat ovocné stromky? ovocné stromky zalévejte podle potře
  Re: Vklíněnce03.12.2019
Ok, ale samostatná karabinka je (z důvodu, který Eva sama popsala) blbost vždy. Aspoň mně se pokaždé
   Re: Vklíněnce03.12.2019
Proto se taky ptám. Samotná karabina - špatný, ale leckdy mi přijde nanic i preska, pořád je jako ce
    Re: Vklíněnce04.12.2019
ani samotná karabina nemusí být špatně. prostě každou situaci vyhodnoť, kudys přilezla, kudy se pohr
     Re: Vklíněnce02.01.2020
jojo, člověk hodnotí a vyhodnocuje cestou, ale nakoc je stejně lepší konkrétní rada. pokud si nejseš
      Re: Vklíněnce02.01.2020
Aby se vklíněnec co nejméně cukal, dej mu do p(r)usky prusíček jazýček, plochý smyce a prsky jsou mo
       Re: Vklíněnce02.01.2020
takovej ten pevnej válcovitej v průřezu kolečkovej provázek. Repku prostě
    Re: Vklíněnce05.12.2019
Záleží jaká expreska. Volně šité presky z úzké smyčky, které mají zvlášť horní oko velmi volné (třeb
    Re: Vklíněnce03.01.2020
ALPSKÉ EXPRESKY HM?
  Vklíněnce / smyce03.12.2019
Slučky sú testované s valčekom o priemere 10 mm, 22 kN. Karabíny na expreskách majú priemer cca 7-8
  Re: Vklíněnce / smyce03.12.2019
Dobrá úvaha...
   Re: Dobrá úvaha, to teda opravdu není!04.12.2019
Ne opravdu není, pevnost vklíněnce není o pevnosti drátu, který je použitý ale o spoji v místě vklín
    Re: Dobrá úvaha, to teda opravdu není!04.12.2019
Ztko,
posledná moja veta bola "vytrhne sa skôr, ako by tenký drôt prerezal šlingu ?&quo
   Re: Vklíněnce / smyce04.12.2019
v letáku u BD "Instructions" k vklinencom má obrázok , kde je preškrtnutá možnosť so
    Always with a carabiner.04.12.2019
Metolius: Always clip into nuts with a carabiner. Never thread a sling directly through the wire ca
   Re: Vklíněnce / smyce05.12.2019
tak tohle snad dojde každýmu kdo někdy držel v ruce vklíněnec s lankem, smyčku a měl trochu představ
     používejte vždy karabinu, nikdy popruh 05.12.2019
ad 06:33:57 05.12.2019 : máš pravdu, kámo.
Ale z niektorých príspevkov k tejto téme som na
  Re: Vklíněnce / smyce04.12.2019
Kluci vůbec netuším co povolí dřív ale při zatížení 10kn už vás budou trápit úplně jiný věci. Napřík
   Re: Vklíněnce / smyce04.12.2019
nejedná sa o 10 kN rázovú silu na telo lezca, ale na istiaci bod.
    Re: Vklíněnce / smyce04.12.2019
Jo. Dostal jsi mě. máš pravdu. Rázová síla
jistícího bodu je v kolmým dvojnásobná oproti rá
     Re: Vklíněnce / smyce07.12.2019
tvl,
môj šéf je fyzik, vieš koľkorát ma už dostal ?
     Re: Vklíněnce / smyce06.01.2020
Ne nutně. Scitas sily na vsechny presky kterejma lano prochazi + silu na jistice a na padajiciho.
  Re: Vklíněnce / smyce06.01.2020
Netřeba teoretizovat, jak se zachová smyce přímo v lanku. Už to zkoušeli pánové z DMM.
   Re: Vklíněnce / smyce07.01.2020
vďaka za pripomenutie.
( Dakedy dávnejšie som to video videl "za nova", ale tera
 Re: Vklíněnce03.12.2019
Celkem dobrej způsob při POVLu je mít každej vklíněnec nebo friend na samostatný karábli na racku a
 Re: Vklíněnce03.12.2019
Celkem dobrej způsob při POVLu je mít každej vklíněnec nebo friend na samostatný karábli na racku a
  Re: Vklíněnce06.12.2019
A neměly by být karáble ocelový a s pojistkou? Ty woe, tohle tahat s sebou je fakt mazec!
Jse
 Re: Vklíněnce04.12.2019
Vždy dle okolností. Pokud je vklíněněc pod převisem, musíš dát šitou smyčku ať chceš nebo nechceš. T
  Re: Vklíněnce05.12.2019
díky za trpělivost s polopatickým vysvětlováním.

Lezení po skalách s POVLem není žádn
   Re: Vklíněnce05.12.2019
Ale platí i u B737.
  Re: Vklíněnce06.12.2019
jo, ale tu smyčku nevaž přímo na vlkíněnec - o to tady jde - to ocelové lanko ji řízne...
   Re: Vklíněnce07.01.2020
Není problém v tom, že vklíněnce jsou dělané bez bužírky? Frendy jsou přece taky z tenkého drátu a m
    Re: Vklíněnce08.01.2020
Ahoj,
staré vklíněnce a abalaky, myslím z Let Kunovice jsou s bužírkou kolem lanka a já jsem
     Re: Vklíněnce08.01.2020
to jo, já to zas omotávám elektrikářskou izolační páskou - jde jen spíš o to, jestli se to potom pro
      Re: Vklíněnce10.01.2020
no a ted si predstavte ze frendy se primo s tou smyckou prodavaj.

asi to vyrobce zapo
      Re: Vklíněnce10.01.2020
no a ted si predstavte ze frendy se primo s tou smyckou prodavaj.

asi to vyrobce zapo
      Re: Vklíněnce10.01.2020
no a ted si predstavte ze frendy se primo s tou smyckou prodavaj.

asi to vyrobce zapo
      Re: Vklíněnce10.01.2020
no a ted si predstavte ze frendy se primo s tou smyckou prodavaj.

asi to vyrobce zapo

 Další naše bábovka má 11-02.12.2019
Hrozovka poslala Klondike Cat za 11-
 Re: Další naše bábovka má 11-02.12.2019
Tak to je pecka! Gratulace!
 Re: Další naše bábovka má 11-02.12.2019
Tyjo to bych viděl na hlavní stránce lezce radši než Adama Ondru :D :D

 Vánoční lezení na Kypru01.12.2019
Vážení,
doporučil by prosím někdo nějaký oblasti  okolo Vánoc na Kypru? Obtížnost 6a-7b.
Děkuji
 Re: Vánoční lezení na Kypru02.12.2019
Dhiarizos a Droushia/Ineia – Gerakopetra jsou nejlepší. Pro náš pobyt jsem si z dostupných informací
  Re: Vánoční lezení na Kypru11.01.2023
Ahoj, měl bych zájem o průvodce na Kypr. Napiš a domluvíme se J.Kocourek

 Vánoční lezení na Kypru01.12.2019
Vážení,
doporučil by prosím někdo nějaký oblasti  okolo Vánoc na Kypru? Obtížnost 6a-7b.
Děkuji

 Preska s karabinama se zámkem29.11.2019
Mohl by se někdo prosím rozepsat o použití presky s zamykacíma karabinama? Je jasný použití na blbnutí a nacvičování kolem nejtu atd, to jsem se již dočetla, ale v čem je ta náchylnost nýtu na vycvaknutí presa? Skutečně stačí dát 2 presky proti sobě? Borh
 Re: Preska s karabinama se zámkem29.11.2019
Jak říká jeden přítel: Chceš odpověď pravdivou nebo politicky korektní? Pokud cvakneš do nýtu (nýtov
  Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
do kruhu jedinou zámkovku - poloviční váha i čas.

do nýtu dvouzámková preska dává sm
    Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
ešte pridávam, že keď treba nejaké ďalšie karabiny s poistkou ( štand, zlaňovanie), tak také dve
 Re: Preska s karabinama se zámkem29.11.2019
V nýtu je větší pravděpodobnost než v kruhu, skobě, borháku, že se otevře zámek karabiny při nějakém
 Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Najmä pri drátenkách je riziko, že sa zobák zachytí za planžetku a je zle. Nosnosť cca 3 kN.
  Preska s karabinama s pojiskou30.11.2019
(každá karabína má zámek, inak je invalid)
  Preska s karabinama s pojiskou30.11.2019
(každá karabína má zámek, inak je invalid)
 Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Se zámkovou karabinou (pokud ji zašroubuješ) samozřejmě minimalizuješ riziko.
Na druhou str
  Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Představa, že do dlouhých cest v Labáku si beru 30 expresek, mě dost svírá kolem pasu. Jednu až 3 pr
   Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Máš na mysli (gumičkou) fixovanú hornú karabínu ?
 Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Riziko vycvaknutí je bude podle mě minimální a hustota jištění na sportovkách je velká. tudíž na sp
  Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Kruhy když je čas zdvojuju protože presa jsou často kolmo ke skale a v připade padu když lano udelá
   Re: Preska s karabinama se zámkem30.11.2019
Nest s sebou dvojnásobek presek je na dlouhé sportovní cesty na písku hodně váhy navíc. O důvodu pro
    Re: Preska s karabinama se zámkem01.12.2019
také řeším, že mám v sadě dvě karabiny šroubovací, zatím jen na straně pro lano. U plakety by se měl
     Re: Preska s karabinama se zámkem01.12.2019
Čau. Používal jsem twin gate od grivelu v preskách na písek. Nevyhovovalo mi to- cvakalo se mi blbě
      Re: Preska s karabinama se zámkem02.12.2019
OK rád bych zámek vyskoušel, odkud jseš? já Liberec, tel 602102103
      Re: Preska s karabinama se zámkem02.12.2019
Casto zdvojuju expresky v mistech, kde bych fakt nerad aby se to samo nejak vycvaklo. Obvykle 1. neb
    Re: Preska s karabinama se zámkem01.12.2019
také řeším, že mám v sadě dvě karabiny šroubovací, zatím jen na straně pro lano. U plakety by se měl

 lezec.cz nespi!29.11.2019
kdo se chce mrknout na ženskou kvaldu v Tolouse...

https://www.youtu be.com/watch?v=d2gUmMSKxz4

Lezec zase chrní
 Re: lezec.cz nespi!29.11.2019
No jo. Už na to jdu. Díky za zájem!
  Re: lezec.cz nespi!29.11.2019
Za málo, rád pošťouchnu ;-)
  Re: lezec.cz nespi!30.11.2019
ale zase furt to dělat nebudu. O finále tu neni ani prd ani ex post, natož v předstihu. Jste fakt ma
   Re: lezec.cz nespi!30.11.2019
To jsi nějak přehlédl.
    sorry :-)01.12.2019
nevim, na úvodní stránce jsem viděl furt totéž co včera, ale chybka byla nejspíš u mě...
    Re: lezec.cz nespi!01.12.2019
nicméně teď vrcholí finále žen a že by tu na úvodní stránce něco přitahovalo pozornost, to se říct n
    Re: lezec.cz nespi!01.12.2019
     Re: lezec.cz nespi!01.12.2019
Máš to tam.

1   ...   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 fenomeni překližky- fb lezec
co říkáte na nový fenomén překližek - internetový lezce? borec přijde do šatny, převlíkne se, sedne na lavičku, položí lezečky, spustí mobil a surfuje. po čvrthodině sjíždění se zvedne a jde na boulder, usadí se doprostřed žíněnky, položí lezečky, vytáhne mobil a ..surfuje. po nějaké době nazuje lezečky, dá si pár bouldrů a za půlhoďky ho potkáte v šatně jak sedí na lavičce a..surfuje.

docela zajímavej fenomen, ne? znáte něco podobnýho?:)
zugi10:21:11 07.12.2019
odpovědět 
 Re: fenomeni překližky- fb lezec
Tyvole kam to chodis na bouldrovku :-D
T.11:33:50 07.12.2019
odpovědět 
 Re: fenomeni překližky- fb lezec
franta je v miste bouldrovka.. post , ktery staci ke stesti :) btw. pred davnymi casy existovali lezci , kteří prijeli pod kamen ci cestu, nevim co tam teda delali, cestu vsak nelezli, rozhodne ne s jinym clovekem. Az nastala doba internetova, cestu si pak zapsali jako prelezenou do deniku. mel sem je za podvodníky a vono slo mozna o vizionare !
stegosaurus11:59:52 07.12.2019
odpovědět 
  Re: fenomeni překližky- fb lezec
To je Čermák ne? :D
14:11:12 07.12.2019
odpovědět 
   Re: fenomeni překližky- fb lezec
:)
.14:38:18 07.12.2019
odpovědět 
 Re: fenomeni překližky- fb lezec
a není to jedno? Žít a nechat žít. Já mám třeba multisportku a tak používám stěnu nebo bouldrovku, když chci na chvíli vypadnout z kanclu. Vyřídím maily, porady, sem tam něco udělám, dám cestu dvě, hermelín a hurá zpátky do hokny. Do teď mě nenapadlo, že to někoho pohoršuje
 JendaZBrna14:59:15 07.12.2019
odpovědět 
  Re: fenomeni překližky- fb lezec
ahoj, není mi to jedno. kdyby mi to bylo jedno, tak si z toho nedělám prdel:)

home office na stěně - ty seš teda taky případ:)
zugi20:30:57 07.12.2019
odpovědět 
   Re: fenomeni překližky- fb lezec
případ jsi ty, když máš potřebu řešit co dělají ostatní, možná by jsi měl víc lézt a míň špehovat lidi okolo sebe
21:10:45 07.12.2019
odpovědět 
    Re: fenomeni překližky- fb lezec
to máš pravdu, chytil jsem někde bacila ten den, tak jsem toho taky moc nenalezl, ale případy jako jsem popsal vejš se množí, zdaleka to není výjimka.
tak by mě zajímalo, jak to bude vypadat za pár let, jestli si třetina lidí udělá selfíčko před bouldrem a půjde na bar, jestli na stěnu budou lidi chodit třeba na rande a lezení bude vlastně jen taková kulisa dobrá na dotvoření instagramovýho profilu.

zatím to vypadá, že tomu vše nasvědčuje..

jedno ti to bejt přece nemůže, jak vypadá prostředí ve kterým se pohybuješ, to bys byl asociál..:)
zugi09:20:04 08.12.2019
odpovědět 
     Re: fenomeni překližky- fb lezec
No bouldru kam chodím je skvělá kavárna a točí výtečny pivko. Holky na recepci pečou skvělý koláčky. Hezky místo s atmosférou, plný lidí co se motaj okolo hor, lezení a tak. Klidně rozdelim čas 50/50 mezi lezení a sezeni, kafe a klidně čtení nebo serfování na netu. Jo a klidně tam půjdu jen na rande a kafe bez lezení, protože je to místo kde se cejtim super.
Ts11:17:13 08.12.2019
odpovědět 
      Re: fenomeni překližky- fb lezec
Stěna na rande super. Chlap předvede dokonalé pohyby, které jsou příslibem dokonalých pohybů příštích, prohodí pár mouder, prokáže smysl pro humor a pro zodpovědnost... Mnohem lepší než ve tmě zírat na plátno, nebo odezírat ze rtů někde u repráku.
21:00:25 08.12.2019
odpovědět 
     Re: fenomeni překližky- fb lezec
Provozovat stěnu je byznys. Člověk s permicí co příde, odleze, odejde, neni tak výnosnej, jako člověk co přijde, leze, dá si kafe, dort, posedí v kavárně a ve výsledku možná tráví víc času nelezením než lezením
Eva16:11:05 08.12.2019
odpovědět 
      Re: fenomeni překližky- fb lezec
V elasťákách zjistím délku... rozkoše a jdu bez omáčky na jisto.
p.22:01:09 08.12.2019
odpovědět 
 Re: fenomeni překližky- fb lezec
A co je ti do toho? Je snad někde psáno že na překližce musíš tupě bušit 2 hodiny a pak jít zase domu?
ts15:35:16 07.12.2019
odpovědět 
  Re: fenomeni překližky- fb lezec
hele bacha, ja ty 2 hodiny nebusim tupe ale mimoradne inteligentne a fotogenicky.
07:53:12 08.12.2019
odpovědět 
 Re: fenomeni překližky- fb lezec
Hele spíš se věnuju Instagramu, Facebook je dost out a lezec ani nezačal bejt in. Navíc víš jak, tenhle retroweb a mobil???
15:48:06 07.12.2019
odpovědět 
 Re: fenomeni překližky- fb lezec
To je fakt docela vtipný vlákno :-) V jaké to žijeme době? Je takový člověk na stěně produkt, oběť a nebo idiot? Je odsouzeníhodný, politováníhodný a nebo je potřeba ho přijmout jako prostý fakt? Buď rád, že surfuje. Aspoň ti neblokuje cestu, kterou pořád nemáš v kuse. Známe to všichni, pořád je to obsazený a po dvou hodinách lezení "lehčích" cest při čekání už na to nemáš. Ale aspoň máš výmluvu :-) Kašli na to a jeď někam, kde není wifi.
Idiot23:58:33 08.12.2019
odpovědět 
 Re: fenomeni překližky- fb lezec
To nemá s lezci nic společného. To je debilita lidí, která se objevuje všude
14:48:22 10.12.2019
odpovědět 
 Re: fenomeni překližky- fb lezec
Někteří lidé se na stěnu chodí socializovat. Chápej - jdou mezi živé lidi. Pro mě nepochopitelné.
patapfa07:20:09 11.12.2019
odpovědět 
 Re: fenomeni překližky- fb lezec
Ty už se asi hodně nudíš, že řešíš takovýhle blbosti...
Marek10:00:29 11.12.2019
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi