LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
10.Klapal 10984
11.Stráník 10977
12.Kohout 10931
Bouldry:
10.Pařík 10350
11.Novák 10350
12.Bulička 10184
Hory:
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231434 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Hochkönig - prvovýstup07.03.2020
Zdar,
nevíte něco o omezení prvovýstupů na rakouské straně Berchtesgadenských Alp ?
(resp. kde by se to dalo zjistit)
Díky
 Re: Hochkönig - prvovýstup08.03.2020
Přijde ti tam toho málo?
  Re: Hochkönig - prvovýstup08.03.2020
Tak na linie tam prostor je Hochkonig, je dobrý se bavit konkrétně, to samozřejmě může být teoretick

 Kavkaz07.03.2020
Ahoj,

sháním průvodce.
KAVKAZ, Lumír Pecold, 1999, 192 str., ISBN 80-901249-9-2

Je to první vydání. Nevím, jestli ještě nějaké proběhlo.

Beru i elekronicky.
Kdyby jste měli, věděli, koupím obrate

 Lano a šampón06.03.2020
Dobrý den

V batohu s lanem se mi rozlil šampón. Po zjištění jsem lano omyl vodou a nechal vysušit.

Může být lano nějak vážně poškozeno?

Děkuji
Radek
 Re: Lano a šampón06.03.2020
Pokud máš pochybnosti, hoď lano do pračky a vyper ho jen tak bez prášku, na nízkou teplotu nějakým š
  Re: Lano a šampón07.03.2020
Dobře, děkuji
 Re: Lano a šampón07.03.2020
 Lano a šampón06.03.2020
Dobrý den

V batohu s lanem se mi rozlil šampón. Po zjištění jsem lano omyl vodou a nechal vysušit.

Může být lano nějak vážně poškozeno?

Děkuji
Radek

 Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
Zdar, jakou délku singl lana byste doporučili do hor, pro kombinaci ledovec / hřebínek případně kratší dolez exponovanými místy pro dva? Rozhoduju se mezi 50 a 60, průměr chci pod 9mm. Jenom na ledovec beru dlouhou půlku, která pak ale na hřebínku a v dol
 Re: Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
Tezka otazka. Bud 5m slaneni navic, nebo plechovka piva v batohu navic.
  Re: Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
a přesně o tohle mi jde :)
 Re: Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
na tohle je jednoduché lano sice použitelné, ale ne moc vhodné. dobrá volba je buď nejtenčí dvojče/p
  Re: Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
jasan, dlouha pulka/dvojice by v tomhle byla ideal, akorat je s tim pak spousta drbani navic - dlouh
   Re: Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
co jsem v poslední době lezl podobného (typicky třeba hranu na Wazespitze), tak místní to téměř bez
    Re: Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
a jak tak koukám na beala operu 8,5 s trojí certifikací (třeba tady na lezci na éšopu), tak to asi n
     Re: Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
koukal sem na mammuta serenity 8.7... taky troji certifikace, pri 60 metrech o 120g tezsi nez opera
 Re: Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
Tahám 50m dvojčete a zatím na všechno stačilo (klasiky v Alpách ca AD).. Na ledovci na jednoducho, v
  Re: Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
to já taky tahám dvě tenoučký padesátky. taky to vždycky stačilo. ale někdy to mohlo bejt ještě o fo
  Re: Jednoduché lano do hor - délka?06.03.2020
jj, doteď jsme taky chodili ve dvou s jednou 50kou dvojcete/pulky, na ledovec pro dva v pohode. Opra

 Hledám parťáka na alpské lezení06.03.2020
Čao,

hledám někoho z okolí Brna, kdo by chtěl zdolávat zajímavé cesty v Alpách (ledy, mixy, VHT..) s občasným trénováním na stěně v Brně. Se skálolezením mám zkušenosti přes 20 let. S ledy začátečník. Letos  v plánu Grossglockner-Pall

 Hledám parťáka(y) na kurz05.03.2020
Ahoj,

hledám někoho, kdo by sem mnou chodil na kurz lezení v Praze na Jižňáku - http://freesolo.cz/kurzy/pro-zacatecni

 Jakou velikost - La Sportiva Katana Laces04.03.2020
Ahoj,
můžete mi prosím poradit. Chtěl bych si koupit první lezky (boulder a lano), ale nevím jakou velikost. Chtěl bych si pořídit La Sportiva Katana Laces. Mám délku nohy 28cm (tj. asi 43.5). Ale netuším, jak moc se lezky casem vytáhnou. Budu je m
 Re: Jakou velikost - La Sportiva Katana Laces04.03.2020
Zajdi do obchodu a zkus. Jako začátečník neber moc těsné nebo budeš trpět. Pozkoušej min 5-10 minut
 Re: Jakou velikost - La Sportiva Katana Laces04.03.2020
Rozhodně se moc neroztáhnou a pata se také moc nenatahuje. Jsou zároveň dost tuhé, podrážka vibram x
 Re: Jakou velikost - La Sportiva Katana Laces04.03.2020
proč se neporadíš v místě, kde si je budeš kupovat?
nejlíp tam znají typ lezečky, který ti bu

 neděle tetín.srbáč?03.03.2020
v neděli bylo nějaký čoromoro nad radotínem, vrtule lítala směr motol a zpět jako ne tetín nebo srbáč.
nebyl nějaký úraz?

koukal jsem co je to za vrtuli a eurocopter co má záchranka to nebyl, tak snad jen cvíčo.
 Re: neděle tetín.srbáč?06.03.2020
Nebuď zvědavej strejdo

 Coronavirus03.03.2020
Chtěl bych jet lézt do Arca. Myslíte, že je to problém vzhledem k problémům s coronavirem? Aco jiné destinace v Itálii. Poraďte prosím.
 Re: Coronavirus03.03.2020
Stačí používat selský rozum a nenechat se masírovat médii a nemusíš takovéto dotazy vůbec psát:-).
  Re: Coronavirus03.03.2020
Přesně kvůli takovým blbům, jako jsi ty, se ta sračka šíří po světě. Ono je to ale asi potřeba. Na s
  Re: Coronavirus a Vlk03.03.2020
Víš Vlku,ty už jsi v cílový skupině,ale šance že to když tak vydejcháš je 50 na 50. Sice má většina
   Re: Coronavirus a Vlk03.03.2020
Antivire alespoň si o tom zjisti nějaké informace, než něco začneš plácat, rozhodně to u mě není 50:
   antivir šíří domněnky03.03.2020
antivire, nemel blbosti, zkus vycházet z faktů a ne z vlastních odhadů.

nejvíc ohrože
    Re: antivir šíří domněnky03.03.2020
Takže ty jsi v poho a ty ostatní je jedno, nejde jenom o Vás ale i o ostatní. Jestli teď někdo jede
     Re: antivir šíří domněnky03.03.2020
tohle podsouvání si strč do p*****, já teď ani nelezu, natož abych kamkoli jezdil. Odpovídal jsem na
      Re: antivir šíří domněnky04.03.2020
Meleš ho.na,
       Re: antivir šíří domněnky05.03.2020
Vidíš ty krasovej Vlku a já bych ze tvých častých mouder tady na lezci v mnoha diskuzích řekl,že ti
        Re: antivir šíří domněnky05.03.2020
Co to meleš? :D
        Re: antivir šíří domněnky05.03.2020
Podívej antivire, ve své práci se mimo jiné potávám s lidmi, kteří sedí v jedné kanceláři s těmi co
         Re: antivir šíří domněnky05.03.2020
Rozumím. Nicméně to, že tím výrazně zvýšíš šanci nakažení starších lidí ve tvém okolí a ohrozíš jeji
          Re: antivir šíří domněnky06.03.2020
Nejhorší je strach z vyděšení.
           Re: antivir šíří domněnky a Vlk je starej 06.03.2020
Možná.Ale už je povinná karantena po návratu s IT. Tak se neděs ale radši seď doma.Bo když se tam na
            Re: antivir šíří domněnky a Vlk je starej 06.03.2020
Ale nebude. Když nebude nikde vykládat, kde byl, těžko na to někdo přijde. Už je zjištění, že přenaš
             Re: antivir šíří domněnky a Vlk je starej 07.03.2020
To se hodne pletes. Zjisti se to nejen podle tvyho mobilu. Zpusobu je vic.
              Re: antivir šíří domněnky a Vlk je starej 07.03.2020
Ha ha. Mohl by, ale nemá kapacity. A i kdyby je měl, tak dostat data od operátora na jiné, než zákon
               Re: antivir šíří domněnky a Vlk je starej 07.03.2020
Bys čuměl co má za kapacity když na tobě chce vymáhat peníze.Ale v poho. Uvidíme jak to bude horký.
          Re: antivir šíří domněnky07.03.2020
Omyl Petře, mám to srovnané na rozdíl od 99,99% procenta lidí zdravým selským rozumem, který mě od
           Re: antivir šíří domněnky07.03.2020
Ty jsi měl hlavně “explozivní” kliku.Selskej rozum? Kde bys ho vzal.
         Re: antivir šíří domněnky05.03.2020
to si riadne zajebal, porovnávať to s Ebolou.
          Re: antivir šíří domněnky05.03.2020
PK se posral už dávno. Vystrašený zavřený doma ve sklepě, louská Aironet a Parlamentní listy o tom j
           Re: antivir šíří domněnky06.03.2020
Tvoje babička je bububu.
  Re: Coronavirus05.03.2020
Ne. V žádném případě. Žiju moderně, lezu moderní bouldry po strukturách, nosím retro batoh, mám hybr
 Re: Coronavirus03.03.2020
Nebo jim tam přivez naši rýmu, to se budou makaróni teprve klátit :-D
 Re: Coronavirus03.03.2020
Pod šutrem tě asi vir nezachvátí. Problém bude spíše po návratu se zaměstnavatelem, jsi-li zaměstnan
  Re: Coronavirus03.03.2020
Ovšem, když jsi nakažen naší chřipkou, tak tě nikdo doma 14 dnů v karanténě nenechá a lidi vesele ší
   Re: Coronavirus03.03.2020
Ona chřipka zabíjí 10% důchodců? Tohle jo, takže až taková hitparáda typu rýmička to nejspíš není. M
    Re: Coronavirus03.03.2020
Biatlon, pokud bude na čem, se pojede, ale bez diváků. Jako sejde se tam x týmů, který pak pojedou z
     Re: Coronavirus03.03.2020
Tipnul bych, že biatlonisti do karantény daleko nemaj. Uzavřená skupina která mezi lidi moc nepoleze
    Re: Coronavirus03.03.2020
12:15 idnes
Rektor brněnské Masarykovy univerzity rozhodl o dočasném přerušení výuky Univerzi
    Re: Coronavirus03.03.2020
12:15 idnes
Rektor brněnské Masarykovy univerzity rozhodl o dočasném přerušení výuky Univerzi
     Re: Coronavirus03.03.2020
Val si panikařit na Slovensko čobole! A nezasírej nám diskusi!
    Re: Coronavirus03.03.2020
Představ si, že jo. Ročně u nás chřipka a nemoci s ní souvislé zabije cca 1800-2200 lidí, nětšina dů
     Re: Coronavirus03.03.2020
Opravdu ti smrtnost u důchodců ca 10-15% připadá jako chřipka? Možná tak Španělská. Pokud se to rozš
      Re: Coronavirus03.03.2020
Když mluvíš o násobcích, tak mluvíš o španělské chřipce, a ta zabila po 1. světové válce víc lidí ne
       Re: Coronavirus03.03.2020
Mluvim o důchodcích a tam je smrtnost těch 10-15%. Španělská měla celkem 10-20%, to je pro starší po
        Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!03.03.2020
Hmm tak toto už je patologické onemocnění jedince... Paranoja je strašná věc, víc nebezpečná jež cel
         Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
A ty myslíš čim, umíš číst? Píšu že pokud to v ČR chytne jeden člověk z deseti, tak při smrtnosti 3%
          Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
Smrtnost je daleko menší dnešní odhad pod 1% a bude se to nejspíš ještě snižovat. Mnozí ani neví, že
           Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
Lžeš! Smrtnost se pochopitelně dá přesně určit až zpětně, ale aktuální odhady jsou stále na 3%! Shrn
            Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
Nelže, jsou to tři procenta z toho, co bylo opravdu prokázáno. Ale víš, kolik lidí s tím běhá, aniž
             Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
Běž to vysvětlit do Lombardie těm ca 200 lidem na jipce, že to je jen rýmička a o nic nejde... A to
              Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
Kde se to o těch 200 na jipce dočtu? Zdroj???
               Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
                Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
Děkuji, dovolím si pár postřehů z uvedeného odkazu:

1. Zpráva o počtu mrtvých by mohl
                 Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!05.03.2020
S tímhle blábolem vyraž trollit do přetíženého italského špitálu (od včera mají 800 nově zachycených
                  Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!05.03.2020
No a co jako? Však je to stále v toleranci. Ve Svycarsku je 90 infikovanych a 1 mrtvy, v Italii 3089
                   Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!05.03.2020
Existuje určitá šance že tvoje o pár let dospělejší já si za tenhle text nafackuje. Budu v to doufat
                    Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!05.03.2020
A nebo já tobě? :-);-)
             Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
Pokud někdo věří nesmyslům, je to většinou jen jeho problém, ale v tomhle případě může být takové ni
              Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
Jaké statistiky? Ty se jako řídíš něčím, co o sobě píše "The live counters show the real-time e
            Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
"Dle prvotních výzkumů se smrtnost onemocnění pohybuje mezi 2 až 3 %[17] a v lednu 2020 WHO uve
             Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
Článek s tím spodním údajem kolem 1% je z 10. 2. a odhad infikovaných bez symptomů tam je provedený
              Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
Prosím o zdroj, když už to napadáš. Jinak je to žvást a nic víc!
               Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!05.03.2020
Umíš číst? Zdroj je WHO a článek, který komentuji je odkazován na Wikipedii, kterou citoval Květoň.
                Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!05.03.2020
Účelově vybrat konkrétní pasaž z dooměnky to by ti šlo! Souvislosti chápeš špatně. Je to žvást nic v
                poučení05.03.2020
když se někdo ptá na zdroj, nestačí mu odpověď WHO. To je asi jako když řekneš že zdroj je iDnes. Ne
                 Re: poučení05.03.2020
A i tak je to problém, protože...

- motivace těch, co podobná prohlášení vydávají, m
                  Re: poučení06.03.2020
máš naprostou pravdu, ale obávám se, že se za tuhle radu nesetkáš s potleskem. Proč? Protože vyzýváš
                   Re: poučení06.03.2020
Já to dělám pro zábavu. Ono je to fajn i proto, že si člověk občas rozšíří obzory, když si chci ověř
                    Re: poučení06.03.2020
A které dva argumenty to tedy jsou?
                     Re: poučení06.03.2020
Teď už zazněly níže. Já je říkat nebudu, namáhej si hlavu sám.
           Re: Coronavirus vs paranoja JÁ!04.03.2020
v ohnisku v Lombardii sa už míňajú zdravotníci ( = ukončia štúdium o mesiac skôr, ak dovtedy tiež ne
        Re: Coronavirus05.03.2020
To zní jako důchodová reforma z pera Agrofertu. Tak jsme se konečně po deseti letech dočkali. A tent
        Re: Coronavirus a testování v Brně05.03.2020
Naštěstí je mezi Prahou a Brnem nárazníkové pásmo.Karanténu bych ale stejně dal všem cipum z Brna.Př
         Re: Coronavirus a testování v Brně05.03.2020
1+ za vtip. Stejně se tu leze líp bez čecháčků a je to větší divočina než u těch zpovykaných pražáčk
    Re: Coronavirus03.03.2020
:-( byl jsi vyslyšen, viz salámisté z FM
    Re: Coronavirus05.03.2020
On koronavir zabíjí 10% důchodců?
     Re: Coronavirus06.03.2020
10% nakažených důchodců, tedy jen 10% z malé části celkového počtu důchodců. Nebo spíš 8%, záleží ja
 Re: Coronavirus03.03.2020
My jsme teď ve Finale, jeli jsme přes Arco. Lidi se chovaj normálně, obchody normální, nikde není po
  Re: Coronavirus03.03.2020
Lidi, bylo by fajn dodrzovat princip předběžné opatrnosti. Je to nová nákaza/nemoc moc se o ní neví
  Re: Coronavirus04.03.2020
22:30 Idnes
Koronavirus je v Evropě již ve 31 zemích, dosud si vyžádal 85 mrtvých, z toho 79
   Re: Coronavirus04.03.2020
No a co? Jednak nevíš, zda by ti lidé neumřeli stejně, a jednak skutečné počty nakažených nikdo nezn
    Re: Coronavirus04.03.2020
Kdyz o tom nic nevis, tak prosim nesir nesmysly. Maloktery problem se vyresi jeho poprenim. V Italii
     Re: Coronavirus04.03.2020
Ha ha... to by Itálie byla extra výjimka, pokud by umřelo i těch 200, mají rovna v Itálii rekordní
      Re: Coronavirus04.03.2020
Docela by mne zajímalo, jestli máš ve svém okolí nějaké staré příbuzné, nebo prostě staré lidi, ke k
       Re: Coronavirus04.03.2020
Mám, mám s nimi dobrý vztah a mám je rád, ale narozdíl od tebe si nemyslím, že tu budou navěky. Živo
      Re: Coronavirus04.03.2020
Morální dno.
       Re: Coronavirus04.03.2020
A ty jsi zase dno pokrytectví a totálního přecitlivění. Zkus najít nějakou sebekontrolu, zapnout moz
 Re: Coronavirus03.03.2020
myslim ze v poho, ale radeji si pridej do maga trochu vapna. Opatrnejsi muzou pred odjezdem zrusit i
  Re: Coronavirus03.03.2020
Jo v pohodě, a po příjezdu určitě hned zajděte za babičkou uklidnit jí že jste v pořádku a panika je
   Re: Coronavirus03.03.2020
specielne ty pouzivej nehaseny vapno
 Re: Coronavirus03.03.2020
To nemáš vlastní úsudek a potřebuješ rady?
  Těchonín 03.03.2020
situácia s infodémiou sa mení podľa toho či ide liezť na lepých bh, opravujem, lepených bh., alebo
   Re: Těchonín 03.03.2020
Hele už ti to tam někdo psal, choď do piči
 Re: Coronavirus03.03.2020
To je nahovno jak vetsina vubec nevi vo co go a myslej si ze tenhle virus je jen nejaka medialni mas
 Re: Coronavirus03.03.2020
Hlavně, aby to nezavirovalo Lezce.cz! To by byl megaprůser!
  Re: Coronavirus05.03.2020
Esus je tu , už se stalo, panika!!!
 Re: Coronavirus03.03.2020
Zjisti si podmínky ve svém okolí. Pokud tam pojedeš, tak na zapřenou. V rodině máme nějaké děti, co
  Re: Coronavirus03.03.2020
Pokud karanténu nařídí lékař a ty ji vědomě porušíš, tak je to trestný čin. Pokud nějaký blázen učit
   Re: Coronavirus04.03.2020
Pokud ti zaměstnavatel přikáže, že nemáš chodit do práce, tak ti nezbývá nic jiného než to respektov
    Re: Coronavirus04.03.2020
V karanténě máš nárok na nemocenskou nebo po dohodě se zaměstnavatelem na homeoffice, pokud je to mo
     Re: Coronavirus04.03.2020
Ano, pokud ti karanténu nařídí hygienik / lékař. Výše uvedená poznámka se týkala situace, kdy o tom,
    Re: Coronavirus04.03.2020
Mluvíme o karanténě, že? Ne o nějakém zákazu vstupu na pracoviště. To ti samozřejmě zaměstnavatel mů
     Re: Coronavirus04.03.2020
Trochu mimo realitu, ne? Mám známé a příbuzné v několika nadnárodních firmách a vím přesně, co tam m
   Re: Coronavirus04.03.2020
Jenže teď jsou tak zmatená pravidla, že vlastně nikdo neví. Vláda doporučila... hm. Někdo to bere ja
    Z Itálie 04.03.2020
Armáda stráži aby nikto neopustil červenú oblasť (hrozia 3 mesiace väzenia).
     Re: Z Itálie 04.03.2020
      Re: Z Itálie 04.03.2020
:-D no ty vole trollové jedou
       ČHS Uniqua a COVID1905.03.2020
Plnění se nevztahuje na zdravotní komplikace v souvislosti s koronavirem COVID-19
 Re: Coronavirus04.03.2020
V Arcu se leze normálně, spousta Němců, Rakušáků atd... Kanton Trentino není v oblasti s nakaženými,
  Re: Coronavirus04.03.2020
Premyslejte prosim trochu v souvislostech a vylet do Italie, ktera je aktualne evropskym ohniskem si
  Re: Coronavirus04.03.2020
Nepodléhejte panice, klidně bych jel, jen bych se o tom nikde nešířil. Oficiálně bych tvrdil, že jsm
   Re: Coronavirus04.03.2020
Docela by mne zajímalo, jestli máš ve svém okolí nějaké staré příbuzné, nebo prostě staré lidi, ke k
    Re: Coronavirus04.03.2020
Mám, i je mám rád. Ale jestli jsou ve stavu, že je má zabít druh chřipky, tak je celkem jedno, zda t
     Re: Coronavirus04.03.2020
Hm, hustej názor. Ale máš na něj právo. Plus minus podobně se uvažovalo ve středověku; s nemocema se
      Re: Coronavirus04.03.2020
Pozor, abys to nezaměnil za něco trochu jiného. S tím tvým zmíněným řešením a izolací souhlasím. Kdy
       Re: Coronavirus05.03.2020
To máš pravdu. Tady se to řeší aby koza chcípla a vlk se nenažral. Zruší se jen biatlon, letiště jed
        Re: Coronavirus05.03.2020
Je to obyčejná vychcanost. Pojišťovny daly do vyjímek problémy a náklady kvůli covidu.

       Re: Coronavirus06.03.2020
Aha. Z toho, cos psal, jsem nepochopil, že to vidíš takhle, to je stravitelný i pro mne. Osobně si a
        Re: Coronavirus06.03.2020
Teď jsem to napsal níže. Opět nemám nic proti. Pokud je situace vážná, ať vláda vydá zákaz cestování
 mrtví :148, z toho 98 v Lombardii05.03.2020
V Itálii za posledních 24 hodin zemřelo dalších 41 pacientů
  Re: mrtví :148, z toho 98 v Lombardii05.03.2020
Pouhá poplašná zpráva, nic neříkající čísla vytžená z kontextu. Znamená to jednu jedinou věc - v Lom
   Re: mrtví :148, z toho 98 v Lombardii05.03.2020
... they were aged between 55 and 101.
"They are prevalently persons older than 70, ther
    Re: mrtví :148, z toho 98 v Lombardii06.03.2020
Ano, umírají na to především starší lidé a lidé s predispozicemi jako je vysoký tlak, cukrovka apod.
     Re: mrtví :148, z toho 98 v Lombardii06.03.2020
áno, vyrieši to problémy s dôchodkovou reformou na oboch brehoch rieky Moravy
      Re: mrtví :148, z toho 98 v Lombardii06.03.2020
Hlavně aby nepřišli s nějakým virem, co si vybírá podle barvy kůže. Představ si, že místo našich sta
       Re: To už je za hranou06.03.2020
Sorry ale toto už je za hranou slušnosti a možná na hraně zákona. Anonymní fenofób chjo. Tvoje zdánl
        Re: To už je za hranou06.03.2020
Nechápu. Proč? Psal jsem, že doufám, že se podobný vir neobjeví. A že jsou migranti vzdělaní a praco
     Re: mrtví :148, z toho 98 v Lombardii06.03.2020
Tak znovu. Sice to nepochopíš, ale proč to neozpakovat - tento virus nezastavíš, není to technicky m
      Re: mrtví :148, z toho 98 v Lombardii06.03.2020
V Číně epidemii zastavili a to tam měl virus slušný náskok, než vůbec zjistili, o co se jedná. Ekono
       Zákaz vs doporučení06.03.2020
Zastavili? Tam počet klesá? Ve zbytku máš pravdu. A nemám nic proti. Ale... pokud je situace tak vá
        Re: Zákaz vs doporučení06.03.2020
Tak vyraž,ale po návratu si dáchni 14 dní v karanteně. Je povinná pod pokutou až 3 míče. A pokud bys
         Re: Zákaz vs doporučení06.03.2020
Ale houby :-) To je jen další vládní blábol. Jednak teď stačí, aby někdo zvednul telefon a zavolal
          Re: Zákaz vs doporučení06.03.2020
"Takže jak chceš oddělit třeba půl rodiny?" v Italii to řeší tak, že dotyčného zamčou na z
         Re: Zákaz vs doporučení06.03.2020
Tak chápu, že bys chtěl mít škodolibou radost, ale buď v klidu. Nejsem občan český, ani manželka, ta
          Re: Zákaz vs doporučení07.03.2020
Škoda že neni mortalita aspoň 50 procent.Když teda nejsi náš občan ale přivandrovalec :)
           Re: Zákaz vs doporučení07.03.2020
Jestli tě to potěší, tak při této mortalitě bych tam nejel. Ale tohle je jen hysterie, nic víc.
            Re: Zákaz vs doporučení07.03.2020
Stejně tě při návratu nemine kontrola.Už je fuk odkud si se sem přikutálel.
            Re: Zákaz vs doporučení07.03.2020
Stejně tě při návratu nemine kontrola.Už je fuk odkud si se sem přikutálel.
            Re: Zákaz vs doporučení07.03.2020
Stejně tě při návratu nemine kontrola.Už je fuk odkud si se sem přikutálel.
             Re: Zákaz vs doporučení07.03.2020
No, bohužel další blbost. Celníci jsou pouze na vybraných přechodech. Kdo tam chce jet a nedodržovat
 Re: Coronavirus06.03.2020
Tak ak tam este nie si, tak neodporucam, uz v CR zaviedli povinnu karantenu po navrate z IT.
 Corona povinnost06.03.2020
V pátek vydalo ministerstvo zdravotnictví nařízení, podle nějž musí praktický lékař osobě s trvalým
 Corona povinnost06.03.2020
V pátek vydalo ministerstvo zdravotnictví nařízení, podle nějž musí praktický lékař osobě s trvalým
  Re: Corona povinnost06.03.2020
No a? Víš, kolik zákonů a nařízení lidi porušují? Proč by zrovna tohle měli brát vážně?
  Zase paskvil06.03.2020
Tak jak to tak čtu, je to vážně zábavné. Jsi povinen to hlásit svému praktikovi, ale už se vůbec neř
   Re: Zase paskvil06.03.2020
1. praktik na dovolené má záskok...
2. To je pičovina hodná naší superstár Vojtěcha...mu opět
    Re: Zase paskvil06.03.2020
No ale pak můžeš slovíčkařit. Píší tvého praktika, ne praktika nebo zastupujícího. A dva telefonáty
     Slováci atd.06.03.2020
To je fajn. Jestli tomu dobře rozumím, tak tu máme hromadu Slováků, kteří si do Itálie jet zalézt a
      Re: Slováci atd.07.03.2020
hm . koľko ľudí sa vráti/lo do ČR tento víkend z Talianska z prázdnin ?
Btw. Dovoz vírusu z
       Re: Slováci atd.07.03.2020
To se ví poměrně přesně i nepřesně - 16 500. Tedy těch oficiálních, co mají zájezd s CK. O počtu těc
        Re: Slováci atd.07.03.2020
Evidence je u mobilnich operatoru.A to od te doby co zacala “valka s terorismem”.Jenze velkeho bratr
         Re: Slováci atd.07.03.2020
To si uvědmuju, stejně tak tu máš třeba fotky z dálnic, kde jsou schopni zmapovat tvůj pohyb naprost
          Re: Slováci atd.07.03.2020
Mě úplně fascinuje, jakou duševní energii jsou schopní lidé vynaložit aby něco zpochybnili, popřeli,
           Re: Slováci atd.07.03.2020
No právě. Problémy jsou dva. Karanténní opatření tomu nepomohou, naopak budou agónii nesmysleně prod
            Re: Slováci atd.07.03.2020
Jasně že nejlepší je zašpérovat čáru a chceš sem odkudkoli a jsi kdokoli......ok,test a čekej na výs
             Re: Slováci atd.07.03.2020
jó, jebat, tos řekl přesně, o jebání tu ještě nebyla řeč. Zakážou to člověku v karanténě taky nebo s
      Re: Slováci atd.08.03.2020
Ano, bude líp :-))))))) Jen nepoužívat mozek, to by to mohlo celé pokazit :-))))))

1   ...   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lano a šampón
Dobrý den

V batohu s lanem se mi rozlil šampón. Po zjištění jsem lano omyl vodou a nechal vysušit.

Může být lano nějak vážně poškozeno?

Děkuji
Radek
Radek17:37:33 06.03.2020
odpovědět 
 Re: Lano a šampón
Pokud máš pochybnosti, hoď lano do pračky a vyper ho jen tak bez prášku, na nízkou teplotu nějakým šetrným způsobem se ždímáním na nízké otáčky. Pak ho nech vysušit.
18:01:30 06.03.2020
odpovědět 
  Re: Lano a šampón
Dobře, děkuji
09:15:07 07.03.2020
odpovědět 
 Re: Lano a šampón
https://tinyurl.com/uc4lseh
https://tinyurl.com/vhm42f3
atd...
Pepa10:48:11 07.03.2020
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192446)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
AW V Bielatal
AW II Bielatal
Normální cesta VI Skály U Mšena
Dívčí válka VII Skály U Mšena
Ztracená bota VII Skály U Mšena
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1169 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1287 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi