Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Péřovka pro holku 14.12.2019 Holky poraďte. Rozhodl jsem se na poslední chvíli, že manželce přinese Ježíšek péřovku. Je to normální pěkná hubená lezkyně, 165 cm vysoká. Chtěl bych ji koupit asi Zajo Valbella. Má někdo s touhle bundou zkušenost? Je dostatečně dlouhá? Co střih? Je dost
  Re: Péřovka pro holku 14.12.2019 tak samozřejmě, že je hezká, ale na lezkyni trochu malá, no. Každopádně kup růžovýho Josefa a nevyme
    Re: Péřovka pro holku 15.12.2019 Bundy od Rákosky už jsme měli. Co se týče zpracování tak super, ale nevyhovovaly nám moc střihem (na
      Re: Péřovka pro holku 16.12.2019 Tak u tebe je to jasný, když je péřovka krátká, ale u paní ... já mám zkušenost, že buď je člověk v
        Re: Péřovka pro holku 16.12.2019 Když už tak Michelin… Jsou i štíhle střižený dámský péřovky, ale pokud chceš teplo a volnost pohybu
          Re: Péřovka pro holku 16.12.2019 Péřovky takové té střední třídy, tedy ne expediční můžou holkám hodně pěkně seknout. Minulá péřovka
  Re: Péřovka pro holku 15.12.2019 To planujes lezt na ledech v -20ti ?
    Re: Péřovka pro holku 15.12.2019 Ne, ale na štandu oba klepeme kosu i v mnohem vyšších teplotách. Jsme takový zimozřivý. Jinak samozř
      Re: Péřovka pro holku 15.12.2019 OK. Vim ze to nekdo tak dela, ja to take zkousel. Ale nakonec jsem se na to vysral. Jednak to zralo
        Re: Péřovka pro holku 16.12.2019 Zajo nemá žádný vak na sbalení, žádné kapsy na víc (telefon, permice…) a debilní zip! Střihově však
          Re: Péřovka pro holku 17.12.2019 Jasně RAB je super, materiálově (kvalitní peří je navíc ještě hydrofobizované - na lezení ledů super
            Re: Péřovka pro holku 17.12.2019 Hele to že se ptám po alternativách neznamená že nehledám kvalitu. V outletu naopak máš šanci koupit
              Re: Péřovka pro holku 17.12.2019 A North Face patří mezi nějak kvalitní výrobce? Já ji vždy řadil zhruba tak jako je u nás Husky nebo
            Re: Péřovka pro holku 17.12.2019 Jo a ta rabka vypadá docela pěkně... Nějaký postřehy k ní by jsi měl? Je dost dlouhá? Sedí hubený ho
              Re: Péřovka pro holku 17.12.2019 To je dost individuální. Co znamená dost dlouhá? A co znamená sedí?
  Re: Vaťák pro holku LIDL 16.12.2019 Ber jedině LIDL. Supr střih, supr cena, supr kavalita, supr barva (černá) a supr všechno. Jedině bud
  Re: Péřovka pro holku 17.12.2019 Můžu doporučit péřové bundy Mountain Equipment. Volil bych pokud fakt teplou, tak ME Sigma, pokud un
    Re: Péřovka pro holku 17.12.2019 Řekl bych, že ta sigma je to co sháním. Asi počkám až ji někde seženu tak pod sedm a pak ji vezmu...
      Re: Péřovka pro holku 17.12.2019 Vymazat mezery: outdoorgearlab.com/ topics /clothing- womens/best - down- jacket- womens
  Re: Péřovka pro holku 23.12.2020 Pořídil jste nakonec Zajo? Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s bundou.
    Re: Péřovka pro holku 24.12.2020 Ahoj, zajímavé téma.
také sháním teplou bundu pro přítelkyni. Je hubená a výšky 170cm..máme
Foto dne 12.12.2019 Kaynaklar - Česká republika, to je nějaká nová oblast?
Vypadá dost dobře, kde se v Česku nachází?
  Re: Foto dne 12.12.2019 v Moravském Krasu :-)
    Re: Foto dne 13.12.2019 Anexe? Už to začalo?
      Re: Foto dne 13.12.2019 Alçaklar! Canın cehenneme! Canın cehenneme!
Glockner bivak 11.12.2019 Nezkoušeli jste se někdo dostat na Glockner bivak po trase Lucknerhaus, Studlhutte, Drash-Rinne, slanění Facilides, bivak?
V období březen až květen by měla být cesta na Lucknerhaus snad prohrnutá a Studlhutte otevřena, jako případný záchytný bod.<
  Re: Glockner bivak 11.12.2019 Nezkoušel, ale taky by mě to zajímalo zhlediska nástupu do Mayerlovi rampy. Na bergsteigenu je popis
Alpenverein 10.12.2019 Zdar všem. Má nějaký vliv na pojištění a nebo výhody Alpenvereinu, do které sekce se přihlásím? Innsbruck nebo Edelweiss? Je tam rozdíl v ceně, sice minimální, ale neznám jeho důvod, tak se ptám.
Dík.
FIVE–TEN–STEALTH C4 10.12.2019 Prosím vás, je stealth c4 tvrdší, nebo měkčí směs? Na opravách restday uvádí měkčí. Ale na webu oprav od salticu je uvedeno číslo, které sugeruje nejtvrdší ze všech z výběru. Někdo zkušenosti se stealth c4? Díky.
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 10.12.2019 nevím, jak je to na originál 5.10 - nikdy jsem je neměl, neskutečně mi neseděly - ale zkusil jsem to
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 10.12.2019 Díky za postřeh! Právě o podražení mi jde.
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 10.12.2019 myslim ze tu mekkou smes uz nemaji leta, misto toho davaji onyxx coz je guma jak ze zetoru, hruza, z
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 10.12.2019 Super, díky za info!
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 11.12.2019 Onyxx uz prestavaju davat na lezecky, leziem uz roky v Anasazi Velcro. Kedysi tam bola C4, potom nej
      Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 13.12.2019 vzhledem k tomu, že ten jeden frantík vylezl 9A i bez bot, je to skutečně výhovorka a na botech nezá
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 10.12.2019 Pokud se nepletu, tak na starých 5.10 Team (modrá verze) byla guma Stealth Mystique a ta byla měkká.
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 10.12.2019 Jaká tvrdá guma od triopu ? Jako "cling" ...ty vole já na tom lezu 10 let a vždycky podlep
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 10.12.2019 Třeba je rozdíl mezi origošem a tím co tam dává saltic?
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 11.12.2019 C4 si nechávám podlepovat všechno, v Restday. Za mě super guma.
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 11.12.2019 díky, příště tedy zkusím restday
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 11.12.2019 Jo a prosím tě, zdá se ti spíš měkčí, nebo tvrdší? Třeba v porovnání s vibram edge.
      Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 12.12.2019 Edge jsem na botě neměl. XS grip mi přijde měkčí. Záleží na teplotním určení, žejo. Do zimy lepší mě
        Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 13.12.2019 A sakra, to me jeste nenapadlo. Od vsech lezecek co mam bych mel mit dva pary. Jeden na leto podraze
          Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 13.12.2019 Díky variant i radek za postřehy. Pomohlo.
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 11.12.2019 J lepičkou v 5.10 pracují. Historické Anasazi růžovky (hrozná pata) měly C4, pak byly z zelené - Ony
zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 hoj!
Mel sem zanet loketnich slach, castecne z prezhybovani, castecne po uraze. po 14 dnech klidu a crya to uz jen tak pobolivam,ale shyb ani klik furt neudelam.
No jenze to nebol ve visu... Tak jsem v pokuseni aspon zurive vi
  Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 cus juro, 14 dni je nic, dej tomu aspon mesic bez nejake velke zateze, spis bych se to snazil protah
    Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 jojo, Obcas to chce facku na probrani. Diky! Budu v klidu.
      Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 no jeste je otazka co je vlastne poskozene, jestli upony na predlokti ci upony na horni pazi ci klou
        Re: zatizeni lokte shyby x visy 10.12.2019 hshyboval sem shyboval, secko v cajku, pak sem se dotho lokte mnrte prastil. Trochu to opuchlo,ale s
      Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 Dělej shyby jen na zdravé. Až se dojebe tak to vyměň a tak pořád dokola
        Re: zatizeni lokte shyby x visy 10.12.2019 shyb na jedne uz naveky zustane v risi snu. ale pokus dobry;)
          Re: zatizeni lokte shyby x visy 10.12.2019 neházej flintu do žita. všecko jde když se chce. musíš vědět , že to doopravdy chceš .jestli jich u
          Re: zatizeni lokte shyby x visy 10.12.2019 neházej flintu do žita. všecko jde když se chce. musíš vědět , že to doopravdy chceš .jestli jich u
      Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 jo,chce to klid,nepřepínat to.
  Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 Doporucuju zlaty pravidlo: delej to, co te neboli!
    Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 Soushlas. Chce to mít v záloze nějaké další hobby a občas se na lezení úplně vykašlat a nechat prack
  Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 Doporucuju zlaty pravidlo: delej to, co te neboli!
  Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 byl jsem na tom úplně stejně (bolest a pálení vnitřní strany loktů). skončil jsem se shyby a dál jen
  Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 Zdar, vlastni osvedcena a kdesi davno nactena zkusenost. Sice z jinyho sportu, ale myslim, ze obecne
    Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 zdar poslední týden mega boleli lokty, přepálil sem to na kampusu ... celý týden sem valil obklady,
      Re: zatizeni lokte shyby x visy 09.12.2019 Ale něco jinýho :-D
  Re: zatizeni lokte shyby x visy 11.12.2019 nespechej, nic ti neuteče. klid léčí, nejen psýché
  Re: zatizeni lokte shyby x visy 11.12.2019 proč shybuješ jak praštěnej? shybování z tebe dobrýho lezce neudělá...lez. leda že chceš překonat ka
    Re: zatizeni lokte shyby x visy 11.12.2019 ja uz mam lezecky maximum za sebou. Uz nez posedlsot je to spis hezkej celotelovej sport. Ale bavy,
      Re: zatizeni lokte shyby x visy 11.12.2019 Kua, když už to opakuješ, piš aspoň "baví" :-).
fenomeni překližky- fb lezec 07.12.2019 co říkáte na nový fenomén překližek - internetový lezce? borec přijde do šatny, převlíkne se, sedne na lavičku, položí lezečky, spustí mobil a surfuje. po čvrthodině sjíždění se zvedne a jde na boulder, usadí se doprostřed žíněnky, položí lezečky, vytáhne
  Re: fenomeni překližky- fb lezec 07.12.2019 Tyvole kam to chodis na bouldrovku :-D
  Re: fenomeni překližky- fb lezec 07.12.2019 franta je v miste bouldrovka.. post , ktery staci ke stesti :) btw. pred davnymi casy existovali lez
    Re: fenomeni překližky- fb lezec 07.12.2019 To je Čermák ne? :D
  Re: fenomeni překližky- fb lezec 07.12.2019 a není to jedno? Žít a nechat žít. Já mám třeba multisportku a tak používám stěnu nebo bouldrovku, k
    Re: fenomeni překližky- fb lezec 07.12.2019 ahoj, není mi to jedno. kdyby mi to bylo jedno, tak si z toho nedělám prdel:)
home of
      Re: fenomeni překližky- fb lezec 07.12.2019 případ jsi ty, když máš potřebu řešit co dělají ostatní, možná by jsi měl víc lézt a míň špehovat li
        Re: fenomeni překližky- fb lezec 08.12.2019 to máš pravdu, chytil jsem někde bacila ten den, tak jsem toho taky moc nenalezl, ale případy jako j
          Re: fenomeni překližky- fb lezec 08.12.2019 No bouldru kam chodím je skvělá kavárna a točí výtečny pivko. Holky na recepci pečou skvělý koláčky.
            Re: fenomeni překližky- fb lezec 08.12.2019 Stěna na rande super. Chlap předvede dokonalé pohyby, které jsou příslibem dokonalých pohybů příštíc
          Re: fenomeni překližky- fb lezec 08.12.2019 Provozovat stěnu je byznys. Člověk s permicí co příde, odleze, odejde, neni tak výnosnej, jako člově
            Re: fenomeni překližky- fb lezec 08.12.2019 V elasťákách zjistím délku... rozkoše a jdu bez omáčky na jisto.
  Re: fenomeni překližky- fb lezec 07.12.2019 A co je ti do toho? Je snad někde psáno že na překližce musíš tupě bušit 2 hodiny a pak jít zase dom
    Re: fenomeni překližky- fb lezec 08.12.2019 hele bacha, ja ty 2 hodiny nebusim tupe ale mimoradne inteligentne a fotogenicky.
  Re: fenomeni překližky- fb lezec 07.12.2019 Hele spíš se věnuju Instagramu, Facebook je dost out a lezec ani nezačal bejt in. Navíc víš jak, ten
  Re: fenomeni překližky- fb lezec 08.12.2019 To je fakt docela vtipný vlákno :-) V jaké to žijeme době? Je takový člověk na stěně produkt, oběť a
  Re: fenomeni překližky- fb lezec 10.12.2019 To nemá s lezci nic společného. To je debilita lidí, která se objevuje všude
  Re: fenomeni překližky- fb lezec 11.12.2019 Někteří lidé se na stěnu chodí socializovat. Chápej - jdou mezi živé lidi. Pro mě nepochopitelné.
  Re: fenomeni překližky- fb lezec 11.12.2019 Ty už se asi hodně nudíš, že řešíš takovýhle blbosti...
Finale Ligure 06.12.2019 čau, nemáte někdo tipy na spaní ve Finále? Něco levnýho, klidně venku za křákem zadarmo, jestli se dá? Nebo jsou taliáni na to háklivý? Může být i kemp občas, ale punk is not dead! Díky (termín přes svátky)
  Re: Finale Ligure 06.12.2019 Zkousel jsi airbnb? Nevim jak ve Finale, ale kdyz jsme byli predloni v okoli Valencie, tak par fakt
    Re: Finale Ligure 06.12.2019 máš recht
Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu?? 05.12.2019 Zdar, nevíte něco o nově plánovaném "lezeckém Parku" v Lomu na Chlumu (Srbsko) ? Někdy začátkem května jsem tam viděl nejmenované členy Kareš climbing teamu mlsně se rozhlížet po lomové stěně až se jim pajcry a sbíječky blahem v autě tetelily.
  Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu?? 05.12.2019 Pokud jsme dobře informován, tak jeskyňáři si na ochranářích vymohli, že se tam nové cesty dělat neb
    Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlu 05.12.2019 tak teď ještě aby to někdo řekl kareschovi
      Re: Nový &amp;quot;lezecký park&amp;quot; v lomu 06.12.2019 Abych rozptýlil obavy anonymních pisatelů, tak vás ujišťuji, že to Honza moc dobře ví.
  Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu?? 06.12.2019 Platí tam zákaz stejně jako platil na Kobyle a na Tetíně. Takže to vlastně vůbec nic neznamená. Snad
  Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu?? 06.12.2019 Ještě že nad tím bdi oko neznámého samaritána, fakt dík. Dává mi to naději že ten lom volne zaroste
    Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlu 06.12.2019 Černá skládka těžko, když v lomu jsou dvě z nejvýznamnějších českokraských jeskyň - Srbská a Netopýr
    Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlu 07.12.2019 neznamej je vojin, samaritan je definitoricky pouze milosrdnej.
  Re: Nový "lezecký park" v lomu na Chlumu?? 06.12.2019 Při vyjednávání nových podmínek pro lezení v NPR Karlštejn jsme se na terénní pochůzce s OP domluvil
    Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlu 06.12.2019 ahoj Petře, mám na Tebe otázku: proč se ty vztahy s ochranáři zhoršily? něco neznámého jim přefrnklo
      Re: Nový &amp;quot;lezecký park&amp;quot; v lomu 06.12.2019 Nejspíš se Vojen naštval, že všeho moc škodí :-)
    Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlu 06.12.2019 Nevím jak OP ale NE, padlo od jeskyňářů. Nejdřív jim to nevadilo ale pak se něco zvrtrlo. Kareš, nek
      Re: Nový &amp;quot;lezecký park&amp;quot; v lomu 06.12.2019 jeskyňáři jsou podobná sebranka, akorát to, co dělají v podzemí, není tolik na očích
    Re: Nový &quot;lezecký park&quot; v lomu na Chlu 07.12.2019 Nejdřív "teplákovej démon" Sulke a teď Shybař. Napálí tam 239 niplů bez toho aby se pustil
inzerce 05.12.2019 pan Marek by mohl jit se svou komercni inzerci nekam jinam.
1
...
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
...
2263
FIVE–TEN–STEALTH C4 Prosím vás, je stealth c4 tvrdší, nebo měkčí směs? Na opravách restday uvádí měkčí. Ale na webu oprav od salticu je uvedeno číslo, které sugeruje nejtvrdší ze všech z výběru. Někdo zkušenosti se stealth c4? Díky. 09:22:41 10.12.2019odpovědět
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 nevím, jak je to na originál 5.10 - nikdy jsem je neměl, neskutečně mi neseděly - ale zkusil jsem to stealthem podrazit a nikdy víc
subjektivně stejné a stejně tvrdé jako ta guma od triopu 14:42:44 10.12.2019odpovědět
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 Díky za postřeh! Právě o podražení mi jde. 15:30:56 10.12.2019odpovědět
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 myslim ze tu mekkou smes uz nemaji leta, misto toho davaji onyxx coz je guma jak ze zetoru, hruza, zadny treni. jednou mi tim podlepili miury a byla to hruza, klouzalo to jak svina. ale zase to vydrzelo neskutecne dlouho :) ondra 15:31:57 10.12.2019odpovědět
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 Super, díky za info! 15:44:38 10.12.2019odpovědět
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 Onyxx uz prestavaju davat na lezecky, leziem uz roky v Anasazi Velcro. Kedysi tam bola C4, potom nejake roky Onyxx (tie s hnedou farbou), aj s C4 (tie s fialovou farbou) a teraz novy model zas len hnede s C4. C4 je troska maksia ako Onyxx a lepsia skoro vo vsetkom, okrem vynimiek - pri lezeni v lete, ked je horko, tak C4 strielala a Onyxx trosku viac vydrzala. Niekto tu povedal, ze zla guma alebo konstrukcne zastarale lezky, ale lezu v nich ludia aj 8C bouldre a 9a cesty, takze asi je to skor vyhovorka a malo natrenovane. 23:05:38 11.12.2019odpovědět
      Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 vzhledem k tomu, že ten jeden frantík vylezl 9A i bez bot, je to skutečně výhovorka a na botech nezáleží. ale každému sedí něco jiného, někdo se necítí ve five tenech, jiný nepodráží jinak než gumou od salticu, jiný přísahá jen na vibram
tak tu neurážej, lidi tu píšou vlastní zkušenosti, nikdo krom tebe si tu nemyslí, že má absoultní pravdu 10:09:45 13.12.2019odpovědět
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 Pokud se nepletu, tak na starých 5.10 Team (modrá verze) byla guma Stealth Mystique a ta byla měkká. Stealth C4 by měla být spíše tvrdší směs, těď mám 5.10 Hiangle a je tam C4. Za mě je to ale perfektní guma a jsem s ní spokojenější než s gumou od Vibramu. Ale tísíc lidí, tisíc nazorů. Tomáš 18:52:41 10.12.2019odpovědět
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 Jaká tvrdá guma od triopu ? Jako "cling" ...ty vole já na tom lezu 10 let a vždycky podlepuju jen cling .. a to lezu většinou písky johny 19:47:56 10.12.2019odpovědět
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 Třeba je rozdíl mezi origošem a tím co tam dává saltic? 23:13:40 10.12.2019odpovědět
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 C4 si nechávám podlepovat všechno, v Restday. Za mě super guma. Variant 09:38:53 11.12.2019odpovědět
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 díky, příště tedy zkusím restday 10:38:49 11.12.2019odpovědět
    Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 Jo a prosím tě, zdá se ti spíš měkčí, nebo tvrdší? Třeba v porovnání s vibram edge. 10:40:17 11.12.2019odpovědět
      Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 Edge jsem na botě neměl. XS grip mi přijde měkčí. Záleží na teplotním určení, žejo. Do zimy lepší měkčí směs, na léto tvrdší. Variant 08:42:55 12.12.2019odpovědět
        Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 A sakra, to me jeste nenapadlo. Od vsech lezecek co mam bych mel mit dva pary. Jeden na leto podrazeny s XS Edge a druhy na zimu s podrazenim XS Grip 2 :D N Hele, jestli hledas mekkou smes, ja myslim ze ta XS Grip 2 je super. Mam ji na obou botach na ostre pokusy (Scarpa Boostic S - vapno + zula a Scarpa Furia - pisek). Na krokovacich botach a botach na umelku (Scarpa Instinct VS a Ocun Diamond) mam XS Edge aby trochu dyl vydrzely. Takhle mi to prijde idealni. Radek 09:31:20 13.12.2019odpovědět
          Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 Díky variant i radek za postřehy. Pomohlo. 13:16:05 13.12.2019odpovědět
  Re: FIVE–TEN–STEALTH C4 J lepičkou v 5.10 pracují. Historické Anasazi růžovky (hrozná pata) měly C4, pak byly z zelené - Onyx a bílé C4, nyní opět růžovky a opět C4.
Pro mě dobrá lepička (dobré tření i životnost), ale hodně překonaná konstrukce bot. Ale mají výhodu pro nevýkonostní lezení, jsou dost pohodlné. 10:59:23 11.12.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: