LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230750 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Foto dne - Policejní čórka 6+23.02.2020
Ti nejlepší lezou přes tento balkonový schod stoupnutím přes chodidlo, další využijí koleno a nedostižní, jako já, lezou tento schod nasednutím bokem levou hýždí, pozvednutím obou chodidel na schod a prostým pozor!vztyk! s přidržením se dosáhnou na další
 Re: Foto dne - Policejní čórka 6+24.02.2020
Ano, vyuziti hyzdi pri stenovem lezeni je znakem opravdoveho mistra. V komine to umi kazdej vul ale
  Re: Foto dne - Policejní čórka 6+24.02.2020
případně jistí členové klajmbing teamu to ushybují

 gruzie23.02.2020
Ahoj shanim info ohledne moznosti skialpu v okoli mestie. Fotek na netu je hromada, ale konkretnich informaci delikatne malo. Nasel jsem pruvodce pokoli Gudauri, ale o Mestii zatim nic. Diky
 Re: gruzie24.02.2020
Doporučuju valit až nahoru na Ušguli. Bývá to sjízdný autem 4x4.

 Trénink Po nemoci20.02.2020
Ahoj lezci jak intenzivne a kdy začínáte trénovat po nemoci například po 14 denní chřipce? Co se vám osvědčilo? bouldruju cca 3 až 4x týdně a mám zkušenost že jsem to ze začátku přepálil a viroza se vracela a do toho velká únava Díky za názory a postrehy.
 Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
Je to jedno, trénuj, jak chceš, pokud na to nebude tělo připraveno, tak tě stejně nikam nepustí. Bud
  Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
tréning sportovního lezce se z hlediska lékařského (z hlediska vhodnosti tréningu po nemoci) příliš
  Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
diky za nazor.
 Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
tak nevím, chřipka bývá na týden.

podle toho, co popisuješ mi to připomíná dva kámoše
  Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
zrovna lezim s horečkama. predpokladam tyden nemoc dalsi tyden zotavení a 3 tyden uz začnu lehčeji t
   Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
opakuju - vyšetřili tě na boreliozu? nebo jinou sračku od klíšťat
  Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
to virózička je na týden i s rekonvalescencí. skutečná chřipka nebo férová flu-like viróza může být
   Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
presne tak
   Re: Trénink Po nemoci21.02.2020
mám to jinak: první den cítím, že něco není v pořádku, druhý den je mi blbě, večer umírám se čtyřicí
    Re: Trénink Po nemoci21.02.2020
ano, lidově se tomu chřipka skutečně říká, a ten dochtor to laikovi řekne, aby ho nemátl. ale chřipk
 Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
já jakožto starej hypochondr s tím mám zkušenosti. začnu trénovat jak už se cítím líp a zezačátku je
 Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
je to jinej sport, ale v behani se mi osvedcilo: po uplnem uzdraveni, 1den nemoci = 1 den lehciho tr
  Re: Trénink Po nemoci22.02.2020
Kolik dní zvýšená teplota, tolik dní odpočinek, pak lehký záběr a uvidíš co Ti tělo řekne
  Re: Trénink Po nemoci22.02.2020
Kolik dní zvýšená teplota, tolik dní odpočinek, pak lehký záběr a uvidíš co Ti tělo řekne

 Bolestivé klouby na chodidle18.02.2020
Ahoj, mám tendenci k tzv. vbočenému palci, snažím se to řešít barefoot obuví, což pomáhá na klasické chození, ale samozřejmě lezečky na to nejsou zrovna to pravé. Vyzkoušela jsem jich už docela hodně a nemůžu najít tu správnou kombinaci tvaru a tvrdosti.
 Re: Bolestivé klouby na chodidle19.02.2020
mam to same. na kratke cesty a pisek pouzivam mekke (futua/genius), na delsi trochu tvrdsi ocun ozon
  Re: Bolestivé klouby na chodidle19.02.2020
jo a kamos co ma extremne vybocene palce pouziva jen a pouze LS mythosy, ze pry sou jedine ktere na
   Re: Bolestivé klouby na chodidle19.02.2020
Já v mythosech lezla právě docela dlouho, ale pak jsem zjistila, že jak jsou do špičky, tak mi to to
 Re: Bolestivé klouby na chodidle19.02.2020
kombinování lezaček a barefoot bot je nejlepší cesta jak si úplně rozložit nohu... ale kdo chce kam
  Re: Bolestivé klouby na chodidle19.02.2020
Souhlas. Malá bota - lezečka chodidlo jistě poškozuje (podívej se na staré lezce). Barefoot bota pro
   Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
jenže oni v těch velkých botách lezou spáry
    Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
Spáry, rajbasy i stěny :)
    Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
a pak prijedou anglicani a ta sparova sedmBecka prezentuji jako 5.12
   Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
Uf, to je zase řeč jak rozprávka. ptám se na lezečky a dozvím se spoustu věcí o barefootech, kvalitě
    Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
zkus i ty ozony
    Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
Posledních x let používám Phat Maky od Triopu a sedí mi bezvadně. Pravdou je, že mým bolavým palcům
     Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
Na ty jsem zrovna teď koukala. A držej tvar i po delší době? Já mám teď Triop Rap, kde mi vyhovuje r
      Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
propocené lezečky se protáčejí, píšu to pořád - fusekle, fusekle, fusekle. je to hnus, ale praktický
      Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
Mám už snad šestý pár a nemám s tím vůbec problém. A nevím o tom, že by si někdo kolem stěžoval. Sam

 Příliš velké lezečky?17.02.2020
Před 3 měsíci jsem začal chodit na boulder a po chvíli si koupil lezečky Ocún Crest LU. Přestože jsem bral o 1,5 velikosti menší, z hodně těsných bot se teď po čase staly takové, ve kterých mám po zahřátí a zapocení dost volného místa a začínám mít problé
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Boty nezmenšíš, jediné co můžeš zkusit třeba tenkou ponožku.
Na bouldrech cca 6A je to v cel
  Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Castecne to resi 2 reminky a suchac vzadu na pate.
  Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Kravina.
   Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Milé P. můžeš mi osvětlit v čem?

1. Lezečku nezmenšíš, to je fakt můžeš zkusit víc st
    Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
K tvým bodům

1. Proč tyhle obezličky tedy dělat? Proč prostě nevyměnit botu, která mu
     Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
ještě hodně vody uplyne a hodně peněz utratí, než zjistí, které jsou ty "nejlepší možný lezečky
      Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Svatá pravda, přesně tak.
     Re: Příliš velké lezečky?21.02.2020
Komu smrdej haksny musi lezt v ponozkach
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Kup si další, ostřejší. Tydle doděláš když tě budou ty ostřejší štvát... Ty ostřejší vybírej s igeli
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
v 6a nejsou malé stupy. vezmi si ponožky - vyplní se ti bota a nebudou ti vlhnout potem, tudíž se ne
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Schovej je do skrine a kup mensi a kvalitní. Nema smysl kazit si techniku spatnyma botama. Boty Ti m
  Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
nemyslet vážně
   Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Vysvětli mi prosím, proč jsem debil a moje rady nedávají smysl. Špatný boty srazí jakéhokoliv lezce
   Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
6A boulder už je prostě lezení. Tam už může skutečně jít i o stupy. Pokud to neakceptuješ, tak lezeš
    Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
ale vždyť JZed přece píše, že leze na překližce
     Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
V klidu, neni nic špatnýho na tom, že se vyjadřují i lidi, kteří nemají co říct...věřím že JZed si d
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Díky, za konstruktivní komentáře. Vyjma pár chudáků, co si tady asi léčí své problémy. Jinak tady ji
  Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
jdi do převisů
  Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Normální to není. Máš správnej pocit. Klidně napiš na mejl, poradím, co budu umět.
  Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Také radím jít do menších. V zásadě si tyhle můžeš nechat třeba někam do vícedélek :-) Nebo snad je
  Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Zajímavá diskuze... S dovolením připojím pár svých poznatků :-) Lezečky Ocún prodávám a nabyl jsem d
   Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Do bigwallu bude mít Mythosy ne kvůli sednutí a jejich "výkonnosti", ale pro pohodlnost. L
   Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Lezečky Ocún nejsou menší než Lasportiva (dokonce to svým tvrzením dokazuješ).

Ocún m
   Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Jestli prodáváš lezačky, tak určitě víš že syntetický lezky (jako třeba spousta bot zrovna od Ocunu)
    Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Vždyť na to také ve svém příspěvku poukazuji, že ty boty ze syntetiky (Ocún) povolí méně, než třeba
     Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Jsem si vědom, že ty Crest neodpovídají přesně mému tvaru, kdy mám palec o trochu delší než další dv
      Re: Příliš velké lezečky?23.02.2020
U lezeček mnoho lezců zjistí, že má různě velké nohy. Nic zvláštního.

Kup si Ocún Ozo
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Díky, za konstruktivní komentáře. Vyjma pár chudáků, co si tady asi léčí své problémy. Jinak tady ji
  Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Strávil jsem na skalách pětatřicet let a celou dobu jsem experimentoval s botama a jejich velikostí.
   Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
leze tři měsíce a jen na umělce. jasně že v budoucnu bude mít víc párů, ale teď jsou prostě nejlevně
    Re: Příliš velké lezečky?23.02.2020
Určitě záleží na tom co lezeš a jaké máš cíle. Doporučit každému si koupit jedny kotníkové lezečky a
     Re: Příliš velké lezečky?24.02.2020
nic jsem nedoporučil, jen reagoval na předešlý vzkaz, že nutně potřebuje jedny tvrdé, jedny měkké, j
 evangelium zmenšení lezeček18.02.2020
třeba to někdo nahoře už zmínil, ale pokud ne, věz, že v restday lezečky zmenšujou na požádání zcela
  zmenšení prostoru v lezečce18.02.2020
Při lezení frontální částí lezečky si ustřihni kus silnějšího filce a při obouvání ho dej za patu. N
   Re: zmenšení prostoru v lezečce20.02.2020
Ještě lepší tlustý pružný ponožky a na nich ustřihnout celou špičku. Držej polohu na noze.
    Re: zmenšení prostoru v lezečce22.02.2020
Ne ne! Lepší je brambora dozadu a svačinovej ubrousek dopředu. Určitě. Mám s tím víc jak 30 leté zku
 Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
jdu jen tak okolo, vůbec tomu nerozumím, těžkou cestu a ni boulfer jsem nikdy nevylezl, ale co máte
 zmenšení lezeček v restday21.02.2020
nech si lezečky zmenšit, dělají to zadarmo.
  Re: zmenšení lezeček v restday21.02.2020
Apropo Restday Zlín aktuální dodací lhůta 2 měsíce
 Re: Příliš velké lezečky?01.10.2020
Ahoj, taky sháním lezečky, nemám sice problém s tím, že bych si koupil moc velké, zatím řeším to, ja

 Zápěstí13.02.2020
Ahoj, asi dva roky zpátky jsem si na skále nějak blbě vytočil ruku v zápěstí, od té doby mám intervaly kdy je zápěstí naprosto v pohodě a intervaly kdy zlobí. Zlobí tak, že při zatížení v ohnutí ať už dopředu/dozadu/na stranu bolí, bolí je zápěstí, nikam
 Re: Zápěstí13.02.2020
Mám to podobně, v poslední době když něco začne bolet, tak to bolí třeba půl roku. Ještě přednedávne
 Re: Zápěstí13.02.2020
Klik na pesti te taky boli nebo ten je v pohode?
  Re: Zápěstí14.02.2020
Na pěstech je to v pohodě
  Re: Zápěstí14.02.2020
Na pěstech je to v pohodě
   Re: Zápěstí14.02.2020
Tak to jsem měl taky, alespoň u mě rtg nic neukazalalo, ortoped taky říkal, že se s tím nedá nic moc
    Re: Zápěstí17.02.2020
ortopedi ktori v takychto pripadoch skoncia pri rtg ktore nic nepreukazalo mi pridu smutni... to uz
     Re: Zápěstí17.02.2020
este dodam: to nam zdravie pacienta nestoji za to, aby sme sa s tym zaoberali o trochu viac?
     Re: Zápěstí17.02.2020
No, ale on měl pravdu, cca za další dva týdny po tom to přešlo, předtím jsem to měl něco přes měsíc
 Re: Zápěstí14.02.2020
V zápěstí je 6 malých kůstek, když se některá trochu pohne, tak to pak může zlobit.
Zkus fyzi
  Re: Zápěstí16.02.2020
Ony to nemusí být jen kůstky, co může být v nepořádku, v zápěstí je spousta jiných věcí, jak už se p
 Re: Zápěstí14.02.2020
Nevím, jestli je to konkrétně pro tebe dobré, ale mně jako rehabilitace dává smysle něco na tento zp
 Re: Zápěstí14.02.2020
Chápu, že se pro sebe snažíš si získat nějakou radu, a třeba i nějakou dobrou dostaneš, nicméně:
  Re: Zápěstí16.02.2020
... alebo ruská ruleta.
   Re: Zápěstí16.02.2020
dramatický doplnění, ale výstižný, dík :-)

 Zápěstí13.02.2020
Ahoj, asi dva roky zpátky jsem si na skále nějak blbě vytočil ruku v zápěstí, od té doby mám intervaly kdy je zápěstí naprosto v pohodě a intervaly kdy zlobí. Zlobí tak, že při zatížení v ohnutí ať už dopředu/dozadu/na stranu bolí, bolí je zápěstí, nikam

 Vyšel nový AO 51/2 a lezec mlčí :-(12.02.2020
Vyšel nový AO 51/2 a lezec mlčí :-(. Je mi smutno.
 Re: Vyšel nový AO 51/2 a lezec mlčí :-(13.02.2020
Vždyť to je v druhým sloupečku ...

 hledam lyži - Totes Gebirge11.02.2020
Ahoj, v Toteskách cestou na Toter Mann mně ujela lyže směrem k Dumlerhutte. Prosím o info, kdyby jí někdo našel. Odměna jistá.

Dynastar Cham 97- green/blue + Marker Kingpin + skin G3.

Děkuji, Petr +420 608 216 182
 Re: hledam lyži - Totes Gebirge11.02.2020
No, spíš bys měl odměnit tu tvoji nečinnou jen a jen přihlížející skupinu 10 skialpinistů a 5 skibor
  Re: hledam lyži - Totes Gebirge11.02.2020
Asi to bylo někde hřebenovou cestou na Speikwiese u lyž. střediska :severní tato:
  Re: hledam lyži - Totes Gebirge11.02.2020
Asi to bylo někde hřebenovou cestou na Speikwiese u lyž. střediska :severní tato:
  Re: hledam lyži - Totes Gebirge12.02.2020
Borce jsem videl sjizdet pozdeji na jedne lyzi.
Fotky by byly zajimave, hodne zajimave.
   Re: hledam lyži - Totes Gebirge12.02.2020
nekam to nahrej. Min petan2 bude mit hezkou vzpominku.
    Re: hledam lyži - Totes Gebirge13.02.2020
Petanovi to prece muze poslat. Slintat nad tim nebudes, ty zvedaffko.
 Re: hledam lyži - Totes Gebirge18.02.2020
Ahoj,ja jsem sledoval tvoji sebevrazdu v primem prenosu z Rotewandu...skvely zazitek a zkusenost vid
  Re: hledam lyži - Totes Gebirge18.02.2020
Každej se může zabít jak chce, tak mu to přej

 ledy ve Fatrách11.02.2020
Ahoj, poradil byste mi někdo lezení ledů na Malé Fatře nebo Velké Fatře - kromě Kralovan? Dají se třeba lézt Janošikové diery, Šutovský vodopád...?Dík
 Re: ledy ve Fatrách11.02.2020
Možnosti jsou velmi omezené, kromě lomů se téměř nikde oficiálně nemůže.
Napiš do googlu malá
  Re: ledy ve Fatrách11.02.2020
F. Horolezectvo a skalolezectvo na území národného parku
1. Obšívanka - lokality: Veľká Sokol
 Re: ledy ve Fatrách11.02.2020
Najdi si Návštevný poriadok NP Malá Fatra, tam jsou vypsané lokality, kde je povolené lezení, jak v

1   ...   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 ledy ve Fatrách
Ahoj, poradil byste mi někdo lezení ledů na Malé Fatře nebo Velké Fatře - kromě Kralovan? Dají se třeba lézt Janošikové diery, Šutovský vodopád...?Dík
Marketa09:43:57 11.02.2020
odpovědět 
 Re: ledy ve Fatrách
Možnosti jsou velmi omezené, kromě lomů se téměř nikde oficiálně nemůže.
Napiš do googlu malá (velká) fatra lezenie ladov a zkoumej. Něco najdeš.
Na stránkách hzs, pak najdeš, že podmínky jsou momentálně dost mizerné: https://www.hzs.sk/podmienky-na-horach/
Krtek12:29:03 11.02.2020
odpovědět 
  Re: ledy ve Fatrách
F. Horolezectvo a skalolezectvo na území národného parku
1. Obšívanka - lokality: Veľká Sokolia veža, Malá Sokolia veža - okrem obdobia od 1.marca do 15.júna
2. Tiesňavy - lokalita: Mních - okrem obdobia od 1. marca do 15. júna
3. Dolné Diery - lokalita: Fajky
4. Belské skaly - lokalita vo vyústení Belskej doliny
5. dolina Bystrička (bývalý lom)
Krtek15:03:21 11.02.2020
odpovědět 
 Re: ledy ve Fatrách
Najdi si Návštevný poriadok NP Malá Fatra, tam jsou vypsané lokality, kde je povolené lezení, jak v létě, tak v zimě. Ale aktuální podmínky jsou mizerné.
vonkreuz14:26:20 11.02.2020
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi