LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230904 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Skatepark - Jablonec Nad Nisou
DDM Domino - Hronov
Lezecká stěna TJ. Pustiměř - Pustiměř

Prodejny
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Péřovka pro holku14.12.2019
Holky poraďte. Rozhodl jsem se na poslední chvíli, že manželce přinese Ježíšek péřovku. Je to normální pěkná hubená lezkyně, 165 cm vysoká. Chtěl bych ji koupit asi Zajo Valbella. Má někdo s touhle bundou zkušenost? Je dostatečně dlouhá? Co střih? Je dost
 Re: Péřovka pro holku14.12.2019
tak samozřejmě, že je hezká, ale na lezkyni trochu malá, no. Každopádně kup růžovýho Josefa a nevyme
  Re: Péřovka pro holku15.12.2019
Bundy od Rákosky už jsme měli. Co se týče zpracování tak super, ale nevyhovovaly nám moc střihem (na
   Re: Péřovka pro holku16.12.2019
Tak u tebe je to jasný, když je péřovka krátká, ale u paní ... já mám zkušenost, že buď je člověk v
    Re: Péřovka pro holku16.12.2019
Když už tak Michelin… Jsou i štíhle střižený dámský péřovky, ale pokud chceš teplo a volnost pohybu
     Re: Péřovka pro holku16.12.2019
Péřovky takové té střední třídy, tedy ne expediční můžou holkám hodně pěkně seknout. Minulá péřovka
 Re: Péřovka pro holku15.12.2019
To planujes lezt na ledech v -20ti ?
  Re: Péřovka pro holku15.12.2019
Ne, ale na štandu oba klepeme kosu i v mnohem vyšších teplotách. Jsme takový zimozřivý. Jinak samozř
   Re: Péřovka pro holku15.12.2019
OK. Vim ze to nekdo tak dela, ja to take zkousel. Ale nakonec jsem se na to vysral. Jednak to zralo
    Re: Péřovka pro holku16.12.2019
Zajo nemá žádný vak na sbalení, žádné kapsy na víc (telefon, permice…) a debilní zip! Střihově však
     Re: Péřovka pro holku17.12.2019
Jasně RAB je super, materiálově (kvalitní peří je navíc ještě hydrofobizované - na lezení ledů super
      Re: Péřovka pro holku17.12.2019
Hele to že se ptám po alternativách neznamená že nehledám kvalitu. V outletu naopak máš šanci koupit
       Re: Péřovka pro holku17.12.2019
A North Face patří mezi nějak kvalitní výrobce? Já ji vždy řadil zhruba tak jako je u nás Husky nebo
      Re: Péřovka pro holku17.12.2019
Jo a ta rabka vypadá docela pěkně... Nějaký postřehy k ní by jsi měl? Je dost dlouhá? Sedí hubený ho
       Re: Péřovka pro holku17.12.2019
To je dost individuální. Co znamená dost dlouhá? A co znamená sedí?
 Re: Vaťák pro holku LIDL16.12.2019
Ber jedině LIDL. Supr střih, supr cena, supr kavalita, supr barva (černá) a supr všechno. Jedině bud
 Re: Péřovka pro holku17.12.2019
Můžu doporučit péřové bundy Mountain Equipment. Volil bych pokud fakt teplou, tak ME Sigma, pokud un
  Re: Péřovka pro holku17.12.2019
Řekl bych, že ta sigma je to co sháním. Asi počkám až ji někde seženu tak pod sedm a pak ji vezmu...
   Re: Péřovka pro holku17.12.2019
Vymazat mezery: outdoorgearlab.com/ topics /clothing- womens/best - down- jacket- womens
 Re: Péřovka pro holku23.12.2020
Pořídil jste nakonec Zajo? Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s bundou.
  Re: Péřovka pro holku24.12.2020
Ahoj, zajímavé téma.
také sháním teplou bundu pro přítelkyni. Je hubená a výšky 170cm..máme

 Foto dne12.12.2019
Kaynaklar - Česká republika, to je nějaká nová oblast?

Vypadá dost dobře, kde se v Česku nachází?
 Re: Foto dne12.12.2019
v Moravském Krasu :-)
  Re: Foto dne13.12.2019
Anexe? Už to začalo?
   Re: Foto dne13.12.2019
Alçaklar! Canın cehenneme! Canın cehenneme!

 Glockner bivak11.12.2019
Nezkoušeli jste se někdo dostat na Glockner bivak po trase Lucknerhaus, Studlhutte, Drash-Rinne, slanění Facilides, bivak?
V období březen až květen by měla být cesta na Lucknerhaus snad prohrnutá a Studlhutte otevřena, jako případný záchytný bod.<
 Re: Glockner bivak11.12.2019
Nezkoušel, ale taky by mě to zajímalo zhlediska nástupu do Mayerlovi rampy. Na bergsteigenu je popis

 Alpenverein10.12.2019
Zdar všem. Má nějaký vliv na pojištění a nebo výhody Alpenvereinu, do které sekce se přihlásím? Innsbruck nebo Edelweiss? Je tam rozdíl v ceně, sice minimální, ale neznám jeho důvod, tak se ptám.

Dík.

 FIVE–TEN–STEALTH C410.12.2019
Prosím vás, je stealth c4 tvrdší, nebo měkčí směs? Na opravách restday uvádí měkčí. Ale na webu oprav od salticu je uvedeno číslo, které sugeruje nejtvrdší ze všech z výběru. Někdo zkušenosti se stealth c4? Díky.
 Re: FIVE–TEN–STEALTH C410.12.2019
nevím, jak je to na originál 5.10 - nikdy jsem je neměl, neskutečně mi neseděly - ale zkusil jsem to
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C410.12.2019
Díky za postřeh! Právě o podražení mi jde.
 Re: FIVE–TEN–STEALTH C410.12.2019
myslim ze tu mekkou smes uz nemaji leta, misto toho davaji onyxx coz je guma jak ze zetoru, hruza, z
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C410.12.2019
Super, díky za info!
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C411.12.2019
Onyxx uz prestavaju davat na lezecky, leziem uz roky v Anasazi Velcro. Kedysi tam bola C4, potom nej
   Re: FIVE–TEN–STEALTH C413.12.2019
vzhledem k tomu, že ten jeden frantík vylezl 9A i bez bot, je to skutečně výhovorka a na botech nezá
 Re: FIVE–TEN–STEALTH C410.12.2019
Pokud se nepletu, tak na starých 5.10 Team (modrá verze) byla guma Stealth Mystique a ta byla měkká.
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C410.12.2019
Jaká tvrdá guma od triopu ? Jako "cling" ...ty vole já na tom lezu 10 let a vždycky podlep
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C410.12.2019
Třeba je rozdíl mezi origošem a tím co tam dává saltic?
 Re: FIVE–TEN–STEALTH C411.12.2019
C4 si nechávám podlepovat všechno, v Restday. Za mě super guma.
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C411.12.2019
díky, příště tedy zkusím restday
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C411.12.2019
Jo a prosím tě, zdá se ti spíš měkčí, nebo tvrdší? Třeba v porovnání s vibram edge.
   Re: FIVE–TEN–STEALTH C412.12.2019
Edge jsem na botě neměl. XS grip mi přijde měkčí. Záleží na teplotním určení, žejo. Do zimy lepší mě
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C413.12.2019
A sakra, to me jeste nenapadlo. Od vsech lezecek co mam bych mel mit dva pary. Jeden na leto podraze
     Re: FIVE–TEN–STEALTH C413.12.2019
Díky variant i radek za postřehy. Pomohlo.
 Re: FIVE–TEN–STEALTH C411.12.2019
J lepičkou v 5.10 pracují. Historické Anasazi růžovky (hrozná pata) měly C4, pak byly z zelené - Ony

 zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
hoj!

Mel sem zanet loketnich slach, castecne z prezhybovani, castecne po uraze. po 14 dnech klidu a crya to uz jen tak pobolivam,ale shyb ani klik furt neudelam. 
No jenze to nebol ve visu... Tak jsem v pokuseni aspon zurive vi
 Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
cus juro, 14 dni je nic, dej tomu aspon mesic bez nejake velke zateze, spis bych se to snazil protah
  Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
jojo, Obcas to chce facku na probrani. Diky! Budu v klidu.
   Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
no jeste je otazka co je vlastne poskozene, jestli upony na predlokti ci upony na horni pazi ci klou
    Re: zatizeni lokte shyby x visy10.12.2019
hshyboval sem shyboval, secko v cajku, pak sem se dotho lokte mnrte prastil. Trochu to opuchlo,ale s
   Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
Dělej shyby jen na zdravé. Až se dojebe tak to vyměň a tak pořád dokola
    Re: zatizeni lokte shyby x visy10.12.2019
shyb na jedne uz naveky zustane v risi snu. ale pokus dobry;)
     Re: zatizeni lokte shyby x visy10.12.2019
neházej flintu do žita. všecko jde když se chce. musíš vědět , že to doopravdy chceš .jestli jich u
     Re: zatizeni lokte shyby x visy10.12.2019
neházej flintu do žita. všecko jde když se chce. musíš vědět , že to doopravdy chceš .jestli jich u
   Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
jo,chce to klid,nepřepínat to.
 Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
Doporucuju zlaty pravidlo: delej to, co te neboli!
  Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
Soushlas. Chce to mít v záloze nějaké další hobby a občas se na lezení úplně vykašlat a nechat prack
 Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
Doporucuju zlaty pravidlo: delej to, co te neboli!
 Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
byl jsem na tom úplně stejně (bolest a pálení vnitřní strany loktů). skončil jsem se shyby a dál jen
 Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
Zdar, vlastni osvedcena a kdesi davno nactena zkusenost. Sice z jinyho sportu, ale myslim, ze obecne
  Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
zdar poslední týden mega boleli lokty, přepálil sem to na kampusu ... celý týden sem valil obklady,
   Re: zatizeni lokte shyby x visy09.12.2019
Ale něco jinýho :-D
   Re: zatizeni lokte shyby x visy10.12.2019
dik:D
  Re: zatizeni lokte shyby x visy10.12.2019
Diky!
 Re: zatizeni lokte shyby x visy11.12.2019
nespechej, nic ti neuteče. klid léčí, nejen psýché
 Re: zatizeni lokte shyby x visy11.12.2019
proč shybuješ jak praštěnej? shybování z tebe dobrýho lezce neudělá...lez. leda že chceš překonat ka
  Re: zatizeni lokte shyby x visy11.12.2019
ja uz mam lezecky maximum za sebou. Uz nez posedlsot je to spis hezkej celotelovej sport. Ale bavy,
   Re: zatizeni lokte shyby x visy11.12.2019
Kua, když už to opakuješ, piš aspoň "baví" :-).

 fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
co říkáte na nový fenomén překližek - internetový lezce? borec přijde do šatny, převlíkne se, sedne na lavičku, položí lezečky, spustí mobil a surfuje. po čvrthodině sjíždění se zvedne a jde na boulder, usadí se doprostřed žíněnky, položí lezečky, vytáhne
 Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
Tyvole kam to chodis na bouldrovku :-D
 Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
franta je v miste bouldrovka.. post , ktery staci ke stesti :) btw. pred davnymi casy existovali lez
  Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
To je Čermák ne? :D
   Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
:)
 Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
a není to jedno? Žít a nechat žít. Já mám třeba multisportku a tak používám stěnu nebo bouldrovku, k
  Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
ahoj, není mi to jedno. kdyby mi to bylo jedno, tak si z toho nedělám prdel:)

home of
   Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
případ jsi ty, když máš potřebu řešit co dělají ostatní, možná by jsi měl víc lézt a míň špehovat li
    Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
to máš pravdu, chytil jsem někde bacila ten den, tak jsem toho taky moc nenalezl, ale případy jako j
     Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
No bouldru kam chodím je skvělá kavárna a točí výtečny pivko. Holky na recepci pečou skvělý koláčky.
      Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
Stěna na rande super. Chlap předvede dokonalé pohyby, které jsou příslibem dokonalých pohybů příštíc
     Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
Provozovat stěnu je byznys. Člověk s permicí co příde, odleze, odejde, neni tak výnosnej, jako člově
      Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
V elasťákách zjistím délku... rozkoše a jdu bez omáčky na jisto.
 Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
A co je ti do toho? Je snad někde psáno že na překližce musíš tupě bušit 2 hodiny a pak jít zase dom
  Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
hele bacha, ja ty 2 hodiny nebusim tupe ale mimoradne inteligentne a fotogenicky.
 Re: fenomeni překližky- fb lezec07.12.2019
Hele spíš se věnuju Instagramu, Facebook je dost out a lezec ani nezačal bejt in. Navíc víš jak, ten
 Re: fenomeni překližky- fb lezec08.12.2019
To je fakt docela vtipný vlákno :-) V jaké to žijeme době? Je takový člověk na stěně produkt, oběť a
 Re: fenomeni překližky- fb lezec10.12.2019
To nemá s lezci nic společného. To je debilita lidí, která se objevuje všude
 Re: fenomeni překližky- fb lezec11.12.2019
Někteří lidé se na stěnu chodí socializovat. Chápej - jdou mezi živé lidi. Pro mě nepochopitelné.
 Re: fenomeni překližky- fb lezec11.12.2019
Ty už se asi hodně nudíš, že řešíš takovýhle blbosti...

 Finale Ligure06.12.2019
čau, nemáte někdo tipy na spaní ve Finále? Něco levnýho, klidně venku za křákem zadarmo, jestli se dá? Nebo jsou taliáni na to háklivý? Může být i kemp občas, ale punk is not dead! Díky (termín přes svátky)
 Re: Finale Ligure06.12.2019
Zkousel jsi airbnb? Nevim jak ve Finale, ale kdyz jsme byli predloni v okoli Valencie, tak par fakt
  Re: Finale Ligure06.12.2019
máš recht

 Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu??05.12.2019
Zdar, nevíte něco o nově plánovaném "lezeckém Parku" v Lomu na Chlumu (Srbsko) ? Někdy začátkem května jsem tam viděl nejmenované členy Kareš climbing teamu mlsně se rozhlížet po lomové stěně až se jim pajcry a sbíječky blahem v autě tetelily.
 Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlumu??05.12.2019
Pokud jsme dobře informován, tak jeskyňáři si na ochranářích vymohli, že se tam nové cesty dělat neb
  Re: Nový &amp;quot;lezecký park&amp;quot; v lomu na Chlu05.12.2019
tak teď ještě aby to někdo řekl kareschovi
   Re: Nový &amp;amp;quot;lezecký park&amp;amp;quot; v lomu06.12.2019
Abych rozptýlil obavy anonymních pisatelů, tak vás ujišťuji, že to Honza moc dobře ví.
 Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlumu??06.12.2019
Platí tam zákaz stejně jako platil na Kobyle a na Tetíně. Takže to vlastně vůbec nic neznamená. Snad
 Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlumu??06.12.2019
Ještě že nad tím bdi oko neznámého samaritána, fakt dík. Dává mi to naději že ten lom volne zaroste
  Re: Nový &amp;quot;lezecký park&amp;quot; v lomu na Chlu06.12.2019
Černá skládka těžko, když v lomu jsou dvě z nejvýznamnějších českokraských jeskyň - Srbská a Netopýr
  Re: Nový &amp;quot;lezecký park&amp;quot; v lomu na Chlu07.12.2019
neznamej je vojin, samaritan je definitoricky pouze milosrdnej.
 Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlumu??06.12.2019
Při vyjednávání nových podmínek pro lezení v NPR Karlštejn jsme se na terénní pochůzce s OP domluvil
  Re: Nový &amp;quot;lezecký park&amp;quot; v lomu na Chlu06.12.2019
ahoj Petře, mám na Tebe otázku: proč se ty vztahy s ochranáři zhoršily? něco neznámého jim přefrnklo
   Re: Nový &amp;amp;quot;lezecký park&amp;amp;quot; v lomu06.12.2019
Nejspíš se Vojen naštval, že všeho moc škodí :-)
  Re: Nový &amp;quot;lezecký park&amp;quot; v lomu na Chlu06.12.2019
Nevím jak OP ale NE, padlo od jeskyňářů. Nejdřív jim to nevadilo ale pak se něco zvrtrlo. Kareš, nek
   Re: Nový &amp;amp;quot;lezecký park&amp;amp;quot; v lomu06.12.2019
jeskyňáři jsou podobná sebranka, akorát to, co dělají v podzemí, není tolik na očích
 Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlumu??06.12.2019
trapáčku
  Re: Nový &amp;quot;lezecký park&amp;quot; v lomu na Chlu07.12.2019
Nejdřív "teplákovej démon" Sulke a teď Shybař. Napálí tam 239 niplů bez toho aby se pustil

 inzerce05.12.2019
pan Marek by mohl jit se svou komercni inzerci nekam jinam.

1   ...   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 FIVE–TEN–STEALTH C4
Prosím vás, je stealth c4 tvrdší, nebo měkčí směs? Na opravách restday uvádí měkčí. Ale na webu oprav od salticu je uvedeno číslo, které sugeruje nejtvrdší ze všech z výběru. Někdo zkušenosti se stealth c4? Díky.
09:22:41 10.12.2019
odpovědět 
 Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
nevím, jak je to na originál 5.10 - nikdy jsem je neměl, neskutečně mi neseděly - ale zkusil jsem to stealthem podrazit a nikdy víc

subjektivně stejné a stejně tvrdé jako ta guma od triopu
14:42:44 10.12.2019
odpovědět 
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
Díky za postřeh! Právě o podražení mi jde.
15:30:56 10.12.2019
odpovědět 
 Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
myslim ze tu mekkou smes uz nemaji leta, misto toho davaji onyxx coz je guma jak ze zetoru, hruza, zadny treni. jednou mi tim podlepili miury a byla to hruza, klouzalo to jak svina. ale zase to vydrzelo neskutecne dlouho :)
ondra15:31:57 10.12.2019
odpovědět 
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
Super, díky za info!
15:44:38 10.12.2019
odpovědět 
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
Onyxx uz prestavaju davat na lezecky, leziem uz roky v Anasazi Velcro. Kedysi tam bola C4, potom nejake roky Onyxx (tie s hnedou farbou), aj s C4 (tie s fialovou farbou) a teraz novy model zas len hnede s C4. C4 je troska maksia ako Onyxx a lepsia skoro vo vsetkom, okrem vynimiek - pri lezeni v lete, ked je horko, tak C4 strielala a Onyxx trosku viac vydrzala. Niekto tu povedal, ze zla guma alebo konstrukcne zastarale lezky, ale lezu v nich ludia aj 8C bouldre a 9a cesty, takze asi je to skor vyhovorka a malo natrenovane.
23:05:38 11.12.2019
odpovědět 
   Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
vzhledem k tomu, že ten jeden frantík vylezl 9A i bez bot, je to skutečně výhovorka a na botech nezáleží. ale každému sedí něco jiného, někdo se necítí ve five tenech, jiný nepodráží jinak než gumou od salticu, jiný přísahá jen na vibram

tak tu neurážej, lidi tu píšou vlastní zkušenosti, nikdo krom tebe si tu nemyslí, že má absoultní pravdu
10:09:45 13.12.2019
odpovědět 
 Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
Pokud se nepletu, tak na starých 5.10 Team (modrá verze) byla guma Stealth Mystique a ta byla měkká. Stealth C4 by měla být spíše tvrdší směs, těď mám 5.10 Hiangle a je tam C4. Za mě je to ale perfektní guma a jsem s ní spokojenější než s gumou od Vibramu. Ale tísíc lidí, tisíc nazorů.
Tomáš18:52:41 10.12.2019
odpovědět 
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
Jaká tvrdá guma od triopu ? Jako "cling" ...ty vole já na tom lezu 10 let a vždycky podlepuju jen cling .. a to lezu většinou písky
johny19:47:56 10.12.2019
odpovědět 
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
Třeba je rozdíl mezi origošem a tím co tam dává saltic?
23:13:40 10.12.2019
odpovědět 
 Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
C4 si nechávám podlepovat všechno, v Restday. Za mě super guma.
Variant09:38:53 11.12.2019
odpovědět 
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
díky, příště tedy zkusím restday
10:38:49 11.12.2019
odpovědět 
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
Jo a prosím tě, zdá se ti spíš měkčí, nebo tvrdší? Třeba v porovnání s vibram edge.
10:40:17 11.12.2019
odpovědět 
   Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
Edge jsem na botě neměl. XS grip mi přijde měkčí. Záleží na teplotním určení, žejo. Do zimy lepší měkčí směs, na léto tvrdší.
Variant08:42:55 12.12.2019
odpovědět 
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
A sakra, to me jeste nenapadlo. Od vsech lezecek co mam bych mel mit dva pary. Jeden na leto podrazeny s XS Edge a druhy na zimu s podrazenim XS Grip 2 :D N Hele, jestli hledas mekkou smes, ja myslim ze ta XS Grip 2 je super. Mam ji na obou botach na ostre pokusy (Scarpa Boostic S - vapno + zula a Scarpa Furia - pisek). Na krokovacich botach a botach na umelku (Scarpa Instinct VS a Ocun Diamond) mam XS Edge aby trochu dyl vydrzely. Takhle mi to prijde idealni.
Radek09:31:20 13.12.2019
odpovědět 
     Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
Díky variant i radek za postřehy. Pomohlo.
13:16:05 13.12.2019
odpovědět 
 Re: FIVE–TEN–STEALTH C4
J lepičkou v 5.10 pracují. Historické Anasazi růžovky (hrozná pata) měly C4, pak byly z zelené - Onyx a bílé C4, nyní opět růžovky a opět C4.

Pro mě dobrá lepička (dobré tření i životnost), ale hodně překonaná konstrukce bot. Ale mají výhodu pro nevýkonostní lezení, jsou dost pohodlné.
10:59:23 11.12.2019
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192351)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Angelo vivo 6b Bergamo-Brescia
A Silvia 6a+ Bergamo-Brescia
Gashembrum II 2003 6a Bergamo-Brescia
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (49)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi