LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
33. 10255
Bouldry:
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
33.Stadtherrová 9550
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230733 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Foto dne - Policejní čórka 6+23.02.2020
Ti nejlepší lezou přes tento balkonový schod stoupnutím přes chodidlo, další využijí koleno a nedostižní, jako já, lezou tento schod nasednutím bokem levou hýždí, pozvednutím obou chodidel na schod a prostým pozor!vztyk! s přidržením se dosáhnou na další
 Re: Foto dne - Policejní čórka 6+24.02.2020
Ano, vyuziti hyzdi pri stenovem lezeni je znakem opravdoveho mistra. V komine to umi kazdej vul ale
  Re: Foto dne - Policejní čórka 6+24.02.2020
případně jistí členové klajmbing teamu to ushybují

 gruzie23.02.2020
Ahoj shanim info ohledne moznosti skialpu v okoli mestie. Fotek na netu je hromada, ale konkretnich informaci delikatne malo. Nasel jsem pruvodce pokoli Gudauri, ale o Mestii zatim nic. Diky
 Re: gruzie24.02.2020
Doporučuju valit až nahoru na Ušguli. Bývá to sjízdný autem 4x4.

 Trénink Po nemoci20.02.2020
Ahoj lezci jak intenzivne a kdy začínáte trénovat po nemoci například po 14 denní chřipce? Co se vám osvědčilo? bouldruju cca 3 až 4x týdně a mám zkušenost že jsem to ze začátku přepálil a viroza se vracela a do toho velká únava Díky za názory a postrehy.
 Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
Je to jedno, trénuj, jak chceš, pokud na to nebude tělo připraveno, tak tě stejně nikam nepustí. Bud
  Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
tréning sportovního lezce se z hlediska lékařského (z hlediska vhodnosti tréningu po nemoci) příliš
  Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
diky za nazor.
 Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
tak nevím, chřipka bývá na týden.

podle toho, co popisuješ mi to připomíná dva kámoše
  Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
zrovna lezim s horečkama. predpokladam tyden nemoc dalsi tyden zotavení a 3 tyden uz začnu lehčeji t
   Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
opakuju - vyšetřili tě na boreliozu? nebo jinou sračku od klíšťat
  Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
to virózička je na týden i s rekonvalescencí. skutečná chřipka nebo férová flu-like viróza může být
   Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
presne tak
   Re: Trénink Po nemoci21.02.2020
mám to jinak: první den cítím, že něco není v pořádku, druhý den je mi blbě, večer umírám se čtyřicí
    Re: Trénink Po nemoci21.02.2020
ano, lidově se tomu chřipka skutečně říká, a ten dochtor to laikovi řekne, aby ho nemátl. ale chřipk
 Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
já jakožto starej hypochondr s tím mám zkušenosti. začnu trénovat jak už se cítím líp a zezačátku je
 Re: Trénink Po nemoci20.02.2020
je to jinej sport, ale v behani se mi osvedcilo: po uplnem uzdraveni, 1den nemoci = 1 den lehciho tr
  Re: Trénink Po nemoci22.02.2020
Kolik dní zvýšená teplota, tolik dní odpočinek, pak lehký záběr a uvidíš co Ti tělo řekne
  Re: Trénink Po nemoci22.02.2020
Kolik dní zvýšená teplota, tolik dní odpočinek, pak lehký záběr a uvidíš co Ti tělo řekne

 Bolestivé klouby na chodidle18.02.2020
Ahoj, mám tendenci k tzv. vbočenému palci, snažím se to řešít barefoot obuví, což pomáhá na klasické chození, ale samozřejmě lezečky na to nejsou zrovna to pravé. Vyzkoušela jsem jich už docela hodně a nemůžu najít tu správnou kombinaci tvaru a tvrdosti.
 Re: Bolestivé klouby na chodidle19.02.2020
mam to same. na kratke cesty a pisek pouzivam mekke (futua/genius), na delsi trochu tvrdsi ocun ozon
  Re: Bolestivé klouby na chodidle19.02.2020
jo a kamos co ma extremne vybocene palce pouziva jen a pouze LS mythosy, ze pry sou jedine ktere na
   Re: Bolestivé klouby na chodidle19.02.2020
Já v mythosech lezla právě docela dlouho, ale pak jsem zjistila, že jak jsou do špičky, tak mi to to
 Re: Bolestivé klouby na chodidle19.02.2020
kombinování lezaček a barefoot bot je nejlepší cesta jak si úplně rozložit nohu... ale kdo chce kam
  Re: Bolestivé klouby na chodidle19.02.2020
Souhlas. Malá bota - lezečka chodidlo jistě poškozuje (podívej se na staré lezce). Barefoot bota pro
   Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
jenže oni v těch velkých botách lezou spáry
    Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
Spáry, rajbasy i stěny :)
    Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
a pak prijedou anglicani a ta sparova sedmBecka prezentuji jako 5.12
   Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
Uf, to je zase řeč jak rozprávka. ptám se na lezečky a dozvím se spoustu věcí o barefootech, kvalitě
    Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
zkus i ty ozony
    Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
Posledních x let používám Phat Maky od Triopu a sedí mi bezvadně. Pravdou je, že mým bolavým palcům
     Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
Na ty jsem zrovna teď koukala. A držej tvar i po delší době? Já mám teď Triop Rap, kde mi vyhovuje r
      Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
propocené lezečky se protáčejí, píšu to pořád - fusekle, fusekle, fusekle. je to hnus, ale praktický
      Re: Bolestivé klouby na chodidle20.02.2020
Mám už snad šestý pár a nemám s tím vůbec problém. A nevím o tom, že by si někdo kolem stěžoval. Sam

 Příliš velké lezečky?17.02.2020
Před 3 měsíci jsem začal chodit na boulder a po chvíli si koupil lezečky Ocún Crest LU. Přestože jsem bral o 1,5 velikosti menší, z hodně těsných bot se teď po čase staly takové, ve kterých mám po zahřátí a zapocení dost volného místa a začínám mít problé
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Boty nezmenšíš, jediné co můžeš zkusit třeba tenkou ponožku.
Na bouldrech cca 6A je to v cel
  Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Castecne to resi 2 reminky a suchac vzadu na pate.
  Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Kravina.
   Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Milé P. můžeš mi osvětlit v čem?

1. Lezečku nezmenšíš, to je fakt můžeš zkusit víc st
    Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
K tvým bodům

1. Proč tyhle obezličky tedy dělat? Proč prostě nevyměnit botu, která mu
     Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
ještě hodně vody uplyne a hodně peněz utratí, než zjistí, které jsou ty "nejlepší možný lezečky
      Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Svatá pravda, přesně tak.
     Re: Příliš velké lezečky?21.02.2020
Komu smrdej haksny musi lezt v ponozkach
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Kup si další, ostřejší. Tydle doděláš když tě budou ty ostřejší štvát... Ty ostřejší vybírej s igeli
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
v 6a nejsou malé stupy. vezmi si ponožky - vyplní se ti bota a nebudou ti vlhnout potem, tudíž se ne
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Schovej je do skrine a kup mensi a kvalitní. Nema smysl kazit si techniku spatnyma botama. Boty Ti m
  Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
nemyslet vážně
   Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Vysvětli mi prosím, proč jsem debil a moje rady nedávají smysl. Špatný boty srazí jakéhokoliv lezce
   Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
6A boulder už je prostě lezení. Tam už může skutečně jít i o stupy. Pokud to neakceptuješ, tak lezeš
    Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
ale vždyť JZed přece píše, že leze na překližce
     Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
V klidu, neni nic špatnýho na tom, že se vyjadřují i lidi, kteří nemají co říct...věřím že JZed si d
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Díky, za konstruktivní komentáře. Vyjma pár chudáků, co si tady asi léčí své problémy. Jinak tady ji
  Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
jdi do převisů
  Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Normální to není. Máš správnej pocit. Klidně napiš na mejl, poradím, co budu umět.
  Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Také radím jít do menších. V zásadě si tyhle můžeš nechat třeba někam do vícedélek :-) Nebo snad je
  Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Zajímavá diskuze... S dovolením připojím pár svých poznatků :-) Lezečky Ocún prodávám a nabyl jsem d
   Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Do bigwallu bude mít Mythosy ne kvůli sednutí a jejich "výkonnosti", ale pro pohodlnost. L
   Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Lezečky Ocún nejsou menší než Lasportiva (dokonce to svým tvrzením dokazuješ).

Ocún m
   Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Jestli prodáváš lezačky, tak určitě víš že syntetický lezky (jako třeba spousta bot zrovna od Ocunu)
    Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Vždyť na to také ve svém příspěvku poukazuji, že ty boty ze syntetiky (Ocún) povolí méně, než třeba
     Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Jsem si vědom, že ty Crest neodpovídají přesně mému tvaru, kdy mám palec o trochu delší než další dv
      Re: Příliš velké lezečky?23.02.2020
U lezeček mnoho lezců zjistí, že má různě velké nohy. Nic zvláštního.

Kup si Ocún Ozo
 Re: Příliš velké lezečky?17.02.2020
Díky, za konstruktivní komentáře. Vyjma pár chudáků, co si tady asi léčí své problémy. Jinak tady ji
  Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
Strávil jsem na skalách pětatřicet let a celou dobu jsem experimentoval s botama a jejich velikostí.
   Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
leze tři měsíce a jen na umělce. jasně že v budoucnu bude mít víc párů, ale teď jsou prostě nejlevně
    Re: Příliš velké lezečky?23.02.2020
Určitě záleží na tom co lezeš a jaké máš cíle. Doporučit každému si koupit jedny kotníkové lezečky a
     Re: Příliš velké lezečky?24.02.2020
nic jsem nedoporučil, jen reagoval na předešlý vzkaz, že nutně potřebuje jedny tvrdé, jedny měkké, j
 evangelium zmenšení lezeček18.02.2020
třeba to někdo nahoře už zmínil, ale pokud ne, věz, že v restday lezečky zmenšujou na požádání zcela
  zmenšení prostoru v lezečce18.02.2020
Při lezení frontální částí lezečky si ustřihni kus silnějšího filce a při obouvání ho dej za patu. N
   Re: zmenšení prostoru v lezečce20.02.2020
Ještě lepší tlustý pružný ponožky a na nich ustřihnout celou špičku. Držej polohu na noze.
    Re: zmenšení prostoru v lezečce22.02.2020
Ne ne! Lepší je brambora dozadu a svačinovej ubrousek dopředu. Určitě. Mám s tím víc jak 30 leté zku
 Re: Příliš velké lezečky?18.02.2020
jdu jen tak okolo, vůbec tomu nerozumím, těžkou cestu a ni boulfer jsem nikdy nevylezl, ale co máte
 zmenšení lezeček v restday21.02.2020
nech si lezečky zmenšit, dělají to zadarmo.
  Re: zmenšení lezeček v restday21.02.2020
Apropo Restday Zlín aktuální dodací lhůta 2 měsíce
 Re: Příliš velké lezečky?01.10.2020
Ahoj, taky sháním lezečky, nemám sice problém s tím, že bych si koupil moc velké, zatím řeším to, ja

 Zápěstí13.02.2020
Ahoj, asi dva roky zpátky jsem si na skále nějak blbě vytočil ruku v zápěstí, od té doby mám intervaly kdy je zápěstí naprosto v pohodě a intervaly kdy zlobí. Zlobí tak, že při zatížení v ohnutí ať už dopředu/dozadu/na stranu bolí, bolí je zápěstí, nikam
 Re: Zápěstí13.02.2020
Mám to podobně, v poslední době když něco začne bolet, tak to bolí třeba půl roku. Ještě přednedávne
 Re: Zápěstí13.02.2020
Klik na pesti te taky boli nebo ten je v pohode?
  Re: Zápěstí14.02.2020
Na pěstech je to v pohodě
  Re: Zápěstí14.02.2020
Na pěstech je to v pohodě
   Re: Zápěstí14.02.2020
Tak to jsem měl taky, alespoň u mě rtg nic neukazalalo, ortoped taky říkal, že se s tím nedá nic moc
    Re: Zápěstí17.02.2020
ortopedi ktori v takychto pripadoch skoncia pri rtg ktore nic nepreukazalo mi pridu smutni... to uz
     Re: Zápěstí17.02.2020
este dodam: to nam zdravie pacienta nestoji za to, aby sme sa s tym zaoberali o trochu viac?
     Re: Zápěstí17.02.2020
No, ale on měl pravdu, cca za další dva týdny po tom to přešlo, předtím jsem to měl něco přes měsíc
 Re: Zápěstí14.02.2020
V zápěstí je 6 malých kůstek, když se některá trochu pohne, tak to pak může zlobit.
Zkus fyzi
  Re: Zápěstí16.02.2020
Ony to nemusí být jen kůstky, co může být v nepořádku, v zápěstí je spousta jiných věcí, jak už se p
 Re: Zápěstí14.02.2020
Nevím, jestli je to konkrétně pro tebe dobré, ale mně jako rehabilitace dává smysle něco na tento zp
 Re: Zápěstí14.02.2020
Chápu, že se pro sebe snažíš si získat nějakou radu, a třeba i nějakou dobrou dostaneš, nicméně:
  Re: Zápěstí16.02.2020
... alebo ruská ruleta.
   Re: Zápěstí16.02.2020
dramatický doplnění, ale výstižný, dík :-)

 Zápěstí13.02.2020
Ahoj, asi dva roky zpátky jsem si na skále nějak blbě vytočil ruku v zápěstí, od té doby mám intervaly kdy je zápěstí naprosto v pohodě a intervaly kdy zlobí. Zlobí tak, že při zatížení v ohnutí ať už dopředu/dozadu/na stranu bolí, bolí je zápěstí, nikam

 Vyšel nový AO 51/2 a lezec mlčí :-(12.02.2020
Vyšel nový AO 51/2 a lezec mlčí :-(. Je mi smutno.
 Re: Vyšel nový AO 51/2 a lezec mlčí :-(13.02.2020
Vždyť to je v druhým sloupečku ...

 hledam lyži - Totes Gebirge11.02.2020
Ahoj, v Toteskách cestou na Toter Mann mně ujela lyže směrem k Dumlerhutte. Prosím o info, kdyby jí někdo našel. Odměna jistá.

Dynastar Cham 97- green/blue + Marker Kingpin + skin G3.

Děkuji, Petr +420 608 216 182
 Re: hledam lyži - Totes Gebirge11.02.2020
No, spíš bys měl odměnit tu tvoji nečinnou jen a jen přihlížející skupinu 10 skialpinistů a 5 skibor
  Re: hledam lyži - Totes Gebirge11.02.2020
Asi to bylo někde hřebenovou cestou na Speikwiese u lyž. střediska :severní tato:
  Re: hledam lyži - Totes Gebirge11.02.2020
Asi to bylo někde hřebenovou cestou na Speikwiese u lyž. střediska :severní tato:
  Re: hledam lyži - Totes Gebirge12.02.2020
Borce jsem videl sjizdet pozdeji na jedne lyzi.
Fotky by byly zajimave, hodne zajimave.
   Re: hledam lyži - Totes Gebirge12.02.2020
nekam to nahrej. Min petan2 bude mit hezkou vzpominku.
    Re: hledam lyži - Totes Gebirge13.02.2020
Petanovi to prece muze poslat. Slintat nad tim nebudes, ty zvedaffko.
 Re: hledam lyži - Totes Gebirge18.02.2020
Ahoj,ja jsem sledoval tvoji sebevrazdu v primem prenosu z Rotewandu...skvely zazitek a zkusenost vid
  Re: hledam lyži - Totes Gebirge18.02.2020
Každej se může zabít jak chce, tak mu to přej

 ledy ve Fatrách11.02.2020
Ahoj, poradil byste mi někdo lezení ledů na Malé Fatře nebo Velké Fatře - kromě Kralovan? Dají se třeba lézt Janošikové diery, Šutovský vodopád...?Dík
 Re: ledy ve Fatrách11.02.2020
Možnosti jsou velmi omezené, kromě lomů se téměř nikde oficiálně nemůže.
Napiš do googlu malá
  Re: ledy ve Fatrách11.02.2020
F. Horolezectvo a skalolezectvo na území národného parku
1. Obšívanka - lokality: Veľká Sokol
 Re: ledy ve Fatrách11.02.2020
Najdi si Návštevný poriadok NP Malá Fatra, tam jsou vypsané lokality, kde je povolené lezení, jak v

1   ...   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne - Policejní čórka 6+
Ti nejlepší lezou přes tento balkonový schod stoupnutím přes chodidlo, další využijí koleno a nedostižní, jako já, lezou tento schod nasednutím bokem levou hýždí, pozvednutím obou chodidel na schod a prostým pozor!vztyk! s přidržením se dosáhnou na další balkonové podlaží.

A jak to leze průměrný čtenář Lezce - tuto vypečenou čórku?

A jak se líbí průměru dolez až nahoru cesty?
Přes zadek23:28:38 23.02.2020
odpovědět 
 Re: Foto dne - Policejní čórka 6+
Ano, vyuziti hyzdi pri stenovem lezeni je znakem opravdoveho mistra. V komine to umi kazdej vul ale ve stene, nerku-li ve spare, ..to je jina liga.
08:41:41 24.02.2020
odpovědět 
  Re: Foto dne - Policejní čórka 6+
případně jistí členové klajmbing teamu to ushybují
jk ct14:32:49 24.02.2020
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi